www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Marzenia (Strona 99) (1516264 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 102 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 17:52
Zymuś - nie pitol :-) Ja nie "szpanuję", ale dla mnie Ty jesteś jednak ten środek, który z kapusty odrzucam ;-)
I żebyś nie zaczął swoich "wywodów" piszę: ja i szefa b. ważnego opitolę i powiem co myślę o durnej ustawie i dzisiaj stwierdziłam głośno, że "..idę do domu się wyspać, a szef może za mnie dalej pracować" - była zmiana tonu itd. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 18:06
A dlaczego sądzisz, że mówiłem o Tobie? Nawet o tym nie pomyślałem.;-) A już mnie obrażasz. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:21
A czy ja piszę, że "o mnie"???!!!i
Napisałeś o "spełnionych osobach" - ja za taką się uważam i inni też tak uważają!
Poza tym sam obraziłeś tutaj kilka osób i napisałeś post taki, które ZGŁASZASZ I STRASZNIE KRYTYKUJESZ, ale tego oczywiście nie widzisz
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 18:23

>Zymuś - nie pitol :-) Ja nie "szpanuję", ale dla mnie Ty jesteś jednak ten środek, który z kapusty odrzucam ;-)


To Twoje słowa.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:28
Nie tylko moje- nie zauważyłeś - nie czytałeś? - tego jest połowa forum. Znajdzie się też trochę z Twoich "starych czasów" na forum - upierdliwiec, któremu "wszystko się należy i wszyscy winni", że on chory - nikt poza nim się nie liczy - innych nie ma :-(
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 18:31
Jak zwykle wszystko przekręcasz i interpretujesz na swój sposób.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:32
No to pozostaje "wklejka" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-16 17:52 Zmieniony 2014-07-16 17:56
Zygmunt, ja wiem o czym mówię.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 17:55
lidian ja również.;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-16 17:56
Trochę czułam, że sugerujesz coś odnośnie Rogala, ale nie o to mi chodziło.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 18:02
Wiem lidian, wiem. Spokojnie. Ale skojarzyłem tak Twoją odpowiedź, po wklejeniu cytatu z postu Werbeny. Jednak być może tacy istnieją. Ja jednak takich w swoim życiu nie spotkałem, co nie znaczy, iż takich nie ma. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 18:18
Zygmunt nie przyjmuj wszystkiego na swoja klatę.  Wiekszosc wpisow dotyczy ogolnego spojrzenia. Trochę wiecej luzu.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 09:55
Zatem muszę się przestawić na ogólne spojrzenie.;-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 12:30
Nic podobnego, nie wymagam przestawiania (zreszta nie mam takiej mocy sprawczej;) wystarczy jak zauważysz że wpis dotyczyć może  również innych a nie tylko Ciebie ;-) a uwagi zawarte w uwadze moze maja podstawy wynikajace z odczytania wpisu nie myśli .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 13:52
Tak tak, mój ty psychologu. Zrozum. Dajesz człowiekowi szansę raz drugi, trzeci. Pół biedy, że nie daje rady, co gorsza nie chce mu się uczyć. Mam go nazwać orłem?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 16:21
Jeśli masz pewność, że jego "niedouczenie" jest wynikiem lenistwa a nie Twego punktu widzenia, to rozmawiaj z Człowiekiem a nie obrażaj. Czasami reakcja może Ciebie zaskoczyć,  jak okażesz szacunek i poszanowanie. Jeśli nadal by to nic nie dało,  daj wybór. Lecz nie obrażaj. Miło by Tobie było,  jakby Ciebie tak określano.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 16:46
Nigdy nie obrazilem podwladnego. Tlumacze kilka razy. Potem zolta kartka. Nastepna juz czerwona.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 18:23
Nie znam Twoich podwładnych, więc nie mogę zająć w tej sprawie zdania. Niemniej, być może problem leży w tym, w jaki sposób tłumaczysz. Skoro tu, w tak arogancki sposób wygłaszasz swoje opinie (nagminnie), co do mnie i innych. To i być może Twoja rozmowa z podwładnymi wygląda tak samo. (podkreślam być może).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 18:31
A wziales pod uwage to ze pracownicy co do zasady chca zarobic jak najwiwcej mozliwie minimalnym wysilkiem?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 18:35
A Ty zapewne "siedzisz" w ich głowach, i doskonale wiesz, co myślą. ;-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 18:42
Przyjalem i zwolnilem iles tam osob. Mam baze do wyciagniecia wnioskow.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 17:47
Werbena - WYLUZUJ! To net! Rogal jest niepełnosprawny i ma czasem kłopot z ręką, a TY?? Masz kłopot z tolerancją z tego co czytam teraz i wstecz :-(
Poza tym może porzuć ten nauczycielsko-mentorski ton przykro się czyta - lub jak nie potrafisz znowu zamilknij - uprzejmie proszę :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 17:57
KobietoA kazdy kto tu pisze jest niepelnosprawny . Ty masz o wiele wieksze braki z normalnym zachowaniem niz wszyscy inni razem wzieci. Wiec To ty zamilknij, bo Twoje wpisy na forum w wiekszosci nadaja sie do usuniecia.!
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:14
Czy uważasz, że twoje zdanie kogoś obchodzi? No to się mylisz kiepski prowokatorze. Ty jesteś niepełnosprawny na inny narząd - jak widać przekrojowo ten na "szyjce" :-) a Rogal ma rękę niesprawną np. Idź włącz tv może jakiś mecz leci. Werbena doskonale i znacznie lepiej i inteligentniej od ciebie się potrafi wypowiedzieć.
Cooo "słoneczko", które zaszło nie możesz zboleć, że za tobą nikt poza staruszką nie tęsknił? Nie możesz strawić "resztek", że twoje posty i twojej "lubej..." skasowano"? :-) :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 18:21
Posty rogala również niejednokrotnie były kasowane, jednak to nic nie dało. Nadal jego posty są złośliwe i aroganckie. I tu niepełnosprawność nie jest żadnym argumentem.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:31
TO TWOJE ZDANIE I MNIEMANIE :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 18:33
Mylisz się. Nie tylko ja mam dość jego arogancji, złośliwości i chamstwa i nie tylko jego.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:51
Był przez tyle lat, dogadywał się ze wszystkimi. "Inni" jakoś też się "dogadali" ale... jakiś kiepski człek stwierdza, że to 'chamstwo", a to tylko net - tyle, że net nie dla wszystkich, nie dla upierdliwców, nie dla nudziarzy, nie dla staruszków - tak jakoś na tym forum wychodzi - czyli zaśmiecają wymienieni przeze mnie :-(
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 19:20
Internet jest alternatywą realu. I nie ma różnicy, tu cz tu, jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi w obec Innych. I nie ma tu znaczenia, kto ile czasu istnieje na forum. Ignorowanie nic nie daje,  zatem czas domagać się by regulamin był przestrzegany.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-16 20:02 Zmieniony 2014-07-16 20:44
Zygmunt, nie denerwuj się..jakoś to będzie.

> a to tylko net - tyle, że net nie dla wszystkich, nie dla upierdliwców, nie dla nudziarzy, nie dla staruszków - tak jakoś na tym forum wychodzi - czyli zaśmiecają wymienieni przeze mnie


...Jakoś tak na tym forum wychodzi znowu szowinizm jakiś wobec wymienionych, czy raczej ma zastosowanie powiedzenie, że "niektórzy że wsi wychodzą, ale wieś z niektórych nie"? Muszę się zastanowić....;-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-16 20:26
Dziękuję z serca i popieram. :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-16 22:08

>Ignorowanie nic nie daje,  zatem czas domagać się by regulamin był przestrzegany.


Z tym się zgadzam, ale skoro Admin działa tak jak działa, pozostaje ignorowanie. Tym okażemy wyższość nad kimś, kto nie ma poczucia wstydu i szacunku do własnej osoby. Niech się "wypisze", wyszaleje i ośmiesza do woli. Z czasem może się znudzi.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 05:57
I to również racja. :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 16:50
Ty wyzszosc nade mna? Daj spokoj. Nie jestes na racjonslista.pl
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 16:49
Bez kitu nudzisz.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 16:48
I z noga:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 18:28
I dlatego jesteś tak arogancki? A może zacytuję Twoją wypowiedź: "Bez kitu nudzisz."
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 18:32
Mnie nudzisz. To moje zdanie i mniemanie. Mam do nich prawo. Nie narzucaj mi innego zdania bo to moje najmojsze zdanie.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 18:38
No to po co czytasz moje posty? Nie czytaj i nie pisz. Kropka. I będzie spokój.:-))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 18:43
Robie co chce i to moje zdanie. Nie narzucaj mi innego.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-07-17 10:30 Zmieniony 2014-07-17 10:40

>Kobieta A.


do mnie było

>WYLUZUJ! To net!


jeśli mogę spytam, co według Ciebie to znaczy? Czy inaczej zachowujesz się w necie, a inaczej w realu?

Dla mnie rozmowa z necie jest równa rozmowie w realu, jedyną różnicą jest  forma kontaktu z osobą.
Internetem, telefonem, listem pisanym w kopercie  - środki przekazu pośredniego.
W kontakcie osobistym - rozmowa bezpośrednia.

Kobieta A, tolerancja, jak wspomniałaś.

Odpowiem ogólnie, nie tylko do Ciebie. Zacznijmy może od faktu, że tolerancja, to nie jest akceptacja, co wielokrotnie  jest łączone lub mylone.
Tolerancja znosi wiele sytuacji, wypowiedzi i zachowań, co nie oznacza zgody z ową sytuacją, zgody z daną osobą i pewnymi zachowaniami, bądź wydarzeniami. Przykładem jest też dyskusja (nie mylić z kłótnia i wyzwiska). Tolerancja choroby, znosimy z ogromnego przymusu, nie godzimy się, podejmujemy działania w celu zmniejszenia problemu. Tolerancja ma również granice. Stosowanie ram tolerancji ma w zadaniu zmniejszanie zła np. zjawiska, czyny, itp. 
Tolerancja odnosi się do wieku (lat życia). Inaczej odbieramy czyny, zachowania i słowa dziecka, młodzieńca, inaczej dorosłego.
Tolerancja religijna, obyczajowa, społeczna, bądź kulturowa, działań politycznych, do każdej należy podejść indywidualnie.
Pójdę dalej, toleruję z musu, że np.mucha wydala swoje odchody na co popadnie, lecz nie mam na nią wpływu
Jestem na forum, które chcąc zabłysnąć, wyróżnić się, stosuje nazwę "osoba z niepełnosprawnością". Prezes zarządził, czy jak? a piszący artykuły w i do redakcji stosują się do tego. Prezes Pawłowski używa również tego określenia w wywiadzie do Telewizji
Znoszę Toleruję i jednocześnie skręciłabym  się dodatkowo z bólu, gdybym miała za tym przykładem  nazywać tak siebie i innych niepełnosprawnych
Muszę to tolerować lecz nie stosuję. Co zrobić z ludźmi nader wymyślnymi, przecież, tak sobie czasem myślę, Prezes Pawłowski nie zejdzie z wymyślonej drogi, wówczas przyznałby się popełnionej gafy.

Uprzejmie proszę, nauczycielem z zawodu nie jestem.
Nauczycielem, wychowawcą, mentorem  w życiu, w dobrym znaczeniu,  jest tutaj Bardzo dużo osób. Ukłony w stronę tych osób, słowo pisane, a przez innych czytane jest tą podpowiedzią kto to. Tak się składa, że ich  pisanie działa również na mnie, coś daje pozytywnego, człowiek uczy się do śmierci.

Przecież w życiu jestem chwilą
długą, a może krótszą
od marzeń
co zrobię i co naprawię
dla kogoś lub w sobie
to tylko cząstka którą
po sobie zostawię
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 12:26

> Odpowiem ogólnie, nie tylko do Ciebie. Zacznijmy może od faktu, że tolerancja, to nie jest akceptacja, co wielokrotnie  jest łączone lub mylone.


Jest mylone, a tak wiele musimy tolerować, jeśli nie umiemy czegoś zmienić. Kijem rzeki się nie zawróci, jak kiedyś mawiano.
Werbeno, niewiele można dodać do Twojego postu. Może tylko to, ze na tę muchę z odchodami wpływu nie ma, ale można ją wyrzucić, albo jeszcze lepiej nie wpuszczać do pomieszczenia.
I jeszcze popieram, że określenie 'osoby z niepełnosprawnością' niczego nie załatwia, a jest nawet dla mnie językowo dziwnym tworem, bo to tak, jakby niepełnosprawność była gdzieś obok i można ją okresowo do kieszeni chować.
Niepełnosprawny/a to niepełnosprawny/a to fakt i nie ma w tym nic obraźliwego dla ludzi. Dla mnie to nazwanie mojej niepełnosprawności po imieniu i tylko tyle. Mogę indywidualnie wpadać czasem w dołki, że nie stać mnie na wiele ze względu na stan zdrowia, ale nigdy dlatego, że ktoś to nazwie zasadnie i bez emocji niepełnosprawnością.
Przez takie udziwnianie powstał kiedyś 'zwis męski ozdobny' jako nazwa krawata.:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-17 18:49
Miałam odp. Werbenie, ale "wpadły" słowa wzety i ... W-zet naucz się pisać, porozumiewać i wypowiadać "swoje zdanie" od Werbeny, Ioty i Lidian :-) Ja nawet nie czytam Twoich postów w całości i chyba wszyscy wiedzą czemu :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 19:13
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-17 19:16
I co z tego, że "Napisała"? Jaki to ma związek z moim postem? żadnego!
Czemu ciągle coś ci "odbija", "picie" itd? Za komuny wszyscy znali tylko to u ciebie w "resorcie"? :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 19:29
Przypomnę, co napisałaś

> Miałam odp. Werbenie, ale "wpadły" słowa wzety i ... W-zet naucz się pisać, porozumiewać i wypowiadać "swoje zdanie" od Werbeny, Ioty i Lidian


> Za komuny wszyscy znali tylko to u ciebie w "resorcie"?


Coś Ci powiem. Jakbyś uważnie czytała ze zrozumieniem, to byś wiedziała, że nie byłam zwolenniczką komuny. Jednak w tamtym ustroju się urodziłam i wychowałam. I jak widzę Twoją postawę, to jestem szczęśliwa, że tak było. Na szczęście nie wszyscy ludzie młodzi mają Twoją mentalność. Przekrój społeczeństwa możemy porównać do krzywej Gaussa. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-17 19:38
Nie czytam twoich postów wzet uważnie- pisałam czemu - nic nie zmienia faktu, że podtrzymuję i tak jest jak napisałam :

>naucz się pisać, porozumiewać i wypowiadać "swoje zdanie" od Werbeny, Ioty i Lidian<


co też wkleiłaś i ja teraz i to fakt :-) może wtedy da się ciebie czytać, ale ty wolisz i uwielbiasz ploty, mieszanie, kopanie, krytykowanie, a właściwie krytykanctwo.
Forum istnieje chyba od 2006 r. i ciebie nie brakowało.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 19:41
Baj, baj. :-) Nie karmię trolla:)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-17 19:01
Przeczytałam Twój post Werbeno z uwagą - wymaga dłuższej odpowiedzi, ale na to mogę sobie pozwolić dopiero np. w sobotę. Dzisiaj powiem tylko, że ogólniemasz rację, jednak dzisiaj tak świat nie działa to już "staroć" i trzeba z tym się pogodzić, albo wymagając tego o czym piszesz "wymiatamy" młodych :-( a nie o to chyba chodzi? Zauważ na tym forum aktywni to głównie ludzie w podeszłym wieku :-(  To o czymś świadczy :-( Jest poważna różnica między pisaniem "listu", rozmową w realu i na forum - tutaj się spieszymy, piszemy skrótami - na tym forum skróty są niezrozumiałe dla większości niestety:( Jednak to forum internetowe i obowiązują jego zasady czy to się podoba piszącym "listy" czy nie.

Przykład: aby napisać SMS z "ogonkami"- "ą", "ę" itd. to muszę jednak szukać i to trwa - czas - piszę bez ogonków, skrótami i skr. netowymi i odbiorca rozumie - świat się zmienia, tego nie zmienisz Ty i nikt inny :-)
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-07-18 11:29 Zmieniony 2014-07-18 11:38
po części wpis był do mnie

>Kobieta A
>jednak dzisiaj tak świat nie działa to już "staroć" i trzeba z tym się pogodzić
>świat się zmienia, tego nie zmienisz Ty i nikt inny :-)


Świat, za szerokie określenie. 

>jednak dzisiaj tak świat nie działa to już "staroć" i trzeba z tym się pogodzić, albo wymagając tego o czym piszesz "wymiatamy" młodych :-( a nie o to chyba chodzi?


Kobieto A, proszę, chciałabym, abyś rozwinęła swoją myśl.
I odpowiedz proszę na odwrotność: A może to młodzi wymiatają Dojrzałą Młodość?

i drugie zdanie:

>Zauważ na tym forum aktywni to głównie ludzie w podeszłym wieku :-(  To o czymś świadczy


- co według Ciebie znaczy wiek podeszły, ile to lat?
- o czym świadczy?
- ile dla przykładu dajesz mi lat?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Marzenia (Strona 99) (1516264 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 102 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill