www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radość (Strona 106) (1544825 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-05 23:26
Gdy deszcz spokojny, to co tam. Gorzej, gdy ulewa i wiatr. Co do reszty...Amalian, gdyby nie było tyle negatywnych zdarzeń, różnicy zdań w tematach, to pewnie nie byłoby o czym pisać. I pisalibyśmy codziennie tylko "witam wszystkich", nie ujmując Sylwestrowi w niczym. ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-05 23:54
Ależ oczywiście, że dyskusja jest wtedy gdy mamy przeciwstawne tematy i ich stronników, ale ...po kilku latach nie widzę różnicy w podtrzymywaniu tematu między Sylwkiem a Nachbarem. Do poklikania wuzetko :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-07 10:48
Dzisiaj czuję pierwsze, ciepłe oddechy wiosny . W tym roku spóźniła się, ale niech już nie nadrabia tego bo może się okazać że Sahara to "biegun zimna ' . Wiem, że Saharze daleko do bieguna, ale . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-07 10:53
:-) a lato tego roku byśmy mieli dłuższe gdyby nie ta zima;)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-08 20:04
A ja tam cieszę się z tego, że jeszcze ktoś może mi czegoś zazdrościć :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-08 21:40
A możesz pochwalić się czego Ci zazdrościć :-) Obiecuję nie będę zawistna :-))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-11 14:25
Kryształku, każdemu z nas ktoś może czegoś zazdrościć. Nam się wydaje, że to normalne, a tu zdziwko - sąsiad, kol. zazdrości Ci np. butków, męża, postępów w nauce dziecka, braku zmarszczek czy figury. Taka moja myśl: dopóki nam czegoś zazdroszczą trzeba się cieszyć. To taki wyznacznik; my nie widzimy, że mamy coś czego ktoś nie ma i zazdrości :-) Z tego też trzeba się cieszyć.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 14:40
hm...ale tak naprawdę ci, którzy nam zazdroszczą nie wypowiadają tego wprost. Po czym poznajesz, że Ci ktoś czegoś zazdrości? :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-11 14:53
wystarczy zobaczyć sąsiadów, spoglądających zza firanki na wasz nowy samochód stojący przed domem by reszty się domyśleć :-) .
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-11 14:56
Bingo Amalian :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 15:12
Chyba to nie dowód. Może spoglądają z tylko z zaciekawieniem, a może obserwują kpiarsko jak się właściciel kręci wokół nówki? Może się dziwią wybraną marką, bo sami wolą inną.  Może nawet zazdroszczą, ale na pewno tego nie wiemy, bo nigdy w cudzej głowie nie siedzimy. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-11 15:20
ale te ruchy rąk ;nerwowe i szybkie i firanka, która nie wytrzymuje nerwowości prując się od góry do dołu ;-)))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-11 15:25
klikam z wami, rozmawiam z mamuśką, którą obsługuję podając mielonego z buła . to najlepsza rehabilitacja jaką sobie wymyśliłem . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 15:27
A to tak.:-))) Jeszcze pewnie obgryzanie paznokci, zielone twarze.:-)))) I bicie czołem w szybę, przez tę podartą firankę.:-)))
Wtedy to ewidentna zazdrość.
p.s. posta o jedzeniu nie widzę, nie słyszę!!!!! :-)))))))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-11 15:28
:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-11 15:53
Biedna W-zetka :-(
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 15:55
Noooooo.......bardzooooooo...:-))))))) Pomożesz?:-))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-11 19:48
Oj, coś mi się wydaje, że kto lubi żeby jemu/jej zazdroszczono czegokolwiek sam zazdrości innym i to do granic zawiści.
Może jak w tym dowcipie:
Facet złowił złotą rybkę, która miała spełniać jego wszystkie życzenia.
Problem był jednak taki, że każde życzenie, które mu spełniała złota rybka jego sąsiad otrzymywał podwójnie.
I tak, prosi o dom z basenem - sąsiad ma 2 takie same
prosi o 2 auta wypasione - sąsiad ma 4
prosi o 3 ładne "laseczki" - sąsiad ma 6
Itd.............
Złość już taka go ogarnia, że nie wie czy dalej prosić o cokolwiek bo przecież nie ma nic gorszego jeśli sąsiad ma jeszcze więcej (to się chyba nazywa bezinteresowna zawiść!)
Aż wreszcie wpadł na szatański pomysł i poprosił rybkę:
-Spraw, żeby mi jedno jądro uschło! :-)
Kto bardzo nie lubi innych ludzi ten jest gotów do każdych poświęceń :-)
ale to już chyba SZAJBA (posłuchajcie Młynarskiego)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 22:22

> Oj, coś mi się wydaje, że kto lubi żeby jemu/jej zazdroszczono czegokolwiek sam zazdrości innym i to do
> granic zawiści.


Wężykiem, wężykiem...:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-13 21:55
a propos sąsiada... mam takiego, który notorycznie mi melduje o której chodzę spać, gdzie byłam, kto u mnie był.  Ostatnio obwieścił mi co słychać u kogoś kogo w ogóle nie kojarzę. Wygadał się, że przez lornetkę obserwuje tego i owego, mnie zapewne też. Nie lubię dziada!!!!!, i nie wiem jak się go pozbyć :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-13 22:34
Nie lubisz i w Radości o tym piszesz? :-)))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-26 18:11
Dziś moje dziecko ukończyło 24 lata, a jeszcze nie tak dawno śpiewałam mu kołysanki. W takich chwilach dopiero zauważamy jak szybko ten czas nam ucieka.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-26 23:05
A moja wnuczka 4 kończy za kilka dni. Kiedy to będzie z tą dwudziestką na początku...ech...:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-27 08:03
Szybciej niż się spodziewasz.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-05 10:10
Wstałem i wiem :-))) Wiem że ruszam na małą wycieczkę a wrócę z niej ze smakołykami i małe co nieco, do tego by ma meczu siatkówki lepiej się krzyczało :-)
To znajdujcie swoje małe radości jak dużych nie widać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-05 10:18
Jak zlekceważysz te małe, to czasami wielkiej możesz się nie doczekać.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-07-05 11:56
Ja, zaś mam radość słuchania jerzyków :-) . Dawno, dawno temu przeszkadzał mi ich jazgot ...W sierpniu będzie mi bez nich smutno ;( - ale poczekam na nich do maja ;-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-06 08:10
http://komediowo.pl/gid,15788699,img,15788835,title,Dlaczego-dzieci-nie-nalezy-spuszczac-z-oczu-odcinek-2,galeria.html?smpjqticaid=610e51
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-06 08:45
No tak, dzieci mają różne szalone pomysły. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-06 09:03
Pamiętam co moje wyczniały. Nie wiedziałam śmiać się czy płakać. Teraz to się fajnie wspomina. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-06 19:41

>Teraz to się fajnie wspomina. :-))))))))))


Oj tak, wspominanie "odzywek" i zachowań naszych dzieci to wielka przyjemność. Moja starsza córka zapisuje wybrane "kawałki" o swojej córce bo trudno to zapamiętać.
Często pyta mnie o jakieś wspomnienia z jej lat dziecięcych i przy Twojej historii o facecie "który miał kota w brzuchu" przypomniałem sobie:
Córka miała może 4-5 lat i zachorowała na świnkę. Wiadomo - spuchnięta buzia, owinięta (dobrze pamiętam) żółtą chustą w grochy.
Córka była przekonana, że ta opuchlizna to z powodu świnki która jest w buzi. Kiedy już była zdrowa, ciągle miała problem że nikt nie wyjął jej tej świnki i nie wierzyła, że jest już zdrowa. W jakimś sklepie z zabawkami znalazłem plastikową małą (2X3X1 cm) świnkę. Wziąłem więc łyżeczkę do herbaty i kazałem jej otworzyć buzię, w drugiej ręce miałem przygotowaną świnkę. Po chwili wyjąłem łyżeczkę z buzi i pokazałem córce świnkę, którą jej wyjąłem.
Od tej chwili "była już zdrowa" a jeszcze długo i z wielkim przejęciem opowiadała jak to tatuś wyjął jej świnkę z buzi.
Co do koloru świnki, na szczęście nie miała zastrzeżeń :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-07-06 20:03
:-))))))))))) fajne
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-07 07:35
Piękny dzień. :-) Życzę wszystkim, aby był również radosny. :-) Bawcie się dobrze, ja znikam. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 08:07
Również witam! Chciałem się pochwalić, że też już nie śpię i życzę wszystkim
Miłego dnia :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 08:18
I jeszcze jedna sprawa. Wczoraj wieczorem "wpadł do mnie" świerszcz. Na razie nie zaglądam do pokoju "komputerowego" i nie wiem co on tam robi. Może dać mu śniadanie? Ale co?
Pomóżcie! :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 09:29
Przygotuj słoik, nakryj słoikiem, potem podsuń tekturkę i tym sposobem delikatnie wypuść na  świat. I się nie bój.:-)Aha!!! Najpierw zrób zdjęcia na makro.:-)
Lidian miłego urlopu!
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 12:06

>Przygotuj słoik, nakryj słoikiem, potem podsuń tekturkę i tym sposobem delikatnie wypuść na  świat. I się nie bój


Wiśta wio! Łatwo powiedzieć :-) Toż to było takie wielkie, że chyba większe od tego lwa u "Stefka Burczymuchy" :-)
A poza tym, chyba śpi bo nic nie słyszę. O!O! W zasłonie siedział ale gdzieś spadł i tyle go widziałem.
Nie! To nie na moje nerwy, dzwonię po straż .... ale miejską czy pożarną? Przecież się nie pali .... :-)
A czy zamiast słoika może być szklanka do piwa? Jeśli to samiec, to sam przyjdzie :-)
Dobra, siedzę w pokoju i odważnie czekam na jego ruch :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-07 09:29
:-) Co tam śniadanie . Koniecznie zostaw mu dobrze nastrojone skrzypce.
Musiałem dać znać że też już nie śpię, zanim forum opanuje szalona" rozrywka" ;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 09:30
Czy Ty musisz wchodzić zawsze o czasie do zera wspólnym?:-)))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 12:12

>Koniecznie zostaw mu dobrze nastrojone skrzypce.


Mam tylko skrzypce, na których kiedyś grał  Kulka ale czy on się na tym pozna? :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 14:20
Zdjęcia
Co prawda zeszłoroczny, ale kto wie, czy to właśnie ten nie zawędrował do Ciebie. Ileś tam skoków i już jest.:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-07-07 14:37
Matko!!! Jak Wy wcześnie wstajecie!!!! :-) :-) :-) Dla mnie to środek nocy (może dnia??? hahaha..) :-) :-) ;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 14:46
Nadajesz z innej strefy czasowej? :-) Witaj.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 14:45
Takiego zdjęcia ja nie zrobię więc nawet nie będę próbował. :-)
A ten "czort" gdzieś się schował, udaje kameleona - ciągle siada na zielonym. A to zasłony a to kwiaty.
Teraz nie jestem w tym pokoju bo oglądam F1 ale pewnie "ujawni" się wieczorem.
Pisałaś, żeby puścić go wolno ale to nie teściowa, żeby tak .... z IX piętra? :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 14:48
No tak, to nie pozostaje nic innego tylko w koszyczek i windą na trawniczek.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 18:27
No wreszcie! Nie wiedziałem jak go "wykurzyć" to postanowiłem pokój "odkurzyć"
I pomogło! Chyba mu dźwięk nie pasował bo wyszedł z kryjówki i zaczął po ramie okiennej szukać wyjścia.
Ledwo zdążyłem zrobić pamiątkowe zdjęcie
Ale autografu już nie dostałem - odleciał :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-07-07 18:29
jak można było odmówić bezdomnemu :-( ;-), Tadeusz nie masz serca??? :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 18:41
Mea culpa! Ja go chciałem tylko sfotografować i "podzielić strefy wpływów", starczyłoby miejsca dla nas obu, ale zanim cokolwiek zaproponowałem to odleciał.
Nie wiedziałem, że świerszcze latają :-) To wina W-zetki bo kazała mi znieść go na dół i to w koszyczku.
Już przygotowałem nawet koszyczek od Święconki ale nie skorzystał.
Chyba nie był bezdomny bo nie poleciał do śmietnika tylko do Delikatesów :-)
Nawet wyglądał jakby był "nadziany" (ale nie tak jak Azja Tuhajbejowicz) :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 21:46
No i po kłopocie, ale widać, że się daleko trzymałeś od biedaka. :-) Trzeba mu było bliżej aparat przysunąć pod nos.:-) Teraz na szybie wywieś kartkę świerszczom wstęp wzbroniony.:-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 21:59
Tak! Bliżej! Żeby mnie pogryzł :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radość (Strona 106) (1544825 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill