www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta (3029 - wyświetleń)
- Autor zocha Dodany 2009-04-17 18:36
witam mam pytanie czy dostane odpowiedż na komisji lekarskiej czy jestem zdolna do pracy czy też nie czy wyjde nic nie wiedząc iczekając na odpowiedż pocztą proszę o kilka słów na ten temat pozdrawiam
Nadrzędny Autor Jasia Dodany 2009-04-17 19:58
witam ! mój mąż był na komisji lekarskiej i odpowiedż dostał po 3 tygodniach,
a u orzecznika zus dostał od razu
pozdrawiam:)))
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2009-04-17 20:14
na komisji Ci wszystko powiedza
Nadrzędny Autor Anianynek Dodany 2009-04-18 16:41
Na Komisji Lekarskiej na pewno nic Ci nie powiedzą. Każą czekać na odpowiedź pocztą.Przykro mi to pisać ale nie spotkałam jeszcze nikogo komu Komisja Lekarska Zus przyznała rentę i podważyła zdanie lekarza orzecznika!!!!
Nadrzędny - Autor pola01 Dodany 2009-04-19 12:31
Dokładnie jak pisze anianynek.
Poza tym mogą jeszcze odesłać do konsultanta na dodatkowe badania, więc jeszcze może się odwlec.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2009-04-20 08:24

>>>>Na Komisji Lekarskiej na pewno nic Ci nie powiedzą. Każą czekać na odpowiedź pocztą.Przykro mi to pisać ale nie spotkałam jeszcze nikogo komu Komisja Lekarska Zus przyznała rentę i podważyła zdanie lekarza orzecznika!!!! <<<<


Ja osobiście spotkałem się z  takim przypadkiem... !!  że komisja lekarska podważyło orzeczenie lekarza  i  dła rentę. Niemniej jednak  dzieje się to   nie często...   Sęk w tym ze musisz przejsć komisję by skutecznie dochodzić prawa w sadzie..
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta (3029 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill