www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 3) (205984 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor aggie_c Dodany 2010-01-20 00:03
to prawda :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-01-20 00:09
Tu właśnie się wielu ludzi uzupełnia,bo każdy ma jakąś wiedzę w różnych dziedzinach i jeden drugiemu podpowiada.
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 00:14
bardziej niz forum cenna jest obecność takiej osoby.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-20 10:07
Marek wiadomo, że najważniejsze jest nasze życie realne. Masz rację. Forum na którym jesteś może Ci dać jednak poczucie, że są ludzie którzy  potrafią Cię zrozumieć, bo też przechodzili lub przechodzą podobne do Twoich rozterki duchowe. Nie pamiętam dokładnie czy mówiłeś kiedy powstała Twoja niepełnosprawność, ale powiem, że im później tym trudniej człowiekowi pogodzić się z nią i zbudować od nowa swoje zburzone życie i relacje międzyludzkie, tym bardziej, że przy okazji utraty sprawności traci się (z różnych powodów) wielu tzw przyjaciół. Przez to często niepełnosprawności towarzyszy poczucie osamotnienia. Wchodząć na forum jak już pisałam poznajesz takich jak Ty i powoli uczysz się od nich, że można z niepełnosprawnością żyć, że nie warto się poddawać i że wielu z nich zaprzyjaźnia się. Czy dochodzi do spotkań w realu , których jak powiedziałeś, Tobie najbardziej brak? Wiem, że tak. Dochodzi do spotkań i nawet więcej.
A teraz nie bądź taki smutny. Poklikaj z nami również w innych wątkach. I ja również z tego wątku uciekam, bo tu miały być rozmowy na temat zmian na forum , a zeszły na zupenie inny temat. :-))
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-01-20 00:21
Tak;są tu osoby,które mają dużą wiedzę na różne tematy i umieją podpowiedzieć lub podać przepisy prawne,a płaczkami się nie przejmuj,bo są tu tacy co tylko płaczą i nic im nie pasuje.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-20 11:44
Przepraszam że się wtrącę. Proponuję Ci Marku uśmiechać się nawet gdy boli a wiem że czasami strasznie boli i to nie taki ból fizyczny ale psychiczny. Pokaż pierwszy że masz prawo bycia wszędzie dokładnie wszędzie a Tobie mężczyźnie łatwiej jest. Nie myślę tu o seksie. Myślę o byciu wsród ludzi w świecie realnym. Dawne czasy zostaw na "nastęne dni". Byle być gdzieś a znajdziesz moc przyjaznych Ci ludzi a ich pytania po prostu załatwiaj jak ja. Widać to takie moje było przeznaczenie i :-) . Tak załatwiam wiele osób a oni dalej już nie pytają. Dodam tylko jestem od 10 lat ON z wypadku więc wiem jak ciężko czasem jest się pogodzić z losem. :-)

Lecę do kuchni pa
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 13:09
Podobnie jak Lid jestem ON od zawsze dotychczas mi to aż tak nie przeszkadzało. Teraz jednak jest mi paskudnie trudno być odludkiem którym nigdy nie  byłem. Czasem czuje jakby mi uciekały dni przez palce dni miesiące lata każdy ma jakiś cel do którego dąży coś zmienia. Posiada coś co trzyma go przy życiu a mi nie chce się nawet zwlec rano z łóżka. Bo i po co??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-01-20 13:40

>a mi nie chce się nawet zwlec rano z łóżka. Bo i po co?? <


Może na początek zacznij od tego : po to aby z nami formuowiczami porozmawiać. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor aggie_c Dodany 2010-01-20 13:42
to prawda a szczególnie pośmiać się z nami :-):-):-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-01-20 13:44
Marek pisz z nami,po prostu ,to dobry początek
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 13:57
Kiedyś ktoś dał mi niezapomniane chwile, ale i z biegiem czasu to odeszło a ja już nigdy nie będę taki sam...
Nadrzędny - Autor aggie_c Dodany 2010-01-20 14:03
nie mów tak i zapraszam cię do naszej kawiarenki na herbatkę i serniczek :-)
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 14:08
znam siebie wiem, że to siedzi gdzieś we mnie...

Z czym ten sernik???
Nadrzędny Autor aggie_c Dodany 2010-01-20 14:10 Zmieniony 2010-01-20 14:13
to jest sernik gotowany z rodzynkami na biszkopcie :-) ale chodź z nami do kawiarenki i uśmiechnij się :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-01-20 14:07
Dla takich chwil warto żyć, bo nigdy nie wiadomo czy życie nie szykuje nam kolejnej niespodzianki. Każde przeżycie nas kształtuje. Stajemy się bogatsi o nowe doświadczenia. Teraz zapraszam Cię do KAWIARENKI na dalsze pogaduchy. Agi częstuje wirtualnym ciasteczkiem. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-20 14:12
Kochani dalsze pogaduchy w KAWIARENCE. :-)
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 14:23
Albo są jedynymi takimi chwilami i już nigdy nie wracają...:-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-01-20 14:30
Aby się o tym przekonać trzeba żyć. A jeżeli los uszykował dla Ciebie więcej niż Ci się wydaje? Chcesz to przegapić? Wstawaj i uśmiechnij się, bo tą ponurą miną ściągasz na siebie smutki. Popatrz jak my na forum się uśmiechamy i uwierz mi nie zawsze wszystko nam się udaje. Uśmiecham się do Ciebie i Ty uśmiechnij się . :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-01-20 14:55
Marek,proponuje zajrzyj w wątek Przyjaciele,moze nie wszystko warto czytac,ale zrozumiesz ze bardzo wielu z nas spotkała ta sama "przypadłoośc"-przyjaciele zawiedli,gdy byli najbardziej potrzebni.
A teraz siooo z tą kawą i sernikiem do kawiarenki,sioooooooo>:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-01-20 15:03
Valkiria przychodzi i porządek w wątkach zrobiony. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2010-01-20 15:04
:-)))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-20 17:16
Hej witajcie zaglądałam do kawiarenki a tam tylko okruchy po serniczku ale może to i dobrze bo zacznę roznąć w szesz.

Marek chodź do kawiarenki. ZLAZUJ Z TEGO WYRA I CHOĆ NA WISIENKI DO KAWIARENKI :-)))))))))))
Nadrzędny Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 19:45 Zmieniony 2010-01-20 20:08
Po co ja tu zlazłem...????znikam stąd....:-(
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-20 20:14
A niby czemu tak mówisz? Zapraszaliśmy na pogawędkę do kawiarenki. Nie wiem czemu się gniewasz?
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 20:17
Nie gniewam się lecz mam dość udawania, że wszystko jest dobrze....... Nie potrafię udawać, że tryskam humorem i optymizmem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-01-20 20:25
Jeżeli to co do Ciebie mówiliśmy nazywasz udawaniem, to przykro mi bardzo.
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 20:29
Lid nie oto chodzi nie chodzi o was. Mam zachwiany system wartości i jestem totalnie załamany. Od prawie roku nie poznaję sam siebie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-01-20 20:38
Poczytaj uważnie ile osób Cię rozumie i chce z Tobą rozmawiać. My też przechodzimy różne złe chwile , a tutaj wspomagamy się wzajemnie. Przyłącz się i spróbuj z nami poromawiać również w innych wątkach. Zobaczysz , że to pomaga. Małymi kroczkami , ale w końcu dojdziesz do siebie. Powodzenia. Marek trzymam za Ciebie kciuki. :-)
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-20 20:50
Najgorsza jest ta stagnacja....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-01-20 20:58
Zacznij doszukiwać się dobrych stron życia.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-20 21:00
Już w tym wątku więcej na ten temat nie napiszę. Możemy porozmawiać w innym. :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-20 22:11
Kurczę znam te doły, ale jak tu wchodzę zapominam że coś mi dolega. Naprawdę można tu wyluzować a nie udawać jak mówisz Marku. Ja nic nie udaję a też straciłam hmmm dziś nazywam to moje towarzystwo realne znajomymi. Tacy nie warci są nawet spojrzenia. Głowa do góry pierś do przodu i zlazuj jutro z tego wyra i do kawiarenki do nas zaglądaj. Nie dąsaj się i nie rozdrapuj tego cochoć odrobinkę się zabliźniło.
Dziś życzę miłej nocki bez przykrych koszmarków :-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-01-20 21:36
Panie Marku - takie pytanie: próbował Pan uzyskać pomoc terapeutyczną?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-20 22:11
Miłej nocki Boginko i tobie Lid miłej nocki :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-21 16:48
Oooooooo Boginko jaki piękny nieboskłon a może się mylę :-)

Marek chciał tu wprowadzać zmiany różne a potem wpadł w depresję ale czy warto aż tak przeżywać? Czyż nie warto zając się np. obróbkaą fotek czy też kartek z życzeniami, założyć fotoalbum, który niekoniecznie musi być z pleneru. Będąc w domu można swoją twórczość pokazać całemu światu. na onet fotoalbum jest darmowy.

Marek zlazuj z tego wyra i chodź do kawiarenki siwek piwkiem częstuje :-)
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2010-01-21 17:15
JA GO ZIGNOROWAŁAM I MAM SPOKÓJ Z JEGO MIAŁCZENIEM
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-21 17:18
Nie zrobił mi krzywdy bym miała go zignorować. Każdy ma prawo mnieć gorsze dni. Nie nazwałabym tego miauczeniem. Basiu czasami Ci się dziwię i twoim powiedzonkom.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2010-01-21 17:20
JA TWOIM TEŻ
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-01-21 17:21
Pisze,że ktoś miauczy,sama ciągle płacze.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2010-01-21 17:23
POKAŻ PRZYKŁAD
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-01-21 17:25
Sama sobie poczytaj swoje posty.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2010-01-21 17:27
skoro coś stwierdzasz to udowodnij
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-01-21 17:28
Ciągle tylko narzekasz i docinasz innym.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2010-01-21 17:34
podaj przykład skoro tak uważasz nawet udowodnić nie potrafisz
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-01-21 17:35
Potrafię,ale mi się nie chce,szkoda mi czasu.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2010-01-21 17:49
obyś zdążył umyć zęby przed snem
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-01-21 18:09
Ellu nie, to nie nieboskłon - to kawałek ametystu.

Co do p. Marka - mam poważne wątpliwości czy jego "depresja" dotyczy "zmian różnych" i czy wystarczy mu poradzić tworzenie albo siedzenie w kawiarence. Na to forum przychodzą bardzo różni ludzie i co działa dla jednych, jest zupełnie bez sensu dla innych bo są na innym zakręcie życiowym.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-21 18:14
Boginko dzięki za wyjaśnienie. Byłam prawie pewna pięknego ujęcia nieboskłonu. Nie miałam okazji ogladania ametystu. A swoją drogą myślałam że ametyst jest morskiej barwy :-)
Co do marka masz rację. Nie kazdy daje się wciągnąć na wirtualne wieczory. Mnie to po całym dniu wciąga i często z dołów wyciąga. Jest tylko jedno ale. Ja nie mieszkam sama. Może dlatego mam inne podejście do życia.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-01-21 18:23
Ametyst z którego wyjęłam fragment do awatara wygląda tak (klik)

To może być też kwestia charakteru i gustu - ja np. nie angażuję się w kawiarenkę, więc rozumiem w pewnym stopniu kogoś, kto nie widzi w tym rozwiązania (na mnie, w przypadku jakichś trudności prawdopodobnie też by to nie podziałało). A sytuacja p. Marka może być jeszze zupełnie inna, bo wspomina on np. o długim okresie złego psychicznego samopoczucia.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-21 18:30
Piękny i piękny kolor ma. Dzięki Boginko za tę fotkę. Nie sądziłam że tak piękny :-)

Co do kawiarenki i ciebie dawno to zauważyłam ale nie każdy musi więc mnie to nie dziwi. Markowi chciałam tylko z dołka pomóc wyjść. ja dojrzewałam do sytuacji 3 lata i to bez kompa. Znam smak samotności i braku wiary w siebie :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 3) (205984 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill