www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 4) (206067 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-01-21 18:33

> Markowi chciałam tylko z dołka pomóc wyjść.


Domyślam się. To nie jest tak, że ja krytykuję. Ja tylko głośno myślę.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-21 18:41
Ok nie myślałam o krytyce. To takie moje usprawiedliwienie pewnie zostało jeszcze z zamieszchłych czasów jak sprawni mysleli że o coś poproszę :-) Nie wyszłam na prostą ale przynajmniej daję rady żyć jak wszyscy. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-07 12:00
Chcę Wam coś przypomnieć. Nie ja pierwszy zauważyłem potrzebę zmian . Jak się kończyły inne próby- poczytajcie powyżej. Teraz rozumiem dlaczego tu tak jest.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-11-07 13:37
Jak zwykle,jedno wielkie misz-masz.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-07 14:02
dokładnie
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-07 18:09
:-) Jednak wymaga to zorganizowanego sprzątania i nasuwa sie wiele nowych pomysłów i możliwości.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-11-07 18:10
To bierz sie do roboty.:-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-07 18:21
Ja jestem gotowy. Dlatego przesiadłem się na stacjonarny sprzęt . Jednak te małe maleństwa to mordęga ;-) przy pisaniu postów. Jestem gotowy do udziału w zmianach ale nie chcę uchodzić tu za rewolucjonistę. :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-07 18:29
walpoz jeśli potrzebujesz zmian załóż swoje forum.

Owszem była tu nie jedna już osoba która chciała zmian, ale to zależne jest od admina tego forum.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-07 18:32
To nie ja potrzebuję zmian Tylko TO FORUM. TO nie jest wasz folwark.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-07 18:36
A Twój??????????????
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-07 18:42
Oczywiście że nie mój. Ale jest czas aby Wam o ?Tym przypomnieć.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-07 18:46
Przecież każdy wie , że to nie Twoje forum. A o zmiany poprosił Cię admin? Czy to "misja"?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-07 18:55
czuje się misjonarzem
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-07 19:00
To forum prosi sie o zmiany. Ale Wy w swoim zadufaniu nie zauważacie Tego.
ps:
Przykro mi ale będę sie trzymał tej formy słonia w składzie (spodobała mi sie)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-07 19:25
to łap go za jaja :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-07 18:44
Mnie nie trzeba zmian. Wystarczyło mi to co było by poznać wiele odpowiedzi na moje pytania lub odpowiedzieć innym.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-07 18:47
szkoda nerwów czeba przestwć reagować na jego zaczepki
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-07 19:01
Odpowiedzieć czy czasami narzucić innym.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-07 22:01

>W odpowiedzi dla: Ella.
>walpoz jeśli potrzebujesz zmian załóż swoje forum.


>Owszem była tu nie jedna już osoba która chciała zmian, ale to zależne jest od admina tego forum.


Na początek założę wątek : nie będę psuć Waszego porządku na forum.
Ciekawe gdzie się podziały te osoby?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-11-08 09:13
nie będziesz psuł porządku ? a to ci dobry żart :-) jakbyś był ciut inteligentniejszy to byś zauważył że już to zrobiłeś :-(
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-08 20:06
Basia ty jeszcze nie wiesz co to porządek. Gdy zapanuje, to zakumasz!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-11-08 22:47
zacznij od swego podwórka bo się wyglebiesz
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2012-11-08 23:16
i przez tego typu głupie odzywki mało komu chce sie tutaj udzielać, a jak sie udzielają to tylko w określonych działach.
Walpoz ma rację, zrobiliście z tego forum swój prywatny cyrk, gdzie najlepij kogoś zeszmacić wyśmiać itp.
Dodatkowo jest straszny bałagan a tematach, każdy nawrzuca w odp co chce i aby coś doczytać, to trzeba przebrnąć przez masę nic nie wnoszących postów.
Brakuje tutaj typowego moderatora który robił by porządek z durnymi postami oraz postami nie na temat. Przydałoby się też karanie warnami co niektórych
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-11-08 23:20
to forum jest dla wszystkich nikt nikogo nie wyrzuca sami odchodzicie to odskocznia od problemów relaks a nie lekcja układania planu  coś ci nie pasi ? odejdz z tąd
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2012-11-08 23:26
wiesz mi to lata, mam lepsze rozrywki niż wyżywanie sie na innych.
To świadczy tylko o was, nie macie żadnej innej formy rozrywki, poza durnym spamowaniem, ubliżaniem itd,
najwyraźniej większość z was jest bardzo nieszczęśliwa i w ten sposób dowartoścoiwywujecie się. Żal mi was :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-09 14:47
mi ciebie też żal
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-11-09 18:02
Kundzia nie powinnam tu pisać, ale nie podoba mi się słowoU WAS w twoim poście. Was to znaczy wszyscy, a ja nie życzę sobie by ktoś odpowiadał za mnie. Poza tym to nie "MY"  ja rozwaliliśmy wątki. Wątki miały określone tematy. Poczytaj i osądź ale tylko za siebie. Jedynie masz rację nie chce się tu już pisać ani zaglądać

Wcześniej już pisałam że wstydzę się być ON a poznałam ten smak u ON w realnym świecie w grupie :-(
To moj ostatni post w tym wątku. .
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-11-09 18:04
pisz śmiało elu i nie łam się :-(
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2012-11-09 19:04
przepraszam Cię i innych porządnych użytkowników, którzy akurat postępują w zupełnie inny spoósb niż banda tych którzy tutaj wszystko niszczą.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-11-09 19:22
Czytajcie ze zrozumieniem co napisała Ela :-)

>wstydzę się być ON a poznałam ten smak u ON w realnym świecie w grupie<

Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-11-09 19:29
Kundzia dziękuję i przyjmuję przeprosiny :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 20:41
Jeszcze nigdy nie słyszałem (czytałem ) słów krytyki wypowiedzi Basi ze strony oburzonych moimi propozycjami.  Ale za to wiele słów krytyki że zawiodły się, że nie tak miało być. Sorry, Nie chcę się z nikim przeciw nikomu układać. Przedstawiam obraz forum jakim ja go widzę. Jeśli inni też tak to widzą to dobrze dla mnie  ale niedobrze dla forum w takiej postaci. Ale za to jest nadzieja że troszkę się zmieni i powoli będzie zmierzało do lepszej formy.
Pozdrawiam Tych którzy Też widzą potrzebę zmian. Jakich? Myślę że wspólnie coś ustalimy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-09 20:44
Rzeczywiście Walpoz coraz piękniejsze te zmiany forum. Dziś szczegołnie widać tego efekty.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 20:59
To nie moje zmiany lecz Wasze. Nie brałem w nich udziału. Ale może  nie zauważyłaś że mnie nie było w czasie waszych"uroczych" dyskusji.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-09 21:08
A ty nie zauważyłeś , że ja w tych "najbardziej uroczych" rozmowach nie bioę udziału? I nie mów do mnie waszych, bo ja tu siedzę jedna przy kompie, a za resztę forumowiczów nie odpowiadam.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 21:28
Lidian , zrozum że ja chcę tylko trochę zmian na Tym forum. Nie zależy mi na jego likwidacji. Ktoś napisał że jest Wiele forumków ON . A To nie może być reprezentatywnym dla Wszystkich ON.  Ja sądzę że mogłoby być. Dlaczego piszę Was? A to dlatego że Ty jesteś przeciwna wszelkim zmianom tak jak ella. A ona taka rozmowna do tej pory, zaproponowała tylko brak rozmowy i brak udziału w dyskusji. Można też tak, jak małe dziecko - na złość babci odmrozić sobie uszy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-09 21:46 Zmieniony 2012-11-09 21:49
Jeśli chcesz zmian na foum to zmieniaj, ja nie mam na to wpływu . Żadnego wpływu. Jak mi się nie podoba wątek, to w nim nie piszę i tyle.

>A to dlatego że Ty jesteś przeciwna wszelkim zmianom <


Skąd to wiesz? I do tego wszelkim? A jaki ja mam wpływ na zmiany na forum? Co mam zmienic skoro nie mam takiej "władzy"? To nie jest moje forum. Piszę tu na takich samych zasadach jak chyba większość . Poproś admina o pomoc, może zaproponuj coś, a on jeśli spodobają mu się Twoje propozycje, to może coś zmieni. Na razie to Ty tylko mówisz wy wy itd, a jeszcze nic konkretnego nie zaproponowałeś. Jak masz ochotę coś zmienić, coś co będzie w mocy forumowiczów, to daj propozycję. Do tej pory to z tego gadania o zmianach wyszły tylko chamskie rozmowy niektórych osób i oczernianie.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 22:03
Właśnie o Te chamskie rozmowy chodzi. Moje motto zmian To takie hasło - Jeżeli nie masz nic do powiedzenia , to lepiej posłuchaj Tych co mają. Forum na tym nie straci tylko zyska.
A hasła kolejne:
Nie pisz pod każdym wpisem bo nie zrobisz Tym z siebie alfy ani omegi tylko wręcz coś odwrotnego.
Jeśli czujesz że masz dostateczną wiedzę w temacie lub doświadczenie to napisz o tym.
Nie potakuj nie zaprzeczaj, nie obrażaj - To tylko puste słowa i świadczą o Twojej kulturze.

Za mało bywam na forum, aby domagać się zmian od Adminów. W tej sprawie nie mam na razie żadnej wiedzy.
Nie o to mi chodzi!. I doskonale TO Wiesz.
Powtórzę Hasło dla wszystkich !
Jeżeli nie masz nic do powiedzenia , to lepiej posłuchaj Tych co mają
Mam nadzieje że zrozumieją je Ci którzy powinni. To moje propozycje zmian na początek.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-09 22:24

>Właśnie o Te chamskie rozmowy chodzi.


< itd.........................

I z tego powodu kierowałeś do mnie słowa o zmiany na forum???????????  Zszokowałeś mnie. Jeśli tak mnie oceniłeś, to nie mamy o czym rozmawiać. Jak mogłeś powiedzieć , że jestem przeciwna temu co tu napisałeś. Tym razem , to już zupełnie Ciebie nie rozumiem, a może to Ty nie czytałeś nigdy tego co ja piszę. 
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 22:45
Hmmm nie jesteś przeciwna zmianom i temu co napisałem?. Dobrze, to skąd ta nagonka na mnie gdy je zaproponowałem?.  Tym razem to ja nie rozumiem. To po co te oskarżenie na dzisiejszym wcześniejszym wpisie że to przez moje zmiany?
pozwolę sobie zacytować Twój wpis w całości

>Rzeczywiście Walpoz coraz piękniejsze te zmiany forum. Dziś szczegołnie widać tego efekty.

Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-11-09 22:59 Zmieniony 2012-11-09 23:05
Bo nigdy nie skonkretyzowałeś co chcesz zmienić, w każdym razie ja tego nie czytałam. A co wyszło, to chyba jesteś na tyle inteligentny, że to widzisz.
I powiedz wyraźnie czy ja dałam w którymkolwiek miejscu powody ku temu by oskarżać mnie o chamstwo ?
Jak możesz sądzić , że zmiany na forum zależne są od moich wpisów. Chyba coś Ci się pomyliło. Jeden użytkownik forum nic sam nie może. Nie chcę z Tobą już na ten temat rozmawiać, bo nie mogę udowodnić, że nie jestem wielbłądem. Dobrej nocy. Pomyśl czasem zanim pochopnie wydasz sąd o którymkolwiek forumowiczu.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 23:01
Lidian , będę musiał napisać otwartym tekstem o jaka "zmianę" chodzi. I co wtedy rzucicie się ponownie z zębami do szyi niby w  obronie? Obrona na niby, a forum gore.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-09 23:06
Znów mówisz do mnie wy. Jestem sama. Nie należę do żadnej grupy. I nie kieruj do mnie słów o zmiany na forum, bo jak już mówiłam ja nie mogę tego zrobić.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 23:07 Zmieniony 2012-11-09 23:11
Dobrze, poprawie się . TY i ella rzucicie się  w obronie?

I dopiszę po edycji.
A pomogą Tobie i elli  "postacie" które raptem napisały pięć czy dziesięć postów na forum?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-09 23:11
Do choinki w jakiej obronie. Na wojnę ludzi szykujesz? Co Ty gadasz?Czego mam bronć? Dlaczego pytasz mnie co zrobi Ella? Jej się spytaj, bo ja nie mogę wiedzieć co zrobi. Dlaczego łączysz obcych sobie ludzi w grupy? Zupełnie Cię nie rozumiem.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-11-09 23:13 Zmieniony 2012-11-09 23:15
To przypomnij sobie od czego TO sie zaczęło . Proste chyba zadanie, aby przeczytać Wątek sylwestrowo-barbórkowy?
To wasze słowa

>nie podoba sie to nie czytaj, nie pisz , załóż sobie własne forum itp. zarzuty a nie dyskusja!

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-11-09 23:22
A Ty uważasz, że tamten wątek to była dyskusja? Ty go założyłeś i wyglądało na to, że chcesz komuś dokopać, a nie zmieniać forum. Dalej nie mogę zrozumieć dlaczego zmiany na forum uzależniłeś od mojej akceptacji. Ja za formę tego forum nie pójdę na wojnę z forumowiczami. Mam realne życie i nie muszę tu być. Piszę tutaj, bo taki mam kaprys, ale jak mi się nie będzie podobało, to wyłączam komp i nie mam problemu.  Co właśnie czynię. Już późno. Idę spać. :-) :-) :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-09 23:33
Dobrej nocy :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-11-09 23:16
Elli  sie pytałem. Postanowiła odmrozić sobie uszy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 4) (206067 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill