www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Chamstwo na innych portalach (Strona 2) (109643 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-03-28 22:43
Jak ja lubię jak wy sobie dogadujecie jak mam doła to przychodzę tu i od razu mnie się humor poprawia a adrenalina idzie w górę .Jak wy po sobie ładnie jeździcie aż miło się czyta ha ha ha .Tak trzymać bo bez waszych wycieczek jeden na drugiego to by tu wiało nudami .Prawda że mam racje.
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-03-29 07:04
" Prawda was wyzwoli".
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-29 12:34
IRCIA,TY SIE WEZ ZASTANOW CO PISZESZ,BO JAK TY JEZDZISZ PO INNYCH FORUMOWICZACH I NIEKONIECZNIE TU,TO GŁOWA MAŁA.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-29 12:38
Tu już się boi ,to jeździ gdzie indziej
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-29 13:04
NO CHYBA,BO TO CO OBIE Z KUMOCHA PENELOPA WYCZYNIAJA U NORBETRA TO ZAŁOSNE.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-29 13:52
Staruszka nie odpowiadaj jej ,bo znowu zacznie tu ta swoją żółć wylewać ,może ona jest tym chamskim skrztem2 ,którego się pozbyliśmy szczęśliwie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-29 16:18
MOOOOOOOZE...:-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-29 16:30
No właśnie od pewnego czasu nie jestem tego taka pewna, sa tacy co wracają jak bumerangi,prawda?
Nadrzędny - Autor migotka Dodany 2010-03-30 14:38
Tak sobie przeglądam te fora - napromieniowani i tutaj i doprawdy czuje niesmak.
Dorośli ludzie, a tak zacietrzewieni jak dzieci. Byłam na forum napromienioowani jakiś czas, a jakże, nawet prowadziłam dyskusje, używając argumentów, dzieliłam się własnymi doświadczeniami, polemizowałam na temat wiary ( jestem otwarta na wszelkie dyskusje i szanuję interlokutorów ) i nagle pstryk! Znikły moje posty, s. Klaryska dostała ataku i leży umierająca, a ja nie mogę wejść na forum. Przecież to jest parodia... Rzekomo wszystkiemu winien haker... no nie!!! Śmiech na sali.
Każdy szanujący się człowiek, omija szerokim łukiem takie fora. Tak więc i ja, dbając o higienę psychiczną unikam takich osobników jak pan Norbi, niejaka Gruszka, i różnej maści napromieniowanych. Użytkownicy!!! Dajcie sobie spokój z tym forum. Toż to cyrk na kółkach. I tak za dużo miejsca poświęciliście temu, pożal sie boże, forum.
A tyle jest ciekawszych tematów :-)
Wszystkich pozdrawiam i życzę spokojnych i radosnych Świąt, i olać śmigusem idiotyzmy :-))))
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-03-30 15:31
???
Czy ktoś tu już mnie pochował, czy czegoś nie rozumiem???
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-30 15:38
Na szczęscie to nie o Tobie
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-30 15:44
Do  migotki,przestańcie wylewac zale na tym forum wszyscy wywaleni prze\ NORBIEGO,NIE MACIE SOBIE JAK ULZYĆ bo nie mozecie się tam zalogować.A tu nie jest śmietnik!!.wasze śmieci utylizujcie na waszym portalu
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-03-30 15:46
Witam Cię, Malta,
szczęście, ze jeszcze żyje, :-))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-30 15:54
Klarysko,mam nadzięję,ze będziesz jeszcze długo i w miarę szczęśliwie zyła, co się stało??
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-03-30 16:03
Rany, , wszystko ok,  nic się nie stało :-))
Chyba niefortunnie się wyraziłam, odniosłam się do postu wyżej,  cyt. Klaryska dostała  ataku i leży umierająca",  ale na szczęście chyba nie o mnie chodzi 
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-30 16:29
mam nadzieję,że nie o Tobie
Nadrzędny - Autor migotka Dodany 2010-03-30 16:37
maltabar, oj tam, zaraz mnie tak potraktować ;-)
ups, nikogo nie chciałam z użytkowników urazić. Tak sobie napisałam a propos tematu i już milknę :P
Klarysko, to zwykły zbieg okoliczności (imion), sorry, 100 lat życzę :-)
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2010-03-30 17:03
:-)))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-30 18:00
Migotko, nie milknij, po prostu przestraszylaś mnie że coś Klarysie się stało
Fajtyczbie,jak nie macie się gdzie wyzalić,spróbujcie tu
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2010-03-30 20:18
Witam o tej osobie o której nie którzy maja na myśli nie  rozgadujmy nic  na jej temat. ok ?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-30 20:22
ok.
Nadrzędny Autor milutka19 Dodany 2010-03-30 20:23
migotka prosze cie nie najezdzaj na forum napromieniowanych i skontaktuj sie ze mna :-) to wtedy wszystko ci wytlumacze:)
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-03-30 20:28
DO MIGOTKA.

>Byłam na forum napromieniowani jakiś czas, a jakże, nawet prowadziłam dyskusje, używając argumentów, dzieliłam się własnymi doświadczeniami, polemizowałam na temat wiary ( jestem otwarta na wszelkie dyskusje i szanuję interlokutorów ) i nagle pstryk! Znikły moje posty, s. Klaryska dostała ataku i leży umierająca, a ja nie mogę wejść na forum. Przecież to jest parodia... Rzekomo wszystkiemu winien haker... no nie!!! Śmiech na sali. Każdy szanujący się człowiek, omija szerokim łukiem takie fora. Tak więc i ja, dbając o higienę psychiczną unikam takich osobników jak pan Norbi, niejaka Gruszka, i różnej maści napromieniowanych. Użytkownicy!!! Dajcie sobie spokój z tym forum. Toż to cyrk na kółkach. I tak za dużo miejsca poświęciliście temu, pożal się boże, forum.A tyle jest ciekawszych tematów :-)>


BARDZO NIE LADNIE SIE WYSLAWIASZ O NAPROMIENIOWANYCH. CO CI LUDZIE MOGA ZA TO ZE ICH PORTAL I FORUM JEST NAWIEDZANE PRZEZ HAKEROW? ALBO KOMUS NA WYSOKIM STOLKU NADEPNELI NA ODCISK, BO PISZA TAM PRAWDE O BARIERACH I BRUDACH JAKIE NAM INWALIDOM WCISKAJA, WIDOCZNIE TU ICH BOLI, TYCH NA WYSOKICH STANOWISKACH I DLATEGO ZE MAJA ROBIA NIE PLACAC GROSZA ZA USLUGI INFORMATYCZNYCH. ONI WSZYSTKO ROBIA PO AMATORSKU, PODZIWIAM TO, ZE IM TO NAWET WYCHODZI. A TY MIGOTKA JESTES NIE DOBRA OSOBA. NIE ZNASZ ANI GRUSZKI ANI NORBIEGO, WIEC SIE NA ICH TEMAT NIE WYPOWIADAJ. JAKBYM JA BYL NA ICH MIEJSCU TO JUZ MIALABYS SPRAWĘ W SADZIE, ZA ZNIEWAGE MORALNA. ALE JAK SADZE NORBI ANI GRUSZKA NIE ZROBIA TEGO BO TO SA LUDZIE Z HONOREM.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-30 20:49
to tchórze ,gdzie tam jest honor?
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-03-30 21:04
DO MALTABAR

>to tchórze ,gdzie tam jest honor?>


NIE WYSLAWIAJ SIE NA TEMAT NORBIEGO I GRUSZKI W TEN SPOSOB, BO NIE BYLAS NA ICH FORUM A TU CIAGLE NA NICH NAJEZDZALAS, W TAKICH SPRAWACH, JAK BARIERY, A CO MOZE NIE? A TERAZ I TAK GUZIK SIE ROBI W TYCH SPRAWACH. MOZE KOMUS TYLKO ZALEZY NA TYM ABY W SPRAWIE BARIER BYLA TOTALNA CISZA. ABY ZAJMOWAC SIE NIC NIE ZNACZACYMI PIERDOLAMI.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-31 07:51
BUZIACZEK,RACZ CHOCIAZ PRZECZYTAC CO INNI TU GADALI NA TEMAT-NAPROMIENIOWANYCH,A POZNIEJ ZWRACAJ UWAGE,MIGOTKA NAPISAŁA TYLKO TO CO ZAUWAZYŁA.
GRUSZKA,S.KLARYSA JEST TAKIM SAMYM UZYTKOWNIKIEM JAK MY WSZYSCY,NO CHYBA ZE UWAZASZ,ZE KSIĘŻA CZY ZAKONNICE NIE POWINNI ZAGLADAC NA FORUM,ALE TO JUZ TWOJ PROBLEM.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-03-31 14:40
KSIEDZA, ZAKONNICY SA TAKIMI SAMYMI LUDZMI JAK MY WSZYSCY. WIEC NIE ROZUMIEM DLACZEGO NIE MOGLIBY ZAGLADAC NA FORA LUDZI NIEPELNOSPRAWNYCH, JAK CHCA SIE DOWIEDZIEC TAKZE O PROBLEMACH SZEŚCIOMILIONOWEJ SPOLECZNOSCI ON. TO CHYBA POWINNI BO TEZ PROWADZA HOSPICJA, DOMY OPIEKI.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-04-09 12:56
no wiesz ty co miałem ciebie za troszke madrzejszą istote księża zakonnicy śą tacy sami jak my jest tylko jeden problem celibat a chyba wiesz z czym to sie wiąze jak człowiek sflustrowany i skrzywiony emocjonalnie morze coś dobrego dla świata zrobić moja propozycja jest taka nich się żenią za mą wychodza tylko jest jak zwykle problem rozwód bo ja moge nawe 100 kobiepoślubić i mieć rozwód oni raczej nie i
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-04-17 10:30
DO NIEJAKIEGO 123456
JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA ZNIESIENIEM CELIBATU W KOSCIELE KATOLICKIM. EWANGELICY I PRAWOSLAWNI DAWNO ZNIESLI CELIBAT I TAM W SWIECIE DUCHOWNYM MOGA MOWIC O RODZINIE.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-06-01 13:55
Są religie gdzie osoba duchowna lub inny przedstawiciel kidy rozmawia z kobietą niema prawa podnieść wzroku na nią
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-01 16:05

>Są religie gdzie osoba duchowna lub inny przedstawiciel kidy rozmawia z kobietą niema prawa podnieść wzroku na nią >


TAK SA TAKIE, ALE TO JEST WLASNIE ZLE BO TACY DUCHOWNI DOSTAJA DO GLOWY.
Nadrzędny - Autor migotka Dodany 2010-03-31 14:58 Zmieniony 2010-03-31 15:07
Buziaczek08
Jesteś rozbrajająco naiwna/y.
Otóż takie tam są rozwiązania barier architektonicznych pana Norbiego :D
nie to żebym była przeciwko (hahahahaaha) erotyzmowi, ale jak to się ma do likwidacji barier ? (sic!)

oto jeden  linków na tym forum wstawione przez specjalistę od usuwania barier pana Norbiego http://www.youtube.com/watch?v=C1dUR9RD6j8&feature=player_embedded fiu fiu :D

Takich "perełek" jest tam więcej, no ale cóż, może ja się nie znam na barierach hihihihi

Pozdrawiam i więcej dystansu życzę, a przede wszystkim poczucia humoru.
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2010-03-31 20:53 Zmieniony 2010-03-31 21:20
migotka
Nie jestem zarejestrowany na forum napromieniowanych, ale czytam często te forum, wiem że ten link nie tyczy w żadnym stopniu barier budowlanych, w dziale  ‹ Rozrywka  ‹ Multimedia w rozmyślaniach muzycznych a wiadomo, że chodzi w tych filmikach o muzykę. A jeśli chodzi o bariery to Norbi porusza w tym dziale Bariery >>kliknij tu
No, na to też wychodzi, że nie znasz się ani na barierach, ani na muzyce, ani na psuciu komuś opinii. Nie jeden, tutejszy użytkownik tego forum, chciałby takie możliwości jak tam u Norbiego, można wklejać zdjęcia, filmiki i to za darmo... a tu nie można, bo "Góra" się tego nie życzy. Ponieważ dużo wyszłoby na jaw, ile jeszcze trzeba barier pousuwać.
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2010-03-31 23:14
Pan Willi ma rację, co do tego, jak migotka szydzi z Norbiego, że jest ekspertem w dziedzinie usuwania barier budowlanych. On porusza sprawy budowlane i naprawdę wie dużo na ten temat a co do you tube, tego filmiku, to znajduje się on w części rozrywkowej i jak pisze migotka że nie ma nic wspólnego z barierami. No bo nie ma a Norbiemu chodziło tylko i wyłącznie o muzykę bo on lubi muzykę i jest muzykiem. A jeśli chodzi o bariery,  to tak jak napisał pan Willi, że na naszym forum jest w dziale bariery >>czytaj tu<<
Nadrzędny - Autor migotka Dodany 2010-04-01 00:52
Ok, ja jestem nieobyta, na niczym się nie znam, wy za to jesteście tacy cacy, że tylko obmawiacie inne fora.
Willi i gruszka - to wyście jeszcze nie widzieli prawdziwych for, gdzie toczy się żywa dyskusja a Admini są Adminami a nie marudami i krzykaczami.
Co sobie myślicie że użytkownik to dziecko do bicia.
Od siedmiu lat jestem na różnych forach, ale tak być potraktowana jak u was to chamstwo.
Szkoda mojego zdrowia aby z wami dyskutować, a po za tym, nie będę tu wam robić reklamy.
Żyjcie i dajcie żyć, są miejsca w necie gdzie naprawdę można się wiele dowiedzieć, poznać wspaniałych ludzi którzy bezinteresownie przychodzą z pomocą.
Nie będę tu wymieniała tych portali, gdyż zapewne to zabronione... więc reszta jest milczeniem.
Skończyłam dyskusję na wasz niemiły temat - żegnajcie Norbi, gruszka a jednemu adminowi szczególnie dziękuję za niby to wsparcie prze PW po czym jak śmiecia
wyrzucono mnie i kilku innych użytkowników, a wszystkie posty usunięto. To jest ten wasz szacunek i kultura.
Po co mi to było???
Nadrzędny Autor balbinka Dodany 2010-04-01 11:57
Popieram Cię migotko,szkoda zdrowia na prowadzenie dyskusji na temat napromieniowanych,może i pan Norbi chce dobrze ale porywa się z motyką na słońce ,chce niby żeby wszystkie portale dla ON popierały go a on sam nic nie robi tylko ich oczernia,każde stowarzyszenie w jego oczach okrada tylko niepełnosprawnych nabijając swoje kieszenie(nie tedy droga Panie Norbi).Jeżeli chodzi o Gruszkę to tak jest ona chętna do pomocy wszystkim tylko nie swoim kosztem ale laury za okazaną pomoc zbierać oczywiście chce ona sama.Przytoczę przykład (koleżanka potrzebuje pomocy finansowej,proszę zorganizuj jakąś pomoc dla niej tylko proszę powiedz ze to pomoc jest ode mnie bo będzie bardzo upokorzona ze inni o tym wiedzą0 tak właśnie pomaga nijaka Gruszka.Wiec Gruszeczko nie wypowiadaj się o innych bo sama jesteś nie fair.Pozdrawiam wszystkich cieplutko
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-04-17 10:38
DO MIGOTKA.
TY, MIGOTKA, WIDAC ZE NIE ZNASZ SIE ANI NA BARIERACH, ANI NA KULTURZE, A TE TWOJE POSMIEWNE TEKSTY NA TEMAT "PANA NORBIEGO" I FORUM NAPROMIENIOWANYCH ZOSTAW DLA SIEBIE...
Nadrzędny - Autor balbinka Dodany 2010-04-01 12:03
A nie zastanawiające jest to ze haker nie usunął postów Gruszki i Norbiego?...to chyba jakiś haker oszczędzający ludzi z honorem :-)Nadaje się to do śmiechu warte.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-04-01 13:30
MACIE RACJE DZIEWCZYNY TEZ CO NIECO WIEM O NAPROMIENIOWANYCH,CZASEM KOJARZY SIE TO ZE SCJENTOLOGAMI:)NO I OCZYWISCIE BALBINKA MASZ RACJE,WSZEDZIE HAKER WLAZŁ ALE DO NORBIEGO I GRUSZKI ,SAMI SOBIE ROBIA PIJAR;)
Nadrzędny - Autor milutka19 Dodany 2010-04-01 13:37
Balbinka ty zostałeś/łaś wydalony z forum napromieniowanych za trzy konta między innymi [balbinka,balbinka1,orion] to jest złamanie zasad forum Napromieniowani. Nie ładnie tak wypisywać że ukrywają się pod innymi nickami, a sam się ukrywałeś pod innymi nickami i nadal to robisz.
Nadrzędny - Autor milutka19 Dodany 2010-04-01 13:53
MIGOTKA CIEBIE USUNIĘCIE NIE BYŁO ZAMIERZONE Z FORUM HAKER NIE OSZCZĘDZIŁ NAWET ADMINÓW TEŻ ZOSTALI WYRZUCENI Z FORUM A MNIE ZBLOKOWAŁ HAKER I NIE OCZERNIAM NIKOGO ZA TO TAK JAK TY.
Nadrzędny - Autor balbinka Dodany 2010-04-01 14:33
Milutka nie usunięto mnie za 3 konta tylko za prawdę jaką Wam napisałam,jeżeli chodzi o nick Orion to jest całkiem inna osoba jesteś adminem to chyba wiesz dobrze o tym i nie przypisuj do mnie żadnych innych osób bardzo proszę.Po prostu jesteście beznadziejni i szkalując inne portale chcecie zrobić sobie reklamę ale w żaden sposób Wam się to nie udaje,użytkowników nie przybywa to sami rejestrujecie się na kilku nickach żeby była większa liczebność.Każdy nowy użytkownik który zarejestruje się na Waszym forum i napisze prawdę od razu zostaje przez hakera usunięty, życzę powodzenia hakerom Norbiemu i Gruszce:)
Nadrzędny - Autor milutka19 Dodany 2010-04-01 15:10
ja mam tylko jeden :-) i nie mam nikow kilku i oni tez maja po jednym milego wieczoru zycze
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-04-01 16:05
Szkoda tylko,ze te wasze dyskusje koniecznie chcecie prowadzić tutaj ,ale coż,mnie to nudzi ,więc was wszystkich ignoruję,szczęśliwie jest taka funkcja,bawcie się sami ze soba
Nadrzędny - Autor milutka19 Dodany 2010-04-01 16:07
[usunięte]
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2010-04-01 16:16
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-04-01 17:08
TO TAK JAK ADMIN NORBI JEST TEZ JAKO CZAPKA ILES TAM,WIEC CHYBA KAZDY MOZE,TYLKO CHYBA NIE POWINIEN PODAWAC EMAIL-I I INNYCH DANYCH NA FORUM.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-04-01 18:27
Uważam,że podanie do publicznej wiadomości czyjegoś adresu mailowego jest naruszeniem jego dóbr osobistych i chyba jest na to paragraf,powinnaś za to być conajmniej zbanowana,jest bowiem ustawa o ochronie danych osobowych
Nadrzędny - Autor balbinka Dodany 2010-04-01 19:38
Przepraszam ze jeszcze raz zabrałam głos w tej sprawie, otóż szanowna Gruszko mój nick tutaj to zwykły zbieg okoliczności, owszem zbanowaliście mnie za prawdę na swoim forum ale nie na takim nicku.Mój nick to basia5 i uważam ze osoba której podałaś adres e mail powinna zrobić z tego użytek gdyż żaden szanujący się admin nigdy i nigdzie by tego nie podał, to tylko świadczy właśnie o tym jakim portalem jesteście i jakich macie adminów,skończyłam na tym dyskusję na Wasz temat.

maltabar przepraszam Cię bardzo że byłaś zmuszona to jeszcze raz czytać, pozdrawiam cieplutko życząc miłego wieczoru
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-04-01 21:08
Wzajemnie  :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Chamstwo na innych portalach (Strona 2) (109643 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill