www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Chamstwo na innych portalach (Strona 3) (109670 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor gruszka Dodany 2010-06-05 02:39
Witak Balbinko.Mówisz by nie podawać @ do wglądu ogólnego...? ok.Tylko jest taka sprawa Ze my chcemy nieś pomoc..
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-04-05 00:20
DO STARUSZKI123
TYLKO ZE NORBI, JAKO CZAPKA5 NIE UKRYWAL SIE POD TYM NICKIEM, A PRZESTAWIL SIE JAKO NORBI I NAWET DAL SOBIE TE SAME ZDJECIE I PISAL W TYCH SAMYCH WATKACH, A ZOSTAL WYDALONY Z TEGO FORUM ZA PISANIE O BARIERACH A JAK GO JUZ NIE MA NA TYM FORUM, TO DZIAL "BARIERY ARCHITEKTONICZNE I NIE TYLKO" POPROSTU WYGASL. A TYLKO O TO CHODZILO ABY WYGASL BO NIKT Z WAS NIE ZNA POWAGI TEGO DZIALU A INTEGRACJA NIE JEST TAK BARDZO ZAINTERESOWANA USUWANIEM BARIER, TAK JAK TO POKAZUJE NA TYM FORUM, BRAWO DLA INTEGRACJI. TYLKO TE BRAWA NIE DAJA NIC, A TYLKO POKAZUJA JAKIE JEST WASZE ZAANGAZOWANIE W TYM KIERUNKU.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-04-06 09:41
BUZIACZEK-SKORO CZYTASZ,NIE DORABIAJ SOBIE FAKTOW,KTORYCH NIE PODAŁAM.NIE NAPISAŁAM PRZECIEZ O TYM PORTALU,NO TAK ALE PRZECIEZ MOGŁES SIE POMYLIC BO TY PEWNIE JESTES NA KAZDYM NORBUSIOWSKIM.PRZYPOMINAM CI GRZECZNIE,ZE TO JEST WWW.NIEPELNOSPRAWNI JAK TO NIEKTORZY Z TWOJEJ PARTII MOWIA PP.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-04-06 17:54
DO STARUSZKA123
JA NIE JESTEM NA TYM FORUM A CZYTAM TYLKO ROZNE INNE FORA, NIE NALEZE DO ZADNEJ PARTII, A PISZE O NORBIM BO ON I JEGO PRZYJACIELE, NIE TYLKO Z JEGO FORUM PISZA PRAWDZIWA PRAWDE O ZYCIU NIEPELNOSPRAWNYCH. ZAZNACZAM, ZE JA NIE NALEZE DO ZADNEJ "JAK TO OKRESLILAS", PARTII, JESTEM PO PROSTU CZLOWIEKIEM PO WYPADKU, BEZ RAK I NOG. DLATEGO PISZE DUZA CZCIONKA.
Nadrzędny Autor migotka Dodany 2010-04-07 18:20
Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem tu nowa i nie chcę się wymądrzać. Każde z nas niesie swój bagaż doświadczeń i problemów. Każde z nas to większość osoby niepełnosprawne. Czyż nie jest to smutne, że tak siebie nawzajem nie szanujemy? Trafiłam przypadkiem tutaj, napewno też trafiają tu osoby przypadkowe, czyż nie jest to upokarzające, że tyle w nas żółci i jadu?
Doświadczyłam w życiu niejednego, ale jedno jest pewnikiem "Nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy", nie ubliżając psychicznie chorym.
Różnić się w tematach to przyczynek do dyskusji. Przecież to wspaniale, że mamy możliwości spotkania się i wyrażenia własnego zdania.
Zauważyłam, iż tu można to czynić bez ingerencji źle pojętego administrowania.
Dziękuję portalowi niepełnosprawni.pl za możliwość wyartykuowania mojej opini o wyżej wymienionym portalu - napromieniowani.
Nie znam się na konkurencji i nie wiem czemu ma ona służyć? Wiadomo że my sami nie zmienimy obecnych realiów, a wykorzystywanie czyjejś naiwności, że jest inaczej jest nieuczciwe.
Sytuacja osób niepełnosprawnych w Polsce obecnie jest fatalna, nie ma żadnych pomysłów na poprawienie tego stanu rzeczy.
Dodatkowe skłócanie naszego środowiska niczemu dobremu nie służy, a jedynie świadczy o naszym poziomie i pozwala wysuwać błędne opinie, i brak szacunku względem nas. Dodatkowo potrzebny nam jest też dystans do siebie i pomimo wszystko poczucie humoru wskazane.
Pozdrawiam wszystkich.
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-05-30 13:50
Dawno mnie tu nie było bo nie miałam czasu ja jeżdżę po innych może i jeżdżę w odwecie co wy wypisujecie o mnie .Ale to tylko jeden z wielu forum w internecie który odwiedzam i mnie jest w tej chwili wszystko jedno co wy piszecie na mój temat .Czasami tu zaglądam jako gość i dlatego nie wyświetlam się ale takie bzdury wypisujecie ż to głowa mała .Ale muszę wam powiedzieć a właściwie napisać że znalazłam jeszcze jedne forum gdzie jest naprawdę "WOLNA AMERYKANKA".Tak że wasze wywody i wyzwiska to pospolity pikuś z tym co tam poczytałam .więc życzę dalszych pomysłów i dalszej frustracji bo tylko to wam zostało.
Nadrzędny Autor Grzegorz70 Dodany 2010-05-09 05:48
Będąc uczestnikiem wielu portali wyrobiłem sobie trochę zdanie.
Niektóre dyskusje w necie sa żenujące.Każde pytanie i każda odpowiedź to dla niektórych osób pretekst do awantury i oceniania innych osób , oraz ich rodzin.
Nie wiem jak jest tutaj , ponieważ jestem od wczoraj. Ale jestem dość aktywnym uczestnikiem jednego portalu dla rodziców. I jedynym facetem wśród setek kobiet. Na tym portalu słowo chamstwo to pikuś. Każdy przedstawia się idealnie. Jak mam inne zdanie od niektórych mam , to wtedy się dzieje!! Kłotnie z jedną mamą przypłaciłem w pewnym momencie załamaniem nerwowym. Tych komentarzy nie da się powtórzyć. Pisała to matka dwojga dzieci. I miałem stamtąd odejść , ale Redakcja nie chciała skasować mi profilu.Lubię tamten portal , w jakimś stopniu go tworzyłem.
Wziąłem trochę wolnego. I wróciłem... Przejrzałem tę osobę. Była to osoba zakłamana , bardzo pewna siebie i stworzyła siebie jako kryształową postać. Ja jej nie uwierzyłem. Może dlatego , że jestem właśnie mężczyzną. Nie mogąc pogodzić się z jej postawą byłem zmuszony wejść z nia w otwartą wojnę. Było mi wstyd , ze tak musiałem zachować się w stosunku do kobiety. Ale odeszła i teraz jest tam spokój. W tej chwili jstem najbardziej znienawidzonym człowiekiem tego portalu. Ale jestem tam dalej ze względu na prośby innych jego uczestników.
Niestety dla Redakcji portali internetowych liczy sie tylko liczba wejść. I administrtorzy nie reagują na chamskie zachowanie. a wiele osób jest podstawionych przez Redakcje , zeby podgrzać atmosferę , której bardzo łatwo sie poddać. Ale w takiej dyskusji mozna zranić naprawdę uczucia innch.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-04-09 12:49
koko wiesz na chamstwo trzeba odpacic dobrocią wiesz mi są ludzie swiadomi co pisza lecz sa tacy slustrowani co niewiedzą co piszą być morze jesteś dobrze wykształconą osobą lecz co ci to da w sieci jsk być morze nie wiesz s kim rozmawiasz być morze ktoś iny pisze aby kogos upokorzyć być morze ktoś ma dyslekcje  lub zepsutą klawiature nieliczy się co pisze liczy się wątek jeśli to jest post któy wjaki kolwiek spowsub morze pomuc innym ludzio w ich prolemach rozwiązac chociażby jeden problem to tak ale ilu ludziom się to udał jak myślisz bo ja myśleże nie wielu to co my piszemy już dawno temu świat przetrawił powtarzamy te same frazesy zasłyszane zdanie i nic tak na dobrą spprawe niemorzemy sami wymyślic co innego jeśli jest społecznoś jest jakis przywódca co kieruje tym wszystkim wtedy tak a skądja mogę wiedzieć ze ty niejesteś dwu licowa lub ja nie jestem jakimś idiotą lubnawet 100000000licowcem i cochwile zmieniam zdanie bo tak mi się podoba ja wiem o pewnych sprawach o których ty niemarz zielonego pojęcia ale zanim ja się o tym dowiedziałem to świat już to dawno temu przetrawił i być morze jest to nieaktualne ty morzesz wiedziec co onnego byc morze wchodzisz dopierona ścieżkę rozwoju duchowego emocjonalnego itd a być morze jestes panią po 60 lub jeszcze starsza ichcesz się z kimś intelektualnie zabawić 
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-01 05:19
Dziwny ten post i nie bardzo go rozumiem .Owszem jestem starszą panią ale nie po 60 dobijam do 60 ale trochę brakuje .
Wiesz jak wygląda naiwny i głupi człowiek .Nie to popatrz na ludzi którzy dali się wyrolować .Ja dotychczas myślałam że ludzie mają różne wady są w różnym stopniu upośledzeni w różnym stopniu są uzależnieni od tego czy tamtego .Ale ludzi którzy potrafią na jednym forum występować w trzech [3]tak na jednym forum ta sama osoba się potroiła i mało tego pisze sama do siebie i odpisuje sama sobie .Jak to odkryłam to w pierwszej chwili myślałam że mam jakieś omamy oczne że chyba zaczynam świrować .Po prostu nauczyłam się czytać posty i szybko wyłapuje takie kwiatki .jak ktoś wysmaruje minimum 5 postów na danym portalu i wlezie jako kto inny ja takiego ktosia od razu wyłapię .I tu  mój problem z jednym z portali .Ja wiem że czasami jestem wstrętna i paskudna i potrafię przywalić ale to już taka moja natura .Mam jedną wadę nie umiem kłamać a do błędu umiem się przyznać jak coś przeskrobie  a czasem się mnie to zdarza jak każdemu człowiekowi.Jest tu osoba pisząca na tym forum i wiecie ILE ma tu ników a 4 występuje pod czterema postaciami jak to odkryłam w pierwszej chwili myślałam że mam omamy ale nie z kopiowałam sobie te posty i wydrukowałam zaczęłam je czytać i nie miałam już wątpliwości że to jedna i ta sama osoba .I tu zaczął się mój problem .Jak by było mało tego to jeszcze zostałam posądzona że się przystawiam do faceta i to młodszego ode mnie ,No tego już było za wiele jak na moją starą skołataną duszę .Więc dałam popić i popalić panience a ona w rewanżu wywaliła mnie najpierw z administratora a potem z portalu .Ale mało tego zablokowali mnie mój NP i nikt kto korzysta z mojego komputera nie może wejść  na ich  stronę .A sobie znaleźli jeszcze jeden sposób aby mnie dobić i tego im nie daruje raz odblokowują a potem z powrotem blokują za taką zabawę mnie zapłacą straszą mnie sadem za to że powiedziałam że powinna brać leki i się leczyć bo na rozum już za późno
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-01 06:46
Jakaś straszna teoria spiskowa
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-06-01 08:16
Koko wróciła-będzie wesoło.........
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-01 08:43
Albo żałośnie...
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-01 10:02
No wesoło nie będzie  i żałośnie chyba nie .Zresztą dla mnie to i tak wszystko jedno jedno jak wam będzie .A sergiusz jak tam z twoją osobowością wszystko ok .Bo maltabar złośliwy ale chociaż jest w pojedynkę .Bo to typ złośliwca i dokucznika ale w jednej i tej samej osobie .Nigdzie się nie wybierałam zawsze tu zaglądam tylko nie zawsze piszę .A teraz napisałam bo czasami lepiej się posprzeczać i pożartować z osobnikami bez rozdwojonej osobowości .Bo wszystkie posty są chociaż pisane przez jedną i tą samą osobę a nie z ksero .
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-01 10:22
Zamieszczam to wszędzie jak was nie znudzi to sobie poczytajcie ......................

           Teraz opisze coś co mnie wyprowadziło z równowagi

Jestem w internecie od paru lat chodzę po różnych forach pisze zawsze prawdę nigdy ni obwijam niczego w bawełnę .Jestem inwalidką mam chore nogi kręgosłup i wiele innych schorzeń które się do mnie przyplątały .Ale moja głowa jeszcze na razie funkcjonuje normalnie no ja mam takie wrażenie .A może już nie bo to co czytuje na niektórych forach przechodzi normalności .I teraz nie wiem czy ze mną coś nie tak czy te fora zupełnie odbiegają od normalność .Ja rozumiem że fora dla inwalidów to większości to inwalidzi ale na litości boską czy może być tak że chora osoba na głowę może rządzić na forum i nie ma na to kompletnie wpływu ,.Jestem na kilku forach zarejestrowana od 2 lat prawie od początku jak to forum powstało byłam na Napromieniowani .pl było całkiem fajnie do dziś a właściwie do niedawna nawet byłam administratorem ale przyszła wspaniała Marion po nie kąt ukochana głównego admina Norbiego i zaczął się problem zaczęła ustawiać wszystko po swojemu zdegradowała mnie  na moderatora bo jestem stara tak mnie napisała w emailu .A potem zaczęły się szykany wyzwiska ubliżania kasowania moich postów prosiłam Norbiego żeby jej przekazał że zaczynam mieć dosyć .Niestety bez skutku dalej mnie ubliżała i kasowała moje posty podejrzewam że bała się że jej faceta odbije .Ja mam męża a z internetowymi kolesiami nie utrzymuje kontaktów ale ta kobiecina tego nie rozumiała i dalej słała mnie wulgaryzmy emailem i zdobyła mój telefon ponieważ nie robię z tego tajemnicy mój numer jest dostępny na większości forów i potrafiła dzwonić nie odzywając się od dłuższego czasu przestałam odbierać telefonów nie wyświetlających się miałam dość jej wyzwisk podejrzewam ze kupuje sobie karty i dzwoni z resztą nie wiem jak to ona robi mnie to już nie interesuje .Zostałam wywalona z forum za pisanie prawdy .A napisałam jej na koniec tak :

No przypuszczam że jest na to forum moje ostatnie wejścia ale jak ktoś zdąży to przeczytać niech wie że tu od momentu nastania Marion forum jest własnością jej i tylko jej jak ona chce tak inni jej skaczą wstrętna i ohydna dziewucha jest zupełnie kim innym niż się podaje już to sprawdziłam a informatykiem nie jest ona tylko jej ......... nie mogę tu wyjawić kto ale wiedzcie o jednym nie ona .A to forum prowadzi nie ma pojęcia nawet ani trochę o komputerze jak z nią rozmawiano to ona wie tyle co ja a może jeszcze mniej na temat komputera siedzieć i czytać to każdy potrafi usuwać też każdy potrafi a wypisywać szkalumie na drugą osobę to jest jej specjalność .Ja tylko nie rozumem jak można podawać się za kogoś innego niż się jest naprawdę to jakieś rozdwojenie osobowości to jest chore i to bardzo chore ,ja wiem że to jest portal dla niepełnosprawnych ale na litość boską niech ludzie z rozdwojoną osobowością trzymają się z dala od rządzenia albo niech biorą leki ja wiem że leczenie tego schorzenia jest drogie ale czasami wymaga leczenia .
[size=200]Dlatego MARION bierz leki i lecz się .Bo na rozum u Ciebie za późno .

Tak jej na koniec napisałam i za to jej ukochany internatowiec mnie wywalił zablokował mnie mój adres a na moim komputerze pracuje jeszcze kilka osób które też chodzą po internecie nie każdego stać na komputer i na internet więc ja użyczam tego mojego laptopa i innym ludziom niestety zablokowany mam IP i nikt kto korzysta z mojego komputera nie może obejrzeć forum .Ani poczytać żadnych wypowiedzi .

Mimo że prosiłam grzecznie ażeby zdjął bana z mojego IP że ja nie muszę wchodzić i ich oglądać ale są inni ludzie co z mojego komputera korzystają niestety Pan Norbi przysłał mnie durne uśmieszki .I powiedział że mogę z tym iść nawet na Policję albo do prokuratora .Ja się pytam czy można tak robić żeby blokować komuś adres mimo ze doskonale wiedzieli że z tego adresu korzysta jeszcze wiele osób których po prostu nie stać na zakup komputera ani na laptopa .

To ma być pomoc dla niepełnosprawnych tak się rozpisują tak się reklamują w sieci w a w rezultacie to portal dla wybranych którym trzeba im słodzić i tylko przytakiwać .Ale wiem jedno że wyleciałam z forum za prawdę .Do tej pory byłam dobra do puki znosiłam obelgi od osoby chorej ,ale ja też nie jestem zdrowa  Też zaliczam się do osób niepełnosprawnych ale nikogo nie wyzywam ani nie śle i nie wydzwaniam z obleśnymi tekstami .

Może jak to przeczyta właściciel serwera na którym znajduje się ten pożałowania godny portal zrobi coś aby mogły osoby niemające własnego sprzętu mogły dalej czytać wszystko co jest w sieci . Ja nie muszę mnie to już nie jest potrzebne a z tymi obelgami to może pójdę na policję ale oni mają takich spraw setki zresztą mnie zależy przede wszystkim na odblokowaniu IP .

Podaję kontakt : irenaanna@poczta.onet.eu
                           irenaanna1@poczta.onet.eu
                           kiwizibi@poczta.onet.eu
                           irena.56@tlen.pl
oraz tel 502-705-579 ale anonimów nie odbieram .
Z tego jak widać z mojego adresu IP korzysta jeszcze parę osób .Na każdy z tych adresów można wysłać informację o odblokowanym koncie .

Pozdrawiam wszystkich internautów czytających  .   

No życzę dobrego ubawu.Za chwilę znikam będę wieczorkiem to zajrzę
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-06-01 13:52
CO do internetu czy kompa to tylko narzędzie i umiejętnosć posługiwania się nim sprawia nam wiele przyjemności lub nieprzyjemności a w skrajnych sytuacjach radosć lub niesamowity ból jestem teraz w CHinach tak tak w klasztoże szaolin pisze rzez mój domowy serwer jesli ktoś mi nie wierzy nie musi wiesz zwiedziłem już kawałek świata i wogule nie jest gdzie indziej inaczej niż u nas wszedzie widac głupote na karzdym kroku i najgorsze jest to że niemorzemy tego zmienić np: ja kiedyś byłem osobą wierzącą w tego co mnie nauczono a więc w Boga chrzescijan okazuje się jednak tak naprawde jest całkiem inaczej w świecie jest wiele setek religi i wyznań niektóre znich są tak nieprawdopodobne ze my europejczycy niemamy pojęcia wyobraż sobie ze w Chinach chociarz to kraj typowo komunistyczny jest religia nie tyko marksa i engelsa lub mao lecz tu jest Buddyzm i wierz mi kiedy przyjechałem tu przed paroma tygodniami ciężko było mi w to wszystko uwierzyć mało tego praktykowac gdyż mistrz niezezwolił nan chociażby na małą myśl o religi rzymsko katolickiej zrozumiałem to dopiero przy kolejnym zadaniu zadanym mi przez jednego z wyznawców buddy ze tu nie chodzi o to aby wyrzec się swojej wiary lub religi ewętualnie swoich korzeni lecz aby ją zaakceptować w
(poszukiwaniu prawdy) takie jest moje zadanie na ten tydzień i jak zwylke nie morzna popełnic plagiatu a wzsystko tu ociera sie o religie i dusze moja podróż najprawdopodobniej  w CHRL zakończy się w czerwcu i dalej udajemy sie do INDI potem jeśli wszystko pujdzie dobrze kraj inków a więc Ameryka południowa i środkowa byłem tam już kiedyś niestety bardo krótko zaledwie pare dni i teraz napewno każy ciekawy człowiek zadał by pytanie z kont mam tyle kasy odpowiem ze jest w Polsce fundacja która sponsoruje tego typu wyjazdy trzeba jednak spełnić pare warunków narzuconych przez ta fundacje niemoge zdrazić tajemnicy co to jest gdyż błyskawicznie porzegnał bym się z tego typu wyjazdami pewna holęderka powiedziała o fundacji 2 lata temu i niestety juz po kilku dniach została wyżucona nasz status i nasze prawo pisze o fundacji zabrania całkowitego podawania jakich kolwiek informacji na temat fundacjii tak jest na całym świecie jjedyne co mogę powiedziec że jestem tu terz nietylko w celach rekreacyjnych czy turystycznych lecz i celach leczniczych zarówno ciała jak i duszy czasami pisałem różnego odzaju posty nie poto aby zrobić komukolwiek krzywde lecz po to aby przypomniec mu że nie jest sam na świecie no musze kończyć bo bardzo żadko udaje mi sie skorzystać z kompa i wogule tego nie żauje tu nie jest ptrzebny gdyz w karzdej chwili mogę zobaczyć i dotknąć to co naprawde mi sie podoba niemoge wiele pisać o CHRL jednak jeśli chodzi o kraj jest przepiekny zwiedziłem już kilka prowincji i jeszcze pare przedemną latamy samolotem i jeżdzimy pociągami nie urzywamy samochodów kiedys opowiem dlaczego niewie o której godzinie dojdzie ten post i niewiem też czy napisze jeszcze jeden z tego pięknego kraju i jeszcze jedno niemam nic w spólnego z żadnym portalem internetowym i wiem ze tak jak piszesz jest lecz powiem ci coś karzdy ma swój pogląd na życie i karzdy chcecoś powiedziec innemu człowiekowi czasami jest nierozumiany przez innych chociarzby najlepiej pisałm a czasem wystarczy pare słów i jest ok tak że nieprzejmuj sietym wszystki tymi blokadami i tak dalej bo nie ty masz problem lecz ktoś inny go ma tego nauczyłem się i zdaje to wspaniale egzami nie ty masz problem mówiąc prawde lecz ten kto tej prawdy niechce poznać lub ją zataić lecz taki juz jest świat i niemamy na to wpływu POZDROWIENIA z innego świata niemasz pojęci jak biednego gospodarczo ale jak przepięknego w swojej naturalnej naturze
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-01 20:48
Matko i córko litości kompletnie nie na temat nie dość że długi to bez sensu nic z tego nie zrozumiałam .Błagam piszcie na temat
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-02 09:29
KOKO,123456 PISZE CZĘSTO,NA ROZNE TEMATY,ALE ZAWSZE BEZ ZNAKOW PRZESTANKOWYCH I Z BYKAMI,NAWET PRZY SWOIM PODPISIE,MOZE TRZEBA BY MU ZAŁOZYC ODDZIELNY WATEK,JAK KTOS KIEDYS JAKIEMUS KAMYKOWI?:-)
kOKO,CZY TY ABY NIE POSUNEŁAS SIE ZA DALEKO INSYNUUJAC MARIOLI CHOROBE PSYCHICZNA I ROMANSE???WIESZ,ZE TO PODLEGA PRAWU KARNEMU???NIE STRASZE,TYLKO UZMYSŁAWIAM.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-02 11:18
A wy dalej kisicie się we własnym sosie!! bądźcie wyrozumiałe dla 12345,to wina choroby ,a nie lenistwa
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-02 12:15 Zmieniony 2010-06-02 12:25
POWIEDZIAŁA CO WIEDZIAŁA.NIE WIEM CZY JEST TAKA JEDNOSTKA CHOROBOWA:WRODZONY PROBLEM Z ROZUMIENIEM TEKSTU ,ALE NIEKTORZY NA PEWNO SIE Z NIM BORYKAJA,PRAWDA MALTUNIU?;-)POZDRAWIAM.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-02 12:36

>KOKO,123456 PISZE CZĘSTO,NA ROZNE TEMATY,ALE ZAWSZE BEZ ZNAKOW PRZESTANKOWYCH I Z BYKAMI,NAWET PRZY SWOIM PODPISIE,MOZE TRZEBA BY MU ZAŁOZYC ODDZIELNY WATEK,JAK KTOS KIEDYS JAKIEMUS KAMYKOWI?:-) kOKO,CZY TY ABY NIE POSUNEŁAS SIE ZA DALEKO INSYNUUJAC MARIOLI CHOROBE PSYCHICZNA I ROMANSE???WIESZ,ZE TO PODLEGA PRAWU KARNEMU???NIE STRASZE,TYLKO UZMYSŁAWIAM. >


TAK STARUSZKO, MASZ RACJE, ZE INSYNUOWANIE CHORÓB PRZYCHICZNYCH I ROMANSOW, LUB WMAWIANIE ROZNYCH INNYCH RZECZY BEZ ZADNYCH DOWODOW NA NIE KORZYSC DANEJ OSOBY PODLEGA PRAWU...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-02 12:46
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-02 12:52
MALTUNIA ,GDYBYS CZYTAŁA UWAZNIEJ TO WIEDZIAŁABYS ZE MAM RODZINE,MNIE MAZ NIE ZOSTAWIA.OCZYWISCIE TERAZ BEDZIE ZE JESTEM OKRUTNA I TAKIE TAM DYRDYMAŁY,CHCE CI DAC WYRAZNIE DO ZROZUMIENIA,ZE NIE ZAMIERZAM Z TOBA DYSKUTOWAC,Z KIMS KTO MADROSC ZNALAZŁ W KSIĄŻKACH A NIE ZNAJDUJE JEJ W SOBIE.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-02 13:10
MASZ RACJE, STARUSZKO123 W TYM MIEJSCIU CIE POPIERAM. TEZ UWAZAM, ZE PEWNE MADROSCI TRZEBA MIEC W SOBIE A NIE TYLKO W KSIAZKACH LUB NA WIKIPEDII. A WIKIPEDIA TO JEST PORTAL W KTORYM WSZYSTKIE TEMATY SA EDYTOWANE, POPRAWIANE PRZEZ INTERNAUTOW. TO TAK NA MARGINESIE DO WIADOMOSCI MALTABAR.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-06-02 18:52
STARUSZKA JESTEŚ OBRZYDLIWA Z TYM WYTYKANIEM WSZYSTKIM I WSZYSTKO INNYM.

malta z tępymi nie klikaj, szkoda nerwów
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-02 19:05
Zablpkowalam ja i spokuj

Zablokowałam jai spokuj ,ale na priv pisze to jej skopiowałam i odesłałam
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-04 01:13
O mamusiu i znowu wywołałam kłótnie .Ale to nic .Ja wiem co podlega prawu karnemu a co nie może mnie podawać jak ma takie życzenie tylko ja na dowód jej głupiej i nie uzasadnionej zazdrości mam dowody w postaci skopiowanych bzdur które mnie wysyłała na prywatne wiadomości .Mało tego to staruszka ściga mnie wszędzie ale ona jest pod dwiema postaciami a właściwie trzema a nawet tu na tym forum ma dwa niki więc mnie już nic nie zdziwi niech sobie pisze co się jej podoba .Ale jak wam powiem że do spółki z Norbim i Grószką wysprzątały swoje forum z moich postów i z gróźb kierowanych pod moim adresem ale to i tak im nic nie da ponieważ ja parę dni temu wszystko z kopiowałam i mam u siebie na płycie i schowałam do archiwum a nauki od nich wszystkich nauczyły mnie jednego .Co piszą i mówią na mój temat to po prostu przestałam się tym przejmować .. Ale wiecie co w tym wszystkim jest najdziwniejsze jakieś miesiąc temu Szanowny Norbi zrobił mi pokaz swoich umiejętności gry na instrumencie który nazywa się organy z syntezytator na skype sam się zaprosił owszem wysłuchałam i nagrałam ten jego popis ale mój znajomy który zna się na muzyce jak to obejrzał i wysłuchał to stwierdził że to nie on grał bo z jego z chorzeniem które jest widoczne na filmie nie ma możliwości tak grać na takim instrumencie .A szanowna Marion naprawdę urządziła mnie scenę zazdrości ku ubawie mojego męża .No cóż głupich nie sieją sami się rodzą .Po co ją blokować maltabar daj sobie spokój wlezie pod innym nikiem .Ja im zaproponowałam ze jak chcą to mogę założyć im sprawę skoro oni nie mogą wychodzić z domu [Grószka i Marion ]to ja w ich imieniu mogę to zrobić no niestety jest ta moja propozycja bez odpowiedzi .Ale głupole dalej na moją pocztę wysyłają jakieś bzdury na razie to wszystko trzymam i jak się zbiorę to wszystkie te głupie zapiski które otrzymuje na pocztę z kopiuję i wyśle do Policji a oni z urzędu jak będą mieli czas to się tym zajmą.
A Norbi to się obraził na mnie bo mu powiedziałam a właściwie napisałam że ja mam męża zdrowego a z inwalidą nigdy bym się nie związała bo bym się bała że bym sobie nie poradziła z tym ze obydwoje potrzebowalibyśmy pomocy osób 3  .A Marion napisałam że z jej schorzeniem nie można być tak dobrym informatykiem za jakiego się podaje i za to dostałam wywalona z forum .To znaczy najpierw degradacja a potem won z forum .Ale mojej kumpeli nie wywalili "Penelopy" tylko jej posty powywalali .Cała ta farsa z moją osoba jest rozwojowa .Czekam co dalej korci mnie się zarejestrowanie z powrotem na forum tylko nie wiem pod jakim nikiem bo podejrzewam ze jak się zarejestruje pod starym to znów będę miała kłopoty z moim adresem IP .dobra rozpisałam się pozdrawiam wszystkich z tego forum ale najbardziej i podwójnie tych co mają po 2 lub 3 niki was pozdrawiam po 3 ok .
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-06-04 11:43
???:-(
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-06 00:09
Valkiria co taka smutna minka nieeeeeeeeeeeee bądź wesoła bo smucić się nie należy a ja już mam taki los zawsze jak powiem prawdę to dostaje po łapach już do tego przywykłam .Ale mam nadzieję ze po smutku przyjdzie radości może się opamiętają albo i nie pożyjemy zobaczymy .No więc uśmiechnij się jutro będzie lepiej

Jakiż to admin niedobry!
Tak nas usuwa niegrzecznie,
Muszę się gniewać na niego,
Gniewać KONIECZNIE !

I jeszcze żartował z Ciebie,
Bardzom sie zdziwił na psotę,
Nie piszę nic co mam więcej,
Bo ukraść i to ma ochotę.

Ale go musze ukarać,
Podstępu na to użyje:
Będę umyślnie płakał,
I wył - iiiiiuuuuuu. Wyjeeee 

Taki wierszyk dostałam kiedyś na pocieszenie mam nadzieję że autor tego wierszyka nie będzie miał nic przeciwko temu że tym wierszykiem się pochwaliłam prawda że ładny.
Nadrzędny - Autor milutka19 Dodany 2010-06-04 20:15 Zmieniony 2010-06-04 20:19
zielone oko co ty zabzdury gadasz fakt mariol ma problemy zdrowotne ale nie jest tak chora jak ty uwazasz i glupoty rozsiewasz. a moze ty jestes chora psy.... ?? I obgadujesz kazdego na innych forach od najgorszych, by siebie oczyscic. A 62norbi umie grac bylam tego swiadkiem. I zostaw ich w spokoju a ty sie swoja zucia kiedy zlamiesz.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-06 00:00
Gruszka wiem że to ty jako milutka 19 więc nie popisuj się a co to ma być za tekst bo nie łapie
" I zostaw ich w spokoju a ty sie swoja zucia kiedy zlamiesz. " nie rozumiem o co tu chodzi może jaśniej .
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-06 00:31
DO KOKO-ZIELONEOKO.
OJ, OJ, JOJ, JOJ, ALEZ TY MOCNA W GADCE. KOKO, JESTES NAPRAWDE NIE DOSZKOLONA. JAK MILUTKA19, MOZE BYC GRUSZKA? A MOZE TA TWOJA KOLEZANKA PENOLOPA TO PO PROSTU TY, BO WIDZE ZE, MACIE PODOBNY STYL UKLADANIA ZDAN I OBIE ZLE STAWIACIE ZNAKI INTERPUNKCYJNE. CZYTA SIE WAS JEDNAKOWO, WIEC JESTESCIE BLIZNIACZKAMI. ALBO JEDNA OSOBA Z ROZDWOJONA OSOBOWOSCIA?
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-06 02:37
Buziaczek 08 jeszcze ty się wymądrzasz zupełnie jak bym siebie czytała .Przecież to ja napisałam o rozdwojonej osobowości a ty to cytujesz nie umiesz nic innego wymślić miałam co nie których mądrzejszych .Tak to jest jak biedny nieszczęśliwy człowieczek dorwie się do komputera i ma internet no cóż choroba nie wybiera ja niema rozdwojonej osobowości a Penelopa nie wiem może pisze podobnie nie zagłębiałam się w to . Nie Ja to na pewno nie Penelopa \.Ale wiesz co czy twoi opiekunowie wiedzą co wypisujesz w internecie czy tylko kupili ci komputer dali łącze z internetem i dalej już ich nie interesuje co ich poczciwy podopieczny wyprawia .Może to i dobry sposób aby nie zajmować się kaleką w domu .przepraszam za to że tak napisałam ale po większej części tak się niestety dzieje .
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-04 21:24
DO KOKO-ZIELONEOKO.
NIE CHRZAN GLUPOT, ZE NORBI NIE UMIE GRAC! GRA,  I TO DOBRZE,POMIMO JEGO NIESPRAWNOSCI, WIEM BO SAM GO WIDZIALEM W TELEWIZJI, ORAZ MAM Z NIM KOMTAKT NA SKYPE. WG CIEBIE, KOKO-ZIELONEOKO I TWOJEGO ZNAJOMEGO, TO TELEWIZJA TEZ KLAMIE ZOBACZ TO  ODCINEK PROGRAMU "SPOSOB NA ZYCIE."  TELEWIZJA SILESJA, NAGRANIE Z KONCA GRUDNIA 2009 ROKU >>KLIKNIJ TU<<
NA PODSTAWIE WYGLADU MOZNA SIE GRUBO POMYLIC CO DO DANEJ OSOBY I BARDZO TA OSOBE ZRANIC.
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2010-06-05 01:12
Koko-zieloneoko
Ja, nie rozumiem dlaczego Ty takie herezje wypisujesz, że 62norbi nie umie bądź nie grał tylko coś innego za niego grało. Po prostu żal Ci tyłek ściska że nie umiesz tak grać, jak 62norbi, a twój znajomy twierdził iż 62norbi oszukuje, to on się nie zna na muzyce ani na ludziach i niech nie wyciąga pochopnych wniosków bo, jak napisał Buziaczek08, ocena człowieka po wyglądzie jakże często może być mylna i po prostu jest na 100% mylna. A  co do Marioli to także nie nasz racji, pisząc że Mariola podaje się za informatyka. Owszem, ma dużą wiedzę na ten temat, a nawet większą niż nie jeden szkolony i z papierkiem informatyk, ale jak sama Mariola pisała, nie ma tego papierka. A na nasze forum, już się nie dostaniesz choćbyś zmieniała emaile i nicki, chyba że stać Cię na nowy komputer. Tak to już jest, że jak się wyleci z naszego forum a zasłużyło się na to, to już nie ma na nie wstępu. A po tym co ja tu i gdzie indziej widzę, to w pełni zasłużyłaś się na to aby ci uniemożliwić dostęp do naszego portalu i forum. A tu na tym forum, jak będziesz tak podskakiwała to też wylecisz.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-05 23:53
Gruszka co i tu nie straszysz że wylecę .no super .Co wylecę z tego portalu za co że piszę prawdę dziecko drogie jesteś tak zaślepiona w swoim Guru że nie widzisz własnego noska i naprawdę nie denerwuj mnie .Przypominasz sobie jak rozmawiałyśmy nie no to szkoda ale jak trwoga i potrzebna pomoc to pisałaś i było dobrze ale jak się miarka przebrała i powiedziałam wam prawdę to co od razu odsunęliście się ode mnie wszyscy bo śmiałam Marjolce noska utemperować .Naprawdę jak się nie skończy szkalowanie mnie i wypisywanie bzdur to porozmawiamy inaczej nie na forum tylko osobiście i zobaczymy czy też taka będziesz mocna i pyskata jak na forum .A nie sądzę aby mnie z tego forum usunięto niby za co za to że ty pyskujesz i straszysz to mnie wyleją .Nie tak dawno pisałaś że marjolka jest wyszkolona jest informatykiem a teraz nie to w końcu co jest prawdą a co kłamstwem.

WNIOSKI I ZAŻALENIA (Forum).
wszyscy jestescie ***** a ty gruszka swoim intelektem powalasz na kolana bez kitu
gruszka

ech Norbi Norbi... Jak ci sie tak chce usuwać moje posty?
Już dwa razy napisałem do ireny, i tak sobie patrzałem kto jest na forum,
no i zgadnicie kto był   Norbi :o i zaraz potym, myk, myk, post mój znikł   oki - ten też napewno zaraz zniknie. Ale puki co dodam ostatni raz mój wierszyk dla ireny - trzymaj się, nie dajmy sie zwariować,
I co jak jest naprawdę ze znikającymi postami mam wszystko po kopiowane
I naprawdę nie szkaluj mnie dziecinko miła bo musiałabyś przeżyć drugie tyle aby mnie dorównać
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-06 15:32
DO KOKO-ZIELONE OKO.
WIESZ, CO, JESTES CHYBA CHOROBLIWIE ZAZDROSNA, ZE NIE JAKA MARIOLA UMIE WIECEJ OD CIEBIE, I ZE MARIOLA ZOSTALA ADNINKA NA NAPROMIENIOWANYCH. DAJE GLOWE ZE SIE NIE MYLE.
A TE GWIAZKOWE TEKSTY, TO NIE SA DZIELEM GRUSZKI.
A TAK CI NAPISZE, ZE WKLEJANIE CZYICH TEKSTOW BEZ ZGODY AUTORA JEST KARALNE.
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-08 02:08
Buziaczek 08 a niby o co mam być zazdrosna o Marjole ty chyba naprawdę nie wiesz o co się pokłóciłam z Norbim i lepiej by było dla ogółu aby się nie dowiedzieli .Napiszę tylko tyle że ja nie gustuje w takich typach jak Norbi mam męża i nie szukam wrażeń w internecie więc się nie ośmieszaj z takimi tekstami.Napisałam kiedyś że nie interesują mnie mężczyźni niepełnosprawni mam zdrowego męża i o to zaczęła się wojna między mną a portalem Napromieniowani.pl .Jak autor wierszyka się do mnie zgłosi z pretensjami to będę negocjować a ty mnie nie strasz przepisami .
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-06-06 17:19
Z tego co widzę to tylko ty siejesz chamsto na tym portalu Koko-zieloneoko i pewnie robisz to na innych forach. Pewnie jesteś płatny klakier od PP, bo to wam świetnie wychodzi - obrażać i poniżać innych.
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-08 01:53
Barnaba 24 przyhamuj z pomawianiem bo w tej chwili mnie oczerniasz i to nie słusznie nigdy nie byłam ani nie jestem żadnym klakierem PP i uważaj co piszesz nie obrażaj jak nie chcesz być obrażany .A morze piszesz o sobie a ubliżasz innym.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-06-08 21:14
Ciebie oczernić? Nie ma takiej siły. Spójrz na swoje wypowiedzi - rzadko się zdarza tak zgryźliwa osoba, ale nie ma się co dziwić zważywszy dla jakiej organizacji robisz, u was to norma i nie ma co tego ukrywać.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-06-09 14:24
Barnaba24 dla jakiej mafii pracuje koko-zieloneoko,aż się boję........ bo przecież organizacja=mafii.....Pozdrowionka
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-13 00:55
Wiesz głupi oszołomie dla jakiej ja organizacji pracuje to Ci  to napisze .Jestem częstym gościem na oddziale dzieci nieuleczalnie chorych .Do tej pory zawsze mówiłam że spotykam miłych ludzi ale czasami mam ochotę tym małym istotkom powiedzieć ze w śród moich znajomych są wredni i paskudni ludzie którzy są tak zaślepieni żądza dokuczania innym że nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa.Taka to jest ta moja organizacja .Wiesz jak odchodzi taki mały człowieczek bardziej dorosły jak nie jedno z nas to ja potem mam doła i jestem złośliwa ale na to już nic nie poradzę .Chcesz zobaczyć jak się z tym żyje idź do szpitala do małych dzieci pobaw się z takim maluchem zaprzyjaźnij się a potem napisz jak się czujesz jak ten maluszek przejdzie na tą drugą lepszą stronę .A ode mnie się odwal.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-06-13 07:01
Do KOKO....Choć nie mam przyjemności z Tobą dyskutować ,bo d lat wiem co reprezentujesz.Był półroczny spokój na tym forum,jak rozrabiałaś gdzie indziej.Tylko proszę cię bez

> Wiesz głupi oszołomie


takich epitetów nikt przeciw tobie nie używa więc uważaj,po co masz zobaczyż epitety pod twoim adresem......
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-13 17:13
eligiusz Ty wiesz i ja wiem kim jesteś naprawdę więc odpuści sobie umoralnianie mnie .Ja mam naprawdę dosyć Twoich wyczynów na forach .Bądź sobą i nie rozdrabniaj się na drobne .Piszesz sam do siebie sam sobie odpisujesz .Zlituj się naprawdę ja wiem że jest upał ale proponuję zimny prysznic ,może to ostudzi twoje zapędy .Jak oprzytomniejesz a upał przestanie źle działać na twoją głowę możemy podyskutować ale bez epitetów i podjazdów .Ja używam w sieci tylko dwóch[2] nazw irenaanna i koko-zieloneoko natomiast Ty używasz jak się doliczyłam na razie aż ośmiu[8] nazw nie uważasz że trochę przydużo.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-07 00:44
DO KOKO-ZIELONEOKO.
GDYBYS CZYTALA WSZYSTKIE MOJE POSTY, TO WIEDZIALABYS ZE JESTEM BYLYM ROLNIKIEM PO WYPADKU, PRZEMLAL MNIE KOMBAJN. JESTEM BEZ OBU RAK I JEDNEJ NOGI A TA DRUGA NOGA MAM TAK USZKODZONA, ZE TAK NAPRAWDE TO Z JEJ NIE MOGE SKORZYSTAC. W PRZESZLOSCI NIGDY NIE MYSLALEM O BARIERACH, ALE TERAZ DOPIERO DOTARLO DO MNIE, ZE INWALIDZI MUSZA WALCZYC O SWOJE, I DOBRZE, ZE POWSTAJE CORAZ WIECEJ PORTALI DLA NIEPELNOSPRAWNYCH. OWSZEM, SA PORTALE KTORE NIBY SA DLA NIEPELNOSPRAWNYCH, ALE TAK NAPRAWDE NIMI NIE SA. ALE JESLI CHODZI O NAPROMIENIOWANYCH, TO UWAZAM GO ZA BARDZO DOBRY PORTAL. A ZE ROBIA TAK JAK, ZE WYWALAJA, TO Z CALA PEWNOSCIA ZA DARMO NIKOGO NIE WYWALAJA A TYLKO TYCH CO ZASLUZYLI, CI CO LAMALI REGULAMIN FORUM, KLUCILI SIE Z ADMINISTRATORAMI, NIESTOSUJAC SIE DO ICH ZALECEN. A CIEBIE WYWALILI ZA TO CO TU PISZESZ I ZA KLUTNIE Z ADMINISTRATORAMI. BYLAS TAM MODERATORKA NA FORUM A NA STRONIE ADMINISTRATORKA, MIALAS DUZO MOZLIWOSCI A NIC NIE POKAZALAS A TYLKO KLUCILAS SIE ZAMIAST DZIALAC NA RZECZ, TAKZE SWOJA, BO WIEM ZE TEZ JESTES NIEPELNOSPRAWNA. NIE PISZ TAKICH BZDUR O INWALIDACH, ZE ONI NIE WIEDZA CO PISZA ALBO, ZE IM KUPIONO KOMPUTERY ABY SIE ICH OPIEKUNOWIE MOGLI POZBYC. CZY TY KOBIETO UMIESZ LOGICZNIE MYSLEC, CZY TY WIESZ CO TY ZA BZDURY WYPISUJESZ? A JA CI NAPISZE, ZE DOBRZE, ZE CIE WYRZUCILI Z PORTALU. PRZYNAJMNIEJ NA JEDNYN Z PORTALI I FORUM NIE BEDZIESZ GLUPOT PISALA.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2010-06-07 06:40
ale  ! !!! 
aż czytać nie chce, SAMI SOBIE brudy robicie a potem się dziwicie, że o Was źle myślą, mówią, że inni Wam już pewnie nigdy nie zaufają.
Zmieńcie swe postępowanie na czas, to chyba najlepsza podpowiedź.
"Mleko się wylało ". Albo róbcie jak chcecie, topcie się w tym "niesmacznym wykipiałym mleku".
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-08 01:45
Buziaczek żałosny jesteś jak nie wiesz o co poszło to się nie wypowiadaj i nie pisz tego co nie wiesz .Ja tam nie będę chodzić bo niby po co .Jestem stara ,ale nie głupia .Wiesz co to jest zazdrości bez uzasadnienia .Nie lubię głupich ludzi a tym bardziej takich co udają kogoś innego niż są w rzeczywistości .A nie mogłam nic zrobić ponieważ co bym nie zaproponowała czy cokolwiek nie zrobiła zostawało natychmiast kasowane i usuwane .Jak Popierałam Norbiego i pozostałych to byłam dobra nawet nazywano mnie przyjaciółką ale jak się sprzeciwiłam jeden jedyny raz zostałam zdegradowana i wywalona za to że napisałam prawdę .Więc się nie wypowiadaj i nie dokuczaj jak nie wiesz prawdy .
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-06-08 10:15
"Kazdy w swym zyciu popelnia jakies bledy!!!! Jedynie jakie ja popelnilam, to te ............................... ortograficzne".
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2010-06-13 01:07
Tylko błędy ortograficzne ............to Jesteś szczęśliwa żyć bez błędów to naprawdę cud .Powiedz jak ty to robisz .Bo ja narobiłam w życiu tyle błędów nie tylko ortograficznych a tez wiele innych .Chyba niema ludzi nieomylnych --- Ty jesteś wyjątkiem .
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-06-14 12:02
Daleko mi do wyjatku!!! Zycie,nasze zycie jest b.krotkie,totez ciesze sie kazdym dniem,chwila.I tak trzymam.Zycie daje mi popalic,szczegolnie ostatnimi czasy ale nie poddaje sie i w chwilach trudnych,ide na spacer do parku!A czesto na te spacery wychodze!!!Tam odpoczywam od Wszystkich i Wszystkiego!Przez duze litery -dla podkreslenia tematu! Ot i cala filozofia!.Serdecznie pozdrawiam m. ps.ps nie pamietam,kto to powiedzial /jest to madre zdanie/ "Trzeba umiec zachowac zasady i   zmieniac poglady."
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Chamstwo na innych portalach (Strona 3) (109670 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill