www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wybory (102181 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor barbara33 Dodany 2010-06-20 10:26
dzisiaj są wybory głowy państwa co myślicie o kandydatach ?
ja mam koło siebie punkt wyborczy ale nie wiem czy pójde bo nie mam żadnego kandydata szególnego mam też mieszane uczucia bo jak nie pójde to nie powinnam później narzekać jeśli coś nie będzie mi pasowało
a jak pójde to oddam głos ale politycy i tak będą raczej robili co będą chcieli
z resztą u nas więcej ma do powiedzenia premier niż prezydent
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-20 10:47
Jeszcze obowiązuje cisza wyborcza.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-20 12:07
na forum można porozmawiać nie zmuszam nikogo do dyskusji ale zachęcam
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2010-06-20 15:05
Masz racje.Ja rowniez jeszcze jestem w rozterce,na kogo glosowac.Przeczytalam wypowiedz p.Komorowskiegocyt.Likwidacja barier w sejmie,ktory jest nie tylko wyjatkowym przykladem w Polsce,ale i w Europie."Oniemialam,bo np.w Holandii od dziesiatek lat prawie wszystko jest przystosowane dla ON,ba nawet sekretarz stanu jest ON -ruchowo- a swoja funkcje pelni przemieszczajac sie na wozku inwalidzkim.Pan Napieralski mowi o integracji ratyfikacji przez Polske Konwencji ONZ w sprawach ON.A co do tej pory zrobiono,przeciez jest niue nowy temat.P.Zietek program ma dobry ale jest bez szans.I na kogo tuy glosowac? / Blogoslawiony ten,co nie majac nic do powiedzenia,nie obleka tego faktu w slowa/.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-20 17:13
byłam jednak na wyborach na kogo głosowałam nie napisze
jeśli chodzi o napieralskiego to wiem jedno że jak zostanie prezydentem będzie nas coraz  mniej bo jest za aborcją i euytanazją
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-20 17:52
NO TAK TO JEST W NASZEJ OJCZYZNIE,NIE POJDE BO NIE MAM KANDYDATA,A PO CHWILE-POJDE,BO SĄSIADKA POSZŁA,ALBO ZAGŁOSUJE NA TEGO,BO MA FAJNĄ ŻONE,ALBO NA TAMTEGO BO ŁADNY,ALBO NA JESZCZE INNEGO BO NIE DOTUJE IN VITRO,ALE WALI KASE KLEROWI...I TAK OTO GŁOSUJE SIE NIE Z PRZEMYSLEN A Z WIDZI MISIE.AZ ZAL!!!!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-20 18:17
poszłam bo uznałam że chcąc by było inaczej trzeba zacząć samemu coś też w tym kierunku zrobić
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-20 22:10
a ktoryż to kandydat zapewnia inność . Mówię tu o podanych 10-ciu ? Chcialbym to wiedzieć może na przyszlość bo nie umialem moze przeczytać mieedzy wierszami który to taki dobry i inny wnoszący wiele dla nas polakow inwalidow itd...
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 10:12
każdy kandydat miał swój program wyborczy nie było i nie będzie ideałów ale żeby mieć prawo do wypowiadania się już po wyborach trzeba coś zrobić w tym kierunku tutaj akurat to coś to głosowanie
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-21 13:39
jestem idiotą niepelnym rozumu inwalidą z najwyzszym stopniem niepelnosprawności, powiedz "barbara33" na kogo glosować? powiedz też to 49% ludziom polakom ktorzy nie glosowali a żyją w tym kraju powiedz to tym ktorzy oddali glosy swiadomie nieważne. Nie truj o obowiazku glosowania bo taki obowiązek mieli niemcy a hitlera wybrali! ąwiadomie czy nie? jak bedzie odpowiedni kandydat ze swoim programem ze swoim ludzkim stylem życia i bycia to zaglosuje a na razie jestem przeciw, chyba żee mnie tak uswiadomisz i przekonasz do tych dwoch co zostali że pójde zaglosować a na razie pozdrawiam
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-06-21 14:01
O, i tu się zgodzę. Skoro, Wolodio, jesteś idiotą - rzeczywiście, powinieneś zostać pozbawiony prawa głosu. Ale wówczas na pewno byś się oburzył i poleciał do Strasburga, że zniewalają...
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-21 14:42
wystąp bluengel o pozbawienie mnie praw a nie kombinuj bo Twoje IQ też nie odbiega od mojego
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-21 16:08
A co ty robisz testy na IQ na odległość ,czy wrózysz z pisma ,a może z fusów?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-21 16:09
WOŁODIA-SAM SOBIE ZAPRZECZASZ,GDYZ RAZ MOWISZ ZE JESTES IDIOTA,A ZA CHWILE OBURZASZ SIE GDY KTOS PROCZ CIEBIE TO ZAUWAZYŁ.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-06-21 16:20
"Dobry człowiek jest jak rzeka,przychodza do niego spragnieni ludzie",a ze rzeki ostatnio wylały to i ludzie nie spragnieni-taka refleksja.
Wołodia,a kiedy byłbys w pełni kontent z kandydata,gdyby co?Gdyby dołozył na dzien dobry kazdemu pare groszy do emeryty,renty,pensji,gdyby sprawił,ze  szpitale byłyby jak w Lesnej Gorze,gdyby zapewnił miejsca pracy kazdemu kto go potrzebuje???Czy o to ci chodzi?Taka postawe zyczeniowa reprezentujesz?Przypominam tylko,ze swMikołaja jest 6 grudnia i...nie zawsze spełnia marzenia.Szczegolnie ciepło pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-21 16:30
ale wysyp? no no!! podoba mi się pokazać tylko inteligentom gdzie ich miejsce to jak muchy gówno obsiada.no no! ciekawe to czy ja babciu komputerem jestem? dzis mam taka koncepcje jutro taka ale zawsze taka samą zasadę . Nie kombinuje
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-06-21 16:41
hmmm no i nie umiesz odpowiedziec,kiedy zadowolił by cie kandydat na prezydenta?Przeciez to nie wymaga suuuper inteligencji.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 16:48
nie wskaże nikomu na kogo ma głosować bo każdy ma swoje zdanie i swojeprzekonania
nikogo nie zmusze do wyborów ale uważam że ci którzy na nich nie byli nie powinni po wyborach mieć pretensji że jest tak a nie inaczej
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-21 17:05
nie nie odpowiem na tą zaczepke kogo wybrać ale osyłam do forum-centrum integracji-post kogo wybraliśmy- respondenta ON3. Dużo napisane ładnie napisane i nie ma jeszcze napadu na czlowieka , najwyzsza pora spuscic psy gończe i wsiąść na następnego. A jezeli mam podać Ci na tacy mojego kandydata to powiem tylko tyle że jako mrowka w tlumie 30 milionowym gąszczu wyborców nie musze tego robic bo nie jestem politykiem i ciesze się ze nie jestem wyrażajac swoja dezaprobatę w stosunku podanych kandydatów i w stosunku do sfory z forum niepelnosprawnych gdzie tylko jedna strona występuje stale i stale im się nowe wypowiedzi i tok myslenia innych nie podoba. A jeżeli chce się poznać wroga to trzeba poznac jego mysli a nie azszczuć go juz na samym poczatku pogoni
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 17:08
jesteś tępy jak buz z lewej nogi
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-21 17:12
co to mialo być ? zaloty?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 17:16
myślałam że jesteś ciut inteligentniejszy ale cóż każdy ma prawo do pomyłki
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-06-21 18:15
BASKA,NIE WARTO SIE DENERWOWAC,WOŁODIA NALEZY DO TYCH KTORZY WYMAGAJA A G...DAJA.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 18:38
:-)
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-21 19:38
Inteligentna staruszko123 , wlasnie podali na stronie internetowej ze szczegółami podwyzkę dla rencistów i imwalidów na następny rok 30- 40 zł to jest Wasz wybór! Róbta tak dalej . Wyszczególnili szczegółowo  ze inwalidzi sa niedowartosciowani brak im na leczenie i leki a mimo to zaakceptowali tyko tyle.  Pozdrawiam a mialem Cię juz za sojusznika czytajac Twoje posty
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-22 00:09

>wlasnie podali na stronie internetowej ze szczegółami podwyzkę dla rencistów i imwalidów na następny rok 30- 40 zł to jest Wasz wybór! Róbta tak dalej . Wyszczególnili szczegółowo  ze inwalidzi sa niedowartosciowani brak im na leczenie i leki a mimo to zaakceptowali tyko tyle.  Pozdrawiam a mialem Cię juz za sojusznika czytajac Twoje posty >


JA NIE BYLEM NA WYBORACH I NIE POJDE, BO TEZ PODOBNIE JAK STARUSZKA123, PONIEWAZ NIE MA DLA MNIE GODNEGO KANDYDATA. I JESZCZE JEDNO, NALEZE DO OSOB, KTORE NIE ZAAKCEPTOWALY TYCH 30 - 40 ZL BO UWAZAM TO ZA OSMIESZAJACO MALO JAK NA NAS. NIEPELNOSPRAWNI NIGDY NIE BYLI DOBRZE TRAKTOWANI W POLSCE. ZAWSZE JACYS CWANIACZKOWIE NA NAS ROBILI INTERESY.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-22 07:34
podtrzymuje co pisałam wcześniej kto nie głosuje ten nie ma prawa narzekać
a co do 30 lub 40 zł podwyżki  fakt to mało ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
Nadrzędny Autor Wolodia Dodany 2010-06-22 11:13
a czemu urzadzasz taka dyskryminacje? przecież jest wolność slowa i w konstytucji i w demokracji. Tak więc jak mi się zbior nie podoba to co sie bede wysilał na siłę. Dziś placz przywódcy SLD zostal wysmiany  przez posla PO , bo w sumie co on ma do oddawania dodawania komus glosow jak to nie on będzie skreślal czy wyboru dokonywał. Prawda  barbi? natomiast fakt zaakceptowania przez Ciebie 30-40 zl w przyszlym roku swiadczy tylko o tym że jesteś dobrze sytuowana i dobrze Ci z tym, popatrz tylko ile wszystko zdrożalo w tym roku , roku powodzi wyborow klęsk , a Ty stwierdzasz ze Ci z tym dobrze.
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-22 12:31
DO BARBARY33
JAK CI  TAK DOBRZE TO SPROBUJ WYZYC ZA TO, ALE SAMODZIELNIE, BO WIEM ZE MIESZKASZ Z RODZINA A TO ONA SIE TROSZCZY O CIEBIE. SPROBOJ CHOC JEDEN MIESIAC PRZEZYC SAMODZIELNIE.  A POTEM PODYSKUTUJEMY. A STWIERDZENIE ZE TEN CO NIE GLOSUJE, TO NIE MA PRAWA DO NARZEKANIA, JEST MYLNE, BO W PRZYPADKU MOIM, NIE MAM NA KOGO GLOSOWAC A TYM BARDZIEJ W DRUGIEJ TURZE PONIEWAZ OBA KANDYDACI NIE SA GODNI MOJEJ UWAGI.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-06-22 07:51
Odpowiedź dla Buziaczek08         Nie byłaś i nie idź,to Twoja indywidualna sprawa.Ale pragnę zwrócić uwagę na pewne fakty.Wiadomo 30-40 zł to niewielkie podwyżki.Ale proszę weź pod uwagę fakt,gdyby wszystkie rządy przez ostatnie 20-lecie podwyższały renty i emerytury o te obecnie negowane podwyżki,to policz ile dziś by wynosiła Twoja "jałmużna"
Proszę przypomnieć sobie ,że w poprzednich niektórych latach wcale nie było dla nas podwyżki,a jak była to/śmiech/ ja miałem 3 zł.A więc coś "drgnęło", chociaż minimalnie ale wiadomo,że to jest kropla w morzu potrzeb ON. Ta przyszłoroczna podwyżka jest uzależniona od wielu czynników a więc nie jest tak pewne nawet to 40 zł.Zobaczymy co na to powie budżet, a wtedy możemy choć w minimalnym stopniu ocenić naszych "rządzących"
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-22 12:22
DO ELIGIUSZA
NA TO, ILE MIALEM 20 LAT TEMU A ILE TERAZ, TO TERAZ MAM DUZO MNIEJ NIZ MIALEM W TYM DWUDZIESTOLECIU. I WSZYSCY NIEPELNOSPRAWNI OPROCZ NIE WIELKIEJ GRUPKI ZACHWALAJACZEJ TEN STAN RZECZY, POTWIERDZAJĄ ZE MAJA MNIEJ.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-22 11:15
I tak trzymaj "buziaczek" popieram i akceptuję Twój protest.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-22 12:11
DO WOLODIA.
NIE BYLEM NA WYBORACH, BO PO PIERWSZE, ZE NIE MA DLA MNIE WSROD TYCH KANDYDATOW TEGO, CO MNIE PRZYPADLBY DO GUSTU.
A PO DRUGIE, TO JESTEM NA WOZKU, NIE MAM RAK I JEDNEJ NOGI A TA NOGA CO MI POZOSTALA JEST BEZWLADNA. WIEC NIE MAM JAK DOSTAC SIE DO LOKALU WYBORCZEGO, A Z PELNOMOCNIKA NIE SKORZYSTAM Z POWODU POWYZSZEGO A TEZ NIE POZWOLE ABY KTOS ZA MNIE GLOSOWAL NIE NA MOJEGO KANDYDATA, BO GO NIE MA, BO WSZYSCY SA DO BANI.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-22 15:26
po 1 żeby kogoś oceniać trzeba go poznać
po 2 fakt mieszkam z rodziną ale to moja sprawa
po 3 zawsze lepiej mieć mniej niż wcale
po 4 żeby było inaczej niż chcemy musimy próbować dokonywać zmian takimi zmianami są między innymi wybory
po 5  ( nie mam rąk i jednej nogi ) przykro mi nie ja ci je urwałam napewno jest ciężko żyć ale samym narzekaniem niczego nie zdziałasz weź się w garść i zamiast biadolić że nie dotrzesz do lokalu wyborczego załatw sobie protezy będzie łatwiej funkcjonować
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-23 00:31
DO BARBARA33
JA NIE BIADOLE. TYLKO STWIERDZAM FAKT IZ DLA MNIE NIE MA KANDYDATA GODNEGO WYBORU. A CO DO PROTEZ, TO MAM ALE SA BEZUZYTECZNE PONIEWAZ MAM TA JEDNA NOGE BEZWLADNA. CZYTAJ POSTY ZE ZROZUMIENIEM I MI TU NIE WYLICAJ JAK SMARKACZOWI POD NOSEM. GDZIE JEST TWOJ SZACUNEK DO STARSZYCH OSOB... TAK CIE RODZICE UCZYLI???
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-23 10:27
uczyli mnie szacunku i go mam ale żeby go u mnie pozyskać trzeba samemu być ok wobec innych a Twoje posty często są obraźliwe i widzisz tylko czubek swojeo nosa

PROTEZY MAJĄ POMAGAĆ SAMA ZNAM OSOBY Z PROTEZAMI RADZĄ SOBIE SĄ OTWARCI NA LUDZI I ŚWIAT A TY TYLKO  CIĄGLE BIADOLISZ ZĘ NIE MOGE WYJŚĆ BO TO BO TAMTO ZAMIAST GADAĆ ZACZNIJ COŚ W TYM KIERUNKU ROBIĆ
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-06-23 13:34
W kilku miejscach już zaznaczałem. Te ON, których zdrowie na to pozwala powinny pracować - renty zabrane. Zaoszczędzone środki przeznaczyć na podwyżki rent dla tych których zdrowie na prace nie pozwala.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-23 13:41
zgadzam się z tobą rogal bo owszem pieniądze są potrzebne ale ważnym punktem dla on jest integracja
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-06-23 14:16
Praca zawodowa jest chyba najważniejszym obszarem integracji, tym bardziej, że otwiera pole do kolejnych obszarów - kultura, związki.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-23 18:09
niestety nie zawsze otwiera po za tym wątek ma inny temat
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-23 21:41 Zmieniony 2010-06-23 21:46
DO ROGAL160
TO NAJPIERW DAJ NAM PRACE A POTEM MOZESZ ZABIERAC TE JALMUZNICE RENTKI... KONIEC PRACY DLA ON >POCZYTAJ, KLIKNIJ TU<
A JESLI CHODZI O WYBORY, TO JESZCZE SIE NIE URODZIL ODPOWIEDNI KANDYDAT NA PREZYDENTA RR.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-06-24 07:29
Artykuł przeczytałem. ON w stopniu lekkim mogą spokojnie pracować i nie muszą konkurować na rynku pracy dofinansowaniem. Mój pracodawca nie bierze na mnie dofinansowania bo mu się nie chce z papierami bawić, a mnie zatrudnia bo jestem dobry w tym co robię.
Co do wyborów to kto by Prezydentem nie został to i tak jeśli sam nie zarobię to nikt mi nic nie da.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-24 14:57
może i nie da ale głosować trzeba bo od nas zależy kto będzie kraj reprezentował w świecie
a co do pracy on to chyba logiczne że Ci którzy mogą pracować to i powinni
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-06-24 15:26
Pewnie, że logiczne. Tylko wiesz co? Ostatnio robiliśmy badania. Do 80% firm nie wpłynęła nigdy żadna aplikacja ON o pracę.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-24 15:51
może to wynika z lęku że stracą rente lub z braku zakładów które zechciałyby je przyjąć
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-24 18:43
BARBARA33
RENTA NIE POWINNA BYC PRZESZKODĄ PRZYJMOWANIA ON DO PRACYANI OGRANICZNIKIEM DO JAKIEJ KWOTY MOZE ON ZAROBIC, BOWIEM, RENTA MA BYC Z TYTULU NIESPRAWNOSCI NA REHABILITACJĘ A NIE NA ŻYCIE.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-24 18:58
co powinno być większość wie a co jest to już inna sprawa
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-06-25 00:21
A CO ROBI DLA NAS W TEJ SPRAWIE RZAD, A CO ROBIA SAMI NIEPELNOSPRAWNI, NIC. TO TEZ NIE BEDA MIEC, JAK NIE BEDA NIC ROBIC.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-06-25 07:37
Brawo Buziaczek.
Siedzieć i czekać każdy potrafi.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-06-25 12:22
Ale ,żaden z kandydatów nie ma w swoimprogramie nawet wzmianki o niepełnosprawnych,to chyba będą najcięzsze lata dla nas
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / wybory (102181 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill