www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 44) (1297508 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-26 19:58
  Witam Lidko!
Od razu sympatyczniej tutaj się zrobiło :-)
Jestem pewien, że mniej " wychlejemy" a i przekleństw będzie mniej.
  Towarzystwo kobiety zawsze do czegoś zobowiązuje :-)
                                             Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-26 20:01
Na forum, to różnie bywa. Nie wszyscy są tak szarmanccy jak Ty. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-26 20:05
Dziękuję.:-) Tylko proszę za dużo nie słodź bo już "Czerwony jak cegła" jestem.
  Znasz słowa tej piosenki ?
                                           Waldi
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-26 20:20
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-26 20:27
  Wojtku! Miałem na myśli tę piosenkę i te słowa :

https://www.youtube.com/watch?v=pwSGEcfQ_uM

      Oczywiście bez podtekstów.
                                              Waldi.
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2015-01-26 20:41
Ja też tak to zrozumiałem ale przypomniała mi się Trojanowska i zapodałem :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-01-26 19:51

>Humor i dowcip  Ci dopisuje a to  bardzo pożądana sprawa na tym forum


Wiesz co? Czasem mam wątpliwości czy moje poczucie humoru obraża kogoś. Staram się robić to subtelnie bo lubię posługiwać się słowem z ciętą ironią ale kiedy czytam o "towarzystwie szczurzych odchodów" to widzę, że niektórzy mają większy problem z inteligentną ripostą.
Ale jeszcze się taki nie urodził, coby każdemu dogodził :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-01-26 19:56
Myślę, że grunt to być sobą i nie ulegać wpływom.
Po za tym my jako społeczeństwo jesteśmy tak różnorodni, ale ja w tej różnorodności widzę zaletę.
Oczywiście też czasami ktoś mi " dopiecze" do żywego ale nie jestem pamiętliwy
                            Waldi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-01-26 20:26
Wojtuś, być sobą nie oznacza robienie z siebie idioty a tym bardziej z innych.  Zrzuć obcą "skure" 

> Staram się robić to subtelnie bo lubię posługiwać się słowem z ciętą ironią ale kiedy czytam o "towarzystwie szczurzych odchodów" to widzę, że niektórzy mają większy problem z inteligentną ripostą.


Bo masz wiekszy problem z inteligentą riposta innych, może przestać udawaç kogoś innego (to nie uchodzi) ?
Jeśli nie udajesz idioty to oznacza tylko jedno .....

> Wiesz co? Czasem mam wątpliwości czy moje poczucie humoru obraża kogoś.


Ty masz wątpliwości . Ja ich nie mam , mam pewność że TAK.  Wielokrotnie tego dowiodłeś.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-26 20:31
    Witaj Wielokropku!
Nasze grono tym samym się powiększyło ale chciałbym wrócić do mojego pierwszego" zbiórkowego" wpisu
i zapytać: Byliście harcerzami ?
                                             Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-01-26 20:42
Byłam, ale to było tak dawno................... :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-01-26 21:02
  Każdy z nas tu piszących " był dawno" :-)
                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-01-26 20:44
Ja nie, ale miałem trzech zuchów w rodzinie. Nawet ich  zawoziłem (obozowe wyposażenie) też na kaszubską ziemie:-)  . Bali się mniej niż ja za nich. Ale wyrośli na twardzieli , może to dzięki harcerstwu.?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-26 20:53
Ja w podstawówce byłem ( nawet zastępowym). Później w szkole średniej to już HSPS był, bardzo socjalistycznie zindoktrynowany i mi to nie odpowiadało.
Ale wtedy mimo, że w tym tworze nie byłem to należałem do zespołu" HECA" czyli Harcerskiej Ekipy Cudownych Artystów. To był taki nasz szkolny teatr i wystawialiśmy od czasu do czasu przedstawienia. Fajne to były czasy :-)
                                                                  Waldi.
Dodam, że w podstawówce oprócz zwykłych ( szarych ) harcerzy byli też jak na Kaszuby przystało wodniacy czyli harcerze w marynarskich mundurkach.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-01-26 21:06 Zmieniony 2015-01-26 21:10
Moi też przez moment byli wodniakami. Potem przerzucili się na bardziej ekstremalne wyczyny, zjazdy linowe ,domki na drzewach min. byli w Zatomiu (niektórzy wiedzą gdzie to jest)  . Przeżyli tam niesamowitą burzę kilka drzew trafionych przy ich obozowisku , wiele połamanych(widziałem ten obraz po). Na moc żywiołu nie ma mocnych.
Ale wspominają to z sentymentem
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-01-26 21:19
Taką burzę i porwane niektóre namioty na obozowisku przeżyła też moja córka. Też będąc w harcerstwie a spotkało ich to gdzieś na Mazurach.
                                  Waldi.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-01-30 03:50
Muszę, muszę zapytać ale nie tu.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-01-27 17:36

>Zrzuć obcą "skure" <


Nie zarzucaj człowiekowi czegoś tylko dlatego: wróć! Tylko temu, że zmienił nick z Tadeusz na Wojtek To jego własna i prawdziwa skóra. A jaka jest Twoja kropkowaty walpoziku?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-03 22:03
Czy pozwolicie, że całkiem osobiście zapytam Staruszkę123, czy nie żałuje, że u nas w wątku dla gości niezalogowanych napisała to i owo w sumie nawet dość życzliwie...Czy nie żałuje, bo dziś się jej za to chyba  dostało od trolla w iście znajomym nam wszystkim  stylu.:-)
A że "miłe słowa" zobowiązują, więc pozdrawiam wszystkich przy okazji.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-04 11:03
CZEGO MAM ŻAŁOWAC?WZIEŁAM WAS TROCHE POD WŁOS I SPRAWDZIŁAM CZUJNOSC.:-))))))))))A TOTO WIDZIAŁAM ALE MI TO WISI CO KTO PISZE PRZECIEZ WIDAC ZE NA CYKU BYŁO I JUZ 11 RAZY PISAŁAM ZE Z ANKOHOLIKIEM CZEMU KROTKO Z RYJ I O GLEBE.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 11:37
Ostrą terapię proponujesz.:-) Dobrze, że się nie zmartwiłaś. To ok.
Przy okazji. Ty się u nas podpisałaś, a Jolusia Listopadowka vel Jedenstusia11 ani be ani me, a taka niby światowa jest.:-) Chyba, że uważa, że po "genialnym" brukowym stylu łatwo ją poznać.:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-04 12:04
             Serwus! :-)
       Przepraszam, że się tak w dyskusję " wcisnę" ale nie bardzo kumam w czym rzecz?

>że u nas w wątku dla gości niezalogowanych napisała<


Proszę, napiszcie o jaki wątek chodzi, jak tam trafić ?
                      Waldi.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 12:17
http://www.czas1pora2.fora.pl/miejsce-dla-niezalogowanych-i-humor,12/
To takie miejsce dla gości, jedyne, gdzie drzwi były uchylone. To i trochę przeciągu powstało. :-)
Jeszcze trochę tak będzie dla czystej zabawy, a potem przyjedzie ekipa sprzątająca.:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-04 12:37
    Dziękuję w-zetko za oświecenie :-)
Być może od czasu do czasu tam zajrzę i coś skrobnę ?
                        Waldi.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 12:45
Zapraszam, jak najbardziej, możesz skrobać do woli.:-)  W części dla zarejestrowanych jest nawet większe pole do popisu.:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-04 13:55
[usunięte]
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-02-04 14:09
Dzień dobry
No no no !

>Na tym forum bluzgasz pod nickami prawdy <


>i innymi kropkowatymi prawdami <


>Jakaś suka niemyta czy inny popapraniec nie może zboleć<


Jolu listopadowo, nie musisz tak się sprężać. Dla mnie i tak jesteś gwiazdą forum ucałowania :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-04 14:10
No i w ten sposób byle kto osiągnął cel: a siedź tam w tej norze uwiązana :-( To miłe słowa dla takich podłych trolli!
Brakło Lidii i panoszy się zakurzony łeb z wielką... w getrach z lumpeksu :-(

Nie ciesz się padalcu: nie odpuszczę ;-) Śmieci należy wymiatać i zmywać ;-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-02-04 14:15
Było do przewidzenia, że jakiś ignorowany... czyha nad klawiaturą i natychmiast chore bzdury napisze.

3 nicki mam w ignorowanych: czyli ta lub te osoby w realu powinny natychmiast skorzystać z pomocy ps. ale oczywiście nie zrobią tego. Zgłosi/zgłoszą mój post. Za jakiś czas przeczytamy w prasie, że taka prawdo/wzeta/staruszko/asia kogoś siekierą zabiła... :-( Na forum nikt nie skojarzy, ale braknie takiej...
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-04 14:15
No no no

>Brakło Lidii <


Znając tutejsze zwyczaje lidia zaraz się odezwie i będzie listopadówkę bronić. Bo to przecież jedna i ta sama osoba.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-02-04 14:19
A ty prawdo baaaardzo chora na główkę :-( Próbujesz manipulować :-) tylko debil da się na to nabrać. Nie wytrzymałam i spr. kto tak czeka na moje posty :-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-04 14:19
No no no !
gwiazdeczko kochana

>że taka prawdo/wzeta/staruszko/asia kogoś siekierą zabiła.<


poleciałaś po bandzie ale i tak czekamy na następną twórczość. Ucałowania.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-04 15:27
HE HE HE WZETKO DOBRZE WYTYPOWAŁAS TROLA!!!!!!!!!!!!!!!!ZOBACZ CO ROBI JAK PIANE TOCZY NORMALNIE W AMOK WPADŁA.:-)))))))))JOLCIA AJLAVIU!!!A POST ZGŁOSIŁAM A NIECH TAM.:-p
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-02-04 16:32
Ale zabawa!
Nie ma nic głupszego od babskich kłótni ale nie po wszystkich spodziewałem się zejścia na takie niziny intelektu.
Potwierdzają tezę, kto z kim przystaje ..... :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 16:59
Przepraszam o sobie też myślisz? ;-) :-) Tylko pytam.:-))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 16:56
Tylko  po co zgłaszałaś? Jak na niewinnie posądzoną Jolcia zareagowała nad wyraz "wyraziście".;-)))
Normalnie perełka.;-)
Popełniła tylko w tym amoku niby złości mały błąd. Po pierwsze taki, że w ogóle aż tak wybuchła, bo dała świadectwo o sobie, po drugie chcąc dokładnego cytatu, bo to oznacza, że być może naprawdę nie wie, co i gdzie pisze.:-)
Dużo w jej wypowiedzi niespójności, jak choćby ta, że cytuję: "na początku jak weszłam na to forum kilka osób podesłało mi link i zapraszało na jakieś forum".
Aż kilka osób zapraszało osobę, która od początku jadem zionie? Jakiś klub miłośników jadu Joli11  powstał, czy co?;-)))) No chyba, że zapraszano jej tu piszący inny nick.:-) To zmienia kwalifikację zaproszenia.:-))))
No i tyle.

A teraz do rzeczy.
Napisałam, że Jola, bo styl był ewidentny...  Joli11 i były głosy w części zamkniętej forum, które też na nią wskazywały.
No chyba, że ktoś chciał dla fermentu tę Perełkę11 podrobić.

Zyskałby dwie rzeczy:
1.Niesłuszne posądzenie Perełki11 ;-) (Wtedy mimo wszystko należałyby się jej przeprosiny(!) i uwaga, że łatwo jej bluzgi podrabiać),
2.Erupcję piany i prawdziwego charakteru tejże Perełki11 po okresie ciszy - cenne dla świadomości kto jest kim.

Jeśli to podróbka  Jolci, to gratulacje koronkowej robótki. No prawie koronkowej, bo gdzieś się jednak niektóre "oczka" w tej robótce podrabianej pogubiły. :-))) Ale to inny temat.

Natomiast jeśli to była Jola11 to jednak ....hm...tchórzem BY powiało? (Zwracam uwagę na tryb przypuszczający.) :-)
Eeee...chyba nie???...sądząc po tym nieświętym oburzeniu.:-))))) :-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-04 20:25
Mam tylko jedno małe , może naiwne pytanie Wuzetko. Skoro miałaś jakiegoś trolla na swoim forum, to dlaczego tam się z nim nie rozmówiłaś, a zrobiłaś tutaj magiel? I do tego w wątku, który miał być wolny od tego typu wypowiedzi. :-(((((((((
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-02-04 20:44
Lidian zawsze byłaś dwulicowa, ale teraz...??? zwracasz uwagę w-zetce, a Joli wolno używać słów typu "suka"..
Nie mieszam się do rozgrywek, ale Forum jest po to by dyskutować na temat, a nie obrzucać sie błotem..
Nawet jeśli osoba jest On intelektualnie, to w przestrzeni publicznej powinna zachowywać się z godnością..
Jaki poziom prezentuje user o nicku Jola11??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-04 20:48
Dziękuję ci Kryształku za miłe słowo o mnie. Nie odwdzięczę ci się takim samym . :-))))
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-04 20:59
No no no !
A pisałam tam wyżej że zjawi się lidian i będzie gwiazdy listopadowej broniła. nie może być inaczej bo z jednej klawiatury posty wysyłają.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 21:15
Pozdrawiam Prawdę :-) i kryształowego Kryształka.:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-02-04 21:15
Lidian przeze mnie nikt z tego Forum nie odszedł, a przez Ciebie wielu...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-04 21:37
:-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 21:11

> Skoro miałaś jakiegoś trolla na swoim forum, to dlaczego tam się z nim nie rozmówiłaś, a zrobiłaś tutaj magiel? I do tego w wątku, który miał być wolny od tego typu wypowiedzi. :-(((((((((


Lidian. Wróc do mojego postu, tego pierwszego.
Tam zobaczysz, że zwracałam się do Staruszki z pytaniem, czy ie żałuje, że do nas wstąpiła.
Wszystkim się wypowiedź trolla skojarzyła z Jolą, wyjaśniłam to dokładnie w poście powyżej.
Ba, nawet zauwazyłam, że MIMO WSZYSTKO jeśli to nie Jola, a podróbka Joli, to należą jej się przeprosiny. MIMO wszystko - powtarzam. Przypisuję to sobie za zaletę, bo rzadko kogo stać na taką postawę w odpowiedzi na stek wyzwisk, bo  trudno wymagac od Joli11 więcej niż może dać z siebie.
Tego wszystkiego nie widzisz. Nigdy nie widziałaś jak Twoja pupilka zwraca się do ludzi? A mnie zwracasz uwagę?
Nie żegnałam się z nikim i mam tu takie same prawa pisac jak Ty i jak ta Perełka11.:-) Kiedy tylko mam jakąs sprawę do załatwienia.

>I do tego w wątku, który miał być wolny od tego typu wypowiedzi. :-(((((((((


Jakich tego typu??? Do Joli11  to napisz, bo wychodzi na to, że  uważasz jej wypowiedź za miłą dla Twoich uszu???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-04 21:27

>Tego wszystkiego nie widzisz. Nigdy nie widziałaś jak Twoja pupilka zwraca się do ludzi? A mnie zwracasz uwagę? <


Wiele widzę Wuzetko. A Tobie nie zwróciłam złośliwie uwagi tylko zapytałam dlaczego tutaj roztrząsasz sprawy swojego forum. Tak to odebrałam tzn że u siebie chcesz mieć grzecznie , a tutaj wszystko można, bo admin ma nas w nosie i na wszelkiego rodzaju sprawy reaguje dopiero po "donosie". Chciałabym, żeby to forum było dla wszystkich bez wyjątku i bez złych słów. Dlatego Ci zwróciłam uwagę, bo od Twojego postu wszystko się zaczęło. Jesteś inteligentna i wiedziałaś, że to może się tak skończyć.
Pozdrawiam Cię i życzę mimo wszystko miłego klikania na tym forum, bo ono jest tak samo moje jak i Twoje oraz wszystkich, którzy tu klikają.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-02-04 21:43
To może nie zwracaj uwagi, bo niby kto dał Ci takie prawo?? :-))

Wracając do "miłych słów".. :-) czy "grzecznie" znaczy "miło"??? :-))
Za dużo "miłości" może zemdlić :-))) Bo jeden lubi cukier, inny sól - tak dziwnie ten świat jest urządzony :-))

nooo... może dość już tego solenia :-)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-04 21:51
Właśnie. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-04 22:47

> Dlatego Ci zwróciłam uwagę, bo od Twojego postu wszystko się zaczęło.


Że posądziłam Perełkę11?
Lidian...A co się zaczęło, kiedy ona posądzała wszystkich o wszystko w swoich 11 wcieleniach?
Na Twoim kompie się to pewnie nigdy nie wyświetlało, nie miałaś wtedy powodu do zwracania uwagi, lecz do miłej konwersacji, więc już rzeczywiście dajmy spokój.:-)
Dobrej nocy, bo w sumie co tam ją sobie psuć. ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-04 23:02
Nie zrozumiałaś mnie, ale masz rację szkoda nocy. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-02-04 23:59 Zmieniony 2015-02-05 00:02
Ja tak tylko skomentuję, w-zetko, na kanwie, bo może się przyda, kwestię "Czemu do mnie, a do innych nie":

Z krytyką (i w ogóle uwagami, które nie są "przyjemne") jest tak - zdarza się, że ktoś kogoś krytykuje, bo go nie lubi. Zdarza się, że krytykuje, bo uważa że akurat do tej strony dotrze. Ja na przykład przyznam, że mam taką tendencję - jak się z kimś publicznie nie zgadzam, to często właśnie dlatego że uważam, że warto. To może dziwny rodzaj komplementu ale "ten typ tak ma". I zdaje się, że ludzie mi też tak czasem robią - przyjemne to nie jest, ale w sumie fajnie, że człowiek nie udał, że jestem zupełnie od czapy tylko powiedział "Mylisz się", "Nie podoba mi się" itd. Potraktował mnie jak jednostkę myślącą, do której jeszcze coś dociera (mógł się pomylić :-)). Gorzej jakby mnie zostawił w spokoju, bo "z niej już nic nie będzie".

I odwrotnie: bywa, że ktoś rozmawia tylko z tymi, których lubi (bo po co sobie głowę zawracać resztą). A ktoś inny celowo rozmawia z tymi, których NIE lubi, bo to trudne ale wydaje się, że może warto. Jeden już dawno mówi "nie gadajcie, to bez sensu" a kto inny myśli "A spróbuję".

To nie jest tak (chyba), że u wszystkich ludzi o tym samym świadczy odzywanie albo nieodzywanie się. To czy ktoś zwraca uwagę np. Tobie (albo mnie) nie oznacza zaraz, automatycznie, że nie lubi i nie szanuje. A to, że NIE zwraca, nie znaczy zawsze, że lubi i pochwala (może tylko toleruje). To różnie jest. Każdy może mieć inaczej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 44) (1297508 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill