www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 47) (1294612 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-09 13:40

>Gollum prawdziwy gdzieś nam zaginął


Już trochę się martwię tak długą nieobecnością prawdziwego Golluma
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 07:55 Zmieniony 2015-02-10 07:58
No no no!

>To Ci widocznie odpowiada skoro tam piszesz.<


Kolejną osobę lidian pomówiła ale ja nie o tym.
Mimo że staruszka ostatnio wypowiada się tylko tak półgębkiem to przypuszczam że ostatnio ze śmiechu schudła kilka kilo.
Zrobić taki dym na forum to jestem pełna uznania.Szkoda tylko że tak podłymi metodami. Staruszko planujesz kolejną awanturę czy przekazujesz pałeczkę lidian ?.Która już coś tu zaczęła montować.

>Gollum prawdziwy gdzieś nam zaginął.  Został tylko  ten z kropką.<


To napisz gdzie go widzisz bo czytam i go nie ma.
Tradycyjnie posyłam ucałowania Joli mojej gwieździe bo oberwało się jej za niewinność.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-10 09:35 Zmieniony 2015-02-10 10:15

>Kolejną osobę lidian pomówiła <


Rogal te słowa odnoszą się do naszej wczorajszej rozmowy. Proszę powiedz jak  odebrałeś  rozmowę, której część cytuję niżej,  czy czujesz się pomówiony?

>


- -/- Autor rogal160 Dodany 2015-02-09 08:48

Tak, to właśnie tamto forum. Generalnie to co tam się dzieje to dramat, admini czują się tam bogami, ręcznie sterowane dyskusje, cenzura w pełni. .

"lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach" .

Odpowiedz Zgłoś

Nadrzędny  - -/- Autor lidian Dodany 2015-02-09 08:51

To Ci widocznie odpowiada skoro tam piszesz. :-) .

Odpowiedz Edytuj Usuń <

A dla osoby, która powiedziała o pomówieniu wklejam link żeby zrozumiała znaczenie tego słowa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Znies%C5%82awienie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-10 09:46
HE HE TO TERAZ LIDIAN DO ODSTRZAŁU?CIACHA ROBIA CZYSTKE?:-))PRAWDA TO WZETA WZETA TO PRAWDA PRAWDA ZE BINGO!!!
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 10:36
No no no !
Tym razem spudłowałaś Staruszko. Chciałabyś kolejną wojenkę wywołać ale teraz tak szybko na twoje plewy nikt się nie nabierze.
Gdy zostały udowodnione twoje podłości z poprzedniej awantury to twoja wiarygodność jest zerowa.
Dodam że niestety bo bawiły mnie dużo wcześniejsze wpisy.
Tradycyjnie ucałowania dla Joli.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-10 10:48
TO SKAD TAKIE SWIETE OBURZENIE?PRAWDZIWA PRAWDA NA PRAWDE PADŁA!:-)))))))))))UCAŁOWANIA DLA WZ.:-))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-10 11:07
Nie czuję się pomówiony:) To była rozmowa w starym stylu:)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 11:22
Jeśli tak to nie ma sprawy, jestem tu stosunkowo nowa i nie znam waszego "starego stylu". Nie wiem jak dawniej sobie do oczu skakaliście.
Ucałowania dla Joli.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-10 12:23
Akurat z lidian to rzadko się kłóciliśmy:) Za to WZ nie zapomnę, słynne debaty polityczne, o urzędnikach, płacach, etc.:-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 12:42

>słynne debaty polityczne,<


Przecież debaty to nic złego. Dlaczego w tak zdaje mi się pejoratywny sposób to przytaczasz ?
Tradycyjnie ucałowania dla Joli.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-10 23:00
Zdaje Ci sie.
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-02-11 08:36
Twoim zdaniem mi się zdaje ale nadal będę uważała że lepiej rozmawiać jak wstępować na wojenne ścieżki.
Tradycyjnie ucałowania dla Joli.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 19:49
Ty "prawda" jakiej jesteś płci? Ona nie zwymiotowała? Ja czytając te twoje wypociny miałam mdłości bleeee...  Najpierw to poczytaj co to znaczy STYL

>nie znam waszego "starego stylu<


Jaka nowa?! Hie, hie, hie.. Przestań z tymi umizgami (całowanie itp) bo mnie torsje biorą :-(

Właściwie należy powiedzieć wprost: PRAWDO WYNOŚ SIĘ Z TEGO FORUM! PRAWDO NIKT CIĘ NIE LUBI U NAS I NA TWOIM FORUM - SPADAJ ZOŁZO!
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 20:55

>bo mnie torsje biorą :-(


Właściwie należy powiedzieć wprost: PRAWDO WYNOŚ SIĘ Z TEGO FORUM! PRAWDO NIKT CIĘ NIE LUBI U NAS I NA TWOIM FORUM - SPADAJ ZOŁZO!

Cieszą mnie te torsje bo po to ja Prawda tu jestem aby być twoim koszmarem.
I choćby nie wiem jak tobą miotało to i tak będę punktować. Po za tym krzycz jeszcze głośniej bo to mnie cieszy.
Tradycyjnie ucałowania dla Joli.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 21:26
Marzenia, marzenia, głupawki pod nickiem prawda :-(  jakie punktowanie!? Śmieciu ze szczurami przy stole czyli.. Prawdo :-(  nie patrz w niebo i nie pluj na orły tylko skończ, zwyczajnie zakończ to swe nędzne, brudne życie :-(  twuuu...

>miotało to i tak będę punktować.<


Może wyjaśnisz, bo za cholerę nie rozumiem gdzie, w czym i co znaczy punktować wg ciebie?? :-( Kto ci te punkty spisuje? W twoim psychiatryku tak mówią? Przestań też w końcu te  "całusy" wysyłać bo ludzie nie chcą się zarazić syfem eeee- czy ty mózgu nie masz? Aż trudno uwierzyć :-(
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-02-10 21:43

> Przestań też w końcu te  "całusy" wysyłać <


Ale Jolu ja cię tak lubię a ty mi takie przykrości robisz.
Jak zwykle posyłam ci ucałowania.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-10 11:25 Zmieniony 2015-02-10 11:27
Ok Rogal. Tak myślałam. Pozdrawiam. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 19:39
Miłym słowem jest to: dziękuję za tyle postów, i listów do mnie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-10 19:43
?????? :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 19:52
Co to za znaki zapytania!? Pisałaś do mnie?  Pisałaś!  Pisali inni? Pisali!
Zapomniałaś o mnie? :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-10 19:57
Ciebie nie da się zapomnieć. :-)))

Co do korespondencji pw nie rozmawiam na forum. Obojętne czy pisałam czy nie i w jakich okolicznościach.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 20:33

>Ciebie nie da się zapomnieć.<


I o to chodzi :-)
Różne walpozy, wzety, starucho/asie i inni żyją moimi postami i mną :-) Miałam napisać słowo "też" - boję się, że tutaj pasuje :-( Smutne by było, że kryształek i sporo innych forumowiczów ma rację co do Ciebie Lidian :-( Jeśli tak to może zwyczajnie odejdź?
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 20:59
No no no !
KobietoA !  Witam z wielką radością na forum oj lubię jak się dużo dzieję. Kobieto pisz do mnie jak najczęściej
Ucałowania dla Joli.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 21:41
No to odpowiedź z realu do Prawdy" _ wal się śmieciu
twoja radość dla mnie smutek - jak musisz być pokiereszowana, połamana, powykręcana i zero sprawna :-( żeby być takim chamem i debilem :-( KTO DO CIEBIE PISZE?! NIKT! JESTEŚ MANIPULANTKA Z BOŻEJ ŁASKI :-(
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 21:45

> wal się śmieciu<


Ale Jolu , ja do ciebie jak do siostry a ty mnie wyzywasz.

tradycyjnie ucałowania ci posyłam
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 21:56
Ty faktycznie bardzo chora jesteś :-( Nie masz siostry ani innej rodziny?
Prawda - człeku - idź w najbliższym czasie do swojego psychiatry, później z tobą pogadam - obiecuję. I Nie zazdrość Joli i innym ludziom :-(
I wiesz coo mam cię dość taka/taki nierób bez zobowiązań, znajomych i rodziny, siedzi i zatruwa powietrze :-(  A niech tam zacznę działania :-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-10 22:00

> wiesz coo mam cię dość taka/taki nierób bez zobowiązań<


Jolu najlepszą radę ci daję, weź tabletki i idź spać.
A na dobranoc posyłam ci całusy.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 22:10 Zmieniony 2015-02-10 22:14
Nim prawda wzięła

>tabletki<


post był tej treści :-)

>Nie zazdrość Joli i innym ludziom :-(<
>I wiesz coo mam cię dość taka/taki nierób bez zobowiązań, znajomych i rodziny, siedzi i zatruwa powietrze


Prado/wzeto iiii durna samotna babo z...:-( rad debili nie przyjmuję a Jolka cię ignoruje  :-)
No chyba wiesz , że jesteś debilem? To taka choroba :-)
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-02-10 22:26

>No chyba wiesz , że jesteś debilem?<


Jolu idę spać i tobie droga koleżanko spokojnej nocy życzę.
Raz jeszcze ucałowania posyłam.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-10 22:55
BO SIE UDUSZE ZE SMIECHU KOBIECINO,I KTO NIBY TAK DO CIEBIE TO PW PISZE,CHYBA ADMIN.:-)))))))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-10 22:51
Zakładając wątek "Tylko miłe słowa" miałam nadzieję, że tutaj znajdziemy wytchnienie, po "burzliwych" rozmowach w innych miejscach tego forum. Niestety stało się inaczej.
Bardzo Was wszystkich proszę przeczytajcie mój pierwszy post w tym wątku. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-13 09:01
Witam Wszystkich. Pięknego dnia życzę. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-14 09:18
Dla Wszystkich forumowiczów przesyłam Walentynkowego buziaka. Kochajcie się. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-14 09:26
Za buziaka Ci dziękuję
zaraz swoim Cię czaruję
życząc z tego Święta uradowania
mocy radości , dużo kochania :-)
             Waldi
Ps. Serwus Walentynkowym zapaleńcom.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-14 14:04
Wszystkim udanego świętowania.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-14 15:53
Witaj easyrider!
Już wróciłeś? Jaka sytuacja na wschodzie Ukrainy?
W czwartek widziałem reportaż w TVP i nie wyglądało to optymistycznie a pakt z Mińska nic raczej nie zmieni :-(
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-15 09:48
Czesc.Nie mogłem byc dłuzej,a sytuacja rozni sie troche od tej podawanej w tv,bylismy w charkowie to jest jeszcze spory kawałek od donbasu ale czuc niepokoj cioteczki w walizkach maja spakowane najpotrzebniejsze rzeczy i pamiatki ,zreszta gdy minelismy dniepr wyczuwało sie spokoj ale taki pozorny tego zadna kamera nie odda,a pakt niewiele zmieni wszyscy mowia o stanie wojennym.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-15 10:26
Szkoda tych ludzi.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-15 10:47
Trudna i nie do pozazdroszczenia jest sytuacja wszystkich mieszkańców tych terenów.
Czy polskim rodzinom można pomóc w podobny sposób jak z Donbasu? A z drugiej strony to nie byłoby dobrze, gdyby pozostali tam w większości obywatele pochodzenia rosyjskiego (w przypadku referendum).
Ale bezpieczeństwo rodziny, bliskich musi być na pierwszym miejscu.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-15 10:51
Żal wszystkich, którzy tam są, bo mimo wszystko oni wszyscy cierpią. Tyle lat po strasznej wojnie. Niektórzy jeszcze pamiętają. Człowiek człowiekowi................... Słów brak.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-15 11:31

>Człowiek człowiekowi.......


Te kropki wiele znaczą bo trudno zrozumieć dlaczego homo homini lupus est
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-02-18 19:58
Wilki w porównaniu z ludźmi to miłe pieski są ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-22 14:46
Dziś w nocy rozdanie Oskarów. Ciekawe czy naszym się uda. Właściwie, to już teraz należy im się wiele miłych słów. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-02-22 14:53

>Dziś w nocy rozdanie Oskarów


Czyli kolejne emocje, teraz brązowy medal a w nocy może coś więcej :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-22 15:59
To nie jest pilski film.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-22 16:14 Zmieniony 2015-02-22 16:17
O czym mówisz?

Film Ida została wyróżniony w kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny oraz najlepsze zdjęcia. Z kolei dwa inne polskie filmy: "Joanna" Anety Kopacz oraz "Nasza klątwa" Tomasza Śliwińskiego zostały nominowane w kategorii najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny. Zaś Anna Biedrzycka  - Sheppard otrzymała nominację za najlepsze kostiumy za film "Czarownica"
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-22 20:35
Tez jestem ciekaw dlaczego nie polski?Pewnie wygra Lewiatan,ale Ide widzielismy,to nie jest film dla kazdego,dramat psychologiczny,fajnie zrobiony , w pewnym wymiarze nawiazuje do holokaustu.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-22 23:23
Ogladaliscie to? Nudne jak diabli. Oczywiscie zli Polacy mordowali i sprzedawali zydow. Tylko dlatego zbiera nagrody.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-23 08:03
IDA otrzymała Oskara. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-23 08:27
                     Serwus :-)
Każdy taki sukces naszego kraju niezmiernie cieszy. Samego filmu nie widziałem i nie będę recenzował na podstawie odczucia innych. W każdym razie znalazł się on na "krótkiej liście" filmów do obejrzenia.
Gratulacje dla twórców ! :-)
                                            Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 47) (1294612 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill