www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 6) (194259 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-04-14 15:02
Do Autor WaldusNieKiepski
Z wielkim ubawieniem :-) przeczytałem to, co napisałeś. Jednak zastanawiam się, kogo nazywasz tym "wielkim ZOOro"? Bo wygląda Mi na to, iż bawiąc się pod postacią przylepionego uśmieszku na koniec własnego wpisu, kryje się szyderstwo i złośliwość. A tak poważniej myślę, iż to Sam z Siebie czynisz owego ZOOro, który kocha poklaski sobie podobnych, takich jak staruszka123, czy też rogal160.
Nie będę komentował twoich wpisów, bo nie ma czego komentować. W bardzo łatwo można wytypować ową grupkę nad wyraz "elokwentnych" - tobie podobnych. Lubisz poklaski. I mimo iż twierdzisz, że powinno się umieć śmiać z samego Siebie - to Tobie o to wcale nie chodzi. Myślę, że wszystkie Twoje wpisy wyśmiewcze z przyklejonym fałszywym :-), to nic innego jak usilne pokazanie, iż to Ty jesteś ten ZOOro uzurpujący sobie wszelaką mądrość. Dla czego tak myślę o ZOOro w masce WaldusNieKiepski? Uważam tak dla tego, iż Ty potrzebujesz zebrać swój dwór popleczników, oni Tobie przyklasną w każdym Twoim słowie.
Doczepiłeś się do Biblioteki, i o co Ci chodzi. Iż miałem pomysł na wątek tego typu. Ty załóż wątek pt.: "ZOOro i świta". I tam będziesz błyskał własną jasną mądrą elokwencją.
Mnie mimo wszystko to nie bawi. Lecz dal Ciebie to zabawne. Poczekam aż się to Tobie znudzi - choć bardzo w to wątpię.
No ale cóż - niepełnosprawność ma swoje różne oblicza.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-15 02:07
Zygmuncie  szyderstwo och nie Bóg strzeg, ale że  maleńka zlośliwostka się  ukrywała
temu nie zaprzeczył bym nigdy a uśmiech był szczery i soczysty jak ten :-) teraz.
A ze staruszka123 czy też  z rogalem wiecej razy kruszylem  kopie nizTy napisałeś swoich wpisów na forum.
Sądzę  że jak staruszka przeczyta Twoje insynuacje to tak ze śmiechu zacznie się  trząść
  że  jej cyferki  się  poprzestawiaja  przy nicku a Rogal w obwarzanka się  zwinie ;-)
Użyje  tu słow które wypowiedzial diabeł do Twardowskiego (polecam Tobie tego typu literatura ,więcej Ci da niż te które zachwalasz w SWOJEJ bibliotece )
- wpadleś mój  panie ten wątek  czupurynkiem się  nazywa.
Twierdzę  że Ty cierpisz na brak poczucia humoru i jeszcze długo bedziesz musiał
doskonalić swoją  mądrość aby byla MĄDROŚCIĄ
W swoim zaciętrzewieniu nie zauważyłeś że nie dokonałem żadnego 
wpisu w TWOJEJ BIBLIOTECE. i twój  wniosek ze się  go czepiam jest nieprawdziwy
(tak po cichu Ci powiem że takie Genialne wątki już  tu byly wcześniej  na tym forum)
A zabrakłoby mi palców aby policzyć ile tu wątków założyłem :-)):-)
Powiem Ci że jesteś niekonsekwentny. Raz piszesz że to Cię  bawi a w następnym zdaniu nie.
Zdecyduj się  wreszcie i pokaż  Swoje prawdziwe oblicze.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-04-15 08:18
Myślę, że nie będę już z Tobą polemizował, gdyż po pierwsze nie nazwał bym to pelemiką, po drugie sam siebie się zaprzesz, a po trzecie cokolwiek bym napisał, i tak to przekręcisz. Nie ważne.
Co do "Biblioteki", nie pisałem, iż Ty cokolwiek tam wpisywałeś, ale nie omieszkałeś Mnie nazwać "Bibliotekarzem", co w Twoim wykonaniu nie ma nic szczerego. I mało Mnie obchodzi od tej chwili co piszesz, z kim, i gdzie. Twoja sprawa. Myślę, iż aby bawić się czyimś kosztem skup się na sobie - nie jedno zobaczysz.
Miłego dnia we własnej degrengoladzie, i własnym towarzystwie.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-15 23:27
Zygmunt polemika w Twoim wydaniu polega na obrażaniu się na tych którzy osmielą się wytknąć Twoje nieścisłości delikatnie mówiąc.
Bibliotekarzem sam się nazwaleś twierdzac " to Mój wątek,  ja go założyłem i wymagam Mojego porzadku"
I to jest szczera prawda.
Gdy Zygmunt się bawi czyimś kosztem to jest dobrze, ale gdy inni bawia sie kosztem Zygmuta to jest afera!
Ja bawie się tu na forum świetnie a towarzystwo jest zacne.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-04-15 12:54
Czupurności tu od pełności.:-)
"Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma!" :-))))
Ring wolny.
Kiedy drugie starcie?:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-04-15 13:46 Zmieniony 2014-04-15 14:22
Odpowiedź dla: w-zetka
Nie, nie. Nie będzie żadnego ringu, ani starcia :-) To co miałem do powiedzenia - już powiedziałem. I jak widzę, Moje słowa wciąż u niektórych natrafiają na ścianę złośliwości, głupich docinków, czy idiotycznego szpanu wobec innych, czyniących poklask. Mam dość napadania na Mnie li tylko dla tego, iż mam odwagę zaprezentować Własne zdanie - a nie zdanie "większości". Ja - to nie "większość", i sądziłem, że to jest jasne. Nie - okey! Aż ciśnie się na usta pytanie, ile lat mają Ci "elokwentni w każdym temacie. A może tak "ogolić i do przedszkola"? :-)))
Jakże to podobne do tych zmanipulowanych mas ludzkich, pokazanych we wczorajszym filmie: "Pasja". Ot i sztuka pt.: "Krk i jego dzieło", czyni to co zamierzyła. :-(
A wracając do tematu. Pamiętam doskonale czasy, jak religii uczono w salkach katechetycznych poza szkołami. I przez całe lata nikt nie miał nic przeciwko temu. Zagadnienie wiary - to prywatna sprawa Każdego Człowieka. I tak było, dopóty religia była poza budynkami szkół. Jednak to było nie na rękę hierarchom Krk. Zaczęły pojawiać się krzyże w szkołach. Zaraz pojawiły się religie w szkołach. Gdzie prywatność Ludzi? Potraktowana została przez Krk jak śmieć. Od razy jawnym stało się, kto idzie na religie, a kto nie. Kto jest katolikiem, a kto nie.
Co do finansowania. Krk winien sam się finansować, i to nie ulega - jak dla Mnie - wątpliwości. Rząd Polski winien już dawno dojść do wniosku, iż hierarchia Krk coraz bardziej osacza wszystko, co się tylko da, by uzyskać własne finansowe korzyści - stąd te 0,05% podatku. Zagorzale o to zabiegali - a wyglądało to wręcz żenująco. Ludzi w habitach - kupczący i targujący się o procenty z podatku. Judasz też otrzymał trzydzieści srebrników - i jak skończył?
Może właśnie czas na ruch Rządu Polskiego, by rąbnąć pięścią w stół i ryknąć "Basta panowie duchowni!". Chcecie pieniędzy - do pracy tak jak Inni pracują. I będą pieniądze. I... "Będzie się działo, będzie zabawa". :-))):-))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-15 23:36
Ciebie to bawi? Mnie wcale.
Zygmuncie zrozum jedno piszac te swoje bajdurzenia na forum wystawiasz je automatycznie do oceny przez innych.
A Twoje twierdzenia o wymianie poglądów włóż sobie w buty bedziesz Większy . Nie chcesz być oceniany zachowaj swoje fantazjie dla siebie w pamietniku w szufladzie.
Piszac na otwartym forum chcesz byc oceniany. No ale Ty wolalbys oklaski jaki to Zygmunt dzielny. Sam jeden przeciwstawia się ogólnie przyjętemu porządkowi.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-16 07:34
rogal moje gratulacjie ;-)
Tak walczyleś aż wywalczyles.I stalo się .
W weekend, 12-13 kwietnia 2014 r., na Starym Rynku 41 (wejście od ul. Klasztornej) rozpoczelo działalność Rogalowe Muzeum Poznania. Pierwszych widzów  zaskoczyla opowiedziana na żywo historia rogali świętomarcińskich i wspólny wypiek, nauka poznańskiej gwary oraz renesansowe wnętrza kamienicy z widokiem na koziołki.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-04-16 07:46
Jestem po prostu skutecznym lobbystą:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-16 08:20
To niezaprzeczalny fakt, w niektorych dyskusjach nie dalo się Ciebie przekonać,  znzczy odwieść od Twoich przekonań. ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-04-16 08:27
I to się raczej nie zmieni:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-16 08:47
No tak, ale wtedy byłeś jak  Zygmunt ;-) lekko nierealny , a srednia krajowa wedlug GUS u  zaslaniala byt tych ktorzy tą średnią muszą obniżać , no bo ktos przy takich kominach w wynagrodzeniu za pracę musi to robić . Tylko dlaczego to stanowi aż ponad 70% swiata pracy?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-04-16 09:04
Tu też się niewiele zmieniło:)
60% zarabia poniżej średniej.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-04-24 11:11
Dwa dni temu postanowilem poprawić znacznie swoje zasoby finansowe. Wyslalem aż cztery zakłady lotka ;-)  No coż, bardzo nieuważnie wykreslilem cyfry i nie trafilem wszystkich sześciu.  znaczy się jest szóstka ..... tylko że na dwoch kuponach:) . może kiedyś jak znów postanowie to bardziej się przyłożę do skreślania.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-03 06:04
Znalazłem karteczke na forumowym stole " Bylem rano  nie mialem
komu dać .
(podpis)
BUK

Mileg dnia
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-03 07:29

>Dwa dni temu postanowilem poprawić znacznie swoje zasoby finansowe


Walduś, nie przejmuj się. Jest takie powiedzenie: "Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości".  :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-05 08:41
Tu ma zastosowanie  przysłowie, że jak sobie pościeli, tak się wyśpi.:-))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-05 08:44
Tu ma zastosowanie  przysłowie, że jak sobie pościeli, tak się wyśpi.:-))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-12 12:21
Bójcie się forumowicze
(juz za chwilke do Was wroce, tylko jeszcze dwa mecze i do Was przylecę)
nie leniuchuje tylko ćwiczę.
Ostrze satyry cierpliwie i mozolnie szlifuję ,
i juz wkrotce na Was wyprobuje ;-)

Pozdrawiam Wszystkich
podczytywalem forum ale pobieznie , wiele razy sie zgadzalem z Waszymi wpisami chociaz czesciej się nie zgadzalem na wiele spraw odmienne spojrzenie mialem. Juz sprzet do pisania szykuje choc tym co bym chcial nadal nie dysponuję.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-12 12:24
To się będzie działo. Pióra polecą, ale wracaj.  :-))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-13 14:47 Zmieniony 2014-07-13 14:55
Ty się tak nie ciesz  ;-) tylko szykuj pióra.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-13 15:15
Twoje polecą. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-12 15:33
Ach! Na darmo tutaj „spytki”, i daremne zmysłów granie,
Gdzieś się podział koncept „płytki”, już Waldusia słychać granie.
On na meczach mierzwi włosy, z piwa kufle czyści snadnie,
Krzyczy: „boć to nie młokosy!” Kiedy gol tu jaki wpadnie?
W przerwach zerkał nieco w boczek, tu na łamach forum czytał,
I przemieszczał się jak „skoczek”, z netu to na mecze „mykał”.
Długo Walduś nic nie pisał, klawiatury też nie tykał,
Jak już „tyknął” to się spisał, no i znowu Nam umyka.
Już ci nie wiem, czy za piłką biega Walduś nam zdyszany,
Czy okrzykiem wciąż ostrzega: „Gdzie ty kopiesz? To bałwany!
Wszędzie „mecze” dziać się muszą, wszędzie płyną słów potoki,
Do rozmowy ludzie kuszą, jak Świat długi i szeroki.
Więc już dajże Walduś pokój i od meczy duszę ocal,
Wiem. Wygraną masz na oku, boś ty wielki piłki mocarz.

Pozdrawiam:)))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-13 14:54
Zygmuncie
Nie wiem czy znajdziemy wspólne tematy
choć  internet w nie bogaty.
Wiele, wczesniej miedzy nami slowa splynelo złego
i nie jestem pewny czy cos bedzie z tego.
Ale pozdrawiam rowniez
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-13 15:24
Naturalnie zrozumiałem Twoją sugestię, i nie będę Cię więcej niepokoił moimi słowami. Przepraszam za rymowankę, myślałem… nie ważne.
Pozdrawiam mimo wszystko.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-14 16:28
Tobie się  wydaje ze zrozumiales, a ja Ci powiem że  wypaczyles.
I to jest WAŻNE ze nie zawsze myślisz tak jak autor
I  co on mial na mysli
:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-14 16:50
Zatem bardzo proszę mi wyjaśnij, jeśli możesz. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-14 18:13
Uprzejmie wyjaśniam. Nikogo nie lekceważe ani nie skreślam.
Mój  wpis o kolorze potraktowałes jako atak na Twoją  osobę.
A to bylo tylko żartobliwe zwrócenie uwagi że tylko Twoje
. MNIEMANIE jest jedynie słuszne.
Nie było to atakowanie Twljej osoby tylko stylu pisania.
A podejrzenia spisku przeciwko, sa bardzo krzywdzace co niejednokrotnie
starałem się  Ci wyjaśnić.
To na razie tyle w kwestia wyjasniania
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-14 19:10
Nie bardzo wiem, jak Tobie odpisać na Twe wyjaśnienia. Niemniej nie chcę wracać do tamtych wpisów, gdyż wiele mnie to kosztowało. Być może dla Ciebie były to żarty, jednak dla mnie nie.
Zatem by uniknąć na przyszłość tego typu zdarzeń, wyjaśnię ja ze swojej strony moje stanowisko, które Ty poruszasz. Mianowicie:
Wpisy na forum (moim zdaniem) są wyrażeniem własnego zdania, poglądu w omawianej sprawie, które tu prezentuję. Zatem nie uważam, iż czytający je mieliby oceniać mój styl pisania – gdyż to nie jest omawianym tematem. Również wiele razy o to prosiłem.
Po wtóre nigdy nie twierdziłem, iż prezentowane przeze mnie zdanie, pogląd, przemyślenia są jedynie słuszne i jedyne. Nie ma lepszych czy gorszych zdań, poglądów a jedynie INNE ZDANIA I POGLĄDY. Nie rozróżniam tej kwestii w kryteriach lepszy czy gorszy. To dla tego wciąż zaznaczam, iż „to moje zdanie” „mój pogląd”.
To tyle.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-13 14:16
Staruszka ze strachu przed moim powrotem narobila w gacie ;-)
i przywróciła wątki
na swoim ograniczonym poziomie małego rozumku
ale pewnie easy ja w tej "inteligentnej grze" wspomoze.
Niektorzy zatrzymuja sie w rozwoju na poziomie malego kazia..
Choc im samym wydaje sie ze wzniesli sie na szczyt wiedzy.
Pozostaje pozdrowic pozostalych forumowiczow.
Ps do staruszki czy Ty liczylas na jakies amory z mojej strony?
Podobno najwredniejsze kobiety to wlasnie te odrzucone?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-13 14:58

> Pozostaje pozdrowic pozostalych forumowiczow.


Podziękować pod tym Twoim pytaniem do Staruszki, to jak schować się w burzy pod drzewem:))) Będą wyładowania:))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-14 16:30
Ona potrafi się  wylądować , ale potrzebuje do tego kobietyA
:-);-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-14 19:15
Tak jak Ty :-) Tyle, że staruszkę mam w ignorowanych, a ona bidulka pała do mnie jakimś dziwnym uczuciem - oj prowokator z Ciebie kiepski, prowokator - szkoda - można by pogadać, a tak nie:(
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-07-14 18:38
Zygmunt spokojnie, ja wiem, Ty wiesz, a Waldkowi  wstecz forum przeczytać wypada.
Mecze, mecze, fajna sprawa, Waldek jak pasjonat, kibic to małe słowo.
Sama osobiście teraz mniej oglądam, gdyż w sercu ból, że zagrać się da, a chciałoby się, kiedyś moja uprawiana dyscyplina to piłka koszykowa.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-14 19:14 Zmieniony 2014-07-14 19:17
Masz racje. Czytanie bez zrozumienia innych to
....szukam slowa.... to .. to lepiej ogladac discowery ;-)
Edit
Wydaje mi się że odpowiadasz na pw
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-12 10:18
OJ PAŁA DZIĘCIELINA PAŁA.:-)))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-07-14 11:19 Zmieniony 2015-07-14 11:30
Widać ,że nuda zabija. Dlatego w każdym wpisie p.jolnieta prowokuje w-zetkę? Lidian pograj lepiej w w swoje rozrywki zagraj w imiona , ostatnie litery a nie wspieraj prowokatorki bezsensownymi wpisami nie na temat.
Nie udzielam się w moherowych dyskusjach, trzymam się od niezrozumiałych (dla mnie ) sporów z daleka.
Iota skarżysz się na samotność z powodu mądrości czy ta Twoja mądrość  nie pozwala nawet na chwilę być sobą i choć przez chwilę szczęśliwą radosną kobietą?
A z naszą kobietką nie chce mi się toczyć sporów, mieszanie spraw osobistych z forum nie doprowadzi do niczego dobrego.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-14 19:54
Rozumiem, że na sklerozę leków nie ma? Tym bardziej na krętactwo i kłamstwo. Zajmij się dziadziu wnukami i prawnukami, ogródkiem lub "działką" ;-) bo z czytaniem, rozumieniem i logiką masz kłopoty no i odstaw ten alkohol. Prowokator z ciebie żaden i przynosisz wceci więcej szkody niż pożytku.
O demencji świadczy ta "wypowiedź":

>trzymam się od niezrozumiałych (dla mnie ) sporów z daleka.<

Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-07-14 21:13
I co Waldku lepiej gdy pluja mowic ze deszcz pada?Mozesz nie wdawac sie w dyskusje ze mna ale powinienes bronic Wzetki gdy ja gnojem obrzuca pewna chora i obraca kota  ogonem.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-07-14 22:23
Gdybyś to Ty tak się wyrażała , pewnie bym zareagował z jakąś uwagą. W tym "szczególnym przypadku chorobowym  wystarczy medalik z Elzwisem ;-) Bardzo mnie rozbawiła ta trafność Twojego medalika .:-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-07-14 22:40
Mnie też rozbawił medalik z Elvisem. A co do reszty? Zdrowi na umyśle widzą, co się święci. Można się tylko z jej miotania śmiać i czekać, co wymyśli w następnym zwidzie.  Aktualnie zapatrzona jest w kogoś jak uczennica w nauczyciela,  adoracja bez wazeliny.:-) Do czasu aż wiatr się zmieni i pojedzie po bandzie. :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-10-18 09:19
Ostatnio na poczcie znalazłem taki tekst " Gdy kobiety dowiedzą się że to używasz to każda będzie chciała iść z Tobą (czyli ze mną ) do łóżka.
Nigdy głośno nie mówiłem że to używam, bardzo lubię łóżko, to może jest to dobry sposób żeby wypoczywać często w łóżku. Muszę to sprawdzić.
Głośno mówię "używam to" . !!!
Ciekawe czy "TO" sprawi że wypocznę?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-11-30 10:16
Rogal dzisiaj obudził moją czupurność ;-) ale ja nie o tym

Czy przypadek może uratować życie. Ten przykład udowadnia że tak

> O niewiarygodnym szczęściu mówić może dwóch młodych ludzi, którzy nie wsiedli na pokład samolotu razem z resztą drużyny Chapecoense. Syn trenera, Matheus Saroli, zapomniał paszportu. Bramkarz Marcelo Boeck dostał wolne z okazji urodzin


Nigdy nie będziemy mieli mieć pewności czy ocaleli by gdyby siedzieli w tym samolocie, ale mamy pewność że żyją bo nie siedzieli.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-04-25 12:42
Rogal napisał że

>   że po wiośnie następuje lato


Niestety muszę go zmartwić i powiedzieć że:
Tak jak on twierdzi tylko 20% ankietowanych.
Przeprowadziłem ankietę i 80% twierdzi inaczej.
Muszę tu zawezwać do dyskusji Iotę która chociaż nie działa jak dziennikarz śledczy a bardziej jest dziennikarzem niezależnym to zapewne potwierdzi prawdę o tych 80% procentach. Chociaż sam Rogal który wiele razy udowodnił że umie liczyć - też będzie musiał przyznać mi rację. Mogę przedstawić szczegółowe wyniki ankiety.
40%30%20%10%

Zachęcam też gorąco do dyskusji wszystkich forumowiczów i wzięcie udział w kolejnej ankiecie.
- która niedługo nastąpi :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-04-25 13:15

>Tak jak on twierdzi tylko 20% ankietowanych.<


Tak odpowiedzieli chyba uczniowie myśląc o wakacjach :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-04-25 13:30
Jeżeli chodzi o uczniowskie sprawy to raczej setkę byśmy zobaczyli. Nie w szkle a w sondażu......
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-04-25 14:12 Zmieniony 2017-04-25 14:33
Nie uczniowie byli aktorami ankiety .
Odpowiedzi na ankietę były cztery .
20% odpowiedziało na pod. a/ po ... wiośnie następuje lato...
Jaką możliwość wybrało 10%?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-04-25 14:10
No właśnie ;-)
Jak była skonstruowana sonda i jakie było pytanie główne?. To arena manipulacji .
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-04-26 09:16
Brakuje Wam wyobraźni czy humoru? To odkryje część prawdy, może to Was zachęci do udziału.
zamieszczę odpowiedzi do zaznaczenia :-) . A pytanie podam później, wpiszcie sami propozycje.

a/ po zielonej wiośnie następuje lato upalne
b/ po szarej zimie następuje wiosna zielona
c/ po upalnym lecie następuje jesień kolorowa
d/ nie potrafię się zdecydować
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2017-04-26 10:14
<d/ nie potrafię się zdecydować> bo lubię przedwiośnie :-) a takiej możliwości nie mam do zaznaczenia :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czupurynka w kawiarence- uwaga wchodzisz tu na własne ryzyko (Strona 6) (194259 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill