www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Polska to dziwny kraj - ludzie którzy się nie sprawdzili (Strona 3) (105980 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-22 16:19
Nie jest lekko, to prawda. Porównania tak bardzo religijnego bym nie używała, bo za innych rządów bardzo religijnych nam lepiej nie było. Im późniejsze tym gorzej.
Jak już chcemy sukienkę Tuskowej przekładać na głodne dzieci, to przełóżmy na to też też oczywiście cały blichtr  biskupio-klerykalny. Więcej by było jak za sukienkę. Ostatnio (być może już drugi św.) Franciszek mówił o skromnym życiu nuncjuszy, to się musiał tłumaczyć, że nie jest teologiem. Widocznie mają inną wykładnię niż on? Tak to smutno jakoś  zabrzmiało.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-06-23 22:15
Prawda jest taka, że gdyby nie masa zwykłych ludzi, to Wałęsa mogłby sobie skakać przez tysiące płotów i najwyżej na któryś by się nadział. Co do innych tzw. opozycjonistów, to zwyczajnie znalezli niedouczonego durnia, którym kierowali jak chcieli i zrobili co chcieli. Bardziej wierzyłam Walentynowicz i Gwiezdzie, niż tym wszystkim obrońcom Wałęsy.
Ps. Ten płot, to zwykła motorówka.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-23 23:23

>Prawda jest taka, że gdyby nie masa zwykłych ludzi, to Wałęsa mogłby sobie skakać przez tysiące płotów<


Pewnie, to ta trzecia prawda ...Teraz to każdy bohater, ale jak trzeba było skoczyć, wziąść odpowiedzialność, zintegrować, to większość dzisiejszych bohaterów siedziała cichuśko w domku i ani mru, mru . Tylko czekać jak bojówki kiboli opanują całe miasta a co ważniejsi z tych ' bohaterów ' przywdzieją brunatne koszule . Pewnie, gdyby takie osoby miał wpływ na naszą politykę to trzeba by iść na kolejną wojnę . Trochę czasu upłyni8e jak się odezwę, ale ten typ tak ma .Pozdrawiam tych z którymi klikałem :-).
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-23 23:31
Spoko, poczekamy. My cierpliwe plemie jesteśmy. Pokonaj przeszkody i zostaw chociaż żonkę dla osłody.
;-) trzymam nie tylko kciuki za Twoją Viktorię.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 11:34
Amalian trzymaj się mocno, czekamy na Twój powrót. Pozdrawiam serdecznie Was oboje z żoną..:-)
Przy okazji Easego z żoną też.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-24 12:23
Amalian pozdrawiam serdecznie. Miło się z Tobą klika więc czekam tu na Twój powrót. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 13:16 Zmieniony 2013-06-24 13:19
wiem, wiem ;-) - ale muszę odpocząć 'pisząc te typy tak mają ' - nie miałem na uwadze mojego SM i to co mi ono codziennie przynosi, ale tylko czytaniem forum . To jest takie oczyszczanie lub zobaczenie wszystkiego z innej perspektywy . Faktem jest, że mam problemy z SM- em, pewnie to jest spowodowane huśtawką pogodową lub inną -hycwelą ;-) . Zaskakuje mnie, ale mam to ...(tu proszę wpisać samemu "gdzie je mam ;-))) . Kurde, mam problem z dłońmi i przez co mam problemy w klikaniu uderzając w nie te klawisze . Widać to szczegółnie ;-)  pisząc wyrazy z polskimi znakami .... Kurde, kto wymyślił polską ortografię ???  Czy nasi ojcowie i matki mieli na uwadze, że są osoby cierpiące ADHD - tworząc slownik języka polskiego . J ak pięć razy uderza w "nie ten klawisz " to jest stresujące .Jestem tak (tu proszę wpisać jak jeste3m wkurzony )...., że nie będę słuchal już ACDC - żeby nie zasnąć . A swoją drogą to co robi nutka ? Pozdrawiam, porządnie zdenerwowany lub wkurzony . Tym, że czytać można nieortograficznie, zaś pisać nie  ;-) .
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-24 13:22
Amalian, takie podobne problemy i ja mam, to jest powód, że coraz mniej gram na klawiszach, a do tego trza mieć precyzję a ja ją tracę...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-24 13:49
AMALIAN N O TO JESTES W LEPSZEJ KONDYCJI NIZ ZONA EASEGO BO ONA PISAC NIE MOZE WG SŁOW EASY.A CZY STAN MOZE POGORSZYC SIE PO DZIECKU BO EASY PISAŁ ZE SA RODZICAMI?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-24 13:51
AHA AMUS,PISZ Z BYKAMI DAMY RADE CIE ODSZYFROWAC ZAŁOZ WATEK-TAJEMNICE AMUSIA NIEEN IGMATYCZNE.:-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-24 19:56
Dziewczyno z' z bykami ' to tylko na corridzie i tylko w Hiszpanii ;-) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-24 19:49
Słyszałem, że SM na czas ciąży podobno usypia ...ale nie wiem jak jest po tym okresie . Może w niektórych wypadkach SM nadrabia ten czas uśpienia :-(
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 14:02
Adaś to wypij piwko ze szkiełka ROGER-a.
Pamiętasz takie piwo z Browaru Rybnik?
TWOJE ZDROWIE! :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-24 19:53
Ależ pewnie i jeszcze można go wypić, ale warzone w innym browarze . Na miejscu rybnickiego browaru stoi centrum handlowe Focus i tylko nazwy alejek wewnątrz centrum przypominają o historii tego miejsca . No to pyrsk Tadziu ;-) .Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-24 12:37
3maj się, chłopie złoty, odpoczywaj dobrze, wracaj cały i zdrów... :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 13:21 Zmieniony 2013-06-24 13:25
to po śmierci, ale Boga proszę by nie za szybko :-) Poprosiłem Go , by mnie zabrał jak już dobrze, potem bardzo dobrze teraz celująco będę się posługiwał językiem polskim i angelskim . Czuję, że mi pozwolił na jeden język - wybrałem angielski . Chociaż teraz żałuję, że nic Mu nie wspomniałem o kantońskim . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-24 13:25
jeszcze pożyjemy i to długo, Adamie... :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-08 11:51
Polska to dziwny kraj....jeden żartuje i kpi, drugi to podchwytuje i robi sie trochę mniej żartobliwie, czy nie?
http://wyborcza.pl/2029020,75478,14046481.html
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-08 20:18
Ciekawy jestem jaki byłby nasz świat, jakby wszyscy znali by się na żartach . Świat byłby spokojniejszy czy weselszy ?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-08 21:35

>Ciekawy jestem jaki byłby nasz świat, jakby wszyscy znali by się na żartach


Świat byłby spokojniejszy, weselszy ale i normalniejszy

"Ludzie, którzy nigdy się nie śmieją, nie są poważnymi ludźmi"
Alfons Allais
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-06-09 19:12
A jaki byłby świat, gdyby ludzie byli równi w swoich prawach i obowiązkach, nie było lepszych i gorszych.
[url= http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Dla-wladzy-luksusy-a-dla-nas-kolejki,wid,15716984,wiadomosc.html?ticaid=110bd1]Dla władzy luksusy, a dla nas kolejki[/url]

>Skórzane, wygodne fotele dla pacjentów, rejestracja bez kolejki, a wizyta niemal od ręki. W takich warunkach leczą się urzędnicy w Polsce. Nic dziwnego skoro za ich badania w luksusie płacą urzędy. A zwykli Polacy? Czekają w kolejkach do lekarzy nawet pół roku!

Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-12 11:13
Dla dzieci którym rodzice nie są w stanie zorganizować rozrywki powstają świetlice. Nie mówię tu o uroczystości którą ma na głowie Rogal, to chodzi o dzień codzienny. Ludzie którzy chcą pomóc takim dzieciom rzuca się wielkie i nie do pokonania kłody. Lepiej zabić przepisami społeczny ruch pomocy i zostawić dzieciaki na ulicy.
Polska to chory i absurdalny kraj.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-12 15:13
Tak, Polska zamiast się rozwijać, to stacza się w dół... Pamiętasz te Gierkowskie powiedzonko:
"Polska znalazła się na krawędzi przepaści, a jutro zrobimy krok naprzód"...
Teraz właśnie:
"Ten krok zrobiliśmy, teraz jesteśmy w fazie upadania."
Później dodałbym coś takiego:
"A jutro, po upadku, jak nas ktoś nie wyciągnie, to już po nas!"
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-13 00:29
To było powiedzenie Gomułki , ja pamiętam dowcip który krążył w podziemiu ówczesnych opozycjonistów.
Hitem był telewizor z wycieraczkami , bo na widok Gomułki ludzie pluli na ekran.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-13 12:34
Dziś też przydałyby się te cuda komunistycznej techniki, też plują na "PO - pierniczony" rząd...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-06-14 09:33
Oh tak pluj dalej i czekaj na inny. Akurat będzie lepszy. Zrozumcie ludzie, że żaden rząd nic za Was nie zrobi i Waszego bytu nie poprawi. Niestety takie są fakty i im szybciej się z tymi pogodzimy tym lepiej.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-06-14 09:44

>żaden rząd nic za Was nie zrobi<


To oczywiste, Rogal, ale niech rząd stworzy szansę i da możliwości tego zrobienia każdemu...
Doskonale wiesz dlaczego padają firmy, zwłaszcza te małe...
Dlaczego ludzie nie kupują leków, dlaczego dzieci są głodne, dlaczego ON muszą udowadniać, że są chorzy urzędnikom...

Dlaczego?
Nadrzędny - Autor filemonek Dodany 2013-06-14 10:08
Przykro mi, że to napiszę, ale w naszym kraju jest dużo cwaniaków. Dlaczego publikuje się takie obszerne ustawy, żeby nie było możliwości dobrowolnej interpretacji i robienia furtek albo obejść, a i tak bywa różnie. Ostatni przykład, dofinansowania do kupna mieszkań dla młodych małżeństw i singli, często korzystały z tego osoby, którym nie było to potrzebne, a nie mogły skorzystać osoby, które chciały i tak jest zawsze. To samo odnosi się do nadmiernie rozbudowanej biurokracji, często składającej się z ludzi z przypadku. Do tego jeszcze kontrola na każdym szczeblu.
Czy nie trzeba by było czegoś zmienić już na etapie szkolnym, większego zwracania uwagi na otoczenie, uczenia ról społecznych i godnych postaw. Np nie ściągania na egzaminach.

A jeśli chodzi o teraźniejszość, można by było uwolnić rynek, i społeczny ruch, ale czy wtedy nie było by większego chaosu?

Co o tym myślicie? Jakie są wasze spostrzeżenia?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-14 10:48
Powiem więcej. Umiemy walczyć z wrogiem, a kiedy go nie ma nie umiemy racjonalnie rządzić sobą.
Rogal napisał
"Zrozumcie ludzie, że żaden rząd nic za Was nie zrobi i Waszego bytu nie poprawi."
Poprawi, bo jak napisała Sonka trzeba stworzyć warunki. Szukanie budżetu przez drenaż kieszeni już powoli wszystkim bokiem wychodzi! Mnie na chleb starcza, ale widzę co się dzieje.
Rogal, społeczeństwo składa się z różnych ludzi, a tym mniej zaradnym trzeba dać podstawowe szanse do spokojnego życia. Reszta niech bierze udział w wyścigu szczurów jeśli chce.
A czyją winą jest, że mamy tych rzekomo nieudaczników? Ich? Czy przypadkiem nie jest winny rząd jeden po drugim???? Gdzie oświata rozwijająca intelekt? Gdzie zarobki, dzięki którym ludzie zaczynają się mobilizować, aby się dorobić, coś kupić? Teraz lepiej wódkę kupić i to cała namiastka zabawy dla tych "nieudaczników". Na nic więcej szans nie mają.
Punkt siedzenia wyznacza horyzonty, Rogal. Ja bym tak chciała, abyś dokonał eksperymentu i oddał biednemu swoją pensję, zostawił sobie 500-600 zł i z tego opłacił wszystko i przeżył spokojnie. I jeszcze udawaj bezrobotnego po zawodowej, nie błyszcz wtedy intelektem, ubierz się jak robotnik i w tych warunkach  znajdź dobrą pracę na umowę, nie na śmieciowo oczywiście. 
Masz jeszcze inną opcję. Z 500 w kieszeni załóż dobrą firmę i zarabiaj miliony. Niech bank Ci da kredyt z tym dochodem i  życzę wszystkiego dobrego.:-)))
Rogal....nie zna życia, kto nie służył w marynarce, kapujesz? :-)))))))
A na koniec, masz rację plucie niewiele pomoże, coś jednak osiągnęliśmy jako państwo, takim wysokim kosztem społeczeństwa, że teraz nie wolno tego niemądrze zaprzepaścić. NIE WOLNO.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-14 15:09
Tu jest dobre takie powiedzonko:

"Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym."

Jednak aby go wyręczyć, to ten musi stworzyć warunki ku temu, jeśli ich nie będzie, to nic nie zrobimy, gdyż będziemy potykać o rządowo - administracyjne kłody, które nam kładą pod nogi...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-14 20:42 Zmieniony 2013-06-14 21:23

>Zrozumcie ludzie, że żaden rząd nic za Was nie zrobi i Waszego bytu nie poprawi.


Jak to nic za nas nie zrobi i niby dlaczego ma nam poprawiać byt?
Przecież po to wybieramy rząd, aby za nas myślał jak mamy żyć, do ilu lat pracować, co robić, a nawet z kim. Np. związki partnerskie. Rząd stale za nas myśli, jak nam ten byt pogorszyć. My nie chcemy, ale rząd myśli za nas, więc wie lepiej, jak zrobić, aby było gorzej. Rząd nie jest od poprawiania bytu!
No, chyba, że będzie "nowy". Ten załatwi wszystkich i wszystko. W sam raz jak w tytule wątku "ludzie którzy się nie sprawdzili" teraz mają szanse.
Sondaż dla TVP Info: PiS - 39 proc., PO - 32 proc.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-22 08:57
Problem, jaki chcę poruszyć, jak ulał pasuje do tematu wątku -"Ludzie, którzy się  nie sprawdzili". Polskę powojenną - czy komuś się to podoba lub nie - budowano w ustroju socjalistycznym. Nie było to ustrój komunistyczny, jak dzisiaj młodzieży  wkłada się do głowy. Własność środków produkcji należała do państwa polskiego, czyli była własnością całego narodu. Aby tak się stało musiano najpierw wygnać z kraju okupanta i zakończyć wojnę. Jednym z żołnierzy, którzy tego dokonali był gen. Wojciech Jaruzelski.  Tego faktu, jak i podanych wcześniej nic i nikt niej jest w stanie zmienić.
Zwracam na to uwagę w kontekście dzisiejszych wystąpień Ruchu Narodowego.
Artur Zawisza: Jaruzelski to komuch. Nie chcemy dopuścić do celebracji jego urodzin w Sejmie

>6 lipca Ruch Narodowy. pod hasłem "Blokować komucha", zamierza zablokować urządzane przez SLD spotkanie z okazji urodzin gen. Jaruzelskiego. - Jaruzelski to przecież komuch, a my nie chcemy dopuścić do tego wydarzenia. Doprawdy jednak nie przekraczamy granic i nie nawołujemy do agresji fizycznej - tłumaczy w rozmowie z Onetem jeden z liderów Ruchu - Artur Zawisza. I dodaje: "Komunizm to nie filmowy horror, lecz rzeczywistość, która oznaczała pół wieku zniewolenia Polaków".


Może warto, aby Artur Zawisza pochwalił się swoimi dokonaniami na przestrzeni lat od 1989 roku do chwili obecnej. Jaką Polskę mamy teraz i kto jest Jej właścicielem. Gdzie są NASZE banki, zakłady pracy, markety, majątki ziemskie i inne dziedziny życia gospodarczego, na które moglibyśmy mieć bezpośredni wpływ i które służyły by nam, a nie obcemu kapitałowi?
Co na to pan Zawisza?

>Obalenie komunizmu było wielkim wydarzeniem, ale Ruch Narodowy jest po to, by Polska miała pełną tożsamość narodową i silną suwerenność. Tymczasem obecnie to wszystko jest podważane: przez traktat lizboński, pakt fiskalny, unię bankową, pakiet klimatyczny... i mógłbym wymieniać jeszcze długo.


Piękne słowa, ale my nie mieszkamy na wyspie, a w dodatku spóźnione marzenia, gdy wcześniej zniszczono dorobek przodków.
Zarzucono mi kiedyś, że cytuję wypowiedzi internautów. Nie mogę sobie odmówić zacytowania takiej, z którą się utożsamiam, choć nie użyłbym takich słów i sformułowań:

>~basia1 do krak jeden: Polacy i Polska właśnie w tych czasach sie doskonale rozwijała ty kanalio ,coś ślepy i głuchy jestes i nie widzisz co zostało zniszczone i już nie wróci,gdzie ta godność POLAKA gdzie te Polskie fabryki????Chociaż pod Rosjanami mieliśmy święty spokój i prace i wszystko co zwyklemu człowiekowi jest do życia potrzebne,a przede wszyskim pracę i dobrą żywnośc. a teraz pod mocarstwem UNI mamy wielki gó.no ...niewolnicza praca ,zatruta żywnośc brak opieki lekarskiej,ale tylko ganksterzy żyją dostatnio ,i te skorumpowane prawicowe rządy ...byw was wszystkich szlag trafił ...wy złodzieje rządzący przez 24 lata z Polski zrobili rynek zbytu samego badziewia i najtansza siłe roboczą dla bogatych państw w UE.


Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-22 10:02
Najpierw o Jaruzelskim. Był komunistą i jest, ale chcę wierzyć i wierzę, ze stan wojenny uchronił nas przed najazdem Rosjan. Wczoraj ujawniono jakieś tajne do tej pory scenariusze z USA i tam przewidywano krwawe powstanie na ulicach Polski. Z daleka ładnie by się oglądało? Może jakieś potem małe embargo na Rosję, a nasza krew by się polała.  Więc w kontekście świata lepiej, że wtedy było jak było. Jako żołnierza  i jako dowódcę sił zbrojnych, a więc też stratega Jaruzelskiego należy podziwiać bezstronnie. Tym bardziej, że dziś w wojskach wyszły niedoróbki i bałagan. Trochę reportaży w tv się pokazywało. Kiedyś za Jaruzelskiego wojsko chodziło jak zegarek. Natomiast teraz nawet po katastrofie w Mierosławcu nikt nie potrafił zapobiec następnej, takiego mieliśmy wtedy zwierzchnika i generałów, i wszystkich. Może nadal mamy, może nie, ale tego nie wiem, bo cisza ostatnio panuje w tej branży. Chociaż jak popatrzeć na to, że obecnie wojsko do ochrony swoich miejsc strategicznych wynajmuje ochroniarzy, to można boki zrywać, bo to jak dowcip brzmi.
Tak więc uważam, że jeśli lewica chce uczcić urodziny Jaruzelskiego ma do tego pełne prawo.
Czy jednak musi w sejmie?????????? To jest problematyczne, bo trzeba brać pod uwagę uczuca innych. Choć inni nie biorą nikogo i niczego pod uwagę (vide zespoły przeciwko ateizacji, modły sejmowe itp.).
I jeszcze jedno, sejm tak nawiasem nie jest miejscem świętowania i celebrowania niczyich  urodzin, tylko pracy! Nie należy stwarzać precedensu. A narodowców nie lubię, żeby też była jasność.
Co do innych spraw...każdy miał komunizmu dość, byliśmy w tyle za murzynami, jak się mawiało wtedy, miało się zmienić. I co sie zmieniło? Jak bieda była, tak jest w narodzie. Nasze dzieci też kuponów nie odetną, bo nie wiadomo, czy nawet będą  miały emerytury.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-22 15:35
W-zetka ZAJMIJ SIĘ WNUKAMI O ILE NIE SĄ WYMYŚLONE - ALE Z CZYTANIA WYGLĄDA, ŻE JE ZMYŚLIŁAŚ!  JESTEŚ NA FORUM O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA NA WSZYSTKIE TEMATY :-( ZWŁASZCZA TO CO WYCZYTASZ W NECIE! :-( CZY TY NIE ŻYJESZ ZUPEŁNIE W REALU? JEŚLI TAK TO ŻADEN WSTYD SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ - KO0BIETO TO CO DA SIĘ CZYTAĆ TO SKOPIOWANE Z NETU - NIE MASZ WŁASNEGO ZDANIA ANI DOŚWIADCZEŃ? 
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-22 15:55
KOBIECINO W CHUSCINIE NIEKTORZY PRACUJA NA KOMPIE ALE SKAD MASZ O TYM WIEDZIEC.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-22 16:01
Trafiłaś.:-) Najczęściej przebywam po wiele godzin w bibliotekach cyfrowych akt dawnych, tam jest taka cisza, że każdy szmer na forum słychać, a co dopiero hałas. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-22 16:05
ZNAM WIELU LUDZI KTORZY W TEN SPOSOB PRACUJA ,PROWADZA ARCHIWIZACJE,KORZYSTAJA Z BIBLIOTEK,PISZA PRACE WSZELAKIEGO RODZAJU ALE SKAD MA TO WIEDZIEC OSOBA SIŁĄ OD DETA ODCIĄGNIETA JAKIE TO DLA NIEJ SZCZESCIE ZE SIE DOSTAŁA DO TAK INLELIGENTNYCH LUDZI JAK MY.:-p
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-22 16:28

>JAKIE TO DLA NIEJ SZCZESCIE ZE SIE DOSTAŁA DO TAK INLELIGENTNYCH LUDZI JAK MY


Ale zaniża nam średnią. :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-06-24 19:00

>W-zetka ZAJMIJ SIĘ WNUKAMI O ILE NIE SĄ WYMYŚLONE - ALE Z CZYTANIA WYGLĄDA, ŻE JE ZMYŚLIŁAŚ!  JESTEŚ NA FORUM O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA NA WSZYSTKIE TEMATY :-( ZWŁASZCZA TO CO WYCZYTASZ W NECIE!


KobietoA, nie krzycz tak. Zastanawiam się skąd masz informacje o "wymyślonych/zmyślonych wnukach". Jeżeli chodzi o to drugie, to raczej powinnaś cieszyć się, że jest ktoś na Forum, z kim można pogadać. Że tematy wzięte z neta - to chyba normalne, bo tam zawsze są nowe lub interesujące. Np. ten:
Giertych: rządów PiS najbardziej powinien obawiać się Kościół katolicki

>Roman Giertych w rozmowie z tygodnikiem "Uważam Rze" przewiduje przyszłość polskiej polityki, w której coraz jaśniej jawi się całkowite zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem byłego wicepremiera, jeśli do tego dojdzie, to najbardziej rządów partii Jarosława Kaczyńskiego powinna obawiać się Polska i Kościół katolicki.
>W dalszej części rozmowy były lider LPR stwierdził, że problem emigracji polega na tym, iż w Polsce przedsiębiorcy nie mają poczucia, by państwo działało na ich korzyść, dlatego ludzie wyjeżdżają tam, gdzie więcej zarobią. - Przemysł mają budować ludzie, a zadaniem państwa jest zapewnienie ku temu warunków - mówi.


Polecam też komentarze internautów.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 20:09
Nie ma konfliktu, gdy jednemu zależy na kasie, a drugiemu na władzy.:-))) Tyle żartem, a w sprawie krzyczącej:
Czemu dzwon zawsze głośno bije? Bo pusty w środku.:-)))Trzeba się wtedy oddalać, bo szkoda uszu.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-24 20:18
Romana Giertycha słuchałam w TV i rzeczywiście przestrzegał przed rządami PIS, mądry gość :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-24 20:58
Każdy kto jest poza korytem jest mądry, a jak się dostanie do tego koryta, to woda sodowa mu uderza do głowy... Pamiętacie jak się zajmował edukacją za koalicji PiS/LPR/Samoobrona?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 21:03
Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera ;-)) . To inne czasy, ale jaki wspólny mianownik był między czasem w którym p. Giertych był ministrem a tymi po wojennymi ? Za pierwsze miejsce proponuje wirtualną lampkę czerownego wina . Podobno jest dobre na SM ...podobno :-).
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 21:07
Wszyscy byli do kitu.:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-24 23:02
Ja sobie popijam dziś winko Martini, już sobie nalewam drugą lampkę...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-04 16:05
Co słychać na froncie walki o władzę? Np. w Elblągu coś się dzieje nie tak, albo właśnie tak i według z góry ustalonego scenariusza.
Elbląg: ujawniono "taśmy Wilka"

>Mocny akcent tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich w Elblągu. W internecie pojawił się zapis fragmentów rozmowy kandydata PiS i zwycięzcy I tury Jerzego Wilka z nieujawnioną osobą. Wilk wypowiada się w sposób mocno kontrowersyjny i nie przebierając w słowach o sytuacji w mieście. Mówi o "wspólnym froncie" swojej partii i elbląskiego Ruchu Palikota. Padają krytyczne słowa o rywalce, Elżbiecie Gelert z PO. Jednocześnie kandydat PiS mówi, że nie zamierza ulegać wpływom prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-04 16:10
Jednym słowem każdy wyszywa swoim ściegiem, czasem bardzo krzyżykowym.:-) Na koniec i tak się wszyscy pogodzą, podzielą wpływami.:-)
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2013-07-04 17:43

>Jednym słowem każdy wyszywa swoim ściegiem, czasem bardzo krzyżykowym.:-)


Bardzo fajnie to skomentowałaś. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-04 20:08
Niech się wszyscy pozarzynają... Jak pójdę na wybory, to nie zaznaczę nikogo, bo uważam, że nie ma w Polsce takiej formacji godnej do rządzenia w Polsce...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-04 20:19
Jak nie zaznaczysz, to Twój głos nie będzie się liczył.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Polska to dziwny kraj - ludzie którzy się nie sprawdzili (Strona 3) (105980 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill