www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (62961 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor niemrawa Dodany 2013-04-15 17:38
polityk napisał  na swoim blogu: "(...) w społeczeństwie obowiązuje zasada: 'z kim przestajesz, takim się stajesz', więc i oglądanie - godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!. Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety".

"Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego - równie dobrze można organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa" - pisze polityk.

"Ciekawe, czy jak dojdzie do rozgrywki, np. z muzułmanami, to bronić nas będą żołnierze bez ręki lub na wózkach inwalidzkich?" - pyta retorycznie i przytacza porównanie: "kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy - stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami. I nie chodzi tu o względy estetyczne".

Przy najbliższych wyborach radzę przypomniec sobie ten cytaty pana polityka.

Z tąd już prosta droga do fizycznego unicestwienia.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-15 17:46
poglądy takie głoszono również w starożytnej Sparcie gdzie wszystkich chromych i ułomnych zrzucano ze skały tarpejskiej, również niejaki Hitler eliminował jednostki słabe i chrome

:-)
Nadrzędny - Autor Dorota17 Dodany 2013-04-21 14:01
Cześć! Pamiętajcie że On też jest "ułomny" i takich ludzi również Neron i Hitler eliminowali chodzi mi o jąkanie. Jeżeli sie u kogoś widzi wade to najpierw trzeba zobaczyć u mnie jej niema
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-22 10:52
Korwin, to sam musiałby stanąć w kolejce do podróży przez komin, bo się "jąąąkkaa" i ma krzywe uzębienie, i wygląd "nie aryjski"...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-15 20:16

> Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie
> zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety".


Tak się zastanawiam, do której grupy należałoby zaliczyć w/wym polityka, aby go  nie oglądać. Do słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, czy idiotów?
Zresztą coś cicho ostatnio o KM, może się zorientował, że przesadził, nawet jako anarchista.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-15 20:23
ostatnio czytałam że kandyduje na europosła z okręgu śląskiego
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-04-15 21:16
Nic nowego pod słońcem. On już się kiedyś ściął z publiką, o ile pamiętam o obecność osób niepełnosprawnych w szkołach masowych. Bardziej by mnie (pozytywnie) zdziwił wątek, w którym dowiedziałabym się, że pan Mikke pogląd zmienił.

> Przy najbliższych wyborach radzę przypomniec sobie ten cytaty pana polityka.


Biorąc pod uwagę jakie jego ugrupowanie ma wyniki, i tak się do sejmu nie dostanie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-15 21:38
Komuś się jednak przypomniał, mimo, że do wyborów daleko.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-15 22:05
to pewnie jeszcze jeden z tych co budował Śląsk i teraz prosi o mandat do Unii, bo w Polsce nie umie zapłacić za niego ;-))).Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-15 22:14
Wzajemnie:) Ja bym mu ten mandat jak zwykły mandat kazała najpierw odpracować na rzecz niepełnosprawnych. Np. betonowanie podjazdów.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-16 12:30
a może naprawa wind, dzisiaj miałam dwukrotnie problemy z korzystaniem z wind zainstalowanych przy kładkach nad ulicami, oczywiście jak zadzwoniłam do firmy serwisowej to usłyszałam że mają dużo zgłoszeń
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-16 15:48
Fajny gość. Potrafi nawet grać w brydża:)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-04-16 15:53
Tytytytytytylko ddddddługggggo lililicytututuje :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-04-16 16:50

>"Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego - równie dobrze można organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa" - pisze polityk.


Po takiej wypowiedzi należałoby życzyć politykowi połamania nóg - dosłownie. Może wówczas przestałby pleść głupoty.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-17 06:01
Ja faceta nadal lubię. Nic złego nie zrobił. A że jego wypowiedzi są jak ON , no cóż.  Każdy ma coś. Trzeba popierać ułomnych.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-20 00:59
Ja mu tego życzę z całego serca, nie, nóg a uszkodzenia rdzenia kręgowego w szyi a potem puściłbym go wolno... a na plecach napisałbym mu kogo opluwasz sam się nim kiedyś staniesz...
Nadrzędny - Autor niemrawa Dodany 2013-04-16 21:49
Korwin-Mikke ma w najbliższych wyborach kandydować na prezydenta.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-16 22:01
Zawodowo już to robi przy każdych wyborach, bez obaw, nikt go nie wybierze.:-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-16 22:05
ktoś na niego zagłosuje, ale nie uzbiera wymaganego minimum
Nadrzędny - Autor niemrawa Dodany 2013-04-16 22:15
To wiadomo ale te pomysły na poziomie Hitlera lub czerwonych khmerów.Radzę nigdy nie zapominać,że są tacy ludzie.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-16 22:32
i co z nimi robić ?
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-17 01:47
Ignorowac .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-17 06:03
A ja proponuję się zastanowić. Zawsze głosujecie na mniejsze zło. Czas zagłosować na niepewne dobro.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-17 08:35
Walduś...kabaretu ci u nas dostatek.:-) Anarchii też, to dlaczego ją prawnie mocować?  Sam Korwin może wystąpieniami budzić wesołość, przez co wzbudzać nawet jakąś tam sympatię. Ma trochę logicznych pomysłów, ale idzie za daleko, prosto do bezprawia. Poza tym jakoś nie potrafił skupić wokół siebie wielu. Może na początku, a potem go zaczęło coś przeginać tak jak z ON.:-) Może na tym polega jego osobista niepełnosprawność.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-04-17 07:12
Niemrawa to własciwie o co ci chodzi?bo piszacy sie wypowiedzieli na temat krowina,miłoscia do niego nie pałaja,to co spałowac dziada jeszcze???tacy ludzie sa ,byli i beda,napewno nie czytaja tego forum
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-17 08:29
No właśnie też się zastanawiałam, jaki jest w tym wszystkim cel i kiedy będzie ciąg dalszy. Dlaczego nagle tyle o Korwinie i jeśli ktoś przestrzega przed nim, to myślałam sobie, że zaraz zaagituje gorąco za kimś innym. A tu tymczasem sprawa dla sprawy?:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-17 12:00
Właśnie . Ten wpis niemrawa spowodował , że przypomniał mi się Stan Tymiński ? Pamiętacie ?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-17 12:06
Gość z teczką i programem - ale telewizyjnym . Coś mu się pokiełbasiło, ale telewizji satelitarnej jeszcze nie było .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-17 12:21
Bardziej niż jego i jego teczkę pamiętam mobilizację innych a nawet niepisaną umowę o współpracy , przeciwko.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-17 14:06
to jak Tusk pojechał do Peru to może spotkał tam Stana Tymińskiego bo on ponoć z Peru do nas zawitał ?
:-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-04-17 16:26
Stana nie znam,ale Korwin to pikus pamieta ktos Kononowicza to taki nasz żylinowski w tureckim sweterku.:-)))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-17 16:44
Pamiętam, to był kabaret dopiero! :-))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 21:34 Zmieniony 2014-05-22 22:11
w-zetko, obyś się nie zdziwiła, jeśli go wybiorą...

>Zawodowo już to robi przy każdych wyborach, bez obaw, nikt go nie wybierze.:-)


Bo wiem, ci co są nieugięci w swoich poglądach prędzej czy później wygrywają...
W-zetko, nie mam nic przeciwko Tobie, jednak muszę przyznać, że są między nami różnice w poglądach...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-04-22 11:25
Pewnie będzie musiał się postarać lepiej, bo w Rybniku dał plamę ;-) .A to ' tylko ' wybory do Unii .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-12 20:29
Korwin Mike napisał też tak

> Gdy dziś "Rząd" zabiera pieniądze jednym, utrzymuje za to swój aparat, a trochę rozdaje innym – to nie nazywa się to "rozbój nas równiej drodze" tylko "polityka socjalna". I ludzie zamiast tych łajdaków obwiesić za ziobro czy chociaż wsadzić do paki – kiwają jeszcze głowami! Jak długo można tolerować to, że uczciwie pracujący człowiek musi utrzymywać bandę nierobów, gang polityków i ogromną kastę urzędników? Ale ludzie to tolerują. Oczywiście: do czasu.I ten czas już nadszedł. Po prostu: nierobów namnożyło się tylu, że nas już nie stać na ich utrzymywanie.
> "


Dlaczego na światło dzienne wyciąga się tylko niefortunne określenia i nagłaśnia je we wszystkich mediach. Czy ktoś boi się o swoje ciepłe posadki?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-05-13 00:56
Oj, i to jak się boi... Jaki strach im zagląda w oczy...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-16 08:00
I jak to wyglada rok później?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-16 08:05
Tak samo tylko więcej ludzi go popiera.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 08:08
Popieranie Korwina to reakcja na to, że ludzie maja juz dość partyjniactwa i innych trwonień kasy na byle co.
Jednak, ja pamiętam jak się wyrażał o kobietach, o niepełnosprawnych i pamiętam jaki jest układny wobec Krk. Prymasa na króla Polski chce.:-) Za takie pierdoły Korwinowi mówię nie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 08:42
A ja mówię tak:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 09:02
Ten król prymas przeważył?:-) Korwin nagle nie jest populistą w Twoich oczach?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 09:06
A gdzie ja mówiłem, że jest populistą? Jego poglądy wymagają myślenia, więc siłą rzeczy nie może być populistą. Podobają mi się jego poglądy na lewactwo i gospodarkę.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 09:12
To zacznij analizować. On każdemu zaczyna się podobać, bo każdemu coś chlapie w obietnicach bez pokrycia.
A gdy wejdzie do sejmu będzie następny koloryt w wystąpieniach, potem głosowanie i jego kilku posłów pójdzie do kasy odebrać diety. Powoli wejdą w układy i nic się nie zmieni. Korwin jest anarchistą w moim odczuciu.
Pamiętasz jazdę bez pasów i ograniczeń szybkości, którą propagował? A odraza do niepełnosprawnych to pryszcz?
Nie przeczę, czasem robi wrażenie dobrej miotły do wymiatania śmieci z obowiązującego prawa, ale to nie wszystko, by rządzić krajem, jakby co. No i ten król prymas rozwala wszystko, co mógłby ewentualnie zyskać.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 09:29
A co ten prymas Ci przeszkadza? Ot taki koloryt. On nic prostego, za darmo, nie obiecuje i tym u mnie zyskuje, wciąż powtarza, że bez pracy kasy nie ma. Od 25 lat mówi to samo więc nie gra pod publikę. W układy nikt z nim nie wejdzie. Jazdę bez pasów rozumiem - chcesz się zabić? Twoja wola - Volenti non fit iniuria. Jaka odraza do niepełnosprawnych? Gdzieś tu już pisałem. Mnóstwo ON się wygłupia - konkursy miss na wózkach itd. Czy ja się pcham na mistera Polski? Nie, bo kulawy obiektywnie rzecz biorąc nie będzie modelem. A już te zachwyty, że jakiś ON zdobył to czy tamto są żenujące - na biegun z obstawą medyczną i logistycznym oraz sponsorem to i ja bym doszedł. Korwin mówi, że niepełnosprawni intelektualnie zaniżają poziom edykacji w szkołach integracyjnych. Nie jest tak?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 09:51
Faktem jest i też o tym w Polsce huczało, że wyczyny niepełnosprawnych przekładają się potem na decyzję komisji w sprawie stopnia niepełnosprawności.
Nie lubię pisać o sobie, ale byłam z pewnych względów przy tworzeniu klas integracyjnych i potem śledziłam wyniki nauczania w takiej szkole. Było niżej, to fakt, ale nie we wszystkich takich klasach, więc od nauczycieli tamtejszych wiele zależało. Było tez dwóch nauczycieli w takich szkołach (klasach).
Niech jednak Korwin i inni biorą pod uwagę ile zyskaliśmy wszyscy przez takie klasy. Jest inny stosunek do niepełnosprawności, dzieci chodzące nie mają problemów z komunikacją, niepełnosprawni byli wsród rówieśników!!!!! Zaproszono mnie na balik w takich klasach.Dzieci na wózkach tańczyły wózkami z dziećmi chodzącymi! To pikuś?!  Zresztą rodzice muszą chyba podpisać zgodę na pobyt dziecka w klasie integracyjnej. Nie wiem jak jest dzisiaj. Takie były kiedyś założenia na początku.
Więc Korwin niech dyrdymałów nie opowiada, bo na początek niepełnosprawni, potem niegrzeczni, a potem ci, co ciemne włosy mają itd. Z czym się to kojarzy????!
A co oświacie mówił, jesli kobietom wg niego wystarczy minimum wykształcenia. I co? Jakie chce mieć społeczeństwo? Segregacja, bo sie ktoś dziewczynką urodził????!
Takiemu Korwinowi NIE.
A prymas królem? No Rogal zejdź na ziemię.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 10:08
Ojej, no jasne, że królem nie będzie.
Sam zastanawiałem się nad tym, czy nie wysłać córki do przedszkola integracyjnego, żeby właśnie zobaczyła różnorodność. Tyle tylko, że tam było coś w rodzaju castingu na dzieci więc sobie dałem spokój. Absolutnie jestem za integracją, chciałem tylko skonkretyzować o co mu chodziło. Korwin mówi jasno, geje, ON itd. niech sobie żyją w spokoju tylko bez afirmacji, bo i po co i ja się z nim zgadzam. Jestem ON i uważam się za normalnego, a normalność nie potrzebuję podkreślania, więc nie robię z tego wielkiego halo. Nie widziałem, żeby mówił, że kobietom wystarczy minimum wykształcenia. Natomiast jestem zdecydowanym przeciwnikiem parytetów.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 10:13
Tam, gdzie się mężczyźni przepychają i tłoczą, musi być coś, co pozwoli kobietom przejść przez te 'drzwi'.:-)))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 10:22
Ale przecież powtarzają, że są nam równą, więc w czym problem? Wygrywajcie bez dopingu.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-16 10:27
Czy mrówka rzucona na szyny może walczyć z przepełnionym pociągiem? :-) Zejdzie z torów.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-16 10:28
Tak bidulinki, a takie wykształcone.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Korwin-Mikke (62961 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill