www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 27) (2285098 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-22 07:45
wyraiłam się zbyt jasno to twój problem że nie jesteś w stanie zrozumieć przykro mi ja mam prawo do wyrażania swego zdania jak każdy tu na forum nie chciałam cię urazić a to że prawda boli wiemy to od wieków
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-22 11:48
przemysl to co NAPISALas
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-22 18:18
Barbaro Mycko, jestem pełen podziwu dla Twojego intelektu, wiedzy życiowej, kultury, sposobu bycia i prowadzenia dyskusji. Przemawia przez Ciebie wielkość, której nie można sobie wyobrazić. Jesteś tak wielka, że pewnie sama nie możesz objąć wzrokiem swej wielkości. To pozbawia Cię możliwości oceny, jaka naprawdę jesteś. Proponuję zatem spojrzeć w lustro.
Ale to nie koniec mojego podziwu dla Twojej osoby. Podziwiam Cię za tę nowatorską formę wypowiedzi. Szczególnie brak znaków przystankowych zasługuje na moje uznanie. Interpunkcja - jakże to utrudnia swobodę wypowiedzi, wszak każdy przecinek i kropka spowalnia prowadzenie dialogu i rozprasza myśli. Też chciałbym tak się wypowiadać, ale nie nauczono mnie tego.
Zresztą, nie nauczono mnie wielu rzeczy, które Ty opanowałaś do perfekcji.
Ale w jednym, jesteśmy podobni - ja też mam prawo do wyrażania swojego zdania. I właśnie je wyraziłem.
Podobni, a raczej zgodni jesteśmy, że prawda boli.
Uważam, że wyraziłem się zbyt jasno, ale lubię jasne i klarowne sytuacje.
Chyba pozostali Uczestnicy Forum również tak uważają.
Sądzę, że nie popełniłem jakiejś gafy. Temat wątku "Przyjaciele" jak najbardziej pasuje do treści mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-22 18:43
widać że lubisz drwić z ludzi ale każdy jest inny uszanuje to nie ,am innego wyjścia
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-22 08:32
Masz Basiu prawo wyrażać swoje zdanie, ale nie masz prawa wyrażać go w taki sposób. Nie widziałam na tym forum ani jednego postu skierowanego do Ciebie w taki sposób, w jaki Ty odnosisz się do innych. Uważam, że Malwa ma rację czując się obrażoną.
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-07-22 09:04
Życie razów nie szczędzi,
kark pochylają cierpienia,
ten co pomoże powstać,
wart miana przyjaciela.

Toczysz swój głaz pod górę,
on spada prawie na szczycie,
trzeba zaczynać od nowa
to syzyfowe życie.

Człowiek naprawdę życzliwy
- nie w chwale i brzęku mamony -
poda swą rękę pomocną
z kawałkiem chleba na dłoni.

Tym fragmentem wiersza ,żegnam wszystkie osoby ,które w trudnych chwilach okazały mi życzliwość i zrozumienie.
Proszę o wybaczenie za ostatni post w którm prosiłam o pomoc,a którym postawiłam Was w niezręcznej sytuacji.

Zyję każdym dniem tak jakby miał byc ostatnim- przynajmniej staram się aby nikt przeze mnie nie cierpiał.

Malwa
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-23 06:07
witam wszystkich jak szybko ten czas leci juz koncowka lipca
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-07-22 09:46
Witam
doczytałam się co tu się wydarzyło
BASIU , przegięłaś !

Dołączam się do innych których obraziłaś, i jeśli jesteś dobrze wychowaną osobą , uczynisz ten gest i nas przeprosisz , jeśli tego nie zrobisz , tym samym dasz nam odpowiedź, którą wszyscy zrozumiemy.
dodam tylko ,że i TY  będziesz miała taki wiek, tyle lat , jak My obecnie....

Malwa i inni mogą mieć i mają tysiące dylematów, ale to nie znaczy aby , przez takie zachowanie z bólem serca musiała stąd odchodzić .
a poza tym, jeśli Basia tego nie uczyni, to nie znaczy ,że inni tu na Ciebie nie czekają i pragną Twojej obecności.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-22 11:45
Malwo wiesz o tym, że lubię z Tobą rozmawiać. Byłoby mi przykro gdybyś odeszła. Forum nie powinno tracić takich osób jak Ty. Myślę, że więcej osób tak sądzi. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-22 11:51
Malwa jestem calym secem z toba nie godze sie zebys to to odeszla
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-22 17:38
Wzbij się wysoko

Gdy ktoś obedrze nas z piór sensu życia...
połamie skrzydła wolności i radości...
czujemy się jakby wszyscy odeszli...
jakbyśmy zostali sami... pośrodku mroku i ciszy...
wśród własnych krzyków i łez...
lecz nie zapominajmy o tym co nadal mamy...
o ludziach co nadal nas kochają... potrzebują...
o miejscach wciąż na nas czekających...
i o tym ile jeszcze pięknych rzeczy się wydarzy...
ile lotów wśród błękitów i promieni słońca...
Więc każdego ranka spróbujmy choć na chwilkę unieść się w górę...
oderwać się od ziemi i zatopić w wolności...
Gdy skrzydła nas wciąż bolą... nie bójmy się poprosić o pomoc...
jeśli będziemy czegoś naprawdę pragnąć...
osiągniemy to wcześniej niż się spodziewaliśmy...
A więc odkurzmy nasze szydła z pyłów bolesnych wspomnień...
nabierzmy wiatru nadziei...
poczujmy ciepło promyka wiary i wzbijmy się wysoko...
wysoko w błękicie zatopmy nasze ręce...
otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...
naszemu największemu marzeniu...
...nawet gdy oznacza ono tyle co dla Ikara...

Autor nieznany
Nadrzędny - Autor dartas Dodany 2008-07-22 20:53
ja tez dołanczam się do was mnie też ta osoba obraziła nie raz Malwa więc mam o niej swojke zdanie chyba jak każdy.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-07-23 07:43 Zmieniony 2008-07-23 07:51
Witam   a co  się tu dzieje  ? czy żle zrozumiałam  ? Malwa  odeszła  ?  MALWO   WRACAJ  :-)) .Pozdrawiam    WSZYSTKICH  !
MAL   jak  się ma  ELA  ?
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-23 10:31
MOJE DROGIE , nie wiem co napisać.Przede wszystkim DZIĘKUJĘ!!!
Mam raczej pokojową naturę,ale i chyba jakiego ch.... go  pecha. Jeśli coś piszę,to zawsze bez podtekstów,
a tu nawet jak o zdrowie pytam - awantura powstaje,no to widać tak drażniąco na ludzi działam nawet
przez ten szklany ekranik.Tak,, że nie dla własnego komfortu zgłosiłam do admin.o skreślenie,ale właśnie ze
względu na was,bo szczerze wszystkich polubiłam i naprawdę nie chcę siać zamętu tam gdzie chcemy wszyscy
odpocząć,uciec od naszych utrapień i szarości dnia codziennego.
Myśle,że najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli na jakiś czas się wyłączę.Wszystkim to wyjdzie na dobre.
Pozdrawiam serdecznie,całusy i duzo zdrowia, a...i ciut sloneczka i ciepełka ,bo tak ostatnio jesiennie i boleśnie.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-23 10:47
Malwa ja cie prosze zastanow sie to nie ty siejesz zamet, wszyscy tu chca znalesc wytchnienie od codziennych trosk tylko niekturzy inaczej pojmuja to wytchnienie ,prosze pomysl ,jestes nam potrzebna
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-23 11:48
MALWA NIE WIEM JAKICH MAM UŻYĆ SŁÓW BY CIEBIE PRZEKONAĆ. JESZCZE CHWILA I TO CO BYŁO NIEPRZYJEME PÓJDZIE W ZAPOMNIENIE. ZOSTAŃ Z NAMI. WARTO. TUTAJ SĄ TEŻ PRZYJAŹNIE NASTAWIENI LUDZIE. POZDRAWIAM CIEBIE I WSZYSTKICH NA FORUM.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-23 16:00
pozdrawiam wszystkich i życze słońca ja mykam w nocy daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-23 16:21
a zdradzisz gdzie??/???
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-23 16:27
tobie mogę zawsze wszystko zdradzić ::-) międzyzdroje
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-23 16:50
to ci zazdroszcze ,raz ze morze dwa ze piekne miejsce zycze ci milego pobytu ,baw sie dobrze
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-23 16:55
dziękuje będę pamiętała o tobie
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-23 17:05
bedziesz sie kapac jesli bedzie ciepla woda?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-23 17:09
raczej nie bo nie umie  pływać
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-23 17:20
w morzu trudno sie plywa ale pochlapac sie w falach ,cudownie
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-07-23 17:27
No widzisz Basiu,a pisalas,ze nie masz widokow na zaden wyjazd.Baw sie dobrze.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-23 18:39
Basia na dlugo wyjezdzasz?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-23 19:09
wracam we wtorek ale chyba późno
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-23 18:41
MALWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-23 18:46
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa WROC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor Lewisddy Dodany 2016-06-29 13:13
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-23 18:49
Ponieważ nie ma nic bardziej wartościowego od posiadania przyjaciół,
nigdy nie marnuj szansy zdobywania ich.
Każdy człowiek potrzebuje stałego kontaktu z innymi,
a przyjaciele pomagają i chronią przed zŁem wtedy i tam,
gdzie ty się najmniej tego spodziewasz.

Francisco Guicciadini
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-23 21:52
Jak może Malwa wrócić, skoro "przyjaciele" tak szybko zapomnieli, co i kto był powodem Jej odejścia?
Dobre sobie. Tu głośne nawoływanie "wróć", a za chwilę słodkie słówka pożeganania dla winowajczyni smutnego zajścia.
Uważam, że to nie w porządku, aby tak szybko zmieniać swoje zainteresowanie.
Podważa to wiarygodność osób, które nawoływały do powrotu.
No, ale każdy ma prawo wyrażać swoje myśli i ujawniać swój charakter.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-24 08:05
Nachbar czy ty na pewno wszystko dokladnie czytasz , nie tylko te posty na samym koncu ale i te ,jako odpowiedz umieszczone bezposrednio pod postem na ktory sie odpowiada? jak ten na przyklad
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-07-24 14:19
Czy to ma jakieś znaczenie? Jeżeli ale Ciebie ma, to przepraszam, że swoją odpowiedź umieściłem pod Twoim postem.
Dla mnie ten układ postów jest dziwny. Uważam, że posty są forma rozmowy i jako takie powinny ukazywać się chronologicznie.
Tylko w ten sposób można śledzić dyskusję, a adresowanie odpowiedzi do konkretnych osób powinno się odbywać na innych zasadach. Albo cytując czyjąś wypowiedż, albo umieszczając na początku postu nick tej osoby.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-24 06:37 Zmieniony 2008-07-24 06:39
Czy masz mi coś do zarzucenia? Jeżeli tak to wejdź do paktu o nieagresji. Tu jest wątek przyjaciele. Nie zapomniałam o Malwie i jestem przekonana , że ona o tym wie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-24 14:10
No właśnie. Tu jest wątek "Przyjaciele". Jakoś nie mogę sobie wyopbrazić, jak można, dosłownie w chwilę, gdy obrażono mojego przyjaciela, wdzięczyć się do osoby winnej obrazy.
W moim poczuciu przyzwoitości takie zachowanie nazwałbym dwulicowym.
Oczywiście w przypadku, gdy z osobą obrażającą łączyłaby mnie  nić przyjaźni, na pewien czas nasze wzajemne kontakty uległyby ochłodzeniu. W ten sposób dałbym odczuć, że jego zachowanie było niewłaściwe i to on musiałby pierwszy zabiegać o moje względy. Na pewno po czymś takim, prawdziwa przyjaźń by nie ucierpiała.
Zapewnienie Mawly, że o Niej pamiętasz, jakoś sztucznie brzmi w kontekście ostatnich wydarzeń.
Możesz się nie zgodzić ze mną, ale to już kwestia moralności, wychowania i samego zrozumienia, na czym przyjaźń polega.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-24 14:22
Ty mnie nie pozdrawiaj, bo Twoje pozdrowienie zabrzmiało fałszywiej niż moje zapewnienie Malwy, że o niej pamiętam.
Może poczytasz posty dokładniej i wtedy zmienisz zdanie.  Może jednak przyszedłeś tutaj znowusz z zamiarem zrobienia zamieszania lub kłótni? Nie doczekasz się tego z mojej strony. Zapewniam Cię ponownie Malwa doskonale wie, kto jest jej przyjazny.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-24 19:57

>Zapewniam Cię ponownie Malwa doskonale wie, kto jest jej przyjazny.>


No to fajnie. Jestem zapewniony, ale widocznie Malwa nie wiedziała wcześniej kto jest Jej przyjazny, skoro zamierzała odejść. Jak to wytłumaczysz?
Zalecasz mi, abym czytał posty dokładniej. OK - czytam i co widzę? Cytat:"Masz Basiu prawo wyrażać swoje zdanie, ale nie masz prawa wyrażać go w taki sposób. Nie widziałam na tym forum ani jednego postu skierowanego do Ciebie w taki sposób, w jaki Ty odnosisz się do innych. Uważam, że Malwa ma rację czując się obrażoną."
To Twoje słowa skierowane do B.M.
Zauważyłem, że na Forum stale występują te same osoby. Jak na ogólną ilość użytkowników to prawie nic. Zaledwie kilka osób. W dodatku osoby te używają tej samej retoryki w stosunku do nowych użytkowników. Jakby się zmówiły, że każdy nowy stanowi zagrożenie. Czego i przed czym?
Pytwam się więc, jak ma wyglądać integracja, skoro odrzucacie lub staracie się zniechęcić nowych?
Piszę to w wątku "Przyjaciele" , aby uzmysłowić Tobie, że przyjaźni nie buduje się na podejrzeniach i na braku zaufania.
Stanąłem, podobnie jak Ty, w obronie Malwy. Wyjaśnij mi, czym się różnimy, że Ty mogłaś napisać to, co wyżej zacytowałem, a mnie, za podobne, spotyka pomówienie o robienie zamieszania.
Czy przypadkiem nie masz jakiejś obsesji na tym punkcie lub czego się boisz, że tak piszesz. Wyjaśnij mi.
I, zogdnie z Twoim życzeniem, nie pozdrawiam Cię.

Wszystkim pozostałym życzę miłej atmosfery, nie tylko w tym wątku.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-25 08:00
Nachbar jak już powiedziałam, nie dam się sprowokować do kłótni. Nie wiem czy to, że słońce nie świeci mocno również nie jest moją winą wg Ciebie. Nie będę z Tobą dyskutowała w tym wątku, bo nie jesteś mi przyjazny. Powiem więcej nie jesteś przyjazny temu forum. Dlatego jeżeli chcesz dalej prowadzić "rozmowę", to pisz w Pakcie o nieagresji.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-25 20:59
Lidian, a niby kto, kogo  i w jakim celu chce sprowokować? Wybacz, nie powinienem o tym pisać, ale chyba jest Twoją obsesją, że wszędzie widzisz jakieś spiski, sianie zamętu, prowokacje i w każdym nowym  swojego wroga. W dodatku sugerujesz mi, abym pisał w "Pakcie o nieagresji". A niby dlaczego? Że Tobie się coś wydaje?
Może sama powinnaś tam pisać, skoro stale myślisz o kłotniach.
Nie ukrywam, że jestem osobą pełnosprawną. Nie musiałbym teraz siedzieć i klepać posty na forum dla ON. A jednak tu jestem. Nie musisz pytać dlaczego. Ty sama już odpowiedziałaś.
Pozostałym wyjaśnię, że nie może być mowy o jakiejkolwiek INTEGRACJI, jeżeli będą zamknięci we własnym gronie. Nie na tym to polega.
I jeżeli każdego nowego tak potraktują jak Ty mnie, to  czym i dla kogo będzie to Forum?  Jak zdobędziecie nowych uczestników spośród osób pełnosprawnych?
Będzie to, jeżeli już nie jest, fikcją integracji i tylko dla kilku osób wzajemnie się adorujących. Chyba nie dla tych celów powstało to Forum.
Lidian, nie zastosję się do Twoich wskazówek. W wątku "Przyjaciele" nie może być dyktatu, wzajemnych animozji.
Przyszedłem jako przyjaciel i właśnie dlatego w tym wątku podjałem dyskusję.

Pozdrawiam Wszystkich pozostałych Uczestników.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-25 21:29
Nachbar powiedz, kiedy Ci tak zaszłam za skórę, że się do mnie przyczepiłeś jak rzep psiego ogona. Jestem jedną z mniej konfliktowych osób, zauważyłbyś to gdybyś uważnie czytał moje posty. Nie mam obsesji ale zaczynam o nią podejrzewać Ciebie. Pisz jeżeli chcesz w tym wątku. Ja nie mam prawa Ci tego zabronić. Zaproponowałam Ci pisanie w innym bo to wydawało mi się słuszne.  Czy to, że jesteś sprawny daje Ci prawo mówić o integracji w ten sposób. Już kiedyś mówiłam o tym nna forum nie pamiętam czy do Ciebie. Jestem dostatecznie zżyta ze środowiskiem ludizi sprawnych. Żyję w takim środowisku przez całe swoje życie. Nigdy nie pracowałam w zakładach pracy chronionej. Ponad 20 lat pracowałam w Służbie Zdrowia. Później prowadziłam własną działalność gospodarczą. Cały cas wsród sprawnych. Mój mąż rownież jest sprawny i nie ma znajomych niepełnosprawnych. To wszystko było powodem, że weszłam na to forum. Chciałam porozmawiać z ludźmi takimi jak ja. Chciałam być wśród "swoich". Znalazłam tu zrozumienie i świetnych lidzi, ale na moje nieszczęście znalazłam też Ciebie. Czyli wymądrzającego się faceta, który myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. Nie musiałbym teraz siedzieć i klepać posty na forum dla ON. to są Twoje słowa jakże poniżające ON. Co ty myślisz, że nie posiadamy mózgów. Przychodzisz na to forum integrować? to dlaczego na tym drugim w którym r ównież się udzielasz piszesz, że nam namieszałeś czy jakoś podobnie już nie pamiętam. Nazywacie nas tam betonem, a dlaczego chcecie tu na siłę coś zmieniać? Dlaczego nie dyskutujecie o innych forach?
Przeszkadza Wam to, że u nas forum żyje? 
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-26 09:38
Lidian, masz rację pisząc, że na drugim forum pisałem o namieszaniu, bo był to fakt. Uważam, że każdy logicznie myślący tak odebrałby  Waszą (Twoją i jeszcze kilku osób) reakcję na propozycję zmian. Zmian na lepsze i w interesie ON. Dla mnie niezrozumiałym było i jest nadal, jak można być tak harmetycznym. Niektórzy określają to "beton".
Pokojową propozycję spotkał atak z Waszej strony. Czyż nie było to zamieszanie?  Zauważ, że sam Admin wypowiedział się za zamianami i obiecał je z czasem przeprowadzić.
Co do Twojego stwierdzenia (cytuję) "Przeszkadza Wam to, że u nas forum żyje?" to wybacz, ale dla Waszych pogaduszek wystarczyłby zwykły komunikator internetowy np. Tlen, GG lub Skype. Zaznaczam z góry, że nie jest to zgryźliwa uwaga. Tak uważam, sądząc po ilości aktywnych uczestników w wątkach "Kawiarenki" i klimacie tych rozmów. Forum jest dla wymiany poglądów. Dla swobodnych rozmów -  "Czat".
I jeszcze jedno. Nie przyczepiłem się jak rzep, ale głównie Ty odpowiedziałaś na mój post w obronie Malwy.
Pomimo, że nie życzysz sobie, abym Cię pozdrawiał jednak to uczynię, bo nie posiadam tych przymiotów, jaki mi przypisujesz. W przeciwieństwie do Ciebie, nie żywię żadnej urazy za ostre słowa.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-26 10:50
Nachbar  miłego dnia Tobie życzę.

Litania pokory

Nie uważaj się świętego
- próbuj nim zostać.

Nie uważaj się za lepszego
- bądź lepszy dla innych.

Nie uważaj się za prowadzącego
- pozwól się prowadzić.

Nie uważaj się za godnego kogoś
- bądź jego godzien.

Nie uważaj się za mądrego
- ucz się całe życie.

Nie uważaj się za kogoś kim nie jesteś
- staraj się być sobą.

Nie uważaj się za ważniejszego
- naucz się żyć w cieniu innych.

Nie uważaj się za pępek świata
- stań się jego paznokciem.

Łukasz Tara
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-07-26 15:51
Lidian, już podziękowałem za życzenia. Napisałem nawet trochę więcej (pozytywnie), ale mój post gdzieś zniknął. Dziwne.
Powtarzam więc. Dziękuję za życzenia i życzę Tobie tego samego.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-25 21:54
od kiedy ty jestes nowy NACHBAR
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-24 17:47
Nachbar ,ty naprawde nie czytasz dokladnie a juz na pewno nie wszystko sprobuj  moze przesledzic caly ten temat od poczatku pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-07-26 15:57
Czytam uważnie. Zaczęło się od obrażliwych zwrotów  B.M. skierowanych do Malwy. Stanąłem w Jej obronie i wyraziłem swoją opinię. Później ruszyła lawina. Mam przytoczyć treść postów? Uważam to za zbyteczne.
Pozdrawiam,
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-26 17:50
Nachbar nic nie cytuj ,mamy chwala Bogu poukladane w glowie i wiemy co piszemy od ciebie wymagamy niewiele ,tylko zebys zrozumial co czytasz
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-23 18:51
Powiedz "Dzień dobry"

Jeśli nadchodzi wieczór i nudzisz się,
Jeśli zamgli się czy deszcz spadnie,
Jeśli opadną martwe liście,
Jeśli będzie ci źle,
Jeśli nie będziesz za dziesiątą granicą,
Daleko od mego domu, mych drzwi,
Wejdź za próg, przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry"..
Jeśli żyjesz niekiedy zdała od słońca,
W moim sercu dzieją się cuda
I śmiechu jest ile dusza zapragnie,
Dla tego, komu go nie dostaje.
Przyjaźń lepsza jest niż wszystkie banki,
Droższa niż sztabka złota...
Nie zapomnij mi powiedzieć "dzień dobry".
Zadzwoń czasem do mnie,
Wystarczy usłyszeć głos...
Zawsze ktoś jest dla kogoś.
Nie wszyscy są egoistami,
Zawsze jest ktoś dla tego komu smutno,
Tak wielu ludzi spotykasz na swych drogach...
Przyjdź, jeśli chcesz,
Przyjdź mi powiedzieć "dzień dobry".

Jan-Ludwik
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-24 07:40
Witam wszystkich! Kochani ,cały czas jestem sercem z wami.Nie uwierzycie-ale ja was widzę,oczami wyobrażni -ale widzę.Nie mogę
się właczać,bo znowu problemy różnorakiej natury.Ściskam was mocno i pozdrawiam.
Życzę słoneczka  -  tam gdzie jeszcze go nie ma,u mnie ciagle jesiennie i smutno.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 27) (2285098 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill