www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 622) (7292515 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2015-02-24 15:25
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny ciepły dzień,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i ciasteczkami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-24 15:23
Dziś taki piękny słoneczny dzień, że pewnie wszyscy na spacerze. Ja też dziś byłam. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-24 19:16
Witam, witam :-) i o zdrowie wszystkich pytam :-)
Dzisiaj nie żałuje decyzji ;-) od rana słonko walczyło z chmurami i chmury wygrały :-( było jeszcze dość ciepło.
Moje prawie wszystkie kości mówią, że będzie zmiana pogody. Było wiosennie no to zmiana na gorsze :-(
Kurcze jak te małpy bolą, niby pozrastane ale... lekarz wypisał mi narkotyk, ha, ha ale to nie śmieszne :-(

Dzisiaj musiałam oblecieć ZOZ :-( p. doktor, miła babka, jak spotyka mnie gdzieś prywatnie to się pierwsza kłania ha. Tyle, że mnie to nie rajcuje :-(  Wczoraj objechałam rejestratorkę, dzisiaj p. dr. o tym mówi. No to mówię, że: ta od nich wie o czym mówi mimo, że się pomyliła, ale ten kurdupel pojechał po mnie to ja po niej i wymieniam poradnie gdzie ludzi do bólu ale załatwianie sprawne, miłe i grzeczne. P. dr. spuszcza głowę. No to jej dalej, że od początku mam do niej zaufanie, lubię ją a ona mnie tak potraktowała, było mi przykro.. itd. dostałam co chciałam. Tyle, że ja nie jestem lekarzem i wcale nie muszę wszystkiego wiedzieć :-( Marzy mi się lek. któremu mówię objawy a on działa...

Dalej: renta mi się kończy, czas zbierać dokumentację: 30 min. czekam boooo.. nie mogą znaleźć aktu (hist. choroby). W końcu idę do tego gabinetu, a baba stoi podparta o szafkę i jak jestem znajduje. Dalej nie mają formularza, który należy wypełnić aby zrobili ksero. Po następnych ok. 20 min tel. szukania itd. dają mi akt i idę  do faceta, który chyba tylko tym się zajmuje. Pokój zamknięty :-( Dalej dopytuję i szukam. Otrzymuję informację booo.. obok stoi szefowa (właścicielka) przychodni, że facio jest u "szefa" (tam nie ma rodz. męskiego) i nie wiadomo kiedy będzie. W drodze łaski: zrobią ksero, wypełnią same druk, a ja mam jutro przyjechać po gotowe. No i  jestem zmęczona i nic nie kumam :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-24 19:42
Całe szczęście, że rentę mam przyznaną już na stałe. Omijają mnie te "przyjemności" z urzędnikami. Za to z lekarzami .............aż nie chce się mówić. :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-25 19:05
Witam wieczorkiem wszystkich :-) Okazało się, że moje kostki pogodę przepowiedziały :-( od rana padało, było ponuro i nieprzyjemnie.
Nie chce mi się nawet kolacji robić :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-25 19:06
Witaj. U mnie dziś wiosennie było. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-25 19:10
No właśnie!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-25 19:16
U mnie też był cudny dzień. Aż się do lasu na spacer wypuściłem :-)
                            Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-02-25 19:21
Dość tego wychodzę z tej kawiarni ;-) Może tej zimy też tak napiszę jak Wy, ale znając moje szczęście to WzK masz przegwizdane z wiatrem i deszczem ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-25 19:25
Jeszcze trochę takiej pogody i się grzyby pojawią. :-))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-02-26 12:05
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny dzień.zapraszam na południową kawę ze śmietanka i drożdzówką.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-26 12:13
Sylwek u mnie takie słońce, że do domu nie chciało się wracać ze spaceru. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-02-26 18:04
Tyle tematow a tak mało piszących,nie ma nikt nic do powiedzenia czy jak?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-26 18:14
           Serwus :-)
  Kobietko - różnie to z tym bywa. Ale fajnie by było gdybyś to Ty spróbowała to forum rozruszać. Może podasz jakieś ciekawy tematy do rozmowy ?
                                                            Waldi.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-02-26 20:28
Bardzo poważny temat.Szczepic czy nie szczepić.We wrocławskim szpitalu lezy dziecko chore na odre.Rodzice nie zaszczepili ,mimo że jest obowiązkowe.Co Wy na to?/5/
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-27 08:11
Witam Wszystkich. Dziś u mnie mroźny poranek, ale za chwilkę pewnie znów będzie słonko. Życzę wszystkim dobrego dnia. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-27 19:41
Nooo wreszcie ok. 16:00 słonko wygrało :-) zrobiło się cieplej i miło.
Ja mam jednak dalszy ciąg atrakcji (taki tydzień, czy taki kraj, a może taki region :-( )

"Informatyk": młody zdolny i pazerny na kasę :-( zrobił - wymienił "pasek" ale odłączył kamerę ;-) Dzisiaj zczerwieniał, stwierdził, że moooże tak, podłaczył iiiiii biorę lapka a tam coś w środku rzegota! Pytam i mówię, facet robi oczy, trzepie sprzętem i stwierdza: "...chyba tak było"  :-( "...może lepiej tak zostawić". W myślach go rozerwałam na strzępy, ale mówię: pan rozkręca i szuka co urwał bo mnie zaraz.... No i okazało się, że... mu śrubka wpadła: nie ma takiej mordki dla mojego osłupienia. W związku z tymi atrakcjami poprosiłam o fakturę ha, ha dalsza komedia, ale wypisał, a ja go... klienci mu się skończą iiii :-(

Pisałam o uszykowaniu mi ksera karty choroby. Dzisiaj te same obie panie rejestratorki (tyle, że nie było szefowej) stwierdziły, że... nic im nie zostawił jakiś tam X. Ludzi do bólu. No to mówię pytam z przyciskiem. Koniec końców mają mi przywieźć w poniedziałek to ksero. Aż jestem ciekawa czy przywiozą. Czy potrzebne filmy komediowe? Życie w naszym kraju to jedna wielka komedia :-)

Kawy nie ma, ciasta nie ma to spadam :-) "co tak będę ze sobą gadać" :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-02-27 20:27
Mam orzeszki i chętnie posłucham. :-))))))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-01 16:17
Wpadłam po drodze ;-) się przywitać :-) U nas dość ciepło. W nocy i rano pada od dwu dni, później trochę słonka i znowu ponuro ale bez deszczu - coś tak jak tu na forum ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-01 17:45
Witam. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-02 16:28
Dziś u mnie straszne wietrzysko. Widzę, że tutaj też, bo wszystkich gdzieś wywiało. :-):-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-02 18:49
Witam, u mnie też bardzo dmucha. Trochę padało, trochę słońca...

Ksero dok. przywieźli ale w innych godz. i  nie chcieli zostawić sąsiadce :-( Wyszła no boooo karetka ;-)
Do tego wszystkiego dopiero przed chwilą wyjęłam ze skrzynki list z... ZUS :-( Nooo jak się "postarali"... Ja nie mam jeszcze połowy dokumentacji, a oni piszą w liście zwykłym, że przyjadą (lek. orzecznik) jutro między 8:00 a 14:00! Nie wiem co robić, nie mam wszystkich wyników badań i ksera historii choroby (tych ostatnich) itp. :-( Poprzednio było napisane, że komisja w domu, ale teraz to ja chodzę: mam udawać, że nie mogę chodzić?

Sama trochę zawaliłam, bo byłam pewna, że jak to ZUS, jak zwykle po czasie... nooo tylko siąść i płakać, bo nie wiem co robić, nawet w domu mam bałagan :-( (planowana przeprowadzka).
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-02 19:01
Głowa do góry ! Przypomniała mi się moja pierwsza komisja. Też orzecznik a właściwie konsultant z nienacka do mnie przyjechał. W pewnym momencie miałem telefon i facet się przedstawia i pyta jak do mnie dojechać. Wytłumaczyłem mu i zdążyłem tylko do łóżka wskoczyć. Pierwsze słowa jego były takie, że był zaskoczony, że takim silnym głosem z nim rozmawiałem. A przecież ja z początku nie wiedziałem o co chodzi. Ja nic nie miałem, zero dokumentów ( oprócz wypisu ze szpitala) bo myślałem, że na komisję pojadę. Ale facet pogadał, popytał coś tam notował i pojechał. Za kilka tygodni dostałem orzeczenie w którym orzeczniczka powoływała się na jego opinię. Pierwszym razem dostałem rentę na rok.
                          Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-02 19:06
Pocieszasz mnie :-( ale to inne woj. i inni ludzie :-( o matko... Nie wiem od czego zacząć: sprzątać i chować? Czy jak? :-(
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-02 19:09
Ideee.. zrobię kolację iiii nie wiem.. pomyślę :-(
Dobrej  nocy :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-02 19:10
Trochę ogarnij aby obciachu nie było a w czasie wizyty to już wiesz jak rozmowę poprowadzić.
                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-02 19:15
Właśnie, że nie wiem! :-( Za pierwszym razem to byłam nieprzytomna (raczej) :-(.

Wiecie, że ktoś próbuje się logować na moje konto na tym forum?!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-02 19:17
To chyba musiałby znać Twoje hasło. Nie znam się na tych technicznych sprawach ale tak mi się wydaje. Proszę napisz po czym to widzisz ?
                                                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-02 19:40
A zwyczajnie jak się logowałam to mi wyświetlało: kropki i info, że błędne hasło, a ja dopiero miałam zamiar się logować! Utrudniajcie hasła!!!

Przed chwilą ktoś się dobijał mi do drzwi. Wkurzona wyskoczyłam i.. okazało się, że kobitka z przychodni przyniosła mi akt: historię choroby. Była tak "upierdliwa", że ją od dzisiaj "kocham" po jutrze dostanie ode mnie kosz słodyczy :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-02 19:46
Tak jakoś mi się wydaje, że z tego miasta to ja nie powinnam wyjeżdżać, no bo tutaj, jak pisałam wyżej: mieli dostarczyć dok, mnie nie było, nie chcieli, nie mogli komuś zostawić i o tej porze! Biedna rejestratorka mi dok.przynosi! :-) :-( Wiecie, że jestem zszokowana...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-02 20:04
No widzisz - sprawa się pomału naprostowuje. :-)
                  Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-03 19:01
No i nie byli :-(
Witajcie :-) Narobiłam się, o 6:00 brałam prysznic (zwykle robię to znacznie później). Po 14 się zdrzemnęłam, było cicho, ciepło...
W ten sposób nie wzięłam pozostałych "papierów" ( po poł. to nic się nie załatwi). No to zrobiłam zakupy:) Jak zwykle kot zjadł ponad 15 dkg wędzonki :-) kupuję więcej mając jego na uwadze :-)
Może pogoda Ją/Ich wystraszyła? Wiało, padał śnieg z deszczem brrrr. Po 16 wyszło słonko, ciepło ale zimny wiatr.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-02 22:33
Z tego wynika,że Valkiria miała racje.Wracaj ćmo.:-)/5/
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-03 19:04
Kobietka pasujesz mi na Staruszkę :-) ale te 5 to tak z Walpoza :-) Nie pokazuj wszystkich zębów to będzie ok. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-03 09:27
Jola trzymam kciuki. Bądź dobrej myśli. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-03 09:02
Witam Was. Dziś nawet z domu nie chce się wyjść. Za oknem widzę raz deszcz, a raz śnieg.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-03 09:35
                                              Serwus :-)
U mnie też deszczowo ale śniegu jak na razie nie widzę. Lidko!-Chwyć go mocno i nie puszczaj do mnie !  :-)
                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-03 09:41

>Lidko!-Chwyć go mocno i nie puszczaj do mnie ! <


Już poleciał. Za późno powiedziałeś. U mnie przestało padać. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-03-03 12:15
Witam wszystkich serdecznie pokilku dniowej przerwie w piekny słoneczny dzień choć chłodny w nocy spadł śnieg,zapraszam na południową kawę ze śmietanką i ciasteczkami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-03 14:33
Witaj Sylwek. Miłego dnia. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-03 19:10
Lidzia jutro też trzymaj te kciuki :-)

Nie wiem czy to taki błąd, ale do tej pory tego nie było: wchodzę na stronę, klikam log. a tam mój nick i kropki hasła i info błędne hasło. Dzisiaj też to było 0-: Przedtem zawsze były czyste okienka (rubryki) do logowania.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-03 19:26
Jak już wcześniej pisałem nie znam się na tych sprawach.Ale miałem dość podobne objawy związane z hasłami gdy była już wyczerpana mała bateryjka wbudowana w płytę główną  ( typ baterii CR 20 32) jest ona odpowiedzialna za podtrzymywanie pamięci (np. hasła!)  gdy komputer jest wyłączony. U mnie komputer gubił hasła do WI FI i inne. Bateria kosztuje w sklepie od 5 do 10 zł i  z reguły wystarcza na kilka lat. Identyczne baterie stosuje się np. w glukometrach.
                                    Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-03 19:32
Nie trzymam na baterii i nie zezwalam na pamiętanie hasła! Baterie są o.k. ładowane z ładowarki, też ok. :-) Wychodzę ze strony jak zawsze, wyłączam komp. lub usypiam jak zawsze. Te "ciekawostki" to zauważyłam tak jak pisałam. Wszystko inne pamięta.
Witaj :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-03 21:38
Jola nic Ci nie podpowiem w sprawie logowania, bo nie znam się na tym zupełnie. Może Iota cos podpowie, bo Gollum, to już na dobre zniknął z forum.

Będę dalej trzymała kciuki. :-))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-04 12:16
Chyba kciuki nie pomogły. Facet jakiś taki niekumaty, niby wziął nową dok.ale (jak się okazało) część tej ważnej nie. Z progu staksował mnie i pyta czy to do mnie przyjechał? Poinformował, że "...my oceniamy pani wykształcenie i wykonywaną pracę" No nie tłukłam kamieni.

Dzisiaj dodatkowo jestem w szoku. W tym pomorskim mają dziwne zwyczaje i bałagan. Kogo zatrudniają w tych KW, czy starostwie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-05 15:10
Witam Was. Coś tu dziś cicho i pusto. Pewnie pogoda sprzyja spacerom. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-05 20:03
Witaj :-) Jak będzie jakaś zadyma to zrobi się gwarno ;-)
No to zaczynam ;-) proszę uważnie wysłuchać tekstu :-)
http://youtu.be/CFSagvi9CIk
i do innych... ;-)
http://youtu.be/nzlDYKR5otM
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-05 20:06
Aha, do przemądrzałków: wiem, że to taka przenośnia, ale w wielu przypadkach jest tak dosłownie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-06 09:13
Witam i pozdrawiam wszystkich piszących oraz czytających. Miłego dnia. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-06 09:38
                Serwus :-)
    Też życzę wszystkiego dobrego w dzisiejszym dniu. I nie tylko :-)
                          Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 622) (7292515 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill