www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 95) (1575513 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-03-06 13:55
Na starość to już nie opamiętanie tylko naturalne wygasanie namiętności.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-06 13:56
Nie romans, ale ludzie przeżywają taką miłość.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-06 16:30
ktoś kiedyś powiedział że dopóki się żyje to i kocha
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-06 19:17
Masz rację Basiu. Namiętności nigdy nie wygasają. Chyba, że kobieta, mężczyzna zajęci pierdołami, które przysłaniają im życie, albo nie mają tej osoby - 2 poł.:-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-06 19:23
Miłość nie szlachetnieje, zwyczajne zobojętnienie następuje, bo nigdy to nie była miłość. Na prawdziwą miłość b. trudno trafić i prawdą jest, że ona pokonuje wszelkie przeszkody. Z miłością jednak jest związany nierozłącznie seks - pożądanie i zazdrość. Pozytywy wscy znają. :-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-06 19:24
"wszyscy" - literówka :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-03-06 22:35
nie wierze że się ze mNĄ ZGADZASZ
Nadrzędny - Autor Lucky Dodany 2012-03-07 07:29
a kocha sie do smirci tysz,  czloweka poznas po lamani chleba dla ciebi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-07 07:51
Tak kocha się do  śmierci. :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-07 09:04
zgadza się lid
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-03-07 11:38
bla bla, miłość wszystko zwycięży, kocha się do śmierci. Ludzie, związki to gra interesów i wszystko.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-07 11:44
czyli dla interesu spłodziłeś bachora ?i siedzisz z konkubiną ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-03-07 14:07
Bachora szukaj przed lustrem, konkubiny za płotem.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-03-07 17:26
ZNALAZŁAM CIEBIE I TWĄ PIMDZIE
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-07 21:43
Ha, ha, ha, Basiu uśmiałam się - jesteś jedyna i bezpardonowa - tak trzymaj! :-) Chodzi mi o to, że piszesz (mówisz) prawdę prosto z mostu i w oczy :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-08 08:46
może czasami uraże kogoś ale uważam że powinno się mówić to co mamy do powiedzenia owijanie w bawełne nic nie da
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-09 20:03
Żeby tak wszyscy uważali i robili problemów, zwłaszcza międzyludzkich było by znacznie mniej.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-07 14:24
Rogal. Sądzisz, że wszystkie związki takie są?

>bla bla, miłość wszystko zwycięży, kocha się do śmierci. Ludzie, związki to gra interesów i wszystko.<


Ja uważam inaczej. Oczywiście zgadzam się, że im dłużej ludzie są ze sobą, to ich uczucie się zmienia. Niektórzy nie wytrzymują trudów życia we dwoje i rozstają się. Jednak kiedy patrzę na dziadków z 50 letnim stażem małżeńskim, to widzę miłość w ich oczach. Tylko , to już nie jest ta namiętność , która ich połączyła. To jest już zupełnie inne uczucie. I  nie sądzę, aby to była "gra interesów", jak to nazwałeś. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-03-07 14:57
Zgoda, ok. Nie mówię o związkach zawiązanych zanim nasze społeczeństwo ogarnął konsumpcjonizm. Teraz facet 30 - letni bez mieszkania nie ma czego szukać na "rynku", przynajmniej w warszawie. I ja to nawet rozumiem. Kobiety co do zasady chcą mieć dzieci. A te potrzebują mieszkania jedzenia, ubrań itd. Psim obowiązkiem faceta jest na to zarabiać i nie widzę tu problemu. Tylko niech mi nikt nie wkręca, że to nie ma znaczenia. A wymagania wobec kobiet? Uroda, zaradność domowa, sex. Na to faceci zwracają uqwagę i będą zwracać. Dużo bardziej niż na charakter, dobro itd. (nie mówię oczywiście o sytuacjach skrajnych).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-03-07 15:07
W czasach kiedy łączyli się ze sobą Ci, którzy mają teraz duży staż małżeński również patrzyło się na sprawy materialne, ale to nie zawsze było najważniejsze. Każdy chce mieć dobre warunki niezależnie od czasów w jakich żyje. Wiadomo, że teraz wymagania młodych kobiet się zwiększyły, bo kobiety nie są już uzależnione od facetów, ale to nie znaczy, że każdy związek jest interesowny. Nie zawsze. 
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-03-07 16:52
Przeczytałam Basi post i jestem oburzona. cyt

>czyli dla interesu spłodziłeś bachora ?i siedzisz z konkubiną ? .>


Co to za słowo bachor? Dla mnie to szok. Co zaś tyczy się związków to powiem tak a mam troszkę takich związków. Żyją zgodniej niż niejedno zalegalizowane małżeństwo. Co ciekawsze ksiądz i u nich był po pokolędzie. Nie ważne jak ważne by żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-03-07 21:06
Nie mylmy pojęć. Wprawdzie miłość ma wiele odmian, jednak ta prawdziwa to nie tylko zauroczenie i pożądanie. Nie ogranicza się tylko do seksu. To przede wszystkim rozumienie drugiego człowieka, pragnienie szczęścia i całkowite oddanie.
Jak to kiedyś pięknie określiła Lidian, dobro wraca podwójnie, więc w miłości im więcej dajemy, tym więcej mamy. Jak wspomniałem, są różne odmiany miłości, ale do tej jedynej i wyśnionej bardzo im daleko. Przecież toksyczne związki też pretendują do miana miłości, a także przeróżne układy i kontrakty. Ale czy na tym polega szczęście, że z drugą osobą jest się tylko dla własnej wygody lub finansowych interesów? Pieniądze tak na prawdę szczęścia nie dają, bo prawdziwej miłość nie da się kupić.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-07 22:09
Niestety na twój post muszę odp. jak rogal: ble, ble, ble....
Poza tym każdy wierzy w to w co chce wierzyć, niektórzy wierzą we własne fantazje :-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-07 22:09
Powyższe do Nachbar :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-07 21:54
Tak zawsze było rogal. Normalna selekcja. Ktoś powiedział brzydkie dziewczyny mają brzydkich chłopaków. Poza tym źle cię wychowano, a może zbyt dobrze. Nic nie jest

>Psim obowiązkiem faceta jest na to zarabiać


Jeśli tak uważa  kobieta, która z tobą jest to Basia ma rację niestety! Do tego nie masz zadnych innych walorow.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-03-08 15:17
Nie mówię, że moja kobieta tak mówi, ona sama zarabia odpowiednio.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-03-08 15:17
I co Ty wiesz o moich walorach:)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-08 15:34
zacznijmy od tego czy wogle je masz ? szczerze w to wątpie :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-03-08 16:16
Po czym wnosisz?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-03-08 16:17
po twoim chamstwie na forum
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-09 20:26
Nie ważne co KONKRETNIE O TWOICH WALORACH wiem rogal. Twój post mówi wszystko :-)
Tak było, jest i będzie. Przystojny, ładny, sympatyczny i inteligentny mężczyzna nie musi mieć KASY, on ją zarobi przy pomocy żony (kochanki). Jej pomoc polega na dopingowaniu tym, że jest :-)
Stary lub brzydki, z fatalnym charakterem facecik MUSI mieć kasę, aby jakaś kobieta na niego zechciała spojrzeć! WIERZ MI TO NIE JEST MIŁOŚĆ. Jeśli masz pracę dobrze płatną, mieszkanie itp., a do tego fatalny charakter i urodę to ONA Z TOBĄ NIE JEST Z MIŁOŚCI - na bank!
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-03-09 20:40
siedzi z nim dla kasy
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-09 20:06
Lidian i rogal o kobietach g... wiecie! Niestety :-) NO CÓŻ, DO TEGO TRZEBA BYĆ KOBIETĄ - prawda? :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-07 21:38
Lucy w dzisiejszych czasach nikt nie "łamie się chlebem" :-) Są bułki i chleb krojony. Najczęściej w tygodniu domownicy żywią się poza domem. Kolacje bywają wspólne
i są weekendy.
Nadrzędny - Autor Lucky Dodany 2012-03-08 07:59
twoj swiat pusty swiat a w mojej sie lamie wsobotem przy stole wspolnoty.wtwoje wsiata chleb an smietniku , telewizja pokazyjwala,  a u nas nie chleb szacunek.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-03-08 08:22
rogal160

>Psim obowiązkiem faceta jest


a co to jest psi obowiązek dla faceta  ?

Zwierzę pies. Psie obowiązki:  leżeć, jeść, biegać w domu lub po podwórku, bawić się, bałaganić, odpocząć, zrobić kupę  właściciel za niego sprzątnie, dom lub  budę też mu ktoś zafundnuje, szczekać kiedy nawet nie potrzeba, nagminne zakłócanie ciszy nocnej na wsi, jak ludzie mają wypocząć? , to u weta za wizytę zapłaci właściciel, do szkoły i pracy chodzić nie każą, jednym słowem pasozytniczy tryb życia. Pies bezpański na wolności gdy ukradnie pożywienie do więzienia za to nie wsadzą, itd...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-08 09:46
:-)))))))))))))) Część facetów właśnie tak się zachowuje. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-03-08 19:10
Ale to nie jest miłość, jak jedna strona góruje nad drugą. To pewna forma niewolnictwa.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-08 19:21
Pewnie , że nie miłość, tylko chyba zauważyłeś, że jak mówisz o prawdziwej miłości, to niektórzy nie wiedzą o co chodzi. Miłość istnieje nie tylko w literaturze i nie jest interesowna.  Każdy kto sądzi inaczej nie przeżył tego uczucia, albo sam nie potrafi kochać.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-03-08 20:33
:-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-09 20:37
Może przeżyłaś jednostronnie (bez wzajemności) :-)
To raczej pewnik - tak wynika z twoich postów :-)
Czy twój mąż był fetyszysta i mu przeszylo co do ciebie, hi, hi + NA BANK, SA TACY CO PODNIECAJA SIE....
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-09 20:38
W-w do lidian + oczywiscie.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-09 20:31
Julka mnie się wydaje, że Rogalowi chodziło o coś innego! Nie zmienia to faktu, że twój post mnie rozbawił. Masz rację tacy są mężczyźni w większości, a właściwie wszyscy, hi, hi,hi :-)
Pojęcie lidian o mężczyznach i małżeństwie jest z romansów - niestety :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-03-09 21:53

>Pojęcie lidian o mężczyznach i małżeństwie jest z romansów - niestety :-)<


A romanse, jak myślisz, to licentia poetica, czy może powstały na podstawie faktów?

> Każdy kto sądzi inaczej nie przeżył tego uczucia, albo sam nie potrafi kochać.<


I tu przyznaję Lidian rację, bo jak wcześniej napisałem, mylimy pojęcia. Jeżeli uczucie do drugiego człowieka mierzymy zawartością portfela, to niema mowy o miłości.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-10 19:01
Słyszałeś Nachbar o fantazji i fikcji literackiej?
Nie tylko kasa jest związana z wyrachowaniem. Czemu istnieją biura matrymonialne i ludzie szukają osoby odmiennej płci (nie tylko) np. w necie?
Zwyczajnie "brzydki" facet, "brzydka" kobieta bez perspektyw są samotni szukają 2 takiej samej bo razem może będzie im łatwiej, ALE TO Z MIŁOŚCIĄ NIE MA NIC WSPÓLNEGO niestety :-)
To, że ty kogoś kochasz albo  jesteś zauroczony - to zupełnie coś innego :-) nie znaczy, że ten ktoś ciebie darzy jakimś uczuciem :-)
Niektórzy bez wyjścia i innych możliwości zwykłe przyzwyczajenie i wygodę próbują nazywać uczuciem - to jednak nie to, ale to wie tylko ta osoba, która zna miłość z wzajemnością :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-09 22:32
Rea cóż ja mogę odpowiedzieć na te wszystkie posty, które do mnie skierowałaś. Nie odpowiem wiele, bo każdy kto je przeczytał , wyrobił sobie własne zdanie o Tobie. Tak jak Ty , mówi tylko człowiek, któremu bardzo potrzeba miłości. Prawdziwej miłości. Pewnie z tego powodu ranisz innych swoimi wypowiedziami.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-10 19:04
Nic do ciebie lidian nie kierowałam, jesteś dla mnie typowym przykładem osoby, która pisze o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-10 20:01
Doskonale zdaję sobie sprawę co, kiedy i do kogo piszę. Wygląda na to, że to ty się zupełnie zamotałaś. To jest twoja wypowiedź.

>W-w do lidian + oczywiscie.<

Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-10 20:53
I CO Z TEGO WYNIKA KOBIETO? + zamiast -, oraz "-" zamiast /. Tylko tyle. Nie kombinuj lidian - prawda zawsze wypływa i widzę, że sama się zapędziłaś "w kozi róg". Zwyczajnie odpuść i będzie o.k. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (Strona 95) (1575513 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill