www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szczerość (Strona 7) (150392 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 18:50
Powiem Wam szczerze , że cieszy mnie coraz wieksza Wasza szczerość. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 19:00
O, mistrz pochwalił uczniów. :-))))))))))) Jesteś pewien , że to jest szczerość mistrzu? :-))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 19:08
Tak Lidian, szczerość cieszy i prowadzi do lepszego. Może nie wszystko rozumiesz.
Ale proszę powiadom mnie kiedy Twoja wnuczka bedzie miała kilkanaście lat. Mam dla niej perfum i czekam w kibelku.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 19:11
Taka właśnie jest i Twoja szczerość na forum. Niedawno miałałeś pretensje o to co sam teraz napisałeś. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 19:22
Lidian przykro mi , ale nadal nie rozumiesz Tego co pisałem na początku przez kwiatek.  Nigdy nie zmusisz mnie abym był wulgarny. I nie zapominaj że w starej bajeczce walpoz też pisał. A Walduś zachecał do nowej.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 19:29
Doskonale rozumiem co mówisz, ale się z tym nie zgadzam. Nigdy, nikogo nie zmuszałam do wulgarności. Moje posty istnieją. Są do wglądu.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 19:41
Jeśli się z czymś nie zgadzasz to  może byś o tym pisała. To z  czym się nie zgadzasz bo tego chyba już sama nie wiesz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 19:48
To samo pytanie mogę Tobie zadać. Wiem , że mnie nie lubisz, bo Ci nie przytakuję. Mamy inne zdanie prawie na wszystko co do tej pory wiemy o sobie z forum. Tak wynika z Twoich wypowiedzi. Dajmy więc sobie spokój. Postaram się nie odpowiadać na Twoje posty i będzie ok. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 21:21
Widzisz Lidian? Nie widzisz!
To ja Ci otworzę oczy.
Ja Ciebie lubię i lubię dyskusje z Tobą.  Ch ć sie zupełnie nie rozumiemy.
Nie na wszystko mamy inne zdanie.
I zupełnie bez znaczenia są dla mnie wiadomości o Twojej osobistej sytuacji w realu. Nigdy nie przywiązywałem wagi do Twoich opowieści które Ty pisałaś o sobie. Ja o sobie nic nie pisałem (może coś sugerowałem) ale nie musi to być prawdą.  To tylko net. I tak jak pisała młoda lota , tylko spotkanie oko w oko może zweryfikować opowieści z forum.
Co innego korespondencja prywatna, ale ona dla mnie  jest tylko prywatna i nie może być informacją dla innych.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 21:27
Tak, to tylko net,  zostawiłeś swój ślad w różnych jego miejscach. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 21:51
Różne miejsca nie musza być tylko moje. A pani, pani Rutkowska niech nie liczy na wynagrodzenie za prace nie zleconą .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 21:58
Panie Kiepski przypadek sprawił, że się spotkaliśmy w innym miejscu niż to forum. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 22:51
Przyznam że nie rozumiem o czym piszesz. Czyżbym był ojcem Twoich dzieci ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 22:58
O ile mi wiadomo, to jeszcze przez net nie można dziecka zrobić. :-)))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 23:07
:-) świetne. 
Słyszałem ze walpoz był lepszy niż kaszmirowski. Ale na alimenty odemnie nie licz.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 22:59
Narażę się dziś jeszcze komuś (taki sport chyba ostatnio uprawiam):

WNK:

Przypomina mi się jak to deklarowałeś, że forum ma służyć do rozmowy z użytkownikami. Te wycieczki osobiste to też jest forma rozmowy?
(nie, nie zawierają wuglaryznów, ale jak wiemy dyplomata potrafi ładnie powiedzieć "Idź do diabła")
Co chcesz właściwie osiągnąć w ten sposób (jedyna rzecz jaka mi przychodzi do głowy to dziecinne prowokacje)?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 23:11 Zmieniony 2013-02-18 23:18
Też tak sądzę.  To dziecinada.
A ja wyraźnie od wycieczek osobistych się odciełem. Pomyliły Ci się wpisy:):-)

Edyt:
A "młoda Iota" to miał być komplement do pewnej mądrości mimo młodości.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 23:15 Zmieniony 2013-02-18 23:22
Ta, jasne. Bo kontynuowanie z kimś dyskusji na poziomie "Czyżbym był ojcem Twoich dzieci ? " jest niezwykle dojrzałe, kulturalne i wartościowe...

(EDIT: młodą mnie możesz nazywać ile zechczsz - sama o sobie pisałam "smarkacz" to się przecież nie obrażę o wersję light)

EOT
(względnie nawet PLONK)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 23:22 Zmieniony 2013-02-18 23:36
Iota ja wiem że taka na codzien nie jesteś. Opowiadal mi pewien młody człowiek jak potrafisz wywijać. :-) Nawet bez alkoholu

Edit
Przypadek sprawił że on zna Ciebie z innego miejsca niż to forum :-):-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-02-18 23:39
Interesujące. Skoro on mnie zna, ty znasz jego, to go pozdrów ode mnie (psychopatów chyba żadnych nie znam, więc pozdrawiać można).

A poza tym, zupełnie poważnie ten PLONK.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-19 00:08

>Iota ja wiem że taka na codzien nie jesteś. Opowiadal mi pewien młody człowiek jak potrafisz wywijać.  Nawet bez alkoholuEditPrzypadek sprawił że on zna >Ciebie z innego miejsca niż to forum 


TO JEST TO SAMO IOTA, CO PONIŻEJ WPISAŁA LIDIAN -czyli kłamstwo

>Tak, to tylko net,  zostawiłeś swój ślad w różnych jego miejscach. 
>Panie Kiepski przypadek sprawił, że się spotkaliśmy w innym miejscu niż to forum. ))))))))))


Poczytaj Lidian jak powinienem zareagowac na Twój wpis

>poważnie plonk


Bo sugerowanie że coś gdzieś zostawiłem i spotkania w innym miejscu niż forum - ja odebrałem jak spotkanie tete-a-tete ja , jak facet bo na pewno nie byłaby to kawa z sernikiem.
A jest to totalne kłamstwo z Twojej strony jak to co napisałem ja do Ioty
Stop plonkom i plotkom
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-19 00:11
Nie napisałam, że spotkaliśmy się w realnym świecie. Odniosłam się do netu, bo o nim właśnie pisaliśmy. Tak, spotkałam w necie Twoje wpisy. To był przypadek.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:13
HE HE HE NIE WIERZE W PRZYPADKI,WŁASNIE ODKRYŁAM P R Z Y P A D K I E M ZE JEDNEGO UZYTKOWNIKA ZNAM FORUMOWO OCZYWISCIE.:-))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-19 00:20
Staruszka obiecuje że już wiecej nie bede Ci chował laski ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:21
CHOLERO TOS TY MI TA LASKE SCHOWAŁ?MYSLAŁES ZE TO LASKA NEBESKA?NIEDOCZEKANIE TWOJE.:-))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-19 00:29
;-) Myślałem że bez laski na forum nie przyleziesz ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:31
PRZYSZŁAM PO TWOIM ZAPACHU GDYBYS ZAINWESTOWAŁ W PRZEMYSŁAWKE TO BYŁABY JAKAS SZANSA.:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-19 00:41
Zainwestowałem ! To wychlałaś w jedn wieczór cały mój roczny zapas ;-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-19 00:18
Twoje dzieci ze mna to też przypadek. Ale Iota myśli inaczej. No coż mlodość a chciałoby się tak bardziej poważnie wypaść :-):-):-) a tu nadal tylko mentor ;-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-02-19 00:22

> czyli kłamstwo


Wiesz, ja nie wykluczam tego że ty możesz z moich znajomych znać. Zaskoczyłbyś mnie, ale w zasadzie czemu nie? To z pozdrowieniami było na poważnie.

Nie dlatego dostajesz PLONKa żeś coś takiego napisał - PLONK to moja prywatna reakcja na to, że ludzie się ze sobą niepotrzebnie wożą. PLONK dokładnie na tym polega, że Pewnie Lepiej... dokończ sobie. Tobie akurat go upubliczniam, bo pytałeś kiedyś o swój stan w mojej kartotece.

To jest Internet.

Co ludzie chcą osiągnąć wymieniając się mało uprzejmymi uwagami o dzieciach i nie tylko? Co, że Lidia nagle cię zacznie szanować, lubić i poważać właśnie dlatego, że jej tak odpowiesz? No nie, bez jaj. Że inni forumowicze stwierdzą, że jesteś równy gość bo komuś robisz wycieczki osobiste?

A jeżeli nie o to chodzi, to o co? Stąd: PLONK
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-18 21:33

>Widzisz Lidian? Nie widzisz!


Przypomniał mi się taki dowcip:

Dwóch facetów pije alkohol podejrzanego pochodzenia
Henio uprzedza Staśka, że to jest niebezpieczne i można stracić wzrok.
Stasiek spragniony nalał sobie szklaneczkę, wypił, zakąsił i nalał drugą. Po trzeciej szklaneczce Henio pyta:
-no i co Stasiu - widzisz?
-nie widzę
-a widzisz! :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 21:37
Tadeusz Ty zawsze potrafisz rozwiać chmury. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-18 22:17
No cóż,
większość życia spędziłem wśród kobiet:
żona, teściowa i 2 córki.
Teść nie wytrzymał i wybrał wolność
a ja miałem do wyboru:
kłócić się albo "rozwiewać chmury"
wybrałem to drugie :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-18 22:31
I nauka "nie poszła w las." :-)))))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-19 11:13
Waldus ktos juz gdzies kiedys pisał,ze w necie nie mowi wszystkiego,tylko tyle ile chce i to jest najzdrowsze posuniecie,a Lidian no coz albo sie ja lubi albo nie,wczoraj pokazała swoja ciemną strone pewnie miała gorszy dzien ,najsmieszniejsze jest to,ze wszyscy mowili jej-źle robisz,a i tak paluchy wetknęła do kontaktu.Musi miec racje nawet gdy  łazi jak lunatyk po kraweżniku.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-19 11:16
A Tobie jeszcze mało. Nie zdążyłeś dobrze kopnąć czy noga Ci się obsunęła i nie poczułeś, że kopiesz i musisz poprawkę zrobić.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 11:36
BAWCIE SIE DALEJ,MUSZE ZAJAC SIE SWOIMI PILNYMI SPRAWAMI,LIDKA NIE ROB SIE MNA,CHROMEK  ZDROWIA CI ZYCZE,WALDUS PILNUJ SIE LUBIE CIE CHŁOPIE,NORBUS CIEBIE NIC NIE NAUCZY ALE TO NIE ZNACZY ZE NIE BEDE CIE DRECZYC PO POWROCIE-ZA JAKIS CZAS,EASY I NAUTA-NIE PODDAWAJCIE SIE,VAL KOBIETY KIEDYS CIE WKURWIE:),REA CAŁUSKI POZDROW PIOTRKA I WY NOWE DZIEWCZYNY-CIASTECZKO ROWNA BABKA Z CIEBIE,I CAŁEJ RESZCIE MOWIE BUZIOL,WROCE MOZE W MARCU,MOZE POZNIEJ.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-19 13:23
Skoro musisz to znikaj, ale zastanów, się gdzie Ci będzie gorzej jak tu. ;-)
wraca prędko i trzym się, teg co tam będziesz miała pod ręką. buziol
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-19 13:38
Do zobaczenia Staruszko:)
nauta ma rację:))))
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-02-19 16:56
szkoda ze uciekasz,wszystkiego naj.:-))
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-02-19 20:07
ej no zostań tu jeszcze przed marcem, może jaki ciekawy temat się wykluje
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-02-19 20:08 Zmieniony 2013-02-19 20:11
Pa, pa, pa :-) co mi tu jakąś legendę robisz - jakiego Piotrka? Dobrze, że mąż na takie str. nie zagląda :-)
Przywieź jakąś kieckę, Rabanne może :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-02-19 23:11
Staruszka wróci może w same perfumy ubrana:) Marzec blisko.:-) Pozdrówka.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-20 11:17
Staruszka większej radości nie mogłaś mi sprawić (nie będę musiał chować Ci laski).
Mam nadzieje że  zgubisz nawigacje i nie trafisz tu po powrocie;)
Udanego powrotu ale tyko do zdrowia :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-20 09:27
Easy , kidyś Ci zarzuciłem że wchodzisz raz na miesiąc i starasz się określić a nawet narzucić że któraś strona ma rację nie znając powodów powstania sporu. Tym razem uczestniczyłeś na bieżaco w temacie ja natomiast z doskoku i nie mogą z tego powodu stwierdzić która strona ma rację.
A wyczuwam że tego oczekiwałeś po tak sformułowanej wypowiedzi./5/
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-20 16:41
Waldus nie przejmuje sie twoimi zarzutami,zagladam kiedy moge i chce,tak jak czesc wchodzacych,przeciez wolno nam tak,prawda?:-))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-02-20 19:46
A może tak zostawić na tym forum samych kiep skiego i kolegę jego?
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-20 23:00 Zmieniony 2013-02-20 23:06
Zarzut nie dotyczył twojej czestotliwości pojawiania się,  tylko że zajmowałeś stanowisko nie znając przyczyn sporu. :-). A swoją drogą ja przejmuje się tym jakie Ty bajki czytasz piecioletniemu brzdaącowi. Tym z kolei nie powinna przejmować się  Lidian., nie raz czytałeś o czym jest bajecza. I to Ty powinieneś wiedzieć  czy należy ją czytać dziecku.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-26 10:51
Wracając do plonków i plotek.
Sa to zupełnie inne słowa choć brzmią podobnie.
Jedno jest pewne mają kolosalne znaczenie dla samego forum.
Plotki najczęściej pojawiają się nagle niespodziewanie. Sa czasami nieprawdopodobne, ale bywają też takie które bywają bardzo prawdopodobne. Mogą być tzw. Wyssane z palca mogą być też takie które są tak skonstruowane że zastępują prawdę. Dużo zależy od tego do jakich osób one trafiają i kogo dotyczą.
Zastanawia mnie również istnienie plonków.
Mają podobną moc jak plotka. Potrafią być jednak nieuzasadnione. Powinny być poprzedzone warnami. Inaczej zmieniają się w plotkę. W kazdym bądź razie muszą być poparte poważnymi zarzut ami.
Dlatego nie mogą być rzucane tak sobie ad hoc, aby nie sprawiały wrażenia żartu.
Ale dosyć o tym (ta wypowiedź pisana jest dla pieniędzy) ;-)
Dobrego dnia.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2013-03-05 10:54
na sprawy rent przekładają się m.in. kiedyś była praca, różna, słaby znalazł swoje miejsce. Mentalność tez była inna, lepsze warunki pracy wypłaty, nie istniała strach że zakład w likwidacji. Stworzono demokratyczny kraj z dziurami w prawie. I tak jak wspomnieli forumowicze - uciekli spod ZSRR wpadli w wymiociny zachodu i w niewolnictwo dla kościoła katolickiego
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szczerość (Strona 7) (150392 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill