www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 108) (2416630 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-04-16 19:37
Девочки поняли?
:-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-16 19:39
Da.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-04-16 19:45
Хорошо! красавица :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-04-16 19:46
:-))))))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-16 21:43
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-04-17 07:16
trola,ktora to ty bo z tej strony nie widac?;-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-17 08:49
aaaaaaaaa to sobie wyobraź, pozwalam :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-17 12:36
Kiedyś jakiś facet spytał mnie gdzie coś jest?
Ja odpowiedziałem i wskazałem ręką - tam zboku .
Jak to słowa i literki mogą tworzyć niezamierzone zbitki. :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-04-17 12:58
Jedni patrzą z boku, drudzy z góry. Jedni i drudzy podglądają ;-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-17 13:02
Uśmiałam się, połapał się, czy tylko Ty miałeś ubaw?:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-04-17 13:06
Pewnie dostał z liścia.:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-17 13:13
Jak skojarzyłem to nie było mi do śmiechu. Facet na szczęście nie poczuł się obrażony. Po pewnym czasie też jak Ty uznałem że to zabawne było ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-04-17 21:10

>Jak to słowa i literki mogą tworzyć niezamierzone zbitki.


Tak jak w tym pytaniu, w którym zawarta jest odpowiedź:
CO ROBISZ SZCZEPANIE! :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-04-17 21:25
:-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 07:53
Otwieram temat w poradniku, bo chyba musimy się wypowiedzieć/naradzić w kwestii obecności na forum Rei. Czy naprawdę nam zależy, żeby przychodziła i w niewybredny sposób obrażała innych? Ostatnie wyzwiska były i są  rodem ze slamsów. Oczywiście można wejść z kimś takim w pyskówkę, ale czy jej dorównamy w tych wulgaryzmach??? Pewnie nie, a normalnego języka, jak widać nie rozumie, przycinków też nie. Zbyt kulturalne są.
Forum to nie miejsce dla rozładowania jej frustracji, w przerwach, kiedy nie wchodzi też mamy o czym rozmawiać.
Jest na to rada?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-19 08:43
WCIAZ MAM ZA MAŁO CZASU ALE WZ MOZE GETTO DLA TYCH MOWIACYCH INACZEJ ?JUZ CHCIAŁA COS ZROBIZ ZE STARSZYMI FORUMOWICZAMI TERAZ Z TYMI BARDZIEJ REALISTYCZNYMI?MOZE DLA KAZDEGO ODDZIELNA CELe????
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 09:19
Bardziej realistycznymi, czyli wyzywającymi innych od "suk, od spadaj durnoto,śmiecisz w necie, pajacu" i inne? A to tylko pojedyncze wyrażenia, bo kontekst jest jeszcze bardziej obraźliwy i podły. Od większości zależy, czy sobie na to pozwolą.
I kto chciał coś zrobić ze starszymi? To Rea wszystkich traktuje pogardliwie i obraża. W temacie osób starszych była mowa o podzieleniu forum na pełnoletnich i niepełnoletnich, kiedy się Chromy oburzał za seks na forum i zgłaszał do adminów. Seks był zresztą, co przyznałam wtedy  miernej jakości, delikatnie mówiąc.
Więc może dokładniej pisz, do czego Cię zachęcam bez urazy.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-19 09:27 Zmieniony 2013-04-19 09:30
Ja, że nie miałem przyjemności pisania z Reą nie będę się wypowiadał w temacie. Faktem jest, że Waldusia czy Tadka potraktowała tak jak sam nie chciał bym być potraktowany.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 10:00
Ok. W sprawie traktowania dodam dla przypomnienia i zaakcentowania faktu, że nie tylko ich na przestrzeni pewnego czasu.
Można się z niej podśmiechiwać, ba, może nawet dobrze bawić jałowym rozumowaniem, gdy oblicza komuś wiek, gdy WIE kto ma rodzinę, kto jej  jej nie ma, kto wisi w oknie, kto nie, dlaczego nie ma prądu, a dlaczego ona wie, kiedy mieć nie będzie. Kiedy dokładnie WIE kto mieszka i nie mieszka w Warszawie i inne jasne jasnowidzenia. To byłoby zabawne i śmieszne, ale wyzwiska, spluwanie na forum w odniesieniu do ludzi, to przekracza normę, nawet dla troli forumowych. (nie mam oczywiście na myśli nicka naszej Trolki)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-19 10:21
CHODZIŁO MI O TA SEKSAFERE LIDZI,DLA MNIE TO BYŁO ŻAŁOSNE A CHROMEMU PRZYZNAJE RACJE ZE ADMINA PROSIŁ O WSTAWIENNICTWO.PRZECIEZ MOZECIE TERAZ TO SAMO ZROBIC NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE,LEPSZE TO NIZ WYGŁUPIANIE SIE W IGNOROWANIE.
TO CO WZ MOWISZ ZE LEPIEJ NIC NIE MOWIC BO INACZEJ REA WYSKOCZY I WYKORZYSTA SZCZERZE DANE INFORMACJE?I SŁOWO DLA TROLLI..DAJ SE SPOKOJ KOBIETO I NIE PODPUSZCZAJ ANI NIE ZAGADUJ TYCH KTORZY CZEPIAJA SIE TWOICH PRZYJACIOŁ BO TO ANI LOJALNE ANI FAJNE.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 10:32

> TO CO WZ MOWISZ ZE LEPIEJ NIC NIE MOWIC BO INACZEJ REA WYSKOCZY I WYKORZYSTA SZCZERZE DANE INFORMACJE?


Każdy, w całym necie odsłania się tyle, ile chce. Internet jest pod strzechami wystarczająco długo, aby wiedzieć, że trzeba mieć ograniczone zaufanie do niego. Czy do wszystkich ludzi? Oczywiście nie. Jak z kim komuś po drodze, to i tak ludzie nawiązują pozaforumowe trwałe kontakty.

Co do reszty zgoda. Ale z drugiej strony zgłaszanie do bana powinna wg mnie oczywiście poprzedzić rozmowa na forum.
Gdyby w tamtym niefortunnym przypadku tak się stało, być może wszystko...miałoby inny obraz i dziś.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-19 10:47
NIE MASZ RACJI ,JESLI COS KOGOS UWIERA TRZEBA TEN KAMIEN WYRZUCIC A JAK TO ZROBIC NA FORUM?ROZMOWA?MYSLISZ ZE LIDZIA PRZESTAŁA BY WTEDY PISAC GŁUPOTY ALBO REA PISAC JAK PISZE??NIE!!!JESZCZE BARDZIEJ JEDNA I DRUGA BY TO ROZSIERDZIŁO.I NIE MOW ZE TAK BY NIE BYŁO,JEDNA POCZEKAŁA W KIERZKACH AZ INNI WPADNA DO ROWU BY OKRASC ,DRUGA POCZEKAŁA(BY) I JESZCZE WIECEJ DOWALI(ŁABY).BO OBIE NIBY INNE ALE TAK SAMO ZAWZIETE(WZ TERAZ SIE NAM DOSTANIE).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 10:57
Może tak...może nie...Może to kwestia sposobu mówienia? Ale może i masz rację, kwestia niewyuczalności i zawziętości? Tak naprawdę nie wiemy, bo słowa sa tak często źródłem nieporozumień, jeśli język mało giętki?:-) :-)
Jak jest okazja, to powiem, że teraz do Bajki zaglądam, by zobaczyć co się dzieje, raz na tydzień może. I widzę, że znowu się wkoło czterech liter kręci. Lidian, chciałoby sie powiedzieć, masz dar rymowania, składania lekko wierszyków, ale nieustanne zawracanie kija wokół kaleson gustawa i koronek Hanki jest byle jakie. Szkoda Twoich zdolności.:-)  Bardziej już jakby co niż ta bajka ekscytuje kamasutra, choć nie wszystkie jej kartki już dla nas, na niektóre można tylko popatrzeć, hihi, kręgosłup nie wytrzyma.;-)  Więc może na forum inna bajka? O wadach i przywarach zajączka, hihihih?;-))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-19 11:05
MOZE BAJKOPISARKA JUZ O TYCH SPRAWACH TYLKO BAJA?:-)))))))))))MOZE KONKURENCJE WISŁOCKIEJ CHCE ROBIC-MARNA DODAM.DOBRY EROTYK JEST ZAWSZE DOBRY,ALE MUSI BYC DOBRY,LEPIEJ MOZE WG WSKAZAN WZ TYLKO ZA CHWILE ZNAJAC NALECIAŁOSCI PISARSKIE SKONCZY SIE NA KOPULACJI 10 ZAJACOW RAZEM.JAKBY TO POWIEDZIAŁA JEDNA TAKA BLLLLLEEE.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 11:12
Nie będzie tak źle, takiej "sodomii i gomorii" nie przewidujmy, zajączki delikatne są choć szybkie jak błyskawica podobno. Lidian nie zadąży zaobserwować i opisać. Lidian uśmiechnij się do nas, żartujemy. ;-)))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-19 11:17
ZAJAC PODOBNO JAK KROLIK ROZMNAZA SIE PRZEZ PĄCZKOWANIE WIEC NADZIEJE ZE NIE ZDAZYŁABY PODEJRZEC.:-)))))))
LIDIAN WCALE NIE ZARTUJEMY!!!!!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 11:18 Zmieniony 2013-04-19 11:22
W kwestii kaleson Gucia nie, są byle jakie treściowo, ale w kwestii zajączków chyba tak?
A w ogóle to zbaczamy z tematu, wywołała się Bajka, ale w sumie przynajmniej ta bajka nie atakuje nikogo personalnie i nikomu nie uwłacza, co trzeba odnotować,
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-19 11:21
O ŚWIĘTA NAIWNOSCI!ALE OKEY SIE ZOBACZY.:-)) TERAZ CZEKAM CO TROLLA ODPOWIE W CO NAS WKURZA,JUZ MAM ŚCIERKE PRZYSZYKOWANĄ.:-)))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 11:23
Dopisałam coś wyżej, ale zobaczymy, ok.:-) Warto czekac czasami.:-) Pozdrówka.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-19 11:34
TO NARA WZ ZE ŚMIETANKĄ.:-))))SIE 3MAJ.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-19 17:56
powtórzę: zajrzyj do netykiety krzykaczko[b/]

dodam że to jest forum dla osób o różnych poglądach
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-04-19 18:01
Trola wyluzuj,od roku jestes i nagle zaczeły przeszkadzac Ci wielkie litery a nie przeszkadza Ci jezyk Realistycznej podobno kobiety?
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-19 18:10
no ale STARUSZKA już troszkę przegina, poza tym przyznała się że nie jest ON a robi dosyć dokuczliwe uwagi z dosyć wysokiego poziomu
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-04-19 18:18
Jeszcze raz zapytam:nie przeszkadza Ci język,słowa ktorych uzywa Rea a wielkie bukwy i wykrzykniki tak?Sorki,dla mnie to dziwne,osobicie nie mam nic do rei ,staruszki czy ciebie wyrazam tylko swoje zdanie.Tez nie jestem ON a tu pisze,to co zdrowi piszacy nie moga wypowiadac sie na WASZE tematy?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-27 00:00
easyrider...  Zdrowi mają prawo do wypowiadania na nasze tematy, lecz ty nigdy nie uczestniczyłeś w tematach, w których rzeczywiście pisze się o problemach dla niepełnosprawnych... Jedynie pełno cie tam, gdzie jakaś wrzawa, kłótnia.
Zamiast uspakajać ludzi w kłótni, to dolewasz oliwy do ognia... Realnie tu, na tym forum wypowiada się wiele osób, lecz ja nie zaliczam ani ciebie, ani rea, ani staruszki do realnie piszącymi na tematy niepełnosprawnych... Wybacz mi moją szczerość...
Wyznaję taką zasadę, że żaden zdrowy człowiek nie może w stu procentach chorego czlowieka, choćby z tego powodu, że zdrowy, jedynie może starać się zrozumieć... A Ty easyrider nawet nie starasz się nikogo zrozumieć, tak jak rea, staruszka....
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-29 11:18
NORBUS,TAKTU TROCHE CHŁOPIE!!!!!!!!!!!!!

A TAK NA MARGINESIE.DLACZEGO TWORZYSZ GETTO DLA ON?NIE ZAUWAZYŁES ZE TO TEZ LUDZIE ?NA UMYSLNIE DZIELISZ NA PEŁNOSPRAWNYCH I NIEPEŁ. CZY TO CI SAMO TAK WYCHODZI?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-29 17:04
Nie dzielę ludzi na niepełnosprawnych i sprawnych a na tych co starają się robić co dla osób niepełnosprawnych i na tych co udają, że coś robią, ty jednak należysz, "staruszko kochana" do tych jeszcze gorszych, do kpiących i którzy obrażają słabszych od siebie... Ze mną ci tak łatwo nie pójdzie... "Kochana"... :-)
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-04-29 22:40
Chyba kazdy czytający Norbi Twoje posty czasem odnosi takie wrazenie,ze pewnie nieswiadomie,to jednak oddzielasz tych sprawniejszych,od tych niecałkiem.A przeciez tym samym sie pasjonujemy,to samo nas wnerwia,tak samo chcemy byc wazni i zauwazalniśmiem nawet twierdzic,ze w niektórych momentach życia jesteśmy silniejsi niz te herosy.:-)
http://www.youtube.com/watch?v=jbjbfUlX2Vc

Tekst piosenki:

"Oooooo..
Wiara, siła, męstwo -
to nasze zwycięstwo! x2

Kiedy duch i serce jest silniejsze niż ciało
to ból wśród nieszczęść uczynił Cię skałą.
Tylu już przegrało, zabiła ich słabość,
Ty wśród nich wyciągasz dłoń po wygraną.
W każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń.
Chcę ubrudzić ręce, by wybudować szczęście,
ubrudzić ręce, by wybudować szczęście.

Na ziemię powaleni, wstajemy, nie giniemy -
ta krew już raz przelana, nie wyschnie wciąż i płynie!

Oooooo..
Wiara, siła, męstwo -
to nasze zwycięstwo! x2

Nie czas wątpić, gdy się wali
silniejsza ma być wiara,
a przeciwności z bara rozwalać jak taran.
Trza spalać granice starań i przekraczać słabości ciała
W każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń,
chcę ubrudzić ręce, by wybudować szczęście,
ubrudzić ręce, by wybudować szczęście...

Na ziemię powaleni, wstajemy, nie giniemy -
ta krew już raz przelana, nie wyschnie wciąż i płynie!

Oooooo..
Wiara, siła, męstwo -
to nasze zwycięstwo! x2

Na ziemię powaleni, wstajemy, nie giniemy -
ta krew już raz przelana, nie wyschnie wciąż i płynie!

Oooooo..
Na ziemię powaleni, wstajemy, nie giniemy...
Oooooo.. "
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-19 10:58
a to niby to forum nie po to stworzono, ja też czasem dostaję przytyki, na szczęście w kawiarence są one znośne i do przetrawienia a poza tym zawsze można włączyć cudowną funkcję ignorowania

(Staruszko, nie krzycz tak, proszę bo już się cała skuliłam) :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-04-19 17:54
Alescie dziewuszki pojechały,ale macie wiele racji.:-)

Trola staruszka od zawsze wali duzymi literami,moze klawisz od capsl-a sie jej zgubił ale wszyscy ktorzy ja znaja wiedza ze tak pisze.:-)))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-24 01:59
Nie od zawsze, niestety nie masz racji w tym twierdzeniu.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-26 12:16
Iota dałem sobie ignora. Nie widzę wszystkich swoich wpisów. Jest tylko pewne niebezpieczeństwo , jak uniknąć powtarzania się. (żartuję, żeby nie było wątpliwości)
Gdybym wykonał taki manewr dla innych osób nie wiedziałbym co i kto napisał. ?
Bo komunikat jest taki - ukryj post (ignoret)
Tadeusz sprawdzałem Twój sposób - Jest fajny :D
Zastanowie się czy zdjąć sobie ignora ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-26 12:20
Chyba jednak zdejmę bo nie mogę edytować i ewentualnie coś poprawić ;-);-);-)
Tylko -ukryj post (ignored)
No i mnie tu wcale niema.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-26 12:47
Być niewidzialnym, to wielka sprawa . Zaraz poleciałbym do Chin bez biletu ;-) . O jacie, ale bym sobie pozwiedzał i posiedział na ławce w ogrodzie Gaudiego w Barcelonie . Pewnie byłby problem w restauracji, nawet samoobsługowej . Sam bym sobie nie mógł przynieść talerza zupy, ale ... i na to znalazł bym sposób :-) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-26 21:19
Super amalian ,zaraz wrócę . Bo bycie niewidzialnym  nawet dla siebie jest dziwne ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-27 18:50

>  O jacie, ale bym sobie pozwiedzał i posiedział na ławce w ogrodzie Gaudiego w Barcelonie .



A bierzesz pod uwagę, ile osób by siadało na Ciebie, ba wręcz opadało z impetem na tę ławkę? :-)
Najlepiej niewidzialność i umiejętność fruwania w jednym pakiecie sobie załatwić.:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-04-28 16:29
Dzisiaj chciałem się podzielić pewną wiedzą na temat badań u lekarzy specjalistów. Czasami jest tak, że musimy skorzystać z konsultacji u specjalisty. Przed wizytą pouczani jesteśmy, aby się zgłosić z kompletem dokumentacji medycznej, a w szczególności przynieść wyniki poprzednich badań.
A teraz pytanie: Chcecie być przebadani dokładnie i dowiedzieć się prawdy o stanie swojego zdrowia?
Jeżeli tak, to wyniki możecie mieć przy sobie, ale ..... ich specjaliście nie pokazujcie. 
Być może jesteście innego zdania, ale jak przekonałem się, że tylko w ten sposób można zmusić lekarza, aby zajął się naszym zdrowiem zgodnie ze swoją wiedzą i badanie zrobił dokładnie, a nie sugerował wynikami poprzedników i zmieniając kropki i przecinki przepisał opis.
Całkiem niedawno pojechałem z pewną osobą na badanie USG. Przeważnie badanie odbywało się w trymiga, czyli weszła/wyszła. Tym razem w czasie jazdy rozmawialiśmy na temat zbliżającego się badania. W pewnej chwili sięgnęła do swojej torebki, aby sprawdzić, czy zabrała wyniki. Nie zabrała. Byliśmy jednak za daleko, aby się po nie wracać, choć bardzo nalegała na to. Ja przejąłem na siebie całą odpowiedzialność i nie zawróciłem. Za to siedziałem prawie z godzinę na poczekalni. Tyle bowiem trwało badanie, ponieważ specjalista najpierw kobietę zbeształ, a później męczył się, aby dokładnie przebadać. Przynajmniej kobieta ma opis, który nie we wszystkich punktach zgadza się z poprzednimi badaniami, bo są również nowe, dotąd nie stwierdzone. Być może tam właśnie kryje się źródło choroby i związanego z tym złego samopoczucia.
Jak coś się dowiem nowego w tej sprawie, niezwłocznie napiszę.

Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-04-28 22:58
Może to jest jakaś metoda na wszystkowiedzącego lekarza,zeby skorzystał z tych lat studiów i obserwacji a nie sugerował się innym wszechwiedzącym?
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-29 13:45
Wchodzę na stronę główną forum. Mam na czerwono wyświetlnone liczby o ilościach wpisów w Kawiarence i w innych. Teraz mam w kawiarence 206 wpisów a pozostałych 12 .
Gdy klikam na tą na czerwono podświetloną liczbę postów wyświetla mi się tylko  ich część nowych wpisów , potem pokazuje się wpis :
Additional posts have been cut off to limit page length.
Czy to błąd pamięci tabletu z którego teraz piszę, czy ograniczenie forum?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-05-09 08:48
Przyznaje bez bicia-jestem ciołek komputerowy!Na serwerze poczty lądują wazne dla mnie maile jako "SPAM" i nie wiem jak to zrobic,zeby były w "Odebranych",pewnie wystarczy jeden klik i po sprawie ale gamoń nie wie jaki klik.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 108) (2416630 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill