www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 11) (1292168 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-09-27 21:51
Może wystraszył się czegoś na forum? :-)
KRZYKU? a może ciszy? :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-28 00:04
:-) Ty potrafisz , opisać to co mnie też uwiera.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-09-28 09:42
Sprawdź, czy nie masz czegoś w bucie - bo to najczęściej uwiera :-)
Ale .... bywają i inne powody :-) :-) :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-27 23:56
Miłe słowa do słowa muli? Tuli-luli, a, a, a....:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-28 00:02
Z mojej strony strajk! Gdy na początku jest "rozryfka" to nawet nie otwieram nowych wpisów.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-09-28 08:06
To nie strajkuj tylko Ty zacznij wtedy na początku będzie coś innego. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-28 16:02
Witam wszystkich. MAm nadzieję, że macie już czas na poklikanie. Zapraszam. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-30 11:59
Mam teraz.;-)
W związku z Dniem Chłopaka wszystkim 'chłopakom' z forum serdeczne życzenia przesyłam. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-30 13:23
Ja też mam, ale nie mam ochoty ;-) na poklikanie.
Nie będę niewdziecznikiem i serdecznie dziękuję za życzenia :-)*
Bo każdy facet do końca swoich dni jest ciągle chłopczyk iem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-30 15:44
Nie zawsze i nie każdy. Nieraz ze ślicznego chłopczyka wyrasta niezły gnojek.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-09-30 19:09
no dobra, wszystkiego najlepszego wszystkim facetom na forum :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-30 22:27

> Bo każdy facet do końca swoich dni jest ciągle chłopczyk iem.


Czasem dość niesfornym, nawet jak Dyzio, który tu kopnie, tam uszczypnie.:-)
Są też tacy napuszeni jak paw. :-) Albo inne kwiatki...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-02 10:45
Dziś powiem miłe słowa do graczy w rozrywkę. Miłego grania, a po graniu miłej rozmowy na forum w innych tematach, bo przecież nie robicie tych rozrywek na złość już Niekiepskiemu, tylko z potrzeby intelektu, prawda? Pozdrawiam rozrywkowiczów.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-02 11:06
Również pozdrawiam. Wszystkich. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-06 17:18
Witam Was wszystkich. Wiem, że jesteście i czytacie tylko milczycie. Szkoda, że nikt nie ma ochoty ma rozmowę, bo już mi się też znudziło patrzeć tylko na wątki z "rozrywką" w stylu "łamanie głowy" nad wymyśleniem nowej rzeki, miasta itd. Tak tu kiedyś było "gwarno". A teraz.... nawet "nasz reformator forum" Waldi zamilkł. Wracajcie, wiem, że jesteście tam za ekranami Waszych komputerów. Uśmiecham się do Was i mam nadzieję, że choć jeden uśmiech od Was do mnie powróci. :-))))))))))) :-)))))))) :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-10-06 19:37
LIdian, ktoś może na chwilę, przy okazji zajrzeć i nie chce mu się gadać - nie wszyscy lubią przynudzać :-) Ktoś też tutaj napisał "...strach się bać" i to prawda :-(
Piszesz "kiedyś" - kiedyś i rozrywką (Ty też) się zajmował, bez zbędnych przytyków, ktoś puszczał muzykę, inni rozmawiali o wszystkim i niczym i było ok. Pisałaś " nie przeszkadza mi", sama pisałaś wierszyki i wymyślałaś bajki to komuś innemu mogło się znudzić, ale nikt nie krytykował. Mówiłaś jak się nie podoba można wyłączyć komputer. Trzeba być konsekwentnym.

Ps. Ty łamałaś głowę "mondrą" rozrywką, wołałaś o pomoc jeszcze "mondrzejszego" i co z tego wyszło? "wiedziałem ale....", Ty nie. Jolik wam powiedziała :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-10-06 19:44
Czy lekarz powiedział miłe słowa, czy wręcz przeciwnie?

Wchodzi stały pacjent do specjalisty, lekarz mówi:
- dobrze pan wygląda.
Pacjentowi automatycznie przypominają się osoby, które poznał w Klinice. Wieczorem jeszcze dobrze wyglądały, opowiadali dowcipy. Rano leżeli już w łazience owinięte prześcieradłem.

Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-06 20:18
KobietaA pewnie, że to wszystko robiłam, ale nie tylko to. Nie przeszkadza mi w dalszym ciągu, ale przydało by się też porozmawiać na forum.  Nie powiedziałam, że mi się nie podoba. Pewnie , że można wyłączyć i to robię, ale lubię osoby tu piszące i chętnie z nimi porozmawiam. :-)))))))))

Skoro prosiłam o podpowiedź, to znaczy, że nie wiedziałam czy mój tok myślenia jest prawidłowy. Jolk mi pomogła, za co jej podziękowałam. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-10-06 19:37
no cóż dopiero teraz znalazłam trochę czasu.
Musiałam poćwiczyć GIMPA bo we środę mam egzamin, musiałam posprzątać na tydzień do przodu bo chodzę na kurs grafiki komputerowej i staram się żeby załapać się na staż, musiałam pobawić się z dzieckiem i ułożyć go do snu, a teraz jest przerwa na reklamę to tutaj wlazłam. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-06 20:20
Dobrze, że w ogóle znalazłaś chwilkę. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 09:34

> Szkoda, że nikt nie ma ochoty ma rozmowę, bo już mi się też znudziło patrzeć tylko na wątki z "rozrywką" w stylu > "łamanie głowy" nad wymyśleniem nowej rzeki, miasta itd. Tak tu kiedyś było "gwarno".


Lidian, przecież to takie zamujące i rozwijające te rozryFki:) Czego się czepiasz, hihihi:)))
Gdy się zaczynały inne tematy, wlatywały co bardziej światowe osoby i twierdziły, ze nudno i podnosiły wątki z rozryFką na górę. Reszta też rozrywała się z radością i pasją. :-) Tak się do tych rozrywek przyzwyczaiłam, że nie śmiem przerywać. :-))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-07 10:05

>Tak się do tych rozrywek przyzwyczaiłam, że nie śmiem przerywać. :-)))))))) <


Można utrudnić dostęp w pisaniu dyrdymałów, ale czy to jest wyjście ? - pewnie nie . Jestem dzisiaj zakatarzony i nic mi się nie chce- nawet myśleć . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-07 10:08 Zmieniony 2013-10-07 10:13
To się do tych "rozrywek" dziś nie nadajesz. :-)))))))))))))

Amalian zdrówka życzę. :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-10-07 10:46
klikam dzisiaj z domu i na innym, moim komputerze . Jestem słaby, ale ...każda infekcja daje mi się mocno we znaki :-( . Zażywałem wszystko co dobre, żeby uchronić się od gorączki, bo ta  mnie kładzie - drogie panie . |Jestem wtedy do d... . Wychodzę z przeziębienia :-) ...Tylko, że pewnie ono zostawi mi ślad w moim SM :-( . Szlak by to...ale nie myślę o tym . Dzisiaj jest ładna, słoneczna pogoda i może wyjdziemy do9 ludzi , na miasto czy kina . Życie jest piękne :-) - i tego się trzymam :-)))) /. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 10:25
Zdrowia Amalian! Żona kołdrę Ci ściągnęła w nocy zamiast otulać?;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-07 10:48
właśnie nie - spałem w domu rodzinnym i pod inną kołdrą :-) . Teraz siedzę w domu i jest nadzieja na wyzdrowienie :-)))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 10:52
No to Ty się  lecz ciepłym przytulaniem do żony, jakieś miłe okłady itp. :-)
Ja teraz lecę w ramach dozoru technicznego na dół, bo wnuk, klasa Ib ;-) lekcje robi, a jego mamusia dostaje "nerwowej choroby" jak to widzi.:-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-07 10:10
Wuzetko, to czas wreszcie się zebrać w sobie i wykazać odrobinkę odwagi. Koniec z przyzwyczajeniem. :-)))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 10:30
Nie, no coś Ty.:-) To by była dyskryminacja, a tak az miło patrzeć jak rozrywki śmigają. Nawet się zastanawiam, czy nie wymyślę innych i nie dołożę. :-)))))
Lidian, chyba będziesz w mniejszości, ogarnij się, bo kto to dziś jeszcze prowadzi rozmowy???? :-) :-) Pozdrowka:) ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-07 10:56
to od nas - piszących zależy czy jest co czytać . Dlaczego zaraz kogoś eliminować z tego forum bo pisze nie na tym poziomie . Nie obraża nikogo, nie wyzywa ...Nie oceniajmy tak srogo . Świat jest piękny, pozwólmy pięknie się różnić, żeby nie był nudny . Boże, jak mądrze piszę !!! ;-))) ..........pozdfrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 11:02
No jasne, piękne i prawdziwe, ale jakimś dziwnym trafem co jakiś temat wypłynał, to szastu prastu i rozryfki jak ptaki się zlatywały STADEM. :-) A to oznacza, że rozmowy tu nie sa 'trendy'.:-) Amalian to nie złośliwość, ale nieśmiałość, ze skoro nie w kursie się jest, to albo zacząć się rozrywać, albo milczeć przytomnie.:-)))  Lecę na dół. Pozdrawiam.
ps. A tak naprawdę nawet Lidian już miała dość tych rozryFek, a to wzór forumowiczki jest.:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-07 11:06
nie musisz tam zaglądać...daj im żyć . Wszyscy mamy 'swoje' potrzeby i nie wiem dlaczego moje 'muszą' być tylko reprezentowane . Nie 'wchodzę' tam gdzie wiem że nie zaspokoję swoje GO ;-) ego ;-) . Pozdrawiam i lecę zjeść śniadanie :-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-10-07 12:55
Oj tam, rozrywki fajne są, takie wymagające intelektualnie i rozwijające. Proponuje nową. Ostatnia litera - choroby:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-07 15:00
A u mnie plaga biedronek i będę z nimi miała nie lada rozrywkę , kiedy zdejmę pranie z balkonu. Jest gorąco , 20 st, a ja mam przez te biedronki wszystkie okna pozamykane. Dobrze , że jak byłam na spacerze, to biedronki jeszcze "spały". Już jednego roku był nalot biedronek, ale taki jak jest dziś , to widzę pierwszy raz w życiu, a już trochę lat żyję. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-07 16:40

>A u mnie plaga biedronek


U mnie tylko dwie w promieniu ok. 1 km. :-)
Ale skoro u Ciebie jest tak dużo to wykorzystaj na "przetwory" :-)  bo wokół słychać:
sok z biedronki, szynka z biedronki, itd., itp. ... korzystaj - rób zapasy na zimę :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-07 16:58
Zaraz je pozamiatam na szufelkę. :-) Mówisz soczek? Dodać spirytusu? Będzie nalewka. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-07 17:05
Nalewki na biedronkach jeszcze nie piłem :-)  więc warto spróbować.
A przy okazji to przypomniało mi się jak moja jedna z córek kiedy była mała nazywała tego sympatycznego owada "biednorka" - i tak jej zostało :-) :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-07 17:13
:-))))))))) Też fajnie. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-10-07 16:41
Zwłaszcza wysokiego lotu i wymagające intelektu rozmowy "na szczycie" : "ile zeżarłam czekolady" oraz "ile wy....łem, po wypiciu piwa".
Żal d... ściska, jak w necie ktoś stara się być "mądrzejszy i chorszy" :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 17:39
Jeszcze wyższy poziom, kiedy ktoś opowiada na forum jak mu "żal d... ściska". Można z tego rozryFkę zrobić, podzielić na sylaby to ściskanie.
Ps. Niektórzy zżerają, inni jedzą, kwestia grup społecznych, bo warstw już nie ma oczywiście.
Banek się skończył? To witamy z powrotem. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-10-10 16:19

>Banek się skończył?<


Nie pomyliłam się co do Ciebie - należysz to takich co to o INNYCH wiedzą więcej niż oni sami.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-10-10 20:09
Znaczy się gdy "INNI"  piszą, że żal im  coś ściska, to nie wiedzą nawet o tym, za to  ja wiem? No to jasne, masz rację, wiem więcej, bo czytam, co jest napisane. :-) :-) A swoją drogą, widzę, że coraz  bardziej ściska. :-)  och, ten żal, ten żal...:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-10-08 14:43
AMUS MADRZE PRAWISZ,BRAWO!!!!
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-07 17:32
Dzieci często mają powiedzonka, które długo się pamięta. Ta sama córka nazwała kiedyś krasnoludka "śkradudek" i też przylgnęło to określenie do niej, kiedy opowiada swoim dzieciom o krasnalach to też tak przekręca albo woła: "śkradudy"! myć się i spać. :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 17:41
Do kolekcji dodam 'kazielik' - talerzyk.:-)))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-07 17:46
Spisywałam powiedzonka moich dzieci. Córka bardzo wcześnie zaczęła mówić, brakowało jej słów więc je sama tworzyła. Nieraz to wspominamy i śmiechu jest przy tym dużo. Teraz wnusia jest na tym etapie. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-07 18:09
Obecnie moja starsza córka założyła "kajecik" i spisuje takie perełki. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-07 18:52
Będą wspomnienia. :-))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-07 19:01
Ze znajomymi spisujemy z kolei zabawne anegdoty z życia naszych wnuków, mamy takie schowane miejsce w necie, a wnuki kiedyś  dostaną hasło.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-07 19:07
Ciekawy prezent. :-))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 11) (1292168 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill