www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 12) (1291721 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-10-08 14:45
PRZYCHODZIŁA DO JEDNEJ Z NASZYCH BABC PRAWNUCZKA I ZAWSZE NAS ROZSMIESZAŁA NOWYMI SŁOWKAMI NP NAPALUSZEK TJ PIERŚCIONEK ALBO POGRZEBIC TJ POCZESAC UCZESAC.:-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-08 14:54
Witam Was . :-)) Dziś kolejny dzień walki z biedronkami. Wszystkie okna pozamykane, a biedronki i tak są w mieszkaniu. Masakra. Właśnie jedna przyfrunęła i chce wleźć do laptopa.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-10-08 16:27
CZYTAŁAM W UBIEGŁYM ROKU ZE TO JEST JAKAS MUTACJA I SA GROZNE.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-10 01:49
Tyko wtedy gdy mają oznaczenie 123 ;-)  mutanty zawsze są niebezpieczne :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-11 10:09
Witam słonecznie. Dziś przepiękna pogoda i do tego te cudne jesienne kolory, aż chce się żyć. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-12 22:13
Jesień, jeszcze jest piękna, ale już niedługo kolorowe liście opadną, pojawią się poranne mgły, zaczną padać deszcze, a wraz z nimi mogą się pojawić jesienne smuteczki. Będziemy potrzebowali wiele zrozumienia, wiele serca i miłych ciepłych słów. Dajmy to sobie w tym wątku.  Pozdrawiam. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-13 11:52
Masz rację, ale jeśli wyznaczyłaś termin, to ok, poczekam na jesienne słoty w takim razie.;-) ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-13 14:28
Na miłe słowo zawsze jest czas. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-14 08:26
Dziś Dzień Edukacji. Skierujmy miłe słowa i dobre myśli do naszych nauczycieli. Moi już w większości odeszli z tego świata, ale wspominam ich z przyjemnością.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-14 08:40
I u nas dzisiaj świętujemy z okazji Dnia Nauczyciela ;-) bo edukacji nigdy nie za wiele . Pozdrawiam i kładę się jeszcze do łóżka bom słaby a goście tuż, tuż :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-14 09:33
Goście? Świętujecie? To mamy tu ukrytych belfrów w takim razie.:-))) Cóż...Nauczajcie na cztery strony świata teorii i praktyki. :-) Powodzenia.:-)
Nauczyciele....sa dobrzy, mniej dobrzy i do kitu. Najbardziej pamiętamy tych, którzy nas trzymali krótko i wymagali.
Bo nauczycielem się jest z krwi i kości, albo z papieru.
Z okazji Święta Edukacji...powiem, że  obecnie nie ma co za bardzo oficjalnie świętować, bo edukacja spadła na psy totalnie.
Czego by złego nie powiedzieć o komunie , to jedno miała dobre. Miała ambicje kulturalne i oświatowe. Mniejsza o motywy tego działania, ale efekty były. Dziś mgr  ogólnej wiedzy ma mniej niż kiedyś maturzysta. A dzisiejszy  maturzysta  musi umieć 30% !!!!! by mieć maturę. Kurcze, to jednak skandal!
No, ale nie narzekajmy, wspominajmy nauczycieli z wdzięcznością.
Trochę się ich przewinęło w moim życiu.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-14 09:48 Zmieniony 2013-10-14 09:53
Ja nie jestem belfrem, ale w rodzinie mamy takiego i dzisiaj robimy mu święto i.......:-)Jeżeli 'spadła na psy' to nie wiem ile w tym 'zasługa' nauczycieli a ile ich pracodawców cz.samorządów . Płacę i wymagam to powinno być hasło przewodnie dla wszystkich zawodów, w tym do nauczycieli .Komuż zależy by w tym co robi być dobrym, podnosić swoje kwalifikacje, być komunikatywnym i potrafić to wykorzystać w pracy  . Chcieć . I są tacy, którym się tylko wydaje, że tacy są ...i nikt im nie ma odwagi o tym powiedzieć . Można być ambitnym, ale czy to wystarcza??? I w moim życiu również....Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-10-14 09:58
Ja nie winię nauczycieli, tylko system i okoliczności. czy dobry nauczyciel, gdyby od niego zależało, dałby maturę za 30% wiedzy i 70% oślęctwa totalnego? Czy nie zostawiłby w klasie, gdy uczeń się lenił i miał w nosie szkołę? A samorządów nie stać na finansowanie powtórek. Do tego dodam arogancję uczniów wobec szkoły. Zostaje garstka świadomych rodziców i uczniów. Czy się przebiją potem w życiu, to znowu inna sprawa.
Byłam niedawno na pasowaniu wnuka na ucznia. Totalny brak organizacji i barachło wyszło, choć samozadowolenie organizatorów było wielkie. Prosiło sie tam wpaść i nauczyć ich kilku rzeczy od podstaw.:-)
Więc tym bardziej sto lat dobrym nauczycielom, którzy kształtują osobowość uczniów nie tylko uczą.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-10-14 10:14
Też mi się wydaje, że niedorobiliśmy się dobrego systemy wymagającego od...;-) nauczycieli dobrego nauczania ... Nie wszyscy są tak dobrzy jak Williams - filmowy nauczyciel w Stowarzyszeniu umarłych poetów . :-) .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-19 11:10
Dziś od rana mroźny, ale piękny, słoneczny dzień. Życzę Wam takiego pięknego dnia w sercu. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-20 14:15
http://praca.wp.pl/title,Ministrze-wez-moja-prace-za-1200-zl,wid,16086021,wiadomosc.html

Życzę temu panu takiej właśnie pracy i wtedy może się wypowie w prasie. Jeśli ktoś będzie chciał z nim jeszcze rozmawiać. A teraz radzę pamiętać, że fortuna kołem się toczy. Póki co miłego dnia i dalej dobrego samopoczucia.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-10-21 08:34
Pan minister chyba myśl o pracy za 1200zł tylko przez miesiąc więc nie przeraża go taka perspektywa, on chyba uważa że popracuje przez miesiąc a potem wróci na swoje stanowisko i dlatego nie wiedział co chlapnął.
Też bym się chętnie z nim zamieniła i puściła bym kilka ministerialnych projektów ustaw żeby coś poprawić.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-22 17:51
Dziś słoneczna pogoda dobrze wpłynęła na mojego ślubnego. Sam wpadł na pomysł i pozmywał wszystkie okna. :-)))))))))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-27 09:06
Życzę wszystkim pięknej niedzieli. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-28 11:05
Na forum cisza. Czyżby wszyscy zapadli w zimowy sen? :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-28 12:04
Prądu zabrakło ;-))) . Niektórym, albo czają się... Cześć Lidko :-) . Wczoraj żona zrobiła mi wycieczkę do Turzy Śląskiej - sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej . Pogoda była wspaniała, A ŻE TO NIE DALEKO TO POJECHALIŚMY  sorry za caps :-( .Milo było jechać po9dziwiając krajobraz nie zaś patrząc na drogę i pracować za drugiego kierowcę ;-) . Żona jeździ naprawdę dobrze:) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-28 12:31
Witaj. :-)))))))))) Miło, że się odezwałeś. :-))))))) Wycieczki jesienią są piękne i chyba trochę niedocenione.
Ja ostatnio trochę walczę o zdrowie, ale przykre chwile umiliła mi wnusia. Była u mnie kilka dni, a żaden lek tak nie leczy jak słowa maleńkiej istotki "babciu bardzo cię kocham" więc dziś już lepiej się czuję. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 08:51
Witam wszystkich, którzy jeszcze tu zaglądają. Życzę Wam miłego dnia. :-)))))))))))))) U mnie w nocy wiało mocno, ale teraz jest już ładna pogoda i można wyjść na spacer. :-))))))))))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-10-29 09:55
miałem problem ze snem i musiałem dospać z trzysta minut ;-) . Obiad już czeka w garach na obróbkę cieplną, więc zaglądam na forum . Widzę, że forum kurczy się jak kostka masła :-( . Za moich mlodych czasów kostka miała 25 dkg - teraz 20, 18, 17 dkg . Trzeba zmienić przepisy, bo kostka to już nie kostka . Ja już tego nie dożyję, ale za kilka lat ...no dobra kilkanaście a może kilkadziesiąt lat ;-)  przeczytacie w przepisach na ciasteczka maślane że trzeba dodać 25 kostek masła i nie będzie tego za wiele :-( . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-29 11:02
Trudno nie odpowiedzieć na tak miłe powitanie.
Zaglądam dość często na forum ale ...... trudno jest zabrać się do pisania. Trzynastego (i jak tu nie być przesądnym :-) ) spalił mi się zasilacz w komputerze i zrobił niesamowite spustoszenie, nie działają oba twarde dyski, płyta główna i napęd DVD. Największa strata to nowy twardy dysk, na którym miałem całą swoją przeszłość, kilka tysięcy zdjęć, których już nie odtworzę ani miejsc a szczególnie osób, których już nie ma.
Przepraszam "rozgadałem się" ale awarią komputera chciałem (o święta naiwności :-) ) wytłumaczyć się z mojej nieobecności. Częściowo jest to powód bo pisanie na tablecie jest trudniejsze no i nie mogę pokazywać kolejnych zdjęć (już tylko nowych) a w niedzielę byłem na Starówce i zrobiłem ich trochę.
Ale muszę coś postanowić i kupić komputer stacjonarny lub laptop. Biorąc pod uwagę, że mam dobry i nie mały monitor, klawiaturę, mysz i głośniki to chyba jednak komputer ale laptop daje szansę większej swobody ruchów.
A może coś doradzicie?
Pozdrawiam obecnych i nieobecnych :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-29 11:22
Nie jestem Iotą ;-))), ale może dało by się odzyskać kilka fotek z twardego dysku . Odnośnie zaś pytania zdecydowanie jestem za komputerem stacjonarnym . Klawiaturę, monitor i głośniki już masz, więc będzie na zapas ;-) . Laptop pewnie jest mobilniejszy pozwalający na kontakt z szerokim światem wszędzie  ale nie bądź małoklatem ;-)) i miej chwile bez komputera . Pozwól rozumowi na podróż bez komputera tylko w miłym towarzystwie . Żal mi tych co nieumieją się rozstać na krótki czas z komputerem i zabierają go na urlop, są bez wyobraźni ;-) .  Pozdrawiam zmierzla buła ;-)) .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-29 11:35
Dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o "mobilność" to miałem na myśli dowolne pomieszczenie w mieszkaniu i np. wygodny fotel a nie park, kawiarnia czy temu podobne miejsca.
Jeśli chodzi o zdjęcia to bardzo mi na nich zależy ale odzyskiwanie danych jest kosztowne a nie jestem np. Aleksandrą Jakubowską, żeby na koszt podatników zlecać takie czynności (co by na to powiedział Piotr/rogal albo blu... :-) ).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 11:48
Tadeusz, a ja myślałam, że Ty świętujesz i dlatego Cię nie ma na forum. Wszystkiego najlepszego. Spóźnione , ale szczere. :-)))))))))

Co do komputera, to mam stacjonarny i mam laptopa, ale dla mnie wygodniejszy jest laptop i teraz tylko z niego korzystam. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-29 12:01
Dziękuję bardzo :-) i za życzenia i przypomnienie modlitwy do mojego patrona.
A co do komputera to typowa dyskusja "O wyższości Świąt Bożego Narodzenia ......" :-)
Jestem tradycjonalistą i wolę myszkę w ręku niż ..... :-)
Ale wszystkie rady przyjmuję z wdzięcznością :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 12:11
Myszkę można i do laptopa podłączyć jeśli ktoś tego potrzebuje. :-))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-29 12:28
Można też podłączyć monitor ale w ten sposób wracamy do źródła :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 12:33
No tak. :-))))))))
Tylko wtedy siedzisz sobie w swoim ulubionym fotelu, a kiedy nas nie daj Boże powali choroba, to i w łóżku możemy poklikać.  :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-29 12:43
Lidio, masz oczywiście rację a ja, tak z mojej natury wynika, tylko się przekomarzam :-)
Wielkanoc vs Boże Narodzenie 1:0 :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 12:46
Wiem, wiem. :-))))))))))))))))

A co powiesz na to?
http://pl.gloria.tv/?media=516224
Dla mnie to jest piękne. Nawet niepełnosprawność w pewnym momencie odchodzi na dalszy plan.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-29 15:26
Brak słów i oklaski same ręce się składają. Ale odnosząc się do naszego polskiego piekiełka nasuwa się oytanie czy oni powinni otrzymać rentę czy należy im się jakaś grupa?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 15:46
Pewnie by nie dostali. Tylko czekać aż nasi orzecznicy zaczną nas do baletu wysyłać.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-29 15:47
;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-29 12:51
Muszę się wreszcie ruszyć :-)
W sobotę goszczę moją rodzinkę i trzeba coś przygotować a więc trzeba zrobić zakupy a i na grób trzeba pojechać i zrobić porządek przed 1. listopada. Podzielę to na 3 dni więc "zgłoszę się" później.
Pozdrawiam :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 12:53
Dobrego dnia. :-))))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-10-29 13:44
Nie mam czasu na dłuższe przebywanie przed komputerem, bo obowiązki domowe:przyjmowanie gości i przygotowanie obiadu . Obowiązki, ale ... niech tylko będą, bo to świadczy tylko, że jeszcze mi się chce ;-) . Co do wyższości świąt to jedne są uzupełnieniem drugich . I nie można się bez nich obejść, za to bez laptopa można ;-) . Dla mnie jest on 9laptop)niewygodny w pisaniu . Laptop na biurku powoduje, że w czasie pisania dłonie muszę podnosić wysoko i szybko się męczą . Wychodzą mi wyrazowe hocki klocki ;-) A śćżź i inne nie zawsze udaje mi się wpisać ... Oczywiśćie, że nie tylko to jak mam podniesienie poziomu HDAD to klawiatura powinna być przykręcona do blatu a monitor za szybą pancerną ;-) . Tadek Blu nie schodzi do poziomu kawiarenki, więc jej to nie przeszkadza. Rogal pewnie się wyprostował ;-) - życzę dużo zdrowia i jest bagietką  .Iota zaś lota do szkoły i na randki i niech lota . Pamiętam jak ja kiedyś latałem, sale to były czasy ..... A co się dzieje z w-zetką? Zakorkowało ją ;-) ??? Pozdrawiam, życząc miłego dnia wszyustkim: odpoczywającym i zabieganym :-) :-).
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-10-31 19:01 Zmieniony 2013-10-31 19:07
Panie Tadeuszu (no nie, nijak nie dam rady pisać "per Ty"),

Profesjonalne odzyskiwanie danych jest drogie, ale - zależnie od tego co się zepsuło, może istnieć szansa na odzyskanie części danych za darmo (jeżeli wystąpiły uszkodzenia logiczne a nie mechaniczne). Problem jest taki, że "domowe" sposoby odzyskiwania danych uszkadzają dysk, więc to jest wybór na takiej zasadzie, że jeżeli ktoś wyraźnie nie chce oddać profesjonalistom to można spróbować coś tam odzyskać za darmo.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-31 21:43
Dziękuję za zainteresowanie ale zupełnie nie wiem jak odróżnić uszkodzenia logiczne od mechanicznych. Zięć włożył mój dysk do swojego komputera ale komputer nawet nie "wystartował". Ostatni raz mój komputer "pracował" 13. października ale już był problem z wyłączeniem więc zadziałałem radykalnie i wyłączyłem listwę zasilającą bo już musiałem wyjść z domu. Po powrocie włączyłem zasilanie na listwie ale nie "startowałem" komputera (ta sama listwa zasila modem telefoniczny i WiFi. Po ok. 2 godzinach poczułem swąd (cały czas byłem w innym pokoju), kiedy zorientowałem się, że to z zasilacza natychmiast wyłączyłem zasilanie komputera. W poniedziałek rano zaniosłem komputer do pobliskiego serwisu a za ok. 2 godziny miałem go odebrać po wymianie zasilacza bo innych awarii nie zakładaliśmy. Niestety, kiedy przyszedłem po komputer dowiedzialem się o awarii płyty głównej, dwóch dysków i napędu dvd. Tyle wiem a co dalej mam robić? Tego nie wiem :-) :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-10-31 23:11 Zmieniony 2013-10-31 23:18
Uszkodzenie logiczne oznacza, że dysk jest sprawy fizycznie (np. nie przepalił się), tylko mu się wszystko pomieszało w sposobie w jaki "myśli". Można wtedy użyć programów, które dają jakąś szansę na odzyskanie danych.

Jeżeli natomiast dysk jest uszkodzony fizycznie, to teoretycznie, z tego co mi wiadomo, ktoś kto się na tym wystarczająco zna może spróbować użyć innego egzemplarza takiego samego dysku żeby wymienić elementy elektroniki (nie każda część dysku to jego "pamięć" - czasem uszkodzeniu ulegają inne części i ich wymiana z "czystego" dysku może uratować dane, bo one są w pamięci, tylko są niedostępne, bo się zepsuły "drzwi do pamięci"). Ale to już jest zabawa dla kogoś, kto rozkłada sprzęt na części hobbistycznie.

Stwierdzenie czy dysk może być do uratowania po uszkodzeniu logicznym zaczynałabym od tego czy on jest w ogóle sprawny. Polega to na włożeniu takiego dysku jako dodatkowego do komputera (tj. oprócz dysku podstawowego) i sprawdzeniu czy da się go "wykryć".

Kiedy nowy dysk jest wpięty do komputera, należałoby uruchomić najbardziej podstawowy system operacyjny komputera - BIOS. W tym celu trzeba po starcie komputera nacisnąć odpowiedni klawisz. Najczęściej F2, F8 lub Delete (zależy od komputera). Odpowiednia informacja jest wyświetlana na samym początku działania maszyny. Wygląda to mniej więcej tak: http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/10786-jak-uruchomic-bios.html

Teraz należy sprawdzić czy BIOS wykrywa dysk. Jeżeli tak, być może jest do odratowania jakimś programem. Jeżeli nie, uszkodzenie jest mechaniczne. Problem z tłumaczeniem czegoś takiego na odległość polega na tym, że w różnych komputerach BIOS rożnie wygląda. Ale przykład jest tutaj: http://www.data-r-us.com/help/bios-cmos-hard-drive-detect.html

Jeżeli BIOS wykrywa dysk, jest jakaś szansa. Jeżeli nie wykrywa, może Pan albo poszukać jakiegoś studenta z żyłką do rozkładania dysków na części, albo naprawdę zacząć odkładać na odzyskanie danych.

A w przyszłości, bardzo usilnie proponuję zainwestować w dodatkową metodę zapisywania danych na innym nośniku (można wypalać płyty, jeżeli ma Pan nagrywarkę, można za ok. 300 złotych kupić tzw. dysk zewnętrzny, można też przechowywać gdzieś w sieci, choć sama akurat tak nie robię).
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-11-01 13:52
Dziękuję ponownie :-)
Spróbuję skopiować (na tablecie to nie takie proste :-) ) i przesłać zięciowi do analizy (może przy okazji on się czegoś nowego dowie :-) ).
Zobaczymy.
Pozdrawiam :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-29 15:20
Dobrze powiedziane. Należę do tych którzy tylko zaglądają.(tylko nie pytajcie dlaczego:)- bo nie odpowiem)
Niedługo będzie moja druga rocznica BYCIA forumowiczem.
Tadeusz też przekazuję imieninowe życzenia. Tak się niefortunnie złożyło że jest to związane ze "zniknięciem" Twojego wielkiego imiennika (i) Tadeusza Mazowieckiego. Byłem w drodze gdy z radia dowiedziałem się o tym.
Co do tematu  wielkości "świąt nad świętami "
Prawie  od nowego roku zmuszony jestem korzystać z (sic!) tableta. Ale jak się chce (czytaj można) to można. Stacjonarny to jest to! Ale dzisiaj możliwość korzystania z neta kiedy tylko potrzeba - przewyższa a może tylko zmienia wielkość nad wielkością.
Choćby zdobycie info nr. tel urzędu w miejscu gdzie się przebywa. Zdobycie podpowiedzi jak dojechać itp ważne informacje powodują że mobilność to jednak przewaga.
Nie zgadzam się z Amalianem że zabieranie "czegoś takiego to błąd .
Daje to możliwość lepszego zorganizowania się w nowym miejscu w którym zmuszeni (lub chcemy) jesteśmy przebywać.
Dlatego jednak przychylam się do wersji laptop.
Pozdrawiam wszystkich dyskutujących w temacie i na temat.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 15:50
Druga rocznica, czy w związku z tym przewidujesz uroczyste sytuacje? :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-29 15:55
Powiąże to ze swoimi urodzinami, a mam jeszcze na przygotowania pół miesiąca czasu. Może jakiś wirtualny tort zdąże przygotować :-)
Zaproszeń nie będe rozsyłać więc bądzcie czujni ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-10-29 15:58
Moje właśnie niedawno minęły, ale po 50-ce przestałam je świętować. Czekam na 100-ne. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-29 23:38
Etam nie czekaj wuzetka co miesiąc uppssss co rok świętuje swoje 100lat  . To dobry sposòb aby 50tka miała wielele stuletnich imprez ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-10-31 13:38 Zmieniony 2013-10-31 13:48
Ja nie mam czasu świętować. Jestem taki zabiegany. Dzisiaj wstałem przed dziewiątą, przeczytałem liścik od żony i już biegusiem poleciałem do ubikacji. Zaparzyłem dzbanek herbatki dociskając gwizdek by nie spadł z czajnika . Ale gwizdało... ;-) . Zatroskany, żeby nie obudzić tuptusia z piątego piętra otworzyłem drzwi na korytarz ... Niech posłuchają i inni .:"somsiad, który parkuje  ,a jednej trzeciej mojego miejsc parkingowego i ten który nie ma klamek w drzwiach i nimi trzaska . I Dzwięcvznie i wdzięcznie- niczym słoń w składzie porcelany wyciągnąłem szklankę . Kilka razy powtarzając manewr . Muszę się rozluźnić, żeby cokolwiek łyknąć w spokoju .Oddycham głęboko i powoli licząc wdechy... po czwartym biegnę do WC ...jednak nie ...lecę do kuchni, myję dłonie i i słucham ...Blok zaczyna żyć ;-)))  Choroba uczy mnie cierpliwości i w symbiozie z nią i somsiadami żyję ;-)))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 12) (1291721 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill