www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 575) (7177050 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-28 17:32 Zmieniony 2014-06-28 17:42

>Witajcie wszyscy.Strasznie to forum sie zmieniło ,nie ma miejsca na wygłupy,pogadanie na ploty i >luz.


Dlaczego? Na wszystko jest miejsce. Co prawda ostatnie rewelacje „dnia codziennego” zdominowały (być może troszeczkę łamy tego forum), lecz jest okay. No może wyłączając, "co niektórych", nieszanujących zasad kultury i poszanowania Innych.

>Szkoda.Szkoda tez ze nie ma miejsca dla kazdego.


Skąd taki wniosek?

>Pozdrawiamy tych ktorzy sie jeszcze trzymia i tych ktorzy czytaja >milczac.


Pozdrawiamy? Brzmi intrygująco.:-) Ja również pozdrawiam. :-)))

Gdyby wyróżnić dwa człony Twego nicku "easy rider", zwał byś się "łagodny jeździec". Wspaniała nazwa. Wiedziałeś o tym? :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-28 17:37 Zmieniony 2014-06-28 17:41

> No może wyłączając, co niektórych, nieszanujących zasad kultury i poszanowania Innych.


<

Zygmunt jak jeszcze kogoś wyłączysz, to niedługo nikt tu nie będzie klikał. Zawsze na forum były kontrowersyjne osoby i wypowiedzi, ale mimo to forum nieźle funkcjonowało. :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-06-28 18:19

>Zygmunt jak jeszcze kogoś wyłączysz, to niedługo nikt tu nie będzie klikał


Lidian, to zależy czy Kali ukraść - czy Kalemu ukraść :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-28 18:28
:-) Samo życie. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-24 07:59
i kawa z sernikiem .
Milego dnia wszystkim mimo pochmurnego nieba o deszczu  nie wspominając.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-06-28 19:30
Zygmunt zadziwiająca jest twoja pycha i buta jednoczesnie.Chcesz mnie zaczepic czy to zartem czy nie powinienes był przeczytac kilka moich wypowiedzi wiedziałbys dlaczego "pozdrawiamy"'.Wątpienie w to ze nie znam genezy swojego nicku jest co najmniej nietrafione zeby nie powiedziec wyrazem braku szacunku.

Zapewniam ,ze ostatnio na tym forum nie ma miejsca dla kazdego.Zostało was 4 czy 5 i jeszcze sie gryziecie.Szarpanie Ioty gotowej pomoc kazdemu czy Amaliana bohatera dnia kazdego wiem cos o tym jest równiez wyrazem braku szacunku.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-28 20:02 Zmieniony 2014-06-28 20:10
Zdumiewa mnie Twój wpis. Fakt,  iż pozwoliłem sobie przetłumaczyć Twój nick, totylko dla tego,  iż sam byłem ciekaw. A nie po to,  by Ciebie obrażać. Ja nie widzę najmnieszego powodu ku temu. Nagle pojawił się Twój wpis - odpowiedziałem własnym poglądem - tyle. Twoja agresja jest dla mnie nie zrozumiała.
Co do "lota",  czy "amaliana". Ty masz swoje zdanie, Ja mam swoje. Nie rozumiem Twego oburzenia. Skoro tak emocjonalnie zareagowałeś, to jaki był faktyczny cel Twego wpisu?
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-06-28 21:45

> Szarpanie Ioty gotowej pomoc kazdemu


Nie czuję się szarpana - prawie nie da się szarpać przez Internet. :-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2014-06-29 17:22
Witam Cię easyrider. Pozdrowienia także dla żony! :-)
Długo balowiałeś gdziesik :-))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-28 17:53

>Zygmunt jak jeszcze kogoś wyłączysz, to niedługo nikt tu nie będzie klikał.


Dlaczego? Nie ma ograniczenia na tym forum dla ilości Osób, lecz (to moje zdanie), powinno być całkowite ograniczenie dla: złośliwości, chamstwa, czy obraźliwych wycieczek personalnych. To miałem na myśli. :-)

>Zawsze na forum były kontrowersyjne osoby i wypowiedzi, ale mimo to forum nieźle funkcjonowało. >:-)


Wybacz. Lecz w moim przekonaniu "kontrowersja" nie ma nic wspólnego z w/w rodzajem wypowiedzi. Kontrowersyjne mogą być tematy, wypowiedzi, poglądy, zdania (wszystko w zakresie zapodanych tematów). Lecz tam gdzie występuje brak kultury i poszanowania wobec tu piszących ludzi. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-28 17:56
Ok, ok, też jestem przeciwna obrażaniu innych. :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-29 10:24

>Ok, ok, też jestem przeciwna obrażaniu innych. :-)


Lidian, wiem, że w przeszłości i teraz mamy odmienne zdania i niejednokrotnie mnie strofowałaś, ale nie przekraczało to dobrego tonu. Są jednak osoby, które permanentnie lubują się w dyskusji ad personam. Jestem temu przeciwny, ale nim skończyłem pisać wcześniejszy post, już jedna osoba zrobiła "wycieczkę" pod adresem Zygmunta. Czy to się nie skończy?
Serdecznie pozdrawiam. :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-29 11:17
Myślę, iż „Osoby”, które atakują w tak PERFIDNY sposób, nie umieją zaakceptować faktu, iż Inni mają prawo do swego zdania. Wieloletnie wpajanie „sztywnego szablonu myślowego”, jako nienaruszalnego wzorca, powoduje interpretację „odmienności zdania” za wrogie zdanie, i stąd „ATAK PERSONALNY”.
Nie ważne, co ja mogę na to powiedzieć, lecz przytoczę inne słowa: „Ojcze! Wybacz im! Oni nie wiedzą, co czynią!” Nie będę komentował owych „elokwentnych”, gdyż nie warto.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-06-29 14:31
Również pozdrawiam. :-))))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-28 18:11
Bardzo się cieszę, że podobnie myślimy. Nas dwoje to już jakiś początek.:-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-28 18:29
Więcej jest takich osób , tak myślę. :-)
Nadrzędny - Autor wuwuzelis Dodany 2014-07-21 12:00
Na pewno jest więcej bo ja również :D
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-21 12:46
Ktoś nowy, czyli pozytywne wsparcie dla forum? A i nick jakby trochę z mojej rodziny taki.:-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 12:59
Oj! Stare powiedzenie mówi: "jest stara dziura, jest łata, jest jak nowa dziura":-))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-21 13:13
A może to żart. :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 13:23
Nie, nie. To stare Żydowskie powiedzenie, stanowiące o żydowskiej zaradności.;-)))))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-28 20:41
"Dla każdego coś miłego" znasz zasady z chęcią wejdziesz
Chcesz - w temacie się wypowiedz, z "nowym" również miło łatwo będzie. :-)))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-29 07:09
Ile można tu tłumaczyć, ile można pisać tutaj
by usłyszeć,  że to "pycha", by usłyszeć,  że to "buta".
Nie rozumiem tego Człeka,  co pojawia nagle tu się,
Coś tam pisze, trochę czeka, wszystko nie podoba mu się.
Ma twierdzenia,  jak "z księżyca", wypowiada dziwne tezy,
że nie może nikt tu bywać, że nikomu tu nie "leży".
Przeto "Wszystkich" tu obecnych, Ja na "świadków" powołuje,
Chamstwo, kłótnie, złośliwości, żadno niech się tu nie snuje.
Nie ma tutaj ograniczeń, Nikt, Nikomu "być" nie broni,
Nikt nie tworzy tu wyliczeń, tutaj się nie wnosi "broni".
Temat można tu "zapodać" - w istniejącym zdanie wpisać,
w międzyczasie "zabić głoda" bo inaczej będzie "kicha". :-))))))))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-06-29 10:06 Zmieniony 2014-06-29 10:09
ZYGA JAK JUZ WIERSZYKI UKŁADASZ NA CZYJS TEMAT TO CHOCIAZ ŁASKAWIE ZAPOZNAJ SIE W MINIMALNYM STPONIU Z HISTORIA CZŁOWIEKA.I JESZCZE JEDNO.JAK TO JEST JAK KTOS O TOBIE MOWI ZES BUTNY I PYSZNY ZE NIE WIDZISZ NIC PROCZ CZUBKA SWOJEGO NOSA TO LARUM ALE JAK TY JESTES ZŁOSLIWY,"WYPOWIADASZ DZWNE TEZY",NIE PODOBA CI SIE ZE LUDZIE WIERZA DAJA NA TACE,CHODZA DO KOSCIOŁA,BAAA JEZDZA SAMOCHODAMI TO JEST OKEY I BIADA JAK KTOS SIE Z TYM NIE ZGADZA.TO TO NIE BUTA I NIE PYCHA???OSOBISCIE WOLE KŁOCIC SIE Z WALDUSIEM CZY Z NORBUSIEM NIZ Z TOBA,TY JESTES JAK CHORĄGIEWKA JAK POTRZEBA I WIDZISZ ZE COS TYM UGRASZ JESTES MIŁY A OGOLNIE GBUREK.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-06-29 10:13

>Szkoda tez ze nie ma miejsca dla kazdego.


Miejsce jest, tylko zachowanie niektórych jest nie na miejscu. Dla niektórych dyskusja na temat jest za trudna z braku argumentów i wówczas zaczyna się atak personalny. Nie wszyscy myślą w sposób zaszufladkowany, co dla niektórych wydaje się atakiem na ich wizję świata, co nie oznacza, że świat właśnie taki jest.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli wiele."
"Potrzeba mądrości, by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha."(Walter Lippann - publicysta amerykański)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-29 11:27
Forum jest dostępne dla wszystkich. Jednak nie powinno być dostępne dla „tych”, którzy miast rozmawiać w temacie, lub zapodać temat nowy. Psuje atmosferę wyzwiskami i chamstwem. To będę powtarzał stale.
Kto się obrazi za takie słowa, winien zastanowić się nad sobą. Decyzja należy do każdego. W prawo, w lewo, prosto, stać w miejscu. Albo się ceni „własny rozwój” i idzie do przodu, albo „stoi się w miejscu”, albo „idzie się do tyłu”. Kto, jak postępuje. Pozostawiam do indywidualnego osądu.
Niemniej widzę tu BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZE STRONY ADMINISTRATORÓW. Na SZANUJĄCYCH SIĘ forach, CHAMSKIE i OBRAŹLIWE WYCIECZKI  PERSONALNE, są natychmiast napiętnowane. A autorzy takowych blokowani, bądź usuwani. Jak tu jest, każdy widzi.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-29 11:00 Zmieniony 2014-06-29 11:03

>ZYGA JAK JUZ WIERSZYKI UKŁADASZ NA CZYJS TEMAT TO CHOCIAZ ŁASKAWIE ZAPOZNAJ SIE W >MINIMALNYM STPONIU Z HISTORIA CZŁOWIEKA.


Historia Człowieka jest mi nie do niczego nie potrzebna, gdyż nie chcę, i nie będę prowadził rozmów na tematy mieszczące się w sferze „Osoby prywatnej”. Rozmawiamy w granicach tematów zapodanych a nie (personalnie) na temat Osób tu piszących.

>I JESZCZE JEDNO.JAK TO JEST JAK KTOS O TOBIE MOWI ZES BUTNY I PYSZNY ZE NIE WIDZISZ >NIC PROCZ CZUBKA SWOJEGO NOSA TO LARUM


Nie larum – bynajmniej. Zaskoczyło mnie li tylko to, iż „easyrider” wysnuł własną opinię (na mój temat, Osoby prywatnej, personalnie), na podstawie, już daję przykład:

>Chcesz mnie zaczepic czy to zartem czy nie powinienes był przeczytac kilka moich wypowiedzi >wiedziałbys dlaczego "pozdrawiamy"'.


Jakim cudem powstało stwierdzenie „Chcesz mnie zaczepić czy to żartem”. Brak logiczności. Pisałem artykuł w temacie. Wyraziłem swoje zdanie w sprawie poruszonej w poście tej „Osoby”. Miałem do tego prawo, jak ta „Osoba” miała prawo do swego zdania. Pytanie Dlaczego „pozdrawiamy”, jest raczej oznaką wywyższania się „easyrider”, gdyż traktuje mnie, jak „Osobę” co najmniej niedorozwiniętą.
A to stwierdzenie:

> Pozdrawiamy tych ktorzy sie jeszcze trzymia i tych ktorzy czytaja milczac.


Dla mnie zabrzmiało intrygująco. Bo skoro Osoba w postaci „easyrider”,(liczba pojedyncza), pisze w liczbie mnogiej „pozdrawiamy”, to nie jest to już takie oczywiste, kto pisze. Czy to, iż to zauważyłem jest obraźliwe – bynajmniej.

>Wątpienie w to ze nie znam genezy swojego nicku jest co >najmniej nietrafione zeby nie powiedziec >wyrazem braku szacunku.


No gorszej „bzdury” nie słyszałem. Kto wątpił? W co wątpił? Przetłumaczyłem „nick” gdyż mnie zaciekawił. Tłumaczenie – nie sądzę – by było obraźliwe, jak również fakt, iż je przetłumaczyłem. Gdzie tu brak szacunku?

>ALE JAK TY JESTES ZŁOSLIWY,"WYPOWIADASZ DZWNE TEZY",NIE PODOBA CI SIE ZE LUDZIE >WIERZA DAJA NA TACE,CHODZA DO KOSCIOŁA,BAAA JEZDZA SAMOCHODAMI TO JEST OKEY


Następna nielogiczność. Nigdy nie stwierdzałem, iż ktokolwiek ma wierzyć w to, czy w tamto – nakazując wszystkim, co mają robić. Każdy ma wybór i go dokonuje. Każdy ponosi konsekwencję własnych wyborów. Gdzie tu złośliwość? To, iż mam takie, a nie inne zdanie na temat Krk, to moje prawo i tyle. Zresztą moja opinia nie jest osamotniona, wystarczy zapoznać się z informacjami w mediach. Każdy ma własny pogląd, i choć (być może) jest zróżnicowanie – to w żadnym wypadku nie jest złośliwość.

>I BIADA JAK KTOS SIE Z TYM NIE ZGADZA.TO TO NIE BUTA I NIE PYCHA???


Absolutna bzdura. Nikt nie musi zgadzać się z moim zdaniem w jakiejkolwiek sprawie – a ja będę miał prawo mieć własne zdanie i je będę prezentował. Ja nie traktuję, jak „wrogów” ludzi, którzy mają własne odmienne zdanie. Lecz staram się trzymać tematu, a nie snuję uwagi (personalnie do Osób prywatnych). Innymi słowy opinie, co do Osoby (prywatnie, personalnie), nie powinny się tu pojawiać a niestety się pojawiają. I to w sposób dla mnie nie do przyjęcia. Ja nie feruję tu na łamach i gdziekolwiek indziej własnych opisów takich jak chociażby „GBUREK” czy „widzę koniec własnego nosa”, już nie przytaczając tu innych.

>OSOBISCIE WOLE KŁOCIC SIE Z WALDUSIEM CZY Z NORBUSIEM NIZ Z TOBA,TY JESTES JAK >CHORĄGIEWKA JAK POTRZEBA I WIDZISZ ZE COS TYM UGRASZ JESTES MIŁY A OGOLNIE >GBUREK.


Widzisz, i w tym się różnimy. Ty wolisz się wykłócać, (jak sama stwierdzasz), a ja nie lubię się kłócić. Ty lubisz wciąż wygłaszać własne osądy, co do Osób tu piszących – ja wciąż zaznaczam, iż rozmawiajmy na zapodany temat, i tylko w jego zakresie. Chcesz się wypowiedzieć – proszę bardzo. Nie to nie. Lub zapodaj własny temat. Lecz dla mnie wygłaszanie opisów własnych, skierowanych prywatnie, personalnie do Osoby tu piszącej jest nie do przyjęcia.
A tak nawiasem – intryguje mnie fakt „staruszko” iż tak „zacięcie” wypowiadasz się w sposób bardzo zbliżony tematem do „easyrider”. Czyżby liczba mnoga „pozdrawiamy” nie była przypadkowa?:-)

I jeszcze jedno. Zastanawia mnie również fakt, iż po jednym poście zostałem tak agresywnie zaatakowany. Tak, zaatakowany, i to personalnie. Czy to przypadek? Nie sądzę.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-06-29 11:21

>iż po jednym poście zostałem tak agresywnie zaatakowany. Tak, zaatakowany, i to personalnie. Czy to przypadek?<


No przecież pisał o "czytających", to chyba nie trudne do zrozumienia, że poczytał z żoną posty (Twoje też) i wyrobili sobie opinię.
Poza tym z treści tego co napisałeś wynikało wyraźnie, że "oświecasz" co znaczy Jego własny nick :-)

>Pozdrawiamy tych ktorzy sie jeszcze trzymia i tych ktorzy czytaja milczac.<
>Dla mnie zabrzmiało intrygująco.<


Bo myślisz tylko jednostronnie. Na forum sporo osób zagląda ale "nie chce im się gadać", gdyż np.(m.in.) z Tobą nie da się "gadać". Na tym forum wszyscy próbowali. Nie wyskakuj z własnym zdaniem - tutaj prawie nikt nikogo jeszcze nie przekonał, ale jakoś rozmawiają czy nawet kłócą się. Z Tobą się nie da.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-06-29 14:54
KobietoA,nie warto tłumaczyc czegos o czym wszyscy wiedza i co wszyscy rozumieja.No prawie wszyscy.:-)Masz rację,lepszy jest spacer niz czcza gadanina i wiercenie dziury w brzuchu.Nie mam na to czau i ochoty.A tak przy okazji pozdrawiaMY cię.:-))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-29 15:18
Zamiast ironizować, wytłumacz "kobiecieA", a może rozumiecie się bez słów. :-))) A skoro nie warto tu pisać, to po co piszesz?
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-01 19:45
Zygmunt! Toż to "osobista złośliwość" i to jaka :-(

Kiedyś pisałeś, że w realu w Twoim środowisku ludzie Cię nie lubią, są złośliwi itp. tak jak tu jesteś jakiś czas to mnie się wydaje (wg. Mojego mniemania), że oni Cię nie lubią nie z powodu innych poglądów, czy braku wiary, ale z powodu TWOJEGO CHARAKTERU - niestety :-(
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-01 19:40
Nooooo nie! "Cię" z małej litery?! ;-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-29 11:59

>No przecież pisał o "czytających", to chyba nie trudne do zrozumienia, że poczytał z żoną posty (Twoje >też) i wyrobili sobie opinię.


Nie interesuje mnie, czy czytał sam, czy z kimś. Skoro pisze, jako Osoba, a nie Osoby, to miałem prawo odebrać to, jak odebrałem. :-)

>Poza tym z treści tego co napisałeś wynikało wyraźnie, że "oświecasz" co znaczy Jego własny nick :-)


Gdybym Ja osobiście posiadał „nick” obcojęzyczny, i ktokolwiek chciałby go przetłumaczyć, i na domiar tego chciał się ze mną podzielić tą informacją – byłbym raczej wdzięczny, iż chciał to uczynić. Gdzie tu miejsce do obrazy, urazy, czy braku szacunku? Masz swoje zdanie i okay! Ale to Twoje zdanie, nie moje.

>Pozdrawiamy tych ktorzy sie jeszcze trzymia i tych ktorzy czytaja milczac.


Dla mnie zabrzmiało intrygująco. To zdanie niesie podtekst, insynuację, iż tu na forum jest tak źle. Pytanie o kogo autorowi chodziło w słowach, cytuję:
„tych, którzy się jeszcze trzymają”. Czy to nie insynuacja? Nie mówię już o tych, co milczą.:-))))

>Bo myślisz tylko jednostronnie. Na forum sporo osób zagląda ale "nie chce im się gadać", gdyż >np.(m.in.) z Tobą nie da się "gadać".


To jest ponownie Twoja opinia, i to o charakterze personalnym. Nie pogada ze mną nikt, kto usiłuje narzucić mi skandaliczny ton rozmowy.:-)

>Na tym forum wszyscy próbowali.


A to ciekawe. Znasz zdania wszystkich tu piszących. To z kim Ja rozmawiam? Kto mi odpisuje? A może to FATA MORGANA.:-)))

>Nie wyskakuj z własnym zdaniem - tutaj prawie nikt nikogo jeszcze nie przekonał, ale jakoś >rozmawiają czy nawet kłócą się.


Za każdym razem będę, jak to raczyłaś stwierdzić „wyskakiwał z własnym zdaniem”, gdyż nie zwykłem słuchać „większości”. To, byłoby tak, jakbym miał rozmawiać z Tobą, a czytać tekst za Twoimi plecami. Mam własne zdanie, i je prezentuję. Czy to się komu podoba czy nie. Jednak nie naruszam personalnie nikogo. To mi jest nie potrzebne.

>Z Tobą się nie da.


Nie da się ze mną kłócić, gdyż nie uznaję kłótni. Mam ścisłe zasady, i ich się trzymam. I jestem DUMNY z tego, iż wreszcie mogę decydować, czy akceptuję CHAMSTWO, NARUSZANIE MOJEJ PRYWATNOŚCI, ZWYKŁĄ ZŁOŚLIWOŚĆ, czy nie. A kłótnia niczego dobrego nie przynosi. Ja jestem ponad to. Kto będzie chciał ze mną porozmawiać za pomocą wpisów, to porozmawia. I jest tu wiele takich Osób. Skoro Ty nie chcesz - Twój wybór.
Pozdrawiam Ja sam, a nie my, gdyż nie mogę stwierdzać za innych. :-))) A Ci, co milczą - to milczą.:-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-29 14:27
Witajcie. Chwilkę tu usiądę i wypiję kawę. Sylwek ciasteczek nie przyniósł więc stawiam na stoliczku owoce. Miłego dnia. :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-06-30 12:20
Dzisiaj ani Lidzi, ani Sylwka, ani sernika.....Jest deszcz za oknem...
I poniedziałek...
Witam w zastępstwie serdecznie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-30 12:42
Witaj Sonka. :-)))))) U mnie też leje deszcz. Sylwek pewnie w jakimś kurorcie wypoczywa i dlatego go z nami nie ma. :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-30 12:56
Witajcie! To chyba ja Wam zabrałem słonko, bo u mnie dzisiaj świeci.  Jest pogodnie i ciepło.  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-30 13:07
U mnie nie jest zimno, a teraz nawet jest chwilowy przebłysk słonka. :-))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-30 14:11
U mnie z rana do południa było słonecznie. Obecnie jest szaro, ale nadal ciepło. Wisi w powietrzu deszcz. Może, jak się wypada - niech roślinki mają też "Raj". :-)))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-30 15:05
Za szybko się słonkiem ucieszyłam, to teraz mam - burza i ciemno jak wieczorem.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-30 15:43
Widocznie zabrakło słoneczka na cały kraj. Podobnie miałem w sobotę i niedzielę. Teraz cieszę się słoneczkiem i choć pojawiły się chmurki, ogólnie nie jest  źle.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-06-30 17:12
Pewnie, że nie jest źle moi drodzy. Jutro będzie lepiej. Trzeba się uśmiechać bez względu na pogodę. A jak się nie da, to jedno drugiego połaskotać, a uśmiech sam się pojawi. :-)))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-02 13:33
Witam wszystkich w zachmurzony dzień,zapraszam na kawę z jagodzianką.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-02 13:39
Kawę mam na biurku, jagodzianki wirtualne - dzięki za zrobienie apetytu, migdały realne, nie te  niebieskie do kawy.:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-02 14:27
Dzisiaj mam szczególny dzień, gdyż kończę, któreś tam -dziesiąt lat, delektuję się kawą z ciastem piaskowym. Jest wspaniałe słońce, które daje moc siły. Pozdrawiam serdecznie.:-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-02 16:01
Wszystkiego najlepszego Zygmunt. Dużo zdrowia. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-02 16:31
Dziękuję bardzo lidian i na wzajem.:-))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-02 23:05
Dołączam się do życzeń. Odliczaj te dziesiątki jeszcze długo, długo i w dobrym nastroju..:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-03 04:45
Zygmuncie, przyjmij lekko spóźnione, serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, a zdrowia przede wszystkim. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-03 05:11
Kochani moi dziękuje Wam bardzo za piękne źyczenia. Dla Was również wszystkiego dobrego. :-))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 575) (7177050 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill