www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 624) (7199226 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-03-12 21:01
W z K,
Tak jakoś mam, że czasami człowiek kojarzy mi się per Ty, a czasem per Pan - zwłaszcza na tym forum.

Wedle życzenia - będzie per Ty.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-12 22:28

> A co mają powiedzieć czytelnicy forum Onetu?


Kiedyś tam zaczynałem pierwsze kroki w rozmowach w necie . Były to fajne żartobliwe rozmowy z żartami wzajemnymi z siebie i innych. Też były nicki z którymi się sypatyzowało lub trochę mniej :-)  .
Zmieniło się to gdy pojawiły się tzw. "Dzieci neostrady" zachowujące się jak niektórzy tutaj.
Czy na innych portalach jest tak samo?
Czy tylko polski internet jest pełen ludzi "niespełnionych".?

> Trochę sobie tego nie wyobrażam, jak można kogoś szanować i kłamać mu jednocześnie, ale to już inna sprawa.


Tu się całkowicie z Iotą zgadzam.
Też odniosę się do mojego forumowego przypadku z dawnych lat.
Były świetne i różnotematyczne rozmowy ( forum już nie istnieje- zlikwidowane przez portal) bawiliśmy się i złościliśmy jak to w grupie kikudziesięciu osób bywa. Też już wtedy były podejrzenia o podwójne "twarze".
Pamiętam jak napisałem do jednego z forumowiczów którego szanowałem a którego inni zaczęli podejrzewać o drugą twarz.
Napisałem " Jeśli to Ty ukrywasz się za tym ...... nickiem, to nigdy ale przenigdy mi tego nie powiedz, bo stracisz cały mój szacunek a ja wiarę w uczciwość ludzką._"
Niestety tu mnie to spotkało ! Choć tego nie napisałem tym osobom wcześniej.
Tylko dzisiaj można to stwierdzić również inaczej z 99% pewnością.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-12 22:38 Zmieniony 2015-03-12 22:40
Z całym szacunkiem Wielokropku, ale muszę spytać, bo inaczej się uduszę. Twoje słowa do kogoś, kto ma dwa niki:

>Napisałem " Jeśli to Ty ukrywasz się za tym ...... nickiem, to nigdy ale przenigdy mi tego nie powiedz, bo stracisz cały mój szacunek a ja wiarę w uczciwość ludzką._" <


Jak to się ma do Twojej wielonikowości, do której sam się przyznałeś? Czy należy stracić do Ciebie szacunek ? Gdzie jest w takim razie Twoja uczciwość?
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 22:42
Użył tego zdania do tego,kogo widział w lustrze.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-12 23:15
Sądze że nie będę Ci umiał wyjaśnić tej istotnej różnicy skoro tego nie rozumiesz. A jak piszesz doskonale wiesz jak i inni też i również ja zgłaszałem zmianę nicku i nie widzisz różnicy to może spytaj Ioty ktora też zmieniła nick  . Może bedzie Ci mogła pomóc w zrozumieniu .
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-13 08:32

>również ja zgłaszałem zmianę nicku<


Wielokropek nie rozśmieszaj. Którego niku? Masz ich już kilka. Z kropkami i bez.

>to może spytaj Ioty ktora też zmieniła nick  . Może bedzie Ci mogła pomóc w zrozumieniu .<


Ioty proszę w to nie mieszaj, bo wielka jest różnica między jej zmianą niku, a Twoją wielonikowością.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-13 10:12
:-):-):-)
Skoro znasz je wszystkie  nadal nie rozumiesz różnicy.

> Ioty proszę w to nie mieszaj, bo wielka jest różnica między jej zmianą niku, a Twoją wielonikowością.


To się zgadzam z Tobą , ona też Ci nie będzie wstanie pomóc. Nawet nie próbowała
;-)
Bo to beznadziejny przypadek
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-03-13 14:38
WnK - ignoruję część Twoich postów, bo zaliczyłeś u mnie spadek notowań. To tak a'propos tej wymiany zdań między Tobą z Lidią.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-13 15:05
Spadek notowań bo przestałem pisać na forum jak kiedyś czy dlatego że zareagowałem na oszczerstwa pana T , choć nie posunełem się do ujawnienia pw korespondencji która by to udowodniła?
A nie starasz się wyjaśnić Lidian różnicy bo musiałabyś przyznać, że mam rację?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-13 15:37
Aleś ty ...)pusty w środku,aż głucho dudni.Będę się za ciebie modlić.:-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-03-13 15:51
Iota nie musisz się za mnie modlić :-)  Odpowiedz tylko jasno na pytania.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-03-13 15:43 Zmieniony 2015-03-13 15:45
Spadek notowań masz za - stare już - tworzenie nicku po szczerbatym. Generalnie "walkę" o poziom forum polegająca na tym, że sobie czyjś pseudonim (z kropeczkami) pożyczysz, a potem będziesz tłumaczył że to miała być demonstracja, uważam za bezproduktywną i dziwaczną. Zmiany wprowadza się (taki mam pogląd) robiąc coś pozytywnego i konstruktywnego. Napędzanie paranoi forum na to kto jest kim i w ilu wcieleniach nie wydaje mi się konstruktywne.

Nie jestem adminem więc nic mi do tego - zakazu żadnego nie złamałeś. Ale opinię mam.

To co było między Tobą a Tadeuszem to już Wasza sprawa, nie moja. Nie interesuję się informacjami o tym co kto komu na PW napisał, co zrobił jak był na wizycie u kogoś, co zrobił na innym forum itd. Przy żadnej z tych rzeczy mnie nie było, to i tak nie wiem, która strona ma rację.

Nie staram się niczego wyjaśnić Lidii, bo nie ona mnie pyta o jakiekolwiek wyjaśnienia. Dorosła jest, klawiaturę ma, jak coś będzie chciała ode mnie, to mnie umie zapytać.

Wszystko?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-13 16:16
Piszesz o przypadku pojawienia się nicku " szczerbaty. "  l pisania jako "szczerbaty"  ?
To gdzie jest teraz ten nick z kropką ? Przestraszył się mojego ".szczerbaty." z dwoma kropkami i dobrze bo to było moim celem.
Ja nie muszę ukrywać swojego nicku by komuś coś powiedzieć szczerze. Nie udaje kogoś innego , aby wypisywać dla niezrozumiałego dla mnie wypisywania o innych bzdur,oszczerstw itp bredni.
Sorry za ten wpis o modłach , nie zauważyłem że jest inny podpis kogoś chorego(o drugiej twarzy)
.
Skoro nie jesteś adminem , to nie mam do Ciebie pretensji o lekceważenie problemu paranoii o wcieleniach na forum
Czy uważasz że wpisy,joli11 czy te kobiety są bardziej konstruktywne dla tego forum?
Skoro tak , to już wszystko.
:-) Masz opinie? Ja też mam.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-03-13 16:34 Zmieniony 2015-03-13 16:37

> Czy uważasz że wpisy,joli11 czy te kobiety są bardziej konstruktywne dla tego forum?


Nie - cała ta gigantyczna maskarada (w której już naprawdę nie wiadomo kto w tym dziale jest w ilu wcieleniach) jest dziwaczą i ogólnie wierzyć mi się nie chce, że to piszą ludzie po czterdziestce (i wzwyż) a nie szesnastolatki z pracowni informatycznej w gimnazjum. Nie rozumiem po kiego gnypa te wszystkie podchody, ataki, kontrataki i w ogóle huk wie co jeszcze.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-13 16:42
I tu cię boli wielokropku - twoje wpisy nigdy nie były konstruktywne! Ty tak jak jeszcze ze 2 osoby z tego forum (chociaż kto to wie) jesteś pogięty na maksa.
Dla prawdy włamujesz się innym na konta?!
Nadrzędny Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:12
Chyba sie pomyliłam, ty nie jesteś moją przyjaciółką przebraną. Ona ma jęzor cięty, ale miała rozum.
On pisze, ze dopisał kropki a ty o włamaniach. Gibmusie. :-) ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-12 23:11

>A co mają powiedzieć czytelnicy forum Onetu?<


Tylko to nie jest forum integracji niepełnosprawnych.
Tam są przede wszsytkim ludzie zdrowi, tam nie są pisza ludzie którym życie dokopało - czy nie wystarczy, że los z nas zadrwił, że dotknął nas niepełnosprawności, daje nam kopniaki, państwo wcale nam nie pomaga, a wręcz odwrotnie kłody pod nogi rzuca wykluczając nas wszelkimi sposobami z życia zawodowego i nie tylko - i zamiast tu, w takim miejscu trzymać się razem to nie tylko sie kopiemy, ale i okładamy pałami.
Nadrzędny - Autor tracja Dodany 2015-03-12 23:19

> zamiast tu, w takim miejscu trzymać się razem to nie tylko sie kopiemy, ale i okładamy pałami.


Goluś a ty co? Mojej dawnej psiapsiółce odpija a ty ja adorujesz gdy jest jak gadzina. Przygadywal golus golusiowi? Piszesz facet  mądrze, a robisz głupio?
Ide trzasnąc komara, jutro  nadgodziny.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-13 00:14
Jeśli ktoś jest dla mnie miły to dlaczego ja mam być niemiły?
To, że z innymi się nie może dogadać to nie moja brożka :-)
Jak mnie nie gryzą to ja nie kopię
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-13 16:55

>że z innymi się nie może dogadać to nie moja brożka<


Jakoś dogaduje się z każdym normalnym, normalnie piszącym, a przede wszystkim nie wścibskim i upierdliwym!

Z kim tu należy się "dogadywać"? Z szaleńcami, którzy wymyślają teorie o ludziach, których nie znają?!
Co do niektórych domniemywam, że są zwyczajnie wściekli z nienawiści i niemocy bycia "królem" na forum to ubliżają, pomawiają itd. Cóż mi szkodzi po miesiącu, dwu odpłacić? No to wtedy jaka ta Jola...
Co to za forum, na którym pisze (piszą osoby) o których wiadomo, że podszywają się pod innych, że włamują się na cudze konta i do komp.!

Chyba dokładnie Wiesz, że to dla byle hakera bułka z masłem, aj tam nie trzeba być hakerem :-( I Wy z takimi tracjami, kobietkami, walpozami i innymi prawdami rozmawiacie :-(
Nadrzędny - Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:27
Ty w każdym poście taka teraz jesteś? Rzucawka cię bierze? MariJolka weź coś.
Nadrzędny Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:56
Ktos się MariJolce na konto to znaczy, ze to nie MariJolka pisze!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-13 17:44
Nie unoś się od razu :-)
Nikt nie każe Ci się z kimkolwiek dogadywać i nie o to mi chodziło w wypowiedzi.
To była odpowiedź na zadane pytanie.
Twoja sprawa z kim rozmawiasz grzecznie, a z kim "drzesz koty" - bo jets niemiły dla Ciebie.

Ja lubię z Tobą rozmawiać i nie przeszkadza mi Twoja "zmiennoś humoru" - przywilej kobiet ;-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-13 18:18

>Nie unoś się od razu<


Do kogo to było? Jak do mnie to nie znasz się na ludziach. Nie uniosłam się w najmniejszym stopniu, bo taki/taka dureń nic nie zyskał. Nie sądź innych wg siebie :-) wiesz o czym piszę :-)

>i nie przeszkadza mi Twoja "zmiennoś humoru<"


Oj bajkowy, a ja myślałam, że...

Zgłaszam sprawę do Policji - najpierw tak... ;-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-17 15:01
Jola piszesz o wejsciach na konto ale przeciez kiedys o tym pisał Paweł65,pozniej była historia val,czy jeszcze ktos miał podobne historie?Wiadomo,ze byle jaki haker czy inny cwaniaczek moze byc cwanszy od aparatury i cos takiego moze miec miejsce wiec sie pytam czy komus jeszcze zdarzały sie takie epizody.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-18 19:50

>czy komus jeszcze zdarzały sie takie epizody<


Ciekawe, że nikt nie odpowiedział 0-:
Można się nie zorientować, ale też na tym forum pisze mało osób: nicków kilka - osób mniej :-( Poza tym dla takiego padalca może nie każdy jest "ciekawy" ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-19 20:00
Easy - zaczełem czytać swoje wpisy i połowe z nich pisał ktoś inny nie ja,. Normalnie włamal mi się ktoś na konto. Admin odpowiada jakieś bzdury że nie może odczytać IP wchodzacych na moje konto. Pewnie to. staruszka123 i wojtekk bo uciekli z forum w ten sam sposób.
Normalnie zgłoszę na policje !
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-03-19 22:09
...)znudziło ci się w Królestwie bycie podnóżkiem?
Nadrzędny - Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:34
Goluś, ty jesteś ten prawdziwy Szczerbuś?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-13 17:45
Nie - ja jestem ten prawdziwy Gollum - tak było, jest i bedzie - a ten, o ktorego pytasz ma w nicku kropki.
Nadrzędny - Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:53
Nie mówie o podróbkach, malo mnie obchodzą.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-03-13 18:14
podróbka o bodróbkach - ciekawe
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-03-13 00:05 Zmieniony 2015-03-13 00:15

> tam nie są pisza ludzie którym życie dokopało


A kto wie? Nie trzeba pisać na "forum niepełnosprawnych", żeby być "po przejściach", różnego rodzaju (niepełnosprawność nie jest jedynym problemem, jaki można w życiu mieć).

[Jak ktoś musi pluć po kablach na obcych, których nigdy w życiu nie widział i nie zobaczy, to znaczy że na w ogóle w życiu wykopki - ludzie szczęśliwi nie mają na to czasu]

> i zamiast tu, w takim miejscu trzymać się razem to nie tylko sie kopiemy, ale i okładamy pałami.


Nie ma powodu żebyśmy mieli być wszyscy jakoś solidarni. Romantycznie można sobie myśleć, że tak by było dobrze, ale w praktyce tak to nie działa. Nie liczy się to, jaką człowiek ma diagnozę, tylko jak do siebie ludzie "pasują". Jedni się lubią, inni nie znoszą, a jeszcze inni kopią albo gryzą. Ale to jest zawsze indywidualna decyzja o tym, jaki kto chce być w Sieci.

A tak w ogóle, myślę sobie, że mnie nie pasuje myślenie o niepełnosprawności jako "drwinie losu". Ot, statystycznie komuś musiało się zdarzyć. Zdarzyło się i tyle.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-13 00:21
Oczywiście, że nie trzeba się chwalić swoją "odmiennością", chodziło mi raczej o to, że tam jest forum otwarte, nie ukierunkowane na społeczność nieełnosprawną.

Jasne, że ludzie są różni i nie muszą się tolerować, ale w takim miejscu powinniśmy się wspierać, a nie dodatkowo sobie dokładać bo i tak jest juz ciężko.
Są ludzi, którzy sobie nie radzą ze swoją niepełnosprawnością i wchodząc na takie forum raczej oczekują pomocy, a nie kopaniny i dołowania.

A najsmieszniejsze jest to, że ci co tak dołują innych czerpiąc z tego uciechę maja wielki problem i rzucają się jak w potrzsku kiedy to ich się weźmie na język i nieco przyciśnie.
Wiem, to się bierze z kompleksu mniejszości, z problemów emocjonalno-egzystencjonalnych, nie potrafią sobie poradzić z samym sobą i próbują to zagluszyć dowalając innym.

Miłej nocy.
Pozdraiwam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-13 08:38

>ale w takim miejscu powinniśmy się wspierać, a nie dodatkowo sobie dokładać bo i tak jest juz ciężko. <


Wiesz mimo tych burz, które przechodzą przez forum ja wsparcie w trudnych chwilach otrzymałam. Są tutaj również ludzie wrażliwi i życzliwi. :-))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-13 10:00
Witaj Liduś.
Tak - są i całe szczęście - w innym przypadku bym tu nie wrócił :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-13 11:39
Jestem z siebie dumny jak ten z ogonem.:-)bo jednak jakas dyskusje bez scysji i wulgarnosci wywołałam,a czarna owca nawet w powaznym temacie sie znajdzie.
Nadrzędny Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:08
Czarny baran tysz.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-13 17:34
Lidziu nie weszłam tu po pomoc, ale tylko Ty mnie mile przywitałaś. Później zjawił się WzK, który okazał sie człowiekiem zrównoważonym, obiektywnym i miłym. Gollum nic o mnie nie wiedząc starał się być obiektywny itd. :-) Jest tu jeszcze pare fajnych nicków :-)

Wczoraj wieczorem czytałam "dyskusję" między WzK, chyba Gollumem i Iotą.

Zgadzam się ze zdaniem, że niepełnosprawność ma ogromne znaczenie w zachowaniach i poczynaniach osób na takim jak to czy innym forum niepełnosprawnych. Na forach teoretycznie zdrowych da się wyczuć osobę O.N. W realu też zachowują się inaczej. Jednak nie o to mi chodzi.

Rzecz w tym, że osoby niepełnosprawne, ale tak prawdziwie: czyli unieruchomione głównie lub zawsze w domu, dla których jedynym kontaktem z ludźmi jest net, które  nigdy nie doznały uczuć płci przeciwnej, macierzyńskich czy ojcowskich, lub zostały odrzucone przez najbliższych i społeczeństwo, nie mają przyjaciół i znajomych itd. gdzieś i jakoś muszą zagospodarować czas i potencjał. Najczęściej są to doskonali informatycy czy zwyczajnie hakerzy :-( Np. syn mojej znajomej chory na porażenie mózgowe wykazuje wspaniałe zdolności matematyczne, ale nie łapie niuansów, dowcipów itd :-(  Ludzie Ci wręcz chorobliwie nienawidzą innych, zwłaszcza zdrowych, ładniejszych itd. Wybierają sobie osobnika, którego chcą naśladować, którym chcieli by być i tu zaczyna się nękanie :-( Sprzęt w dużej części dofinansowany - jest, zdolności - są, czas - jest i wchodzi taki świr komuś w kompa, na konto, czyta pocztę na pw. i szuka sam nie wie czego. Może pisać do kogoś na pw. i posty jako ta osoba lub tworzyć inne nicki. :-( Strach i z mojej strony brak współczucia: takich powinno się eliminować.

Piszę to z pełną świadomością w związku z tym, że taki/ taka świrnięta/świrnięty wszedł na moje konto. Na tym lapku nic nie znalazł i nie znajdzie. :-)
Na administrację nie ma co liczyć, zresztą admin czy tam moderator to może być taki świr, który tutaj głupoty wypisuje No bo jak rozumieć wchodzenie kogoś takiego jak tracje, kobietki czy prawdy :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-13 17:47

>Ludzie Ci wręcz chorobliwie nienawidzą innych, zwłaszcza zdrowych, ładniejszych itd. Wybierają sobie osobnika, którego chcą naśladować, którym chcieli by być i tu zaczyna się nękanie <


Tacy ludzie są zarówno wśród sprawnych jak i niepełnosprawnych.

>Piszę to z pełną świadomością w związku z tym, że taki/ taka świrnięta/świrnięty wszedł na moje konto<


Jola nie znam się na tym, ale może Gollum lub Iota powiedzą coś na ten temat.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-13 18:48
Nie Lidzia! Piszesz z punktu widzenia osoby niepełnosprawnej. Jest jednak różnica osoby, która od urodzenia nie ma np. kończyny własnej, ale ma protezę i ją przyjęła. Są osoby, którym żadne protezy nie pomogą :-( to są też i Twoi prześladowcy i plotkarze :-( Nie sugeruj się pisaniem wściekłej suki: nie mam "pogardy" bo sama jestem o.n. aha nie poinformowałam tych piranii :-( TAK DOSTAŁA RENTĘ! JESTEM DALEJ CAŁKOWICIE NIEZDOLNA DO PRACY ;-) Ale czy to coś zmienia? PIRANIE; chodzę prosto na małym obcasie, jestem zgrabna, ładna, mam długie nogi, piękne włosy i super biust :-) :-)  To, że mój mąż nie żyje nie zmienia tego, że był zajebiście przystojnym facetem.

Przez najbliższy czas nie będę wchodzić na to forum ani go czytać... Jakiekolwiek posty nie będą ode mnie.
Dobrej nocy źli ludzie (dobrzy zawsze maja dobrą) :-)

Ps. jakoś tak wychodzi, że wielokropek miał rację: "...to jeszcze nie koniec-wygram" jak pisał :-(

Na koniec moja ulubiona wersja :-) No bo czego mam szukać na swoim wątku "dobrzy"  niepełnosprawni :-(
[url]https://youtu.be/4CJ_ZfFaIxE
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-13 21:55
A jednak coś miłego o sobie usłyszłem - choć w czasie przeszlym, ale jednak - zawsze to coś :-(

Odchodzisz dając za wygraną padalcom i gnidom, doając satysfakcje pajacom na gumie.

Są tu tacy co to wytykają wszystkim złośliwość nie widząc (nie chcąc widzieć) własnej arogancji i chamstwa które to powoduje taką agresje u ludzi.

Pajac z pajacem zawsze się dogada, ale każdy inny (czyt. miły, normalny i otwarty do ludzi) jest obiektem ataków.

Wróciłem i wydawało mi się, że się nic nie zmieniło - myliłem się - jest jeszcze gorzej niz było - jesteście popaprańami -> pajace będą wiedzieć o kim piszę - oczywiście nie wszyscy -> ci również powinni wiedzić o kogo mi chodzi.

Ja pierdolę - to jest jakaś totalna masakra - wyszydzac z kogoś na potęgę i to na każdym kroku, a potem wyoisywać, że jego posty kipią od wściekłości - jak to sie nazywa? Hipokryzja?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-18 19:44

>Odchodzisz dając za wygraną padalcom i gnidom, doając satysfakcje pajacom na gumie.<


Bajkowy nie napisałam, że odchodzę tylko, że nie będzie mnie jakiś czas. Dochodzić się, dać czy nie dać "za wygraną" nie mam zamiaru to na poziomie tych, o których piszesz :-)

>Są tu tacy co to wytykają wszystkim złośliwość nie widząc (nie chcąc widzieć) własnej arogancji i chamstwa które to powoduje taką agresje u ludzi.<


Z tym się zgadzam w 100%. Tak jest też w realu.

Witam miłych ludzi :-) Dzisiaj pachniało wiosną i było wiosennie mimo chłodnego wiaterku :-) Od piątku ma padać śnieg :-(
Miałam rację co do tych włamań! Jednakże znaczna wina leży po stronie administracji tego forum.
Wpadłam na chwilkę, więc już przepraszam jak dzisiaj  nie odp. na jakieś posty :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-18 20:00
No masz - a ja wciąż czekam na ślicznotkę w żółtej sukience :-(
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-03-18 20:05
To proste ;-) lato przed nami :-)
Nadrzędny - Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:49 Zmieniony 2015-03-13 17:53
Tracja jest jak ty przebrana, ale sie pomylilam co do ciebie, sorki. Piszesz o włamaniach i z taką pogarda o O.N. ze się domyślam. Jesteś prawdopodobnie innym wcieleniem ty wiesz kogo. Inni się domyślą.
Cała ta teoria o wściekłości podczas, gdy twój post od niej kipi jest kompromitacją ciebie samej.
Masz manię prześladowczą? Zobacz, czy ktoś ci pod biurko nie wlazł i się nie włamuje od spodu.
Kiedy napiszesz 17 razy kłamstwa połowa ci uwierzy (tak zwane gebelsowskie klamstwa)
MariJolka kuźwa, szkoda, że to nie ta "MariJolka"! :-(
Nadrzędny Autor tracja Dodany 2015-03-13 17:58
Ktos się MariJolce na konto to znaczy, ze to nie MariJolka pisze!!!!!!!!!
Teraz rozumiem. Gdzie jest prawdziwa MariJOLKA?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-13 17:56
                Serwus :-)

> Później zjawił się WzK, który okazał sie człowiekiem zrównoważonym, obiektywnym i miłym.<


Jolu! Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa ! :-) Dawno tylu pochwał nie słyszałem a wiadomo, każdy lubi coś dobrego o sobie usłyszeć/przeczytać.
W ramach podziękowania proszę przyjmij tę piosenkę. Myślę, że teraz ( po przeprowadzce) morskie klimaty będą Ci bliższe:
https://www.youtube.com/watch?v=i4KYo-FoM-I
                                                                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-03-13 18:07
Jeszcze się nie przeprowadziłam, to trochę potrwa :-) Dom muszę do swoich potrzeb i upodobań no i tutaj trzeba wszystko pozałatwiać :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-03-13 18:37
To roboty będziesz miała co nie miara. A ja myślałem,że już niedaleko mieszkasz :-)
Życzę powodzenia przy przeprowadzce. :-)
                                                              Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 624) (7199226 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill