www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 120) (2408104 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-14 16:22
Jak powiedziałeś masz ich "kilka" więc dbanie nie jest szczególnie trudne. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-14 16:49
Jest - musze delikatnie smarować, żeby nie wyrwać :D
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-14 18:08
Daj spokój - więcej miejsca do całowania :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-14 20:00 Zmieniony 2015-08-14 20:03
W sumie - może i masz rację, i między zębami nie będzie się pelentać :D
No i nie będe musiał się czesać :D

Jak w tym dowcipie co gość miał 4 włosy
Układa rano przed pracą
- Jeden na prawo, drugi na lewo, trzeci do tylu, czwarty - o qrwa wyrwalem!
- No nic, jeden do przodu, drugi na lewo skos do tyłu, trzeci na lewo skos - o qrwa znowu wurwałem!
- Jeszcze nic straconego - jeden na lewo, drugi - qrwa mać wyrwany!
- Pier....e pójdę nieuczesany.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-08-20 19:08
:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-16 08:02
Od jakiegoś czasu wyświetla mi się komunikat o bezpłatnym uzyskaniu systemu Windows 10 z takim zastrzeżeniem : Za darmo, ale "mogą być naliczone opłaty za połączenie internetowe".
Proszę powiedzcie  jakie to mogą być sumy i w jaki sposób miałaby być dokonana płatność.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2015-08-16 19:29
Mam kogoś zaufanego. Poradził mi bym nie aktualizowała Windows 10 . Podobno jest tam jakiś "haczyk" i w ogóle nie warto tym programem się zajmować.
Pozdrawiam Ella :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-16 21:37
Witaj Elu,
dawno nie pojawiałaś się tutaj ale jeśli z podobnych powodów co ja to Cię rozumiem :-)
Nie jestem do końca przekonany co do tej aktualizacji, gdzieś słyszałem, że może to być konieczne jeśli korzysta się z "siódemki".
Dla mnie autorytetem w tej kwestii jest Gollum, więc zaczekam na Jego opinię.
Pozdrawiam miłe Panie
Tadeusz :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-17 10:50 Zmieniony 2015-08-17 11:19
Odpowiadam:
Liduś - Windows 10 jest całkowicie za darmo, ta informacja mogą być naliczone opłaty za połączenie internetowe tyczy się tych co korzystają z internetu na kartę - zastrzegają sobie, ze sama aktualizacja jest darmowa, ale koszt transferu (w przypadku internetu na kartę) lezy po stronie usera :-)

Tadeusz - co do konieczności instalacji to nie jest prawda. Jedyne co może wymusić instalacje 10 to czas, ale to jeszcze potrwa - chodzi tu o zakończenie wsparcia dla Windows 8.1 - nastąpi on w 2023 roku.

Winodows 10 nie warto instalować na strszym sprzęcie - mogą wyniknąć problemy ze sterownikami.
Jak przedstawia sie sytuacja?
Można zainstalować 10kę i ja aktywować, należy jednak pamiętać aby instalować ją z aktualizacji a nie na czysto z instalatora, na czysto nie przyjmie numerków i  ie aktywujemy jej, po instalacji z uaktualnienia aktywujemy 10kę, potem możemy powrócić do starszej wersji systemu (wcześniej przed instalacją należy przygotować sobie bootowalnego pendrive lub DVD z tych plików na dysku - na przyszłość) Po wykonaniu aktywacji 10 w sposób jaki opisałem można w późniejszym czasie zainstalować Windows 10 z przygotowanego pendrive lub DVD od zera (na czysto) i system się aktywuje, ale tylko na tym komputerze.
Można też wcześniej wykonać własną kopię systemu już zainstalowanego przy pomocy programu Norton Ghost lub Acronis True Image lub inny dowolny program tego typu.

Czy w ogóle warto instalować 10kę - na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Jest to dobry system, jest to połaczenie 7ki z 8ką, bardzo dobrze zoptymalizowany, ale należy się liczyć na drobne kłopoty - to jest świerzy system, tak więc najlepszym rozwiązaniem jest (moim skromnym zdaniem) zrobienie sobie własnej kopii systemu, utworzenie bootowalnego pendrive lub DVD z 10ką i zaktualizowanie systemu do 10ki, aktywacja 10ki i jeśli cokolwiek się będize działo lub się system nie spodoba wracamy do naszego starego systemu, ale gotową 10kę mamy już przygotowaną i zawsze możęmy ją zainstlaować.
Dlaczego musimy ją najpierw aktywować jak opisałem wyżej? Dlatego, aby została dodana do bazy Microsoftu.
Oczywiście jeśli tego nie zrobimy to nic nie szkodzi, nie jest to mus tylko jeśli się kiedykolwiek zdecydujemy na 10kę będziemy musieli ją zakupić lub stawiać pirata :-)

Aha - byłbym zapomniał - darmowy jest dla systemów oryginalnych, aktualizując na pirata (również nic nie płacimy) mamy nadal pirata.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 11:24
Dziękuję bardzo w imieniu własnym i, mam nadzieję, w imieniu miłych Pań oraz innych zainteresowanych osób.
Dobrze, że mamy jednego ale za to wiarygodnego informatyka.
Na tym forum mamy "fachowców" w dziedzinie medycyny i prawa (szczególnie podatkowego :-) ) ale częściej mijających się z prawdą niż zawierających wiarygodne informacje. :-)
Pozdrawiam
Tadeusz
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-08-17 11:42
NO NO NO
A JAKŻE ! POZBAWIONY HONORU ALE ZA TO WCIĄŻ PLUJĄCY JADEM TADEUSZ SIĘ ODEZWAŁ. BYŁOBY TO WRĘCZ NIEMOŻLIWE ABY NIE ZACZĄŁ JĄTRZYĆ I NIE CZEPIAŁ SIĘ INNYCH USERÓW. PRZY OKAZJI JAKIE WAZELINIARSTWO W STOSUNKU DO GOLLUMA ! ZAPEWNE KOMBINUJE STWORZYĆ NOWĄ KOALICJĘ ABY KOLEJNEJ OSOBIE SZKODZIĆ . KOMU TYM RAZEM TADZIU ? /5/ DO ZOBACZYSKA :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 12:09
Na chwilę odejdę od zasady nie dyskutowania na tym poziomie (jeśli można mówić o jakimkolwiek poziomie) i przypomnę, że Prawda forumowa to ten trzeci poziom prawdy - gówno prawda.
Więc z kim tu dyskutować? Z sumieniem lobby wielkopolsko-pomorskiego? Jeśli szefowa mianowała "rzecznikiem stowarzyszenia" takie zakłamane indywiduum to ....  szkoda gadać!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-08-17 12:59
Wiesz co? Zacznij się może leczyć z tej podejrzliwości. Nikogo nie mianowalam i nie wiem, kim jest Prawda ani Kobietka, za to Ty wiesz wszystko, tylko nie wiesz, ile jadu masz w sobie. Bujaj się....może gdzieś na huśtawce, to przywraca radość życia.:-) Bo faktycznie nie umiesz się odezwać,żeby komuś nie p...    jak gołąb na parapecie.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 14:23
Nie denerwuj się tak i trzymaj poziom.
Jeśli Prawda nie ma nic wspólnego z Waszym forum to w dziwny sposób ostro zabiera głos w obronie tej grupy. I nawet nie trzeba "uderzyć w stół" wystarczyć "lekko dotknąć" aby odezwały się nożyce a nawet noże.
To tak jakby Niesiołowski wypowiadał się "w swoim stylu" a PO tłumaczyła, że to nie członek ich grupy :-)
Wyluzuj więc bo im bardziej angażujesz się, tym bardziej będziesz kojarzona z takimi typkami :-)

>nie wiem, kim jest Prawda


Przyjmuję do wiadomości
Życzę zdrowia
Tadeusz
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-08-17 14:43
Pobieżnie poczytałam wszystkie posty Prawdy i widzę, że celowała w zachowania, których akurat  ja też nigdy pochwalałam. Jeśli ktoś jest przeciwko Tobie, NIE możesz kojarzyć tego kogoś z kimś, kogo Ty nie znosisz.
Pamiętaj, że jeśli ktoś walczy z ukrycia, nie pod swoim nickiem, to może nie chce naruszać swoich oficjalnych stosunków na tym forum, nie wchodzę w to.

> Wyluzuj więc bo im bardziej angażujesz się, tym bardziej będziesz kojarzona z takimi typkami :-)


Przez Ciebie, bo nie wytrzymałeś i szturchałeś.

A nożyce? Jak się nimi brzęczy przy każdej okazji bezceremonialnie, to można się skaleczyć.
To była rada za radę.
Zdrowia wzajemnie i odpuszczenia w zaczepkach, jako i Tobie odpuszczają.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 15:11

>NIE możesz kojarzyć tego kogoś z kimś, kogo Ty nie znosisz


Nie ma takich osób, do których czułbym nienawiść.
Mogę mieć inne zdanie, odmienny stosunek czy pogląd w wielu sprawach ale gdzie i kiedy używałem słów niecenzuralnych czy obelżywych?
Jeśli ktoś nie posiada umiejętności wymiany zdań bez inwektyw, obelg i chamstwa i to wyprowadza go z równowagi to jego problem. Szkoda, że Ty czasami wpadasz w ten ton bo pomimo różnicy w wielu kwestiach zasadniczych nie zwątpiłem w Twoją inteligencję i poziom kultury osobistej nie licujący z kulturą kilku bliskich Ci osób.

>Zdrowia wzajemnie i odpuszczenia w zaczepkach, jako i Tobie odpuszczają


Nie mam nic przeciwko "zaczepkom" z klasą ale czy tego można się nauczyć?
To tak jak z kulturą osobistą i inteligencją - żadne Akademie tego nie nauczą.
Niezmiennie pozdrawiam
Tadeusz :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-08-17 15:23
No dobra...innym razem, bo dziś i w tym wątku nie. Pewnie się nigdy nie zgodzimy w opiniach, co do ludzi, światopoglądu, ale dyskusja ma swoje dobre strony. Tylko  nie stosuj tych ciągłych wycieczek personalnych, jednak niskiego lotu, w postach na inne tematy i do innych skierowanych. Odzywam się w myśl zasady "nic o mnie beze mnie".
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 16:24

>No dobra...innym razem, bo dziś i w tym wątku nie


OK!
Kiedy chcesz i w jakiej chcesz formule :-)
Tylko nie rozumiem dlaczego tak usilnie bronisz osoby, o których nie znasz całej prawdy?
WzK nigdy nie przyznał się do błędnej interpretacji przepisów podatkowych a kiedy to przypominam to odzywa się nie on tylko jego "adwokat".
Więc jak mam reagować? Przyznać się do czyjegoś błędu i wziąć go na siebie?
Wybacz, ale nie jestem masochistą.
O Waldku z Poznania już nawet nie wspominam - bo to on swoimi obelgami doprowadził do "chwili szczerości" i sam wystawił o sobie opinię. Ja tylko usunąłem się jako Tadeusz, żeby uniknąć wywlekania brudów ale on "litościwe" współczuł mi za obelgi innej "barwnej postaci" tego forum. A to z jego powodu zmieniłem Nick pisząc: "Boże chroń nas od przyjaciół...." ale on tego nie rozumiał, ciągnął dalej wątek, który w konsekwencji skończył się jego kompromitacją.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-17 17:06
Pamiętaj ,fałszywcu i kłamco ,że nadal mam Twoje maile i pw.
Tylko jako człowiek honoru nie chcę ich tutaj upubliczniać.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 18:28
Twoja wiarygodność już dawno legła w gruzach.
Wielokrotnie nalegałem na zamieszczenie tych "rewelacji" :-)
Wtedy wyjdzie Twój"honor"
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-17 18:50
ha,ha,ha z pewnością może to potwierdzić wojtekk ,
;-))))))
a może masz w  ukryciu jakiś inny nick np.buduj   itp? :-)) komediant jesteś :-))) rozbawiłeś mnie :-)))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-17 18:57
A tak na poważnie to wszystko Ci się miesza. To ja wyraziłem zgodę Tobie na udostępnienie wszystkich naszych maili. Możesz wskazać wpis gdzie taką swoją zgodę napisałeś ?
Kolejne kłamstwo TP !
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 20:41 Zmieniony 2015-08-17 20:44

>Pamiętaj ,fałszywcu i kłamco ,że nadal mam Twoje maile i pw.
>Tylko jako człowiek honoru nie chcę ich tutaj upubliczniać.


HONORU???? Co ty wiesz o honorze???????
Zdecyduj się! 3 godziny temu "straszysz" :-), że masz na mnie "100% ha!ha!ha!ki :-) a teraz wycofujesz się????
Więc jak cię cykor obleciał to daj sobie spokój bo tylko zanurzasz się w swoich odchodach i nie umiesz z tego wybrnąć.
OSTATNI RAZ POWTARZAM:
CYTUJ CO MASZ BO TO TY JESTEŚ FAŁSZYWYM KŁAMCĄ
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-08-17 20:53
[usunięte]
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 20:56
Kto jeszcze z SWA zapisał się do głosu??????
Nie pchać się! Wszyscy dostaną szansę :-)
Nie wiedziałem, że mam tylu wielbicieli HA! HA! HA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-08-17 20:59
Staruszko /Prawdo nie rób sobie "siary" ,każdy kto przeczytał kilka postow Staruszki123 widzi zasadniczą różnice,między tym jak ty oszustko piszesz a jak pisała ona-inny styl,dobór słow,szyk itp.Ucz sie człowiecze ,zanim ktoś ci wytknie,ze masz jeden organ nowy,prawie nie używany.Jeszcze parę osób odeszło,więc masz pole do popisu,rejestruj sie ,loguj i wymyślaj ale miej klase.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-17 23:36
Brawo TadeuszP . Jaki nick jeszcze wymyślisz aby sprawić wrażenie jaki jesteś prześladowany?
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-08-17 20:51
Proszę o nie mieszanie mnie w scysje wielkopolsko-centralne z którymi nie mam nic wspolnego,dziękuję.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-08-17 12:53

> Dlaczego musimy ją najpierw aktywować jak opisałem wyżej? Dlatego, aby została dodana do bazy Microsoftu.


>Oczywiście jeśli tego nie zrobimy to nic nie szkodzi, nie jest to mus tylko jeśli się kiedykolwiek zdecydujemy na 10kę będziemy musieli ją zakupić lub stawiać pirata :-)


Gollum. Znalazłam też takie trzy cytaty i wynika z nich, że nie ma się co spieszyć.
Źródeł nie skopiowałam, ale łatwo sobie poszukać.

!.
"Windows 10 zostanie udostępniony użytkownikom Windows 7 oraz Windows 8.1 za darmo! Zgadza się, ale będzie to obowiązywać tylko przez rok. Po tym czasie aktualizacja będzie płatna.
Dlaczego tak? Microsoft już wcześniej przekazał, że zamierza monetyzować Windows 10. Mimo wszystko pierwszy rok za darmo jest z pewnością miłym gestem..."

2.
"Jak informowaliśmy już nie raz, posiadacze Windows 7, 8 oraz 8.1 będą mogli zmienić za darmo system na Windows 10. Ale jak się okazuje - tylko przez rok od premiery."
3.
"Informacja ta dostała się do sieci dzięki Australian Partner Network. Wynika z niej, że darmowa aktualizacja Windows obowiązywać będzie tylko przez rok od premiery oficjalnej, stabilnej wersji Windows 10. A co potem? Potem każdy posiadacz Windows 7, 8 lub 8.1 będzie musiał płacić jak za całkiem nowy system. Według cytowanego źródła, system będzie sprzedawany w wersji pudełkowej oraz cyfrowo. "
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-17 13:16
Tak - dokładnie tak i dlatego jeśli ktoś chce skorzystać to należy się śpieszyć bo darmowa aktualizacja jest tylko przez rok od momentu wydania.
Jeśli w ciągu tego roku sobie zarezerwujemy aktualizację to mamy 10kę za free.
I dalej, pierwsza instalacja jak napisałem - jeśli chcemy korzystać z systemu za free i w pełni aktywowanego musimy zainstlaować w pierwszej kolejności z danej aktualizacji - pobiera się ona na dysk twardy. Z tychże plików tworzymy bootowalny pendrive lub DVD - na przyszłość. Po instalacji i aktywacj system Win10 jest w bazie Microsoftu i teraz nie ma znaczenia kiedy czy za rok czy za 5 możemy z przygotowanego wcześniej pendrive czy DVD zainstalować na czysto system Windows 10 - aktywuje sie z automatu - będzie on na tych samych numerkach co nasz stary system.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-17 13:34
nie wierzę, by darmowe było na równi z kupionym . Zawsze gdzieś tkwi problem za który później m usiałem zapłacić :-) . Pozdrawiam amalian :-) .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 13:58

>nie wierzę, by darmowe było na równi z kupionym


Nie jestem pewny ale aktualizacja darmowa jest możliwa tylko dla użytkowników, którzy mają legalną wersję Windows'a poprzedniego. I nie chodzi o roczny okres a potem musimy zapłacić lecz dostajemy na stałe.
Pozdrawiam :-)
Tadeusz
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-17 14:11
Można też zakutalizowac na piracie - wiem co piszę. Na piracie zaktualizuje się, ale jak długo "witamina" ze spiraconej 7kn (dla przykładu podałem 7kę) będzie działać - tego jeszcze nie sprawdziłem.
Co darmowej aktualizacji - a jak było w przypadku 8ki - również było tak, że ci którzy zakupili wcześńiej systemy, a ukazała się w międzyczasie 8ka mieli 6 miesięcy na aktualizację za free.
Jaka jest różnica między darmową, a płatną, że będzie działać legalnie tylko na tym samym sprzęcie, po zmianie sprzętu nic nam z tej instalki.

Gdyby tak było, ze darmowe jest tyko przez rok, a potem trzeba płacić to musiałoby to być napisane, nie można takich informacji ukrywać. Jest napisane wyraźnie darmowa aktualizacja i jest ona darmowa przez rok czasu, po upływie roku jeśli ktoś chciałby aktualizować do 10ki musi za to zapłacić, ale nie ci którzy już zaktualizowali.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 14:26
Tak to zrozumiałem, chociaż nie wszyscy.
Więc potwierdzenie jak najbardziej było wskazane :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-17 14:34 Zmieniony 2015-08-17 14:38
Tutaj piszą o tym:
http://www.tabletowo.pl/2015/06/02/reinstalacja-windows-10-po-roku-czy-darmowa/
nawet po upływie roku (jeśli wcześniej wykonamy aktualizację do 10ki) zrobimy powrót do ustawień fabrycznych aktualizacja nadal będzie darmowa. Czyli nie tylko będziemy mogli wykonać instlaację z przygotowanego pendraka czy DVD ale również otrzymamy darmową aktualizację.
Oczywiście bezpieczniej jest posiadać własny przygotowany nośnik bo jak piszą nie wiadomo jak będzie z dostępnością aktualizacji :-)

A tutaj potwierdzenie z Microsoftu:
http://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-win_upgrade/windows-10-po-upływie-roku/5b5816ad-27b7-4ae5-98a1-b5dae7cef4f5?auth=1
To jest to o czym pisałem - aktualizacja w ciągu roku oraz aktywacja Win10 powoduje, że mamy za darmo Windows 10 już na stałe, mozemy potem w dowolnym momencie zainstalować na czysto Windows 10 nawet po upływie roku.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 14:46
Dzięki!
Chyba wszystko jasne :-)
Pozdrawiam
Tadeusz
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 16:45
http://www.egospodarka.pl/125675,Windows-10-darmowa-aktualizacja-moze-byc-pulapka,1,12,1.html
Co sądzisz o tej informacji?
Jak się obronić przed takimi atakami?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-08-17 16:54
Przed tym obroni nas jedynie nasz rozum, dokładne czytanie i NIE KLIKANIE W LINKI Z WIADOMOŚCI NIEWIADOMEGO POCHODZENIA
Należy patrzeć w co klikamy. Poza tym Microsoft nie przesyła aktualizacji na emaila tylko jest ona pobierana na dysk twarty, a na emaila przychodzi tylko informacja, że aktualizacja jest już gotowa, zostaniemy też poinformowani odpowiednim komunikatem w tray'u - koło zegara w ikonce z windowsem.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 17:03

>komunikatem w tray'u - koło zegara


Gollum, z całym szacunkiem dla Twojej wiedzy ale dla mnie to nie jest takie proste "tray"? itp.
Więc gdybyś mógł łopatologicznie to przełożyć to będę wdzięczny :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-08-17 17:20
Tray - to jest miejsce powiadomień.
W prawym dolnym rogu jest zegar i obok ikonki - to są ikontki w tray'u - tam tez jest powiadomienie o aktualizacji Windows 10, o sprawdzaniu i przygotowywaniu dla Ciebie systemu, tam tez z poziomu tej ikonki rezerwujesz 10ke dla siebie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2015-08-21 23:45
Witam po przerwie... 
We Windowsie od samego początku były problemy z wirusami, trojanami, haczykami, iii... Ja się przyzwyczaiłem do Linuxa a konkretnie do UBUNTU... Teraz już "jadę" na UBUNTU 15.04. Jest on łatwy, intuicyjny i bardzo bezpieczny, do tego bezpłatny...  Nie wymaga żadnych sterowników, jeśli chodzi o drukarki, skanery, wystarczy je podłączyć i działają, nie są potrzebne żadne aplikacje zabezpieczające typu "antywiry", i inne... Polecam wypróbować http://www.instalki.pl/downloadc-53-1440196618-3136-49.htm Instalacja krok po kroku http://www.ubuntu-pomoc.org/ubuntu-15-04-vivid-vervet-instalacja-krok-po-kroku/
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-08-22 12:09
Są ludzie, którzy nie mają żadnego antywirusa pod windą i również nie wiedzą co to wirus :-)
Z tym linuxem to mit - tu również są wirusy, może nie tak wiele jak pod windowsa, ale wiąże się to z popularnością systemu.
Im bardziej popularny system tym więcej wirusów jest pod niego pisanych - tu można śmiało powiedzieć, że to producenci antywirusów sami (lub zlecają) piszą wirusy - w innym przypadku po co komu byłyby antywirusy :D
Aktualnie bardzo popularnym systemem jest Android (urządzenia mobilne), a jest to nic innego jak Linux więc należy się spodziewać, że ilość wirusów wzrośnie :-)
Poczytać o zagrożeniach dla Linux'a można
>>>TUTAJ<<<
>>>TUTAJ<<<
>>>TUTAJ<<<
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2015-08-17 20:15
Tadku przeczytaj co napisałam. Mam windows8.1 i zakaz aktualizowania windows10 od programisty mego. Nie nadaję się do tłumaczenia ale jak już będę miała informacje najwyżej napiszę Ci na pw.
pozdrawiam Cię cieplutko Ella.
Tak z tego samego powodu co Ty a Wawa jest cudowna włącznie z Ursynowem i Radością nie licząc Wilanowa i ZOO :-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 20:50
Też Ciebie pozdrawiam i daj znać kiedy będziesz w Warszawie. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-17 17:01
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2015-08-17 20:00
O matko ..... wielokropku a kogóż ja obraziłam?
Jestem tu sporadycznie i poza tym windowsem 10 nie odzywam się. Jaki wojtek o czym Ty piszesz. Boże ja tu już nikomu nigdy nic nie podpowiem. Nikogo nie obraziłam, a nick mam od zarania ten sam.
Lidka jak masz pytania pisz na GG ja z tąd znikam chyba na zawsze. Oskarża mnie się o coś czego nawet nie wiem.
Lid Na temat windows8.1 i 10 dam odowiedź na GG.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-17 23:44
O to spytaj TP, jeśli z tego samego powodu nie pojawiasz się na forum co on? A on chyba coś wie skoro tak napisał?
Bo on przestał pisać bo wydało się że pisał z dwóch nicków jako TadeuszP i wojtekk
dobry tadzio i zły wojtek ;-)))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-18 08:53
Nadal ogólniki i bzdury a z butnych zapowiedzi nic nie wynika.
"Wiem ale nie powiem, mam dowody ale nie ujawnię"
To już ograna płyta ale ty ........ kierujesz się najniższym instynktem obronnym i wymyślisz jeszcze wiele bzdur.
Więc skończ z insynuacjami i zrób to co obiecałeś a skoro nie masz szans nic znaleźć to miej honor, przeproś i będzie po sprawie.
Ale do tego potrzebny jest HONOR
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-08-18 11:34
NO NO NO
TAKI  JUDASZ JAK TADEUSZP PISZE O HONORZE ? ALE  TAK TO JUŻ JEST ŻE SIĘ MARZY O TYM CZEGO NAJBARDZIEJ BRAKUJE. PRAWDA TADEUSZU ?
GDYBYŚ CHCIAŁ SIĘ STAĆ CZŁOWIEKIEM HONOROWYM TO PODSUNĘ CI RADĘ. PRZEPROŚ TYCH CO SKRZYWDZIŁEŚ I STAŃ SIĘ UCZCIWY./5/ DO NASTĘPNEGO :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-18 12:32
Więcej adwokatów niż winowajców :-)
Kto następny?
Za WzK - odzywa się (gówno) Prawda
Za WnK, wielokropka, walpoza, buduja (ile jeszcze nick'ów ma to to?) - zgłasza się znowu (g...) prawda i dokłada się farbowana S123.
I cały ten sztab nie może sobie poradzić w dyskusji bez oszczerstw, inwektyw i chamskich epitetów.
Pożałowania godne SWA.
:-):-):-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 120) (2408104 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill