www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 193) (3707228 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-02 17:22
Ja ją zapytam, a jej mąż mi w łeb da. Zrobiłem co mogłem. Nikt w Uwadze mi nie zarzuci znieczulicy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-02 17:42
O tym właśnie pisałam, że jak się poczują urażeni, to się na Tobie skupi ich złość. Niektóre pary mają taką "grę wstępną" i nie chcą by im ktoś przeszkadzał.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-02 17:46

>Niektóre pary mają taką "grę wstępną<


Czy będę bardzo wścibski jak spytam czy z autopsji to znasz ? :-)
                                Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-02 17:51
Będziesz. :-))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-02 17:58
To nie drążę :-))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-02 18:00
:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-02 17:44

> jej mąż mi w łeb da<


Może tak źle nie będzie a zyskasz jej wielką sympatię ?
                             Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-02 17:45
WzK zejdź na ziemię. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-02 17:53
Lidian - jestem na ziemi Natomiast Ty ostatnio jesteś jakaś bardzo wyalienowana. Nie rozumiem tego dlaczego jesteś tak przeciwna ludziom ? Najpierw uchodźcom a teraz w tej sprawie. Proszę nastaw się pozytywnie do rzeczywistości. :-)
                                              Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-02 18:12
WzK nie rozumiesz mnie. :-)

W sprawie, którą poruszył Rogal jestem po prostu realistką. Moje pozytywne nastawienie nie zmieni tego, że ludzie krzywdzeni (jeśli tu taka sytuacja zachodzi) nie zwierzają się nie tylko obcym, ale nawet bliskim. Znam to m.i z pracy z dziećmi z domu dziecka. Dzieci przywożone w nocy przez policję, pobite przez rodzica okrutnie, a po odzyskaniu równowagi - ani jednego złego słowa o "opiekunach". Kobiety maltretowane przez mężów nie zgłaszają tego z różnych powodów.

Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-11-02 18:28
Ok. Widać jestem większym optymistą :-). Zawsze dopatruję się "plusów dodatnich"  :-))))))
                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-02 22:14
Mam gdzieś jej sympatię. Dorośli niech się leją. Mam to gdzieś. Mi szkoda tylko dzieci.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-11-03 08:38
                             Serwus :-)
         Rozumiem, ale to mogłaby być droga "po nitce do kłębka". Ale też czuję, że to w zasadzie jest już "po sprawie".
                                                                 Waldi.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-11-02 12:29
No właśnie....można w każdą stronę . Internet jest skarbnicą wiedzy (lepszej i gorszej) i można pokazywać paluszkiem na na rządzących, że winni są temu, że potrzeba zmian ...Dobrze jeżeli tego samego wymagam od siebie . Pozdrawiam Lidziu :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-02 13:22 Zmieniony 2015-11-02 13:32
Tu można sobie poczytać o rzekomym zarządzeniu niszczenia akt . Na czym polega problem, na tym że można "tworzyć nowe fakty" i czekać na reakcję .
Jeżeli jej brak to znaczy że są winni;) ...http://fakty.interia.pl/polska/news-msw-komentuje-doniesienia-nt-niszczenia-dokumentow,nId,1914329]http://fakty.interia.pl/polska/news-msw-komentuje-doniesienia-nt-niszczenia-dokumentow,nId,1914329
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 11:06
   Tak jak ktoś tutaj wcześniej napisał ta sprawa okazała się wielką "bujdą na resorach" wymyśloną i opracowaną przez PiS aby przykryć niekonstytucyjne formowanie rządu. Okazało się , że jak zwykle  każde ' kłamstwo ma krótkie nogi".
                                                       Waldi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-03 11:29
Podaj przepis będą podstawą zarzucanego deliktu konstytucyjnego.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-03 11:36
Waldi, nie wiem czy za to jest odpowiedzialne PiS, czy siły go popierające . Wiesz, będą dzielić intratnymi stanowiskami, to ewentualni chętni je objąć muszą się:wykazać, przypomnieć, zasłużyć ;-) . Pozdrawiam jeszcze bez śniadania amalian .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 12:02
Masz rację " wazeliniarstwo" jest tam wszechobecne. I proszę zjeść śniadanie ! Ale to już ! :-)))))))))
                                                        Waldi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 12:11

>Podaj przepis będą podstawą zarzucanego deliktu konstytucyjnego. <


Konstytucja stanowi: ( cytuję z głowy). Osoba desygnowana przez Prezydenta na Premiera tworzy Rząd. W terminie 14 dni przedstawia go Sejmowi do akceptacji ( uzyskania większości parlamentarnej).
Obecnie  nie mamy premiera desygnowanego tylko "przypuszczalnego" (p. Szydło). Po za tym Rząd tworzy J. Kaczyński, który nie jest ani desygnowany ani nawet " przypuszczalny". Zatem robi to bez wymaganego Konstytucją mandatu. Mam nadzieję, że dosyć jasno to napisałem.
                                               Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-03 12:17
Właśnie, nie mamy premiera desygnowanego. To co robi Kaczyński to zwykłe partyjne działanie i nie jest prowadzone w trybie określonym Ustawą Zasadniczą, ergo nie może być mowy o jej łamaniu.
Bardzo jasno napisałeś to, że Konstytucja nie jest łamana.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-03 12:43
To co robi Kaczyński nie jest łamaniem prawa . Prezes się nie łamie i dyktuje:pani Szydło, Gowinowi- i przypomina że to on gra pierwsze skrzypce . A miało być tak dobrze ;-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-03 12:50
Robi to, ale nie łamie Konstytucji.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-03 13:29
ale nagina ...zresztą to nie moja sprawa :facet wie co robi i jaki to może mieć na dalsze rządy jego całej grupy wyborczej, jaka poszła do wyborów pod sztandarem PiS .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-03 13:31
Takie naginanie jest po każdych wyborach kto by ich nie wygrał, no ludzie.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-11-03 13:51
ależ oczywiście, że jest tak jak piszesz, ale : Czy przystoi to partii która już w swojej nazwie określiła na co kładzie nacisk??? kojarzy mi się to z dawnymi laty i gazetą Prawda, chociaż i u nas można znaleźć podobne :-).
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 12:55

>Właśnie, nie mamy premiera desygnowanego.<


No coś Ty ? A kiedy była ta uroczystość w Pałacu Prezydenckim? Proszę podaj link. Czyżbym to przegapił ?
                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-03 13:16
Chłopie sam się już gubisz. Skoro piszę, że nie mamy desygnowanego premiera to i uroczystości być nie mogło.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 13:38
Sorki, nie doczytałem małego słówka "nie" a które robi kolosalną różnicę. Zbyt dużo rzeczy jednocześnie dzisiaj robię.
                                                Waldi.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-03 13:55 Zmieniony 2015-11-03 14:02
Ja mam podzielną uwagę i mogę robić kilka rzeczy naraz . Właśnie gotuję obiad, piorę i mam zamiar coś zjeść ...ku.........rde !!!! Nie wiedziałem, że pralka ma program wywieszanie ; ) !?
Aa żeby nie było tak wesoło, tohttp://biznes.pl/waluty/komentarze/zloty-prawdopodobnie-bedzie-tracil-do-euro-i-dolara/hr8bsq
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-11-03 14:19

>Właśnie gotuję obiad, <


Ja już swój ugotowałem i zjadłem. Dzisiaj z pewnością popełniłem grzech obżarstwa bo ugotowałem "kartoflankę", którą uwielbiam i zjadłem po prostu ponad miarę. Ale jak się jej oprzeć ? :-)
                                                          Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-03 14:07
Nie gniewam się:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 17:53
            Dzisiaj i jutro prawdziwie sądny dzień. Czy Trybunał się ugnie przed faktami dokonanymi czy zagra vabank? To rzeczywiście już na starcie mogłoby "storpedować" zamiary PiS-u. Może jutro już będzie wyrok? Obojętnie jak będzie już teraz nowo wybrana partia rządząca "robi w portki" aby Trybunał nie przyznał im racji. Czyli nie przychylił się do tego co niedawno tak bardzo krytykowali.
Tutaj link dla zainteresowanych tematem.

>http://www.pb.pl/4343695,26980,final-batalii-o-reforme-ofe-relacja<


relacja na żywo.
      
                              Waldi.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-03 18:09
Zgodnie z zasadą im gorzej tym lepiej
Super patriotyzm!
I to cała PRAWDA o WzK
Takich, i podobnych "śmierdzących jaj" platforma zostawiła więcej więc będziesz miał się czym podniecać :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 18:27
     Z relacji na żywo wynika ( zapowiedź Przewodniczącego Trybunału), że wyrok ma byś ogłoszony jutro o 16-tej. Ciekawe czy nasze pieniądze z OFE wrócą na konta ?
                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-03 19:02
Jak widzę prawie wszyscy przenieśli się na stałe do aktualności i przy obiedzie i przy okazji polityki sąsiada oplotkują ;-) Jedni wkurzeni "...na barykady", inni z za węgła... ;-)

Ludkowie nie przeżywajcie, nie liczcie, że kogoś Wy i ten kraj obchodzi :-(

Dowiedziałam się jak to wygląda z tymi posłami, stołkami - nominacjami czyli z PIS :-( Może tylko Kaczyński myśli o władzy i encyklopedii czyli chce i przejdzie do historii. Pozostali bez względu na przynależność partyjną i bez partyjność już w ub. roku wiedzieli, że PIS wygra to i ministrom czerwony dywan i poparcie no i jest jak znalazł...
Wy się kłócicie, a oni myślą tylko o tym, że emerytura będzie super, dzieciom i wnukom załatwią co trzeba i chcą itd. I jeszcze jedno: katolicy jak bardzo się mylicie: "politycy" nie są tak wierzący jak byście chcieli - kościół jest tylko narzędziem - drogą i znaczną ilością głosów w wyborach.

Posłowie (tych co znam) będą głosować tak jak "trzeba" żeby utrzymać się przy kasie (korycie).

Do Lidzi: znasz (jak pisałaś) wszystkie przepowiednie, to może ten koniec świata (straszna wojna) zacznie się od Polski - to miał być mały kraj i mały przywódca ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-03 19:16

>znasz (jak pisałaś) wszystkie przepowiednie,<


Wszystkich nie znam. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 18:55
              Ani mi w głowie jakiekolwiek licytowanie. Wszak tu chodzi o dobro publiczne, czyli nas wszystkich. Masz dziwne podejście do tej rzeczywistości skoro patrzysz na to przez pryzmat wyimaginowanej rywalizacji lub chęci dokopania komuś. Nie tędy droga !
                                                              Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-03 19:20
No tak, ja mam dziwne, bo Ty masz "jedynie dobre."

Właśnie o to mi chodzi, że tu idzie o dobro publiczne, a politycy o tym już zapomnieli.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-03 19:10
A ta kasa to nasza była? ;-) Zobaczymy jak to będzie z uchodźcami - jeśli "po Twojej myśli" to sporo więcej stracimy.

"Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe..." :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-03 19:22
Oczywiście, że trzeba iść z żywymi, ale nie uśmiercać przy tym własnego kraju, własnych tradycji itd. Czy to tak trudno zrozumieć?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-03 19:29
Chyba u Barei było, że... Tradycja to ładne imię dla dziewczynki ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-03 19:35
Idąc naprzód szanuj to co było.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-03 19:41
Teraz to już ???? Ja nie szanuję? O czym Ty piszesz?

Szacunek nie znaczy ślepa wiara i posłuszeństwo.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-03 19:45
Czepiasz się i udajesz , że mnie nie rozumiesz. Pogadamy jutro jak Ci zły humor przejdzie. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-04 13:09
Nie czepiam się, humor miałam neutralny, niestety rozumiem :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-04 14:44
A jednak nie. :-) 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-03 19:30

>A ta kasa to nasza była?<


Ciekawe pytanie. A odpowiedź nie jest prosta. Moim zdaniem cała ta reforma emerytalna Balcerowicza ( utworzenie OFE) to było "nabicie w butelkę" osoby pracujące. Załóżmy, że reformy by nie było:
- Składki do ZUS-u i tak byłyby płacone a ubezpieczeni i tak nie wiedzieliby co się z nimi dzieje. ( byłem wtedy przedsiębiorcą i opłacanie tych składek nazywałem wrzucaniem w studnię).
Natomiast po reformie raptem ludzie ( dzięki internetowi) zaczęli widzieć część swoich składek. Niektórzy po kilkadziesiąt tysięcy zł. A to już robiło wrażenie. I raptem z połową zrobiono "ciach". Prawda, że denerwujące ?
Ale jest druga strona medalu. Bo tych tysięcy i tak nikt by do ręki nie dostał. Iluzja i tyle. Tylko po co z ludzi robić idiotów i ich denerwować ?
                                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-03 19:35
Ja pisałam do linku Lidki.
Z OFE to... szkoda słów :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 193) (3707228 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill