www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 127) (2448939 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-19 20:49
Tak, jak oddajesz sprzęt, to ostrzegają, że wszystko może "zniknąć".
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-19 21:10
"zniknąć" - no, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :D
To wszystko zależy od dobrej woli serwisanta i sprzyjających okoliczności.

Tak bywa, jest coś takiego jak złośliwość przedmiotów martwych.
Ja dostałem komputer do naprawy - staruszek, stacjonarny tzw. blaszak. Okazało się, że wadliwa jest nagrywarka i nadaje się do wymiany. Wymieniłem włączyłem komputer - wystarotwał system, podinstalował sobie sterowniki i aby być pewnym zanim oddam sprzęt postanowiłem uruchomić go ponownie, aby sprawdzić czy po instalacji sterowników system rozpoznaje prawidłowo nagrywarkę i tu zonk - system się nie uruchomił, ale nie dlatego, że coś w nim się popaprało - padł dysk - zbieg okoliczności, jak się później okazało tak przez przypadek - kobieta niechcący się wysypała (bo było nieciekawie) to z tego dysku były już kilka razy odzyskiwane dane bo system nie wstawał i partycja zniakał - to były już oznaki padającego dysku - do mnie trafił w fazie finalnej :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-19 21:17
U mnie stoi taki staruszek i od czasu do czasu jeszcze ktoś go uruchamia, ale jak padnie, to nie będziemy go już naprawiać.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-19 22:58
Takich staruszków nie oplaca się naprawiać - za 450 zł (i taniej) można kupić przyzwoity poleasingowy komputer np. Dell z procesorem DualCore, 4GB RAM DDR 3 i z Windows 7 Pro na pokładzie. To samo bez sytsemu 330 zł, 390 zl z Windows 7 Home Premium na pokładzie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-20 08:00
Victoria !! :-))))))))

Udało mi się przywrócić działanie Javy. Wszystko śmiga nawet lepiej jak przed usterką. Najgorsze jest to, że do końca nie wiem co było przyczyną tego programowego bałaganu. Bo jak zwykle zrobiłem kilka rzeczy na raz, ale najważniejszy efekt końcowy- sukces !!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-20 10:43
Nie mogę już edytować dlatego stukam kolejny post. Najprawdopodobniej przyczyną niedziałania Javy było to, że instalowałem Firefoxa w wersji 64 bit. Na jednej ze stronek znalazłem info, że ta wersja Javy nie obsługuje. To ją usunąłem i zabrałem się za instalowanie Lisa od nowa. Tym razem ze strony Mozilli. O dziwo nie zapytało mnie jaką chcę wersję (64  czy 32   bit?) Ale zainstalowałem i zaczęło śmigać. Tylko jest jedno ale! Bowiem w Firefoxie mogło nie działać ale w IE przecież powinno ?! A była martwa. Sam nie wiem jaka konkretnie była przyczyna ? Kolejnym pytaniem jest to dlaczego wcześniej w wersji 64 bit mi działało?  A potem przestało? 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-22 13:28
Gollum :-) Nawiązując do instalacji W 10 przy pomocy narzędzia:

>http://www.benchmark.pl/aktualnosci/windows-10-jak-pobrac-najprostszy-sposob.html<


T czy radę zaznaczyć obie opcje (jak na obrazku) czyli instaluj i utwórz nośnik? I drugie pytanie:
Czy wiesz czy mogę wpierw utworzyć nośnik a potem za drugim podejściem zainstalować system na dysku twardym ?
Co do tych  czy 6 potrebnych GB nośnika to znalazłem taki screen z 6-cioma właśnie, ale  nie mogę teraz tego odnaleźć.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-22 16:43
Waldek! Ty się najpierw zastanów. Jak coś Ci pier... poważnego zepsuje się, to po zmianie oprogramowania na gwarancję możesz pogwizdać :-)

Przy okazji: jak niektórzy "ludzie" są przewidywalni ;-) rąsia rąsię myje :-) hi, hi, a i tak brudnych łap nie domyje ;-) No ale przynajmniej zrobiło się wesoło i się pośmiałam :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-22 16:58
Nie wiem cz powinienem Ci cokolwiek doaradzać, powinieneś dopytac panią informatyk oblataną we wszystkim.

Co do gwarancji to nie słuchaj bredni popapranej pani informatyk - utrata gwarancji może nasąpić w przypadku zmiany oprogramowania - czyli zainstlowania iOS lub Linux lub inny niepochodzący od MS - to nie jest zmiana oprogramowania i tu powinna sie prawniczka wczytać, ale do tego trzeba mieć coś pod czaszką i myśleć co się czyta, a nie co napisać aby komuś dowalić, to drugie też trzeba umieć :D - jak pisałem nie jest to zmiana oprogramowania, a uaktualnienie, a to ZDECYDOWANA RÓŻNICA PANI INFORMATYK.

Co do nośnika - wystarczy Ci 3GB - czyli DVD 4,7 GB w zupełności wystarcza.
Możesz najpierw utworzyć DVD lub Pendrive, a za drugim podejściem wybrac opcję uaktualnienia.

Tak na konice - w przypadku pewnej istoty homosapiens to idelnie się sprawdza powiedzenie - Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego

typowe zachowanie zakompleksionej osoby - wszędize chce błyszeć, na każdym polu nawet za cene ośmieszenia :D, wypisywanie jaka to jest znana, rozpoznawana i lubiana, a faceci to za nią gwiżdżą, nawet w Italii - to jest tzw. komleks mniejszości.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-22 17:07
Nie ma się w co wczytywać rąsiu. Pisze jak wół (zawsze) nic nie zmieniać - to tak żebyś zrozumiał :-) :-) hi, hi. Żadne uaktualnienie! Z ciebie informatyk jak z koziej... :-)
Ja się nie muszę znać, ale rąsia przepisuje żywcem z innych for. Używanie "fachowych" określeń tego dowodzi :-)

Waldek jeśli nie piszesz tylko dla pogawędki to wejdź sobie fora informatyczne :-) a najlepiej daj temu lapkowi spokój i poczekaj do końca gwarancji :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-05-22 17:18 Zmieniony 2016-05-22 17:34
Masz poważne problemy i to nie z głową - powinnaś zmienić lekarza bo ten źle cię prowadzi.

Podaj mi dowód na to, że cokowliek przepisuje - mówią, że każdy sądzi innych według siebie i to się sprawdza na twoim przykładzie.

Ja nie muszę przepisywać bo to są informacje podstawowe dla kogoś kto się tym zajmuje, ale ty tego nie zrozumiesz bo jesteś za cieniutka i zbyt ciasny umysł posiadasz.

To ty gdzies cos przeczytałaś i próbujesz zabłysnąc, ale niestety brak wiedzy widać gołym okiem.

Nic nie zmianiać :D - to dopiero dowcip :D - nie zmianiac bo co? Bo starsze lepsze? A to, że niedługo skończy się wsparcie dla 7ki i nie będą wychodzić poprawki krytyczne - bo wsparcie podstawowe juz się skończyło co oznacza, że 7ka nie będzie już ulepszana, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć?

Chcesz błyszczeć to sobie błyszcz, ale w czymś na czym się znasz - o Presley'u możesz sobie pisać - to ci wychodzi i tylko to, bo nawet porady są nietrafne i mijają się z prawdą choćby ta ostatnia o zmianie oprogramowania :D

Kolejan trafna porada - >najlepiej poczekaj do końca gwaracji< :D - i darmowa 10ka pójdzie się jeb...
To jest system operacyjny ze stajni MS i laptop jest do tego przystosowany, do pracy w środowisku Windows, przejście z 7ki na 10k nie jest zmianą oprogramowani i nie skutkuje utrata gwarancji - gdzie takie bzdury wyczytałaś?

>żadne uaktualnienie<


Nie? To co to w takim razie jest?
Skoro schodzi razem z aktualizacjami to co to jest?
Skoro narzędzie od Microsoftu daje do wyboru "Utwórz nośniek..." lub "Uaktualnij teraz..."
Co to w taim razie jest - czyżby się pomylili?
Kolejny przykład na to jakie masz o tym pojęcie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-22 18:11

> poczekaj do końca gwarancji<


Gwarancję mam na dwa lata i tak długo darmowej aktualizacji nie będzie. Pozostało raptem kilkadziesiąt dni. Dla mnie to jest okazja na to aby mieć system na dłuższy czas. Fachowcem nie jestem ale też wydaje mi się, że to tylko aktualizacja. Zresztą do kupionego laptopa z preinstalowanym W 7 firma sprzedająca dała mi na płytkach W 8.1. Czyli w zasadzie sama daje sygnał do aktualizacji.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-22 18:37 Zmieniony 2016-05-22 18:45
Dadam jeszcze, że nieważne czy to jest uaktualnienie czy też nie choć z całą pewnościajest.
Jeśli zakupisz system za własne pieniądze i otrzymasz do niego nośnik z numerkami to w przypadku już zainstalowanej straszej wersji masz do wyboru niestandardowa instalację gdzie możesz sformatować (wyczyścić) dysk/partycję i zainstalować czysty system lub opcję uaktualnienia z zachowaniem swoich ustawień i zainstalowanego oprogramowania i w żadnym z tych przypadków nie tracisz gwarancji - to jest Twój wybór z której wersji systemu chcesz korzystać - byle była kompatybilna z Twoim sprzętem - czyli przy instalacji XP na siłę - bo na Twojego lapka nie zainstalujesz bo producent nie wspiera tego sytsemu dla tego modelu - to mógłbys utracić gwarancję z powodu stosowania niekompatybilnego oprogramowania.
I dlatego właśnie problemem może być instlaacja linux'a bo korzysta on z innch sterowników czyli inaczej jest wykorzystywany osprzęt choć z drugiej strony kupując bez styemu nie ma nigdzie napisane, że producen gwarantuje bezpieczne korzystanie jedynie w przypaku systemów MS.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 09:17 Zmieniony 2016-05-24 09:30
Zrobiłem nagranie płytki z Windowsem 10 (ISO).
Krótka relacja- może komuś się przyda, gdy będzie chciał się za to zabrać:

Całkowity czas operacji u mnie 40 minut, a tak kolejno etapami (zaznaczyłem też opcję sprawdź dysk po nagraniu):

Pobieranie systemu - 16 minut
Weryfikacja danych - 3 minuty
Tworzenie nośnika - 9 minut
Finalizowanie dysku - 1 minuta
Sprawdzanie dysku - 11 minut
Na końcu komunikat : "Obraz dysku został pomyślnie nagrany na dysku " :-)
I jeszcze:  "Instalator przeprowadza czyszczenie przed zamknięciem"

Gollum! Teraz pytanko: Jak widzę z dysku twardego ubyło mi 3GB wolnego miejsca. Czy to się da jakoś odzyskać ?  I czy gdy przeprowadzę za kilka dni
aktualizację to mi kolejne miejsce zabierze ? Czy może lepiej przeprowadzić aktualizację z tej płytki ?

Teraz widzę, że w folderze dokumenty pojawił się "Windows ISO" z wagą 3 445 440 KB. Czyli chyba w każdej chwili mogę go wyrzucić? Ale niech sobie wisi ( póki co ). :-)
Czy jeżeli dwukrotnie klikną w ten plik chcąc go otworzyć rozpocznie się aktualizacja ?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 10:46
Ten plik ISO to jest obraz płyty DVD z systemem Windows 10 (taka cyfrowa płytka DVD)
Zostaw to, z tego obrazu możesz nagrać płytkę DVD z systemem Windows 10 identyczną jak masz teraz)
Klikając 2x na ten plik nie ropozcznie sią aktualizacja, ale będzie chciał nagrać ponownie DVD.

Z płytki DVD możesz zaktualizować już teraz lub za kilka dni. NIe musisz już uzywać tego programu - on znowu będzie pobierał windows'a.
Płytkę wsadzasz do napędu i wybierasz "Uaktualnij teraz" ewetnualnie jak nie zastartuje autostart to na plytce jest plik "Setup.exe" - 2x na niego i "Uaktualnij teraz"

Ewentualnie prawy myszy na ten plik ISO i opcja "Wypakuj tutaj" i w wypakowanych plikach kliaksz na "Setup.exe" i j/w
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 10:52
Ok. Rozumiem (chyba ) :-)

Nie jestem jeszcze dobrze obeznany z siódemką, ale czy jest tak jak w XP czyli po włożeniu płytki do napędu mogę przeciągnąć zawarty na niej plik na pulpit i dalej działać ? Tak pytam na wypadek nie pojawienia się opcji "uaktualnij teraz " ?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 11:10
Po włożeniu płytki wyskoczy okno dialogowe i tu będzie albo przeglądanie zawartości płytki (żółta ikona katalogu) lub domyślnie powinno być zaznaczone "uruchom ...exe" - w to klikasz i wystartuje instalator 10ki - tu wybierzesz opcję uaktualnienia. Dalej poprowadzi Cię kreator.
Nic nie przeciągamy na pulpit.

Aha - mogłeś te wszystkie informacje znaleźć w sieci bo to plagiat
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 11:20

>ha - mogłeś te wszystkie informacje znaleźć w sieci bo to plagiat<


Daj spokój; :-) A za wszelkie informacje serdecznie dziękuję. Mam jeszcze wciąż problem z tym wyskakującym okienkiem po uruchomieniu " Wystąpił błąd podczas uruchamiania pliku GruelRemandment.dll  Nie można odnaleźć określonego modułu" Ki czort ? W czym rzecz? Coś wcześniej musiałem zrobić, kliknąć i teraz mnie napastuje. :-(
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 11:30
Potrzebuję log z programu "Autoruns"

* Pobierz program >>>AutoRuns<<<
* Po pobraniu kliknij prawym myszy i opcja "Uruchom jako administrator"
* Czekaj aż w lewym dolnym rogu pojawi sie napis "Ready"
* Z górnej belki wybierz Options -> i tu zaptaszkuj pozycje:
-Hide Empty Locations
-Hide Microsoft Entries
-Hide Windows Entries
* Kliknij ikonę dyskietki i zapisz log jako *.arn.
* Wstaw na www.zippyshare.com i podaj link.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 11:43
To może przerosnąć moje siły/umiejętności ale popróbuję.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 11:55
po ściągnięciu pliku autoruns nie mogę go otworzyć bo składa się z 4 plików. Jak to zrobić ?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 12:01
Jest to spakowane archiwum, prawy myszy i wypakuj tutaj, rozpakuj tip.
Po rozpakownaiu klikasz prawym myszy na plik "Autoruns.exe" NIE Autorunsc.exe
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 12:06
Po kliknięciu prawym nie mam opcji rozpakuj. Jest :
wyodrębnij wszystkie
skanuj
zniszcz
wyślij na inne urządzenie wytnij
kopiuj
usuń
właściwości
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 14:48
Bo nie masz zainstlaowanego żadnego archiwizatora.
Możesz użyć opcji "wyodrębnij" (to jest wbudowany archiwizator systmowy, ale lipny (powinien zadziałać) lub wejdź na stronę www.programosy.pl i tu w wyszukiwarce wpisz 7-zip i pobierz wersję 64 bitową i zainstaluj. To jest darmowa wersja więc nie ma mowy o łamaniu prawa, ani utraty gwarancji :-)
W przypadku zainstalowania 7-zip będziesz miał pod prawym myszy opcje 7-zip -> Wypakuj tutaj.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 15:02
Być może jest szansa, że po uaktualnieni na 10-tkę to minie? Trochę się łudzę i chyba się wstrzymam z działaniami.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 15:43
Jest szansa, ale tak 50/50.
To jest pozostałość po jakimś syfie co to zainstalowałeś, AdwCleaner usunął, ale biblioteka pozostała w autostarcie dlatego prosiłem wcześniej o logi z FRST lub właśnie Autoruns.
Wykonując logi nic nie zmieniasz w systemie, ja sprawdzam i daje dalsze dyspozycje.

Wybór należy do Ciebie.
Możesz zaktualizować, jeśli nadal komunikat się będzie pojawiał zrobisz loga i go usuniemy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 16:17 Zmieniony 2016-05-24 16:21
Ok - dziękuję
Czy wiesz może, czy aktualizacja z tej płytki daje wybór :
Zachowania swoich aplikacji, lub  też wyczyszczenia wszystkiego ?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-05-24 16:51
W związku z tym pytaniem jeszcze jdedno.
Pewne jest, że jeśli bedzie i wybierzesz opcję nie pozostawiania danych to nie będize możliwości powrotu do systemu Windows 7. Te dane gdybyś postanowił pozostawić bedą w katalogu "Windows.old" i w każdej chwili można ten katalog usunąć.

Jeśli zaś chciałbyś tak utakutalnić aby wszystko było jak nowe, jak od nowa to nie można wybierać opcji uaktualniania tylko nowa instalacja, ale to się wiąże z tym, że po takiej nowej instlaacji będzie trzeba pobrać steroniwki ze strony producenta i je zainstalować.

W przypaku wybiru uaktualnienia wszystkie programy zainstlowane pozostaną, streowniki również. Zostaną odinstalowane jedynie programy niekompatybilne z Windows 10.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 18:24
Wiesz Waldek, że czytając to co piszesz to hi, hi, ha, ha... a nie mówiłam...
Mój mąż miał takie powiedzenie: zimą chodzić w sandałach i ..... słuchać to jedno ;-) Uzupełniając kropki: rąsi, rączki :-)

Tak poza tym to niestety: sam jesteś sobie winny, ale lubię jak rąsia toczy pianę ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 17:28
Ty już przegwizdałeś innymi kombinacjami. Trzeba się na coś zdecydować. Moim zdaniem 7, 8 i 8.1 są okropne i wkurzające. Dziesiątka.... Najlepszy był xp i vista. Jak znasz XP to powinieneś dać sobie spokojnie radę i w pozostałych. Lenovo nie robi problemów reklamacyjnych, ale... jak coś ci piernicznie i będzie im nie po nosie to zawsze spr. co usnąłeś co poprawiłeś itp itd.

>Czyli w zasadzie sama daje sygnał do aktualizacji.<


W zasadzie to dała sygnał, że kupujesz "stary" sprzęt". Mogą myć te same parametry, ale z dnia na dzień wszystko się zmienia, nowe technologie itd. Nie potrafię ci tego fachowo nazwać, ale tak jest w przypadku każdego sprzętu elektronicznego - w momencie kupowania już ten sprzęt jest "stary".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-24 17:46
Tak jak samochód. Wyjeżdżasz z salonu i stracił tyle , że "głowa boli."
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 17:49
Mój tata opowiadał, że jak rodzice kupowali samochód to po wyjeździe z salonu zyskiwał,

>że "głowa boli."<


bo były na przydział.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-24 17:52
Jednak to było w latach 70-tych. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 18:10
No ale to były czasy ;-) Chociaż wolę dzisiejsze jak i tata :-) Wczoraj starszy pan w kolejce - niestety są takie nadal :-( stwierdził, że "za dużo mam w dupie". Mnie to tak rozśmieszyło, że on osłupiał :-) Pow., że teraz mamy kapitalizm - cudowny czas i za swoje pieniądze mogę wybierać i przebierać do upojenia :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-24 18:17
Każde czasy mają swoje dobre i złe strony. :-) Starszy pan, o którym mówisz pewnie z sentymentem wspomina inne czasy, bo to była jego młodość i to do niej tęskni. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 18:19
I tej 1/2l które stoi na półce ;-) W przychodniach i sklepach zawsze spieszą się emeryci :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-24 18:44
Nie wiem czy Twoja niepełnosprawność utrudnia Ci poruszanie się, ale jeśli tak to powinnaś zrozumieć staruszków, bo im na pewno trudno się stoi w kolejce, a nawet siedzi kilka godzin na twardym krzesełku u lekarza. Pewnie  z tego powodu i z kilku jeszcze innych kłopotów zdrowotnych śpieszą się do domu.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 18:49
Bzdury piszesz :-(  Ci "staruszkowie" po wyjściu od lekarza pitolą później godzinami z nudów!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-24 19:06
Nie wiem co robią, ale to jest końcówka ich życia, to dlaczego nie mają robić tego co lubią? Ty pitolisz na necie i ktoś Ci zabrania? :-)))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 19:22
Nigdzie nie "pitolę"! Zawsze piszę szczerze i tak jak jest w realu! Z tego powodu, że

>to jest końcówka ich życia<


to ja mam się "męczyć? Mieli swoje długie życie! Czemu ja/my nie mamy robić tego co lubimy? Oni innym przeszkadzają, zatruwają i zajmują, my nie! Niech robią co lubią bez szkody dla innych!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 19:22
Bo są tacy co im szystko wolno, wszystko widzą, wszędzie sa i wszystko wiedzą - a i sa wiecznie młodzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-24 19:35
Jola dlaczego męczysz się starością innych? Wyluzuj, jeszcze się własną namęczysz. :-))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-05-24 20:06
Nie rozumiem tego co piszesz. Ja się meczę?! To ci ludzie utrudniają życie nie tylko mi w kolejkach, u lekarza, na ulicy, w autobusie, szpitalu itd. Czasem nawet lekarz traci cierpliwość na ich upierdliwość, brak zrozumienia dla poważnie chorych młodych ludzi, bo "oni" chcą żyć wiecznie, ale nie da się - umrą i tak.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-24 20:09
To co w związku z tym proponujesz?  Eutanazja?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-24 21:21
Uśpić emerytów żeby było miejse na uchodźców - oni "nie będą" przeszkadzać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-25 07:20
Trafiłeś w dziesiątkę. Jola też jest za tym o ile dobrze pamiętam. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-25 07:57
wiem i stąd taka, a nie inna wypowiedź :-)
Ja już się niejednokrotnie określilem co sądzę o uchodźcach - jestem temu przeciwny.
To nie są uchodźcy - to są ekonomiczni imigranci + wmieszane w tłum ugrupowania terrorystyczne. Oczywiście część z nich to faktycznie uchodźcy, ale nikt nie jest w stanie tego kontrolować i weryfikować tak jak się im to wydaje.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-05-25 08:07
Świadczą o tym doniesienia z krajów, które ich przyjęły.

Ps
A jak to niestety często bywa najbardziej w tym całym bałaganie cierpią osoby rzeczywiście potrzebujące pomocy.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-25 17:55
I po co przeginasz? :-( Jesteś taka jak ci o których pisałam? :-(

Chyba tylko rączka Ci zawtóruje :-(

Stara baba mało nie zabiła młodej dziewczyny... lekarz babę mało nie zapierniczył... Ta stara sucz tłumaczyła się:" bo ja chcę jeszcze żyć", a ta młoda to nie?!

Jakoś ostatnio oglądałam film: "Porwanie kościoła" czy jakoś tak. Z tego wynika, że ci naprawdę wierzący powinni już umrzeć, a nie trzymać się życia za wszelką cenę :-(

Jak już jestem przy filmach, mimo nie tego wątku to polecam młodym i starszym film: " Co Ty wiesz o swoim dziadku" :-) Komedia, ale z przesłaniem, mądra i z dobrą obsadą :-)

No teraz to już spadam :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-24 20:12
Trochę "buszowałem ' w komputerze, poznając siódemkę i trafiłem w panelu sterowania takie wpisy:
- System Windows został aktywowany.  A poniżej kod produktu. Z wiadomych względów cyfry zastępuję znakiem X.
                             XXXXX-OEM-XXXXXXX-XXXXX.
Czyżbym dokopał się do klucza KEY mojego systemu ? Jak Gollum sądzisz? Zawsze myślałem, że to jest bardziej zaszyte. np w BIOSIE.
To co teraz tylko zgrać system i instalować LEGALA na innym kompie ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 127) (2448939 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill