www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 26) (2342353 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-07-20 15:02
bardzo  mnie cieszy  a nogi  no cóż  trzeba troszkę zwolnic  nie  można  przecież  tak  gonicccc:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-20 15:09
Są takie dni,że młodość serca pozwoli na chwilę zapomnieć o latach i niepełnosprawności. Nieraz boleśnie sobie o niej przypominamy.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-07-20 15:17
To   tak  KAŻDY  MA  -- JA  teraz  niepatrze  że  co  roku  jest  więcej  lat   ,czuje  się na tyle  dobrze  że nie chcę  patrzec  że mi  przybywa lat i  siwych  włosów   .Chcę  poprostu   ŻYC  !!
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-20 15:27
kazdy chce nie kazdemu sie udaje
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2008-07-20 15:27 Zmieniony 2008-07-20 15:29
sorki   ale  znowu muszę  się  podzielic  komp.    papa       MAL   postaraj   się  a  wszystko  może  się  udac  ,  powiesz że  łatwo  mi  mówic  ale  trzeba  próbowac  bez  końca  Pozdrawiam 
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-20 15:45
wielka filozoia
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-20 16:26
powiesz to za 25 lat?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-20 16:41
?/?wlasnie??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-20 16:43
Dziewczyny, ona jest młoda. Za 25 lat to powie, że miałyśmy rację.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-20 18:57
LID nie moze wejsc na forum ,znowu cos sie dzieje
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-20 19:09
ja mam włączone ,działa
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-21 07:30
witajcie ja tez nie mialam problemu z wejsciem
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 09:47
Witam wszystkich.
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-21 10:06
Nie szafuj słowem - przyjaźń
bo ono znaczy wiele,
znajomych pełno dokoła,
nieliczni to przyjaciele.

Życie razów nie szczędzi,
kark pochylają cierpienia,
ten co pomoże powstać,
wart miana przyjaciela.

Toczysz swój głaz pod górę,
on spada prawie na szczycie,
trzeba zaczynać od nowa
to syzyfowe życie.

Człowiek naprawdę życzliwy
- nie w chwale i brzęku mamony -
poda swą rękę pomocną
z kawałkiem chleba na dłoni.

Tym pieknym wierszem Krystyny Jabłońskiej witam i pozdrawiam  wszystkich w deszczowy poniedziałek.
Lidian-przepraszam że podkradam ci wiersze chyba twojej ulubionej poetki jak spostrzegłam.Są naprawdę z sensem.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 10:16
witam i ja
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-07-21 10:59
Nie przepraszaj, bo nie podkradasz. Masz prawo.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 10:37
wczoraj wieczorem też nie mogłam wejść
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 10:36
ona to jest krowa bez ogona
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 10:58
Do kogo to?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 11:20
Dziewczyny, ona jest młoda. Za 25 lat to powie, że miałyśmy rację.   odpowiedź do ciebie z to co napisałaś
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 13:06
Wiesz Basiu nie będę odpowiadała na ten post w Twoim stylu.  Rozmowa z Tobą staje się coraz trudniejsza, dlatego postaram się nie odpowiadać na Twoje posty. Pozdrawiam Cię już ostatni raz.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 13:09
TWÓJ WYBÓR BAJ
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-21 13:13
To chyba wina warunków biometeorologicznych,dziś b.nieciekawe.
A swoją drogą Basiu - czemuś ty taka ciągle naburmuszona?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 13:17
BO TAK ŻYCIE SIĘ TOCZY NIE MUSZE CI ODPOWIADAĆ NA TO PYTANIE BO I TAK NIE ZAKUMASZ
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-21 13:24
Skąd wiesz Basiu jak się toczy życie wielu osób tutaj,również moje.
Nie opisałam swojego koszmaru bo i po co,trzeba jakoś żyć ile przeznaczone,
tutaj szukam azylu gdzie można się poczuć jak wśród swoich-nawet mimo różnicy wieku i światopoglądu,
ja i inne osoby odpowiadamy ci z szacunkiem ,a ty do mnie- "nie zakumasz"-a cóż to zwrot za przeproszeniem- szczeniacki.
To niby TY jestes taka mądra ,inteligentna,że nikt nie jest w stanie zrozumieć problemu- a używasz takich zwrotów?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 14:22
piszesz że nie opisywałaś swojego koszmaru to chyba masz skleroze już w którymś wątku pisałaś jak ci źle z rodziną napisałam że nie zrozumiesz bo mam na to dowody już pisałam o co mi chodzi a raczej co mnie nurtuje a ty dalej pytasz więc z tego tylko  jeden wniosek że jednak nie kumasz i koło się zamyka więc nie ma powodu do obrażania tylko musisz przyjąć prawde  ale widze że nie potrafisz a to już tylko i wyłącznie twój problem
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-21 17:18 Zmieniony 2008-07-21 17:28
Może i mam sklerozę-to także choroba,ale nie zarzucisz mi braku kultury-a tobie jej wyrażnie brak,chociaż w profilach jako zainteresowania- m.in.wpisałaś kultura.
Ja nie kąsam ludzi na prawo i lewo ,nie dogryzam dlatego tylko ,że jest mi ciężko-nie tylko z tych powodów o których wspomniałaś tzn.niezrozumienia i opuszczenia przez tych na których liczyłam. Ciężko mi zyć,więc tym bardziej staram sie innych zrozumieć  i przede wszystkim nie ubliżać. Jeśli ktoś przekracza wszelkie granice,owszem zwracam uwage,ale nie wyzywam i nie ubliżam,a twoj prawie kazdy post to przycinek,z każdego wyczuwa się złość - jeśli tam w realu jest ci żle,staraj się tutaj byc inna,tak jak większość sie stara,daj coś z siebie-jak inni dają.Ty tylko krytykować potrafisz,a co wniosłaś od siebie oprócz złości.?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 19:06
[usunięte]
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-21 22:21
BASIU PRZEGIELAS DLACZEGO OBRAZASZ W TAK BRZYDKI SPOSOB INNYCH LUDZI CO CI TAKIEGO MALWA ZROBILA  powinnas przeprosic i ja iinnych starszych od ciebie forumowiczow a to czy ktos slucha czy nie i jakiego radia to jest jego prywatna sprawa i nikomu nic do tego
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-22 07:42
nie czuje się winna ona ciągle o tym radiu i tylko o tym a po za tym pyta co mi jest ę  jestem smutna pisze jej a ona znowu to samo co mi i co mi ma sakleroze a wiek nie gra dla mnie roli z każdym umie się dogadać z nią niestety nie a szkoda
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-22 11:46
basiu ja duzo Basiu ja czytalam twoja rozmowe czy raczej pyskowke na tablicy ogolne --turnus reh ,chyrozmawiam z MALWA I ZAPEWNIAM CIE ZE ONA NIE MA ZADNEJ OBSESJI NA TEMAT radia maryja po prostu czasem slucha i tyle nie znaczy zr jest jego wyznawczynia a wypominanie komus wieku i mozliwych dolegliwiwosci z tym zwiazanych jest chwytem ponizej pasa a juz nie swiadczy o sklerozie z cala pewnoscia ja jestem w tym samym wieku .udzielam i robie czasem recenzje prac naukowych dla studentow i nikt nie zasugeroeal mojej pd tym wzgledem ulomnosci a to ze kilka razy pisala cos o swojej trudnej sytuacji nie swiadczy o starczej denencji, tylko o tym ze tu na forum szuka bliskiej duszy z ktora mozna porozmawiac czy poradzic sienie wiem co to za ludzie i ile jest prawdy w tym co pisza chce uslyszec twoj komentarz zanim sobie wyrobie wlasna opinie bo te posty delikatnie rzecx ujmujac nie sa przychylne tobie
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-22 16:43
stwierdziłam tak po tym jak pyta czemu jestem zła a jak napisze to po paru dniach pyta znowu czemu i tak wkółko
więc jak to nazwiesz jak nie skleroza
po za tym po co ciągle pisze orm ,am już dość
Nadrzędny Autor Jasminebdc Dodany 2016-06-29 13:38
http://qubenet.it
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 17:09
Czy jeszcze ktoś jest na forum?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 17:55
Może macie nowe wieści od Elli?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 18:13
u Elli wszystko w porzadku tylko ma problemy z komorka stad wiadomosci przychodza rzadziej ale jak juz sie uda to zawsze dolacza pozdrowienia dla wszystkich z forum
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 18:16
Dobrze że pamięta o nas. Ale będzie miała czytania.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 18:22
a ile sie jeszcze uzbiera ksiazki mozna schowac na jakis czas
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 18:23
Mnie nie było krócej niż Elli, a czytałam pół dnia.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 18:25
no widzisz a ella wraca kolo 8 sierpnia to bedzie miala zajecie!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 18:37
Będą ją oczy bolały.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 18:39
poradzi sobie na pewno ,ja znikne na pare dni 18 sierpnia tez pewnie bedzie co czytac jesli wroce
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 18:40
Gdzie się wybierasz?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 18:43
mam sie zglosic do szpitala na arter ografie a jak juz beda wyniki to panowie doktorzy zdecyduja czy mnie pokroic czy ze niestety juz sie nie da wiec albo kilka albo wiecej dni
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-07-21 18:44
Przepraszam już mi mówiłaś a ja zapomniałam. To będzie czytanie postów po powrocie.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 19:08
jest ktoś jeszcze
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-07-21 19:14
no wlasnie!
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 19:16
życze cidobrych wyników i zdrowia
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-07-21 21:20
dzieki basiu ,na pewno sie przyda
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-07-21 21:41
Do BARBARY MYCKO  i kol.forumowiczek i forumowiczów!!!  Moja wypowiedz z 21.07. 08......                   Może i mam sklerozę-to także choroba,ale nie zarzucisz mi braku kultury-a tobie jej wyrażnie brak,chociaż w profilach jako zainteresowania- m.in.wpisałaś kultura.
Ja nie kąsam ludzi na prawo i lewo ,nie dogryzam dlatego tylko ,że jest mi ciężko-nie tylko z tych powodów o których wspomniałaś tzn.niezrozumienia i opuszczenia przez tych na których liczyłam. Ciężko mi zyć,więc tym bardziej staram sie innych zrozumieć  i przede wszystkim nie ubliżać. Jeśli ktoś przekracza wszelkie granice,owszem zwracam uwage,ale nie wyzywam i nie ubliżam,a twoj prawie kazdy post to przycinek,z każdego wyczuwa się złość - jeśli tam w realu jest ci żle,staraj się tutaj byc inna,tak jak większość sie stara,daj coś z siebie-jak inni dają.Ty tylko krytykować potrafisz,a co wniosłaś od siebie oprócz złości.?

Odpowiedż Pani Mycko-------------------------------------------------

  Autor Barbara Mycko Dodany 2008-07-21 20:06  widać twą wyższość  choć jej nie masz nas nikim  a czy coś wniosłam zapytaj innych którzy tego doświadczyli babciuniu nawiedzona radiomaryjowcu radio z udziałem rydzola na ciebie chyba tak działa że wszystko zapominasz i piszesz od rzeczy ale cóż starość nie radość.................................................................................................................... żyj każdym dniem tak jakby miał być ostanim
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
SKOPIOWAŁAM OBYDWIE WYPOWIEDZI  -  Proszę o zapoznanie się z treścią pozostałych forumowiczów.
Zostałam w sposób wulgarny obrażona.            Panią Mycko proszę jeszcze raz o przeczytanie tego co napisała bo niewiele z tego zrozumieć można poza wulgarnymi ,obrażliwymi   zwrotami.  Jeśli dobrze pamiętam Pani MYCKO ma 28-29 lat,ja mam 56- wniosek oczywisty. Czy i słucham radia - to moja osobista sprawa,ja nie pytam co słucha i ogląda Pani Mycko. Proszę mi napisać w punktach -skoro jestem taka stara i  zapominam -CO TAKIEGO OD RZECZY NAPISAŁAM, GDZIE NAPISAŁAM NIEPRAWDĘ.                                                                                                                            
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 26) (2342353 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill