www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 33) (1880914 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-03-30 10:25
PO KURACJI DETOKSEM TEZ LUDZIE PIEKNIEJA :-)
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2009-03-30 10:26
uśmiałam sie jak na dobrej komedii:)))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-01 20:41
Dziś pewnie Nocne rozmyślania zdominuje temat meczu, który taką ilością bramek wygrywamy. A jeszcze nie było ostatniego gwizdka.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-01 21:57
10:0  !!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-04-02 06:31
Wiecie co wszyscy sie podniecają wynikiem wczorajszego meczu ale uważam,że wygrana z drużyną gdzie grają ludzie,którzy na codzień pracują np.jako listonosz lub sprzedawca nie jest absolutnie żadnym wyczynem.Dlaczego nie grali tak z Irlandią ostatnio?Lepiej jak by się nie zakwalifikowali do tych MŚ przynajmniej darmozjady z PZPN-u nie pojadą za nasze pieniądze do Południowej Afryki na wczasy.Takie jest moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.
Nadrzędny - Autor Błażej Dodany 2009-04-02 09:57
Eliska,masz100% racje.Brakuje jeszcze tylko odznaczenia od 'pierwszego kibica RP' dla trenera,za zwycięstwo.;-)
Nadrzędny Autor piotrsarota Dodany 2009-04-03 16:31
To tylko przebudzenie ze snu zimowego,a jesienią-wygrają 4 mecze,czy pójdą już spać.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-07 11:58
Powiedzcie , dlaczego kobiety nie zgłaszają się na darmowe profilaktyczne badania, mimo iż dostają imienne zaproszenia? Badanie trwa kilka minut, a zaniedbanie prowadzi do kilkuletniego leczenia.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-07 13:19
Lidian odpowiem wprost..... MNIE NIE INTERESUJĄ TE BABSKIE BADANIA...POTRZEBUJĘ REHABILITACJI ORTOPEDYCZNEJ.... po raz nie wiem który wywaliłam swoje zaproszenie.Zamiast marnować kasę na te zaproszenia daliby tańsze leki na onkologię i rehabilitację ortopedyczną. Jak ginekolodzy nie mają co robić niech popielą sobie w ogródku u siebie. Ciekawe dlaczego nie zapraszają na tzw profilaktyczne badania krwi czy kości?
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-04-07 14:34
ELLA MA RACJE
A POZA TYM NIE KAZDA KOBIETA MA PARE KROKOW DO PRZYCHODNI
NIEJEDNOKROTNIE NAJNORMALNIEJ NIE MA NA BILET I BIELIZNE TEZ TRZEBA MIEC NIE TAKOM JAK NA CODZIEN
BO WLASNIE BABY PATRZA NA CIEBIE JAK NA DZIADOWKE
OLAC TO WSZYSTKO SKORO pani MINISTER ZABLOKOWALA SZCZEPIENIA DLA KOBIET
BO JAK TWIERDZI TO NIE ROZDAWNICTWO
TAKOM PROFILAKTYKE NIECH SOBIE WSADZA W DUPE
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-07 14:46
MASZ RACJĘ SZCZERBATY
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-07 16:38
Ludzie co Wy mówicie. Zastanówcie się. Cytologia czy mammografia to ratunek dla wielu kobiet. Szansa na życie.
A jeśli chodzi o bezpłatne badanie kości (dentysometria), to w moim mieście były takie badania profilaktyczne.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-07 17:50
Owszem Lid ale niech robią te badania tak samo jak ortopedyczne czy gastrologiczne....To tylko porównanie. Jak bedę czuła potrzebę sama pójdę, ale nie mają prawa tak marnować pieniędzy i to z naszych składek. Na wiele innych badań czeka się miesiącami i trzeba mieć skierowanie a tu...szok normalnie dla mnie szok...Szkoda słów :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-07 18:51
Jeżeli robi się takie badania profilaktyczne, to chyba nie bez powodu. Mówisz "z naszych pieniędzy", to pomyśl ile z tych samych pieniędzy trzeba będzie wydać, jak kobiety z tych badań nie skorzystają i zachorują.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-07 18:53
Lid mnie teraz potrzeba na ortopedie a nie na biust.....co mi po piersiach jak chodzić nie będę...W/g mnie te badania niech robia tak samo jak inne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-07 18:58
Brak mi słów. Więcej nie będę mówiła, bo i tak Cię nie przekonam. A szkoda. Szkoda, że kobiety cierpią bardzo często z własnej winy.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-07 19:07
ja miałam takie zaproszenie i gdybym mogła dojechać to bym poszła,ale nie było możliwości
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-07 19:09
To jest wyjątkowa sytuacja, ale Ty rozumiesz wagę sprawy. 
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-04-07 19:28
wiem ,ale ,wiele kobiet nie chce wiedzieć,ze strachu,w sumie bardzo mały procen obi te badania(% robi)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-07 19:27
Ok. Dziś już zmykam. Życzę wszystkim miłej nocki :-)))))))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-07 19:29
Dobrej nocy ,pa ELLLA:::::::::::::::::::::::::::::-)):
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-04-07 20:07
Kobiety co wy mówicie,po co badania???Szczerbatemu sie nie dziwie,ale Wy?Szkoda czasu na cytologie i mamografie?Ludzie jest XXIwiek a tu taki ciemnogród.Tyle razy byłam na chemii i tam spotykałam takie wszechwiedzące paniusie,które ginekologa widziały tylko przy porodzie a później sie dziwiły skąd ten rak?Z nie badania sie,z braku profilaktyki!!!A gadanie,kto jest ważniejszy ortopeda,ginekolog czy laryngolog to...pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-07 20:13
A CO Z PROFILAKTYKA BADAN PROSTATY , JELITA , PLUC ITD
ROBIA AKURAT TE BADANIA BO MAJA SWOJ CEL A NIE DOBRO PACJENTA
CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEC
PACJENT W POLSCE JEST POTRZEBNY ZEBY CHAM W BIALYM KITLU ZBIERAL DOSWIADCZENIE
DLA KLIJENTOW Z KASA
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-04-07 20:24
Szczerbaty weź sie czasem zastanów!Wiesz ty chociaż ile kobiet rocznie umiera na raka piersi i szyjki macicy?I zastanów sie czemu kobiety mimo ze maja darmowe takie badania nie ida na nie.A swoją kobiete-jeśli jest dla ciebie ważna-wygnaj na nie albo idz z nią.Bo od was panowie tez zależy czy Wasze  Żony,Matki,Dziewczyny pójda na nie jak same nie chcą!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-07 20:31
Nie wiem Bogusiu dlaczego do ludzi to nie dociera. Nie potrafię tego zrozumieć.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-07 20:35
a kto potrafi?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-07 20:38
Może niektórzy panowie, tak sądzę po wypowiedzi jednego z nich.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-08 13:48
JA JUZ PISALEM DLACZEGO KOBIETY NIE IDA NA BADANIA A JAK NIE WIDZIALAS TO IDZ NA PROFILAKTYKE DO OKULISTY
W POLSCE UMIERA ROCZNIE OKOLO 5000 KOBIET NIE NA ROZNE NOWOTWORY ALE TYLKO NA JEDEN KONKRETNY
WASZE PISANIE NAPEWNO TO ZMIENI !!!!!!!!!!! NAPEWNO !!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-08 14:43
Szczerbaty Twoja wypowiedz na ten temat to

>NIEJEDNOKROTNIE NAJNORMALNIEJ NIE MA NA BILET I BIELIZNE TEZ TRZEBA MIEC NIE TAKOM JAK NA CODZIEN


BO WLASNIE BABY PATRZA NA CIEBIE JAK NA DZIADOWKE
<

Bielizna ma być czysta , nie musi to być bielizna Triumpha. W dzisiejszych czasach można już kupić majtki nawet za złotówkę więc nie mów głupot. Takie badania robi się raz na dwa lata, to można uzbierać na bilet autobusowy. Zanim napiszesz taką głupotę , to się czasem zastanów.
To nie może być przeszkodą w zrobieniu badań profilaktycznych, to tylko bezsensowne gadanie.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-08 19:01
LIDIAN TY ALBO NIE WIDZIALAS LUDZI KTORZY NIE MAJA NA CHLEM ALBO NOSISZ BERET Z WIADOMO JAKIEJ WELNY
CHYBA PRZESTANE KOMENTOWAC TWOJE POSTY BO SZKODA MOJEGO CZASU
JEDZ NA WIES ZABITA DECHAMI Z KTOREJ DO NAJBLIZSZEGO PRZYSTANKU JEST PARE KILOMETROW GDZIE BABA NIE MOZE SOBIE TRAFIC PALCEM W DUPE BO JEST TAK ZAGONIONA ROBOTA I DZIECMI OD SWITU DO NOCY I WRECZ JAJ ZAPROSZENIE NA BADANIE PROFILAKTYCZNE
BABIE KTORA NAWET DO KOSCIOLA NIE CHODZI BO NIE MA CO WLOZYC NA SIEBIE
KTOS TU PISAL ZE MOZNA KUPIC CIUCHA ZA ZETA TYLKO JAK MASZ WYBOR CHLEB DLA DZIECI CZY ODWIEDZENIE CIUCHOLANDU TO CO WYBIERZESZ
NA TYM KONCZE BO SZKODA MOJEGO CZASU
SCIAGNIJ KLAPKI TO POPISZEMY :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-08 19:13
I tym właśnie się różnimy, nie szkoda mi czasu na rozmowę z innymi, nawet z Tobą. Każdy człowiek wnosi coś w nasze życie.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-04-08 14:44
nawet jeśli na skutek tego pisania uratuje życie choć jedna kobieta ,to już warto
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-04-08 20:39
Lidian i Mal  macie    racje :-)  a  na  wsi  jest  owiele  lepiej  byłam ostatnio  to  widziałam ,  to  mnie  nie stac  jest  na niektóre  rzeczy  a  wies  którą pamietam zmieniła sie   i to  bardzo   ,faceci wolą  przechlac   te  forse  niż dac   kobiecie  na  bilet  bo  co  to  ich obchodzi  tylko  pózniej  jak  już  nie  ma ratunku  to jest  wielki  płacz .A ja  tam  korzystam    jak  za  darmo  to czemu  nie ? :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-08 20:44
Wiejskie kobiety przez mammobusy również ratują zdrowie. Jak ktoś może mówić, że to jest niepotrzebne.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-04-08 20:54
Niestety   jeszcze  musi dużo  wody  upłynąc  żeby  zmienic  tok  myślenia  ,ze  to   ""szlachetne  zdrowie "" jest   n a s z ą   osobistą  sprawą  i  to  jak  o  nie dbamy  tak  jak  w  tej  fraszce   --  Liduś   TY  napewno   znasz  to  przypomnij  :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-08 20:58
Jan Kochanowski
NA ZDROWIE

Ślachetne zdrowie,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz.
Tam człowiek prawie
Widzi na jawie
I sam to powie,
Że nic nad zdrowie
Ani lepszego,
Ani droższego;
Bo dobre mienie,
Perły, kamienie,
Także wiek młody
I dar urody,
Mieśca wysokie,
Władze szerokie
Dobre są, ale -
Gdy zdrowie w cale.
Gdzie nie masz siły,
I świat niemiły.
Klinocie drogi,
Mój dom ubogi
Oddany tobie
Ulubuj sobie!
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-04-08 21:05
    Liduś   :-)))))   i  zamykam  już    Dobranoc    Spokojnej  Nocy  .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-08 21:10
:-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor KRZYCHU Dodany 2009-04-09 02:08
Wy moje nieudaczniki kochane,ciągle zakompleksieni!Jade do kraju,gdzie roznica,między sprawnym a niepełnosprawnym jest taka,ze tylko kupuje on jeden but,a nie dwa.Czasami jak was słucham to mam wrażenie ,ze żyję na ksieżycu.Tam nie ma rożnic,czy wy kumacie???Babka bez nóg prowadzi auto,Facet bez rąk Jest lekarzem.A ogólnie problem niepełnosprawnych jest obięty,w ramach normalnych programów architektonicznych,i nikt z tego powodu nie robi zadymy.Bo oczywistym jest ,że ci ludzie muszą  egzystować.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-04-09 08:33
Krzysiek ten post dobrze by było , abyś wrzucił w BARIERACH, tam toczy się jałowa dyskusja , a powinno być tak jak mówisz.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-09 09:26
JEZELI KTOS UWAZA ZE DYSKUSJE SA JALOWE TO NIECH ICH NIE CZYTA
NIEKTORYM SIE WYDAJE ZE TYLKO ONI POTRAFIA DYSKUTOWAC A INNI TO TYLKO TOCZA JALOWE DYSKUSJE
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-04-09 12:11
Różnica między wsią,a miastem dawno się zatarła.W mojej wsi ar działki kosztuje więcej niż m2 mieszkania w Wa-wie,a pić piją wszędzie-znam kobiety,które tylko 3 dni mają kasę,a potem chodzą i żebrzą,a chleb kupują na zeszyt-tu nie ma reguły.Krakusy kupują na wsiach działki i budują domki,bo dość mają miasta.Wolą dojeżdżać do pracy.
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-04-09 13:34
Przepraszam,zjechałem z tematu-na wsiach,też są kobiety,które dbają o swoje zdrowie i często robią wszelkie badania.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2009-04-09 21:29
BETON
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-11 06:58
Wieś zmieniła się bardzo od czasów mojego dzieciństwa. Wtedy spędzałam tam wakacje i nie zdawałam sobie sprawy z trudności jakie mają ludzie tam mieszkający.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-04-14 06:28
Tak szybko mija to co dobre i miłe. Już po świętach. Wracamy do codzienności Dziś trzeba zrobić comiesięczne opłaty. :-(
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-14 16:21
O widzę że Werbena tu zajrzała. Ale czemu post usunęła? No cóż ja śpię ale jak i nie śpię to czytam książkę. W nocy nie potrafię klikać czy oglądć TV

Chyba tu coś nie tak. Co innego czytam a gdzie indziej mi sie wkleja? A może mi fatamorgana sie ukazuje?
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-04-14 16:47
MOZE TO SKS ???
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-04-14 17:14
SZCZERBATY A CO TO JEST SKS - NIE ZNAM TEGO SKRÓTU :-(
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2009-04-14 17:23
WIESZ ELLA BARDZO MI NIEZRECZNIE ROZWINAC TEN SKROT ZWLASZCZA PISZAC DO KOBIETY
MOZE LIDIAN CI GO ROZWINIE BO ONA ZNA WSZYSTKIE CYTATY I SKROTY
TO JEST TAKI ZARTOBLIWY SKROT KTORY USLYSZALEM OD ZNAJOMWJ PIELEGNIARKI
ONE TAK MOWIA JAK SIE PACJENCI SKARZA :-) :-) :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 33) (1880914 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill