www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 2) (1868578 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-04 18:44
nie wszyscy są nadopiekuńczy nie uogólniaj a to że nie rozumiesz to twój problem
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-26 20:33
TAK SOBIE WESZŁAM NA FORUM DZIŚ JUŻ PO RAZ 3 I CO WIDZE?? PUSTKA  ,KTÓRA  MNIE ZACZYNA NIEPOKOIĆ CZYŻBY WĄTEK LIDIAN , KTÓRY WYWOŁAŁ BURZE ZNIECHĘCIŁ WSZYSTKICH DO DUSKUSJI??
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NOCY I KOLOROWYCH SNÓW
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-21 21:32
czekam na losowanie dużego lotka i pewnie znowu nie będe nic miałA ALE SIĘ NIE PODDAJE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-04 18:43
Ella nie mam nic przeciwko. Sama zastanawiam się nad tym co by było lepsze. Myślę, że dla rodziny mniejszy wydatek, a dla nas ????????
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-04 18:47
Acha już sie połapałam.....wiesz nie wiem czy tańsze ale lepsze bo bez "szopki"......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-04 18:49
Mam mieszane uczucia, bo jednak tradycja mocno jeszcze w nas siedzi, ale skłaniam się do tego co mówisz.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-05-04 19:02
Ja nie mam mieszanych uczuć bo w mojej dalszej rodzinie już była kremacja, a tradycja...hmm dla mnie w tym przypadku się nie liczy
Nadrzędny Autor konkretna Dodany 2008-05-04 23:39
U mnie tradycja będzie się liczyć.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-04 23:42
Siedzę tutaj i myślę co bym robiła w te bezsenne wieczory gdybym nie miała internetu. Może czytałabym książkę, a może oglądała stare fotografie? Internet jednak pociąga bardziej. Tak tutaj odnalazłam moje ukochane wiersze, te które czytałam i te, których nie znałam. Nie znałam z różnych powodów, często był to brak pieniędzy. Teraz nadrabiam zaległości i czytam. Czytam nie tylko wiersze, ale też wiele innych wiadomości i cieszę się, że technika jest tak zaawansowana i daje mi takie możliwości. A jeszcze nie tak dawno żeby dowiedzieć się kilku spraw, które tu przeczytałam w ciągu kilku minut, musiałabym przez kilka dni szperać w czytelni. Ciekawe co by na to wszystko powiedziała moja babcia. Pamiętam jak moja mama kupiła babci pralkę, to babcia bała się do tej pralki podejść. Przez miesiąc koło niej chodziła zanim włączyła. Babcia prała na tarze.  Tak, a teraz samo się pierze, a my możemy sobie w tym czasie urządzać pogaduchy. Nie wiem czy ktoś z Was jeszcze pamięta, że do telefonu kiedyś biegało się na pocztę. Teraz mamy internet i telefon w kieszeni..co by powiedziała babcia? Patrzę na moją babcię na starych fotografiach, babciu miałaś takie trudne życie i nie narzekałaś. A my mamy tyle udogodnień i jeszcze nam żle. Bardzo kochałam moją babcię. Dobrej nocy Wam wszystkim.
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-05-04 23:43
Dobrej nocy :-)
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-05 05:42
DZIEWCZYNY  noc jest do odpoczynku a tak poważnie wiem jak to jest z tym zasypianiem istna męczarnia ,alarmy wyją ,imprezki  współmieszkańców itp.można nabawic się nerwicy. Pozdrawiam  Wszystkich i Życzę  MIŁEGO  DNIA !!!!
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-05 07:57
witam .
tej nocy ja spałam dobrze , w miarę dobrze ,
ale wielu dzisiaj spało          i n a c z e j      -   dzisiaj pierwszy dzień tegorocznych matur , ja już mam za sobą tego typu przeżycia osobiste i dzieci , oj są to przeżycia ,
jednak wszystkim innym  , połamania pióra ,języka ..... wiary w pozytywny wynik .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-05 13:41
NIEPRZESPANA NOC TO CODZIENNOŚĆ::-(
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-05 13:47
od kąd robię potrzeby do toalety a nie w pieluchę (tj. od pażdz. 2007r.) sypiam jak kamień, super! :-)
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-05 13:48
GRATULACJE
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-05 13:52
:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-05 21:55 Zmieniony 2008-05-05 22:05
Zbliża się noc. Zwolniło się miejsce przy moim komputerze więc na chwilę weszłam. Dziś nie będę tak długo siedziała jak wczoraj. Rano muszę bardzo wcześnie wstać, choć i tak wcześnie wstaję, ale jutro mam kilka ważnych spraw do załatwienia i muszę być w dobrej formie. Dzisiaj na forum jakoś cicho i spokojnie prawie przez cały dzień, no i wieczór. Przeglądzłam stare posty i widzę, że znowusz jest kilka wykasowanych chyba zarządca forum tak zadecydował.
Powiedzcie jak to jest z oglądaniem telewizji, niby jej nie oglądamy, a jak już zdecydujemy się coś obejrzeć, to wszyscy w rodzinie też mają coś do zobaczenia, tylko to jest zupełnie co innego niż ty chcesz zobaczyć. Jak dawniej były dwa programy, to nie było takich problemów. Teraz dwa telewizory w rodzinie, to mało. Czy u Was też zdarzają się takie sytuacje?
Jak wyjeżdżamy na urlop, to nie zabieramy ze sobą telewizora. Siedzimy w lesie i wcale nam go nie brakuje. Nikomu. Pierwsze po powrocie, to włączenie tego gadającego pudełka.
Konkretna jesteś już? Nie wiem czy się dzisiaj spotkamy. Jak dziś tutaj przyjdziesz, to zajrzyj do swojej "bajeczki" i trochę dopisz.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-06 14:40
nie oglądam telewizji z resztą zawsze można zamontować wideostrade lub karte telewizyjną i oglądać w kompie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-06 16:48
Tak jak się ma komputer tylko dla siebie.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-06 19:24
staraj się z pfron
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-06 20:50 Zmieniony 2008-05-06 20:54
Nie dostanę, bo w domu jeden komputer jest i byłoby z mojej strony nie w porządku, gdybym się starała z pefron skoro stać mnie na kupienie za własne pieniądze. Na pewno są ludzie bardziej potrzebujący. Nigdy nie potrafiłam kombinować. Przez całe życie, w szkole i w pracy, nigdy nie wykorzystywałam tego, że jestem ON.
Dofinansowanie dostałam kiedyś na sprzęt medyczny.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-05-06 20:56
Konkretna wczoraj spałaś. A dzisiaj? Mnie w nocy nie będzie, ale raniutko zaraz zajrzę czy zostawiłaś jakieś wiadomości. Czekam i pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-07 09:13
komputer może być syna lub kogoś innego a ty masz prawo starać się o komputer dla siebie ale skoro nie chcesz to twoja sprawa
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-07 20:42
Zbliża się noc. Nikogo z Was nie ma na forum, tak sądzę, bo nie ma nowych postów.

Dziś odwiedziła mnie dawno niewidziana koleżanka. Pięknie wyglądała. Mówię tak, bo dziewczyna bardzo wiele przeszła. 14 lat temu zachrowała na raka szyjki macicy. Miała chemię , a jak doszła do siebie , to po roku miała przerzut na jajniki. Pousuwali jej jajniki i macicę. Znów przeszła chemę. Dochodziła do zdrowia długo.
Dzisiaj jak ją zobaczyłam, to zaniemówiłam. Wygląda jak okaz zdrowia. Nawet odmłodniała. Nie poddała się chorobie i wyszła z niej. Dobrze jest rozmawiać z takimi ludźmi, bo dostajemy od nich nadzieję, że i nam może się udać walka z naszymi dolegliwościami.

Życzę wam miłych snów i dobrej nocy.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-08 14:29
szczęściara z koleżanki widać że ma silny organizm pozdrawiam i gratuluje
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-08 18:00 Zmieniony 2008-05-08 18:11
Jest lato ciepło , to normalne ,że jest nas mniej na forum , lepiej  na dworku idzie rozmowa , zimą jest zawsze więcej osób ,
ale zauważyłam też ,że jak poruszone są takie niemiłe tematy to i piszących więcej , czy to znaczy ,że lubią  najbardziej pisać gdy kłótnia wre ,
a pociągnąć spokojnego tematu, tematów  nie ma komu.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-05-08 18:04
Nie ma Eli,a zauwazylam,ze Ela potrafila wkrecic niejednego do rozmowy,dlatego tak tu pusto.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-05-08 18:12
część  ludzi wyjechała na rehabilitację, Ella też o tym pisała,że wyjeżdża
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-08 18:21
witam wszystkich  ja jeżdże ale pobadaniach żeby miec spokój w wakacje ,czytam posty co prawda to chyba powinno byc  gdzie indziej nie pisze poprostu niechcę   jakiś nieporozumień adobrze że jutro piątek w końcu  trochę odpoczne  ,zwariowany tydzień !!pozdrawiam
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-05-08 18:29
fajnie , że piszecie , dobre i kilka słów
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-08 18:30
KAŻDY TYDZIEŃ NIESIE ZE SOBĄ NOWE WYZWANIA
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-08 18:33
A noce zamiast snu, rozmyślania.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-08 18:34
JA TAK MAM NIESTETY KŁĘBEK MYŚLI NOCAMI
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-05-08 18:46
Ja nie moge narzekac,spie dobrze.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-08 18:55
TO ZDROWO ZAZDROSZCZE
POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-05-08 19:00
Moja mama ma klopoty ze snem i wiem,ze to bardzo meczace nie moc usnac,dlatego rozumiem ten problem.Tabletki nasenne nie sa rozwiazaniem,moze na pewien czas tak,ale latwo mozna sie uzaleznic.Nawet nie wiem co doradzic w takim wypadku.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-08 19:41
ja nie biore leków bo nie chce się uzależniać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-08 20:23
Właściwie powinnam to napisać w wątku o nieagresji, ale zbliża się noc więc napiszę w rozmyślaniach nocnych.
Powiedzcie jak tu trzymać nerwy na wodzy kiedy widzimy jak idzie babsko z wnukiem i z młodych drzewek ułamuje gałęzie, aby bawić się z psem. Nie dość, że niszczy przyrodę, to jeszcze uczy nowe pokolenie, że nie musi się wcale tą przyrodą przejmować. Jak zwrócisz uwagę, to taka paniusia jest na ciebie obrażona, że śmiałaś to zrobić. Za jakiś czas jak będziemy tak wychowywali nasze dzieci, to nie będzie nie tylko parków, ale i lasów. Zostanie zachwiana cała równowaga w przyrodzie. Zginą ptaki i zwierzęta. Zmieni się klimat.
Ale się rozpędziłam i cała moja złość za ginącą od lat przyrodę spadła na babcię z odłamaną gałązką, ale od drobiazgu zawsze się zaczyna. Nie mogę patrzeć na bezmyślność ludzką. Często jeżdżę do lasów a co tam widać? Stare kanapy, muszle klozetowe, stosy plastikowych opakowań. To na obrzeżach, a głębiej ślady po haczce którą przesyto ściółkę w poszukiwaniu kurek. Przykłady bezmyślności można mnożyć.
Oj babciu z gałązką przez ciebie spać nie będę mogła.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-05-09 23:25
Cześć Indan . Pewnie dlatego,że uważamy ,że ktoś si może obrazić ,obruszyć nie zwracamy uwagę ...póżniej zaś mamy to co mamy  tzn. ludzki bajzel . Jednak powinniśmy reagować może zawstydzimy tą osobę a może się zastanowi ,może zawstydzi a może zwykle będzie się bała takich uwag . Pamiętam kierowcę,który czyścił popielniczkę wysypując zawartość jej na ulicę . Brak reakcji przechodniów wręcz zachęciło go do wyrzócenia jeszcze woreczka i jakiegoś trzępka papieru . Myślałam ,że mnie szlak trafi ,ta obojętność widzących ' porządki ' kierowcy przechodniów . Podjechałem w końcu do kierowcy i nie prosiłem go o posprzątanie ,nie . Dałem mu czas na posprzątanie a jeżeli się nie wyrobi,to dzwonię na straż mejską i zaświadczę przeciwko niemu .
Innym razem widząc grupkę podchmielonej młodzieży zaczepiającą starszą kobietę spacerującą z pieskiem w parku ,zadzwoniłem po Straż Miejską ,czywiście wcześniej się oddalając ,żeby nie byż zauważonym . Pewnie co roczne ' wystawki 'mebli i sprzętu nam już nie potrzebnego w odpowiednim terminie wcześniej zarządzonym np.przez gminę pozwoliły by na większy porządek w naszych obejściach a co przez to idzie i w lasach . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-05-09 23:28
sorry za wyrzucony :-((
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-10 07:49
Tak gdybyśmy potrafili zdobyć się na odwagę i reagować ostro na niektóre sytuacje, to pewnie kilku bałaganiarzy  czy niszczycieli bałoby się chociaż odpowiedzialności finansowej, skoro brak im rozumu. Oczywiście naprawianie świata musimy zacząć od siebie. Jeżeli sami jesteśmy w porządku, to mamy takie prawo. Nad wodą np. na rybach widać co zostawiają tam wędkarze. Takich przykładów jest cała masa. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-05-10 11:45
Ależ oczywiście,że pierwsze wymagam od siebie ,ale jeżeli nie podoba mi się zachowanie innych ,bo jest wyjątkowo rażące odbiegające od ogólnie przyjętych norm ( społecznych ;-) pewnie za bardzo naukowo ,ale niech będzie ;-) to reaguje . Tylko na rybach nie ,bo to nie moja bajka ,nie łowię rybek ,bo nie umię i nie chcę coś nadziewać na haczyk ,później zaś coś ściągać . Zresztą zabijanie czegokolwiek oprócz komarów ,to nie moja specjalność  . Dobrze ,że kotlet mogę kupić ;-) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-05-10 12:27
Namawiam na łowienie ryb, to jest super wypoczynek i jaka frajda. A taka świeża rybka jak bosko smakuje.
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-08 20:30
jeszcze przed 1operacją miałam tak przez  2 lata,nie wychodziłam z domu ,  bałam się wogóle położyc nie mogłam się przewracac bo od razu płakałam więc chodziłam nocami ,oglądałam tv do samego końca czasem na siedząco przysnełam to nagle się budziłam bo wydawało mi się że spadam !teraz gdy jestem zmeczona od razu zasypiam a jak do tego gra mi tv,tylko czsami mąż  go musi wyłaczac . ŻYCZE WSZYSTIM MIŁYCH SNÓW  I SPOKOJNEJ NOCY .DOBRNOC
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-08 20:34
LIDIAN na naszym osiedlu TEŻ są takie  niszczyciele !!
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-05-08 20:41
Spokojnej nocy wszystkim.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-09 07:55
zajmij się czymś pożyteczniejszym a nie zwracaniem uwagi ludziom tylko dlatego że ułamał gałązkę
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-09 08:57
Opowiedz co Ty robisz pożytecznego.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-09 13:14
ZA MAŁO MIEJSCA NA FORUM
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-05-09 15:30
Chociaż jedną rzecz zmieścisz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 2) (1868578 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill