www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Prośba o ingerencję Administratorską... (192354 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor czapka5 Dodany 2009-08-16 19:33
Szanowni Administratorzy i moderatorzy forum. Jestem zmuszony prosić szanownych administratorów i moderatorów o zajęcie stanowiska wobec agresywnie zachowujących się użytkowników forum biorących udział w dyskusji... O ile, to można nazwać dyskusją a raczej pyskowaniem, pisaniem nie na temat, mąceniem w temacie tak aby nie było żadnej sensownej dyskusji na temat Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK. Nadmieniam, że użytkownicy Maltabar, Eliska i Wilkolak, stosują taką taktykę, aby tylko kłócić się, pisać wszystko, tylko nie na temat, łapać za słówka, wytrącać z tematu... itd. itd. itd. A to wszystko odbija się szerokim echem, że ludzie czytający te posty nie mające żadnego związku z tematem i tytułem wątku na temat Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK  dochodzą do wniosku, że to mącenie w temacie jest po to aby nie dopuścić do głosu ludzi piszących na temat tak istotnego ogólnokrajowego problemu związanego z barierami budowlanymi...  Problem barier budowlanych to bardzo poważny problem i wskazane jest aby pisać o tym problemie rzeczowo i mądrze... A nie w takim tonie, jak dotychczas podchodzą do tego najbardziej agresywni, wyżej wymienieni użytkownicy tego forum... Myślę, że szanowna Administracja i moderatorzy wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój dyskusji w wątku Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK i upomni użytkowników Eliska, Maltabar i Wilkolak o podporządkowanie się dyskusji i pisania na powyższy temat a nie notorycznemu pisaniu obraźliwych słów, sformułowań i przeszkadzaniu w rzeczowej dyskusji...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-16 19:43
Bardzo ,prosimy o upomnienie nas wszystkich wymienionych przez donosiciela czapkę5,którego jako Norbiego szanowna administracja juz raz zbanowała (to dobry szczery ,kulturalny uzytkownik ,który zawsze ale to zawsze ma racje najlepiej nas wyrzucic wtedy czapka5 będzie mógł sobie pisać co tylko mu slina na jezyk przyniesie z pozytkiem dla wszystkich ON,a moze zrobic nam komisję lekarska i sprawdzić czy naprawdę jestesmy ON,czy też jak sugeruje w/w pracujemy w integracji
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-16 22:20
Maltabar...
Tak, zostałem zbanowany, jako 62norbi ja nie kryję się z tym, ale też przypominam, że "szczerbaty", "zembaty" i teraz wilkolak został dwukrotnie zbanowany, za używanie nie właściwych słów... Pokaż mi gdzie na tym forum napisałem choć jeden wulgaryzm...
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-09-01 23:13
  LUDZIE, USPOKUJTA SIĘ!!!!!!
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-02 15:43
gruszka pisz na odpowiedniej stronie a nie w środku wątku bo to już po "obiedzie"
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-08-16 19:53
Szanowna Administracjo.
To wszystko co wyżej pisze użytkownik czapka5 jest prawda. Jestem za tym aby użytkownikom Maltabar, Eliska i Wilkolak dać stosowne upomnienie za te ciągłe pisanie nie na temat i pisanie obraźliwych rzeczy, nie mających związku z tematem o Antybudynku. Liczę także na pozytywne załatwienie sprawy.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-16 19:58
POPROSIMY ,NA PISMIE I KONIECZNIE Z KOPIA DLA CZAPKI ,MOŻE WRESZCIE SIĘ USMIECHNIE TO BY BYŁO DOPIERO
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2009-08-16 20:05
Szanowni administratorzy.
Wszystko co użytkownik czapka5 napisał o użytkownikach Maltabar, Eliska i Wilkolaku jest prawdą i też liczę na pozytywne rozstrzygnięcie tej całej sprawy w wątku o Antybudynku. Nadmieniam iż użytkownik Wilkolak pisze antysemickie hasła pod moim adresem.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-16 20:11
WILLIPISAŁO SIĘ ZA CZASÓW KOMUNY "UPRZEJMIE DONOSZĘ ,ZAPOMNIAŁEŚ?
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-08-16 20:29
DROGA ADMINISTRACJO.
PODPISUJE SIE TEZ POD TA PROSBA OD CZAPKI5, JAK NAJBARDZIEJ MA RACJE CO DO UZYTKOWNIKOW ELISKA, WILKOLAKA, MALTABAR. KTORZY NAGMINNIE NACHODZA POSTAMI NIE W TEMACIE W WATKU O ANTYBUDYNKU, OBRAZAJAC JEDEN DRUGIEGO. PROSZE O PRZYKLADNE DZIALANIE PRZECIWKO PISANIU NIE NA TEMAT, ZBIJANIU Z TEMATU, JAK I WZAJEMNYM OBRAZANIU. TEZ LICZE NA POZYTYWNE ZALATWIENIE SPRAWY.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-16 20:36
Mam nadzieję ,ze to będzie z wpisaniem do akt i rany,integracja zwolni mnie z pracy ,bo tam pracuje zdaniem czapki i co ja biedna zrobię?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-16 20:52
Szanowna administracjo absolutnie nie warto sobie głowy zawracać. Upał wszystkim nam zaszkodził. Za pozytywne przychylenie się do mego postu z góry dziękuję.
Z poważaniem Ella
Nadrzędny - Autor izkaa189 Dodany 2009-08-16 20:52
Droga administracjo.Dołączam się do tego co napisał czapka5,to wszystko jest prawdą i tez prosze by administracja przywróciła do porządku wilkolaka, maltabar i eliska.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-08-16 20:59
IZKA189 DLACZEGO ZABIERASZ GLOS JAK NIKT Z WYMIENIONYCH PRZEZ CIEBIE OSOB DO CIEBIE NIE PISAL
WPADASZ TU NA MOMENT I WICHRZYSZ
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 20:54
I ja tu wtrącę swoje 5 groszy .Kiedy się nie pojawię na forum i cokolwiek nie napisze to najgorszy z całej trójki jest wilkołak .Jestem czasami tez nie przyjemna ale to zmusza mnie do tego zachowanie Wilkołaka .Ostatnio nazwał mnie dość oryginalnie ,Napisał ze jestem zwichrowana bo mam krótszą nogę .i wiele innych tekstów pod moim adresem zawsze jak cos napisze to jego teksty są naprawdę nieprzyjemne do czytania .Podpisuje sie pod postem Czapki i proszę o wytłumaczenie tej osobie że my wszyscy tu jesteśmy niepełnoprawni ale to nie powód aby jeden piszący dołował wszystkich.
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-16 21:03
[usunięte]
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-16 21:07
Akto to jest ta izkaa?
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-08-16 21:09
[usunięte]
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-16 21:20
Szanowna Administracjo,pragnę zabrać swój skromny głos w tej sprawie jako jedna z wymienionych przez czapkę5 do wyrzucenia z tego forum.Nie przypominam sobie żeby ktoś z nas wymienionych przez tego faceta kiedykolwiek choćby jednym słowem zabraniał mu walczyć z barierami architektonicznymi.A jeżeli chodzi o używanie obrażliwych słów to niestety padały one właśnie pod naszym adresem,między innymi:banda,klika itd.Nadmieniam,że nie czuję się bandytą podobnie jak i pozostałe wymienione przez grupę zebraną wokół czapki5 osoby.Uważam,że Administracja tego forum powinna potraktować skargę czapki na zasadzie"mamo a ten niegrzeczny chłopczyk pokazuje mi język".
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 21:16
[usunięte]
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-08-16 21:22
POMYLILAS SIE JAK ZWYKLE WCALE NIE JESTEM SAM.JESTEM U ELISKI I PISZEMY Z JEDNEGO KOMPA.HA HA HA
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-16 21:23
NIE ZAŁUJ WILKOŁAKA TYLKO SIEBIE ON AKURAT NIE JEST OPUSZCZONY ANI SAMOTNY A TYJESTEŚ NIEPOGODZONA ZLOSEM MALKONTENTKA ,ZAŁUJ SIEBIE
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 21:35
A żebyście wiedzieli że żałuje siebie że jestem chora bo ta choroba mnie dopiekła na pewno moje życie było by lepsze niż jest dzisiaj .Ale los tak chciał j jestem taka jaka jestem i inna nie będę .A ja mam ten komfort ze mam swój własny komputer i nie muszę się z nikim dzielić .I jest mnie z tym dobrze .Zawsze dbałam o siebie a potem o innych .Całe życie musiałam walczyć o swój byt .I dziś mam to co mam .A wy co dalej zamierzacie mnie dokuczać to proszę bardzo zobaczę kto z was jest lepszy.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-16 21:38
Ale to jest nasz wspólny komputer:mój i wilkołaka
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-16 21:49
Samoluby wola miec tylko swoje i z nikim się nie dzielic
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 21:56
maltabar tak jestem samolubem bo dzielenie sie z drugim dobija mi się czkawką
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 21:53
eliska to mnie Ciebie szkoda że sie musisz z kimś dzielić .Ja mam ten komfort że mam komputer dla siebie mój mąż ma swój i możemy oboje pisać nie przeszkadzać sobie .nawet możemy sobie sprawdzać teksty i ewentualnie poprawiać ja ma pełen dostęp do męża komputera i on ma do mojego taka linia zaufania .
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-16 21:56
Mozesz sobie darować ja lubię się dzielić tym co mam bo nie jestem samolubna.Nie trawię samolubów i chwalipięt
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-16 22:00
Ani ja, ale jak widac ciągnie swój do swego
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 22:09
I dlatego jesteś taka zgorzkniała .Czy jestem chwalipięta morze i jestem ale się chwalę tym co osiągnąłem w życiu .A całe życie ciężko pracowałam od 16 roku życia musiałam pracować się uczyć .Więc mogę się chwalić na stare lata tym co mam i co osiągnęła w życiu a wiesz naprawdę wiele osiągnęłam Jeździłam na wózku a dziś chodzę właśnie dzięki temu że byłam uparta i samolubna jak ty to nazywasz .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-16 22:14
ale ortografii się nie nauczyłaś pomogę ci jest może i morze ,wymawia się tak samo ale ma inne znaczenie jesteś uparta ,bo ciągle powtarzasz ten bład ,nie zawsze upór jest zaletą
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-16 22:16
widocznie mąż jej akurat nie sprawdzał tekstu
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-08-16 22:18
Szkoda gadać :::::::::::::;;:-)
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 22:22
             eliska                aha wiem o'tym błędzie niestety nic na to nie poradzę to jakieś przekłamanie w kontroli błędu zawsze gdy poprawiam wychodzi rz  czy tylko to ci przeszkadza .Jesteś drobnostko wa .A mąż  mnie w tej chwili nie sprawdza ,nie ma tej potrzeby
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-16 22:25
Uczę się od najlepszych........
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 22:42
eliska wieżę Ci najlepszych masz nauczycieli i najzdolniejszych bo jakbyś miała złych to byś tak pięknych i barwnych tekstów nie pisała .Podziwiam twój talent i twoich nauczycieli no ja widocznie miałam słabszych nauczycieli i dlatego takich kwiecistych postów nie pisze ,naprawdę podziwiam twój talent .Jesteś naprawdę super.
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-16 23:00
Wręcz przeciwnie twoje posty przewyższają kwiecistością wszystkie inne na tym forum.Są niewątpliwie barwniejsze od moich skromnych i krótkich wypowiedzi.
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 23:10
eliska zawsze podziwiałam ludzi z ikra  ta twoja skromności dziękuje za uznanie cieszę się że mnie doceniasz dziękuję podniosłaś mnie na duchu .Ale wiesz podziwiam Cie jeszcze za jedno jak to ci świetnie wychodzi jesteś w tym super 2 w jednym na taki pomysł bym nie wpadła .Tylko czasami uważaj jak piszesz bo wpadki sie zdarzają a ja taka u ciebie zauważyłam .Dlatego lepiej pisać pojedynczo .
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-08-16 23:00
Eliska...
Naprawdę??? Wiesz, to super że tak szybko się uczysz... WOW... SUPER... Naprawdę jesteś zdolna/y
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-24 02:37 Zmieniony 2009-08-24 02:41
Jakim prawem zostało to usunięte dlaczego ktoś usuwa moje posty proszę o przywrócenie tego postu .Tego naprawdę już za wiele .Chodzi o posta z dnia 2009-08-16 godzi 21.16
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-08-24 11:59

> Jakim prawem zostało to usunięte


Prawdopodobnie "prawem administracji" - na tym forum posty usuwać mają prawo administratorzy (których dane znajdują się w zakładce "Informacje") za naruszanie "Regulaminu". Podejrzewam, że jak wszędzie indziej nie ma instytucji odwoławczej, a ewentualną różnicę zdań najlepiej wyjaśniać z administratorem indywidualnie (np. przez e-maila lub wiadomość prywatną) a nie metodą "wołania na placu" czyli pisania postów/wątków.

Przy okazji przypominam, że to ludzie ze Stowarzyszenia za darmo udostępniają nam infrastrukturę do rozmów, a nie odwrotnie, więc postawa typu "klient płaci, klient wymaga" niekoniecznie zdaje tu egzamin. Tu (moim zdaniem) wszyscy są na prawach gości i w gruncie rzeczy to administracja decyduje o istniejącym porządku (a nie użytkownicy).

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor skokins@wp.pl Dodany 2009-08-16 21:32
Moje  zdanie na temat tych "Ala-niepelnosprawnych"jest bardzo krótkie!Stwarzając taką atmosferę na Forum.Myślę że (mówiąc delikatnie)trzeba być wyrozumialym w obec tych ludzi i swoje myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...!
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2009-08-16 21:32
Popieram wniosek Czapki5. Od dawna na tym forum prawie każdą dyskusję sprowadza się do wzajemnych przepychanek. Pomijam fakt, że świadczy to nie najlepiej o osobach, które to czynią, ale ogólnie w złym świetle przedstawia osoby niepełnosprawne i to forum.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-16 22:27
CZAPKA POSTY PISZE SIE NA KOŃCU STRONY!
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-16 22:52
Maltabar...
Nie widzę takiej potrzeby a jak będę widział, ooo tak jak teraz, to na końcu napiszę, to zależy na jaki post odpowiadam... Nie sądzisz??? Nie koniecznie związku z tym muszę pisać na końcu strony...
Nadrzędny - Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-16 22:59
Czapka biedny maltabar juz niema czego się czepiać to czepia się Ciebie ,nie widzisz że ten biedak już się wypalił i zgliszcza się dopalają ale może się jeszcze wskrzesić i wybuchnie jak bazyliszek nabierze energii zacznie swoje dokuczanie .
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-08-16 23:03
Dzieki Bogu czapka,że nie uczyłam się od ciebie i twoich koleżków i koleżanek.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-08-16 23:10
Eliska...
Masz co żałować, ponieważ ja na moich przyjaciół mogę liczyć zawsze, jeszcze się nie zawiodłem na nich i nigdy nie zawiodę ponieważ stworzymy jedną rodzinę...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-08-16 23:34
To pewne, że tworzycie zgrany zespół . Prawie a może nie prawie a jedno ciało. Myślicie jak jeden mąż, zawsze jeden może liczyć na drugiego i nigdy nie zdarzyło się wam myśleć inaczej . A wiesz, że dziwi mnie fakt, że jest was tak mało, bo ... Pewnie jest sposób by sprawdzić na ile te osoby są rzeczywistością ? Pewnie administrator tego forum mógłby to zrobić, ale pewnie sprawa nie warta jego czasu...
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-08-16 23:56 Zmieniony 2009-08-17 00:21
Drogi Amelianie. Ja się nie boję tego sprawdzenia, jeśli administracja szanowna  zechce ze mna porozmawiac, serdecznie zapraszam, nie boję się tego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Prośba o ingerencję Administratorską... (192354 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill