www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 114) (1873314 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 17:33
I to masz przykład, jak traktujesz ludzi. Potrzebne Ci to? Sprawia to Tobie radość? Zastanów się.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 18:30
Szukam przyczyn Twojej chęci donoszenia.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-07 20:24
Wczoraj zgłosiłem post Kobiety A. do usunięcia. Nie dlatego, że podaje informacje otrzymanie na PW , ale ze względu na przestawienie w sposób wypaczający ich sens po to tylko, aby wyładować w ten sposób swoją nieuzasadnioną agresję.
Podobnie wystąpię o usuwanie postów Rogala, jeżeli nie zaprzestanie publicznie obrażać mnie na Forum.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 20:33
Właśnie o tym pisałem wyżej. Nic to jednak nie daje.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 20:44
Ojoj. Jakiś ty groźny, a jakie doniosłe sprawy załatwiasz:)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-08 18:32
Sz. Administracjo zgłaszam do usunięcia wszystkie posty użytkownika Nachbar i większość Zygmunt, gdyż obrażają moje uczucia religijne i wzywają do nienawiści wyznaniowej - właściwie zgłaszam cały wątek założony przez Nachbara ;-) - regulamin, pkt 4!
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-07 20:12 Zmieniony 2014-07-07 20:16
Ujawniam tyle ile można i zainteresowany sam jakby na ogólnym forum powiedział - dot. Nachbara.
Ty natomiast easy/staruszka czy co tam na pw. nawoływałeś do złośliwych działań wymieronych przeciw Valpoz/Kiepski - nie było to do mnie, więc spokojnie mogę to napisać :-)
Przyleciałeś też żeby dokopać Bona...
Poza tym masz jakieś spaczenie niestety - zastanów się najpierw czy wymienione przez ciebie osoby chcą cię znać nie mówiąc o umawianiu się, jedna z nich ma swoją miłość
:-(
- nie wiadomo on/ona z cechami charakteru baby plotkary szukającej sensacji to nie facet dla żadnej kobiety.

W-zet w wolnej chwili załączę te Twoje posty, których podobno "nie pisałaś" czy "znaczą coś innego" - o tym pisałam i wiem, że dla Twojej wygody lepiej abym nie mogła ich wkleić czyli działasz aby mnie zbanowano - postaram się nawet wtedy :-) Poza tym stres to stres i czemu dzieci mają być zestresowane - bo tak chcesz, bo tak Ciebie wychowywano - szkolono?

Zygmunt pozdrów ode mnie swoich sąsiadów to ludzie o.k. i rozwijaj się "kwiatuszku" - nauczyłeś mnie, że takich jak Ty nie należy bronić :-(

Ubliżanie, obrażanie "osób trzecich", chamstwo występuje tylko i wyłącznie w postach w/w. i wiecie to dokładnie.

No cóż - prawda nawet oględna boli bardziej niż wulgaryzmy - reakcja zainteresowanych to potwierdza :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 20:41
A to ciekawe, bo ja nie mam sąsiadów. Chyba, że liczyć kury i kaczki. :-)))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-07 21:16
ZYGA ONE WIE WSZYSTKO O WSZYSTKICH NAWET ILE RAZY SIKASZ I JAKIM STRUMIENIEM.:-))))))))))))))KOBIETOA A CO TAM W PIASECZNIE?;-)

ROGAL TY SIE LEPIEJ ZAJMIJ FORUMOWA INWIGILACJA BO SKORO PANI KA WIE WSZYSTKO TZN ZE KTOS JEJ DONOSI ALBO MA JAKAS SPEC GRUPE A NIE ZAJMUJESZ SIE STALE HISTORIA 30 LUB 40 LETNIA,JESZCZE DOJDZIESZ DO DĄBROWKI I MIESZKA.:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-07 23:11
Pewnie jest kelnerką ;-) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-08 18:58
Tobie "amalian" polecam przytoczony post Zygmunta.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-08 18:51

>Autor Zygmunt Dodany 2014-05-04 19:18<
>A prywatnie. Właśnie od katolików, tych ludzi, którzy tak usilnie naocznie uczestniczą w obrzędach katolickich, słyszę epitety, iż: Jestem katolikiem, a nie chodzę do kościoła. Iż nie< >czynię tego a tamtego. Ostatnio Moja Żona usłyszała od kogoś iż jesteśmy "Heretykami". To tylko niektóre z przykładów.<
>Ostatnio tematem na osiedlu stało się, dla czego inni chodzą na msze do kościoła w niedzielę, a my nie.  ))<
>Śmieję się z tego, bo bawi Mnie ta świątoje...... co niektórych.  ) Taki jest cały katolicyzm, opakowanie ze złota, a w środku zgnilizna.<


Powyższych sąsiadów pozdrów :-)
"kaczki i kury" kojarzą mi się jednak ze wsią, a "osiedle" z blokami :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-08 19:07
Jeśli uważasz, że oznaczenie „Osiedle” tyczy się li tylko bloków, to już nie moja wina. A kury i kaczki mam wokoło, i wcale nie na wsi – bynajmniej. O działkach i domkach jednorodzinnych słyszałaś? Ale nie ma sprawy, pozdrowię.:-)))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-07 21:23
'JAKBY POWIEDZIAŁ"TZN ZE NIE POWIEDZIAŁ.EASY PISAŁ ZEBY WSZYSCY ZACZELI GRAC W GRY NA ZŁOSC WALDUSIOWI I CO MYSLISZ ZE WALDUS SIE PRZEZ TO OBRAZIŁ,EASY NIKOGO TYM PW NIE OBGADAŁ ANI OBRAZIŁ.
A WIESZ TY MADRA KOBIETOA KTO TO OSOBY TRZECIE?CHYBA NIE.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-07-07 21:35
Kobietoa nigdy do ciebie nie napisałem ani jednej wiadomosci na priw ani jednego słowa nawet przecinka co ty bredzisz,po co kłamiesz .Napisałem tak jak staruszka podała do kilku osob aby zagrac na nosie Waldkowi ktory pragnał usuniecia gier,nie napisałem o waldku nic co mogłoby go urazic.Znaczy ze jestes zwykła kłamczuchą.To tyle nie mam czasu i szkoda mi go zeby z toba wiecej gadac.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-08 18:57
Nie rzecz w tym czy Kiepski się obraził tylko w tym jakim/jaką jesteś osobą. Na forum jesteś od 2009 r. od tamtej pory wchodzisz na forum dla "dolewania oliwy" i zgłaszasz posty - mnie wtedy nie było :-) Do tego fantasta o osobowości jednak mnogiej:( Twoje posty na inny dzień - jak będę miała czas :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-09 13:42
ADMINISTACJA ZYJE!:-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-07 20:11 Zmieniony 2014-07-07 20:13
Czyżby Kalemu ktoś ukraść krowę? :-)
bez urazy, tak tylko pytam!
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-07 20:17
Kali uważa, że wszystko i wszyscy o nim, Kali rozmawia z duchami ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-07 21:06
Czy cierpienie ma sens? Dlaczego cierpimy?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-07 22:04
Odpowiedzi na te pytania są bardzo skomplikowane. Uważam, że nie starczy nocy, aby je znaleźć. 
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-08 08:11
Najlogiczniej i najkrócej wyjaśnia to reinkarnacja. Czy tak jest, nie wiadomo, ale jest przekonujące i pozwala inaczej patrzeć na wszystko.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:07
No to wg. teorii wzety żeś w poprzednim wcieleniu "narozrabiała" Lidia ;-) Kara w tym Cię spotkała :-( ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:12
A może wyróżnienie? Nigdy nic nie wiadomo. :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-09 21:06

>Czy cierpienie ma sens? Dlaczego cierpimy?<


Mówi się,ze cierpienie uszlachetnia,tylko w takim razie.....jak bardzo szlachetni jestesmy my,chorzy,niepełnosprawni?Chyba do granic absurdu.:-(Chyba bardziej boimy sie bólu,czegos czego jeszcze nie znamy nie znając swoich możliwości,niz pozniejszego cierpienia,z ktorym juz umiemy walczyc.Ee tak trochę filozoficznie,ale ja to tak odbieram.A.Kamieńska napisała:"Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.Bezsens przecież nie boli.Bezsens jest obojętnością"...i ten cytat ma sens.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:16

>jak bardzo szlachetni jestesmy my,chorzy,niepełnosprawni<


A jednak mam wątpliwości co do tej naszej ON szlachetności. Cierpienie i ból dokładnie w niektórych zabija zrozumienie innych.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-09 21:18
....może za dużo tego bolu....?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:26
To nie usprawiedliwia.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-09 21:30
Zadawanie sobie wzajemnie bolu nieusprawiedliwia sie niczym,ani chorobą,ani złym samopoczuciem,ani żadne animozje i zatargi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:49
Właśnie.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:23
I tu trafiłaś Lidzia w sedno :-(
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-07-08 17:04
do  rogal160

>Decyzję to podejmuje Rada Ministrów, a Ty dostajesz info o tym co już jest, a mógłbyś chociaż spróbowac poznać mechanizmy od który zależy to, że dostajesz x zł podwyżki a nie 2x


wprawdzie odpowiedź była do Zygmunta, lecz, się wtrącę, tego rodzaju mechanizmy Polacy poznali już od dawna, poznaliśmy również tłumaczenie że ze zmieszania białego z czarnym średnia statystyczna wychodzi ruda, to według Twojej wykładni.
Lecz ja wiem, że z takiego połączenia zawsze wyjdzie odcień wysokiej lub niskiej szarości.
rogal160, a tak dokładnie, kiedyś zużywano więcej kitu do oszklenia szyb w oknach, teraz mamy inne okna - resztki z magazynów wciskasz ludziom. 
rogal160, to fakt możesz pisać co chcesz, forum niepełnosprawni ma otwarte okno portalowe, i co jak co, lecz będąc na stronie ludzi chorych ma prawo dominować temat chorób, problemów zdrowotnych leczenia, nawet marudzenia w słabości, ..., Ciebie nudzi to wszystko, nudzi wiersz, nudzi piosenka, boś jest dość zdrowy i śmigasz po mieście robiąc co chcesz, Może być  pogadanka o serniku, serze i śmietanie szeroko stosowanej, poprzez oddział kuchnia,  do pierwszej pomocy na poparzoną słońcem skórę.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-08 17:41
Pelna zgoda. Tylko troche rownowagi we wszystkim.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 19:50
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-09 20:02
ZNACZY ADMIN POGROZIŁ KOBIECIEA SKORO TAK SIE "USPRAWIEDLIWIA" I TŁUMACZY W SWOIM STYLU.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 21:39
Nie usprawiedliwia, ale wypisuje stek bzdur personalnych. A jeśli dostała ostrzeżenie, to znaczy, że ma je w nosie, jak widać.:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:50
Tak jak i ciebie ciastko z zakalcem :-) NIE Są TO BZURY TO SĄ FAKTY, KTÓRE NA FORUM MOŻNA WYCZYTAĆ! KŁAMLIWA JESTYEŚ I TYLE, ale tak cię szkolono :-( W-ZET
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 21:51
A gdzie szkolono, może napiszesz???
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 21:57
Nie masz już z kim gadać?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 22:02
Po co się znowu do mnie odezwałaś? Strach Cię teraz  obleciał, że znowu coś wymyśliłaś? No napisz proszę, gdzie to ja byłam szkolona,
Jeden majak więcej Ci nie zaszkodzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:04
Dziewczyny, a może tak do nocnych rozmyślań milszy temat by się przydał. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 22:05
Lidian, lubię Twoje posty, ale dlaczego nigdy  tak nie zareagowałaś na stek bzdur i agresję KobietyA??
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:07
Jeśli chodzi o mój ostatni post w tym wątku, to był w liczbie mnogiej. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-09 22:15
Dostrzegłam:) A niech tam...może kiedyś to forum się zmieni na pełne życzliwości.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:18
Były tu już różne burze i po nich przychodziły dobre dni. Pewnie i tym razem tak będzie. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 22:04
Dobranoc :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:07
Dobranoc. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-12 20:55
Zaraza była w drodze do Damaszku i przemknęła obok karawany wodza na pustyni.
     - "Dokąd pędzisz?" zapytał wódz.

     - "Do Damaszku. Mam zamiar zabrać tysiąc istnień".

     W drodze powrotnej z Damaszku, Zaraza znowu mijała karawanę. Wódz powiedział:

     - "Zabrałaś pięćdziesiąt tysięcy istnień, a nie tysiąc".

     - "Nie", rzekła Zaraza. "Ja wzięłam tysiąc. To strach zabrał resztę".

Autor nieznany
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-14 22:22
Dobrej nocy i miłych snów. A tym co spać nie mogą ciekawych tematów do rozmyślań, :-)))))))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-14 22:45
Dobranoc. Zasypiam jak tylko się położę. Nigdy przez to nie mogę czytać na leżąco i oglądać telewizji.
Rada dla bezsennych. Wyciszyć umysł, przestać myśleć na noc, zamknąć oczy i a ..a ..a ..a....kotek jeden , albo dwa.:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 114) (1873314 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill