www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 121) (1868162 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-06-30 22:31
"Tylko wulgarne i głupie awantury potrafisz toczyć"

Tak o sobie krytycznie teraz? To się chwali w obliczu poniższego postu.:-))))

" Autor Jola11 Dodany 2015-06-30 18:38
Otwieram deskę w w-cecie i widzę błękitną wodę, siadam, sram, wstaję i zerknąwszy do kibla przed spuszczeniem wody widzę kobietkę, no to szybko 3x woda :-) "
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-07-01 07:26
Jola twoja choroba sie poglebia,starczylo ledwo 6minut a juz stalas sie wulgarna i nie kulturalna?Czyzbys to ty wpriwadzala ten dym na forum?Zapytaj  Tadeusza czy pozwala ci soba gebe wycierac.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-02 18:06
Powiadają: "uderz w stół..."

Nie do rozmyślania ale na nocne słuchanie dla tych., którzy maja kłopoty ze snem: świetna Nina Simone (powinno się podobać chociaż WzK)

[url]https://youtu.be/D5Y11hwjMNs?list=RDV6RY2OY84Bg
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-07-02 18:18
Serwus Jolu  :-)
Utwór naprawdę dobry, można powiedzieć " rasowy" ( wcale nie myślę o kolorze skóry pieśniarki). Dla zainteresowanych tłumaczenie tekstu:

Ptaki, które latacie wysoko, wiecie jak się czuję
Słońce na niebie, wiesz jak się czuję
Wietrze wiejący, wiesz jak się czuję

To nowy świt
To nowy dzień
To nowe życie
Dla mnie…
O tak…
To nowy świt
To nowy dzień
To nowe życie
Dla mnie…
Ooooooo…
I czuję się cudownie

Rybo w morzu, wiesz jak się czuję
Rzeko płynąca swobodnie, wiesz jak się czuję
Kwiecie rosnące na drzewach, wiesz jak się czuję

To nowy świt
To nowy dzień
To nowe życie
Dla mnie…
I czuję się cudownie

Ważko bez słońca, wiesz co mam na myśli, czyż nie?
Motyle mają ubaw, wiesz co mam na myśli
Spać spokojnie, kiedy dni się wypełnią to mam na myśli

I ten stary świat jest teraz światem
I zuchwały świat
Dla mnie…

Gwiazdo, kiedy świecisz, wiesz jak się czuję
Zapachu sosny, wiesz jak się czuję

Oh… Wolność jest moją
I wiem jak się czuje

To nowy świt
To nowy dzień
To nowe życie
Dla mnie…

I czuję się cudownie…!
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-02 18:33
Gratuluję, jak widzę trafiłam :-) świetnie śpiewa i świetna muza :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-07-02 18:37
Muszę dodać: cieszę się, że chociaż Ty "słyszysz" :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-07-05 21:16
W takie gorące noce jak dziś, to już nawet rozmyślać się nie da. Nic nie pomogła wczorajsza nocna burza. Dalej gorąco.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-13 19:39
Wierzycie w cudowne uzdrowienia? Tak by się chciało być w grupie tych szczęściarzy. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-13 20:03
Podobno wiara czyni cuda :-)

Wcale nie żartowałam, ale faktycznie czytałam posty na polskich, angielskich forach, że ludzi uzdrowił Elvis. Z tego powodu przeleciałam prawie wszystkie posty iii Wiesz co? Południowcy mają rację: podobieństwa są aż nazbyt wyraźne: Elvis i Jezus: nie wiem czy mam dać :-( czy :-)
Uzdrowił tymi swoimi 'czarami"niewidomą dziewczynkę. Obecnie nie pamiętam gdzie było foto, a swojego Wam nie wkleję - miałam sygnały ze strony przeglądarki, że to forum ma wirusy :-(

Było też kulawe dziecko i Elvis...

No kurde, albo "odleciał na swoją planetę" albo... (dał tak wiele na weteranów, kalekie dzieci itd).... Może za krótko nie żyje?

A może to właśnie wiara?!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-13 20:07
Mówią, że "wiara czyni cuda".  Masz rację. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-07-14 09:14
Przypomniało mi się: sporo lat temu w szpitalu żona z dzieciakami i znajomymi klęczeli i się modlili za męża na "ojomie", który nie miał podobno szans i Wiesz co? Facet doszedł do siebie. :-)

Tak myślę, że jak mamy umrzeć to nic nie pomoże, jak mamy żyć to i z wieżowca można skoczyć - połamani, ale żyć będziemy. Wszystko  rękach Boga :-)
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-07-21 16:02
Czy ktos stosuje mlody jeczmien?Czy to nie lapanka na naiwnych szukajacych pomocy w roznych specyfikach?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-07 13:48
Masakra jak gorąco. W nocy ani spać ani rozmyślać. Im człowiek starszy tym trudniej to znieść.
Nadrzędny - Autor StaszekT Dodany 2015-08-10 14:28
Bo to nie jest pogoda dla ludzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-10 16:22
Dla ludzi, ale młodych i zdrowych. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-08-10 16:55 Zmieniony 2015-08-10 17:08
Jeszcze dodaj, że na urlopie. W pracy (bez klimatyzacji) te dwie pierwsze rzeczy chronią tylko przed zawałem. :-) Ja pracuję z domu, umysłowo, a i tak najchętniej bym leżała w bezruchu. Nie wiem, jak wytrzymują to ludzie pracujący fizycznie.

(Zakładam, że w porównaniu do średniej jestem na tym forum względnie młoda i względnie dobrze toleruję temperatury - nie mam problemów z krążeniem, oddychaniem i takie tam :-))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-10 19:11
Nie przesadzajcie. Wiadomo, że w mieście gdzie zwarta zabudowa jest cieplej, brak cyrkulacji powietrza, nagrzanie betonu i takie tam :-) Blokowiska szczególnie mają w upały przegwizdane, ale... może warto zrobić przeciąg :-) sjestę...no tak zapomniałam, że to kraj post komunistyczny :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-10 20:37
jeszcze chwilunia i będzie temperatura nam spadała, podobno w następnym tygodniu koło środy ma być 28 st. to prawie jest już zima ;-) . Dzisiaj  byliśmy na działce zobaczyć roślinki Kuba-kos, który opiekował się młodymi w pobliżu naszej działki ogołocił krzak z wszystkich czarnych jagód; podobno były słodkie ;-) . Porzeczki jeszcze są, owoce aronii zebrała żona i coś z nich wysmerfimy ;-) .
Jeżyki już nam-chyba powiedziały dowidzenia, bo dzisiaj ich nie słyszałem...jutro nadstawię ucho ;-) .
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-08-10 22:29

> Jeżyki już nam-chyba powiedziały dowidzenia, bo dzisiaj ich nie słyszałem...jutro nadstawię ucho


Kiedyś musiały odlecieć. A szkoda, bo to akurat moje ulubione ptaki. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-10 20:33

>(Zakładam, że w porównaniu do średniej jestem na tym forum względnie młoda i względnie dobrze toleruję temperatury - nie mam problemów z krążeniem, oddychaniem i takie tam :-)<


U mnie wszystko "na odwrót", dlatego troszkę sobie marudzę. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-10 20:41
najważniejsze to umiejętność perswazji swojemu drugiemu ja, że temperatura mi nie przeszkadza ;-)) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-10 21:09
Całe życie trenuję taką umiejętność, ale upały mnie pokonały. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-10 21:33
omijam upały jak się da ;-) . Dzisiaj z domu wyszliśmy późnym popołudniem i było tak fajnie ... Problem miałem dopiero z wejściem do bloku, bo mimo że nie było za ciepło to nogi nie umia.ły same wchodzić po schodach:( ale to nie problem, gdy blisko jest żona :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-08-10 22:10
Też wyszłam dopiero wieczorem. Nawet po drodze zaszłam po wnuczkę. Powrót do domu jednak był trudny. Jutro ma być u nas jeszcze cieplej.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-08-10 22:28
Zrozumiałe. Ja tylko zaznaczam, że ta pogoda jest trudna dla bardzo wielu osób. :-) W tym młodych, pięknych i zdrowych. :-)

Oczywiście to niczego nie zmienia w Twoim samopoczuciu - własny ból zawsze boli bardziej. No ale na to to ja już nic nie pomogę - nie wyślę Ci klimatyzacji. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-10 22:38
Wystarczy mi dobre słowo i już jest lepiej. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-08-10 22:43
Jeśli tak twierdzisz... :-)

(Po tylu latach jest już chyba oczywiste, że ja w zasadzie nie rozumiem funkcji "marudzenia" na forum internetowym. :-) Co oczywiście nie znaczy, że "marudzić" nie wolno. Tylko, że ja osobiście nie wiem ani po co, ani co z tym zrobić. :-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-10 22:46
Puścić "mimo uszu", a marudzącemu jest lżej. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-08-10 22:48
Tyle, że porządne puszczenie mimo uszu oznacza kompletne zignorowanie posta. Wtedy też jest lżej?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-10 22:54
"Kompletne zignorowanie ", to nie jest miłe. :-))

Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-11 09:48
Jak ja nie cierpię marudzenia ...moim zdaniem to głośne myślenie a nie każda myśl jest warta podzielenia się z drugą osobą ;-) . Pozdrawiam smerf Maruda ;-) .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-11 10:54
             Serwus :-)
      Dorzucając drobne do dyskusji zauważę, że są różne rodzaje marudzenia.........
Ja najbardziej nie cierpię tego marudzenia roszczeniowego :-(
                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-11 12:31
To się bierze z naszej historii państwa opiekuńczego . Nie mam na uwadze grup, którymi państwo powinno się zaopiekować, ale tymi grupami zawodowymi, które widząc że mogą coś ugrać w narzekaniu, zaczynają grać narzekając;) . Ta choroba jest nieuleczalna i zapadają na tą chorobę wszystkie grupy zawodowe, a im słabszy rząd to im ulega - kosztem tych co naprawdę nie mają siły udźwignąć ten ciężar . Alem dołożył do pieca, teraz będzie na mnie, że jest tak ciepło ;-) . Pozdrawiam Waldi :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-08-11 12:54
To się troszkę opanuj, bo nas ugotujesz. :-)))))))))))))) 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-11 12:55

> Alem dołożył do pieca<


To "mały pikuś" bo teraz ja " dowalę do pieca". A właściwie zrzucę z wątroby! Otóż zauważam,że palmę pierwszeństwa w narzekaniu zdecydowanie dzierżą kobiety. Niestety ale to fakt. Wystarczy trochę TV pooglądać albo miejskimi autobusami pojeździć. Aż uszy bolą a poszukiwania "lotnika telewizyjnego" :-) z prędkością światła się odbywają. Cel ? Zmiana kanału. Teraz pewnie oberwę, ale co tam ? Wątroba wyluzowana :-)
          Dzięki za pozdrowienia i odwzajemniam - Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-08-11 13:17
Może i by Ci się "dostało", gdyby nas przedtem Amalian nie ugotował. :-)))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-11 13:25
no tak jest z babami :-) . Nie wystarczy to że twoja maszynka do golenia jest koloru zielonego a jej depilator żółtego . Po tygodniu, dwóch stwierdzasz  ze maszynka "nie goli" Dopiero po trzech dochodzisz do wniosku że chyba pomyliłeś maszynkę ;-))). Pozdrawiam . ps. Jestem ugotowany i lecę pod prysznic i pod wiatrak . Jeszcze raz pozdrawiając wszystkich .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-08-11 13:49
:-) I ja pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-11 18:31
Co wy gadocie pilocie, toż już Kiepski udowodnił, że pilot do tv to berło facetów ;-) a Krawczyk, że w narzekaniu najlepsi są mężczyźni. Wystarczy poczekać aż któryś katarku dostanie i już jęki... Z pracy przyjdzie taki padnie na kanapę, pilot do jednej ręki, piwo do drugiej i narzeka... :-)
Może to się zmienia z wiekiem? Pracowałam z takim panem w podeszłym wieku, który nigdy się nie spieszył do domu, żona po niego wydzwaniała... Mówił, że dzwoni bo nie ma do kogo pogadać - ponarzekać.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-12 21:51
No cóż, nikt w nocy nie "rozmyśla"? Zresztą - jaka to noc po 22 ;-) Pięknie, ciepło, gwiazdy jak w Afryce ;-) To może czegoś słuchacie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-13 08:25
A Perseidy oglądałaś? U mnie niestety nie było widać, bo niebo było zachmurzone i padał deszcz.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-14 14:16
Niestety zapomniałam, ale wczoraj też widziałam "spadające gwiazdy" :-)

Chyba pasuje w tym wątku: ludzie nie uczą się na błędach innych i na błędach innych krajów, a Polacy w szczególności są zapatrzeni na zachód tyle,że z przed wieeelu lat.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-14 19:43
Każdy ma jakieś wzorce. Szkoda tylko, że przy tym narody tracą swoją tożsamość.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-17 13:31
Nikt niczego nie traci a zyskuje na tym gospodarka z której czerpiemy wszyscy...tylko każdy z nas co innego ogranicza . Pozdrawiam amalian . Na dzisiaj zupa pomidorowa z ryżem . Hej ;-)))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-20 05:10
:-)  widziałem coś podobnego tylko trzy poziomy do małej poradni;))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-19 16:08
Amalian chodziło mi o polskość, która się "rozmydla" w masie różnych marketów , obcych świąt i wielkich bułek z mięsem wątpliwej jakości.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-08-20 13:53
a tam, zaraz rozmydla ;kotlet schabowy będzie kotletem schabowym i tylko ci którzy go nie skosztowli mogą twierdzić że smakuje jak hamburger . Walentynki czy Halloween  to święta raczej obchodzone przez hipermarkety ;-) .
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-08-20 19:07
Amaaalian... my (Polska i Polacy) czerpiemy ze wzorców od których tam już dawno odeszli!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-20 19:50
http://wiadomosci.onet.pl/lublin/policjanci-znalezli-w-zamosciu-zamknietego-w-aucie-2-latka/mt3jkg

Czy niektórym ludziom mózgi zanikają?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 121) (1868162 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill