www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 38) (1879591 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-17 12:13
http://wiadomosci.onet.pl/2681,1991316,nawet_500_zl_kary_za_psia_kupe,wydarzenie_lokalne.html

W moim mieście też tak jest. Czy u Was jest to samo?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-06-17 12:55
Pewnie teraz straż miejska ' oflaguje się ' uzasadniając ,że trzeba powołać straż chodnikową . Miejscy - przejęli troszkę obowiązków i radary od policji przez co krucho u nich z czasem na babranie się w psich g.... . Policja zaś czeka aż im rozdysponują radiowozy . A w tych nowych już sa okna trzy centymetry wyżej przez co chodniki nie będą widoczne ...A swoją drogą to wystarczyło by zwracać właścicielom piesków uwagę na to ,że bez torebki na pozostałości milusińskiego ani rusz  . To ludzi nie przepisy trzeba zmieniać . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-17 17:59
Nasza wartość

     Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie:
     - Kto chciałby dostać ten banknot?

     Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział:

     - Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie że coś zrobię... - i zaczął miąć banknot. Pokazał zgnieciony banknot i zapytał:

     - Kto w dalszym ciągu to chce?

     Ręce znowu się podniosły...

     - A gdybym zrobił to? - zapytał mówca.... i rzucił banknot na ziemię. Podeptał go butami i podniósł - był pomięty i brudny....

     - A teraz kto chce te pieniądze?

     Ręce podniosły się po raz trzeci!!!

     - Moi przyjaciele odebraliście bardzo cenną lekcję. Nie ma znaczenia co zrobiłem z tym banknotem, ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości. To jest wciąż warte 20$!!!

     Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjęliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Czujemy się przez to mniej wartościowi. Ale to nie ma znaczenia, co się stało i co się jeszcze stanie...

     TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy Cię kochają.

     Wartość naszego życia nie wynika z tego co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz KIM JESTEŚMY!

     Jesteś wyjątkowy! Nigdy o tym nie zapomnij!

     Licz swoje błogosławieństwa, nie problemy!

Autor nieznany
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-17 18:00
Budujące:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-20 20:18
Kochani kiedy wchodziłam na to forum nigdy nie myślałam, że zagoszczę tu na dłużej. Klikanie z Wami  mnie wciągnęło i polubiłam Was bardzo. Przykro mi tylko, że ostatnio trochę się nam atmosfera w niektórych wątkach popsuła. Dlatego dziś dedykuję piosenkę wszystkim bojowo nastawionym osobom.
http://zen11.wrzuta.pl/audio/260741uCvXI/janusz_laskowski_-_zanim_rzucisz_we_mnie_kamieniem
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-06-21 11:48
Dzis nie moglam spac,choc zazwyczaj nie mam problemow ze snem.A to za sprawa wizyty wczorajszej w sklepie z uzywanymi meblami holenderskimi.Jakie cudenka mozna tam kupic,oczywiscie nie sa to tanie rzeczy,ale za to na lata.I do poznych godzin nocnych meblowalam sobie mieszkanie w marzeniach.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-21 11:56
Pomarzyc dobra rzecz,ale powiedz czy to były meble nowoczesne czy bardziej klasyczne, bo ja przyznam się,ze nie przepadam za taką surowa nowoczesnoscia(typu szkło aluminium i plastik
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-06-21 12:00
Nowoczesne tez nie sa w moim guscie.To byly meble klasyczne,stylowe,antyki w baaaaaaardzo dobrym stanie,praktycznie wstawiasz je od razu do pokoju.Wpisz sobie w wyszukiwarke :meble holenderskie i mozesz sama obejrzec.Powiesz mi jak obejrzysz co o nich myslisz,czy Ci sie podobaja.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-21 18:19
Ja jednak lansuję nowoczesność ale nie meblościanki, nie szkło plastik i metal...co to to nie. Wolę oddzielne szafki które można jeśli już ustawić szeregiem to schodkowym lub pagórkowatym lub rzutem jak dawniej. Komoda, kredens czy coś bardziej skoplikowanego jak nowoczesny stolik czy sekretarzyk. to właśnie ja lubię. Staroświeckie meble a na dokładke holenderskie nie podchodzą pod mój gust...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-21 19:45
Meble holenderskie są bardzo ładne. Pasują  do dużych mieszkań.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-21 19:50
Zajrze na stronkę i napisze
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-21 19:53
U nas są sklepy gdzie takie meble sprzedają.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-21 19:59
Umnie też pewnie sąale nie mam raczej szans się tam wybrac(cieszę się jak mi się uda załatwic dojazd do lekarza czy szpitala(nie mam sumienia prosic o przejazd rozrywkowy
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-21 21:28
Malta, może to dobra okazja, żeby wypróbować ten sławetny Warszawski przewóz niepełnosprawnych? (3 dni to taki termin, że na lekarza trudno ustalić, ale na meble raczej się da, bo nie uciekną).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-21 21:39
Lid ma rację ,meble holenderskie są do dużych pokoi . Mocne ,ciężkie bo drewniane często dębowe . Pewnie nie jeden rok mogą posłużyć w domu . Jak byliśmy na etapie meblowania kuchni , to myśleliśmy o stołkach  z takiego sklepu ,ale się okazało ,że za duże i ciężkie . Ale są ładne i mozna trafić na coś ciekawego ...
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-22 05:31
Masz rację Boginko,jak tylko trochę dojdę do siebie pooperacji to postaram się zrobic taką wycieczkę
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-22 14:47
U nas o ten przewóz ja pytałam ale niezbyt byli zachwyceni takim pytaniem. Zbyto mnie odpowiedzią że w zasadzie to są od wożenia dzieci do szkoły. Co znów niezbyt mi pasowało bo stali koło kolektury która stoi koło mego domu. Dzieci w środku nie byo. Był tylko kierowca i czekał n kogoś. Czasem przywożą dzieci ( młodzież specjalnej troski) do Biedronki ale to robi zakupy opiekun (a). Życzę Ci malta jak najlepiej i oby Ci się udało nie tylko zobaczyć ale i kupić jakby co? :-)))))))
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-22 16:40
dzięki Ella ,kupno nie wchodzi w rachubę
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-22 18:32
:-))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-23 10:39
Jeżeli to jest prawda, to ...........

http://wiadomosci.onet.pl/1994897,11,item.html

Co o tym sądzicie?
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-23 10:54
Lid ja myslę ,ze kazdy rozsądny człowiek  ma jakie takie pojęcie o tym jak się powinien odżywiać ,czy jeszcze moze tłusto, czy juz powinien się ograniczać a wszelkie nakazy czy zakazy odgórne,sąograniczeniem wolności, natomiast ,co do dopalaczy,jesli są to substancje narkotyczne to nie powinny istnieć legalnie je sprzedające sklepy, ale sprawa ciagnie się juz bardzo długo  i wydaje się ,ze pod przykrywką towarów kolekcjonerskich? moze istniec wiecznie
w kazdym razie państwo(sejm ustawy) nie moze organizować nam kazdego aspektu zycia nie jesteśmy stadem baranów, któremu o okreslonej porze zadaje sięodpowiednią paszę a o innej pozwala się napić
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-06-23 10:55
Myślę ,że posłowie mogą sobie pomarzyć o takich regulacjach . W końcu mamy demokrację ;-) . A tak swoją drogą to ciekawi mnie co oni jedzą ,gdzie się stołują ???Czy nigdy nie jedli chipsa,,frytki,czy jakiegoś Burgera ??? Ja stosuje sobie rygor w żywieniu ,żeby nie rosnąć w szerz , co zauważyłem ubierając spodnie - bez paska  .A w ubiegłym roku mi spadały ... Jak ten czas szybko leci ;-) , ale tylko czas ...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-23 14:55
Jem co chcem i kiedy chcem.Nie muszę się martwić ani posłami ani tym co mi wolno. Tak jak malta napisała. Każdy ma swój rozum i powinien iść za zgodą swego pojęcia.....jeść wszystko ale z umiarem.
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-23 17:00
POWIEDZ TO POSLOM I POLITYKOM KTORYCH GEBY STAJA SIE KWADRATOWE PO PARU MIESIACACH A POD BRODA WISI IM PODGARLE JAK U SWINI
ZRESZTA INNYM NA EKSPONOWANYCH STANOWISKACH TAK SAMO
NIESTETY DOTYCZY TO W WIEKSZOSCI KOBIET
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-06-23 17:01
POWIEDZ TO POSLOM I POLITYKOM KTORYCH GEBY STAJA SIE KWADRATOWE PO PARU MIESIACACH A POD BRODA WISI IM PODGARLE JAK U SWINI
ZRESZTA INNYM NA EKSPONOWANYCH STANOWISKACH TAKSAMO
NIESTETY DOTYCZY TO W WIEKSZOSCI KOBIET
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-06-23 17:36
Bezmyślność w żywieniu to nie tylko przypadłość poselska . Wystarczy zobaczyć na ulicy . Chyba ,że wszyscy ponadmiarowi przechodnie to posłowie  ;-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-23 17:20 Zmieniony 2009-06-23 17:43
SAMI SIĘ WIDZĄ JAK WYGLADAJĄ. WIDOCZNIE IM TO NIE PRZESZKADZA.A ŻE MASZ RACJE TO MASZ

Amalian to byłby już koniec świata gdyby Ci wszyscy byli posłami :-)))))))))
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-06-23 19:23
Albo nie jeść nic,bo wszystko szkodzi i może też nie oddychać,bo powietrze też skażone.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-23 19:41
Może Ci posłowie z podkomisji zdrowia zajęli by się poważniejszymi sprawami niż tym co Pascal gotuje w telewizyjnej kuchni.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-23 19:47
I tu Lid ma rację.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-06-23 20:02
ZWŁASZCZA,ZE TERAZ JEST DUZO POWAZNIEJSZYCH SPRAW!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-23 20:10
Tak to prawda
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-23 20:24
A jeżeli już tak bardzo im o nasze żywienie chodzi, to może dobrze  byłoby sprawdzić ile chemii jest wtłaczane w to co jemy.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-23 20:29
Wolałabym by obniżyli ceny leków i sprzętu a także rehabilitacji. Łatwiejszy dostęp do specjalistów i to z NFZ oraz jakość tego leczenia. Jak tak dalej będzie to zajmą się gumka do majtek... A tak naprawdę to co was wzięło na temat takiej dyskusji?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-23 20:33
To, że za nasze pieniądze siedzą i za przeproszeniem w stołki pierdzą, a że od czasu do czasu muszą pokazać, że pracują , to wymyślają takiego gniota, z którego nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-23 20:52
Z TEGO TO JESZCZE MOŻNA SIĘ POŚMIAĆ,GORZEJ ,ZE SZYKUJĄ DUZE OSZCZĘDNOŚCI CO NIEWĄTPLIWIEODBIJE SIĘ NA NAS RÓZNYMI PODWYZKAMI LUB OBNIŻĄ NAM NASZE RENTY I ZASIŁKI(DZIŚ BYŁA O TYM MOWA )
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-23 21:02
Rent nie ruszą, a że podwyżki się szykują to fakt. Nawet podatek ma wzrosnąć, tylko który powiedzą dopiero we wrześniu. Tak czy inaczej nas to mocno dotknie.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-23 21:03 Zmieniony 2009-06-23 21:07
I tu malta trafiła w dziesiątke. IDĄ PODWYŻKI BO W BUDŻECIE PAŃSTWA ZA MAŁO KASY. BĘDZIE CZWARTY PRÓG PODATKOWY. Możemy sie oblizać tylko. Podam tu tylko stronkę bo kopiowanie to za duża epopeja....     http://emerytury.onet.pl/1995265,wiadomosci.html

A to stronka o podatkach ........         http://podatki.onet.pl/1995358,1,0,wiadomosci.html
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-24 16:59
http://www.efakt.pl/Ochlapy-dla-emerytow,artykuly,46944,1.html   poczytajcie tę stronkę. na samym dole stronki znajdziecie tabelę z czego powinniśmy się cieszyć. Są to stawki po waloryzacji w 2010 r.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-25 07:46
Cieszyć się czy płakać?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-26 01:55
Nie mogę spać, więc porozmyślam nad tym
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-06-26 10:59
Zawsze tak jest,jak chleb podrożeje o 20 %,to za pół roku podniosą renty o 5%.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-26 16:25
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1355,title,Rostowski-wie-jak-zaoszczedzic---zabierze-najbiedniejszym,wid,11260511,wiadomosc.html
A co o tym sądzicie?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-06-27 15:57
Pewnie , że  tak . Po co oszczędzać w ministerstwach jak można jeszcze niektórym przykręcić śrubę . Do tej pory się o swoje nie upomnieli, to pewnie jeszcze wytrzymają. A jak nie wytrzymają? No cóż.......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-06-30 06:47
http://www.tvn24.pl/0,1607447,0,1,na-operacje-kolana-poczekasz-9-lat,wiadomosc.html

Dalej to samo. A miało być tak dobrze. A jak jest w waszych miejscowościach?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-30 06:56
podobnie, niestety
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-06-30 07:05
o matko  to  dobrze  że mi  sie  udało  czekałam  pół  roku   do  klinki no niestety  już  nie mogłam  chodzic .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-30 07:09
JA CZEKAŁAM W SUMIE DWA LATA (UDAŁO I SIE BO JESTEM RZADKIM PRZYPADKIEM
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2009-06-30 07:17
SUPER  MAL    ciesze sie  :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-30 07:24
JA TEZ MOJA RĘKA ,JEŚLI WSZYSTKO SIE UDA WYSTAPI NA WAZNYM SYMPOZJUM
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 38) (1879591 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill