www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 15) (1302347 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-12 13:40 Zmieniony 2013-11-12 13:49
Wychowanie dziecka zaczyna się w domu...Są, jednak tacy co uważają że sz,koła za nich je wychowa . Są tego skutki :-( .Chodzę ubrany w ciuchy które mi się muszą podobać i są to również ciuch z ciucholandów . Ale nudny byłby świat gdyby wszyscy ubierali się w moich sklepach . Lubię popatrzeć na inaczej ubranych, ale są tacy co lubią popatrzeć na nieubranych ;-) .  Kolorowy świat lubię go i znacznie jest mi do niego bliżej niż do mroku czy szarzyzny ...gdzie słychać tylko grzmot werbli :-( .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 13:45
Właśnie.
Moja córka już teraz wie kiedy powiedzieć poproszę, przepraszam, dziękuję, smacznego. Liczy do 14, zna alfabet po angielsku. Ale gdy jestem z nią sam 8h to ona jest "samopas" góra 1h.
A młodzież patriotyczna dziś? Harcerstwo i długo długo nic. Dla nich tylko balety, kasa itd. Ok, młodość ma swoje prawa. Ale na litość boską. Jakie puste musi być życie gdy nic nie wiesz o swojej historii, tożsamości, polityce, ekonomii, itd. A potem za prawdę objawioną przyjmują telewizyjne przekazy i myślą, że życie wygląda tak jak te durne seriale.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-12 13:51 Zmieniony 2013-11-12 13:55
tylko nie przesadzaj ...Ona ma również prawo do dzieciństwa .... Boże ty widzisz, że nie wszyscy muszą wiedzieć ile lat miał Piłsudski zostając prezydentem, Czy jeździł konno czy bryczką . Czy polityka jest potrzebna do życia czy zapalania świec . Rubta co chceta, ale z umiarem ;-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 14:23
Faktycznie tu amalian słusznie zauważył. Nie ograniczaj samodzielności. Bo to trochę mija się , a może zamienia się w w sterowanie i brak samodzielnej decyzji. Czasami warto odstąpić i pozwolić dziecku nie odrobić lekcji. To ono będzie musiało sobie radzić ze stresem. Nie musi go być normą , ale czasami warto.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-12 16:32

> Jednak przyznacie, że w zestawieniu z tą kreacją na wielki świat wypada to dziwnie.


A co się tak denerwujesz? Każdy jest jaki jest, a nie nam się wywyższać. Do kazdego można się przyczepić. W końcu ukończenie uniwersytetu to jeszcze nie wszystko, prawda? Jak na dzisiejsze czasy, to tylko podstawa,by się piąć po szczebelkach i szczeblach, ale i to nie zawsze.


> Dziś słyszę, że dzieci stresują się dźwiękiem dzwonka i same nie są w stanie odrobić lekcji.



Są takie i takie, a wszystko zależy głównie od rodziców, choć też nie zawsze. Sam sposób odrabiania lekcji  dzieckiem też może być różny. Jeśli ja przy okazji, kiedy wnuk powie "dwa plus dwa" przemycam mu informację o osi liczbowej i liczbach dodatnich i ujemnych, to uważam, że moje z nim siedzenie ma głębszy sens niż uczenie systematyczności. O mojej radości z pracy z dzieckiem nie wspominam. O skali jego umiejętności też nie, bo po co.

Wracając do krewnych...Rozumiem. Są jacy są, raczej ich nie zmienisz, a pogarda i lekceważenie nie są dobrymi nauczycielami  w życiu i w relacjach z innymi.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 14:06
Nie jestem warszawiakiem ale bardzo denerwowałem się widząc obrazki TVN24. Tu popieram Rogala . Stronniczość z komentarzy bije po oczch, na szczęście potrafię oceniać samodzielnie to co widzę. Denerwowałem się bo mój syn tam był. Wsiadł  w pociąg i pojechał. Na szczęście szczęśliwie o 23 był już w Poznaniu. Nie namawiałem go aby tam jechał ale też nie odradzałem. Powiedziałem tylko aby uważał na siebie. Na szczęście są w w Warszawie niezależne kamery na których można było oglądać sytuację bez zbednych komentarzy. Znam takie manifestacje ze swojego doświadczenia i wiem , że czasami człowiek ulega emocjom tłumu. Dlatego te moje nerwy. A zamykanie manifestacji to zwykły brak szacunku dla ludzi którzy chcieli świętować w sposób jak najbardziej patriotyczny i legalny.
Rogal popieram w Twoich wypowiedziach większość argumentów.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-12 14:25
Pewnie większość z Was zna ten wierszyk Władysława Bełzy, bo już w dzieciństwie uczyły go nas babcie i mamy.

— Kto ty jesteś?
— Polak mały.
— Jaki znak twój?
— Orzeł biały.
— Gdzie ty mieszkasz?
— Między swemi.
— W jakim kraju?
— W polskiej ziemi.
— Czem ta ziemia?
— Mą Ojczyzną.
— Czem zdobyta?
— Krwią i blizną.
— Czy ją kochasz?
— Kocham szczerze.
— A w co wierzysz?
— W Polskę wierzę!
— Coś ty dla niej?
— Wdzięczne dziecię.
— Coś jej winien?
— Oddać życie.

To tak w nawiązaniu do patriotycznego wychowania.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 14:30
No i Walduś mądrze prawi.
A dziecku dzieciństwa nie zabieram. Sama chwyta a ja tylko utrwalam. W domu nie ma krzyków, jest kultura to i ona to przejmuje. A co do lekcji...nie odrobi to otrzyma stosowną ocenę, proste.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-11-12 14:30
Albo to:

Czym będę?

Nieraz, gdy sobie
W kątku usiędę,
To myślę o tym,
Czym też ja będę?
Trudno się zawsze
Trzymać mamusi,
Bo każdy człowiek
Czymsiś być musi.
Więc może będę
Dzielnym ułanem,
Lub w cichej wiosce
Skromnym plebanem.
Może też inną
Pójdę kolejką:
Będę malarzem
Jak nasz Matejko .
A może sobie
I to zdobędę,
Że ziemię ojców
Uprawiać będę.
Lecz jakimkolwiek
Iść będę szlakiem:
Zawsze zostanę
Dobrym Polakiem!

Wł. Bełza
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-12 14:34
Byli i tacy, którzy spokojnie chcieli manifestować na tym pochodzie święto niepodległości . To była większość, ale grupki bandytów w kominiarkach lub bez zdominowały pochód, porządkowych wytypowanych przez organizatorów pochodu i mleko się rozlało .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-12 14:36
A przez to, że imprezę przerwano, to wygrali zadymiarze, bo o to m.i. im chodziło. :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-12 14:44 Zmieniony 2013-11-12 14:47
właśnie tak, ale zadymiarze sami się nie sieją .Są siły którym zależy na tym by byli . To jest smutne , że ludzie z pierwszych stron naszej polityki trwają przy nich i bronią ich .Może nie tak widocznie jak w poprzednich latach, ale... . Cemokracja powinna dotyczyć tylko ludzi którzy jej chcą ... Reszta w dwuszeregu zbiórka !!! Do dwóch odlicz !!! Te, Rogal !! Kur...(tutaj proszę o wpisanie końcówki wyrazu ;-)...Masz dobry czas!!! Połóż się ... Jednak jestem za światem bez komend ...Rogal przepraszam i pozdrawiam Wasz  komendant ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 14:48
Komendy to sobie możesz wydawać swoim garnkom i odcinkowi renty a nie mi.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 14:54
Nie zrozumiałeś o co amalinowi chodziło. A nikt nie broni nikomu aby wyraził  (napisał) swój , komentarz :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 14:55
Lidian masz rację wygrali zadymiarze. Tylko nie wiemy na pewno kim byli a raczej z czyjego zlecenia zadymiali.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 14:59
Doskonale wiem co miał na myśli, ale niech wycieczek osobistych nawet w tej formie do mnie nie czyni.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-12 15:04
Waldi , tego się raczej nie dowiemy, a palcem wskazywać będą jedni na drugich.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 15:09
I właśnie o to chodzi, że nic nie wiemy. A media już wczoraj wyroki wydały.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-12 15:16
Przy okazji widać z którą partią sympatyzują.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 15:20
Tu nie chodzi o partie. Chodzi o poglądy. Ja nie jestem ani prawicowy ani lewicowy. Z każdego nurtu biorę to co mi się podoba:)
Chodzi tylko o to, że kanały informacyjne są od informowania. A wczoraj to była publicystyka według z góry założonej tezy co samo w sobie jest dramatem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-12 15:25
To już widać od jakiegoś czasu.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-12 15:58
Można jeszcze samodzielnie pomyśleć. Jeśli jeden z drugim ciągle krzyczy, że nie jesteśmy wolni, że jesteśmy podlegli itp, jeśli broni się kiboli, chce wpłacać za nich kaucję, jeśli podważa się wszystko i wszystkich dokoła, nazywając jedynie siebie i swoich zwolenników prawdziwymi Polakami, kiedy mówi się, że 'musimy walczyć' w co drugim zdaniu, to się nie dziwmy, że tak siane ziarno pada na podatny grunt i wzrasta zadymami.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 16:08
Sprowadzasz dyskusje do sporu politycznego. Nam nie chodzi o slusznosc pogladow bo kazdy moze miec swoje. Problemem jest asymetria i nierzetelnosc przekazu medialnego.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-12 19:01 Zmieniony 2013-11-12 19:06
W jakim temacie te poglądy,  że nie polityczne ...brzoza???? I brzoza jest zamieszana w politykę....i pewnie patrzysz nie na te media wystarczy Trwać przy tv . Jak mozna nie patrzeć na ten sam obraz słuchając podobnych opinii . No, może specjaliści pana Antoniego mają odmienne zdanie....
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-11-12 20:28

> Problemem jest asymetria i nierzetelnosc przekazu medialnego.


Mówisz o komentarzach pań redaktorek? Czy o kamerach? Bo kamery pokazały jak było. Kamer ci u nas dostatek.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-12 16:29
Czym innym jest samodzielne myślenie i wyciąganie wniosków przez widza, a czym innym naprowadzanie przez dziennikarza na własne rozumienie sprawy i sympatie polityczne. Wielu ludzi daje się podejść sprytnemu manipulującemu faktami dziennikarzowi. W dzisiejszych czasach trzeba umieć wybiórczo traktować wszystkie wiadomości, które do nas docierają.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-11-12 20:21

>W dzisiejszych czasach trzeba umieć wybiórczo traktować wszystkie wiadomości, które do nas docierają.<


Zawsze tak było, za komuny jeszcze bardziej.
Młodzi mają rozum i potrafią wyciągać wnioski, to tylko ludzie 50+ tak "dziwaczą".
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-11-12 21:57
Za komuny, to już zupełnie inna bajka.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-12 21:47
Naprowadzam na inne myślenie :ma,,ma...mam.. Jasiu śpiewaj . mamo stodoła się pali...Jasiu chciał śpiewać i zapalił stodołę - pewnie tak można naprowadzać .... Cudaczny ten świat ...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-12 18:56
A ONI będą trwać :jak nie z jedynym radiem i przy jego rewolucyjnych tezach...to jest zaraźliwe. Już wiadomo, że to wina Tuska . Rogal, daj żyć ; dziecku i mnie :-) .
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-11-12 20:35
Wszyscy tolerancyjni, bandytyzmowi mówią nie, estetyczni i mili? A jednak w całkiem logiczną wypowiedźwkradnie się nienawiść i złośliwość do ładnej blondynki – bo jest brzydką brunetką?
Inni (czyli też ON) do lasu, murzyni do Afryki? Ktoś z głębokiej wsi krzyczy do wszystkich „ty chamie ze wsi…” Oto Polacy i inni, bo z widocznymi fizycznymi i psychicznymi ułomnościami. Nie ma co się obrażać, przecież to forum niepełnosprawnych, a niepełnosprawność wyróżnia.

>Jednak ja symbolu hetero nigdzie nie stawiam.<


Może powinieneś.

>Amalian wyobraź sobie co by było za oburzenie gdyby ratusz rozwiązał paradę równości.<
>Nie chciałbym aby musiała patrzeć na obściskujących się Panów w dziwnych strojach. Niech rozwiązują parady z powodu zagrożenia poczucia estetyki, dobrego smaku i generalnie< >ujętej normalności<


Rogalu czy Ty sam siebie rozumiesz? Wątpię :-( krzyczysz za kapitalizmem, demokracją, TOLERANCJĄ, sam nie wyglądasz na takiego całkiem hetero – dlatego takie głupoty wypisujesz?
Czy jesteś pewien, że Twój wygląd, sposób ubierania, chodzenia i wysławiania jest gustowny i przyjemny dla innych?
Każdy normalny rodzic małych dzieci nie prowadzi w takie miejsca ani na koncerty rockowe i tyle.

>Groszem nie śmierdzą, ale ostatni grosz wydadzą na kawę w modnym miejscu i myślą, że to im daje klasę i, że są fajni. A potem do domku na idiotyczne seriale typu "Prawo Agaty".< >Zero świadomości społecznej, narodowej, historycznej. Dno<


Czego pyskujesz – nie widzisz dalej czubka swego nosa - sam nie jesteś rodowitym Warszawiakiem i nie tak dawno też groszem nie śmierdziałeś – uważaj w życiu jak w kole fortuny – kredycik na mieszkanie nie dasz rady spłacić i zabiorą mieszkanko, żonka – o przepraszam – konkubina oleje – ciekawe jakie wtedy będziesz miał poglądy. Jeszcze jedno jakbyś był Warszawiakiem to byś wiedział, że np. – Góral też ładnie literacką polszczyzną potrafi mówić ale czasem mu się wyrwie tak jak mówili jego dziadowie :-)

Może wszyscy ON zastanowią się czemu wciąż krzyczą: „TOLERANCJA, DYSKRYMINACJA, UŁATWIENIE ŻYCIA” .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-11-12 19:46
O stronniczości i "wdzięczności" TVN dla PO pisałem przy okazji stadionu Legii ale to znacznie szerszy problem. Dlatego oglądam różne stacje ale tak zupełnie bezstronnych to już chyba nie ma. Są mniej lub bardziej okazujący swoje sympatie :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-11-12 20:18
Stronniczość to jedno, bo można szukać stacji o poglądach zbliżonych do swoich, jakby co, aby się nie denerwować zbytnio.;-) Ale kiedy komentują panie, które nie umieją na antenie przeprowadzić rozmowy, zagłuszają rozmówcę swoim gdybaniem, nie czekają na jego pełną wypowiedź, bo im nie pasuje do własnej koncepcji,  to to przekracza normę. Denerwuje mnie też głośne wciąganie powietrza i brak akcentów logicznych w zdaniach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-11-12 21:52
Mnie też strasznie wkurza to, że zadają pytanie i nie czekając na odpowiedź  albo zadają drugie lub same odpowiadają. Nie ma szacunku do zaproszonej osoby. Nie ma już w niektórych stacjach prawdziwego dziennikarstwa. Brak dykcji, błędy stylistyczne, jeden wielki bełkot. Nie ma klasy.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-12 22:37
pewnie to zależy od zaproszonego . Od jego dnia i od tego czy włączył komórki, z szarymi włącznie ;-). Myśli taki co odpowiedzieć a czas upływa,eeeeeeeeeeeee, nnnnnnoooooooo ja  bym jednak  yyyyyyyyyyyyyyyy się  eeeeeee noooooo---- dziennikarz zaś wiedząc o tym, że pierwszym pytaniem sprawił kłopot odpowiadającemu zdaje drugie .itd eeeeeeeeeeeeeeeee nooo toooooooooo sieeeeeeeeeeeeee yyyyyyyyyyy Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 22:28
Przy okazji krytyki komentarzy do obrazów w TVN24 to trzeba im przyznać że byli w miejscach gdzie powinna być policjia. A nie poderzewam że kamerzystów było więcej niż policji ;-) z pewnością były cztery kamery bo tyle obrazów przekazywali na ekranie.
Czyli wychodzi nieudolność działań policji. Byli ale nie tam gdzie potrzeba:):-):-) jak zawsze zresztą. Łatwiej zatrzymać staruszkę przechodzącą w niedozwolonym miejscu niż złapać złodzieja który tej babci wyrwał torebkę .
A Was denerwuje niedokładność i braki techniczne dziennikarek, które to braki one starają się nadrobić urodą ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 22:36
Do Kobieta A.
Symbolu hetero stawiać nie trzeba, ponieważ normalność nie wymaga symboliki. Bardzo jestem ciekawy tego, co we mnie wskazuje na braki hetero. Mało mnie obchodzi czy się podobam innym, natomiast z pewnością nie obnoszę się ze swoją innością. A mojego dziecka nie prowadzam w niebezpieczne miejsca. Jak dla mnie geje mogą żyć, zawierać związki itd. Niech jednak nie obnoszą się ze swoją orientacją. Przecież skoro jest normalna to nie ma potrzeby podkreślania jej na każdym kroku.

Nigdy nie mówiłem, że jestem Warszawiakiem, lecz nie lansuje się na takowego. Nic nie wiesz o historii moich dochodów więc oszczędź sobie komentarzy na ten temat. Podobnie zostaw moją rodzinę bo nic ci do niej. Stracę pracę - znajdę inną, kobieta oleje - tego kwiatu to pół światu. Życie.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-12 22:44
Powiedz to poległym na Westerplatte...Czy oni mieli służyć za wzorzec do naśladowania czy byli nienormalni ?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 22:50
Amalian to były inne czasy inni ludzie . To bylo pokolenie kolumbów. I wielu takich było ktorzy walczyli do ostatniego naboju. Nie mieszałbym historii wojennych z dzisiejszymi burdami między ugrupowaniami.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-12 23:11
to byli normalni ludzie dokonujący normalnych wyborów ...A czy to jest czy nie jest symbol to niech każdy z nas sobie odpowie...Waldi potrzebujemy symboli, są dla nas jak znaki drogowe ostrzegają i informują .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 23:49 Zmieniony 2013-11-13 00:23
Potrzebujemy symboli. Tak. Ale nie święta niepodległości na siłę. Po co są organizowane takie marsze. Żeby w trakcie ich trwania ogłaszać że są nielegalne?

W tamtych czasach niepodległość miała dla Polaków ogromne i zasadnicze znaczenie. Dzisiejsza młodzież niepodległość traktuje jako dzień wolności od ustalanych zasad.
Oni pokazują swoją niepodległość inaczej. Traktują to jako dzień wolności od podporządkowania się.
Chłopcy nie bijcie się bo to nieładnie? To działa na sześciolatkow i to nie zawsze.
Wymyślanie jednym coraz nowych nakazów i zakazów a dla innych nadawanie praw normalności prowadzi do buntu.
To musi przyjść samo. Tego się nie wymusi ustawami. Tym bardziej że w innych dziedzinach , gospodarki, pracy czy jakości życia jest coraz gorzej.
A w TV trują "kokardkami i biegami " Co to za niepodległość? To jest podłość nie niepodległość. Jedni pławią się w luksusie bo mieli możliwość dobrze ustawić się w czasach zawieruchy solidarnościowej inni posłużyli jako mięso armatnie. Młodzi ludzie nie chcą być wykiwani jak ich rodzice. Po co im wzorce. Wzorce są w Sewr ;-) Świat dzisiaj zrobił się mały . A czasy żelaznej kurtyny na szczęście minęły, mam nadzieje że bezpowrotnie.
Potrzeba nam normalnej gospodarki nie wzorców i pomników chwały. Potrzeba nam mądrych przywódców. Potrzeba wiele, a otrzymują okruchy z pańskiego stołu.
Po prostu brak nam dobrego gospodarza kraju.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-13 00:04 Zmieniony 2013-11-13 00:07
Dla mnie najsmutniejsze jest to , że są ludzie, którzy z flagi mojego państwa robią sobie kominiarkę .To uwłacza tym którzy za nią gięli .Bandy bandytów "świętowali"rzucając petardy, race, zapalając samochody czy naruszając eksterytorialność ambasady . Wybacz, ale taki obraz poszedł w świat i z pewnością to NIE wina dziennikarzy . Organizatorzy manifestacji nie poradzili sobie z częścią manifestantów a mieli by sobie poradzić z rządzeniem . Mnie to nie przekonuje a żelazna kurtyna to nie wzorzec ???
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-13 00:18
Policja nie poradziła sobie z zapewnieniem spokoju manifestacji. Organizatorzy nie zawiedli. Nie zawiodła równierz straż organizatorów. Oni nie są od walki z bandami. Oni mieli dbać o porzadek i swoje zadanie wypełnili. Broniąc tych którzy chcieli świętować biorąc udział w pochodzie.
Nie zrzucajmy winy na organizatorów pochodu. Poszukajmy organizatorów zadym. Bo że były to ustawione zadymy , jak ustawki między kibicami piłkarskimi, to chyba żaden uważny obserwator zajść nie ma wątpliwości. A większość zadymiarzy miała białe kominiarki , jak policja kaski :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-13 00:30 Zmieniony 2013-11-13 00:33
Nie tak do końca "poradziła"...wymagałbym od policji większej stanowczości . Ustalono z organizatorami marszu, że to na organizatorach marszu spocznie utrzymanie porządku wśród manifestujących"żeby nie drażnić wrażliwych manifestantów" Komuś, gdzieś zabrakło wyobraźni ...czytam, ze raczej nie Tobie . Pewnie to zadymiarze z policji...tak, tak krowa ...:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-13 00:47
No i było jak ustalono. :-):-):-) Wśród manifestujących był porządek i spokój . Zadymy były w bocznych uliczkach nie na trasie. Policja nie zapewniła nawet bezpieczeństwa swoim pracownikom. Bo im się budka spaliła. Była zbyt łatwopalna i nie było w niej gaśnic:) . Sądzę że o prowokacjach i jak są organizowane przez policję  niewiele wiesz. Że zadymy będą o tym policja doskonale wiedziała. Świadczyć o tym może ilość policji i przygotowanych środków.
Wiedzieli, bo mają też swoich informatorów wśród "zadymiarzy" . Po prostu nie poradzili sobie. Przegrali ten mecz z zadymiarzami. Bo oni byli lepiej zorganizowani :-)
Zabrakło wyobraźni taktykom w policji? Tak, bo gdzie po drodze manifestecji mogą być punkty zapalne to gadał nawet mały
Kaziu przy piwie :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-13 00:56
Następnym razem nie powinno jej(wyobraźni)zabraknąć ...zaczął bym od delegalizacji partii które mylą święto z zadymą - za brak wyobraźni ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 22:44
I o to chodzi ." Mój portfel moje pieniądz moje życie"  :-) . Rogal niech zgadnę - ostatnio pewnie Twoi  zleceniodawcy nie byli zadowoleni z Twoich opracowań- pewnie oczekiwali innych opini ;-) . To tylko moje przypuszczenia;)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-12 23:02
Mylne. Zawodowo jest ok.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-11-12 23:51
Dobrze że się myliłem :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-13 08:59
Amalian, a które to partie?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 15) (1302347 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill