www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 75) (2417218 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-08 20:17
Dziewczyny czy Wy myślicie, że osoby w takim wieku nie mają pościeli? Już lepiej jakieś ciepłe koce czy coś w tym rodzaju. Zbliżają się jesienne chłody, a starsi lubią ciepło.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-09 09:15
pościeli nigdy za wiele
rlu nie mam jak tego sprawdzić przecież nie pójde i nie zapytam jakiej pościeli używają :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-10 09:18
Poduszki elektryczne. Zimno. A będzie zimniej.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-10 11:18
poduszka elektryczna też chyba odpada
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-10 21:05
Chyba mam źle ustawioną strefę czasową. Proszę o podpowiedź.

Co do prezentu to powiem wprost. Bez względu co się daje na rocznicę ludzie ze starszym stażem małżeńskim umieją się cieszyć ze wszystkiego. To nie jest tak że ktoś "wiekowy" ma mniejsze potrzeby :-D
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 08:52
masz racje elu ale chcialabym kupic cos co bedzie przydatne a wiem ze mi nie powiedza co im kupic
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-11 20:45
Więc sama się rozejrzyj o ile masz taką okazję w czym się pasjonują. Mój tata kochał płyty, a dokładniej muzykę klasyczną,opery operetki balety a także stare dawne filmy. Mama wolała szkło i tu już był mały problem jak pogodzić i ucieszyć jednym dwoje.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-11 22:03
bedzie niestety z tym problem
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-08-12 00:52

> Chyba mam źle ustawioną strefę czasową. Proszę o podpowiedź.


Nie rozumiem prośby. :-) Ktoś ma Ci podpowiedzieć, czy masz źle ustawioną strefę czasową, czy podpowiedzieć jak się ją zmienia? :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 16:50 Zmieniony 2011-08-12 17:30
Iota dzięki ale już jest ok. :-) Miałam komputer do bani i nie pisałam z właściwą godziną. Tak chodziło mi o podpowiedź czy GMT +1,+1,5+2 . Ustawiając i sprawdzając udało mi się ustawić właściwie.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 17:25
BRAWO :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 17:29
:-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 17:30
Jak radzicie sobie ze stresem ?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 17:58
Badsiu różnie. Łzami, zacięciem się, a jak mam za dużo to sprzątam zawzięcie.Czasem idę na spacer po to tylko by ochłonąć i to bez wzgledu na pogodę.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 18:01
dzięki za odpis
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 18:15
Pestka :-) To normalne a stress każdy z nas jakoś przeżywa.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 18:38
pytam bo coraz ciężej mi idzie radzenie sobie z nim
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-12 18:52
Nie tylko ty Basiu masz z tym problemy. To normalne.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-12 19:00
:-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-15 09:56
Bo życie jest coraz trudniejsze i nie zawsze pozostawieni sami sobie dajemy sobie radę, a to rodzi stresy.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-15 10:11
niestety to prawda :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-08-19 09:53
Elektroniczne wagi się naprawia czy to jak jednorazówka , od razu do wyrzucenia?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-08-23 09:08
Mam pytanie.
Wracam po długiej nieobecnosci,odpisuje na wiadomosci prywatne i co widze?Czesc z moich wczesniejszych PW zniknęło,zwyczajnie je wcięło,zaznaczam,ze dostep do mojego konta mam tylko ja.Jak to mozliwe?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-23 11:17
bo wiadomości są na pw dostępne przez jakiś czas
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-23 11:51 Zmieniony 2011-08-23 12:00
Moje były długo, sama je wykasowałam.

Witaj Valkirio. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-23 16:28
wszystko zaldży od ustawień
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2011-08-23 16:39
Nie Basiu,to nie tak jak piszesz,gdyz duzo starsze zostały a młodsze"wyszły" i z cała pewnością nie chodzi to o ustawienia.
Przeraza mnie fakt,ze w miejscu gdzie z zasady powinnismy czuc sie dobrze,bezpiecznie dzieja sie takie rzeczy,ktos byc moze nawet czyta cudza korespondencje,wdziera sie podstepem w czyjesz zycie...A moze jeszcze komus cos zniknęło?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-08-23 16:53
To jest poważna sprawa i administracja powinna to zbadać. Jeżeli ktoś ma wgląd do naszej korespondencji , to również ma wgląd do innych naszych danych.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-23 17:25
To, że coś się dzieje ze stroną to fakt - już dużo wcześniej - od ok. czerwca. Może poczekać na Iotę. Myślę, że to po prostu  BŁĄD strony, no bo co komu po moich pryw. rozmowach? Nie planowałam napadu na Bank. Mail - a niech pisze - mogę skasować. Najważniejsze aby komp. mieć zabezpieczony programem antywirusowym bo JEŚLI MOŻE GRZEBAĆ TU TO I W CAŁEJ BAZIE, a to gorzej.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-08-23 18:19
jak domowymi sposobami zbić temperature ?
nie mam leków obniżających ją :-( a z domowych sposobów znam zimne okłady lub ręcznik mokry
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-23 18:21
Kąpiel krótka w średnio chłodnej wodzie lub okłady chłodne na łydki i na głowę.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-08-23 18:27
dziękuje :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-08-24 15:13
Valkirio,
Na moim koncie wydaje się, że mam porządek. Wydaje się, bo ja tak naprawdę na co dzień nie pamiętam którą PW z prośbą o pomoc skasowałam po załatwieniu sprawy, a które zostały. Naprawdę zauważyłabym, że coś zniknęło chyba tylko w przypadku jednej bardzo ważnej wymiany PW (pozdrawiam autorkę, jeśli się domyśla…)

Na starym koncie też wszystko chyba okej. Ale tam z kolei mam tak duże archiwum, że gdyby zniknęło coś pojedynczego, nie doliczyłabym się. Ale to dowód, że u mnie PW nie "przeterminowują" się same.

Zwykle w takich wypadkach nie niepokoję się, dopóki nie mam bardzo konkretnego powodu. Ostatecznie (autoironia) nie jestem a tyle ważną osobą, żebym miała zakładać, że komuś się CHCE mieszać w moje sprawy tylko po to, żeby mi podnieść ciśnienie. :-). Ani ja prezydent, ani rektor, ani czyjaś żona. A studenci których byłam zmuszona oblać ze swojego przedmiotu to ludzie z klasą (a poza tym, jestem tu pod pseudonimem). :-)

Poza tym, tak naprawdę w Internecie wszelka korespondencja (oprócz dobrze szyfrowanej i prowadzonej na własnej infrastrukturze – na Twoim serwerze) jest w jakimś sensie jawna i zależna od osób innych. Kto chce mieć wyższy stopień pewności, że kontroluje sytuację, powinien się z PW (nie tylko na tym serwisie - na wszystkich) przenosić na maila. A nawet tam pamiętać, że nieszyfrowany mail jest jak pocztówka (każda Pani na poczcie, może ją przeczytać, przesyłając do adresata).

Dostęp do Twojego konta oprócz Ciebie:
- Zwykle ma administracja portalu (jeśli możesz udokumentować/precyzyjnie określić co „zginęło”, zwróć się do nich - prywatnie radziłabym w tonie możliwie neutralnym i fachowym). Mogą umieć coś powiedzieć. Ale jeśli nie będą umieli, przyjęłabym wyjaśnienie za dobrą monetę i czekała, czy problem się powtórzy.
- Może mieć ktoś, kto dostał się do Twoich danych (poprzez złamanie zabezpieczeń bezprzewodowej sieci internetowej, zainfekowanie komputera programem typu "backdoor"/"trojan" - dającym wgląd/kontrolę nad cudzą maszyną - a nawet użycie tego samego komputera co ty, w miejscu publicznym, jeśli się prawidłowo nie wylogowałaś. Bardzo mało prawdopodobne, ale wyjaśniam to, żeby było jasne, że dysfunkcja np. forum nie musi być sprawą wewnętrzną forum i MOŻE być związana z zupełnie czym innym, po stronie użytkownika/ów.

Poza tym, to konto o nie jest kawałek danych wiszących w kosmosie:
- może dojść do awarii serwera
- forum mogło być sprzątane/naprawiane (o czym Admini zasadniczo nie muszą nikogo informować i czego możemy nawet nie zauważać, dopóki wszystko działa...)
- nie wiem też jak forum się zachowuje, jeśli nadawca/odbiorca PW skasuje swoje konto - być może wtedy wiadomości znikają dokładnie tak, jak posty. Czy konto tego użytkownika nadal jest aktywne? Czy możesz powiedzieć o kogo chodzi (nie naciskam, pytam).

Oczywiście zakładam, że niczego nie przeoczyłaś, nie zapomniałaś że sama wykasowałaś tę wiadomość, itd.

Wiem, że moje wyjaśnienie brzmi trochę jakbym Ci nie wierzyła – po prostu próbuję pokazać, że to niekoniecznie jakieś wielkie zagrożenie czy inny spisek. Spróbuj to spokojnie wyjaśnić z adminami. Proponuję najpierw PW (jeśli trzeba to na wszystkie ich adresy) a potem (w razie potrzeby) maila.

Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-24 15:25
Można prosto sprawdzić jedną sprawę. Wykasowałam wszystkie swoje prywatne rozmowy. Ci z Was którzy ze mną pisali mogą sprawdzić czy u nich również ta korespondencja zniknęła. Jeżeli tak, to mamy odpowiedź. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-08-24 15:33
Nie. Nie zniknęła. I zresztą mi się wydaje, że nie powinna. :-)

Na wszelki wypadek wyjaśniam:

Kiedy sugerowałam to Valkirii, chodziło mi raczej o sytuację, w której ktoś skasuje swoje całe konto jako takie. O tak: http://forum.niepelnosprawni.pl/user_info.pl?uid=0

Tego jednak wolałabym, żeby nikt nie próbował tylko dla eksperymentu. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-08-24 15:39
Po namyśle...

Sytuacja ze skasowaniem konta wydaje się potwierdzać o tyle, że wydaje mi się że Ella kiedyś do mnie pisała na PW, a jednocześnie żadnego jej PW nie mogę u siebie na szybko znaleźć (przypominam, że zmieniła konto...). Oczywiście mogę się mylić (np. nie pamiętać, że wszystkie PW skasowałam), ale to by jednak była rzecz którą radziłabym sobie sprawdzić.

Jestem przekonana, że skoro pamiętacie że coś zginęło, to pamiętacie też kto to pisał...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-08-24 15:44
Ja również kiedyś skasowałam swoje konto (wróciłam pod tym samym nikiem) więc moje starsze wpisy na priw mogły zniknąć.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-24 15:53
Iota, u mnie jest inny problem: przy logowaniu wyskakuje mi napis: błędne CGI, POST NIE ISTNIEJE itd. ale też "wyloguj się", więc jestem zalogowana. Wyskakiwało też: błędny login, błędne hasło. Sporo tej poczty na priv. i tylko jednego wpisu brakuje, ale mogłam skasować.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2011-08-24 16:52

> CGI, POST NIE ISTNIEJE


Nie przypominam sobie, żebym kiedyś dostała taki komunikat. Nie znam też silnika forum od środka. Niesety nie pomogę.

Proponuję spokojny kontakt z adminami. Zrobić zrzuty ekranu (zakładam, że umiesz, jeśli nie, wyjaśnię) i dokładnie im opisać: robię to i to, klikam tak i tak, w wyszukiwarce wyskakuje taki a taki adres i wyświetla się to, co widać.

Moje przekonanie jest takie, że administracji nie zależy na tym, żeby to forum NIE działało, więc jak dostaną dane i będą mieli czas, to zapewne spróbują z tym coś zrobić lub wyjaśnią problem. Przypomina mi się bardzo dawna "awantura" o niedziałające komentarze pod artykułami: użytkownicy się skarżyli, ale administracja nie widziała problemu (admin zalogowany był pewnie na innych prawach i u niego działało). Ktoś wreszcie pokazał "to tu, to tak, tak się wyświetla" i okazało się, że da się to naprawić. :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-24 18:01
Tak IOTA pisałam z Tobą, ale ja jak Lid wszystko kasowałam.Pytałam o sprawy zdjęć zmniejszeń, problemów z komputerem czy avatarów.Po wyrejestrowaniu się nie mam już nic na PV poza tym co piszą inni teraz. Nie kasuję ich celowo. O te same sprawy pytał mnie i eligiusz, a połowy to i ja nie wiem. Nie kopiuję innych i nie wklejam bo wiem, że to nie moje. Czyli to co podała mi IOTA nigdy nie przekazałam dalej.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2011-08-24 18:36
Iota-jak zwykle w takich sytuacjach Jestes niezawodna,za co ninijeszym dziękuje.:-)Jednak tym razem,jak pewnie spostrzegłas "problem"nie dotyczy tylko mnie.Pozdrawiam Cie cieplej niz za oknem.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-08-24 18:47 Zmieniony 2011-08-24 18:50
Ellu, Gwoli wyjaśniania:

Po prostu podałam ten przykład, bo wiem, że zmieniłaś konto i wiem, że do mnie pisałaś na PW więc mogę sprawdzić to konkretne zjawisko (że być może PW które ja miałam od Ciebie zachowane w skrzynce mechanizm forum wykasował po usunięciu Twojego konta, tak jak w innych przypadkach kasuje posty w dyskusjach lub powiązania z wynikami wyszukiwania (być może, bo nie dam się pokroić za to, że sama ich kiedyś nie wykasowałam). Dla mnie, jeśli takie zjawisko występuje (jeśli, bo nie wiem, czy tak jest - spekuluję), to to zwykła technika - niezależna od Ciebie, mnie i kogokolwiek. Ja z tego powodu postanowiłam zachować w całości konto "Boginka" chociaż go nie używam - dzięki temu mam pewność, że zmiana pseudonimu (której kiedyś dokonałam, po ogłoszeniu zresztą) nie "popsuła" żadnego elementu forum. Ale każdy robi co chce i umie. Nie mój interes jak ktoś zarządza swoją tożsamością w Internecie, chyba że mnie skrzywdzi, jest moim podopiecznym albo wyraźnie prosi o poradę.

Po Twojej odpowiedzi odnoszę wrażenie, że odebrałaś mojego posta jako jakiś osobisty atak na Twoją wiarygodność. Zupełnie nie o to chodziło.

Ogólny komentarz do sytuacji:

Ja w ogóle nie rozumiem tej "paniki" dookoła inwigilacji, zmieniania pseudonimów, tego kto co powiedział i czy naprawdę jest sobą czy nie. Przypomina mi się burza w szklance wody, która wybuchła kiedy Integracja otwierała portal społecznościowy (i niektórzy uznali, że forum na pewno zostanie zamknięte, więc wszczęli alarm). Przypomina mi się jak różni użytkownicy podejrzewali mnie o posiadanie wielu innych tożsamości: że jestem administratorem (wielokrotnie), prawnikiem próbującym storpedować wartościowe działania "aktywistów", mam powiązania z polityką albo po prostu z jakąś "kliką" tutaj na forum. Ja wiem, że nie jestem ani jedną z tych osób, nie mam żadnej specjalnej władzy i mi to zresztą doskonale obojętne, bo forum to jeden mały wycinek rzeczywistości (na władzę na uczelni może bym się nawet pokusiła.:-)), ale co kto o mnie wierzy, to już jego sprawa. Taka jest natura kontaktów internetowych z ludźmi, których się zupełnie nie zna w "realu". Ryzyko sytuacyjne.

Muszę przyznać, że czasem tracę cierpliwość do tego forum - mam wrażenie, że co jakiś czas jest tu zdecydowanie za dużo "melodramatyzmu" (z braku lepszego określenia).

Trochę dystansu (do tego w co inni wierzą na nasz temat), znajomości techniki i skłonności do zakładania, że może nie cały świat spiskuje przeciwko nam a np. po prostu prozaicznie go "nie obchodzimy" (np. to forum wcale nie musi być wysoko na liście priorytetów Integracji, i moim zdaniem nie byłoby w tym nic złego), "wystąpiła awaria", ktoś ma gorszy dzień...

Valkiria

Zauważyłam, ale dopóki nie wychodzą szczegóły (ilu osób dotyczy, czego dokładnie) to nie da się powiedzieć co to jest - błąd systemowy, działanie celowe, awaria. Jak ludziom odcinają prąd na dzielnicy to też przecież nie dotyczy to jednej osoby, co niekoniecznie oznacza, że Kowalski ma osobistego wroga w elektrowni (albo że ma go Dzielnica Agrestowa), nie? :-) Poza tym, najbliżej do tego problemu mają Admini - to oni wiedzą, jak to forum powinno działać. :-)

Jeśli rzeczywiście dochodzicie do wniosku, że jest to problem systematyczny, który wam przeszkadza ("wy", bo ja problemu najwyraźniej nie mam), to po prostu zasypcie Adminów informacjami? W ostateczności (i mówię to bez chęci wyganiania kogokolwiek) można zawsze się gdzieś przenieść, gdzie człowiek czuje się bezpieczniej. Tak jak pisałam, zaufanie jest w internecie rzeczą podstawową - warto zadbać o to, żeby je mieć (Albo zamiast zaufania mieć dystans do wszystkiego :-)).

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2011-08-24 19:22
Jeszcze jedna kwestia merytoryczna:

Co najmniej teoretycznie może być tak, że ktoś zdobywa kontrolę nad kontem... po prostu odgadując hasło. Login już ma, bo jest nim na tym forum pseudonim. Jeśli hasłem byłaby jakaś prosta rzecz, którą "włamywacz" zna (w przypadku forum chodziłoby o informacje, którymi dzielicie się publicznie) albo potrafi odgadnąć, to zalogowanie się byłoby dziecinną fraszką. W związku z czym zresztą warto dbać o to, żeby hasła były nieoczywiste (i oczywiście różne dla różnych miejsc logowania).
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-08-24 19:41
To prawda i warto je często zmieniać.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-24 19:00
Iota to nie tak :-)

>Po Twojej odpowiedzi odnoszę wrażenie, że odebrałaś mojego posta jako jakiś osobisty atak na Twoją wiarygodność. Zupełnie nie o to chodziło>


Nie odebrałam tego jako atak, a tylko wytłumaczyłam się. Szkoda, że nie wiedziałam, że mogę zachować stare konto i podać nowe, ale u mnie mało by to dało. Miałam poza twoimi poradami prawie wszystko wykasowane.
Nie zbierałam prywatnych wiadomości bo nie sądziłam, że się przydadzą. Faktycznie tak jak napisałam miałam problemy od dawna, ale nie robiłam z tego wielkiego problemu bo nie jestem wstanie pokazać palcem kim jest ta osoba.
Czy coś mi znikało?
Nie wiem nie sprawdzałam bo kasowałam. Było tu dużo osób co mi dawało w skórę i to na pw.Wytrzymałam do tego roku, a potem zaczęłam prosić admina o skasowanie mego konta. Teraz wiem to był błąd, ale już po fakcie.
Pozdrawiam ciebie cieplutko :-))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-08-24 19:05

> Szkoda, że nie wiedziałam, że mogę zachować stare konto i podać nowe


Hmmm, jak to leciało... trzeba było zapytać? :-)

Na tym forum o ile mi wiadomo (z doświadczenia i obserwacji) nie ma żadnej polityki ograniczającej liczbę kont, dostęp z numerów IP i wszystko inne (za wyjątkiem sytuacji gdyby ktoś dostał bana na IP). Niektórzy się unoszą honorem i po zbanowaniu ksywki nie wracają (przez jakiś czas albo nigdy) ale to ich decyzja, a nie ograniczenie techniczne.

Pozdrawiam, :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-24 20:32
Po wypowiedzi Eli dopiero mi się przypomniało, że ona właśnie dużo do mnie pisała, ostatnie posty na priv. były właśnie takie, że nie chciałaby aby je jak pisze "wklejać" czy o nich wspominać. Posty były od maja. WSZYSTKIE LISTY ELLI OD POCZĄTKU ZNIKNĘŁY ŁĄCZNIE Z MOIMI ODPOWIEDZIAMI, A JA JEJ LISTÓW NIE KASOWAŁAM. OD INNYCH OD MAJA SĄ. (Poza jednym, od innej osoby).
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-25 15:44
bober bądź miła i napisz o czym bo ja naprawdę cię nie pamiętam. Od 23.06 znikłam na dość długo a wróciłam dopiero po 7 sierpnia potem znów znikłam. Dostęp do komputera miałam ograniczony prawie do zera w tym czasie.

U mnie od nowej rejestracji nie ma od ciebie ani jednego listu a zarejestrowałam się sprawdź sama.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-25 16:59
INTUICJA MNIE NIE ZAWIODŁA ALE JA JEJ NIE UWIERZYŁAM.

MYŚLAŁAM, ŻE JESTEŚ O.K.

WYCHODZI NA TO, ŻE TY MOŻESZ CHODZIĆ PO KONTACH INNYCH, JA NIE.

POMIJASZ FAKT, ŻE WŁAŚNIE O TYM PISZĘ!

>U mnie od nowej rejestracji nie ma od ciebie ani jednego listu a zarejestrowałam się sprawdź sama.
>bober bądź miła i napisz o czym bo ja naprawdę cię nie pamiętam. Od 23.06 znikłam na dość długo a wróciłam dopiero po 7 sierpnia potem znów znikłam. Dostęp do komputera miałam


JAK BYŁO W CZERWCU Z TOBĄ NIE WIEM BO MNIE NIE BYŁO.

Z TWOJEGO POSTU WYNIKA, ŻE ZAMKNĘŁAŚ KONTO.

PRZYPOMINAM: O FACECIE SPRZEDAJĄCYM, O TWOICH KŁOPOTACH NA FORUM, DLACZEGO PISZESZ DO MNIE NA PRIV.

TAK NA WSZELKI WYPADEK: MYŚLĘ, ŻE PEWNE INFO. NAWET SKASOWANE DOBRY INFORMATYK MOŻE ODTWORZYĆ.

Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-08-25 17:19
bober...Podaję dokładne daty kiedy ja wyjechałam .... dokładnie 25.06.2011 i aż do 10.07 nie miałam wogóle dostępu do komputera. 11.07 nadal nie było dostępu do komputera. 12.07 do 14.07 udało mi się załapać na cudzym komputerze i w kawiarence poklikałam. Tam gdzie byłam strasznie wiało i lało. O wyjściu nie było mowy. 07.08 wróciłam do domu a 16.08 znów wyjechałam na parę dni. Daty sprawdź sama włacznie z rejestracją bo to umiesz.

MAM PROŚBĘ? Daj powody - dowody, a jak nie to daj mi spokój.

Moje pw nie było dla wszystkich i większa ilość uczestników wiedziała o ty.
JULKA_ napisała że wyrzuciłam chromego. On może pisać jest tak jak i ty tylko nie chce pisać.

Podziwiam i szanuję Norbiego bo facet ma klasę na forum mimo zawiej i rużnicy zdań.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poradnik (Strona 75) (2417218 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 138 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill