www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 93) (1875274 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-01 21:19
To trzeba się wybrać do kina.  Macie swoje ulubione kino. (przystosowane? )
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-01 21:35
Walpoz już nie pamietam kiedy byłam w kinie:(

Co do nocnych rozmyślań, myślę o .... pracy:(
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-03 12:45
Wiesz co, ja też dawno nie odwiedzałem takich miejsc. Musiałbym się zastanowić nad przyczyna, dlaczego.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-03 22:11
I  znów temat eutanazji powraca.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/spor-o-eutanazje-pani-chce-zeby-staruszkow-usypiac,1,5384717,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-04 01:01
Będzie powracał, az jacyś durnie to zalegalizują. Powtarzam sie, ale w dzisiejszych czasach ( w Polsce szczególnie), starzy, chorzy, niepełnosprawni są zawadą!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-04 09:08
Nie tylko w dzisiejszych czasach i nie tylko w Polsce. Szczególnie jeśli chodzi o niepełnosprawnych. Jeszcze nie tak dawno chowano niepełnosprawnych w komórkach , bo się rodziny ich wstydziły. Kto trochę zna historię, to również wie jak to w innych wiekach było. Niektórym z ON "udawało się" trafić do cyrku zamiast do szopy. Nawet zamożni różnie traktowali swoje niepełnosprawne dzieci. Można by wiele mówić. ....
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-04 12:47
Zgrozą lidian napawa fakt, że mamy podobno XXIw.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-04 13:07
Chyba lepiej, że jest ten wiek, bo ciężko by nam ON się żyło w innych czasach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-04 19:56
Brak słów. Walczymy z barierami budowlanymi, ale to co siedzi w głowach niektórych ludzi jest trudniejsze do wyeliminowania.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2013-01-04 19:57
No właśnie...to postrzeganie, akceptowanie, tolerancja...
Teoria?
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2013-01-04 20:01

>mamy podobno XXIw<


Bona, to nie kwestia czasu...
Mamy też co jeść, a jest tyle głodnych...Prawda?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 10:51
Widać noc wszystkim dobrze minęła, bez bezsenności, bo nikt tu nie zajrzał. :-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2013-01-06 11:51
Ja spałam wyśmienicie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-06 12:16
Tzn spałaś snem sprawiedliwego. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 17:23
      Niedziela jak co tydzień. Ludzie idą na mszę. Te same twarze, Ci sami ludzie. Ale jest ktoś nowy. Do kościoła wchodzi w łachmanach, pijany zataczający się starszy człowiek, Chce uklęknąć ale przewraca się. Wszyscy odsuwają się z obrzydzeniem. Wreszcie udało mu się jakoś uklęknąć.
     To klęcząc to przewracając się i mamrocząc coś pod nosem przetrwał tak całą mszę.

     Wszyscy wyszli a on jeszcze został. Pod kościołem została grupka osób która głośno dyskutowała na temat pijaka, że smród że po co on tu przyszedł. Obok stał zakonnik odziany kapturem którego nigdy tu nie widzieli. W pewnym momencie zakonnik odezwał się.

     - Dlaczego krytykujecie tego pijanego, dlaczego nie spojrzycie na siebie. On pragnął tu przyjść. Pragnął choć chwilę spędzić z Bogiem Jego pragnienie było tak silne że pierwszy raz w swoim życiu odstawił butelkę od ust i poszedł do kościoła na mszę żeby porozmawiać z Bogiem.

     A czy pragnienie któregoś z Was było tak silne? Czy zostawilibyście coś bardzo ważnego tak jak dla niego była ważna ta butelka i przyszlibyście tu?

     Czy Wasze pragnienie byłoby równie silne? Jego ofiara została przyjęta. A Wasza którzy tylko krytykować umiecie? Kogo zobaczyliście w nim - pijaka, łachmaniarza? A Bóg dojrzał w nim człowieka, dojrzał istotę którą umiłował

     Po czym oddalił się i znikł im z oczu...

Autor nieznany
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-06 17:38
Też tak sobie myślę, że jeśli jest Bóg to tak patrzy na ludzi.
Ja w realu spotkałam się z podobnym przypadkiem: znana malarka wpadła w alkoholizm. Ja ją już pamiętam jako wiecznie pijaną i brudną, chociaż w pięknym (kiedyś) futrze. Z kościoła ją wygonił.... kościelny :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 17:46
Bóg jest. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-06 17:53
Jak rozglądam się dookoła w realu to mam wątpliwości.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 18:01
Nie patrzysz w dobrą stronę. :-) Nie martw się jednak, On Cię widzi i kiedyś nauczy Cię patrzeć w odpowiednią stronę. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-06 18:43
Oby :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 18:47
To pewne. Wiem to z własnego doświadczenia. :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-06 20:00
Gdybym wiary nie miała i przekonania, że ktoś jest i czuwa nade mną, to nigdy nie pogodziłabym się ze swą ułomnością.Nie znam odpowiedzi: dlaczego Ja? Nie zadaję sobie tego pytania, gdyż jestem przekonana, że przyjdzie czas, iż sie dowiem.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-12 12:22
Wielu jednak zadaje takie pytanie.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-06 21:19
Mam czas to sobie porozmyślam nad wpisami naszych "ucieczkoforumowiczów". Muszę zacytować poszczególne wpisy aby było wiadomo nad czym rozmyślam.

>- -/- Autor Ella. Dodany 2013-01-06 15:56
>Wczoraj weszłam zalogowana na forum, a może coś tu się zmieniło ale nie nic nadal trwa przepychanka a szkoda.


>    > Autor walpoz Dodany 2013-01-03 22:28 Norbi to tylko nieudana próba. Aferzystki muszą wiedzieć że ich wypowiedzi to najczęściej tylko >destrukcja.>


To chyba nie ma znaczenia czy ktoś wchodzi zalogowany czy nie. Czytać zawsze można.
Nie czytałaś w całości wątku to nie zrozumiałaś ,że powyższa wypowiedź dotyczyła wpisów REA i Staruszki123?

>easyrider się zdziwił a lidian dopisała i to zmusiło mnie do ponownego wejścia tu na forum dziś: cytuję obie wypowiedzi które każdy znajdzie tu >na stronie 4ej.


>    >Autor easyrider Dodany 2013-01-05 17:42 Zmieniony 2013-01-05 17:45
>    >Oooo widze,ze ktos tu oprocz Basi,Sylwka,Elli i kilku innych przepedzil tak ze Staruszke z forum.Potrzebne to komus było?Chyba, ze tak sie >trzeba dowartosciowac.Ma >sie te talenta.> 


Nie uważałem aby była potrzeba odpowiadać na tak prowokujący wpis.
Nigdy nie było moim celem przepędzanie kogokolwiek z forum. I że tak nie jest to dowodem są wpisy /basi, elli. Sylwek nonstop pisze o pogodzie i zaprasza "duchy" na kawę bez względu na treść poprzedniego wpisu.

>    >Autor lidian Dodany 2013-01-05 17:49
>    >Easy czy jest powód żeby kogokolwiek z forum "przepędzać"? Każdy ma tu miejsce, każdy wnosi coś nowego na forum. Uczymy się siebie. >Nawet jak nam nieraz >ktoś "dobrze" zajdzie za skórę, to uczy to nas pokory. Nie musimy się ze sobą zgadzać, a jak nas coś bardzo wkurza, to >wystarczy zrobić klik i już jesteśmy w >swoim prywatnym domowym ciepełku. Komp to nie real, można go wyłączyć.
>    >Wiesz ja mimo 50+ dużo się tu od innych nauczyłam, nawet od tych, których nie wszyscy popierają. Pozdrawiam.  )))))


Tu mi brak słów komentarze może tylko .....

>Tak lid to jest powód by kogoś zniechęcić (nie wypędzić bo to słowo nie istnieje u mnie) do pisania na tym forum.
>Nie jestem tchórzem ani aferzystką.
>Ci co nie doczytali niech sobie sami poszukają post w którym Basia żegna się z forum. Wtedy i ja odeszłam z własnej i nie przymuszonej woli.


Pamiętam ten wpis i przyjełem jako Twoją nie wymuszoną wolę. Nie jestem mocą sprawczą że Ty nie piszesz na forum. Tylko Lidian,staruszce i easyrider  sie coś ubzdurało i takie rozgłaszaja wieści po forum.

>Milczenie jest złotem a czas to pieniądz
>Wolałam zatrzymać czas który dawał mi moc satysfakcji oraz odejść z podniesioną głową aniżeli strzępić język i niszczyć sobie palce.
>Świat realny jest mi milszy i proszę nie zarzucać mi niedomówieniami i wycofywaniem się.
>Nie jestem osobą szukającą innych w internecie. Nie jestem na NK. Nie mam takich zapędów by tracić czas na wirtualny świat. Kocham świat >realny.
>Żegnam wszystkich rzekoma aferzystka.


Jeszcze raz napiszę określenie "aferzystka" dotyczyło REA i staruszki123 !!! w tamtym wątku !!!

>Odpowiedz Zgłoś
>Nadrzędny - -/- Autor easyrider Dodany 2013-01-06 16:06 Zmieniony 2013-01-06 16:09
>Ella,nawet nie wiesz jak cie rozumiem teraz.Sam zagladam tu rzadko,pierwszy raz zajrzałem idąc za przyjaciółką,niestety,Ona odeszła.Nie!!!Nie z >tego świata,a z forum z podobnych powodow,miała dosc zaczepek,szukania dziury w całym,tego fałszu.Popatrz,nawet Staruszka miała dosyc,a >czytajacy nawet nie zauwazyli ze im podziekowała.Zona czasem tez tu zaglada,i czyta bo co tu pisac skoro nawet ci ktorzy głosno o sobie mowia >przyjaciele,wypinaja sie i wola pic piwo wirtualne niz stanac murem za tym nazywanym przyjacielem.Prawde piszesz,ze zycie ktore mamy,ktore >nam zostało nie warto tu trwonic.Pozdrawiam Cie,zyj zyciem dla Ciebie najpełniejszym i najlepszym.E.


Może byłbyś łaskawy dopisać daty odejścia Twojej przyjaciółki ?.
Ja Ciebie umieściłem na liście tych którzy nie piszą już na forum (sorry)

>Odpowiedz Zgłoś
>Nadrzędny - -/- Autor Valkiria Dodany 2013-01-06 16:15
>Ella,skoro to ostatnia Twoja wizyta,dziekuje za każdą rade i uwage,ta na PW też.Szkoda,ze odchodza Ci,ktorzy byli przy "narodzinach"tego >>forumTrudno.:-("Unikaj mrocznych i napastliwych"-z nimi daleko nie zajdziesz,a przy wyborze towarzystwa patrz realnie i pamietaj,ze lepszym >towarzystwem jest człowiek dążący do spokoju niż poszukujący mędrzec.


Valkirio przyznam się że nie doczytałem się że ella nie wpisze tu już żadnego wpisu?Napisała kiedyś ,że da mi od siebie odpocząc(nie wiem i nie pytałem co to oznacza)

>("Unikaj mrocznych i napastliwych"-z nimi daleko nie zajdziesz


przyznam się że nie wiem o kim myślisz?

>Odpowiedz Zgłoś
>Nadrzędny - -/- Autor lidian Dodany 2013-01-06 16:27
>Ella ja się z Tobą nie żegnam, bo dalej pozostajemy w kontakcie, a latem się spotkamy. Szkoda tylko, że już nie "porozmawiamy w "kawiarence", >ileż to wirtualnych buteleczek w niej opróżniłyśmy. Kto nam w Kuchni podpowie co na obiad ugotować ? A inne wątki? Ktoś chciał zrobić reformę >na forum. I zrobił, kosztem innych. Przykro. Byłaś tu jedną z pierwszych. ...........


Lidian jeszcze raz proszę nie pisz" ktoś ". To pewnie była Staruszka tak sądzę a może ella ? tylko się domyślam.
I kosztem kogo ??? Zastanów sie Lidian ???  Basia jak i Sylwester nadal piszą na forum. ( na szczęście nie ma już ostatniej litery itp. na czele wpisów w kawiarence)

>Odpowiedz Zgłoś
>Nadrzędny - -/- Autor walpoz Dodany 2013-01-06 16:35 Zmieniony 2013-01-06 16:38
>Jak się żegnacie to piszcie To w pożegnaniach. Zawsze każdego pouczałyście gdzie ma pisać.
>to tak a pro po wpisu Elli. Nie chcę tu się rozpisywać ale odpowiem jej(w innym miejscu) na nieprawdziwą wypowiedź i zakłamywanie obrazu >forum przez easyrider który pojawia się raz na miesiąc na forum.


Cieszę się z Tego że Basia nie robi z siebie "głupka" odpowiadając (dwoma słówkami) na każdy wpis jaki się pojawił na forum
Potrafiła wcześniej(kiedys) wpisywać dłuższe i rozsądne komentarze.
Takiego "głupka" robi nadal z siebie Sylwester odpowiadając na post o faworkach niezmiennym wpisem z zaproszenia na kawę (brrrr)
a pod nim zaraz podpisuje się Lidian z niezmiennym chętnie z tobą wypiję (brrr)

>Odpowiedz Edytuj Usuń
>Następny Nadrzędny - N/N Autor REA Dodany 2013-01-06 18:13
>Zawsze można wykręcić kota ogonem, zwalić winę na innych itp. :-(
>Od kiedy to wartość forumowicza - wypowiedzi zależy od częstotliwości pisania i siedzenia przed szybką?


REA tu nie ma co odkręcać . Gdzieś napisałem że ciebie nie poznaję . Ty byłaś wredna jak twoja poprzedniczka bober - każdemu miała do powiedzenia "dobre słowo"
Wartość forumowicza? A co TO TAKIEGO?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-07 00:45 Zmieniony 2013-01-07 00:55
Walpoz,boli cie ze nie slecze całymi dniami przed kompem i nie musze rozmyslac-widac błednie nad trescia wpisow.Mam co robic i kim sie opiekowac,nie zazdrosc,kup sobie chociaz pieska.:-)Staruszka dawała ci do wiwatu i spostrzezeniami przerastała to trzeba było ja sprowokowac,i to w tak ordynarny sposob ze az głupio.
Valkiria uzyła cytatu,wiec raczej nie powinienes sobie pochlebiac,bo jak sadze to było zyczenie skierowane do Elli.
I jeszcze jedno,jesli ktos pisze post składający sie z trzech wyrazow to juz moze tu byc?Bo Basi wytykałes ze pisze po dwa wyrazy,wiec decyduj prezesie.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-07 10:40

>"Unikaj mrocznych i napastliwych"-z nimi daleko nie zajdziesz<


Ech Valkiria,ty biedna kobieto!Myślałaś,że byłyśniesz inteligencją podpierając się cytatem,a to okazało się nie inteligencją a iskrą twojej wrodzonej głupoty stającej sie w końcu zarzewiem niezgody.Ech ty głupia kobieto!!!

(Walpoz,rozumiem to tak.Trzymaj sie z dala od ciemnych typów,niejasnych sytuacji,szarpiących za nic,obarczajacych cie kazdym swoim niepowodzeniem,zatruwajacych życie-myśle,ze wystarczająco wyjasniłam i ty tez uciekaj przed takimi ludźmi)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-07 15:23

>Unikaj mrocznych i napastliwych"-z nimi daleko nie zajdziesz
>wystarczająco wyjasniłam i ty tez uciekaj przed takimi ludźmi)


Ta wystarczająco wyjaśniłaś. Będę ich unikach jak ognia :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-07 10:42
Walpoz Twoje posty, też nie są cudem elokwencji i nie tylko na tym forum.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 15:19

>boli cie ze nie slecze całymi dniami przed kompem i nie musze rozmyslac


Dziwi mnie takie płytkie myślenie

>Mam co robic i kim sie opiekowac,nie zazdrosc,kup sobie chociaz pieska


To oznacza że według Ciebie ,Ci co tu zagladja to nie maja co robić a nawet więcej nie mają nawet pieska ?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-07 19:04
Po czym poznajesz "płytkie myślenie". Twoje jest za głębokie, jesteś jak kret, który ma od wewnątrz rozpieprzyć coś co działało bez Ciebie i bez ciebie będzie działać.
Poczytaj co znaczy słowo "aferzysta" - jest tylko do ciebie adekwatne. Nie interesują mnie uwagi na mój temat nawet te pozytywne, zwłaszcza, że trudno abyś kogoś "poznawał" jak go nigdy nie znałeś.
Wszędzie węszysz, czepiasz się słówek, dogryzasz, elegancko ubliżasz. Wydaje się facet ale zagada, zatruje, zaplotkuje i zawsze szpilę wsadzi. Dowcip jak w podstawówce. Podobno byłeś na wielu forach i co już je rozpierniczyłeś czy ciebie wypierniczyli? Wg. mnie jesteś zwykłym prowokatorem - pozostało Ci ze starych czasów?
Miałam ostrą i czasem złośliwą wymianę słów, ale było to w jakiś sposób uczciwe: kogoś wkurzyłam, ktoś mnie, padną słowa: głupi, głąbie i tyle, na tym koniec. Ty jednak jesteś kulturalny inaczej :-( W kolejnych 5 czy tam ile postach potrafisz dosr... a "kapustka", a " kapusta mondra" itp. To jest po prostu obrzydliwe. I tak jak napisałam wykręcasz kota ogonem, a sam kręcisz się jak kot za ogonem.

Teraz polecisz na skargę do mamusi,a pewnie już nie żyje to adminowi się wypłaczesz jaki to pokrzywdzony jesteś.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-07 19:22

>Po czym poznajesz "płytkie myślenie". Twoje jest za głębokie, jesteś jak kret, który ma od wewnątrz rozpieprzyć coś co działało bez Ciebie i bez >ciebie będzie działać.


Po takich wpisach ja Twoje.
I braku Twojej kultury osobistej. pisząc do kogoś "ciebie" zawsze pisze się z dużej litery. Ale gdy brak kultury to takie coś to drobiazg.

>Poczytaj co znaczy słowo "aferzysta" - jest tylko do ciebie adekwatne. Nie interesują mnie uwagi na mój temat nawet te pozytywne, zwłaszcza, >że trudno abyś kogoś "poznawał" jak go nigdy nie znałeś.
>Wszędzie węszysz, czepiasz się słówek, dogryzasz, elegancko ubliżasz. Wydaje się facet ale zagada, zatruje, zaplotkuje i zawsze szpilę wsadzi. >Dowcip jak w podstawówce. Podobno byłeś na wielu forach i co już je rozpierniczyłeś czy ciebie wypierniczyli? Wg. mnie jesteś zwykłym >
>prowokatorem - pozostało Ci ze starych czasów?


Biedna Rea - pierwsza dama wredności na forum oczywiście po bober. I dostała po uszach od zwykłego prowokatora :-))))

>Miałam ostrą i czasem złośliwą wymianę słów, ale było to w jakiś sposób uczciwe: kogoś wkurzyłam, ktoś mnie, padną słowa: głupi, głąbie i tyle, >na tym koniec. Ty jednak jesteś kulturalny inaczej :-( W kolejnych 5 czy tam ile postach potrafisz dosr... a "kapustka", a " kapusta mondra" itp. To >jest po prostu obrzydliwe. I tak jak napisałam wykręcasz kota ogonem, a sam kręcisz się jak kot za ogonem.


To nie ja wspomniałem że nazywałem elle od głabów To Twoja prowokacja.. To Ty prowokujesz . Napisałem Ci nie prowokuj!

>Teraz polecisz na skargę do mamusi,a pewnie już nie żyje to adminowi się wypłaczesz jaki to pokrzywdzony jesteś.


To co piszesz to już jest wredne jak TY
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-07 21:16
Pomyliłam się i dlatego napisałam z DUŻEJ litery "ciebie". To nie "brak kultury" - dla mnie jesteś z malutkiej literki :-) Nie pisałam do "kogoś" tylko do ciebie :-)
Bober, Rea, Rea, Staruszka, Rea, Barbara, idt, itp. wybitnie rzeczowa odp. :-) Za dużo o mnie myślisz :-)
Powinieneś pisać tylko w marzeniach, bo to co piszesz to marzenia :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-07 23:18
http://www.youtube.com/watch?v=ItKxVNUFKYI
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-08 19:48
Zaliczyłam księdza uuuuuups tj po kolędzie,zastanawiam sie co oni później robią z tymi pustymi kopertami?Sprzedaja puste na Allegro czy jak?;-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 00:32
U mnie tez dziś był po kolędzie. Zauważyłam, że coraz krócej trwa wizyta, aby odwalic, wziąśc co trzeba i wyjśc:(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-09 00:38
Wybacz, ale czy ksiądz kiedykolwiek upomniał się o kopertę? U  nas braciszkowie mówią, że jak ktoś daje, a później wypomina, że dał, to lepiej niech kasę zachowa dla siebie. U mnie kolęda będzie w czwartek. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 00:39
Lidian witaj:)
Nigdy żaden nie upomniał sie o kopertę.Smutne jest to, iż kolęda nie taka jak dawniej.Jakby na odpieprz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-09 00:43
U nas jest ok. Bardzo lubię braciszków. Kiedy zupełnie nie mogłam wychodzić z domu, to przychodzili do mnie. Teraz tak "z rozpędu" też od czasu do czasu braciszek przychodzi. :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 00:46
Jaka ta koleda by nie była, nie wyobrażam sobie nie poświęconego domu i rodziny. Dla mnie to nie jest rytuał odziedziczony z pokolenia na pokolenie, lecz głęboka potrzeba i wiara.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-09 00:48
:-))))))))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 00:51
Lidzia, tutaj chyba pisanie o wierze jest nie na miejscu.Tak wyczytałam z wielu postów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-09 00:55
Dlaczego? Są tu różni ludzie i nikt nikogo nie pyta o wiarę. Kto chce to z własnej woli o niej mówi. A że są przeciwnicy? To normalka. :-)
Ja się tym nie przejmuję. Porozmawiać można z każdym, niezależnie w co lub kogo wierzy. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 00:58
Ok :-)

Ja modlę się nawet do moich dziadków. Tyle lat juz ich nie ma, a ja wierzę ,że będąc blizej Boga.....pomagaja mi w kłopotach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-09 01:03
Kiedy odchodziła moja mama, to ciągle widziała i wzywała swoich nieżyjących rodziców, brata.... kto to wie, może do nas przychodzą, tylko nie zawsze ich widzimy, a nawet jak widzimy, to oddalamy takie myśli od siebie bojąc się być posądzonymi o śmieszność lub coś jeszcze gorszego.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 01:12
Sądzę,iz Ci którzy negują i oddalaja od siebie własnych przodków i pochodzenie nie potrafią spojrzec w swoje własne Ja.W myslach ubarwiaja własny obraz, widząc go w krzywym zwierciadle. Stąd się bierze niezrozumienie innych, niechęc do ludzi i ich ignorancja na nich. Myśla że żyją w czasie realnym , jednak w/g mnie jest to "sen na jawie".
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-10 03:12
Jak dla mnie to jest zbyt niejasne :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-09 19:57
http://www.youtube.com/watch?v=bANNbcRYV-I
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 20:06
Szukałam w necie ile jest gatunków róż.Te kwiaty są i będą zawsze modne i na czasie.

Ja od wielu, wielu lat przymierzam się do bonsai.

http://stressfree.pl/drzewko-bonsai-malym-dzielem-sztuki/
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-09 20:08
I  wiele lat trzeba nad nim pracować, aby wydobyć piękno. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 93) (1875274 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill