www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 96) (1878517 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-19 12:17
Odniosłem podobne warażenie . I pomyślałem o odmiennym spojrzeniu i odmiennych argumentac z powodu różnicy w czsie pisania :-) " dzień i noc".
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 12:48 Zmieniony 2013-01-19 12:54
Staruszka123 napisał/a:

>NORBUS CO TY ZA BREDNIE WYGADUJESZ?ON ZAMKNELI SIE W SOBIE?PRZYPOMNIJ SOBIE SWOJE MŁODE LATA,JAK WTEDY WYGLADAŁO TWOJE ZYCIE I PODOBNYM TOBIE?PAMIETASZ JESZCZE?JAK NIE POGADAJ Z INNYM ON,TERAZ MACIE NET,DOSTEP DO WIELU MIEJSC MOZE NIE WSZYSTKICH ALE NIE POWIESZ ZE NIE JEST LEPIEJ I ZE TOLERANCJA I SPOJRZENIE NA ON JEST INNE.


Staruszko, mnie posądzasz, że nie czytam ze zrozumieniem, a ty za to czytasz po łepkach, aby tylko uszczypnął... Ja  nie raz przyznałem się do tego błędu, a ty, nie, choć nie zawsze masz rację... O tolerancji się lepiej, przede mną nie wypowiadaj, ponieważ, moim zdaniem,  nie wiesz w ogóle co te słowo oznacza... A ja tego tematu nie zacząłem, tylko Lidian...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-19 11:39

>w tej chwili wyciąga rękę po pomoc


Wazżniesze jest co z tą ręką zrobimy
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 12:39
Tu, na tym forum, nigdy się nie zrozumiemy, ponieważ większość stałych bywalców nie stara się zrozumieć siebie nawzajem...
Jak ktoś napisze coś, co warte jest dyskusji, przeważnie nigdy nie ma dyskusji merytorycznej a tylko przechodzi do zwykłej bezsensownej pyskówki, i to w każdym wątku, prowokacja za prowokacją...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 18:25

>...nigdy nie ma dyskusji merytorycznej a tylko przechodzi do zwykłej bezsensownej pyskówki, i to w każdym wątku,...


A gdyby tak założyć nowe wątki (kilka) i odciąć się od tych starych? :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-19 18:41
To jest myśl :-) ale zdaje mi się, że zawsze ktoś wsadzi swoje złośliwe 3 grosze. Poza tym najwięcej o "merytorycznej" dyskusji piszą ci co chyba nie wiedzą co to znaczy.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-19 18:44
Trafiłaś w sedno. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 18:46
A moze nie, bo jak zdążyłam zobaczyć, to wszyscy mają powoli tego dość?
Jeśli nie to załóżmy wątek jeden taki specjalny na dowalanie sobie i wywalanie języka i granie na nosie, pisanie na płocie jesteś gUUUpi -pia.:-) I jak kto chce niech się tam trzaska ze sobą, ale gdzie indziej nie.:-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 18:49
Już jest taki wątek.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 18:50
Który?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-19 18:50
To zadanie chyba miał spełniać wątek "pakt o nie agresji" :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 18:52
Pakt o nieagresji, to z nazwy pakt o NIEagresji.:-) Nie czytałam całego, sorki.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-19 18:53
To załóż o agresji i nawtykaj jako pierwsza :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 18:58
Myślę , że tworzenie nowych wątków do kłótni nie ma sensu, bo jak przychodzi co do czego , to i tak we wszystkich wątkach jest śmietnik.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 19:05

>Myślę , że tworzenie nowych wątków do kłótni nie ma sensu


Może ma, może nie ma, nie wiem. To byłaby próba skanalizowania agresji, frustracji, niechęci. walka na słowa jest czasem jak walka na szpady.:-) Kiedyś walczący tak wychodzili z pomieszczeń na ubitą ziemię.:-)))))
Lubiący spokój zostawali w środku.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 19:11
Takie były moje założenia kiedy powstawał pakt o nieagresji.

>Kochani zawrzyjmy pakt o nieagresji, bo nam się forum  rozleci. Przecież tak naprawdę, to się lubimy. Mam propozycję we wszystkich wątkach mówmy ściśle  na temat, a w tym poście wypowiadajmy swoje pretensje i różnego rodzaju docinki, które w tym miejscu mogą być nawet złośliwe. Może to stałoby się nawet zabawne. Proszę o opinię co o tym sądzicie. Pozdrawiam serdecznie. .


<
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 19:15
No to wszystko jasne i wszyscy naładowani złością na innych na cały świat do boju.:-))) :-))) :-)
chyba, ż ich nagle śmiech ogarnie.:-))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-20 02:27
w-zetko. Popieram Twój pomysł całym sercem. Załóż taki wątek. UBITA ZIEMIA . Super pomysł i wiadomo o co chodzi. Ja nieśmiało podpowiem treść wpisu. wyzywam na pojedynek słowny ........ jeśli nie podejmie rękawicy nieczh zamilknie na wieki. Coś wtym sensie . Ty wymyślisz to najlepiej .... czekam z niecierpliwością na jeden z pierwszych wpisów. Bo tytuł o nieagresji mija sie z prawdą.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-01-20 09:46

> Popieram Twój pomysł całym sercem.


Lepiej uważaj z tym z tym całym sercem, bo Ci na nowym wątku Jovitka oczy wydrapie, hihihi:)Burza będzie!
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 19:01
Nie mam komu, ale pomyślę dziś o tym, co na takim "płocie" napisać.:-))))) Chyba, że ktoś aktualnie naładowany złością się znajdzie i rozpocznie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-19 19:27
Poniżej cytuję, jaką konkluzją zakończyłem swój poprzedni post. Dla jasności pogrubioną czcionką zaznaczę najważniejsze.

>Ponieważ ta dyskusja prowadzona była w wątku "Nocne rozmyślanie", uważam że warto zastanowić się w dzień, jak wygląda  życie na Forum.


Zatem nie wypowiadałem się merytorycznie nad przesłaniem Lidian, ale nad sposobem prowadzenia dyskusji, która - jak zwykle na tym Forum - zamieniła się w osobistą animozję .
Uważam, że najwyższy czas, aby wszelkie kłótnie przestały dominować na tym Forum. Już tyle razy był zgłaszany postulat, by to zakończyć, ale nadal znajdzie się ktoś, kto nie potrafi powstrzymać się od złośliwych uwag lub co gorsza, wypacza sens cudzych wypowiedzi.

>Do ostatnich postów w tym temacie pasuje porzekadło: widzą belkę cudzym oku...
>Nach.. jak zwykle napisał cały referat i co z niego można wyczytać? Tylko tyle, że brak mu obiektywizmu i jakoś nie zauważył, że ktoś nie odpowiedział merytorycznie tylko doczepił się "sprawny czy nie", może "mało niesprawny"?


Akurat wspomniane "porzekadło" jest wersetem biblijnym i brzmi on dokładnie inaczej i w oryginalnej formie pasuje ,jednak do sytuacji, gdy widzimy cudze błędy, a nie dostrzegamy własnych.
>Tu, na tym forum, nigdy się nie zrozumiemy, ponieważ większość stałych bywalców nie stara się zrozumieć siebie nawzajem...

>Jak ktoś napisze coś, co warte jest dyskusji, przeważnie nigdy nie ma dyskusji merytorycznej a tylko przechodzi do zwykłej bezsensownej pyskówki, i to w każdym wątku, prowokacja za prowokacją...


Wystarczy, aby każdy z nas nabrał dystansu do samego siebie. Nikt nie jest idealny i każdy ma prawo popełniać błędy, lub niefortunnie się wypowiedzieć, ale to nie powód, aby używać to jako argumentum ad personam. Co innego, gdy robi to celowo, więc należy z tym skończyć.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 19:35

> więc należy z tym skończyć


Pax i amen:)  i idę oglądać w tv o co niejaki pan Giertych oskarża niejakiego padre Rydzyka.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 19:37

>Pax i amen:)  <


To jakoś mi nie pasuje do tego co idziesz oglądać. :-))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 19:55
Wam nic nigdy nic nie pasuje, wam zależy tylko na kłótni, ja też wylogowuję się i wyłączam komputer, idę na  koncert, Bibi Kinga, który dostałem w prezencie od przyjaciela...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 20:00
Norbi, a czy pax i amen pasują do Rydzyka i Giertycha? :-) No sam powiedz?:-) A to o to chodziło, nie o zaczepkę. Miłego wieczoru życzę.:-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 20:04
Wiem... :-) w-zetko...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-19 19:57
Wcale nie pasuje. :-)Zapewne padre Rydzyk nadstawi drugi policzek po chrześcijańsku, bo Giertych zamierza sądem uderzyć. Potem jak odmówi modły, to odda Giertychowi prawym prostym.:-) Do tego wtrącą się inni politycy i będzie akcja. Policzek, modły, policzek, cios, policzek, modły, policzek, cios itd.:-)
Wróciłam się wylogować. Na razie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-19 20:00
PA. :-))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 20:11
jakie pa??? Ja się nie żegnam...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-19 20:09
hihihihihi, cały Król Moherów, modły, policzek, cios, polityk, sąd... i tak w koło Macieju...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-20 10:19

>Wcale nie pasuje. :-)Zapewne padre Rydzyk nadstawi drugi policzek po chrześcijańsku, bo Giertych zamierza sądem uderzyć.


Raczej Giertych zaczął po chrześcijańsku. Straszy Rydzyka Dekalogiem.

>- Pozew przeciwko o. Rydzykowi jest już prawie gotowy, trafi do sądu w ciągu najbliższych kilkunastu dni - powiedział na antenie TVN24 były wicepremier Roman Giertych. Jak przekonywał, nie jest to działanie wymierzone przeciwko Kościołowi. - Jestem katolikiem i nigdy Kościoła nie będę atakował. Jednak nie może być tak, że sutanna chroni człowieka przed odpowiedzialnością. Bronię swojego dobrego imienia - podkreślił Giertych.


>- Nie może być tak, że sutanna chroni człowieka przed odpowiedzialnością za złamanie ósmego przykazania; bo to było oszczerstwo - powiedział Giertych. Jak wyjaśnił, pisząc list do przełożonego o. Rydzyka, liczył na właściwą reakcję, "tymczasem w Radiu Maryja odbywają się seanse nienawiści" na jego temat.


Cały tekst tutaj.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-01-20 10:24
W ciekawych czasach żyjemy. Patrząc od strony formalnej, to świecki człowiek przypomina księdzu o przykazanich, a świecki sąd ma karać za ich nieprzestrzeganie.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-21 03:19
Strach rozmyślać. Lepiej zmyślać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-21 13:52
O niespokojnym człowieku

- Pewien człowiek poszedł kiedyś do Proroka. Nie zdążył otworzyć ust, a ten powiada:
- Przyszedłeś, żeby zapytać mnie, czym jest cnota.
- Skądże o tym wiesz?
- Widzę bowiem, żeś napięty i niespokojny. No to słuchaj. Żeby dowiedzieć się, czym jest cnota, spytaj o to swego serca. Cnota jest tym, dzięki czemu dusza cieszy się spoczynkiem, a serce spokojem. Grzech przynosi niepokój duszy i rozterkę sercu. Nie trwoń czasu na rozpytywanie na prawo i lewo, czym jest cnota, ale żyj nią! Odpowiedź dostaniesz z własnej duszy i serca.

Tradycja muzułmańska
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-21 22:03
W każdej mądrej opowieści jest prawda...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-01-23 00:10
> zachęcam do wchodzenia tutaj w bezsenne noce.
Nie jest to noc bezsenna, bo spać mi się chce, ale nie czuję się najlepiej. Jakby mnie rozłozyło, to pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-01-23 03:30
W-zetko, poprawy zyczę, wraz z wielkim usmiechem:))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-23 13:09
To podobnie masz jak ja. Może razem odegnamy od siebie czajace się dookoła wirusy grypy . No to leczmy się, ja stosuję naturalne metody leczenia :-)
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-24 22:20
takiej głębokiej nocy jeszcze może nie ma ...

ale tak mysle.... jakby wyglądało życie...gdybysmy siebie nie mieli na co dzien...kochających....skaczących sobie do oczu ale tylko z sympatiii

byłoby smutno
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-25 01:28
ewelka chyba mylisz droczenie ze skakaniem do oczu :-)
Nadrzędny Autor ewelka Dodany 2013-01-25 08:21
...no wiesz...zalezy kto ile ma wzrostu...zeby trzeba skakc sobie do oczu...a nie głęboko spojrzeć...

:-):-):-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-24 09:33
Widzę, że noc minęła spokojnie, bo nikt nie rozmyślał. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-24 12:37
Ja ugotowałam to co zaplanowałam.Jestem po wizycie u lekarza.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-24 13:04
Ja też. :-))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-25 21:52
"Umysł żywi się ciszą nocy"- Pliniusz Młodszy

Dobrej ciszy Wszystkim :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 00:12
Cisza, to także są dźwięki... Pamiętaj, Sonka, o tym :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-26 13:01
Norbi, czasami cisza, ma takie brzmienie, że jest jest nie do zniesienia.
Chyba nikt takich jej dźwięków nie lubi :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-26 13:03
LUUUUUDZIEE DAJCIE SPOKOJ,NIE PISZCIE ,NIECH SE TA PARKA ŚWIĘTY I PREZIO POPISZĄ DO SIEBIE,PONARZEKAJA NA STARYCH I NOWYCH FORUMOWICZOW MOZE COS DO NICH TRAFI.

SONKA DAJ SPOKOJ-NIE ZROZUMIAŁ.;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 13:45
Staruszko, skończ pluć jak jadowita kobra, OK????
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-26 13:50
KOBRA NIE PLUJE A KĄSA,I NIE ATAKUJE CZŁOWIEKA NO CHYBA ZE ŚWIĘTEGO.
http://portal.dobresciagi.pl/zwierzeta/kobra-krolewska-najwiekszy-jadowity-waz-swiata/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 96) (1878517 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill