www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 97) (1868833 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 14:13
-->>kobra. Posiada miecz, który przypomina końcówkę ogona grzechotnika, może używać go też jak bicza. Pluje też kwasem. Poczytaj więcej, kliknij tu...<<--  
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-26 15:00
NORBERCIE SWIETY PRZECIEZ TO OPIS FILMU BAJKI,FILM TO FIKCJA W FILMIE NAWET KROWY LATAJA.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-26 16:05
Krowy latają we filmach iii w twoim umyśle.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2013-01-27 21:05
Oj, Oj, Oj,
"Mamo, chwalą nas,  kto?
Ja was, wy nas"

Witam  Was , moi mili znajomi i mniej znajomi lub jeszcze wcale nie znajomi :-)
Od pewnego czasu nie wchodzę tutaj, przechodzę już domową rekonwalescencję poszpitalną, i ....czasem czytam, czytam, i czytam i ......dochodzę do wniosku, że cosik mnie ominęło.!
I cholerka, nie wiem czy żałować, czy się jednak cieszyć, że nie zabierałam głosu.
nie wiem, czy mam pisać "usprawiedliwienie" czy nie,  :-) :-)  bo wchodząc tu dziś  doszłam do wniosku, że ominęła mnie "przyjemność" poznania największego z największych i najsurowszego z możliwych profesora "starej daty".
Już  widzę tę linijkę w jego dużych rękach, przechadzającego się z klasy do klasy =czyt, z kącika do kącika, ustawiającego wszystkich po kątach i dającego po łapach za złe odpowiedzi czyt. wypowiedzi.
Aż włos mi się jeży na głowie, że tak można  oceniać wszystkich źle, jak to niestety robi WNK. Co zdanie , to krytyka każdego.
UFFF,  
Zastanawia mnie tylko, czemu tak się dzieje, że człek tak inteligentny, mający przebogatą wiedzę (jak sam o sobie pisze), nie rozmawia z innymi, lecz narzuca wręcz własne zdanie każdemu napotkanemu na forum, że tylko jego racje i zdanie są najbardziej trafne.
A czy  szanowny WNK  dostrzega gdzieś  różnorodność poglądów swoich rozmówców tu na forum???
Jesteśmy mimo wszystko różni, rożne mamy doświadczenia życiowe, pochodzimy z rożnych środowisk, mamy rożne wykształcenie.....

i  sztuką wielką jest ...rozmawianie ze wszystkimi i szanowanie  różnych poglądów.
Można się nie zgadzać, ale szacunek nade wszystko.

Tyle w temacie.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-01-27 21:09
Klarysko, witam i zyczę udanej rekonwalescencji :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-27 21:24
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2013-01-27 21:28
:-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-27 21:28
witam. Myślę ze to mnie dotyczy ten WNK. Sądzę , że zrobiłaś to co dyktował rozsadek. Nie dolewałaś oliwy do ognia. Na pewno dobrze zrobiłaś pisząc ten post.
Przynajmniej jasno i bez wyzwisk przedstawiłaś swoje zastrzeżenia. A zdrugiej strony źle. Bo brakowało tu rozsadnych wypowiedzi, wyważonych propozycji.
Mam nadzieję , że szybko wrócisz do zdrowia i jeszcze wiele razy podyskutujemy.
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2013-01-27 21:38
Zapewne Panie profesorze, zapewne :-) :-)       

Waldusiu, Myślę  że czasem trzeba dać na luz i nie wymuszać "propozycji poważnych rozmów' , jeno dać upust swobodnej rozmowie.
O wszystkim.       bez urazy:)
I chyba o to w tym całym chaosie  na  forum chodzi. Bynajmniej mnie.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-27 21:47
:-) Jestem za. Szczególnie ten luz mnie przekonuje. I zapewniam niczym mnie nie uraziłaś ladaco ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-27 22:47
W takim razie, na koncept wpadłem taki,
że proponuję dać luzu wam rodaki...

Abyście, usiedli wokół i pomyśleli
aby w złą drogę nie zboczyli...

Tak jak za czasów "Solidarności"
rozmawiać o słowa wolności
i działać dla swej godności...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-28 16:04

>Bo brakowało tu rozsadnych wypowiedzi, wyważonych propozycji.


Dyskusja toczy się na forum (w znaczeniu publicznie), więc "załapię się" na temat.
Ponieważ WNK - pozwolisz Klasyso, że ten skrót użyję - brakowało "rozsądnych wypowiedzi, wyważonych propozycji", śpieszę z pomocą, aby to nadrobić.
Rozsądnie i w sposób wyważony proponuję wyluzować i zaprzestać wzajemnego dokopywania sobie w każdym wątku i przy lada okazji. Amen. :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 16:12
Amen w kościele, ręce złożone,
niechaj na cześć tak będą ułożone...
Na cześć rozsądku i pojednania,
a nie na siebie najeżdżania...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-28 16:56

>brakowało "rozsądnych wypowiedzi, wyważonych propozycji", śpieszę z pomocą, aby to nadrobić.
>Rozsądnie i w sposób wyważony proponuję wyluzować i zaprzestać wzajemnego dokopywania sobie w każdym wątku i przy lada okazji. Amen.<


Jak to się ma do nazywania przez Ciebie forum, na którym piszemy rynsztokiem
Jak to się ma do nazywania przez kiepskiego Walpoza to forum chlewem, a forumowiczki świniami ????

Podaj jeden przykład poważnej rozsądnej wypowiedzi kiepskiego W, czy norbi... coś tam.

Widać jasno, że podstawowym celem jest rozwalenie tego forum i mściwość nie wiadomo za co z przed wielu lat :-( Tak ty jak norbi, Walpoz i fantomy kończycie "robotę" z nudów. Tak z braku zajęcia i problemów. Człowiek pracujący, zajęty swoimi sprawami z problemami życia codziennego nie ma czasu o każdej porze dnia i nocy na złośliwości, a w tej szczególnie wyćwiczył się Walpoz.
Dziwię się tylko Integracji, ale może o to chodzi żeby to forum zamknąć.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-28 18:01 Zmieniony 2013-01-28 18:04
[usunięte]
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 18:35
Walduś,  racja, gdyby tu powrócili ci, co odeszli, to pomyśleliby że to jakieś forum z najbardziej upadłymi ludźmi z rynsztoku... Nie mylić biednych bezdomnych, którzy nie z własnej winy się znaleźli na ulicy...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-28 18:48 Zmieniony 2013-01-28 18:59
Powrócili co co odeszli i najdelikatniej tak o tobie pisali :-(

>Autor eliska Dodany 2009-05-14 00:43<
>Dziwię się ,że ten facet jeszcze wogóle się tutaj odzywa po tym jak jest przez wszystkich traktowany.Jest takie łobuzerskie powiedzonko,którego przez grzeczność nie przytoczę ale< >w skrócie chodzi o to że jak się napluje w oczy to i tak powie że deszcz pada<
>Autor maltabar Dodany 2009-05-10 12:48
>gratyluję megalomanii,naprawdę uważasz ,ze twoje wypowiedzi ,są na wysokim poziomie?<


kiepski uciekł. Obecnie udaje, że czytać nie potrafi: kto dał mu prawo oceniania, mówienia za innych - nikt go nie prosił, delikatnie i nie delikatnie prosili go idź sobie jak ci się nie podoba.
Lidian  potrafi za siebie mówić, ale kiepski ocenia jej poczynania - jakim prawem, jakim prawem zakazuje pisania Basi, Sylwkowi, Eli i właściwie wszystkim, którzy się z nim nie zgadzają?
Bałagan, strach, niechęć pisania, puste forum i ten... to tylko twoje dzieło. Jeden sprawiedliwy co perły.... imitacja i to marna.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 19:06 Zmieniony 2013-01-28 19:14
Eliska i Maltabar, to dwie zagubione duszyczki były, same nie wiedziały czego chciały... Warto poczytać o czym pisali, Zygmunt, Maclisc, Owsian, Eligiusz, Werbena, Willi, gruszka, iza, jkowal, a co piszą Bona Ewuś i wztka, nachbar.... tego nie widzisz, Rea...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-28 19:26
Perly imitacją ale świ.ie prawdziwe . Norbi skończmy już oporządzanie zwierząt i zajmijmy się luzem forumowym.:-):-):-) To propozycja, ale może Tobie coś innego bardziej się podoba.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 19:29
Bardzo, dobra myśl :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-29 09:26
Norbert,od kogo jak od kogo,ale od Ciebie mozna sie spodziewac czegos wiecej,prawda?Co rusz powołujesz sie na "starych bywalcow"(Twoje słowa),ktorych nie ma.Nie przyszło ci do głowy,ze moze nie chca,tu byc,a moze pogorszył sie Ich stan zdrowia,a moze niektorzy z Nich....:-(Jak moze Administrator wielu for(twoje słowa) byc tak niedelikatny,mowiacy o nieobecnych źle?Wiecej sie po tobie spodziewam,niz pogardy dla innych Forumowiczow,chocby byli ciutek "nieudani.:-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-29 11:23
Ja o starych bywalcach, nie napisałem ani jednego złego słowa, tylko o dwóch użytkowniczkach się wyraziłem, że były one zagubione... Poczytaj i przeanalizuj wszystkie posty, tzn. i moje i od rea, a dojdziesz do wniosku, że rea robi wszystko aby człowieka wyprowadzić z nerwów... Owszem, jestem administratorem wielu for, i nigdy nie pozwoliłbym na to, co tu robią niektórzy użytkownicy...   
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-29 13:38
Norbet,nie interesuje mnie co pisze Rea,Nachbar,Walpoz gdy rozmawiam z Tobą.Mam do ciebie stosunek ambiwalentny dlatego tez powinienes pokazac innym i mi ze mozna inaczej,a tym ktorzy nie pisza z takich czy innych powodow dac spokoj.Skup sie,uspokoj nie nalatuje na ciebie a pisze o moich oczekiwaniach,tym wiekszych,gdyz jestes administratorem ale nie tu,tu jestes uzytkownikiem z tymze,powinienes pokazac swoja postawa jak ma sie zachowywac kazdy inny.Świecic przykładem,nie odpowiadac na głupote tym samym.Nawołujesz tych,ktorzy tu byli,ale przeciez maja jeszcze tu konta to w kazdym momencie-gdy zechca!-moga wrócić,nie wypowiadaj sie w ich imieniu,tak jak nie mozna mowic o tych ,ktorych Ty nie lubiłes,bo tak sie nie robi,to zwyczajnie niegrzeczne,nie mowi sie zle,o tych ktorych nie ma.Maltabar i Eliska nie były zagubione,nie wprowadzaj defetyzmu i konfabulacji.Koniec tematu.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-29 14:09
Zostałem zmuszony do napisania zdania o tych osobach, gdyż Rea chce udowodnić że ja jestem tą czarną owcą, wklejając cytaty osób których już nie piszą na tym forum, za ja jedynie pisałem o osobach z którymi miałem poprawne relacje i do dziś mam owe relacje nie zmieniły się, gdyż mam z nimi kontakt...
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-29 17:03
Norbert,czy Zygmunt ma jeszcze "Szkatułe"?Jak masz z Nim kontakt to sie kłaniaj ode mnie.:-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-29 17:16
Zapytam go przy okazji...
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2013-01-29 19:13
Rea , nie ciagnij Norbiego za jezyk bo to co robisz jest celowe aby Norbi stad odszedl a ja ci to mowie ze bedzie odwrotnie,
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-29 22:05
Wilii coś ci oczka zasłoniło - to przytnij :-) Przeczytaj wszystkie posty - od początku moje i norbiego to raz. Dwa, guzik mnie obchodzi czy on będzie czy nie - można się pośmiać. Trzy,
jak obiecałam( tak jak i kilka innych osób), że na jego posty nie odpowiem to tak robię :-) Cztery, inteligentnego, z taką jak to on pisał "znajomością psychologii" nikt  nie jest w stanie pociągnąć 

>za jezyk".<


Pięć, to niestety on ciągle mnie zaczepia i pisze do mnie:(
To człowiek, który chwali się nawet tym co powinien ukryć :-(
Sam ciągle powołuje się na jakieś stare nicki, do tego zwyczajnie kłamie.
TY też zapomniałeś tak jak on jakich słów używacie - bardzo podobne do kiepskiego - taki zbieg okoliczności - nie sądzę.
Sam pisał jaki b. zajęty, ile to for ma itd. to czego tutaj pilnuje?
A Ty w jakim celu jesteś?

>Socjopata.<
>Definicja podana w sposób ludzki.<
>Tak więc społeczeństwo widzi sympatycznego, energicznego gościa, a w rzeczywistości to pozory – pod tą maską kryje się osoba, które nie posiada sumienia i poczucia< >odpowiedzialności. Po przekroczeniu, złamaniu panujących zasad nie odczuwa wstydu ani nie poczuwa się do winy za swoje działanie.<
>Socjopata nie jest szczery, kłamie i manipuluje innymi dla osiągnięcia swoich celów<


TO jednak pasuje na pewno do kiepskiego W.
A  to mi kogoś przypomina:

>Autor Willi Dodany 2009-01-14 13:41<
>Wiara, Kościół i życie, to są trzy naj, naj, najważnejsze sprawy, ale w tym wątku nikt z dyskutatów nie dorósł do tych tematów, lepiej będzie jak pójdziecie sobie do "kawiarni"< >PODYSKUTOWAĆ o sprawach, no, że się tak wyrażę o d..ie Marynie... Lub zjeść albo wypić coś "WIRTTUALNEGO".<

Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-28 17:49
[usunięte]
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-28 18:02
Mnie się zdaje, że Nach... do ciebie pisał, abyś skończył z tymi wyzwiskami i złośliwościami.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-28 20:22

>Nachbar troszke spózniona to propozycja. WIESZ NACHBAR JA IM TO CAŁY CZAS MÓWIE.


WaldusNieKiepski, łatwiej to napisać, niż zrobić, a tym gorzej, jeżeli nie robi się to samemu. Uważam, że wystarczyło to raz napisać/powiedzieć i bez względu na okoliczności, samemu cicho siedzieć. Jestem pewny, że stosując taką metodę wytrąca się rozmówcy oręż do walki słownej. Nawet nie wiem co by napisał, trafi to w próżnię.  :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-28 20:25
Nachbar, czasami trzeba dac raz ,a dobrze komus do zrozumienia, iż świat nie kręci sie wokół niej. Potem...jak napisałeś: ignorowac:)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-28 21:01
Będę pózniej.Idę do kapieli:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 21:54
Zaś ta moja dziołcha idzie sie kąpać, a jo jyj zaś bynda plec mył...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-01-28 22:00
O kurde , wy tu się od godzny pluskacie ,
A ja muszę samotnie grać w gacie ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-28 22:12
Niy martw się synek, jutro pójdymy oba myc Bonie plecki, ty z przodu a jo z zadku... :-p
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-03 04:02
No i gdzie ta ochotniczka do kąpieli?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-02 02:56
Nachbar może i trafi w póżnię, wszystkim wiadomo , że kobieta próżną jest. A zgodność miedzy kobietami jest przereklamowana ;-) i mimo umowy pełne są zmowy. Ja przynajmniej wiem czego chcę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-02 20:25
Szymborska Wisława

Konkurs piękności męskiej

Od szczęk do pięty wszedł napięty.
Oliwne na nim firmamenty.
Ten tylko może być wybrany,
kto jest jak strucla zasupłany.
Z niedźwiedziem bierze się za bary groźnym (chociaż go wcale nie ma).
Trzy niewidzialne jaguary padają pod ciosami trzema.
Rozkroku mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Bija mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-02 22:45
Rea,Choc goni nas czas jest tez teraz.To film o przemijaniu.Ciekawa jestem,gdyby komus z Was lekarz powiedział ,ze nie doczekacie swiat Wielkanocnych,jak wtedy spędzilibyscie ten czas,ktory został?Reakcja chyba w kazdym przypadku bylaby podobna.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-03 09:10
O jakim filmie Rea mówisz?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-03 11:42
chyba o "Choc goni nas czas".
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-04 11:50
Nikt nie zabrał głosu,widac temat zbyt śliski.Moze troche ja.Cieszymy sie kazda chwila,tym bardziej ze stan Zony jest powiedzmy zniżkowy.Niedawno kolejny rzut,dlatego,chociaz ona jest zarejestrowana na bardziej kobiecym portalu to pisze ja Jej słowa,palce szybko dretwieja.Siedze przy niej gdy chocby przeziebiona,SM owcy wiedza o czym mowie i nie wyobrazam sobie zeby taki człowiek jak ona nie miał przy sobie kogos bliskiego.Dzisiaj nie wiem kto pierwszy odejdzie,przeciez moge ja mimo ze zdrow,niezbadane sa wyroki Pana,jedno jest pewne,planujemy a to wyjazd do kina a teraz nawet wakacje.Cieszymy sie kazdym danym razem dniem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-04 12:12
Właściwie to taki post mile by był również widziany w wątku miłość, bo moim zdaniem, to właśnie jest ta najprawdziwsza miłość. Pozdrawiam Was serdecznie. :-)
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-02-04 12:22
Dziekujemy.Jeszcze jedno a co widzimy czesto.Dlaczego,ci ktorzy sa w ciezkich stanach sa sami lub czesto zostaja sami,łatwiej jest niesc ten balast gdy ktos jest obok.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-04 12:30 Zmieniony 2013-02-04 12:32
Czytając ten piękny post Easy przypomniałam sobie, że ostatnio widuję więcej mężczyzn opiekujących się żonami. Dawniej mówiło się, że jest odwrotnie. Często spotykam w moim mieście takie pary w kościele , w sklepie i na spacerach. Mimo niełatwego życia są uśmiechnięci i życzliwi.
Widocznie na świecie jest coraz więcej fajnych facetów. :-))))))))))))

Tak Easy masz rację, razem łatwiej. Znam to z własnego doświadczenia.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-04 16:31
Easy,
nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem. Jutro minie 11 miesięcy kiedy zostałem sam.
O chorobie (nowotwór) dowiedzieliśmy się na początku grudnia 2011 i już pierwsze oceny lekarzy to "3 miesiące" a onkolodzy dali skierowanie do hospicjum.
Nie dopuszczałem takiej myśli i walczyłem ale nie myślałem o tym co Ty słusznie robisz - cieszyć się każdym dniem wspólnie przeżytym.
Paradoksalnie, minione ponad 40 lat wspólnego życia straciło swoje znaczenie, bo teraz nasze wspólne chwile liczyłem na dni, godziny, minuty.
I wiele bym dał za jeszcze chwilę. Ile jeszcze chciałbym Jej dać, powiedzieć.
Easy, daj swojej żonie jak najwięcej miłości - tego nigdy za wiele.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 17:41
Ja miałem też narzeczoną, była dla mnie wszystkim, lecz Pan zabrał mi ją do domu swego, tydzień przed ślubem i weselem... Też dałbym wszystko, aby być przy niej...
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-04 17:43
A ja sie boje odejscia....nie o siebie,a o tych,ktorzy zostaja....trudno sobie później radzic z pustym miejscem przy stole.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-04 18:38
Ja z moją narzeczoną, byłem związany od dziecka... byliśmy przyjaciółmi, a gdy dosiedliśmy do pełnoletności, to zbliżyliśmy do siebie no i zrodziła się nie tylko przyjaźń a także miłość... Lecz, wspólne plany, niestety, legły w gruzach, powód, nagła śmierć mojej miłości...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 97) (1868833 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill