www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 11) (207349 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-10 00:36
zobaczymy, czy z właściwej strony, gdyż każdy obalony możnowładca to samo myślał, a jednak się pomylił...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-09 19:05
Norbi, odpowiem Ci inaczej :

niebo i piekło

Pewien człowiek zagadnął kiedyś Boga o niebo i piekło.
- Chodź, pokażę ci piekło - powiedział Bóg i zaprowadził go do sali, w której wielu ludzi siedziało wokół ogromnego kociołka z gulaszem. Wszyscy biesiadnicy wyglądali na wynędzniałych i zrozpaczonych i wydawali się głodni jak wilki. Każdy też trzymał łyżkę, jednak rączka tej łyżki była o wiele dłuższa od ramion biesiadników, toteż żaden z nich nie mógł trafić do swoich ust. Cierpienie wygłodzonych było straszliwe.
- A teraz - odezwał się Bóg po chwili - pokażę ci niebo.
Wkroczyli do drugiej sali, identycznej z pierwszą: był kociołek z gulaszem, byli i biesiadnicy, i te same łyżki z długachnymi rączkami... Lecz tutaj wszyscy byli szczęśliwi i dobrze odżywieni.
- Nie rozumiem - powiedział człowiek. - Skoro obie sale są identyczne, jak to możliwe, że tu każdy tryska radością, gdy tam wszyscy ledwo się trzymają?
- Ach, to proste - odrzekł Bóg, uśmiechając się. -Tutaj nauczyli się karmić nawzajem.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-09 19:11 Zmieniony 2013-02-09 19:14
Stara bajka... Sonka... :-) To znaczy, że to forum jest Piekłem, a inne są niebem.... :-) :-p
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-09 19:14
Norbi, bajki się nie starzeją :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-09 19:16
tzn. w takim razie, że jesteśmy w Piekiełku????
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-09 19:20
I znowu Ci odpowiem kawałkiem wiersza :

Słońce.......


Od innych wymagamy zbyt wiele.
To ten drugi ma być pogodny, przyjazny i sympatyczny.
To on ma mnie podziwiać, nosić na rękach,
Iść dla mnie przez ogień…
Nie wolno mu okazywać złego humoru,
Ani też posiadać żadnych słabych stron.
Biada, gdy on mnie krytykuje. Nawet najmniejszy zawód,
A moje serce nie wytrzymuje.


Phil Bosmans
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-09 19:27
To pasuje do tego fora... :-) :-p
To jest jego atmosfera...
Gdy ktoś powie prawdę,
wszyscy chcą dać mu w mordę... :-p

autor: 62norbi03
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-09 19:38 Zmieniony 2013-02-09 19:50
To ja Ci znowu odpowiem inaczej, Norbi. Pasuje do Twojej teori :-)

Opowieść o pewnej wspólnocie

Znam taką grupę, która liczy tylko czterech członków: Każdy, Ktoś, Jakiś i Nikt. Tak się oni nazywają.
Pewnego dnia była do wykonania ważna praca i Każdy był pewien, że Ktoś to zrobi. Jakiś chciał to zrobić, bo myślał, że Nikt tego nie zrobi, ale Ktoś mu odradził, bo była to przecież robota dla Każdego. Jakiś miał nadzieję, że ktoś to jednak zrobi, ale potem Każdy doszedł do wniosku, że Nikt tego nie zrobi. Kończy się na tym, że Ktoś wini Jakiegoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Każdy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-09 19:54
To manipulacja słowna... A ja nie gram w manipulację słowną....
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-09 22:39
Chłopie a umiesz ty sie czasem posmiac ,zobacz jak to robia dziewczyny,smieja sie radosnie i nie z głupoty a zwyczajnie.Zrob jeden krok ,tak mało a tyle znaczy dla ludzkosci(czy tak jakos Niel powiedział).:-)))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-10 00:03
Zależy z której strony patrzysz... :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-09 22:46
Był sobie Norbi przechera
co to go męczyła forumowa atmosfera
tu za dużo śmichu chichu
'Żebyście padli"myśli po cichu.:-)))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-10 00:30
Piszę pod twoim postem, Easyrider,
abyś w spodnie schował swój "Borer".
Sposobem upominam Cię tym w zgodności,
oby przypomnieć ci o twej nie frasobliwości...
Tu nie Pakt o nieagresji pełen złośliwych słowątek
a Pomysły do zmian na forum dobry wątek...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-10 08:53
Norbi z tego wniosek ze net to najlepszy pomocnik osób z niesprawnością.  A Lidian nastawiona jest pesymistycznie do wszystkiego co dotyczy Norbiego ;-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-10 12:29
Walduś,

Net to pomocnik, do wszystkiego, dla osób z niesprawnością też. Nie korzystasz? :-)

I, Walduś, spróbuj "pokochać" Lidzie :-). To fajna dziewczyna, często o Niej wspominasz, w różnych postach :-)

Nastawienie pesymistyczne typowe jest dla Norbiego...wczoraj chciałam Go wciągnąć w zabawę luźną, ale On swoje...
Czasami trzeba więcej luzu....

Dobrego dnia, Waldi, uśmiechy dwa dla Ciebie :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-10 13:00
Nie widziałem ;-) jeszcze luźnej zabawy (nie czytałem) , a Lidian lubię , wszystkich lubię nawet staruszkę szczególnie gdy dotrzymuje słowa ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-10 14:21 Zmieniony 2013-02-10 14:32
Ja też nikogo nie "nie lubię" a wręcz lubię się z wami przekomarzać... A to, co Walduś napisał kilka postów wyżej :

>Norbi z tego wniosek ze net to najlepszy pomocnik osób z niesprawnością.  A Lidian nastawiona jest pesymistycznie do wszystkiego co dotyczy Norbiego ;-)>


To przyznam mu rację w stu procentach... :-) Nie tylko ja podzielam tą forumową atmosferę a też dużo osób którzy nie mieli sił aby walczyć z tym zjawiskiem... :-)
A co do kochania kogokolwiek przez net, jak to pisze SONKA, jestem bardzo daleki, mogę was co najwyżej bardzo lubić...
A co do wciągania w zabawy kogokolwiek, jak to pisała, znów SONKA, to są inne wątki do tego celu, ponieważ przez takie skoki nastrojowe, w każdym wątku robi się JAK W PAKCIE O NIEAGRESJI, specjalnie, ponieważ zmieniają temat, bo w tym wątku pisze się poważniejszych sprawach a nie o d***e Maryni.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-10 17:04
Norbuniu, a ja i d***e Maryni lubię pogadać, a Ty, chyba niekoniecznie ? :-))
I po co walczyć, jak piszesz, w Syzyfa się chcesz zamienić ?
Eeee....poddaj się formuowej atmosferze, spróbuj zejść z narzekania na Uśmiechnij się :-)
Czasami chociaż :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-02-10 17:08
Norbiemu juz ktos tłumaczył,ze trzeba czasem upuścic troche powietrza,bo inaczej sie udusi.Sonka,widac taki pesymistyczny pesymista,u niego zawsze szklanka do połowy pusta,zawsze rząd to nie-rząd,nie całkiem sprawny wiesza sie na barierkach jak na trzepaku....taki jest.:-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-02-10 17:19

>wiesza sie na barierkach jak na trzepaku....taki jest.:-)<


Dobre to jest :-), :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-10 17:21
Valkiria tym trzepakiem, to w samo sedno trafiłaś. Super. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-10 18:29
Valkirio .Ja to widze inaczej . Jak ktoś (tu Norbi) jest stale atakowany za wszystko i za nic to nic dziwnego że ma trudności ze zwykłym uśmiechem. To taki sposób na samoobrony,  kolce jak jeż i wtedy się luzuje. Ale niestety nadal kłuje.mimo że żartuje :-)
A tematy tylko poważne woli, bo się w tym orientuje szczególnie w barierach. I inna tematyka mniej do niego dociera ;-) /5/ Norbuś
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-02-10 18:40
G... prawda, do niego nic nie dociera, a może taki cwany? Jego jednak nie wezmą do "koryta", bo jak tam by się znalazł to bariery same znikną - wzrok mu się popsuje.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2013-02-10 18:41
Waldus, a ja widze tak.

Po części masz rację, że Norbi jest "atakowany", ale...Norbiemu się NIC nie podoba, na wszystko narzeka, wszędzie węszy podstęp, każdy jest zły...Taki wrodzony malkontentyzm...Najczęściej "ucieka" się od takich osobowości, bo męczą, dołują...

Doceniam Jego orientację w barierach, Jego działanie....ale czy tylko TO jest tematem rozmowy na tym Forum?
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-02-10 18:43
Walpoz,ja to rozumiem tak jak staram sie(!)rozumiec Jego,ale gdy ktos stale marmoli to jest to w końcu nie do strawienia,prawda?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-02-10 18:57

>kolce jak jeż


a propos jeży,
czy wiecie jak rozmnażają się jeże? ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-10 19:42
Cześć Tadeusz.  Wiem jak to z jeźami bywa;) najchetniej robią  To w kuchni (to z dowcipu)

Do Valkiri Sonki , może on jest malkontentem, moźe nie. Sam opowie jak przeczta. Ja sądzę że to nie tak. Nie napiszę tego bo nie jestem wykształcony w tym kierunku. Przekazałem tylko swoje męskie widzenie drugiego mena :-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-02-10 19:55
Waldek,
Nie wiem jaką wersję odpowiedzi znasz ale ja słyszałem
że jeże rozmnażają się
OSTROŻNIE :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-10 20:01

>Do Valkiri Sonki<


Waldi, my jesteśmy dwie :-)

>Przekazałem tylko swoje męskie widzenie <


Gdzie ono jest, Waldi ???? Nie mogę odnaleźć tego "widzenia" :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-10 21:08
I nie odnajdziesz. Chyba ze zmienisz płeć ;-);-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-10 22:01
hihihihi dobre z tą płcią...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-10 22:54
Notbi nie napisałem tego aby pogłebiać Twoje uczucie niedoceniania.
Ty masz jeden cel -usuwaniu barier. Ja natomiast wiem doskonale o tym że powtarzanie tego w każdym wpisie Twoim wpisie, tu na na tym forum zadnych barier nie usunie.  Stwarza tylko nowe, barieray towarzyskie.
Ale widzę zmiany w Twoich reakcjach. Również Ciebie rozśmieszaja te głupotki:)
Co do możliwości tego forum. Pewnie nie mają takich możliwości. Zresztą ta forma forum nie jes zła. A ograniczenia można pominąć.
Tak jak Ty wstawiasz głos tak inni np Dobrasia wstawia fotki. Obrazy zajmują strasznie dużo miejsca na forum . A tu większym powodzenie cieszy się rozmowa.
.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-10 23:02 Zmieniony 2013-02-10 23:12
Doskonale wiem, że samym gadaniem nie usunę barier... Lecz jest takie coś jak to się mówi: "W kupie siła". Więc, ja nie piszę tylko aby popisać się, jak to ja potrafię pisać... Tu chodzi o to, aby, działać razem, jednoczyć się w działaniu...  A co do możliwości tego forum, to jestem w stu procentach pewny, że o to, co od paru lat zabiegali moi przyjaciele, ci co odeszli, bądź przestali pisać, te możliwości są zablokowane, choć nie jestem adminem na tym forum, znam mechanizm działania tego forum od strony panelu administracyjnego... I nikt mi kiciu nie będzie wciskał, że tego albo tego nie da się zrobić... Nie myśl, że teraz jestem na ciebie, zły, ja tylko ci tłumaczę...
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-10 23:06
uważam, ze Norbi jest pasjonatem i stąd Jego dążenia do przezwyciężania barier. Po prostu zaakceptujmy to i po sprawie. Piszę tak, gdyz ja sama niewiele w tym kierunku robię i doceniam Norbiego, za nieustepliwośc. Wszak kropla drązy skałę:)))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-10 23:17
Właśnie, Bona... o to chodzi, że razem, możemy zrobić bardzo wiele, a zaś w pojedynkę nić... Byłaś na forum ISPON-u, znasz tamte możliwości, są o wiele, wiele większe od tego...
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-10 23:19
Byłam i zagladam :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-11 00:17
co prawda, mało tam pisze teraz osób, a powodów tego "wyludnienia" jest kilka... Na początku mieliśmy dużo ludzi, gdyż mieliśmy całkiem inne forum  http://www.napromieniowani.darmowefora.pl/  z którego dużo ludzi przeszło na dzisiejsze, często z powodu lepszych możliwości jakie te nowe forum oferowało, a także rejestrowali się często z czystej ciekawości, ze znajomych z okolicy... W późniejszym czasie, w trakcie działania tego forum, utworzona została strona, lecz ta strona była często obiektem ataków hakerskich, te ataki hakerskie przelały się na forum i to była przyczyna utraty większości postów, i użytkowników... Choć szybko odbudowaliśmy te forum i stronę, dużo ludzi wróciło, to znowu po paru miesiącach dobrej działalności zaczęły się ataki hakerskie, aż pewnej bezsennej nocy, pisałem coś na stronie... I co zauważyłem, że jeden z naszej ekipy administracyjnej coś nie tak robi, lecz wtedy jeszcze nie podejrzewałem go o nic... Skończyłem pracę nad pisaniem wiadomości poszedłem spać... 
Na drugi dzień, telefon się rozdzwonił, wszyscy, jak jeden mąż, mnie informują że strona i pół forum zniknęło... Dobrze, że jak coś piszę na forum lub na stronie to robię kopię bezpieczeństwa (zapasową), to udało mi się po kilku godzinach przywrócić... Te ataki, jednak co jakiś czas się powtarzały. Postanowiłem zapolować na tego hakera... Po kilkunastu nie przespanych nocach doszliśmy z inną administratorką do wniosku, że mamy tego hakera w swojej ekipie, i rzeczywiście tak było, po wykluczeniu tego admina z naszej grupy administracyjnej, ataki ustały, lecz skutecznie zniechęciły te ataki ludzi do pisania... Dlatego, aby dalej działać, przeszliśmy na strony Facebooka... 
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-02-11 00:22
Rozumiem Norbi. Komu przeszkadzało to forum? Chyba jakiemuś "normalnemu inaczej":-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-11 00:40 Zmieniony 2013-02-11 00:43
nie wiem, ale domyślam się, że ta osoba, która nam pomogła zbudować te forum, po prostu, zrobiła te forum i tą stronkę bo uczyła się budować takie strony, a naszą stronę i forum, i nie tylko nasze, obrała sobie jako poligon doświadczalny...  A nas informowała tym, że ktoś nas atakuje... Dopiero, po czasie, jak skończyłem podobne kursy informatyki i budowy stron, też robiłem i kasowałem strony, lecz to nie były takie strony, gdzie ludzie wyrażali swoje poglądy...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-11 10:51
Rozmiem Norbi to tak. Chciałbyś miał możliwość wklejania zdjęć. I przeszkadza Ci tzw. Przez Ciebie układ schodkowy. Poza tym wszystko ok.?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-11 10:57
dokładnie... Administracja obiecała że spełni nasze życzenia, bo nie ja sam o to prosiłem a kilka osób przy następnej aktualizacji, a tych aktualizacji była już cała masa... I nadal jest po staremu...
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-02-11 11:01
Norbi i dalej tak będzie , nic nie poradzisz...chyba:(
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-11 11:04
Na dzisiaj widzę że tylko Ty jeden tego chcesz. I jakie zdjęcia by się tu pojawiły ?. Zdjęcia barier?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-11 11:39
Bo ci, co tego chcieli, już tu nie piszą, poczytaj posty od "maclisc", Zygmunta, Owsian, nachbara (okres kiedy pisali wymienieni) moje posty, jako 62norbi i czapka5... zaznaczam, że nick pisany małymi literami należy do mnie, a CZAPKA5 to już nie mój a Szczerbatego, zembatego, wilkołaka... te nicki to miała osoba która została wydalona z forum, a przy okazji mnie też zbanowano, za to że byłem zmuszony do obrony....
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-11 12:12
Doczytałem się wielu zawiłości w Tej forumowej gestwinie postów.  Jeśli te osoby znalazły sobie inne miejsce gdzie mogą umieszczać swoje zdjęcia,  to tylko wypada mi pogratulować. I życzyć satysfakcji z tego co robią. Tu każdy może pisać co chce, wystarczy przestrzegać net-etykiety.
Dla mnie, to jedyna możliwa forma do oceniania innych.
Kaźdy ma prawo źyć jak chce.
Ale piszac na forum trzeba się liczyć z tym że komuś może nie odpowiadać forma wypowiedzi. Można sie z tym zgodzić lub nie.
Co do zmiany nicka.
Nie mam nic przeciwko. Mam zastrzeżenie tylko do uźywania kilku nicków jednocześnie.
Tworzenie fantomów jest według mnie nie etyczne.
A to że nagle przestaje pisać kilka nickow , może być przyczyną że pod tymi nickami pisała jedna osoba.
To tylko moje rozważania na ten temat i nie są to żadne insynuacje do konkretnej osoby.
/5/
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-11 12:28 Zmieniony 2013-02-11 12:31
owszem, znalazły, u siebie, jeśli chodzi o maclisc http://maclisc.phorum.pl/ u nas i wielu innych forach... A co do tych fantomowych nicków, może masz rację...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-11 13:02
NARESZCIE KIEP-SKI GADASZ DO RZECZY,WIDZE ZE I CIEBIE MECZY TON NORBUSIA,VALKIRIA TO WCZORAJ FAJNIE OKRESLIŁA'MARMOLI"I JESZCZE TO:
"Norbiemu juz ktos tłumaczył,ze trzeba czasem upuścic troche powietrza,bo inaczej sie udusi.Sonka,widac taki pesymistyczny pesymista,u niego zawsze szklanka do połowy pusta,zawsze rząd to nie-rząd,nie całkiem sprawny wiesza sie na barierkach jak na trzepaku....taki jest.:-)"
NIE MOZNA ZAWSZE BARIERZYC,BONA JEST U NORBUSIA WIEC WIDZI ZE KOLOR I FOTY TAM SA ALE CO OPROCZ M A R M O L E N I E .
NORBI OWSIAN TU ZAGLADA,NACHBAR TEZ,MARIOLCIA JAK BEDZIE MIAŁA CHCE TEZ WIEC PO CO TAK BAJDURZYSZ?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-11 13:22
Ja zawsze tak pisałem (mówiłem)  Co kto i kiedy to zrozumiał, zrozumie to już indywidualna sprawa. Meczyło mnie bardziej Twoje bzdurne pisanie. Ale widzę że odpoczynek od forum Ci pomógł i zaczynasz wreszcie widzieć ;-) i pisać jak kazdy co ma coś od siebie do przekazania innym.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-11 13:24
TEZ SIE CIESZE ZE CIE WIDZE I ZE SIE ZGADZASZ Z MOIM PATRZENIEM NA SWIAT.BŁAGAM TYLKO NIE PRZYSYŁAJ MI WALENTYNKI!!!!!!!:-)))))))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pomysły do zmian na forum. (Strona 11) (207349 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill