www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 167) (2281573 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-02-17 14:55
Niby tak, a jednak w świecie pełno rozstań, zdrad itp. Człowiek podobno nie jest z natury monogamiczny. Z drugiej strony niektórzy mają wierność jakby wpisaną w geny.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-17 14:53
No właśnie, a do tego nie ma jednoznacznej definicji miłości i przyjaźni. Wszystko jest subiektywne i dlatego każdy może mówić o własnej przyjaźni (miłości), albo o oczekiwaniach z nią związanych i trzeba to przyjąć. To może jest tak, że każda przyjaźń jest przyjaźnią, jeśli tylko daje poczucie spełnienia.  Każdy inaczej ma ustawiona poprzeczkę dla spełnienia i stąd cała dyskusja.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-17 15:36
no cóż faktycznie każdy co innego widzi w przyjaźni a co innego w miłości, wielokrotnie zraziłam się na tzw przyjaciołach bo póki miałam pracę i kasę to miałam pzryjaciół ale jak straciłam pracę i kasa się skurczyła to przyjaciele się odwrócili, miłość ? no cóż po 10 latach związku to już chyba rutyna a nie miłość ale synek to już miłość- rodzicielska, nie mówię o Was wszystkich tutaj szanowni forumowicze bo myślę że to dopiero zakrawa o dobrą znajomość
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-17 19:34
Kiedyś usłyszałam :
Miłość przyszła i odeszła, dzieci zostały...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-17 19:37
ale dziecko kochamy tak samo, a co do miłości no to coś czujemy do siebie ale czy w tym wieku można mówić o miłości ?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-02-17 19:42
I nie ma znaczenia, czy jest to małe czy całkiem "stare" już dziecko :-)
Tylko, jak mówią - małe dzieci nie dają  spać , duże żyć :-)))
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-02-17 21:04
no w tym przypadku to jedno i drugie, jeszcze się czasem w nocy budzi bo coś złego się przyśniło a w dzień jak nie jest w przedszkolu to potrafi zagadać na śmierć
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-17 22:42

>ale dziecko kochamy tak samo, a co do miłości no to coś czujemy do siebie ale czy w tym wieku można mówić o miłości ?


Nie, nieeee.....o jakiej miłości...:-)))) miłość przychodzi z wiekiem, więc musicie do setki poczekać, hihihi.:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-18 09:47
A CO TO WSZYSTKO MA WSPOLNEGO Z PRZYJACIOŁAMI?;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-02-18 09:54
Przyjaźń i miłość to wzajemne przenikanie się i nie mówię tu układach damsko-męskich, a o bardziej wysublimowanym stanie ducha.
(Nawiasem przyznaję Ci rację, powinniśmy bardziej dbać o tematykę w wątkach, gdzie motyw przewodni jest wyraźnie określony. Choć dygresje są cechą każdej rozmowy - to również fakt.)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-19 11:05
Pewien pies żył w wielkiej przyjaźni z koniem. Obaj wykorzystywali każdą sytuację, aby w jakiś sposób okazywać sobie wzajemną przyjaźń.
Pies przynosił koniowi najlepsze kości, jakie udało mu się znaleźć, podczas gdy koń odkładał na bok psu swoje porcje siana. Kochali się tak bardzo, że aż obaj umarli z głodu.
To ja jestem moim szczęściem, nie ty.
I to nie dlatego, że nie chciałbyś mi go dać,
Ale dlatego, że byłbym wtedy kimś innym, niż jestem.
Nie mógłbym być szczęśliwym wówczas,
Gdybym zmieniał się jedynie po to,
Aby usatysfakcjonować twój egoizm.
Nie mógłbym być szczęśliwy,
Gdybyś krytykował mnie za to,
Że nie myślę twoimi myślami,
Ani nie widzę tak, jak widzisz ty.
Nazywasz mnie buntownikiem.
A jednak za każdym razem,
Kiedy się z Tobą nie zgadzam,
Nie zależy mi na tym, aby zmieniać ciebie.
"Ty musisz być tym, kim jestem".
Nie pozwolić na to,
Abyś mówił mi, kim mam się stać.
Mówiłeś mi, że jestem przejrzysty
I bardzo łatwo o mnie zapomnieć.
Dlaczego więc, użyłeś mojego życia,
Aby udowodnić samemu sobie,
Kim właściwie jesteś?

Bruno Ferrero
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-20 12:27 Zmieniony 2013-02-20 12:30
Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą ;
Każdy stanowi ułamek kontynentu, część lądu.
Jeśli morze zmyje choćby grudkę ziemi,
Europa będzie pomniejszona,
tak samo jak gdyby pochłonęło przylądek,
włości twoich przyjaciół, czy twoją własną.
Śmierć każdego człowieka umniejsza mnie,
albowiem jestem zespolony z ludzkością.
Przeto nigdy nie pytaj, komu bije dzwon:
BIJE ON TOBIE
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-02-20 22:25
Żeby tak jeszcze wszyscy o tym pamiętali.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-01 16:22
Lidka wracaj!!!Rozchorowałas sie czy co?Wracaj nuda tu bez Ciebie.:-))

Valkiria,Sonka Wasze miejsca sie kurzą,czekam chyba nie tylko ja.:-)))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-01 18:32

> czekam chyba nie tylko ja


Zgadza się, ale nie mów Easy, że nudy, bo nie wrócą. :-)
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-01 22:17 Zmieniony 2013-03-01 22:32
Lidka,Valkiria,Ewelka, Sonka, STARUSZKA-(choć wiemy żeś daleko) i wszystkie pozostałe Panie, dziewczyny i lachony- jednym słowem kobietki- powracajcie z miejsc w które Was wywiały wojny,sztormy i burze szalejące na forum , nastaje pora łagodnych letnich bryz i poranków bezwietrznych gdzie łajba się spokojnie kołysze, i choć czasami jakiś biały szkwał przeleci, to nic to , bo nic tak nie zespala jak wspólnie odhaczone  burze, i nie tylko mózgów. Pozostało wyzwolić z objęć swoje cukiereczki i do klawiatur i nie zrażać że się czubią , widocznie- po prostu się lubią. ;-))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-03-02 01:15
Niech kazdy z nas napisze do nich pw.To propozycja.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-02 12:10
TAK SIE DRZECIE ZE MUSIAŁAM SKROBNAC,U WAS POŁIUDNIE U MNIE PIĘKNY RANEK.:-)))TERAZ TYLKO NA JEDNA MINUTKE,NA DŁUZEJ W SWOIM CZASIE,ALE WIDZE WAS!:-)))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-02 12:20
REEEEEEAAAAA GDZIE TY!!!WRACAJ BO FORUM ZASNIE WE WŁASNYCH OCHACH I ACHACH.:-))))))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-02 20:10
poroszę o zatyczki do uszu, ale przyłączam się
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-04 11:35
buuuuuu nikt nie wraca,a na forum szerzy sie martyrologia na przemian z klerykalizmem.Buuu
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-05 18:42
Raczej antyklerykalizmem.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-05 09:52
:-)dzięki Chłopaki,oraz dziękuje za pw.:-))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-05 11:08
;-)) Dzięki Dziewczynko że jesteś ;-
)) witaj z powrotem na pokładzie !!!
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-05 11:19
Rea jest i Val wróciła,jeszcze kilka i bedzie różnorodność.:-))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-05 18:41
Już jest co czytać, ledwo zaległości odrabiam, bo dzis mam tu zasięg. Widać polska B to szczera prawda, a nie złośliwości. Dzień dobry.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-05 18:47
Witaj szpitalne ciasteczko. Pozazdrościłaś opieki ewelce;)?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-05 18:51
Cześć, nie wiem co tam u Ewelki, nie zdazyłam poczytać, bo natrzaskaliście postów, ze ho ho.
Opiekę mam jako taką, lepsza niż neurochirurg, który ciągle tylko zawzięcie  ostrzy skalpele i inne młotki:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-05 18:55
Też nie wiem co u niej. Pewnie net jej padł. U Ciebie jak widzę łączność się poprawiła, oby na dłużej.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-05 19:04
Bo pomyślę, że się stęskniłeś,:-) a co strażnicy moralności wieku dojrzałego powiedzą? Podobno tylko młodość ma swoje prawa, w pierwszej kolejności prawa do strzelania głupot.:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-05 21:17
Z TEGO CO WIDZE TO TERAZ ZA MORALNOSC WZIĘŁY SIE BABCIE I PANIE W WIEKU BALZACKOWSKIM,MŁODZI OPOWIADAJA KAWAŁY,SPIEWAJA I ZARTUJA.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-06 10:10
oj tam moralność, zawsze ta moralność, moralność to dulszczyzna i tyle
człowiek jest młody to za młody a jak dojżeje to nie wypada bo niemoralny
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-12 16:14 Zmieniony 2013-03-12 16:30
Trola, dulszczyzna to inna sprawa, moralność to inna sprawa, a żarty na temat strażników moralności to jeszcze inna sprawa.:-)
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-05 20:19
Witaj W-zetko !!! już w domu uzdrowiona ?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-12 16:11
Niestety, jeszcze mnie pomęczą trochę, a ja ich.:-) Tęsknię za domem i za bliskimi.:-) Za netem bez ograniczeń też.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 08:44
To kiedy z tamtąd uciekasz , już wiesz?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-15 14:06
Jeśli nie będzie niespodzianek, to na początku przyszłego tygodnia wypis. Stawiam na wtorek! :-)
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-15 15:32
To wiosna Cię w domu zastanie :-))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-15 17:56
Albo śniegiem zasypie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-10 13:47
     Dwaj przyjaciele szli kiedyś drogą, która przechodziła przez niebezpieczny i ciemny las. Nagle ogromny niedźwiedź, mrucząc groźnie, pojawił się przed nimi. Jeden z mężczyzn, przerażony, wdrapał się na drzewo i ukrył się w gałęziach, drugi nie zdążył i widząc, że nie zdoła uciec przed zwierzęciem, upadł na ziemię udając martwego. Wiedział bowiem, że niedźwiedzie nie jedzą padliny.
     Gdy niedźwiedź zbliżył się do niego, powąchał go, zamruczał, próbował poruszyć go pyskiem. Biedak wstrzymywał jednak oddech ze wszystkich sił. Niedźwiedź rzeczywiście uznał go za martwego i odszedł.
     Gdy tylko drugi mężczyzna zobaczył, że niedźwiedź znikł za drzewami, zszedł z drzewa, na które poprzednio się wdrapał, i spytał przyjaciela:
- Co ci powiedział niedźwiedź do ucha?
- Powiedział mi, bym więcej nie podróżował z przyjaciółmi, którzy w momencie niebezpieczeństwa, zamiast pomóc, uciekają co sił.

Autor nieznany
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-10 13:59
Adam Mickiewicz
PRZYJACIELE
Nie masz teraz prawdziwej przyjaźni na świecie;
Ostatni znam jej przykład w oszmiańskim powiecie.
Tam żył Mieszek, kum Leszka, i kum Mieszka Leszek.
Z tych, co to: gdzie ty, tam ja, - co moje, to twoje.

Mówiono o nich. że gdy znaleźli orzeszek,
Ziarnko dzielili na dwoje;
Słowem, tacy przyjaciele,
Jakich i wtenczas liczono niewiele.
Rzekłbyś; dwójduch w jednym ciele.

O tej swojej przyjazni raz w cieniu dąbrowy
Kiedy gadali, łącząc swojo czułe mowy
Do kukań zozul i krakań gawronich,
Alić ryknęło raptem coś koło nich.
Leszek na dąb; nuż po pniu skakać jak dzięciołek.
Mieszek tej sztuki nie umie,
Tylko wyciąga z dołu ręce: "Kumie!"
Kum już wylazł na wierzchołek.

Ledwie Mieszkowi był czas zmrużyć oczy,
Zbladnąć, paść na twarz: a już niedźwiedź kroczy.
Trafia na ciało, maca: jak trup leży;
Wącha: a z tego zapachu,
Który mógł być skutkiem strachu.
Wnosi, że to nieboszczyk i że już nieświeży.
Więc mruknąwszy ze wzgardą odwraca się w knieję,
Bo niedźwiedź Litwin miąs nieświeżych nie je.

Dopieroż Mieszek odżył... "Było z tobą krucho! -
Woła kum, - szczęście, Mieszku, że cię nie zadrapał!
Ale co on tak długo tam nad tobą sapał.
Jak gdyby coś miał powiadać na ucho?"

"Powiedział mi - rzekł Mieszek - przysłowie niedźwiedzie:
Że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie".
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-10 14:18
a to z innej bajki

Zajączek jeden młody

Korzystając z swobody

Pasł się trawką, ziółkami w polu i ogrodzie

Z każdym w zgodzie.

A że był bardzo grzeczny, rozkoszny i miły,

Bardzo go inne zwierzęta lubiły.

I on też, używając wszystkiego z weselem,

Wszystkich był przyjacielem.

Raz gdy wyszedł w świtanie i bujał po łące,

Słyszy przerażające

Głosy trąb, psów szczekania, trzask wielki po lesie.

Stanął... Słucha... Dziwuje się...

A gdy się coraz zbliżał ów hałas, wrzask srogi,

Zając w nogi.

Wspojźrzy się poza siebie; aż tu psy i strzelcel

Strwożon wielce,

Przecież wypadł na drogę, od psów się oddalił.

Spotkał konia, prosi go, iżby się użalił:

"Weź mnie na grzbiet i unieś!" Koń na to: "Nie mogę

Ale od innych będziesz miał pewną załogę".

Jakoż wół się nadarzył. "Ratuj, przyjacielu!"

Wół na to: "Takich jak ja zapewne niewielu

Znajdziesz, ale poczekaj i ukryj się w trawie,

Jałowica mnie czeka, niedługo zabawię.

A tymczasem masz kozła, co ci dopomoże".

Kozieł: "Żal mi cię, niebożę!

Ale ci grzbietu nie dam, twardy, nie dogodzi:

Oto wełniasta owca niedaleko chodzi,

Będzie ci miętko siedzieć". Owca rzecze:

Ja nie przeczę,

Ale choć cię uniosę pomiędzy manowce,

Psy dogonią i zjedzą zająca i owcę.

Udaj się do cielęcia, które się tu pasie". -

"Jak ja ciebie mam wziąć na się,

Kiedy starsi nie wzięli?" - cielę na to rzekło;

I uciekło.

Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły,

Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-10 18:19
Ignacy Krasicki

kulawy i ślepy

    

    Niósł ślepy kulawego, dobrze im się działo;

    Ale że to ślepemu nieznośne się zdało,

    Iż musiał zawżdy słuchać, co kulawy prawi,

    Wziął kij w rękę: "Ten - rzecze - z szwanku nos wybawi".

    Idą; a wtem kulawy krzyknie: "Umknij w lewo!"

    Ślepy wprost i, choć z kijem, uderzył łbem w drzewo.

    Idą dalej; kulawy przestrzega od wody -

    Ślepy w bród: sakwy zmaczał, nie wyszli bez szkody*

    Na koniec, przestrzeżony, gdy nie mijał dołu,

    I ślepy, i kulawy zginęli pospołu.

        I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył,

    J ten, co bezpieczeństwa głupiemu powierzył.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-11 18:53
TO JEST NAJLEPSZE-WŚROD SERDECZNYCH PRZYJACIÓL PSY ZAJĄCA ZJADŁY,AKURAT TU TO WIDAC JAK NA DŁONI.:-(
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-11 20:31
przecież prawda z bajek jest odwzorowaniem rzeczywistości poprzez animalizację
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 08:47
Prawda z bajek często bywa oczywista, dużo trudniej jest rozpoznać kto jest kim.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-12 14:16
SIEDZE SOBIE NA TARASIE,SŁONECZKO DAJE,DZISIAJ WOLNIEJSZY DZIEN I MYSLE I CZYTAM KTO TU NAJPIEKNIEJSZYCH SŁOW O PRZYJAZNI UZYWA?JAK MYSLICIE KTO???LIDIAN TYLKO UZYWA BO DALEKO JEJ DO WYPEŁNIANIA TYCH SŁOW.OBURZY SIE PEWNIKIEM JAK ZWYKLE BO TO TAKA SWIETOSC CHODZACA PRZYPADKIEM PO SWIECIE ANIOL.ALE JUZ PODAJE PRZYKLADY.NIBY PRZYJACIOŁKA ELLI A TYLKO NAPISAŁA COS O WIRTUALNEJ KAWIE I GORZALE,NIEGDY JEJ NIE BRONIŁA A JESZCZE DOKŁADAŁA,BASKA KOLEJNA KTOREJ LIDZIA ZŁOTOUSTA NA DOWIDZENIA STOŁEK JESZCZE GORACY ZABRAŁA,A MALWA,MALTABAR TAKIEEE PRZYJACIÓŁKI A GDY TYLKO POSZŁY,MOZE PRZEZ SWOJA OREDOWNICZKE JUZ IM KRZYZYK NA DROGE DAŁA.EEEE PO CO DALEKO SZUKAC.VALKIRIA!!!TEJ TO DOPIERO LIDZIA MIEDZY OCZY WALŁA,A GŁUPIA VALCIA MNIE PROSIŁA NA PW ZEBY LIDZI NIE DRECZYC,ZE TO TAKA DOBRA KOBIETA,WALDUS ZAŁOZE SIE O WSZYSTKO ZE I DO CIEBIE VALCIA PISAŁA,ZEBYS LUDZIOM DAŁ POZYC W TYM NASZEJ MATECZCE FORUMOWEJ.VAL WIDZISZ TY SIE WSZEDZIE ZA LIDZIĄ WSTAWIAŁAS A JEJ WYSTARCZYŁ JEDEN SŁOWNIE JEDEN TWOJ POST KTORY JEJ NIE PASOWAŁ JUZ DOSTAŁAS PO MORDZIE JUZ Z KOPA PO NERACH!!NA CO LICZYŁAS KOBIETO,ZE JEJ MOZNA POWIEDZIEC COS CO NIE JEST PO MYSLI!!!NAIWNAS TY JAK NIEMOWLAK!! WSTAWIAŁAS SIE TEZ ZA INNYMI,I ONI NA CIEBIE DUPE WYPIELI .TAK A LIDZIA UMIE UZYWAC PIEKNYCH SŁOW GORZEJ ZE STOSOWANIEM.NAPISAŁAM DO VALCI CZY DO NIEJ LIDUSIA NA PW PISAŁA CZY SIE ŁASIŁA,JESZCZE NIE ODPISAŁA,MILCZENIE JEST ODPOWIEDZIA!
ZRESZTA ONA W TYM PRZEWODNICZY,BO SAMI PRZYZNAJCIE KTO JESZCZE DUZO MOWI,A GDY POTRZEBA NIE UMIE SIE ZNALEZC,NIE UMIE BRONIC,WSTAWIC SIE....NAUTA,TY TEZ JESTES EKSTRA.JUZ CI NAPISAŁAM ZE WSTYD MI ZA CIEBIE,NIE UMIESZ WSTAWIC SIE ZA MADRYM I DOBRYM, A TYLE MOWISZ O MIŁOSCI I PRZYJAZNI CZY TY ABY NA NIA ZASŁUGUJESZ?NIC WIECEJ DO CIEBIE W TEJ KWESTII NIE NAPISZE.TAK NIE ROBI PRZYJACIEL!!!
ZEBY MOC O SOBIE MOWIC JESTEM CZŁOWIEKIEM TRZEBA NIM BYC,PRZYKŁADEM DOSKONAŁYM JEST NACHBAR,WIE JAK SIE ZACHOWAC,WIE CO POWIEDZIEC,STOI PO STRONIE SŁABSZYCH TYCH Z KTORYCH RESZTA RŻY.BO CO BO JEDNO SŁOWO UZYLI NIE TAKIE,BO LUBIA PANSTWA I MIASTA,BO CHCA SPOKOJU. NIE MA BASI TRZEBA ZNALEZC INNA FORUMOWA BAŚKE???I WY WKLEJACIE PRZYPOWIASTKI O MIŁOSCI O PRZYJAZNI BAJECZKI.WSTYD,PO STOKROĆ WSTYD!!!!!!
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-03-12 20:01
Już wieszcz napisał;"Nie masz teraz prawdziwej przyjaźni na świecie ". Staruszko , gdyby teraz przeczytał te banały które wypisujesz i jak profanujesz słowo PRZYJAŹŃ i szastasz nim jak pierwszym lepszym bluzgiem to pewnie nie dość że nie chciał by zmartwychwstać , to pewnie głębiej zapadł by się pod ziemię.
Jestem tutaj stosunkowo niedługo, i nie mam czasu czytać wcześniejszych postów ( dużo pracuję), więc mogę się wypowiedzieć tylko  na temat ostatnich przepychanek. Kiedy easy nawoływał wracajcie, myślałem że to w dobrej wieże i sam się do nawoływań dołączyłem. A jak się okazuje po prostu brakowało ników( bo ludzi za nimi stojącymi nikt nie zna) które można by było kopać,popychać i opluwać. Teraz obrona Valkiri , ale jak do tego doszło ? Najpierw linczowanie Lidki bo w bajce podniosła sukienkę hani i złapała gucia za jaja i wepchnęła ją na gucia, obraza etyki i moralności. Na bluzgi Valkiri tłumaczono że kawał stracił by sens. Tak , zgadza się , ale bajka Lidki też straciła by sens ( w formie w jakiej była napisana) bez tych pikantnych szczegółów. Wystarczy otworzyć pierwszy lepszy portal informacyjny, żeby widzieć jak wszystko kipi od erotyki i golizny, nawet zakonnica reklamuje gromnicę z zadartą kiecką , i przed tym ochronicie dzieci? Na pewno nie, a przed bajeczką bez problemu.  I gdzie tu sens i logika? Po prostu kolejna sytuacja żeby się móc pokopać i popluć na siebie o nic. Waldku. odpisałem na twój post o jadzie, uważałem go za obraźliwy dla wszystkich, dzisiaj mam wątpliwości czy miałem rację. Nie wiem czy tu się da merytorycznie, z humorem i śmichy hihy ,i tych kilka osób ,które piszą z humorem, dowcipem i przychodzą oderwać się na chwilę od codzienności  omijając grupy wzajemnej adoracji( czytaj obijania się ) , wcześniej czy później znikną , bo ile można. Wyciąganie na forum wiadomości z pw, przecież to urąga jakiejkolwiek etyce i zasadom. Piszesz że wstydzisz się za mnie, zupełnie niepotrzebnie, ponieważ nazbyt dobrze znam znaczenie słowa przyjaźń, i dla przyjaciela dałbym się pokroić i jak trzeba to łamać szczęki. To że Cię lubię nie oznacza że będę popierał to co napisałaś i godził się z tym że szargasz słowo PRZYJAŹŃ ubliżając TYM którzy w imię przyjaźni cierpieli i umierali. Po prostu wstyd mi za Ciebie , wstyd.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-03-12 22:18
Staruszko,ile jeszcze razy przyjdzie mi tłumaczyć,że nie potrzebuje adwokata,ani tymbardziej ochrony czy tłumacza?Zaczynam się ciebie bać,czy przypadkiem otwierając szuflade z majtkami nie zastanę tam ciebie lub otwierajac lodowke na półce będziesz ty i krzykniesz-surprise!Przestań na miły Bóg!!Zrozum mam dosyć!Chce być traktowana jak kazdy forumowicz,mam Mamę,wiec nie staraj mi sie matkowac.Moze czasem jestem tępa umysłowo,głupia czy jakas niemota,ale to nie twoj problem.
Wchodzę tu pogadać,pożartować,wymienić się spostrzezeniami,czasami komus dac pstyczka lub sie przemówić.Myślisz,ze przeszkadza mi postawa Waldka?Nie!Jest taki jaki jest i albo to sie akceptuje,albo nie,ja go akceptuje nawet gdy sie przemawiamy.Myślisz,ze gniewam sie na Lidke?Nie!I jestem pewna,ze ona na mnie tez nie ,to myśląca i inteligentna kobieta i ją tez akceptuje z całym jej "dorobkiem"wad i zalet ,pewnie nadszarpnęłam jej dume,ale przeciez wszyscy tacy jestesmy-lubimy miec swoje zdanie i ciezko nam jest akceptowac inne.Mało mnie obchodza jej układy z innymi,ja traktuje ja jak kazdego innego Forumowicza,z szacunkiem i uwagą.
Proszę ,nie nękaj mnie i innych,nie męcz,odpoczywaj sobie tam gdzie jestes,wszystko co chciałam ci powiedziec,jest tu,PW nie bedzie-nie odpisze.

Nauto,po co wracać do bajek,dowcipow,po co rozjątrzać zabliźnione(tak mysle)rany,kazdy jest omylny,tak jak kazdy ma prawo do swojej opinii i zdania.Chyba pora zamknąć ten rozdział,zaczac kolejne-normalne.Wierzyć,że ludzie tu wchodzący odnajda to czego szukają,czasem to bedzie uśmiech,czasem wysłuchanie,czasem....przyjaźń-ta prawdziwa.

Nachbar,ty tez zostałes umieszczony w poscie Staruszki a sygnowany do mnie.:-))Tu musze sie zgodzic,prawdziwy z Ciebie dżentelmen,rycerski z kindersztubą.:-)

I jeszcze jedno zdanie do Staruszki.Czy chcesz,aby na tym forum został tylko Sylwek?Chyba nie,wiec przestań,bo to nikomu nie służy.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-12 14:52
Nawet nie wiesz staruszko ile masz racji i słusznych refleksji.Jak nie ma chłopca do bicia trzeba go znalezc.no i sie znalazł za sugestia jednej forumowiczki.Wystarczyło.:-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 167) (2281573 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill