www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 168) (2280665 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-12 17:09
Taaa, wszyscy mają swojąrację :-(

Wiesz co Staruszka? Jak bym miała teraz słonko na tarasie to na bank w necie bym nie siedziała :-(
Żeby nie było guzik mnie obchodzą Wasze waśnie.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-12 17:23
REA SIEDZE NA TARASIE,TERAZ POD PARASOLEM BO SŁONKO ZA MOCNE Z LAPTOPEM  NA KOLANACH OCEAN NA WYCIAGNIECIE REKI I PRACUJE A W PRZERWACH ZAGLADAM DO NETA.ZADOWOLONA?BO JA I OWSZEM.JAAAAKIE WASNIE?TU NIKT SIE NIE KŁOCI,TYLKO DOCHODZI DO PRAWDY.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-12 23:09
I co? "PRZYJACIELE"?
"Wymiana zdań" zakończyła wszystkie dyskusje?
Potwierdza się moja teoria:
W Polsce warto żyć
bo jak człowiek umiera to mu nie żal
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-13 10:52
Valkiria,mądry post,ale z jednuym sie nie zgadzam.Inteligentna jestes i mądra bo tylko człowiek mądry nie odpowiada na głupote innych,wiec nie mow o sobie "niemota.
Nautek,lubie cie,wiesz o tym,wiele nas łączy ale niepotrzebnie rozdrapujesz rany,zauwaz ze Dziewczyny sie LUBIEJĄ mozna to przeczytac jak sie chce i nie powinienes tego teraz robic,bo robisz im przykrosc,one na pewno chca o tym incydencie zapomniec.
Podane przez staruszke dziewczyny,ktore tu były a ktore niby przez lidzie odeszły,gdy zechca napisza i opowiedza jka była prawda.
Staruszko jezeli to prawda co napisałas....to bez komentarza.Ale ostrzegam cie,nie mozna nękać innych,to jest karalne!
I na koncu Tadek.Ani to smieszne ani refleksyjne,tylko dorzucasz drwa do ognia.Staruszce to woda na młyn,innym to przykrosc.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-13 11:10
Miałam się już nie odzywać, ale .............

>Podane przez staruszke dziewczyny,ktore tu były a ktore niby przez lidzie odeszły,gdy zechca napisza i opowiedza jka była prawda.<


O ile mi wiadomo, te osoby już tu nie wchodzą, a w każdym razie sporadycznie więc pewnie się na forum nie wypowiedzą. Wszystkie moje wpisy na forum istnieją i jeżeli ktoś ma na to ochotę, to sam może sobie wyrobić własne zdanie na mój temat. W każdym razie ja kiedy chcę wiedzieć z kim mam do czynienia nie sugeruję się tym co o danej osobie mówią niektórzy forumowicze.

Z niektórymi z wymienionych osób mam do dziś dobry kontakt. :-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-03-13 13:02
Easy! Śmieszne to nie jest bo nie miało być ale czy nie refleksyjne?
To każdy może ocenić wg własnej skali ocen.
Kiedy było spokojnie, wesoło, ciekawie to niektórym zabrakło adrenaliny w formie kłótni.
Tu warto odesłać zainteresowanych do postu Nautka:

Autor nauta Dodany 2013-03-12 20:41
REA - NIE UOGÓLNIAJ
Tutaj masz odpowiedz , z kont tyle agresji i nienawiści ;-)))
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,13547354,_Naprawde_moge_to_powiedziec__Gdyby_Polacy_mieli_wiecej.html#BoxSlotII3img

Może tu tkwi problem????
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-13 13:06
NAPISZE JAK EASY.
VALCIA TO CH.J BRONISZ LIDZIE,NIE WIDZISZ JAK CYNICZNIE POSTEPUJE,WOBEC CIEBIE TEZ?
LIDZIA DO WYMIENIONYCH DZIEWCZYN NAPISAŁAM I POTWIERDZAJA WSZYSTKO.
EASY TY SIE BLEKOTU NAŻARŁ?WCZORAJ BIŁES BRAWA A DZISIAJ TAKA ZMIANA,RAZ TAK RAZ SIAK.
NAUTA,CO TY WIESZ O PRZYJAZNI?TWOJA POSTAWA TUTAJ WIEEELE MOWI,NIE UZYWAJ SŁOW KTORYCH NIE ROZUMIESZ.
TADEUSZ,ŻAAAAAAAL
O TEJ "Z KONT" NIE SPOMNE,TEZ ŻAAAAAAAL
NA RAZIE TYLESNIADANKO ZJEDZONE,PORA DO PRACY.:-)))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-13 13:16

>LIDZIA DO WYMIENIONYCH DZIEWCZYN NAPISAŁAM I POTWIERDZAJA WSZYSTKO<


Kłamiesz. :-(        
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 09:18 Zmieniony 2013-03-15 10:05
Usuwam dwa jednakowe posty , które były identyczne jak ten poniżej. ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 09:18
Tadeusz sądzę że pewne osoby nie znają znaczenia słów Przyjaźń, przyjaciel, przyjaciółka. Myślę tak o staruszce 123 i Rea.  ( żeby nie było złych domysłów)
Na temar wiadomości wysłanych na prv. Mam takie samo zdanie jak Nauta.
Prywatna wiadomość jest własnością tych osób które do siebie napisały.
I tylko za obopólną zgodą może ujrzeć śswiatło dzienne podkreśle wężykiem obie strony muszą sie na to zgodzić. Dla mnie już sama informacja o wysłaniu czy otrzymaniu prywatnej wiadomości jest formą niedopuszczalną.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-03-15 09:39
Waldus jesli chciałes zeby do wszystkich dotarł twoj post to ci sie bracie udało.:-)))))))))))))))jesli chodzi to te pw to co złego jest jesli kogos powiadomi sie tu"zajrzyj na pw",albo jak w przypadku Val"nie czekaj nie odpisze" tym bardziej ze wszyscy widzimy ze ta starsza pani ma cos do tej dziewczyny a ona moze miec dosyc jej wiadomosci i nawet nie uchyliła rabka tych wiadomosci.Czy to tez jest twoim zdaniem wykroczeniem?Moim absolutnie nie.Co innego jesli jak to kiedys zrobiły rea i staruszka opublikowały swoje pw,albo ostatniuo tez KTOS podał prawie ze szczegołami tresc tych wiadomosci.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 09:57 Zmieniony 2013-03-15 10:01
Może niedokładnie się wyraziłem. Chodziło mi o zdanie
Że ktoś informuje kogoś że z kimś pisze na pw. Może druga osoba sobie tego nie życzy. Nie życzy ujawniania faktu korespondencji.

Ps
:
Nie wiem jak to się stało że post ukazał się trzy razy. Zaraz postaram się dwa pierwse usunąć. Bo to nie miało oznaczać po trzykroć mówię Wam :-):-):-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 09:59
Jeszcze większą podłością jest to, kiedy mówi się , że rozmowa na pw się odbyła i zostają opisane nieprawdziwe słowa. JAk udowodnisz, że to nie jest prawdą?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 10:03
Oczywiście. To jeszcze większa szubrawość.!!!
I faktycznie trudno taki fakt potwierdzić czy też zaprzeczyć.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 10:19
PW jest jak list,skierowany do KONKRETNEJ osoby ,a wszyscy wiemy czym jest czytanie cudzych listów.

Lidian,zastanów sie,czy warto,czy jest sens dyskutowac z ludzmi tego pokroju,ktorzy sa w stanie wykorzystac wszystko?To słowo przeciw słowu,ten,kto myśli,wie gdzie lezy prawda,a tego co myśli,ze myśli niczym nie przekonasz.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 10:24
Myślę że zaprzeczyć warto. Podobno milczenie wyraża zgodę :-)
Gorzej gdy osoba nie zagłądnie więcej na forum i nie zaprzeczy lub nie potwierdzi faktu.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 10:33
Nie zgadzam sie.Co da zaprzeczanie?Dla niektorych to jak przyznanie sie.Kto chce uwierzy,mozesz nawet stac na rzęsach i tak to nic nie da.A ktos kto ma troche zdrowego rozsądku,przeczyta(usłyszy)i powie,kolejna bujda,kogos kto chce na czyiś plecach sie dowartościować.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 10:35
Ale jest jeszcze coś,co trzeba dodac.Ze takie plotki cholernie kaleczą,no moze nie kazdego,ale u części zostawiaja ślad.:-(
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 11:02
:-):-):-) l tu mamy "mądrość" polskich powiedzonek, porzekadeł.
Zawsze jakieś się znajdzie dla potwierdzenia swojej prawdy!
Gdyby przyjąć za prawdę że
Mowa jest srebrem a milczenie złotem - to ludzie nie powinni nic do siebie mówić, ogólne milczenie ;-)powinno panować i wszyscy mielibyśmy  złoto;)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 11:13
Oboje jestesmy różnej konstrukcji,Ty wolisz gadac ,ja wole powiedziec raz lub ew.milczec.
Jest jeszcze jeno powiedzenie:'Lepiej z mądrym zgubić,niż z głupim znależć".:-)))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 11:16
I to powiedzenie jest jak kij. Ma dwa końce i zależy kto się na którym znajdzie:)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 11:19
:-):-):-) nie wygram z Tobą.Ty masz swoją prawde,ja swoją a to wszystko to i tak .....wiesz jaka prawda.:-))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-15 11:35
Wiesz co Ci powiem. Całe szczęście że w naszych dyskusjach nie chodzi o udowodnienie kogo prawda jest prawdziwsza;) ;-)
Po prostu mamy różne spojrzenie na niektóre sprawy, co nie oznacza że na wszystko:)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 13:08
Waldek,a skoro sobie tak dosładzamy to Ci jeszcze cos powiem,lepiej sie przekomarzać i szanowac swoje różniące sie zdania,niż na siłe sprowadzac do swojego poziomu.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-15 14:03

> niż na siłe sprowadzac do swojego poziomu.


Sprowadza się w dół, a więc kto tu kogo sprowadza, jeśli mogę zapytac? A kto kogo winduje? :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 16:58
Hmmm powiem żartem(i leciutko dyplomatycznie) ja go sprowadzam na złą drogę,a On mnie na manowce,tak czy owak,zawsze musze miec ramie w dalszej podróży..:-)))))))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-15 18:05
No to WalduśNieKiepski jest rzeczywiście nie kiepski.:-) Nawet dżentelmen z ramieniem do wsparcia,hoho hooo.:-) :-) :-D Kto by się spodziewał po tych szorstkich i wojujących (z wszystkimi prawie) postach. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 12:29
Valkiria. Teraz , to ja już wiem. Dużo się nauczyłam.  :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 13:09
Ja też i niestety i na szczęście.;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-15 13:14
To czego się nauczymy w końcowym efekcie zwykle wychodzi nam na dobre. :-) Przykra jest tylko często droga, którą trzeba przejść, by taką mądrość osiągnąć.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 13:15
ech wśród szlachetnych....Nie koncze bo sie Waldek ucieszy,ze z powiedzeniem wyskoczyłam.;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-15 14:04
A znacie powiedzenie, ze nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło? :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-15 17:04
Jak trudno w realu, a jak łatwo w necie...

>czego się nauczymy w końcowym efekcie zwykle wychodzi nam na dobre.<


Słowo pisane - nie znika.
Zastanówcie się co napisał, a przede wszystkim dlaczego kiepski Walpoz? Czyim on jest przyjacielem? Tylko siebie!
Dla mnie to zwyczajnie się "łasi" bo dopiero teraz do niego doszło (długooooo to trwało), że już pozamiatane - a mówiłam :-)

Ps. kiepski W. nie ja spowodowałam usunięcie twoich postów, bo cię zwyczajnie olewam :-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-03-15 17:06
Z małej literki bo dla mnie mały, durny z aspiracjami tylko netowymi człowieczek jesteś - faceta w tobie brak :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-15 18:21

> Zastanówcie się co napisał, a przede wszystkim dlaczego kiepski Walpoz?


Ja to się zastanawiam, dlaczego tak go nienawidzisz? :-D To mi przypomina reakcję odrzuconej kobiety.:-p Nie odpuszczasz 'paskudowi' w żadnym wejściu na forum, hihih;-D
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-03-15 18:38
W- zecie naucz się czytać i poproś lekarza o tabletkę :-)
Walpozik o mnie śni i marzy(zazdrosna jesteś)?
No fakt dla niego tylko takie stare baby!:-( do tego POKRAKI!

Pisałam już, ale tobie trzeba kilka razy :-( Facet pojmie :-) kobieta też. Ty nie i... nie współczuję ci... miało być "ha, ha" ale szkoda  mi się ciebie zrobiło - taka "durna jestem"
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-15 21:49
"Kto określa bliźniego jednym zdaniem,ten zasługuje,by określić go jednym słowem"

O wiele ciekawszym,pełniejszym jest człowiek dojrzały,mający swoją historie i przeżycia,niż ten,ktory niewiele przeżył,nie ma doświadczenia i ma pustą.....karte.Cóż może zaoferować,prócz młodości i niewyparzonego języka?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-03-16 09:50
REA RZĄDZI,REA NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!:-)))))))

VALCIA,TYLKO DWA ZDANIA DO CIEBIE I NIE TYLKO.DZIWNA Z CIEBIE KOBIETA JEST.GDY CIEBIE LINCZOWANO NIKT SIE NIE UJĄŁ Z MAŁYM WYJĄTKIEM,GDY TERAZ KTOS INNY DOSTAJE W ŁEB TY LECISZ JAK WERONIKA TWARZ OCIERAC.A WEZ TY SIE ZASTANOW CZY WARTO.
LUDZIE,OTO NOWE PORZEKADŁO:LEPIEJ ZE STARUSZKĄ LUB WALDUSIEM ZGUBIC NIŻ Z LIDZIĄ ZNALEZĆ-SPRAWDZONE,POTWIERDZONE.Z PANEM BOGIEM.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-03-16 12:52
Staruszko,dlaczego mam zezwalać na nikczemność i niegodziwość?Dlaczego mam się na to godzić?Jak to ciche pozwolenie świadczy o nas,ludziach,o mnie?Myślisz,że jeżeli wszyscy powiedzieliby-nie zgadzam sie na takie traktowanie-wtedy nie żyło by nam się lepiej? Dobrego dnia.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-16 13:20
Dzięki Valkirio, bardzo dzięki.:-) Nikczemność? Niegodziwość? Taki owszem może być niestety człowiek, ale nigdy nie nick o wartości zerowej.:-) Do tego prawdopodobnie napruty winem marki wino????;-))))))
(Net mi zrywa)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-03-16 13:37

> Z PANEM BOGIEM.



Z Bogiem, z Bogiem , co byś nie szła sama, Staruszko. :-D
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-16 12:57

> W- zecie naucz się czytać i poproś lekarza o tabletkę :-)


>Walpozik o mnie śni i marzy(zazdrosna jesteś)?


>No fakt dla niego tylko takie stare baby!:-( do tego POKRAKI!


Ty mnie naprawdę bawisz Rea:) :-) Myślisz, ze możesz mnie obrazić? ) :-) Normalnie mnie tylko rozweselasz. W trąbie mam Twoje określenia, ale są one dowodem na to, że jesteś prawdopodobnie zerem większym niż Ziobro dla Millera. hihihi:) Do tego chyba naprawdę WNK odrzucił Twoje karesy ułomne, bo pienisz się na niego od kilku miesięcy.

Mogło być to haha w Twoim poście, a śmiej się pajacu....chciałoby się powiedzieć, ale nie powiem, bo mi też szkoda się Ciebie zrobiło. I tu mówię (prawie) ciepło i na pewno poważnie, bo widzę, że z emocjami sobie nie radzisz, a z intelektem też nie najlepiej, skoro tylko inwektywy umiesz walić.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-16 13:17
Nie ma to , jak rozmowa grupy przyjaciółek.;-)))

http://www.youtube.com/watch?v=44inFm7zqBQ
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-16 13:23
Nauta, jak na razie nie mam tu przyjaciółek, za krótko jestem. Natomiast jeśli sa tu przyjaciółki Rea'i to w sumie im współczuję. :-) Linka nie otwieram, bo tu nie mogę, tu jest raz na jakiś czas net i zrywa co chwilę.
Nadrzędny Autor nauta Dodany 2013-03-16 14:51
Ciasteczko to nie było stwierdzenie, tylko co najwyżej ironia.
Widzę co się dzieje .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-23 20:05
Cześć Marku!
Czy jesteś jutro solenizantem?
Jeśli tak, to wszystkiego naj....... Ci życzę bo jutro od rana będę zajęty a nie chciałbym być ostatni z życzeniami.
Chyba, że jesteś "jesiennym Markiem" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-03-23 20:06
Albo 25 kwietnia. :-)))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-03-23 20:19
Marek obchodzi imieniny 17 razy w roku:
24 lutego
5, 13, 19, 24, 29 marca
10, 25, 28 kwietnia
18 czerwca
21, 28 września
7, 22, 24 października
5, 22 listopada

A Ty Lidio?
27 marca czy 3 sierpnia?
:-) :-D ;-) :-( :-o :-p :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-03-23 20:29
O Marku wiem, bo mam w rodzinie Marka. Tak, ja świętuję w Dniu Teatru. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-03-26 16:34
Ja ostatnie w roku, tak że nie teraz , ale piwo mogę postawić.Co mi tam .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 168) (2280665 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill