www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 6) (1282782 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-04 20:07
Dobry wieczór:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-04 20:08
Boni co tak poważnie? Witaj.  :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-04 20:40
Wsłuchuje sie w powazne wypowiedzi polityczne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-04 20:41
A gdzie Ty takie słyszysz?
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-04 20:46
Polsat News postanowił sie poprawic i dopuścic tych , którym odebrano prawo do krytyki.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-04-06 10:12
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-06 10:24
Tłumaczenie z netu:

Kiedy jestem sama
marzę na horyzoncie
i brakuje mi słów
tak, wiem że jest ciemno
w pomieszczeniu, kiedy nie ma słońca
jeśli ciebie nie ma ze mną
na szybach
pokaż wszystkim moje serce
które rozpaliłaś
zamknij we mnie
światło, które
spotkałaś na ulicy

Czas powiedzieć żegnaj
krainy, których nigdy
nie widziałem i nie przeżyłem z tobą
teraz w nich zamieszkam
z tobą popłynę
statkami po morzach
które, to wiem
nie istnieją
jest czas...

Kiedy jesteś daleko
marzę na horyzoncie
i brakuje słów
i to wiem
że jesteś ze mną
ty, mój księżycu, ty jesteś tu ze mną
moje słońce, ty jesteś tu ze mną
ze mną...

Czas powiedzieć żegnaj
krainy, których nigdy
nie widziałem i nie przeżyłem z tobą
teraz w nich zamieszkam
z tobą popłynę
statkami po morzach
które, to wiem
nie istnieją
jest czas...
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-06 14:14
ładne to
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-06 14:31
TO TU WĄTEK-POWIEDZ JAKIE MASZ OBJAWY POSTAWIMY DIAGNOZE???
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-07 19:24
Jako ludzie ciagle sobie powtarzamy ...mamy czas! Ktoś mi kiedys powiedział, gdy umierał, ze my nigdy nie mamy czasu, zyjemy ułuda , jak we snie. Gdy to sobie uświadamiamy, to wiemy, ze nasz czas juz się kończy.Pozostały dni, godziny, minuty.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-07 20:53
jakże prawdziwe były to słowa, miałam 12 lat jak umarły moje obydwie babcie, prawdziwe skarbnice wiedzy
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-08 14:14
Rzadko doceniamy wiedzę ludzi starszych. A szkoda.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-08 15:36
ja doceniałam, szczególnie jednej babci, skończyła SGH jeszcze w latach 20-tych XX wieku i naprawdę była osobą o wysokiej inteligencji mimo że pochodziła z biednej rodziny wielodzietnej
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-09 08:41
Uśmiechu i łagodności wszelkiej na dziś w pracy, w domach i na forum życzę.:-)
Niewiele mi się dziś chce, więc dla  mnie będzie  'nie chcem, ale muszem'.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-09 11:39
Mi się też nie chce ale i nie muszę ;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-09 11:46
A ja co nieco już załatwiłam teraz czekam na efekty. Muszę jeszcze drukarkę poprawić, czarny coś mi słabo drukuje przy pełnym tuszu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-10 08:22
Mimo szarości za oknem życzę wszystkim pięknego dnia. :-))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-10 08:31
Spokojnego dnia......:-) Nie dajmy się (dziś szczególnie) niczym zwariować.:-))
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-10 10:16
i nawzajem i samych miłych wiadomości

:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-11 06:31
U mnie pada deszcz, ale Wam życzę pięknej pogody. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-11 09:09
a we stolicy robi się ładnie z rańca i już jakieś 5 st. na +

:-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-04-11 10:40
Valkiria zostawiła taki kalendarz na marzec ja zostawiam na kwiecien.:-)http://halloween.friko.net/kalendarz/kwiecien.html
Dzis dzien walki z bezrobociem.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-11 14:02
i co z tego wynika ?
ilu bezrobotnych dostało dzisiaj pracę ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-12 09:53
To się tylko tak mówi, a życie toczy się dalej swoim trybem. Nie wiem czy ktoś jeszcze myśli o bezrobotnych oprócz nich samych. Ci co powinni o nich zadbać, dbają najczęściej o swoje stołki. Czy ktoś jeszcze myśli o młodych uciekających z kraju w poszukiwaniu pracy?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-12 11:55
Ci, którzy uciekają mają lepiej niż ci, którzy zostają, więc w jaki sposób ma państwo o nich myśleć? Co miałaś na myśli?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-12 11:58
Wiem, że mają lepiej, ale co to za kraj, który pozbywa się młodych? Nie zabiega o nich. Nie może być tak, że sami starsi tu zostaną.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-12 12:29
Lidziu, to już przerabialiśmy . Wystarczyło mieć papier ukończenia szkół i więcej nic .Żadnych wymagań . Państwo się nami "opiekowało" i baczyło: czy flagę na pierwszego maja masz wywieszoną, czy nie masz krewnych na zachodzie, a jeżeli masz to gdzie i mieliśmy armię . Armię żołnierzy, armię ludzi upchanych na ukrytym bezrobociu udających, ze pracują . Kolejki po wszystko . Nigdy więcej :-).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-12 12:50
Też nie chcę , aby wracały dawne czasy choć często powtarzam, że nie wszystko było wtedy złe. Doskonale pamiętam, ale to co teraz młodzi przeżywają też nie jest ok.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-12 13:11
Gdzie się nauczą myśleć czy pracować jak nie na swoim .Gdzieś gdzie rodziców nie ma, gdzie nie zawsze trzeba zjeść śniadanie, czy sprzątnąć książkę wczoraj rzuconą na fotel, która otwarta zachęca do czytania ;-)) .. Gdzie muszą liczyć tylko na siebie i swoje umiejętności, wiedzę . Dwa miesiące wstecz malowaliśmy przedpokój . Kiedyś to robiłem sam, ale ...Kiedyś, teraz robi to pan malarz, zawsze ten sam ... Ma trójkę dorosłych już dzieci, wszyscy pracują . Dwoje z nich wyjechało do Anglii . Jeden po dwóch latach powrócił, bo chce mieszkać i pracować tutaj a za zarobione pieniądze urządzić się "na swoim" . Drugi pracuje w sklepiku hotelowym i nie chce wracać .Ten trzeci mieszka z żoną w jej rodzinnym domu. On zaś z żoną mieszka w DUŻYM domu sam .Narzeka, że pewnie drugim razem nie budował by tak dużego domu, bo myślał, że buduje go nie tylko dla siebie . Pozwólmy młodym budować własne domy:). Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-12 14:26
oj a mnie się być może udało, zgłosiłam się do projektu dla ON i mam we wtorek w przyszłym tygodniu spotkanie, również z lekarzem medycyny pracy, może wreszcie dostanę coś na temat możliwości podjęcia pracy i w ogóle, a jak się uda to skończę jakieś dodatkowe szkolenie, albo tworzenie stron albo archiwistyka i dostanę się na płatny staż, ale oczywiście sama sobie musiałam tego poszukać bo PUP nie jest zainteresowany aktywizacją ON tylko podpisują wizyty i potwierdzają ubezpieczenie
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-12 14:53
Trolla bzury piszesz, brak aktywnosci PUP zaktywizowal Ciebie. Zrobili swoje, a Ty zaliczysz kolejne szkolenie (może płatne) platne na pewno dla szkolących a  i bedziesz mogła szukać dalej ;-) pracy z lepszymi kwalifikacjami.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-12 17:50
to szkolenie nie jest z PUP, urząd pracy nic mi nie oferuje, ostatnio tylko usłyszałam: nie mamy dla pani żadnej oferty pracy ponieważ ma pani tylko lekki stopień

dziękuję poczekam, postoję, albo posiedzę bo stać za bardzo nie mogę

:-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-04-12 16:24

> skończę jakieś dodatkowe szkolenie, albo tworzenie stron


Ostrzegam z góry, że - z co widziałam, za kulisami, jako osoba spoza branży - dobry webmastering (stawianie stron i administrowanie nimi) to jest rzemiosło. Na jakimś szkoleniu, jeżeli będziesz chciała iść w tą stronę i być w tym dobra (a być średnim trochę nie ma sensu), chyba się nie skończy. Dużo samouctwa i inwestowania w siebie samego, bo strona internetowa jest wizytówką Twojego klienta.

Żeby nie było - nie mówię, że się nie da, czy coś. Tylko sygnalizuję, że skończenie "jakiegoś kursu" może nie wystarczyć.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-12 17:48
oni gwarantują staże, więc może coś z tego wyjdzie, lubię pracę z kompem, ukończyłam ECDL CORE z dobrymi wynikami i POWER POINT wciągnął mnie, samodzielnie próbuję obrabiać zdjęcia, dodam że tam jeszcze proponują kurs archiwisty. Według informacji po stażach ma być zagwarantowana praca dla najlepszych.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-12 18:33
Dobry webmajster to dziś również artysta, nie tylko rzemieślnik, jak pisze Iota. Pisałam kiedyś strony dla rodziny w html-u za pomocą Pajączka, program graficzny photoshop nie jest mi obcy,pracuję na warstwach, retuszuję zdjęcia swobodnie, różne rzeczy wyczyniam sobie jak mam humor, łącznie z gifami, ale to wszystko pikuś, by zawodowo prowadzić strony....w życiu nie podjęłabym się zarobkowo takiej pracy. To żgana robota, praca na wczoraj i ciągłe wymagania, bo klient ma wizję i ciągle mu coś się wydaje - na to trzeba być przygotowanym, pracując zawodowo. Kręgosłup też ciągle dostaje w kość. Poza tym dziś każdy oszczędza do tego stopnia, że małe firmy wykorzystują blogi i gotowce  do pokazywania się w necie. Tak więc albo się zostanie mistrzem, albo nie będzie klientów. O dobrym sprzęcie nie wspomnę, bo zawodowy webmajster musi mieć też coś porządnego, a to kosztuje sporo.
Trolla, jeśli się zaweźmiesz pokonasz wszystkie trudności, ale to na pewno potrwa.
A może gdzieś w handlu, w jakiejś galerii, butiku? Tam nie trzeba biegać, dźwigać skrzynek, trzeba tylko umieć pogadać z klientem i przekonać go, że ma dobry gust.:-) Piszę na skróty oczywiście.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-04-12 18:54

> to dziś również artysta, nie tylko rzemieślnik, jak pisze Iota.


Nie chciałam aż tak bardzo straszyć. :-) Bo warstwa artystyczna trochę zależy np. od tego czy się współpracuje z jakimś grafikiem (wtedy można oddzielić elementy "artystyczne" od zarządzania stroną).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-12 19:32
Wtedy się dzielisz zyskiem z grafikiem, albo zdzierasz z klienta więcej.:-) Grafik zrobi elementy, logo, ale o całości i tak decyduje ten, kto składa stronę. Chyba, że znajdzie się klienta, który powie to ma być 5 cm od góry, to 5 od dołu, to na czerwono, a to na brąz i koniec sprawy. :-)
Nie straszyłam, tylko chciałam pokazać jaki to ciężki kawałek chleba i nie ma zmiłuj się, trzeba być lepszym od innych, by zarabiać. A ci inni też nie śpią w międzyczasie. Ale jak się lubi wyzwania i jest się młodym...w sumie, czemu nie....Zapał i młodość czynią cuda.:-) czego Trolli życzę szczerze!
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-04-12 21:27

> Wtedy się dzielisz zyskiem z grafikiem, albo zdzierasz z klienta więcej.:-)


W moim - bardzo ograniczonym - doświadczeniu, lepsze jest rozdzielenie tych funkcji, chyba że webmaster ma talent. Bo przy dzisiejszych technologiach to jak strona się prezentuje jest bardzo ważne, jeżeli ma być wizytówką firmy. Do tego jest jeszcze robota prze ergonomicznym rozplanowaniu strony i przy SEO (optymalizacji dla wyszukiwarek). :-) No, ale może już sobie pójdę... :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-12 21:32
Mnie też już tu nie ma.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-14 07:51
Witam Was wszystkich w przepiękny , słoneczny dzień. Niech będzie to czas słońca nie tylko na dworze, ale i w Waszych sercach. Miłego dnia. :-)))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-14 09:01
Słońce w sercu? No może, skoro na dworze. :-)Słonecznie, ale chłodno w domu, chyba trochę się podgrzeję.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-14 11:07
Trolla wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-14 11:41
Zdrowia, kasy i szczęścia! Wszystkiego dobrego Trollu.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-14 15:18
Ale cudeńko. Jeśli smakuje tak jak wygląda to szkoda, że mnie tam nie ma. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-14 16:48
no może nie do końca tak jak na focie, ale coś pokazywarka mi nie działa i nie mogłam tym prawdziwym poczęstować
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-14 19:15
Trolciu zdrowia i wreszcie spełnionych marzeń:D
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-14 19:49
wielkie dzięki
miło mi bo kilka osób tutaj złożyło mi życzenia :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-14 20:50 Zmieniony 2013-04-14 20:53
Wszystkiego najlepszego :-) . Tortu już nie ma, więc proszę częstujcie się babeczkami własnej roboty :-). smacznego . Na szybko nic więcej nie dało się upiec. Pewnie wszyscy siedzą już przed telewizorem- to wystarczy ;-)Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-14 20:58
Dlaczego się nikt nie częstuje ???? Ja już się poczęstowałem - to nie będę ... .Może zgaszę światło,  bez krępacji ...się panie i panowie częstują . Ałaaaaaa !!!! Moja ręka!!! Nie widelcem!!! . Pozdrawiam ;-)) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 6) (1282782 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill