www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 12) (126962 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-12 14:01
Norbi jak zwykle, rzeczowo i na temat. :-)
Norbi jak walczyć skoro tu nas nikt nie słucha? Podpowiedz coś.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-05-12 16:34
Lidian napisała:

>Norbi jak zwykle, rzeczowo i na temat. :-)
>Norbi jak walczyć skoro tu nas nikt nie słucha? Podpowiedz coś.

Lidian, ja dawno porzuciłem sposób wyrażania swojej opinii na łamach forum a zwłaszcza tego bo na forach nic nie można zdziałać, ponieważ na forum, to można tylko pisać a i tak nikt tej pisaniny nie bierze poważnie. Więc zacząłem uczęszczać na wszystkie posiedzenia samorządu gminnego, a wiadomo, że każde posiedzenie jest nagrywane, kiedyś tylko audio a teraz wideo + audio i w czasie posiedzenia na żywo transmitowane. I to postanowiłem wykorzystać, bo ja sam nagrywam moim dyktafonem owe posiedzenia ponieważ wyczaiłem, że nagrania urzędowe są wstawiane na stronę po tygodniu a dziennikarze lokalnych mediów/prasy muszą czekać na te wiadomości aż urzędowy informatyk przerzuci z kamery na stronę nagrania audio-wideo, ja go wyprzedzam udostępniając owym dziennikarzom moje nagrania z mojego dyktafonu... A przy okazji opisuję i publikuję owe nagrania na grupie organizacji której jestem członkiem i z której już drugi raz startowałem w wyborach do samorządu. Niestety, drugi raz przegrałem, jednak nie do końca, gdyż trzech członków dostało się do samorządu i z nimi współpracuję i osiągam pożądane efekty stając się skutecznym w tym co robię...
Siedzenie i pisanie na forum uważam za zbyteczne bo niczego nie wysiedzę a zwłaszcza na tym... a piszę tego posta tylko w ramach ćwiczenia pisania na klawiaturze z komputera...  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-05-12 16:51

>piszę tego posta tylko w ramach ćwiczenia pisania na klawiaturze z komputera...  :-) .<

To mimo wszystko coś dobrego z pisania na tym forum wyniknęło. Pozdrawiam. :-)))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-05-12 17:27
Liduś, tak, bo ćwiczę biegłość pisania... :-) Nic po za tym, również pozdrawiam... :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-06-06 09:23
Trochę goryczy się ulało z Norbiego.
Na str, głównej przeczytałam artykuł 'Integracja dzieli się wiedzą'. Napisałam tam komentarz. Zamieszczam go tu w całości, żeby nie zaginał przypadkiem  pod cięciem cenzury. Jest krytyczny, ale uważam, że oddaje stan rzeczy dobrze.

"W pełni popieram, takich działań nigdy dość. Ale gdy Pani Prezes mówi:
"- Ta akcja ma dla nas wyjątkowe znaczenie – mówi Ewa Pawłowska, prezes Integracji. – Niesie bowiem za sobą przesłanie, które już od 25 lat jest kwintesencją działalności Fundacji: to integracja społeczna, pokazanie, że osoby z niepełnosprawnościami nie są przybyszami z innej planety, a w kontaktach z nimi obowiązują te same zasady, co w przypadku osób w pełni sprawnych: życzliwość, otwartość i... zdrowy rozsądek.",
to może to powinno się to też odnieść do dbałości o forum niepełnosprawnych i nietolerowanie od lat tego samego trolla, który obraża i zniechęca do pisania innych.     Wielkie i szczytne cele zaczynają się zawsze od tych całkiem małych i przyziemnych."

Napisałam, co powyżej,  bo nadal mi żal, że nie mogą wrócić tamte rozmowy, ostre czasem, ale nie uwłaczające nikomu.
Szermierka słowem tak, prostactwo nie.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-06-07 08:04
Żadnego komentarza nie wpuścili?
To mój komentarz pod tym artykułem :-)
DODAJ KOMENTARZ

Wpisz tytuł komentarza (pole obowiązkowe)
Gdzie są komentarze?
Wpisz treść komentarza (pole obowiązkowe)
Czy wszystkie były tak niepochlebne dla Was, że zostały zamiecione pod dywan?

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora
Podpis (pole obowiązkowe)

Kropek
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-06-07 15:49
No i wszystko jasne. Z koniem się nie należy kopać.  :-))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-06-08 19:35 Zmieniony 2019-06-08 19:57
To że na stronie www.niepelnosprawni.pl jest taka funkcja "DODAJ KOMENTARZ" wyczaiłem już przed dziesięciu laty, jednak wtedy mi nikt nie wierzył, że ta funkcja jest nie aktywna... Zawsze wiedziałem, że fundacja i stowarzyszenie "Integracja" to stwór, który dawno powinien zniknąć lub zostać przemianowany na "De-Integracja".
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-06-09 08:48

> to stwór, który dawno powinien zniknąć <

Rozumiem żal..... tylko oby nie zaczęło to trącić malkontenctwem....
Nie abym bronił,- ale pamiętajmy, że jak zwykle istnieje druga strona medalu. A ta jest oczywista: Przecież nikt na siłę nikogo tu nie trzyma. Proste ? Proste!!
A zdecydowana większość frustracji wynika z braku kultury (niektórych) i zgodności charakterów poszczególnych użytkowników. Na to każdy sam musi wypracować sobie środek zaradczy......
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2019-06-09 13:17

> Przecież nikt na siłę nikogo tu nie trzyma. Proste ? Proste!!

Proste. Tyle, że chciałoby się, aby wzniosłe hasła głoszone przez administrację/zarząd miały pokrycie, a nie ewidentnie chroniły agresję i lekceważenie innych. Inaczej ma się wrażenie, że ktoś działa dla własnych profitów, a nie dla innych.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-06-09 12:29
Norbi  , a może to jest tak, że Integracja trochę forum zaniedbała, a w innych sprawach się sprawdziła. Wiesz jak to jest? Powiem szczerze, że ja ostatnio nie śledziłam i nie wiem.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-06-09 13:46
Lidian napisała:

>Norbi  , a może to jest tak, że Integracja trochę forum zaniedbała, a w innych sprawach się sprawdziła. Wiesz jak to jest? Powiem szczerze, że ja ostatnio nie śledziłam i nie wiem.

Odpowiadam:
Integracja zawsze na wszystkich płaszczyznach zaniedbywała wszystkie sprawy związane z osobami z niepełnosprawnościami po za jednym, wypraszaniu jak największej kwoty pieniędzy z naszych podatków, czyli 1%...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-06-09 14:16
Szkoda, że tu na forum nie chcą z nami o swoich osiągnięciach porozmawiać.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2019-06-09 14:29
Liduś, bo niby czym się mają chwalić...?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2019-06-09 16:04
Właśnie chciałabym wiedzieć. :-))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-06-09 13:14
Puszczali mi komentarze, więc jest aktywna.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-06-09 16:54
Hmmm..... To teraz nie wiem.....Czy ja ze swoim prostym spojrzeniem na problem ( o ile taki w ogóle istnieje) jestem radykałem czy może nadmiernie uległym ???  Bo w zasadzie ani jedno ani drugie mnie nie grzeje i nie ziębi.... Czyli chyba taki luzak ze mnie ??? c'est la vie......
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2019-06-11 09:52
Nie ma się co smucić. W sumie my tu gadu gadu, a gdzie indziej i tak...buraki rosną. :-) (Wszelkie skojarzenia jakichkolwiek osób z burakami uważam za nieuprawnione, ale nie zabronię przecież, bo nie mam uprawnień do korekty skojarzeń.) :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2019-06-11 10:15
To o tych burakach to takie niewinne,- nikt by się nie obruszył..... Ale gdybyś napisała, że burakom berety rosną,- to ho ho ho....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Propozycja moderatorów ws. funkcjonowania forum (Strona 12) (126962 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12 Poprzednia strona Następna strona