www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / tematy do rozmowy... (Strona 4) (162707 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-03 17:35
Myślę staruszko, że bona... nie ma dzieci, co by nie pisała (pisał). Inni pisali o obowiązku opieki, czyli z dzieci niewolników robią. To nie świadczy o uczuciu do rodzica.
Ludzie starsi potrzebują tylko odrobinę zainteresowania. Wystarczy żeby raz w tygodniu taka osobę odwiedzili, poopowiadali, posłuchali - to tak niewiele, a tak wiele.

Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 19:04
NO WIDZISZ BONAFIDES,JESTES STARSZA ODE MNIE NAWET SPORO A JA KTORA TA STAROSC MAM DALEJ MYSLE SZERZEJ NIZ TY I TO JUZ COS MOWI,DLA MNIE WYSTARCZAJACO DUZO.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-02 23:41
A ja teraz stanę po stronie Staruszki... Napiszę krótko Staruszka nie chce aby ten wątek stał się Paktem o nieagresji pełen agresji... To ma być wątek, jak skojarzyłem, logicznej, rzeczowej rozmowy o życiu nie tylko o niepełnosprawnych... Czy tak, staruszko, tego chciałaś???
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-03 00:03
Może dojść do tego, że będziesz miała będziesz musiała poprosić swoje dzieci, a nie będziesz miała odwagi... To co zrobisz wtedy??? Uważam, że trzeba uczyć dzieci od pieluchy tego aby były pomocne a nie tylko watę im dmuchać do tyłków... Jak wychowujesz, taką pociechę na starość będziesz miała...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 14:11
NORBI,NOO WYJĄTKOWO MASZ U MNIE POKLEPANIE PO PLECACH ZA CAŁOKSZTAŁT WYPOWIEDZI WE WSZYSTKICH TRZECH POSTACH.:-)))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-03 14:56
A jednak, w pewnych sprawach mamy wspólną rację... Cieszy mnie to...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 14:55
Norbi zastanwialeś się nad reklamą ubezpieczenia się przez  osoby starsze cyt: bez wzgledu na wiek bez badań!!!.  A opłata  tylko tyle co za gazetę ... codziennie :-) ?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-03 14:59
walpoz, ja na reklamy nie patrzę, jak chcesz wiedzieć jakie jest moje zdanie, na temat tej reklamy, to daj linka do niej, bo reklam jest cała masa..
.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 15:53
Po co ci link, cała treść reklamy zawiera sie w tych zdaniach
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-03 17:53
ale mi właśnie chodzi o treść tych dwóch zdań... Pisałem, że nie oglądam reklam...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 18:33 Zmieniony 2013-01-03 19:00
"bez wzgledu na wiek bez badań!!!. A opłata tylko tyle co za gazetę ... codziennie"

Muszę przestać pisać na forum bo chyba nie wyraźnie mówię ;-)
A tak poważnie: nie oglądasz TV?
.
..
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 18:34
Nie "chyba".
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 19:02
Chybaj się REA,  nie prowokuj.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-03 19:10
To twoje "chybanie" :-) i wal... się.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 18:42
"bez wzgledu na wiek bez badań!!!. A opłata tylko tyle co za gazetę ... codziennie"

Muszę przestać pisać na forum bo chyba nie wyraźnie mówię ;-)
.
..
dzieciakom często brakuje na pochowek, a co dopiero na stałą opiekę. I to nie sprawa wychowania ale brak możliwości
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 18:50
WALPOZ BRAK MOZLIWOSCI CZEGO?BRAK CZASU JAKIEGO?DLA RODZICOW,RODZINY.SERDECZNIE CI WSPOŁCZUJEJAKIE TO PRZYKRE,JAK TO O TOBIE ŚWIADCZY.:-(
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 18:54
Staruszko plecie trzy po trzy, jak zwykle :-(
Ci ludzie luksusów nie potrzebują tylko zainteresowania, uczucia.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 18:59
TAK,WIESZ CO JA TAM NIC NIE MAM DO TYCH DOMOW,SZPITALI,SAMA TAM JESTEM WŁASCIWIE CODZIENNIE.MNIE WK...TYLKO TO ZE "CI LUDZIE"KTORZY TAM SA,STOJA W OKNACH I CZEKAJA A RODZINKA I OWSZEM,CZASEM WPADNIE NIEZBYT CZESTO ZEBY SIE BABCIA NIE PRZYZWYCZAIŁA I PRZYWIEZIE TOTO JEDEN SOCZEK Z BIEDRONKI I CAŁY CZAS ŁYPIE NA ZEGAREK.FAKT,SA I TACY KTORZY TEGO STARUSZKA ODWIEDZAJA CO CHWILE ALE JA CAŁY CZAS NAWRACAM-UCZCIE SWOJE DZIECI MIŁOŚCI,POSWIECANIA CZASU INNYM BYSCIE TEZ NIE MUSIELI KIEDYS STAC PRZY OKNIE W JAKIM DOMU.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 19:05
Staruszko, jednak życie - widzę dookoła, że ci źli, nie dbający rodzice są jakby bardziej kochani przez swoje dzieci. To jest paradoks.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 19:08
TAK JAK PARADOKSEM JEST TO,ZE CI CZEKAJACY RODZICE CZESTO BARDZIEJ CIESZA SIE Z WIZYTY TYCH MARNOTRAWNYCH,NIZ TYCH DBAJACO-BYWAJĄCYCH.

REA,DOBRZE ZE WPADŁAS,NIE UWIERZYSZ ALE SIE UCIESZYŁAM,NIESTETY W WIELU SPRAWACH MIAŁAS RACJE.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 19:20
Kolejna wpadka rea-staruszki :-)))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 20:17
Jak widać wpadką jest twoja osoba (istnienie).
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 20:43
zaraz pewnie przybiegnie zadyszana staruszka
123
Goń się Ty
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-03 21:40
Tak jak napisałem wyżej, widzę, że przepowiednia się spełniła, ten wątek stał się kolejnym Paktem o nieagresji... Tak jak wszystkie wątki, bo piszą  na tym forum osoby którym zależy na tym aby była pełna de integracja... I nic więcej, jak ktoś zacznie coś konstruktywnego pisać, to w trybie natychmiastowym będzie zniechęcony do wyrażania konstruktywnych myśli... 
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-03 22:28
Norbi to tylko nieudana próba. Aferzystki muszą wiedzieć że ich wypowiedzi to najczęściej tylko destrukcja.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 19:17
Staruszko stwierdzam tylko fakt.  Twoje wypowiedzi zawieraja tylko duże litery i wiele inwektyw. A brak zrozumienia innych zasłaniają ci klapki które masz na oczach, z tego powodu nie potrafisz dyskutowac ani rozmawiać z innmi. Ja jeszcze czasami Tobie odpiszę  ale tylko przez  grzeczność. Bo jak zwykle twoje zmyślane dopiski są wyssane  z  z Twojego brudnego palca. Pozdrawiam w nowym roku  i  życzę  więcej  empati.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 20:15
Nie sadziłam, że kiedykolwiek wystąpię w obronie Staruszki i tutaj pozytywny skutek działań wal... 
To, że ty masz BRUDNĄ DUSZĘ nie znaczy, że Staruszka ma brudne palce i nie nadymaj się, że nie rozumie itd.
O zmyślaniu wiesz wiele, zarzucasz innym tylko to co sam wypisujesz, zwykle pusto - słów :-(
Zajmujesz się pomówieniami forumowiczów. Wszyscy be jak cię nie chwalą tylko za co cię chwalić? Sugerujesz, że jesteś inteligentny ale (jak widać) inaczej :-(
Staruszka na tym forum jest kilka lat i jakoś się "dogadywała", za to nie jest łasa na pochwały.
Nie fatyguj się z odpisywaniem, bo już kiedyś napisałam jakie znaczenie dla mnie mają twoje posty.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-03 20:39 Zmieniony 2013-01-03 21:07
:-) faktycznie w zmyślaniu, nikt Wam nie dorówna.
Odniosłaś wrażenie :-)
No proszę :-) brak argumentów - to jak zwykle pojawiają się inwektywy-
Ps
A staruszka potrzebuje adwokata ? Wspaniały wybór :-):-)

REA forumowy obrońca :-) jaka transformacja nastąpiła
"dogadywała" też tak myślę tylko  cudzysłów w ustach obrońcy? Chwila szczerości nastąpiła?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 22:22
WALDUŚ CZY CIEBIE STALE COS BOLI?GDYBYS ROZUMIAŁ CO CZYTASZ I SKUPIAŁ SIE NA TYM TO BYS WIEDZIAŁ ZE MAM NA WIELE SPRAW SWOJ POGLAD Z RACJI WYKONYWANEGO ZAWODU I OBSERWACJI TERAZ JUZ WIESZ ZE SZCZEGOLNIE LUDZI STARSZYCH TEGO CO ONI MOWIA,MYSLA CO CZUJA I Z JAKIMI BOLACZKAMI MUSZA SIE MOTAC CO DZIEN.MOZESZ PRZYROWNYWAC MNIE DO KOGO CHCESZ MASZ TAKIE PRAWO,TAK JAK REA KTORA KIEDYS POWIEDZIAŁA ZE PODCIERAM STARYM D...Y.MIAŁA RACJE,CZASEM ROBIE I TO,,GDY TRZEBA,CZASEM UBIERAM STARSZYM PANIA STANIKI BO CHCA SUUUPER WYGLADAC,CZASEM TRZYMAM ZA REKE GDY ODCHODZA,CZASEM ICH LECZE.ZDZIWIONY/A WIDZISZ.KONCZE PISAC DOKTORAT ,DLATEGO WYJEZDZAŁAM ZA GRANICE BO TEMAT JEST OGOLNIEEUROPEJSKI,Z TYM ZE LUDZIE W PODESZŁYM WIEKU TAM MAJA SIE O WIELE LEPIEJ,POTRZEBOWAŁAM MATERIAŁOW I TAM CZASEM GDY MOGŁAM WYNAJMOWAŁAM SIE JAKO OPIEKUNKA.ZDZIWIONY/A WIDZISZ NIE WSZYSTKO JEST TAKIE JAK SIE WYDAJE.JESTEM ZAWSZE PRAWDZIWA NIGDY NIKOGO NIE UDAJE,JAK MI SIE COS NIE PODOBA TO MOWIE BO PRZECIEZ TYLKO TACY LUDZIE MOGA OCIERAC ŁZY I TYŁKI INNYM PRAWDA,TACY BEZ SUMIENIA PODLCE JAK JA.
WALDUS ZYCZE CI ZDROWIA,NORBI DLA CIEBIE MAM WYCIĄGNIĘTĄ RĘKE,RESZCIE ŚLĘ CAŁUSA.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-03 22:36
Też wyciągnąłem rękę do Ciebie Staruszko. Okazuje się, że mimo różnić charakterów, jednak mamy wiele wspólnego... 
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-03 22:46 Zmieniony 2013-01-03 22:51
Wiesz co staruszko123 . Bardzo ucieszył mnie Twój rzeczowy post. I jednocześnie zaskoczył . Bardzo pozytywnie. Drobne uszczypliwości dodają wypowiedzi tylko uroku. Muszę dodać że nie nam takiego doświadczenia jak Ty , ale również mi zdarzało się pomagać innym również zupełnie obcym. Zdarzało się też trzmac za rękę. Dlatego szanuje to co robisz. Miałem tylko wątpliwości co do sposobu wypowiedzi. Musisz wiedzieć że nigdy nie wiesz jakie doświadczenia przeżył Twój rozmówca. Też pozdrawiam
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-05 17:42 Zmieniony 2013-01-05 17:45
Oooo widze,ze ktos tu oprocz Basi,Sylwka,Elli i kilku innych przepedzil tak ze Staruszke z forum.Potrzebne to komus było?Chyba ze tak sie trzeba dowartosciowac.Ma sie te talenta.;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-05 17:49
Easy czy jest powód żeby kogokolwiek z forum "przepędzać"? Każdy ma tu miejsce, każdy wnosi coś nowego na forum. Uczymy się siebie. Nawet jak nam nieraz ktoś "dobrze" zajdzie za skórę, to uczy to nas pokory. Nie musimy się ze sobą zgadzać, a jak nas coś bardzo wkurza, to wystarczy zrobić klik i już jesteśmy w swoim prywatnym domowym ciepełku. Komp to nie real, można go wyłączyć.
Wiesz ja mimo 50+ dużo się tu od innych nauczyłam, nawet od tych, których nie wszyscy popierają. Pozdrawiam. :-))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-05 18:52
My nie przepędziliśmy staruszki, ona jest dalej na tym forum,  widocznie ma coś innego, ważniejszego do zrobienia...
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-05 21:07
Al;e jej post brzmi jak pożegnanie
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-06 18:00
Easyrider, Staruszka to twarda sztuka :-) Ona tylko chciała nas ucałować.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 18:04
Kiedyś dostałam od niej taki pocałunek, że na jakiś czas odeszłam z forum, ale i tak wolę jej wpisy  ( nie wszystkie) niż to co tu niektórzy "uprawiają". :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-06 18:44
Nie strasz mnie. To jak w "Ojcu chrzestnym".
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-06 18:45
E tam, teraz to już nie straszne. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-03 15:31
Nachbar "dobre  dla kawalerow i starych panien" czy to oznacza ze rodzic e przestana dbac o dobro i ich przyszłość o
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-04 00:12
Bardzo dziwne te forum. Sądziłam, że kazdy ma prawo do własnej wypowiedzi i przemysleń. Okazuje się jednak,że dla niektórych forumowiczów czym innym jest rzeczowa dyskusja i własne poglądy.
Do staruszki zaś napiszę dwa zdania. Nie znasz mnie! Nawet nie zadasz sobie trudu, by wejśc na mój profil ! Mam dwoje dorosłych dzieci.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-04 00:27
O kurcze,  ludzie dlaczego wy jeszcze nie spicie;)? Bonafides  gratuluje potomków ;-) dlaczego tak malo) sorrrry to żart nie znam Twojego poczucia humoru. Ja mam go w nadmiarze mogę się podzielić.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-04 00:30
Hahahahaha, ja jestem Nocnym Markiem.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-04 00:34 Zmieniony 2013-01-04 00:37
:-) znałem kiedyś marka.  Ale on nie miał dzieci i nie był nocny ;-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-04 00:39
Weszłam na forum, przy okazji wypełniając papiery. Koleżanka juz 2-gi miesiąc na chorobowym. Za to ja "on" jak zwykle jestem.....zdrowa;)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-04 00:53
Ciesz sie " zdrowiem"póki możesz,a jak nie bedziesz mogła to ciesz sie ze sie nie cieszysz. Bzdura, trzeba znazeżć takie bzdury aby nie zgorzknieć!
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-04 00:57
Znowu przyznaje Ci rację. Zycie w którym brakuje "bzdur', jest niepełne.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-04 01:00
Masz buziaka na dobranoc*)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-04 01:01
Dobrej nocy :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-04 01:06
Nigdy tak nie piszę(że idę), zeby ci co mnie nie lubią bali się wejść na forum.  ;-) dobrych snów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / tematy do rozmowy... (Strona 4) (162707 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill