www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 113) (1869074 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-06-28 21:23
I jeszcze jedna, tym razem krótka historia.
Jako dziecko przechodziłam operacje w jednym ze szpitali dziecięcych. Było tam wiele niepełnosprawnych dzieci. Nikt się specjalnie nie wyróżniał. Cierpienie nas zbliżyło. Wtedy nikt  nie przypuszczał, że wśród nas jest jedna z późniejszych działaczek na rzecz ludzi pokrzywdzonych znana w Polsce i na świecie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-06-28 21:25
Ochojska:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-06-28 21:33
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. To Ty Rogal powiedziałeś. :-)))))
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-06-28 21:44
No i to mi się podoba. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-04 17:55
Zaczyna się prawdziwe lato i ...............pośpiewamy:   "Noce takie są gorące......."
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-04 18:11
U mnie niemal Afryka. Niesamowicie gorąco, niebo lazurowo czyste, ani jednej najmniejszej chmurki, no i nie ma najmniejszego powiewu wiatru. Markiza w ogóle się nie porusza. Ale to lato, więc tak ma być. :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-04 18:18
U mnie tak samo, a w przyszłym tygodniu będzie jeszcze cieplej. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-04 18:43
No to jadę do Was ;-)
U mnie ciepło, ale bez przesady i czasem małe, pierzaste się pojawiają (chmurki). Kol.mnie pocieszyła ;-) od wtorku desz :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-04 19:01
U mnie w poniedziałek ponad 30, a ja mam wizytę i zabieg u chirurga. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-04 19:03
No to masz "fajnie' POWODZENIA NIECH SIĘ UDA ten zabieg i odpoczywaj :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-04 19:18
:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-04 19:39
I TRAFIŁY SIE PSIAPSIÓLY NA ZABOJ.;-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-04 18:44
Słoneczko w końcu się zdecydowało i nie chowa za chmurką raz w tej, a raz w tamtej części kraju. I mnie też dzisiaj ciepło i słonecznie.  :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-06 15:37 Zmieniony 2014-07-06 16:00
[usunięte]
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-07-06 21:45
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-07 07:52
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-07 08:05
EASY TEZ ZGŁOSIŁAM OSOB TRZECICH NIE WOLNO TYKAC!JA UBLIZAM ALE JAK MNIE KOBIECINAA ROZŁOSCI CHOCIAZ JAK CHCE NIECH TEZ ZGŁASZA MA PRAWO.WZETKA PODPISZE SIE POD TWOIM LISTEM.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 10:20
Popieram w całej rozciągłości i również posłałem pismo do Administratorów tego forum. Mam dość chamstwa i złośliwej ironii. Porządne fora nie tylko, że usuwają posty takich "delikwentów", ale blokują z usuwaniem z forów włącznie. Mam nadzieję, że tak będzie i tutaj. A jest tu parę Osób doń się kwalifikujących.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 08:24
A mnie interesuje, co robili kiedyś ludzie, którzy teraz plują na mój kraj.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-07 10:00
A mnie interesuje, co to znaczy 'pluje na mój kraj'? To znaczy dokładnie co?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-07 13:57
A CO CIE TO ROGALU OBCHODZI Z IPN JESTES CZY TECZKI ZAKŁADASZ?TY NALEZYSZ DO TYCH CO TO POD DOMEM GENERAŁA 13 GRUDNIA STALI?I CO ZROBILI GENERAŁOWI?WIEC SE DAJ SIANA  I USPOKOJ SIE.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 14:58
Nie. Jestem normalny. Tyle, że mam pęd do wiedzy.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 15:50
To, jak widać "zapędziłeś się" nie w tą stronę. To ślepa uliczka.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 15:49
A wiesz, że wścibstwo w nie swoje sprawy jest ogromną wadą? A „guzik” Cię obchodzi, kto kim był. Masz swoje podwórko z gazetkami GUS, to je czytaj. A ludziom daj spokój. Nie działa usuwanie Twoich ironicznie złośliwych postów, i nadal to samo.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-07 10:15

> sto razy wołałbym umowic sie gdybym był sam z wzetka czy lidka kobietami sporo starszymi niz z toba nie reprezentujaca soba nic.


Może kiedyś z zoną razem się umówisz i w większym gronie. Nigdy nie mówi się nigdy.:-)
Co do KobietyA...Problem leży nie w tym, że ona się z czymś nie zgadza, tylko, ze nie czyta ze zrozumieniem (oświata, hihi) przekręca i roi sobie dodatkowe wersje. Jesli krytykowałam bezstresowe wychowanie, jej się jedynie skojarzyło z biciem. Na inne skojarzenia nie była w stanie wpaść i dobrze, ale niech jednoznacznie nie przypisuje innym tych poglądów. Albo krótkie mini. Ładnie dziewczyny w mini wyglądają, sama nosiłam, ale jak teraz niektórym spod mini bielizna wychodzi to juz ok nie jest na ulicy, a takich bezkrytycznych młodych jest sporo. Tak więc postęp, nowoczesność, ale elegancja nadal chyba obowiązuje. I tak mogłabym długo.
Pozostaje jeszcze cytowanie wiadomości z privu...No trzeba być naprawdę 'TOTALNYM zerem do kwadratu', aby sie privem posługiwać na forum przeciwko komuś i w ogóle.
No i tyle.
Wniosek o bana złożyłam.
Przydałoby się jeszcze wprowadzić publiczne na forum ostrzeżenie administracji, jako znak, ze czuwa.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 10:26
Uważam, że chamstwo, złośliwe wycieczki, jak i złośliwa ironia, paru tu Osób już dawno zasługuje na "banowanie", bądź usuwanie z forum włącznie. Mam dość na ten przykład ataków ze strony rogal160, czy kobietyA. Mam dość. I myślę, że czas zainteresować "kierownictwo" Integracji o tym, co się tu dzieje.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-07 10:42 Zmieniony 2014-07-07 10:44
Wystarczy nie odpisywać na posty, które nam się nie podobają i sprawa załatwiona. Wiem z moich doświadczeń tu na forum, że to nieraz jest trudne, jednak możliwe. Pojechała dziewczyna i nie tylko ona "po bandzie", ale nie byliście  dłużni i sprawa zakończona.
Teraz wspólnie poszukajmy tematu ciekawszego na nocne rozmyślania, bo noce gorące i nie zawsze można zasnąć. :-)))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-07 10:53

> i sprawa zakończona


Do kiedy Lidian? Do popołudnia? :-) Długo nie odpisywałam, próbowałam paktu o omijaniu i co? Odbijanie piłeczki też nie pomogło. Takie zachowanie na forum to patologia, a nie forumowanie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-07 11:01
Wiesz jak poczytasz forum, to zauważysz, że są też wredne posty osób teraz klikających. Było minęło. :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-07 14:00 Zmieniony 2014-07-07 14:02
DAJ SPOKOJ WZETKA LIDZIA TRZYMA STRONE KOBIETYA I NA ODWROT NIE ZAUWAZYŁAS??NIKT NIE TRACA OSOB TRZECICH FORUMOWICZOW NIKT OPROCZ NO WIADOMO KOGO.
LIDZIA PRZYTOCZ WREDNE POSTY DOTYCZACE ZON CZY DZIECI PISANYCH PRZEZ INNYCH.A ZE SA EPITETY W STOSUNKU DO KOBIETY W BOBRZE TO TO CIE DZIWI GDY ONA WYZYWA OD NAJGORSZYCH?MNIE NIE.GDY KTOS PLUJE NIE MOWIE ZE DESZCZ PADA .
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 15:57
Ja również próbowałem ignorować wiele wpisów rogala160, kobietyA, czy WojtkaK. I nic nie dało. Jak nie będzie jasnego przekazu „WETA” dla chamstwa, złośliwej ironii, bądź obraźliwych wycieczek personalnych – tu nic się nie zmieni.
To samo jeśli chodzi o ADMINISTRATORÓW. Inne szanujące się fora działają konkretnie. Jeśli usuwanie postów (co jest upomnieniem), za w/w łamanie regulaminu nie daje efektu, delikwent taki jest „banowany”, jak to nie pomaga usuwany z forum natychmiast. Ludzie muszą być chronieni od Osób, które znieważają innych chamstwem własnego lotu.
To tak jak z jabłkiem w skrzynce jabłek. Jedno zgniłe, psuje resztę zdrowych. Czas z tym skończyć.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 16:34
Pewnie. Cenzuro wróć.
zadalem w ostatnim czasie mnostwo konkretnych pytan. Odpowiedzi zero.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 17:32
Tu nie chodzi o cenzurę rogalu160 – bynajmniej. Tu chodzi o kontakt z ludźmi. To nie jest fair, jak wciąż i wciąż ironizujesz, docinasz, szykanujesz, obrażasz. Nie umiem pojąć, skąd w Tobie tyle złości. Wciąż chcesz rozliczać wszystkich z przeszłości, wciąż zadajesz pytania ze sfery spraw czysto prywatnych.
To samo, jeśli chodzi o Twoje zestawienia z GUS, sondaże itd. Po, co to komu? Czy uważasz, że tam znajdziesz opis prawdziwego życia ludzi? Chcesz porozmawiać, to rozmawiaj, ale po ludzku. Rozmawiaj o sprawach zaobserwowanych przez Ciebie samego, a nie wyczytanych, lub ukształtowanych według Twoich wymagań.
Sam widzisz, że chamstwo, złośliwość, ironia, wścibstwo w prywatne życie innych nic nie dają, poza krytyką i odrzuceniem. Miło jest Tobie, jak nikt nie odpowiada na Twoje posty? Zastanów się nad tym. Nie szukaj tu profesorów, super-hiper specjalistów. Tu są ludzie, którzy znają życie od kulis, a nie z opisów, czy tam z czego jeszcze.
Bądź dla ludzi ludzki, bez agresji, wycieczek personalnych. To niczemu nie służy, a tylko przynosi przykrość Innym i Tobie samemu. A myślę, że nie po to tu się pojawiłeś? Tak myślą, choć mogę się mylić.
Zostaw ustroje, przeszłość, politykowanie, oskarżanie, że ktoś tam? Gdzieś tam? Z kimś tam? To nie potrzebne. Powinna tu łączyć nas wszystkich niepełnosprawność i ludzkie sprawy. Tak myślę.
Pozdrawiam.:-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-07 17:45
A się wetnę, co mi szkodzi

Panie Zygmuncie,

> Rozmawiaj o sprawach zaobserwowanych przez Ciebie samego, a nie wyczytanych, lub ukształtowanych według Twoich wymagań.


Z punktu widzenia tego standardu tu się znaczna część postów nadaje na śmietnik, bo są albo o tym, że "na innym forum powiedzieli", albo o tym, że "A w gazecie napisali".

> Zostaw ustroje, przeszłość, politykowanie, oskarżanie


O, a za to poleciałoby większość wątków politycznych na tym forum.

Sposób w jaki Rogal reaguje nie zawsze mi się podoba (mówiąc kulturalnie), ale dwóch miar nie wolno stosować. A dokładniej piorun wprawdzie od tego nikogo nie trafi, ale jest to głęboko nielogiczne.

Ale oczywiście zakładam że skończy się (jak zwykle) na tym, że usłyszę że to jest Pańskie Zdanie, ma Pan do Pańskiego Zdania prawo i koniec dyskusji.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 18:27
W odpowiedzi dla: Iota
Myślę, iż rogal160 doskonale wie o czym mówię. Nie ma potrzeby tu się rozwijać. Co do stylu, każdy ma własny. Lecz niech rozmowa będzie w temacie. Rogal najczęściej trzyma się tematów czysto prywatnych,  i to w niedopuszczalny sposób.
Co do słów, iż piorun nikoga za to nie trafi - pewnie tak. Jednak są granice, a już na złośliwe wycieczki personalne, chamstwo,  lub złośliwa ironia udeżająca w prywatną Osobę, to już nie dopuszczalne. Być może Pani się na to godzi, jednak ja stawiam wyraźne weto takim incydentom.
Artykuły są bardzo na miejscu, gdyż często pozwalają porozmawiać, i zaprezentować własny pogląd. Ale statystyki GUS,  co mają wspólnego z życiem, nie rozumiem. Jednak,  że temat się liczy,  a nie prywatne wycieczki personalne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-07 18:41
Zygmunt co do statystyk, to chyba Rogal się lepiej zna od nas, a przynajmniej ode mnie, bo może Ty coś wiesz na ten temat.  Nieraz warto dowiedzieć się "u źródła" o niektórych sprawach. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 19:46
Lidian, dla mnie statystyki to nie źródło. Wszyscy wiedzą, jak się kształtuje statystyki, i pod czyim okim.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-07 19:55
Dla Ciebie nie, ale dla innych tak. :-))))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 20:31
Ajtam,  ajtam. :-))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 19:12
Co mają wspólnego statystyki GUS z życiem? Pokaże to na najprostszym przykładzie -od poziomu inflacji i wzrostu przeciętnego wynagrodzenia zależy to ile dostaniesz podwyżki emerytury/renty.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 19:41
Widzisz, między nami jednak jest różnica. Ty ufasz w sondaże ja nie. Mnie nie potrzebne sondaże by wiedzieć ile będę miał podwyżki. Do tego mam decyzję ZUS. I to dla mnie jest fakt. Bo trzymam go wręku. A sondaże. O jakiej mówisz inflacji, o jakiej podwyżce. Szkoda słów. Nie zależy Tobie,  by ktokolwiek czytał to,  co w klejasz? No to jestem zdziwiony bardzo, gdyż albo traktujesz to forum,  jak narzędzie własnego zarobku (bo wklejasz wciąż te sondaże nagminnie), albo chcesz wszystkich tu "tresować" własną agresją. Twój wybór.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-07 19:50

>chcesz  wszystkich tu "tresować" własną agresją<


Nie czuję się tresowana przez Rogala. :-))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 19:54
Skoro tak,  Twoja sprawa. Widać mamy inne poglądy. :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 20:43
Decyzję to podejmuje Rada Ministrów, a Ty dostajesz info o tym co już jest, a mógłbyś chociaż spróbowac poznać mechanizmy od który zależy to, że dostajesz x zł podwyżki a nie 2x. Forum jako zarobek? Nie obrażaj mojej pozycji zawodowej:)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 18:29
Po co? Bo to ciekawa konkretna wiedza na temat tego co dotyczy nas wszystkich. Równie dobrze mogę spytac po co nam twoje osobiste, egzaltowane wynurzenia. Mi jest obojętne to czy mi ktoś odpowiada na posty czy też nie. Ja mówię o sprawach wyczytanych? Ja wklejam tu linki i cytaty? Zostaw przeszłość i ustroje? O czym więc mamy tu rozmawiać? O pogodzie? Narzekać na zdrowie? Co i raz są odwołania do przeszłości Kościoła, mi więc także wolno.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 18:37
Widzę, że nie rozumiesz, lub nie chcesz rozumieć. Jeśli przytacza się przykład Krk, to tyczy się to instytucji i tego,  co ludziom czyni. Nikt nie czepia się prywatnych Osób. Ty to czynisz,  i to wciąż agresywnie. Wklejaj,  co chcesz -  Twoja sprawa. Jednak nie czyń złośliwych wycieczek w kierunku prywatnych Osób,  ich prywatnego życia. Tyle. Że nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć to widzę,  jak i to,  iż ignorowanie nic nie daje. Jak robisz tak masz.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 19:10
Instytucje tworzą ludzie. Kościół tworzą wierni więc mam prawo czuć się dotknięty.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-07 19:50
Człowieku,  mylisz pojęcia. To daremne gadanie. Myśl,  jak chcesz. Sam doprowadzisz do tego,  że zostaniesz zbanowany lub usunięty z forum. I to sobie będziesz zawdzięczał. Koniec tematu.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 20:44
Chyba się powieszę z tego powodu:)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-07 10:50
Na Mysią 3 w Warszawie też donosiłeś?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 113) (1869074 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill