www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 128) (1868791 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor olek01990 Dodany 2016-05-28 18:46
Niestety. Taka ludowa mądrość.
Nadrzędny Autor kornelka Dodany 2016-05-30 16:46
No tak
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-03 19:38
Rafał Kosik

Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. 
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-06-04 21:44
Lepiej gdy jest gorzej, bo może być lepiej.
Gorzej gdy jest lepiej bo może być gorzej ;-)

Jola :-)
Nadrzędny Autor aleksander07 Dodany 2016-06-19 18:02
co racja to racja
Nadrzędny Autor Marja88 Dodany 2016-07-06 09:03
A ja wtedy myslę że inni maja jeszcze gorzej
Nadrzędny Autor dzqu Dodany 2016-07-25 14:31
Chciałbym zaprosić was do poczytania mojego bloga fotograficznego http://womenlifestyle.pl/zdjecia-z-drona . Wieczorami w zaciszu siędzę i sobie piszę.. Może ktoś zechciał by przeczytać i ocenić. Sprawiło by mi to dużą radość.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-06 14:22
http://kobieta.wp.pl/kiedy-matka-o-swoim-dziecku-slyszy-to-cos-6001466281353857a

Jest tu wiele wątków do dyskusji: aborcja, leczenie, stosunek personelu medycznego do takich dzieci i ich rodziców.
Nadrzędny Autor Fina Dodany 2016-06-19 16:42
Dyskutować można długo na te i wile podobnych tematów
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-07-02 16:55
W mojej okolicy ostatnio cała masa różnych koncertów. Jak to zwykle latem Niestety jest tak głośno, że ani spać, ani rozmyślać nie można.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-07-04 16:08
Do nocy daleko,ale,tak sie zastanawiam,po co ludzie opowiadają takie rzeczy?Potrzebują obnażyć się,czy rozgrzeszenia jakiego,tymbardziej,ze teraz głośno akurat  ten człowiek krzyczy NIE aborcji i in vitro.
http://www.pomponik.pl/plotki/news-jerzy-zelnik-do-konca-zycia-bede-tego-zalowal,nId,2229625
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-07-04 17:15
Co mi tu wklejasz? Pogwizdanego dziadka, który już tylko rozmyśla o życiu, które skończył? Zawsze był słabym aktorem, zawodowo właściwie nic nie osiągnął - noo był przystojny i co? I nic! Zeroooo, nul dziadek Zelnik. Chce jeszcze zaistnieć, bo wie, że jego koniec tuż tuż. Nie wierzy w Boga, aniołki i raj?

Zawsze szczytem litości było zabicie, np. "czarownicy" przed spaleniem na stosie, żołnierza - bez względu na wojnę i narodowość itd. itp. Czemu, więc
nie pozwalacie biednym torturowanym i cierpiącym dzieciom na tą litość?!

Tak ciężko zrozumieć? Urodziłeś się - trudno - nie istniałeś przed urodzeniem, nie będziesz istniał po śmierci! Aaaa masz nadzieję na więcej, ale z jakiego powodu?! Bo co? Raj: bo się urodziłeś? Dureń z Ciebie i tyle :-( Czemu ci co się nie urodzili  nie mają zasługiwać na raj? :-) No przecież ich "ktoś zamordował" ;-) Nie ma głupszych stworzeń niż człowiek :-(
Nadrzędny Autor qlopek999 Dodany 2016-08-05 16:58
Ja zawsze rozmyślam nocą przy dobrej muzyce. Przy muzyce lepiej mi się myśli. Chyba że to jakaś wkurzająca muzyka z domu sąsiadów - to inna sprawa :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-07-30 16:15
Patrząc na piękne ŚDM, na wzruszenia młodych ludzi , na ich entuzjazm, pomyślcie teraz czy rzeczywiście potrzebna jest nam taka "wolność" jaką widać w linku:
http://m.niezalezna.pl/84039-w-polsce-setki-tysiecy-mlodych-na-sdm-czym-zachwyca-sie-postepowy-zachod
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-08-08 10:06
Tak raz na 2-3 tygodnie tu zaglądam i wypadło, że dziś, ale dziś się odezwę na moment..
Lidian, jak widzę homo, to mam odruchy lekko, a czasem bardziej zwrotne, ale oni byli, są i będą. Nie pochwalam tego ich afiszowania się. Żadnego afiszowania się. Manifestacji wiary na pograniczu egzaltacji publicznej tak samo nie.
Weszłam, żeby wyrazić dwie opinie.
1. Nie wiemy, czy te zachwyty nad marszem były tam w prasie powszechne, czy tylko portal wysupłał, co chciał i urabia czytelników subiektywnie. Idąc dalej, budzi nienawiść do inności. Moim zdaniem lepsze byłoby ośmieszenie, skuteczniejsze.

2. Poczytałam komentarze i wiesz co? Jeśli tak piszą czytelnicy, to mają więcej błota w sobie  niż ci, których tak bardzo krytykują. Obrzydliwe te komentarze, wręcz obrzydliwe bardziej niż ci całujący się, bo oni choć milczą. (ble)
Jednym słowem "Niezależna" podszczuła i wyszli wszyscy, powiedzmy wszyscy...którzy mieli wyjść.

Czy czytelnicy to katolicy, czy prawicowcy skrajni, czy inne jeszcze twory? Bo to, co wypisują, to jest nie do przyjęcia.
Kto czytuje Niezależną? Nie wiem, bo ja nie czytam, ale pewnie wiesz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-08-09 12:39
Ja czytam.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-08-09 18:35
Jasne, że czytasz, a zwłaszcza oglądasz, bo ładne chłopaki się estetycznie całują ;-) W Polsce w tramwaju, autobusie, kolejce itd. ślinią się małolaty niedomyte :-( Ale Pis, skrajni katole i prawica uchachani - będą z tego oślinione i brudne dzieci ;-) do tego głodne :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-08-09 18:52

> ładne chłopaki się estetycznie całują ;-) <


Oj nie zawsze. :-(  Nie mam uprzedzenia , ale nie lubię pokazywania w wulgarny sposób swoich upodobań seksualnych. Obojętnie w którą stronę są skierowane. Przytulenie, trzymanie się za ręce czy pocałunek chyba nikogo nie zgorszy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-08-09 19:02
Ja u "pedałów" nie widzę

>w wulgarny sposób swoich upodobań seksualnych.<


Są zdolni, inteligentni, czyści i kulturalni. Co innego parady, ale tu chodzi o coś innego - dla inteligentnych. Są też "lezby" jak np. Orzeszkowa, w której się wszyscy zaczytywali :-)

Kobieta z kobietą czy facet z facetem to to samo tyle że postrzegane inaczej przez baby i chłopów :-) Tak stworzyła natura czyli BÓG, który podobno wie co robi :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-08-09 19:10
Są różni ludzie i różne postawy. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Niech każdy żyje własnym życiem i nie zagląda innym do łóżka.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-08-09 19:19
No to przestańcie prawicowcy, katole, pisowcy i inna nacjo neofaszystowska "zaglądać ludziom do łóżka" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-08-09 19:21
Nie wrzucaj wszystkich do tego samego kociołka. W każdej z tych grup, które wymieniłaś są różni ludzie. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-08-09 19:30
"Tyż prowda" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-10-13 12:15
Dziś posłuchajmy Boba Dylana pieśniarza, który właśnie otrzymał Nobla. :-)
https://www.youtube.com/watch?v=gazW7MOqHzQ
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-03 18:37
Ale go nie chce, czy już chce? Tego Nobla oczywiście
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-03 20:17
W listopadzie chyba, napisał list do Akademii, że ze względu na wcześniejsze zobowiązania nie będzie mógł przyjechać na wręczenie nagrody, ale czuje się uhonorowany itd. Jak to wygląda teraz w grudniu, tego nie śledziłam.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-04 01:48
kiedyś w TV pokazali go, zrozumiałam, że odmówił przyjęcia, ale dokładnie nie wiem
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-05 19:39
Macie zaje... temat do nocnych rozmyślań ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-07 13:47
Mogę go całą noc słuchać. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-08 17:20
Noooo... i to Cię "nobilituje" w moich oczach :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-08 19:33
To mnie zaszczyt spotkał. :-))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-12 17:47
A żebyś wiedziała ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-13 11:37
Ostatnio.. starość mnie dopadła :-), czego oznaką jest rozregulowanie zegara, pewnie jakieś srubki pordzewiały, no i.. w dzień śpię, a nocy czuwam.. Nie żebym czuwała nad bezpiecznym snem innych, bo jak pisałam w innym miejscu, jestem najeżona.. Rozmyślać też mi sie nie chce, po co mam narażać na pracę mój cenny mózg :-)))) ( jeżeli go jeszcze mam ), po tym, jak oglądam TV nocą..
Magia... Tajemnice losu.. :-)))) Czy ktoś to ogląda??, A może ktoś ma doświadczenia w tym temacie??.. :-))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-13 18:08
Ja nie oglądam, kiedyś stawiałam karty i małpy mówiły prawdę. Znajome dzwoniły, że wywróżyłam, inna która w tajemnicy utrzymywała kochanka, przyznała się, że prawda, inna wpadła w rozpacz bo śmierć zobaczyłam, niestety zgodnie z prawdą - krótko po tym zmarła itd. :-( Mąż nie chciał słuchać jak mówiłam żeby nie jechać i karty mówiły :-( Od tej pory nie stawiam!

Żeby karty zwykłe czy tarota powiedziały prawdę to musi osoba, której się wróży, tasować, przekładać. Tak zdalnie z TV to bzdury - karty nigdy nie mówią dokładnie. Mnie nauczyła moja prababcia - też pół czarownicy ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-13 18:31
wiem, że to bzdury.. ale to jak antidotum na ponurą rzeczywistość.. Tak zapędziłam sie w te bzdety, że poczytałam w necie horoskopy, a było to chyba w święta, nawet dokładnie nie wiem kiedy. W każdym razie, było tam coś takiego, że tego dnia można uzyskać wróżbę gratis, pobawiłam się.. i do dziś regularnie każdego dnia otrzymuję 2 esmy od różnej masci wróżów typu.. czeka cię szczęście, duże pieniądze, miłość - hahahhahha.. :-) oczywiście nie odpowiadam, więc straszenie.. coś się stanie jak nie odeślesz esa.. :-))), z mojej strony cisza.. zmaiana obcji.. koło ciebie jest dwóch męższczyzn, jeden ma kasę, odpisz, a powie ci który.. Natychmiast przejrzałam się we wszystkich domowych zwierciadłach i doszłam do wniosku, że owszem wróz ma rację.. na bank czekają na mnie 2 faceci- ksiądz i grabarz, tyle, że oni raczej biorą.. Ciekawe kiedy odpuszczą, i tak "wzbogacam się" nie odpisując :-))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-01-14 11:02

>i do dziś regularnie każdego dnia otrzymuję 2 esmy od różnej masci wróżów


Kryształku, sprawdź swój rachunek telefoniczny!
Wolałabym się mylić ale takie "darmowe" SMS-y często drogo kosztują.
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-14 14:55
mam na kartę, bezpiecznie :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-01-15 09:54
OK! Wszystko pod kontrolą :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-15 12:39
Dziś rano zmartwiłam się, wróz zamilkł.. może "zachorzał"? Ale nie!!! - co za ulga hihihihi.. przysłał esa.. ponoć mam dwóch wielbicieli.. muszę jutro zakupić lupę.., bo gołym okiem icj nie widzę :-))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-01-15 13:40

>ponoć mam dwóch wielbicieli..


Rzadziej teraz wchodzę na forum ale z dawniejszych lat pamiętam nasze rozmowy i nigdy nie wątpiłem, że jesteś sympatyczną kobietą.
Więc wróżba tylko o dwóch wielbicielach jest zbyt skromna :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-15 16:29
Dziękuję za miłe słowa :-) Już prawie wierzę wrózowi :-)))). Ja też bywam tu rzadziej, teraz uziemiła mnie zima, choć w moich stronach nie jest tak źle, ale mimo wszystko...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-16 16:19
Tak sobie myślę.. chociaż to nie noc, uruchomiłam mózg. Co zrobić z gburowatym sąsiadem, ktory odsniezając swoją posesję, zasypuje mi wjazd do garażu. Co za kanalia!!! od zawsze mam z nim problem. Jak nie dobrze mieć sąsiada :-( :-(
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2017-01-16 16:40

>Co zrobić z gburowatym sąsiadem, ktory odsniezając swoją posesję, zasypuje mi wjazd do garażu. Co za kanalia!!!


To rzeczywiście kłopot ale ..... wysłuchaj do końca (klik) a przekonasz się, że mogło być gorzej :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-16 17:42
Uśmiechnij się i wyjątkowo, wręcz przesadnie grzecznie poproś, aby włączył sobie w mózgu empatię, zrozumiał, że jesteś niepełnosprawną kobietą. Wyjaśnij słowo "empatia" ;-) i pow., że wygląda na kulturalnego, więc nie może być chamem, który zasypuje ci wjazd. Najlepiej żebyś z kimś była.
Można też zrobić fotkę jak sypie na Twój wjazd i iść lub drogą elektroniczną zgłosić Policji, lub/i wrzucić w sieć w info z Twojego regionu z twarzą i nazwiskiem. Skutek murowany :-)

Co do "wróżów" i tych adoratorów: nie bądź taka krytyczna w stos. do siebie :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-01-16 20:50
Jola jesteś moim guru.. ja zaraz napadam na kogoś z pretensjami, żalami itp. Skutek opłakany! :-( Muszę zmienić taktykę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-01-17 16:26
Eeeee tam :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-03 23:17
co tu robić w nocy??? myślenie odpada.. ostatnio nie myślę w ogóle.. książek naczytałam się.. w TV same wojny, albo mordy, co na jedno wychodzi. Można wpaść w deprechę.. na kawę za późno, na wódę za wcześnie..na księzyc samotnie gapić sie nie będę.., nawet koty w tym roku są cicho??? czyżby... zastrajikowały?? Może też chowdzi im o jakiś + ? :-), Dziwny ten świat... Wszystko kręci sie w kółko, niby tak samo, a jednak inaczej.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-03-03 23:48
Inaczej, bo życie toczy się dalej mimo iż my już zwalniamy.

Koty już niedługo zaczną się "marcować", to dopiero się nasłuchasz. U nas na osiedlu jest ich sporo i wcale nie tęsknię za tymi odgłosami. :-))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2017-03-04 13:19
u mnnie też sporo, ale o tej porze to już romanse kwitły
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 128) (1868791 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill