www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ZDJĘCIA (Strona 10) (265154 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 21:38
Nie bądź taki skromny.:-) Artystką byłam, ale utyłam...ups...to o motylach w piosence było. skleroza.:-))))) :-)
A księżyc bardzo lubię w dzień też. Baardzo.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 21:41
W ramach odpoczynku ja dziś ze zdjęciami serią.

Niedawno robiłam zdjęcia w ogrodzie i.......
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 21:47
I co? Nadal będziesz się upierać, że tylko BYŁAŚ ARTYSTKĄ? :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 21:57
Taaa...nie wiem jak odpowiedzieć,  ale dzięki.:-) Ja tylko  lubię wszystko przerabiać na swoją modłę. Tylko miły mi czasem okoniem staje.:-) Ale łagodnie na szczęście.;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 22:20

>Ja tylko  lubię wszystko przerabiać na swoją modłę. Tylko miły mi czasem okoniem staje.:-)


I wcale Mu się nie dziwię, że "staje okoniem" skoro "lubisz wszystko przerabiać na swoją modłę" :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 23:02
Ciekawe kwiatki ...Jeden z nich jakby Picasso malował ;-) .
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 23:04
O mamo i zaraz sobie przypomniałam, jak ludzie o nim mówią i jak go nie lubią.:-) hihihi
Dobranoc Amalian:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 23:03
hmm.....:-) :-) dobranoc.:-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-24 23:10
naprawdę , przypomina mi Rycerza ...dobranoc :-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 23:10
O rety! Która godzina?
Jak to w miłym towarzystwie szybko czas leci a rano trzeba lecieć na pobranie krwi. :-)
OPRAWCY! KRWIOPIJCY! No dobra, bierzcie!
:-) :-D ;-) :-( :-o :-p :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
             :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-25 19:51 Zmieniony 2013-06-25 20:38
chwilowo jesterm przy opisach zdjęć ...ale to żmudna robota ;( . I już jestem :-) . Na czas zwiedzania prosimy o nierobienie zdjęć . Wszystkie aparaty, 5telefony komórkowe zbierze kolega Rogal z koleżanką Lidką . Zapakowane oddamy pozwiedzaniu ;-) . Pozdrawiam przewodnik rozdamy słuchawki i proszę o wyregulowanie odbioru ...próba mikrofonu; ja Oka, ja Oka . Odbió .. a ja bez nosu, ust i oka . Sorry, ale musiałem ;-) . A i najważniejsze- każde zdjęcie możecie komentować umieszczając komentarz pod zdjęciem .Pozdrawiam Wasz przewodnik .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-26 10:21 Zmieniony 2013-06-26 10:35
a to przerywnik od hałasu ....zaraz wkleję parę zdjęć z dalszej wycieczki . Opisy do tych zdjęć będą za kilka minut ...przepraszam, ale muszę odpocząć wychodzimy, proszę wycieczki Opisy już są :-). Teraz lecę do kuchni - nie naszej, bo w niej już byłem - ale do mojej kuchni , bo jestem okropnie ;-))) głodny . Jeszcze nic nie jadłem .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-26 11:29
Fajna wycieczka. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-26 11:28
Amalian aparaty pozbierane, własnych zdjęć nie można zrobić, a do Twojego linku dostać się bez zalogowania nie mogę. :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-26 12:05
lidziu do jakiego linku nie możesz się dostać ??? Podaj a coś pomyślimy . Usuwam zdjęcia , bo mam ograniczone miejsce na zdjęcia . I...wiesz...nie chcę się narzucać . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-26 12:11
Do tego postu, w którym pisałeś o zbieraniu aparatów. Kliknij strzałkę skierowaną w górę z boku mojego postu, a wyświetli się ten post, do którego się odnoszę.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-26 12:44
już kojarzę, zaczekaj chwilkę - a coś pomyślimy :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-26 12:40
sorry Lidziu, ale musisz mi to wyoślić ;|))) . tz powoli i dużymi literami napisz mi jeszcze raz ;-))) jak mam sprawdzić link do którego się odnosisz :-)Jakie zbieranie aparaty ????
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-26 13:17
Amalian już wszystko jasne. Dzięki. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-26 21:13 Zmieniony 2013-06-26 21:17
Kair i Muzeum Kairskie z ubitą lub wypaloną historią Egiptu już minęliśmy . Teraz kilka fotk rzeki, która Egiptowi dawała i daje wysokie plony i zapewniała dobrobyt . To wchodzimy co ??? wchodzimy w kapokach ... Dziewczyny, wiem, że kapok deformuje figurę, ale dla bezpieczeństwalepiej go nosić ;-)) Nie mogłem płynąć przez nil i te zdjęcia robiła żona . Z prostego względu, do statku, którym płynie się przez /Nil trzeba dość przechodząc pokłady kilku statków . Wózkowiczom pozostaje tylko wyobraźnia :-)).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-26 22:07 Zmieniony 2013-06-26 22:17
to co ? jedzxiemy dalej ? Zaraz, tylko wybiorę kilka zdjęć . Opisy będą później proszę kliknij :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-26 23:00
Piękne zdjęcia, jakby trochę inne od wszystkich, jakie tam ludzie robią.:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-26 23:05 Zmieniony 2013-06-26 23:34
moja szkoła ;-))) Większość zdjęć robiła żona, bo dla mnie temperatura była nieznośna . Siedziałem w klimatyzowanym autobusie i za żadne skarby nikt by mnie nie wyciągnął z niego ;-) . Wyszedłem tylko na chwilę i okupiłem to wielkim wysiłkiem a jeszcze przed nami jest ....ale to następnym razem :-) . Trochę chaotycznie pokazuję zdjęcia, ale trudno :-(.Pewnie nie zauważycie tego :-).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-27 08:08
A ja myślałam, że ten piękny pan na wielbłądzie, to właśnie Ty. :-))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-27 08:48
Też oglądam i 'podróżuję' w czasie i w przestrzeni .:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-27 10:17 Zmieniony 2013-06-27 10:28
Na nich trzeba uważać nawet robiąc zdjęcia a już korzystając z jego oferty zwiedzxania okolicy szczególnie ;-) . To co jedziemy dalej ???:-) . Zaraz coś przygotuję: pierwsze zdjęcia a później śniadanie ;-))).... Zapraszam , to tylko kilka fotek ;-)... proszę , kliknij ...no proszę...;-) . . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-27 12:47
Do Twoich zdjęć pasuje podkład muzyczny:
Ballada o mumii Tadeusz Chyła :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-27 13:00 Zmieniony 2013-06-27 13:04
A wiesz, że w mieście Sylwka - Raciborzu jest mumia ... Pewnie to nie Tutenchamona, ale, może Neferetiti ;-) . Zawsze jak widzę panią Agnieszkę Dobrosz- chyba - to dałem jej przydomek Neferetiti ;-)- lubię ją słuchać i patrzeć jak się zmienia wizualnie -również  .  To tam - w Egipcie - dopiero zobaczyłem potęgę faraonów, którzy za miskę strawy mieli armię robotników . Dobrze, że to się zmieniło . Teraz armie żądają tylko lepszych samochodów. Wiem, wiem, że nie wszystkie, ale wolę te armie od tych co żądają inteligentniejszych pocisków . Pozdrawiam :-) . Już z\nikam, bo pora przyobiednia a chłodno w przedpokoju ;-) lecę do kuchni coś przygotować na obiad . Nasze koleżanki internetowe pewnie są na zakupach w mieście, bo te internetowe mimo wszystko :to nie to ;-))) . Pozdrawiam :-))).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-27 13:46
W odpowiedzi na liczne pytania: Czy jeszcze mam co pokazać ? śpieszę z odpowiedzią, że tak . Oczywiście, że nikomu nie zdradzę kto pytał ;-) . Lidzi miło, że interesują ciebie te tematy. Tak w-zetko, to nie ostatnie zdjęcia . Kolego number , to, że nie po kolei to nie znaczy, że można coś przeoczyć . Nie- trzeba po prostu się zastanowić . Panie ' prosty ' nic tak nie jest prostsze od rogala ??? Nic to nic ;-) . Nie wiem gdzie lota Iota, ale, pewnikiem musi wystawić kilka ocen ... Boże tylko nie mnie - bom ortograficzny ;-)))) . Kierowca naszego autobusu pan Tadeusz zapewnia, że nie musimy się trzymać sztywnych towarzyskich konwenansów, ale nie obrażajmy innych . Więc jeeżeli kogoś obraziłem to przepraszam....ale, proszęnie zaszybko jechać Tadeuszu :-) . Pozdrawiam i ' nie wklejam ' żeby nie byłó, żę się narzucam :-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-27 14:31
Narzucaj się, narzucaj. Będzie mi bardzo miło. Lubię oglądać Twoje fotki. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-27 15:25
A ja tych ostatnich nie mogę otworzyć...niestety, muszę się obejść smakiem.:-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-27 21:20
ponownie je ' wkleiłem :-) ...Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-06-27 14:52
W-zetko moze pomysl zeby je-kwiaty powiekszyc i zawiesic w formiew obrazu,sa piekne,szczegolnie maki i dmuchawiec .......:-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-06-27 14:53
Amalian,gdzie trzeba złożyć wniosek,zeby obejrzec Twoje zdjecia?;-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-27 21:23
Ponownie je wklejam , ale nie mam za dużo miejsca i będę musiał je ponownie ' wyciąć ' ;-) To kilka zdjęć, ale proszę wchodzić :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-27 15:36
Musiałabym mieć natchnienie, aby coś zrobić, a z tym bywa gorzej, bo ostatnio się czuję przyziemnie, czyli  bardziej realnie. Każdy wiek ma swoje prawa i coraz trudniej fruwać w obłokach.:-)
http://www.youtube.com/watch?v=HpKPPeqML5M
;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-27 19:31
AMUS CZY TE TWOJE FOTY TO AKTY LUB INNE BEZECENSTWA ZE SIE DO NICH DOSTAC NIE SPOSOB A PRZECIEZ NAWET TWOJA GOLIZNA MOZE BYC TEGES.:-))))))))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-28 06:10
To naga prawda, którą można oglądać tylko chwilkę ...;-) .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-27 21:31
to może jeszcze coś z życia na parkingu daleko od cywilizacji proszę wchodzimy :-) ja już zostaje, bo muszę odpocząć ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-28 20:22
Na dzisiaj proponuje kilka fotek z grobowca królowej Hatszepsut- lub podobnie ;-) . Jedna z niewielu kobiet, które rządziły Egiptem . Dwadzieścia sześć lat rządów nie prowadząc wojen . Egipt w czasie jej rządów kwitnął gospodarczo . Na czs przyjmowania zagranicznych poselstw przywiązywała sztuczną brodę .Nie wiem dlaczego? Żeby dodać sobie męskości czy po prostu naśmiewała się . Wchdzimy??? to to wchodzimy :-) Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-06-28 21:32

> Nie wiem dlaczego?


Mniej więcej z tego samego powodu chyba, z którego Jadwiga była oficjalnie Królem Polski...

(ech, starożytny Egipt, nie wiesz nawet ile radochy mi właśnie sprawiłeś)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-28 21:52
miło mi :-) ...mnie również urzekł. Pozdrawiam :-)...
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-06-28 21:56
Starożytność kocham od, mniej więcej, piątej klasy podstawówki. Pamiętam wycieczkę do Pompei (rzymskie miasto w całości "zakonserwowane" po zasypaniu pyłem wulkanicznym). Pierwszy raz w życiu łaziłam wtedy osiem godzin bez przerwy, bo uznałam, że nie zobaczenie akurat tego to by była zbrodnia (następnego dnia nie wstawałam z łóżka, ale i tak było warto).

A Hatszepsut darzę, spośród faraonów, chyba największą sympatią (damska solidarność). Wprawdzie następca praktycznie wymazał ją z historii Egiptu, uznając za anomalię niegodną istnienia, ale to już inna historia. :-)

[a teraz już się zamknę, bo to nie jest właściwy wątek do robienia nudnych mini-wykładów z historii]
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-28 22:11

>Wprawdzie następca praktycznie wymazał ją z historii Egiptu, uznając za anomalię niegodną istnienia, ale to już inna historia. :-)<


Z rodziną różnie bywa ...pewnie dlatego na zdjęciach rodzinnych zawsze lepiej z boku...;-) . Pewnie to zawiść i zazdrość uczyniła, że pasierb którego hołubiła tak jej się odwdzięczył ...
Pompeje , ach jak zazdroszczę :-) . Może kiedyś uda się mi je zobaczyć, chociaż głowę mam zajętą czymś innym...:-) . Marzyć zawsze morzna, ale Pompeje to było by coś :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-28 22:17
o jqcie - pewnie nas upomną mandatem ;-))) ... ale co tam, Ważne by marzyć i...może kiedyś pojedziesz do Egiptu . Egipt nie jest tak drogim krajem żeby nie zobaczyć trochę więcej niż morze . Najgorsze są odległości, które taniej jest pokonać autokarem(600km w jedną stronę Kair 250-Luksor, ?Dolina Królów .)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-06-28 22:22

> może kiedyś pojedziesz do Egiptu


Nawet gdyby komukolwiek, kiedykolwiek na tyle odbiło, żeby ze mną pojechać, to obawiam się, że to by było niebezpieczne dla mojego zdrowia. :-) tak jak chodzenie po księgarniach jest niebezpieczne dla portfela. Bo chciałabym pewnie zobaczyć wszystko i jeszcze trochę. A im więcej na liczniku, tym, więcej to jednak kosztuje. Ostatnio (trzy lata temu) czterodniową wizytę w Londynie odchorowywałam tydzień. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-28 22:41
wizytę w Londynie odchorowywałam tydzień. :-)<

znam ten ból ...Zawsze jak wybieram się podróż to prawie na rękach chodzę, by udowodnić sobie i żonie, że jest ok. Ale zdrowy rozsądek to jet to czym się kieruję przede wszystkim . Na wojaże:dalekie czy bliskie dobrze mieć towarzysza/szkę , która jest siłą napędową wózka ...ale , nie wolno stawiać krzyżyka - tak szybko :-))) .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-28 22:52
fajnie mi się klikało - Iota :-) ...Dobranoc:)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-06-28 23:38 Zmieniony 2013-06-28 23:40

> zdrowy rozsądek


"Przepraszamy, ale tego pojęcia nie ma w naszym słowniku." :-)

Ukłony.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-29 11:01
Masz rację, że zdrowy rozsądek nie idzie w parze z naszymi marzeniami, które staramy się urzeczywistnić . Często widzę zdziwienie czy ciekawość a odważniejsi to nawet zapytają : Czy daję radę i czym to podyktowane jest ? Nieliczni, ale są :-).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ZDJĘCIA (Strona 10) (265154 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill