www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ZDJĘCIA (Strona 9) (263280 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-15 17:47

>Już czekam.<


To prawda, kiedy nie zajrzeć na forum :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-15 17:56
Przestań zaglądać:)))) Sprawisz ulgę tym, którzy widzą w Tobie Reę.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-18 14:52
?????? Może dodatkowo pisz we własnym imieniu?!
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-15 18:36
Trochę to trwało ale widzę, że nie tylko Ty W-zetko jesteś zainteresowana :-)
Zapraszam na spacer
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-15 19:39
Dzięki za ten spacer. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-15 19:55
Cała przyjemność po mojej stronie :-)
Cieszę się, że nie sam spacerowałem :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-15 20:02
:-))))))))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-17 13:08 Zmieniony 2013-06-17 13:11
no nie sam, nie sam - Tadziu :-) . A teraz wsiadamy do autobusu i jedziemy ...Karnak i świątynne sfinksy z głową barana , jakby umiały mówić to by powiedziały wiele... O wojnach i o głodzie . O miłościach i strachu o pożarach, złodziejach - nie tylko świątynnych . I o tym że wszystko mija, ale warto żyć i mieć ...swoje danie również . No szybko, szybko drodzy, bo życie krótkie a jeszcze tak wiele do zobaczenia . Czy w autobusie jest demokracja? ... to wklejam :-) [ i jeszcze to Byłem tam i przesłałem pozdrowienia historii od Was ;-)kliknij .... i pozdrawiam wszystkich :-) .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-25 00:07 Zmieniony 2013-06-25 00:15
mam problem, bo musiałem otworzyć zdjęcia w zmodyfikowanym programie ...zobaczymy czy mi się uda > Jutro je opiszę ;-) klikaj do skutku ;-) Czy jestem wielki ;-)))?? I'm big ;-))) Udało się :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-25 17:57
Jesteś, .
Co do technicznych sposobów u mnie muszę użyć albo zdecydować się na jakąś przeglądarki np.  firefoxa albo google+ albo internet wszystkie sposoby skutecznie.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-25 10:51
Jakie to miasto ? Pamiętam, że z hotelu wyjechaliśmy i jechaliśmy, jechaliśmy po hotelach zbierając ochotników . Patrzę na wchodzących turystów z poduszkami i myślę: żeby tylko ktoś nie wpadł na pomysł z łóżkiem . Do celu przyjechaliśmy z rana i na podłej stacyjce benzynowej czekaliśmy - korzystając z pobliskiej, płatnej ubikacji . Uprzywilejowani nie płacili ;-) Czy mogę ???? To proszę wchodzić nie parami, bo wąskie drzwi ...poooo tem będą opisy :-) .
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-06-25 12:05
Ciekawe zdjęcia ale nie odważę się zgadywać jakie to miasto.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-25 17:51
Strzelam Kair ;-) wrazie czego proszę mnie oskarżać o wywołanie zamieszek jak komuś wystrzeliłem w okno :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-25 19:39
Waldek, trafiłeś w dychę ... Wygrałeś okazję zjedzenia ciasta drożdżowego ze śliwkami ...Proszę o podanie przepisu na ciasto drożdżowe ze śliwkami w dziale 'kuchnia ' - dla Waldusia ;-))) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-25 19:46
Waldi i tak wirtualnego ciasta nie uznaje więc przepis niepotrzebny. No chyba żeby sam sobie upiekł. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-25 19:49
no,nooo, noooooooooooooooo . A co nie może ? Może sie podzielić z nami wrażeniami jakie mu się udzielały w czasie tworzenia ciast . I jak smakowało :-))).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-25 19:52
Ciekawe co na to Waldi. :-)))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-25 19:54
Nie będę się sprzeczał i wymieniał spostrzeżeniami na temat wirtuala. Wielokrotnie wyjaśniałem moje zdanie w temacie bot.
. Ja po prostu nie lubię jak ktoś się bawi mną a nie ze mną.
A wirtuane ciasto jestem gotowy razem wypiekać, dodawaj składniki i nawet się nim poparzyć przy degustacji. ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-25 19:58
Ja z kolei nie lubię podawać przepisów jeśli nie będą wykorzystane w realu. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-25 20:09
Tego nigdy nie będziesz pewna czy ktoś z niego nie skorzysta, natomiast jeśli ktoś skorzysta z mojego przepisu na deser , jestem pewny że będzie mnie wyzywał na czym świat stoi ;-)
⊙ przepis na deser: dobrze ubitą śmietanę posypać grubo zmielonym pieprzem i podawać koniecznie z zamrożonymi nie drylowanymi wiśniami ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-25 20:12
Wiadomo, że tej pewności nigdy nie będzie, ale jak mnie ktoś prosi o przepis, bo chce go wypróbować, to daję. :-))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-25 20:43

>Ja po prostu nie lubię jak ktoś się bawi mną a nie ze mną.<


Nie chciałem Cię urazić . A jeżeli to zrobiłem to nieświadomie . Przepraszam . A na zgodę zjedzmy po kawału cista - może być wirtualne ;-)) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-15 20:29
Byłam tam w tych miejscach, więc tym bardziej sympatycznie zdjęcia odbierałam.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-06-16 08:19
oooo Bobry sie uREAlnił.y?:-)))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-16 09:56
Noooo...:-)))) Takie mądre, takie piękne, tyle mają innych miejsc do pisania, a na  'zapyziałe':-) fora przychodzą. To chyba jakiś rodzaj niepełnosprawności jest? Albo coś innego, wyliczane znowu na procenty.:-)))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-06-16 12:52
Co tam REA co tam bobry
ważne, że kolega dobry
po długiej nieobecności
wrócił - ku naszej radości :-)

A jeśli chodzi o bobry to:

bobry dobry humor mają
kiedy wszystkich podgryzają
złość w nich bardzo wielka drzemie
więc budują swe żeremie
wyskakują z nich na krótko
aby upust dać swym smutkom

Czy kobieta to czy rea
bober czy inna cholera
nie uwierzę ni troszeczkę
że zmienisz wilka w owieczkę
:-) :-D ;-) :-( :-o :-p :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
            :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-18 14:54
Byłaś to wrzuć swoje zdjęcia, napisz coś - tylko nie z netu, ale swoje, własne wspomnienia, spostrzeżenia...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-17 18:54
To ja Wam "pokażę zdjęcia z wycieczki "po Poznaniu widziane oczami jednodniowego włóczykija ;-)

Zaczynamy, wskakuję ;-) w miejski środek transportu. Oczywiście ludzik na wózku( dalej będę nazywał go Norbi);-) miałby ogromny problem bo wagon nie był niskopodłogowy. Prrzyjmijmy że z Norbim wsiadają dwa Pudziany;) i  Norbi wysiada z tramwaju. Po drodze wstąpiliśmy na szare kluchy z kapustą , pudziany dostały pyry z gzikiem . Wędrujemy przez poznański deptak, zaczynamy tam gdzie na początku stoi Stary Marych ze swoim rowerem. Tłumy ludzi na chodniku a w sklepach przy nim pustki.  Po drodze atrakcja.... kolejka? Kolejka po darmową puszkę coli na której możemy wydrukować swoje imie, hasło, cokolwiek chcemy.
Docieramy do końca gdzie króluje słynny już z różnych przyczyn Stary Browar obecnie kompleks albo jak kto woli wielki wielopiętrowy market handlowy. Norbi przy pomocy pudzianów dałby radę, wewnątrz ruchome schody ale są też windy do przemieszczania się po piętrach. Omijamy go i wędrujemy dalej. Obok Multikina a właściwie za nim , ruina dzisiaj, dawniej pięknego stadionu miejskiego i chluby miasta stadion Warty Poznań. Stadion lekkoatletyczny z bieżnią i skoczniami oraz boiskiem piłkarskim na środku murawy. Dzisiaj ogrodzony,  bez możliwości zaglądnięcia . Kiedyś meta etapu Wyścigu Pokoju. Dzisiaj tragiczny zaniedbany teren, przygotowywany do sprzedaży pod budowę osiedli, bloków wieżowców czy może kolejnych marketów? Pudziany tutaj by nie pomogły.
Norbi wracamy , przez Stary Rynek. Koziołki na wieży odpoczywają. Za to na straganach wokoło ratusza jest ich pełno.  Trafiliśmy na Jarmark Świętojański.
To też już coś innego niż kiedyś. Ale dla Norbiego lepiej, jest luźno nawet rowerami jeżdżą  brrr .za te urtudnienia macie bonusa. Na przystankach szybkiego tramwaju zwanego Pestką ustawiono stacjonarne rowery z których można skorzystać czekając na tramwaj, niskopodłogowy oczywiście.
Na tym zamykam album ze zdjęciami z Poznania ale kiedyś może cdn ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-17 19:07 Zmieniony 2013-06-17 19:18
Byłam dziś w Poznaniu. Centrum. Przejechanie samochodem przez to miasto, to masakra. Szczególnie ciężko było w okolicach , które wymieniłeś.  Znalezienie tam wolnego miejsca parkingowego graniczy z cudem. Zdjęć nie robiłam.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-17 19:25
Walduśśśśśśśśś! Brawo! Piękne zdjęcia :-)
Ustaw tylko większy kontrast bo wyszły takie .............
..... jak niektóre wiersze .... albo małżeństwa
BIAŁE! :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-17 19:39
No jakiś niezdecydowany był, najpierw w jedną, potem w drugą szedł. Znam te okolice. Ciekawe, gdzie kluchy jadłeś WNK?:-) A w ogóle to mało tego opisu, fajnie się czytało. A dlaczego szedłeś koło Multikina, a nie na skróty przez park do tego stadionu? Pamiętam na nim spartakiadę szkół średnich. Miałam tam nawet ulubionego sztangistę, na wtedy.:-) Ech....co to były za czasy:)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-22 16:43
Z tego piwo lepiej smakuje:
moje zbiory
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-22 16:46
Ostro było. :-) To po dzisiejszej nocy:)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-22 17:28
U MNIE STOI KUFEL OD EB PODOBNO BYŁO KIEDYS TAKIE PYFKO.:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-22 20:51
Staruszko na tym pyfku się uczyłem. Było najlepsze:)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-06-22 17:40
Taaaaaaaaaaak! Mam tak co noc :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 19:48
Obiecane zdjęcia z sobotniej wyprawy "w miasto"
A działo się ..... więcej niż na zdjęciach ale nie dało się być wszędzie a miotły nie miałem jakaś "KOBIETA" obiecała pożyczyć ale odleciała i tyle ją było widać :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 20:05
Obejrzałam, najbardziej mi się podobało wzgórze z siedzącymi ludźmi.:-)
Księżyc zaraz wkleję, pomogę Ci z tym księżycem, bo u mnie był wyraźniejszy,ale muszę odpocząć....
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 20:36
Aż żal się robi człekowi,  ze mieszka nie w Warszawie . Tm się tak wiele dzieje i nie ma czasu na nudy .  WAle na nudy dobry Bednarski lub dobra książka - podobno ;-) .Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 21:03
Oj dzieje się, dzieje ... czasem aż za dużo.
Manifestacje, korki, remonty ulic, tuneli. Zamykają, otwierają, żeby za 2-3 godziny znowu zamknąć. Kowal (HGW) zawinił a Cygana (dyr ZDM) wyrzucili. :-)
Żeby nie wyglądało tak "na smutno" to muszę przyznać, że jeśli chce się wyjść z domu to jest gdzie. Np. jak wiecie mam blisko nad "Balaton", 4 przystanki autobusem do Stadionu, podobnie do Łazienek czy Traktu Królewskiego i Starówki.
Adam, a widziałeś pucharek Rogera w mojej kolekcji? Dedykowałem Tobie jako mieszkańcowi Rybnika. W latach 98/99 pracowałem w Warszawie dla tego Browaru.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-24 21:08
nie, nie widziałem, ale dlatego, że nie mam tej wiadomości, ale wiem , że zawsze mi smakowało . Dzięki za przypomnienie i pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 21:19
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 21:59
A czy było piwo bosman? Bo mam taki dzbanek.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 22:32

>A czy było piwo bosman?


Było i jest. To Browar Szczecin. Teraz przejął go do swojej grupy Carlsberg. Największy rozwój i popularność zdobyli w końcu lat 90-tych kiedy niemiecki browar Bittburger zainwestował duży kapitał w Bosmana. To było w okresie, kiedy zabroniono reklamowania piwa alkoholowego a Bosmana reklamowano: "piwo bezalkoholowe" i przymrużenie okiem :-)
Pamiętacie Panowie?
Bo Panie mogą nie pamiętać ponieważ były wtedy za młode, żeby interesować się piwem :-)
W mojej kolekcji zamieściłem kufelek 0,33 l. i takiej samej pojemności pokal. Mieli bardzo ładne szkło.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 22:47
Zdjęcia
Ja mam taki znak na dzbanku i dopiero dziś dokładnie przeczytałam  ten napis, że browar:)
Inny kolor napisu.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 22:56
A może to jest litrowy kufel?
Jedno jest pewne, ten dzbanek pochodzi z okresu przed wejściem Bittburgera jeszcze ze starym logo.
W nowym doszedł jeszcze slogan "10 w skali Beauforta" a i piosenka Klenczona też była wykorzystana w kampanii reklamowej
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 23:01
Nie, to jest regularny dzbanek, ma chyba wiecj niż litr. :-) Jutro zmierzę pojemność. :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-24 22:56
dzięki, zaraz chce się pić ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-24 21:21
Księżyc   Dwa księżyce?
Obiecane.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-24 21:32
Widać rękę fachowca i talent artystyczny, nie to co ja
"mój" księżyc ze słońcem obok siebie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ZDJĘCIA (Strona 9) (263280 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill