www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wpływ Kościoła Katolickiego na życie wszystkich obywateli. (Strona 10) (1284246 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 82 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2011-06-14 06:25 Zmieniony 2011-06-14 06:34
123456

>wyjściu ze szpitala lekarz przepisał mu pol tram chyba wiesz co to jest dalej sprawa przedstawia się tak iż przez parę ładnych lat co miesiąc chodził do kilku lekarzy przeważnie dwa razy w tygodni po to lekarstwo i wiesz ze w aptece na receptę to kosztuje parę marnych groszy natomiast na czarnym rynku jest bardzo drogie>


pierwsze pytanie dlaczego napisałeś na czarnym rynku?
drugie pytanie, nie leczy się nowotworu samym Poltram-em inaczej Tramadolem.
Znam procedury wypisywania leków dla przewlekle chorych, dotyczy to danych jednostek chorobowych, nie tylko chorób nowotworowych, ale dla przykładu należy do tej grupy osteoporoza. Nie musiał chodzić dwa razy w tygodniu po lekarstwo. Tutaj dochodzi do jakiegoś fałszu. Nie potrzeba kupować na czarnym rynku !

>gość nie wypił ani jednej kropli tego medykamentu w zamian za to kupował alkohol i do dzisiejszego dnia żyje i czuje się świetnie i dalej kasuje zus i mało tego oraz pomoc społeczną>


Odpowiedz sam 123456, co napisałeś. Chciał i pił dalej. I nie mów, że alkohol go wyleczył. Kasuje ZUS i Pomoc Społeczną, to jest odpowiedź. Niepełnosprawni naciągacze.
Czy to  kłamstwo jest ???
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-06-14 18:08 Zmieniony 2011-06-14 18:41
chromy nie opowiadaj bzdur. Salowa jest od sprzątania, a nie latania z basenami. Mycie, zmiana poscieli, karrmienie i podsuwanie basenów to praca pielęgniarek. Od kilku lat jestem stałą pacjentką sali pooperacyjnej w ...... Zespolonym Szpitalu I to pństwowym bo nie stać mnie na prywatne kliniki.
Nie rób nikomu wody z mózgu no chyba, że są jeszcze szpitale w zaściankach.
Narzekanie to widocznie Twoja stała broń chromy. Do usłyszenia we wrześniu jakbyś chciał wylewać swą żółć na mnie.
Pozdrowionka i życzę miłej obsługi przez milutką, młodziutką salową to może ci w sercu cieplej się zrobi :-p
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2011-06-14 08:17

>Autor Ella Dodany 2011-06-13 18:10
>Jak żyję kopę lat od wypadku.


>Autor Ella Dodany 2010-07-12 18:36
>Jestem ON dopiero 10 lat.


>Autor Ella Dodany 2010-03-11 19:16
>Minęło już pełne 10 lat.


kopa lat ?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-14 18:10 Zmieniony 2011-06-14 18:41
Czytaj uważnie i patrz na daty a jeśli cię to aż tak mocno interesuje a nie byłeś zdolny z matematyki to podam ci dokładniej od 1999 roku :-D
O tym jak mocno jestem chora czy nie nie twój interes niedouczony lekarzu. Wolę czytać posty 123456. Ten przynajmniej pisze z sensem.
Nie podpieraj się cytatami bo znam swoje posty jak własną pustą kieszeń.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2011-06-15 07:03 Zmieniony 2011-06-15 07:08

>By nie psuć sobie nerów blokuję cię by się twoje brednie-posty nie wyświetlały u mnie.>


Ella mnie zablokowała, żeby nie czytać, a czyta i odpisała.
Daleko, bardzo daleko Tobie Ella do mojej posiadanej wiedzy i dlatego się denerwujesz.
Dobrze że zostałaś samotną panną, gdyż życie z taką kobietą, matką, byłoby dla rodziny koszmarem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-15 07:41
Chromy skoro piszącym na tym forum daleko do Twojej wiedzy, to po co tu piszesz? Trzeba sobie znaleźć odpowiednie towarzystwo i to takie towarzystwo, które potrafi zaakceptować podłość jaką napisałeś w ostatnim swoim zdaniu.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-06-15 10:20
Lidian, ja już nie raz pisałam, że Twoim jedynym celem pisania jest dokopanie komuś. Podobno jesteś chrześcijanką. Jak to się ma do Twoich wypowiedzi?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-15 10:38
Kryształek
A uważasz, że to na co zareagowałam było napisane po chrześcijańsku? Gratuluję.

>Lidian, ja już nie raz pisałam, że Twoim jedynym celem pisania jest dokopanie komuś.<


A może to jest Twój cel? Każdy sądzi po sobie. :-))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-06-15 12:59
Jak zwykle - pyskówka. Co to wniosło nowego?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-15 13:33
Oj Kryształek, znów odwróciłaś maje słowa po swojemu. Sprawdza się więc to, co powiedziałam wyżej: każdy sądzi po sobie. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-06-15 15:40
Oj! Wielkopolanko! A może byśmy spotkały się, zamiast odbijać tę piłeczkę. Zapraszam do Wągrowca w najbliższą sobotę. Będzie "Lato z radiem". Rozerwiesz się nieco, a może przyjedź z wnusią. Dla dzieci zawsze jest przygotowana świetna zabawa. Stracisz trochę "igieł". :-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-15 16:01
Nie pochodzę z Wielkopolski. Co się zaś tyczy rozrywek i igiełek, to zadbaj o własne,  moimi nie musisz się przejmować. :-)))) 
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-06-15 16:59
Ależ ja się nie przejmuję. Typowa postawa gnuśnego polskiego katolika. Ja jestem najważniejsza! :-) A przecież zaprosiłam ciebie na kawę nad pięknymi jeziorami. Musisz być niemiła?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-15 17:08
To ja Cię zapraszam na kawę w Opolu. Cieszysz się?  Pomyśl nad własną postawą, zamiast innym dogadywać. Czyżby Twój nik Kryształek pochodził od tego , że Ty jesteś taka kryształowa?

>Musisz być niemiła?


<
Sądzisz, że Ty jesteś miła? Uczepiłaś się mnie jak "rzep psiego ogona" i wisisz. Po prostu ODWAL SIĘ.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-06-15 17:40
Jesteś nadzwyczaj miła. A może po prostu boisz się spotkać naprawdę niepełnosprawną? Przeczytałam Twoje posty i wiem co nieco o Tobie. Bardzo jesteś dumna z faktu, że zawsze otaczałaś się osobami zdrowymi. Nie odwalę się! Bo jesteśmy na Forum, gdzie każdy może wypowiadać się do woli. Dlaczego miałoby to być przypisane tylko Tobie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-15 19:18
Ależ pisz ile chcesz, a o mnie wiesz tyle na  ile ja chciałam o sobie opowiedzieć.



>A może po prostu boisz się spotkać naprawdę niepełnosprawną? <


Nie wiem co dla Ciebie znaczy słowo "osoba prawdziwie niepełnosprawna", ale odpowiem Ci tylko tyle, że na pewno nie chciałabym się spotkać z Tobą, obojętne sprawną czy niesprawną.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-06-16 09:34
Jasne, gardzisz ludźmi. Zaprosiłam cię na koncert Lata z radiem - zapomniałaś? A o spotkaniu myślałam w kontekście czysto towarzyskim. Chciałam zobaczyć rezydentkę tego Forum, która tu rządzi i wymiata. Mogłabyś w oczy "nawtykać" mi. Bo zza klawiatury to jesteś Wielka Wielkopolanko. Podwójne oblicze - to standard. Wystarczyło grzecznie podziękować i z humorem zakończyć sprawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-16 10:02
Jeżeli nawet Twoje zaproszenie byłoby szczere, a ja miałabym ochotę na spotkanie z Tobą, to jak sobie wyobrażasz przyjazd schorowanej niepełnosprawnej osoby do miejscowości oddalonej między 200-300km, na godzinę lub dwie, a później powrót. I to tylko po to aby popatrzeć na nieżyczliwą osobę. Za takie wątpliwe zaproszenie nie muszę być wdzięczna.

>Chciałam zobaczyć rezydentkę tego Forum, która tu rządzi i wymiata<


Jesteś w błędzie, ale jeżeli tak sądzisz, to pewnie Ty to chciałabyś robić. Jesteś po prostu zazdrosna. :-)))))))))))))))))

>Mogłabyś w oczy "nawtykać" mi. <


Jeszcze Ci nie nawtykalam, ale jeżeli o to tak prosisz , to .................. nie nie sprowokujesz mnie do tego , nie będę taka jak Ty. Mam to gdzieś co o mnie sądzisz, bo ja mogę wyłączyć kompa i iść do moich zajęć, a Ty uparcie przy nim siedzisz i przeżuwasz stare wątki, aby znaleźć haka na innych. Mierzysz wszystko własną miarą. Skończyłam z odpisywaniem Tobie obojętne mi co jeszcze na mnie napiszesz. Mam to gdzieś. 

>Wielkopolanko<


:-) cha cha cha :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2011-06-16 20:56
Świat się przewrócił czy jak?Opole w Wielkopolsce?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-06-17 16:36
chyba tak
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-06-17 16:58
Jaka znowu pyskówka ludzie dążą do prawdy jak zwykle i zawsze będą dążyli do prawdy a ze prawda jest względna to takie rzeczy muszą się dziać ja jak chce trochę spokoju to wyjeżdżam na grzyby lub ryby ewętualnie naprawiam swojego moto-konia no mam takie szczęście ze mogę lecz ostatnio TVP oglądałem program z panią Jaworowicz o matce która miał niesamowity problem z księdzem z caritas i oto jest to na co Polacy dają zezwolenie osobom duchownym. Osobiście znałem bo już nie chce mieć takich znajomości jak brat księdza był ON i wiesz mi nie jeden by chciał tak żyć jak on żyje a dlaczego tak jest jak myślisz tak ze wiesz wszystko co tu się pisze czasami trzeba wybiec za temat pierwotnego posta lecz tak już jest chcąc coś komuś wytłumaczyć trzeba się trochę namęczyć w taki sposób aby go nie urazić lub nie obrazić dlatego blokowanie itd jest nie bardzo porządne w moim mniemaniu  
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-06-17 18:37
123456 masz rację. Owszem blokuję by mi taki niemota jak ..... nie właził z głupimi postami robiąc wodę z mózgu.
Nie wiedziałam że Opole w Wielkopolsce no to ja chyba na Litwie mieszkam albo na Rusi
Nadrzędny Autor chromy Dodany 2011-06-18 13:28 Zmieniony 2011-06-18 13:32

>niemota>


Ella, ile osób obraziłaś takim słowem. A przy tym wszystkim zrobiłaś to  na forum Niepełnosprawni.pl
Który to już raz używasz obraźliwych słów.
Ella zajrzyj do słownika lub porozmawiaj z kimś, kto Ci  wytłumaczy, co znaczy słowo "niemota".

Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-18 17:59
chromy pocałuj mnie tam gdzie szanowne słonko nie dochodzi lekarzu od siedmiu boleści.
U nas niemota to taki co nic nie umie a ględzi od rzeczy. Sam se poczytaj słownik a ode mnie odpieprz się.
Poproś szanownego admina by mnie wywalił. To twój styl.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-06-19 10:29
czytam od dłuższego czasu ten wątek nie zabierając w nim głosu ale postanowiłam zadać wam wszystkim pytanie
jak ma się tytuł wątku do kłótni i wyzwisk może to  ja jestem tą niemotą skoro nie kumam
bądźcie tAK MILI  MI TO WYJAŚNIJCIE
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-06-20 18:28
Wiesz jak jest jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ja także na wszystkie posty nie odpowiadam bo nie wiadomo kto z drugiej strony siedzi niby lekarz potem to jest ksiądz tak w koło tu jest gra o wielką stawkę a być może jakiś cmok z rządu kiedyś wpadnie na pomysł aby posłuchać co kaleki piszą i o czym marzą lub myślą mam tylko nadzieje ze się przedstawi a nie jak ten magik który dużo mówił w TVP a nic niestety nie zrobił tak ze wiesz jak jest tu nie idzie o wiarę i kościół bo to jest sprawa indywidualna dla każdego lecz w jaki sposób on czyli rząd dział czyli rząd jak i kler. Reasumując to wszystko ma na nasze życie potężny wpływ gdyż każdy z nas musi walczyć o swoje prawa i chociaż jesteśmy pokrzywdzeni przez los to i tak nikogo to nie obchodzi nie myśl przypadkiem ze ci słodzę bo wcale tak nie jest nalezę do tych co walczą i w żaden sposób nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonać do czegoś co wiem na pewno. Każda z nas ON przeszła dość w swoim życiu aby nie ufać tym którzy nam nie chcą pomagać a mogą chodzi tu o instytucje do tego uprawnione i nie tylko rządowe ale także poza rządowe
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-19 18:04
Basiu odpowiem szczerze że i ja nie wiem. Po kiego chromy wywleka wszystkie moje posty gdzie się da. Dość ostro odpysknęłam bo może admin mnie wywali i będzie spokój :-(
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-06-20 08:10
jak ty odejdziesz z forum ja zrobie to samo
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-06-20 18:29
ELLA   Może ciebie polubił
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-20 18:34
123456 wolę ciebie bo chociaż piszesz długie posty nie szukasz guza :-)))))))
chromy niech spada na drzewo banany prostować wychoduje nową odmianę.
Basiu nie przejmuj się za bardzo ja zawsze cię znajdę :-)))))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-06-20 18:40
miło mi :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-20 19:32
Mnie też :-))))))
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-06-20 19:33
:-) :-)
Nadrzędny - Autor staniew Dodany 2011-06-20 20:28
Wy to wszystko piszecie będąc pod wpływem k.k.? A może alkoholu? :}
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2011-06-25 07:17
No nie! Te pytanie Ci się udały. Widzę, że masz poczucie humoru.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-07-06 13:30
a pisze bo wiem że wszystka religia i wiara w boga to zwykłe oszustwo a tak zwane osoby duchowne i inne związane z rożnego rodzaju formami wiary to zwykli naciągacze wierze natomiast w BOGA jako stwórce wszechrzeczy tylko z jednym warunkiem ze jest to siła czy potęga inteligenta,na której człowiek chce zarobić i nie tylko bo przez religie głównie wyzwalane są w ludziach negatywne wartości są także i pozytywne lecz jest ich niewiele wirze także a Jezusa jako formę czyli emanacje światła dokładnie filetowego i dalej trudno by mi było to wszystko wytłumaczyć niestety nie mogę na forum takich życzy robić jeśli kogoś to interesuje to sobie znajdzie. Pisząc to nikogo nie chce urazić taki mam przekonanie i trudno mnie będzie z tego odkręcić zwłaszcza od kiedy poznałem trochę wiedzy z astronomii oraz pokrewnych nauk przez wiele lat byłem katolikiem i niezbyt rozumiałem po co kościołowi są potrzebne tak ogromne pieniądze aż po jakim czasie w końcu domyśliłem się kiedyś rozmowa z księdzem była dla mnie tajemnica otoczoną jego wyglądem zachowanie itd dzisiaj wiem ze to typowi oszuści grający na ludzkich uczuciach.Nigdy nie byłem komuchem ani zadnym donosicielem itd i jet mi dobrze z taką myślą jaka teraz zagościła w mojej głowie na temat całego duchowieństwa tak samo jak buddyzmu judaizmu islamu i innych jeśli chodzi o stworzenie ziemi jak to bóg stworzył ziemie w 6 dnia a siódmego odpoczął niestety to nie jest prawda to metafora piękna bajeczka ziemia powstawał o wiele dłużej niż w tydzień. I nie nazywaj tych ludzi co tu piszą alkoholikami bo wielu z nich wiele w swoim ziemskim życiu wycierpiało a nie wiem kim jesteś mam nadzieje że nie ksiedzem  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-20 20:41
Ani jedno ani drugie. Znamy się tu od lat :-))))))))
Nadrzędny - Autor staniew Dodany 2011-06-20 20:48
nowy jestem sie musze wkrecić
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-06-20 21:15
:-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-06-21 12:54
no to zapraszamy do dyskusji :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-21 17:37
staniew kiedyś i ja byłam nowa. Nadawaj, odpowiemy :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-06-21 17:38
:-)
Nadrzędny - Autor staniew Dodany 2011-06-21 22:53
a dlaczego Panie nie czatują? wszystko co piszecie ma być widoczne dla tych co tylko czytają?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-06-22 15:54
nie rozumiem twego postu
poprostu nie każdy z nas siedzi o tej samej porze
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-22 16:47
Basiu jest oprócz forum czat..... tam ludzie tylko rozmawiają miedzy sobą lub piszą non stop (nie umiem ci tego wytłumaczyć).
Do staniew.... ja nie lubię czatu (czatowania) i nie mam zamiaru nawet tam wchodzić. Potem są tylko same problemy. Wiem coś o tym.

Nie polecam ale wklejam stronkę  http://czat.onet.pl/
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-06-23 08:26
wiem na czym polega czat  sama kiedyś czatowałam
Nadrzędny Autor staniew Dodany 2011-06-23 21:02
o.k.Ktoś przyczadził dlatego wszyscy z pokoju uciekli :-)
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-06-24 13:28
Może się tak przedstawisz nie tylko nowy gdyż każdy jest co chwile odnowiony I JEST NOWY  na początek tu możesz usłyszeć bardzo wspaniałe i piękne sprawy lecz również czasami dostaniesz po głowie tylko zależy od ciebie co chcesz powiedzieć ludziom i co chcesz od nich się dowiedzieć mam nam nadzieje iż wiesz gdzie jesteś i czego chcesz to na początek aha wiesz sam iż znajdują się tu ludzie raczej poważnie chorzy wiec nie rób sobie z nich żartów a gdybyś chciał trochę zażartować to najpierw powiec.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-06-24 14:28
żartujemy a nerwy chowamy w konserwy :-)
Nadrzędny - Autor staniew Dodany 2011-06-26 06:36
123456 Policz do 10 . Oddychaj głęboko.jak bym nie był chory I byłbym w pełni sprawny to bym tutaj pewnie  nie zaglądał. No może zostaniemy przyjaciołmi . ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wpływ Kościoła Katolickiego na życie wszystkich obywateli. (Strona 10) (1284246 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 82 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill