www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Żeby choroba miała przycisk z wyłącznikiem (Strona 7) (179180 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-07-07 02:12
Werbenko,mam nadzieję że odpoczełaś i podzdrowiałaś nam trochę-czekamy na piosenkę ,
wiersz ja już napisałam-NIE ŚPIE- więc smutny,upiorny,nie nadaje sie do prezentacji-no może w  innym temacie,
ale panowie tam biją na głowę upiory z mojego wiersza/przy nich to anioły/.
Wszystkim życzę odnalezienia właściwego przycisku.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-07-07 07:36
witam
daje, daje popalić ostatnio to choróbsko , pcha się .hmmmmm drzwiami i oknami  ... ale dobrze że czasem włączam wiatraczek to pogoni to upiorstwo , wygoni na cztery świata strony...
hmmmmmmmm , burza i wczoraj była ,to może piorun trzepnie te dolegliwości złe i ... ozdrowi nieco mnie , nieco was , nie pójdziemy szybko w piach...
darujcie mój żartowny ton , ale taki ze mnie dziwny człek ,że choć mi dosyć źle dowcipnie  powitam dzień ...
trzymajcie się wszyscy słonecznej gałązki , niech ciepłem i uśmiechem nas poraża, rozjaśnia naszą ciemną rzeczywistość ...
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-09-26 23:34
żeby choroba miała przycisk z wyłącznikiem , oj dobra te okropne lekarstwa też muszą być i te kroplówki i inne testy na ciele
sposoby wszelkie są dobre ,a może ta postawa i obecność przy chorym tylu osób ,nie pozwala myśleć negatywnie co dalej , wtedy budzi się te coś co zamyka chorobie drzwi,budzi kolejne bodźce do obrony , oni nakręcają ten zegarek - spania nie ma ...wstawać i żyć krzyczą ludzie, krzyczy zegarek ...jeszcze do pracy cię budzę . innym razem odpoczniesz , poleniuchujesz , jeszcze nie twój czas na zlegniecie na wieczny odpoczynek .
Idź na spacer ,złap powietrza w pierś swoją , tak na zapas , spotkasz ludzi , i powiedz ,z tobą chorobo zagram w bierki innym razem , tymczasem idę na partyjkę szachów , szach mat wygrał człek przegrał rak . czarne przegrywa kolor wygrywa , stawiaj coś wesołego na stół.
ach ..ten humor ... trzyma mnie tak któryś rok , to antygen przeciwciało na  choroby smutki
mój dziadek  mawiał - płakałaś ile? - pół godziny - to śmiej się potem pół dnia , w tym śmiechu handra drżącym krokiem  sama odejdzie .
Piszę tak nie bez przyczyny - jesienne wieczory będą skłaniać wielu do nostalgii i przygnębienia ,   ale im więcej radości  czasem jakiejkolowiek pomoże przezwyciężyć depresję i wypełni lepszym  nastrojem wczesne ciemne wieczory.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-09-27 08:40
Zapamiętam słowa Twojego dziadka. :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-09-27 10:39
oj Werbi ,masz racje,juz koniec wrzesniadlugie ,samotne wieczory w chorobie, najwyzsza pora zebypomyslec skad czerpac ta radosc, kktora ppzwoli przetrwac lepiej jesienna melanchollie
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-09-27 13:28
Witam   ---to  co  pisze  Werbena  strasznie  przygnebiające   ,nie  wolno  NAM  się  poddawac   ----pozdrawiam   :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-09-27 15:17
dopuki jest taka pogoda jak dzisiaj jest latwiej ale jesienne i zimowe szarugi nie sprzyjaja optymizmowi
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-27 15:43
FAKT TU SIĘ ZGADZAM ALE CZASAMI NAWET W CZASIE TEJ SZARUGI POWINNIŚMY BYĆ RADOŚNI I WYSZUKIWAĆ ZAJĘCIA KTÓRE NAS ROZWESELAJĄ
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2008-09-27 22:01
TO  JA NIE MAM PROBLEMU-ZAJĘCIA MNIE SZUKAJĄ,
tylko się cieszyć......................ale nie pytają,co mogę,ile i kiedy.
A kropelki deszczu jak igły, dziobią to tu,to tam.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-09-28 13:00
czasami trzeba wysiłku by do czegoś dojść
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-09-29 19:35
27.09.2008r. Tu Werbi cos skrobnęła. Hmmm tak mało a zarazem wiele. poczekam do juta. W takim tytule wątku???
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-10-04 18:04
   potrzebne mi i może komuś te słowa a w nich zawarta myśl, potrzeby człowiekowi człowiek, ciepło  serdeczność obecność drugiego człowieka

Pyłem księżycowym być na Twoich stopach,
wiatrem przy Twej wstążce (...),
ścieżką pośród chabrów,
ławką, gdzie spoczywasz,
książką którą czytasz,
(...) być porami roku dla Twych drogich oczu
i ogniem w kominku, i dachem,
co chroni przed deszczem.
                              ( K. I. Gałczyński )
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-10-04 18:25
masz racjeserdecznosc i cieplo drugiego czlowieka jest nie do zastapienia
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-10-04 19:18
Gałczyński no super i to tak ładnie ujęte uczucia......brak słów....podziwiajmy więc swiat i uśmiechajmy sie więcej do siebie....Zostawmy drażliwe tematy a bawmy sie choć wirtualnie ale śzczęśliwie i w zdrowiu
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-01 16:51
Żeby choroba miała przycisk z wyłącznikiem....szukałam,znalazłam przycisk, ale okazał się zawleczką od granatu.

Zamiast życzliwości, zawziętość i agresja, na grzecznościowe -przepraszam, złośliwe uwagi,
napastnik - adorowany, poniżanie i zaszczucie kogoś ,to juz obyczaj, jedni odwracają się i liżą tyłek napastnika,
inni udają ,że nic się nie stało.
Gratulacje dobrego wychowania, smaku,kultury !!!!

Jeśli ktoś szuka tu ukojenia w strapieniach i cierpieniach, musi uzbroic się w tolerancję dla głupoty,zła i podłości,
w przeciwnym razie odejdzie stąd jeszcze bardziej poraniony.

Tym nielicznym,którzy zachowali okruchy przyzwoitości, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Pozostałym - opamietania i odrobiny życzliwego spojrzenia na innych ludzi. Życie jest kruche,
i nie kończy się tu - na ziemi, pamietajcie o tym,zanim  w kogoś rzucicie kamieniem-bo wierzy w Boga.

Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-01 16:59
Malwa,dużo smutku i goryczy w Twoim tekście.
Ja wciąż wierze w człowieka.Naiwność???
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2009-01-01 17:04
Bogusiu,także wierzę, ale boli mnie to jak zostałam potraktowana, twoje" przepraszam "również,
nie trafiają do mnie wulgarne dowcipy,ale wręcz odwrotnie. Na pewno domyślasz sie o czym mówię.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-01-01 17:05
Mimo różnych zawirowań warto było zalogować się na tym forum i poznać Was WSZYSTKICH.  :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Malwa Dodany 2009-01-01 17:07
To prawda,zawsze to lepiej niż pustka i  pamietanie tylko o bólu,chorobach,niesprawności.
Pozdrawiam w nowym roku.
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-01 17:20
Malwunia,wybacz,jeśli w jakikolwiek sposób Cie uraziłam.
Tak,wiem o czym mówisz.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-01 17:19
Malwinko nie zgadzam się z Tobą. W moim życiu przed wejściem na forum nie było pustki. Mimo, że i ja dostałam "po nosie", to uważam, że warto przejść taką szkołę. Każdy zalogowany tutaj człowiek uczy nas czegoś, nawet jeżeli nie jest dla nas miły. Wchodząc na forum nie możemy oczekiwać, że wszyscy będą zawsze dla nas jak miód. Sama wiesz jak nasze samopoczucie wpływa na nasze wypowiedzi. Wiem, nie możemy i nie powinniśmy sobie dokuczać , jednak nieraz to robimy nawet nie zdając sobie sprawy jak bardzo się ranimy. Wybaczmy sobie i idźmy w Nowy Rok z nową nadzieją , że będzie lepiei, bo mimo wszystko lubimy się. Gdyby tak nie było, to nie wchodzilibyśmy tutaj co dzień.  Pozdrawiam. :-)))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-01 17:28 Zmieniony 2009-01-01 17:32
No cóż dawno dawno temu weszłam tu i już zostałam z wami na dobre i złe.Czas mijał wielu odeszło wielu przyszło a ja dalej tu jestem. Czy żałuję? Absolutnie nie.Brakuje mi tylko tych osób którzy tu kiedyś byli i pomogli mi w wielu sprawach pokazali na czym polega przyjaźń nawet wirtualna. Nie roszczę do nikogo pretensji bo właśnie tu można dostać bo głowie jak i być pogłaskanym ale dla mnie to normalka. Nadal tu jestem i mam zamiar być tak długo jak się da. Uwielbiam nawet zaczepki szczerbatego a jego przekomarzania się z Basią są przezabawne.
A przycisk - kochani myślmy pozytywnie to przycisk nie stanie się zawleczką do granatu
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2009-01-01 18:19
Jest pewna różnica miedzy przekomarzaniem,nawet gderaniem,
a wulgarnym ubliżaniem, wyzwiskami.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-01-01 18:31
Ja nie zauważyłam aż tak drastycznych słów.....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-01-01 19:45
Właśnie jeden z wyłączników jest w kawiarence. Proszę tam przyjść. Zapewniam , że podziała. :-)))))))) Bawimy się dobrze. :-)))))
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2009-12-03 11:07
3. XII.  2009
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych .

Dla Wszystkich  Zdrowia
abyśmy, różnymi możliwymi sposobami  zdrowieli
aby przybywało nam sił do dźwigania trudności dnia codziennego
aby  nie przybywało Osób Niepełnosprawnych,
aby rozumiano jak nam jest trudno żyć
aby zwrócono na Nas większą uwagę,
że jesteśmy ludźmi potrzebującymi pomocy,
aby nie spychano nas na margines społeczny,
jak najmniej barier mentalnych,  architektonicznych
A tym Wszystkim ludziom,  którzy nam pomagają, są z nami 
aby mieli  zdrowie i los niech im wynagrodzi  dobrocią za dobre czyny na rzecz ON.
Dziękuję tym którzy, Mnie, Nas ON,  wspierają .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 11:09
mądre życzzenia tylko czy do spełnienia?
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 13:49
Ja chciałbym mieć taki budzik w organizmie-nastawiam i idę spać,budzę się dopiero wtedy,jak jest budzik nastawiony-dokładna data i godzina.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 13:54
NIESTETY TO TYLKO MARZENIA
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-12-03 16:55
Tak bardzo bym chciała mieć taki przycisk.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 16:57
MOIM PRZYCISKIEM JEST RADOŚĆ INNYCH
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 17:10
Basiu,czy tylko radość innych-jesteś zbawicielem, a może choć troszeczkę dla siebie-uśmiechnij się.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 17:14
MOŻE NIE TYLKO TO ALE TO JEDT DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 17:17
Może to nie po chrześcijańsku,ale znasz to powiedzenie ''lubię ciebie ale wolę siebie.''
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 17:19
JA SIEBIE NIE LUBIE
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 17:48
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nadrzędny - Autor magduska Dodany 2009-12-03 18:02
skoro nie lubisz siebie czy na pewno lubisz innych.. to chyba przykre nie lubić siebie Basiu.. wszystko zawsze trzeba zaczynać od samego siebie.. tak myślę..
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 18:05
Ja siebie kocham,a innych,to może nie powiem.
Nadrzędny - Autor magduska Dodany 2009-12-03 18:11
chyba fajnie jest czuc sympatie do samego siebie,lubić jakieś swoje cechy,zdawać sobie z nich sprawę..ale oczywiście w taki zdrowy sposób(nie chodzi mi o narcyzm)wtedy też mogą polubić nas inni,szanować,kochać..
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 18:20
Ja kocham cały świat i pół Ameryki,nie tylko siebie.:-)
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 18:24
masz racje trzeba lubić siebie tylko trzeba mieć powody
ja żadko je mam natomiast lubie czynić dobro komuś
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 18:26
To pójdziesz do nieba razem z butami.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 18:33
pożyjemy zobaczymy znajomi mówią to samo ale najważniejsze jest dla mnie dobro innych a nie to gdzie się znajde
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 18:43
Za żywota się tego nie dowiesz.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 18:48
fakt
Nadrzędny - Autor magduska Dodany 2009-12-03 18:58
a ja lubię i jedno i drugie.. to niesamowita przyjemność móc zrobić coś dla kogoś,pomóc..
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 18:59
masz racje to ogromna radość
Nadrzędny - Autor magduska Dodany 2009-12-03 19:03
daje dużego kopa energetycznego!
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-12-03 19:22
Jak red bull dodaje skrzydeł.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 19:28
zgadzam się
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Żeby choroba miała przycisk z wyłącznikiem (Strona 7) (179180 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill