www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 3) (353212 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-18 15:55
I CO TO DA ZE TAKA MAPA BEDZIE HA HA HA
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 23:16
Wilkolak...
Ciebie na wózek przypniemy i będziesz naszym drogowskazem, przewodnikiem...
Nadrzędny Autor Koko-zieloneoko Dodany 2009-08-04 20:53
Oj oj oj  ludziki kochane wiem ze wam się nie podoba to co teraz wam napisze ale wam napisze najwyżej mnie się oberwie .  Wiecie ile jest budynków w warszawie co maja windy dla inwalidów i podjazdów dla wózków ja idąc spacerkiem po warszawie [lubię długie spacery ]Idąc od Starówki w Warszawie przez Śródmieście na Wole gdzie mieszkam naliczyłam takich zmodernizowanych [ulepszonych]a naliczyłam 10 a wiecie ile jest tak naprawdę czynnych 2 bo reszta niema kluczyka lub brak obsługi i co po jaką cholerę jest to robione aby podnieść statystykę .A większość kawiarni w Warszawie ma podjazdy to wiem bo widziałam sama korzystam z windy dla inwalidów na Starówce bo mnie się podoba jazda pod ukosem mimo ze są schody i normalne i ruchome .Więc ja rozumiem ze należy walczyć o polepszenie bytu takim ludziom jak inwalidzi ,ale czasami mnie diabli biorą jak sie robi awantury o byle schodek czy stopień .Na pewno jeszcze długo u nas tak nie będzie jak jest na zachodzie ,jak tam są traktowani inwalidzi .Trochę jeździłam i widziałam i napszykład będąc przejazdem w małej miejscowości w dawnym NRF była taka sytuacja że dochodziłam do przystanku autobusowego i autobus stanął  wcześniej drzwi się otworzyły kierowca wyszedł pomógł mnie wsiąść i usiąść i potem podjechał do przystanku gdzie wsiedli ludzie .A u nas nie tak dawno Biegłam z mężem do autobusu drań widział że kuleje jak dobiegaliśmy zamknął mi drzwi przed nosem .I co u nas ma być inaczej ma być lepiej .Oj długo sobie jeszcze poczekamy .
Pozdrawiam nawiedzonych optymistów  Ja w cuda nie wierze.
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-17 20:17
DO MALTABAR.
JAKIE "JA"? CZYZBY TAK PRZYPADKIEM NIE JESTES ZAZDROSNA ZE CZAPKA5 TAK PIEJKNIE WALCZY O ZROZUMIENIE, ON NIE CHCE NIC ZLEGO. TU NIE KTORZY POSADZAJA GO O JAKIES STEKANIE, CZY O NIEGRZECZNOSC, JAK WY WCHODZICIE W JEGO WATKI I TYLKO DOPROWADZACIE DO PUNKTU, W KTÓRYM ZACZYNA SIE TEMAT ZMIENIAC, AZ DO CALKOWITEGO ZNIEKSZTALCZENIA. JAK TAK MOZNA? KOMUS PSUS WAZNY TEMAT. CZYZBY TEMATYKA BARIER BYLA WAM OBCA, CZY WY NIE JESTESCIE NIEPELNOSPRAWNI? CZY NIE JEZDZICIE NA WOZKACH, CZY NIE CHODZICE O KULACH. WILLI NAPISAL COS TAKIEGO:

>A tak naprawdę, to nikt nikogo nie zmusza do działania. Jak nie widzisz potrzeby lub masz inne zdanie co do akcji anty budynku, to nic nie musisz robić ale pozwól innym działać i nawoływać bo są ludzie chętni do robienia fotek dla anty budynku i nie są pesymistami w tych sprawach, nie przechodzą o kulach, bądź nie przejeżdżają na wózkach obojętnie koło tych barier architektonicznych, tylko muszą je pokonywać. Nie uważasz, że bez tych barier żyłoby się im o wiele, wiele lepiej? Także Ciebie, Wilkołakowi i innym pesymistą z tego forum ulżyłoby. Mielibyście lepszy dostęp do wszystkiego, stalibyście się w miarę możliwości bardziej samodzielni, mobilni, ponieważ potrafilibyście dostać się na miejsce gdzie tylko chcielibyście a przyłączając się do akcji anty budynku pomoglibyście innym ON.>


UWAZAM, ZE WILLI MA TU 100 PROCENT RACJI. NIE ROZUMIEM, CZEMU TAK USILNIE PRZEINACZACIE TEN TEMAT, JESLI JESTESCIE NIEPELNOSPRAWNI, TO PRZYNAJMNIEJ PISZCIE NA TEMAT, JAK KTOS PISZE SENSOWNIE, O NASZYCH KONKRETNYCH SPRAWACH A NIE ZBIJAJCIE GO Z TEMATU. CHYBA PO TO POWSTALO TE FORUM ABY OTWARCIE PISAC O NIEPELNOSPRAWNYCH I O ICH SPRAWACH, JAK ZYJA, ABY WYCIAGAC POZYTYWNE WNIOSKI, ABY DOWIADYWAC SIE O ZAPOTRZEBOWANIACH A NIE UKRYWANIE, I ZBIJANIE Z TEMATU TYCH, CO PISZA O NASZYCH SPRAWACH.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-18 11:20
czapka nie jest w stanie wzbudzić we mnie zadnych uczuć a czego niby mu zazdroscić ja niczego takiego nie widzę
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2009-07-18 11:30
Ja lubię chodzić po schodach.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 12:41
Siwek...
Do powagi to dla ciebie bardzo, daleka droga... Jak temat jest dla ciebie mało atrakcyjny to nie musisz uczestniczyć w dyskusji...
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 11:43
Maltabar... Tu nie chodzi o przyjacielskie uczucia, a o rzeczową i może być dynamiczną dyskusję, na tematy usuwania barier, a nie kto kogo lub czegoś nie lubi... Więc zapomnij proszę o sprawach zwaśnionych miedzy nami, tylko skupmy na sprawach Antybudynku, zdjęć i własnych doświadczeń w usuwaniu barier... Proszę i pytam... Czy to tak trudno zrozumieć???
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-18 12:46
czapka ,nie decyduj za nikogo  kto i co ma gdzie pisać,to nie jest twoje forum
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-07-18 13:12
Czapka 5-poważnie,to się w trumnie leży,a dopóki żyję,to chcę żyć,tak jak mi na to zdrowie pozwala,a więc wesoło.Ja Ci nie przeszkadzam w Twojej działalności,bo mnie to tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg.Swoje problemy rozwiązuje sam.
Pozdrawiam i zdrówka życzę i weź się do roboty,a nie płacz,że Ci jest źle.
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 13:52
Maltabar...
Ja nie decyduję, gdzie każdy ma pisać, a jedynie bardzo proszę... Decyzję podejmujecie "Wy"... To "Wy" mnie usilnie wybijacie z tematu. To "Wy'' chcecie abym nie mógł dyskutować na tematy barier i antybudynku... Bo to czapka5 (62norbi)... A to jest zagrożenie dla sielankowości tego forum, to jest zagrożenie, bo nie jest z paczki, bo to zagrożenie, że prawdę napisze...  itd. itd...
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-18 14:05
Kto to są WY a kto w takim razie MY?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-18 16:54
malta kto to jest WY ,MY ? Chyba mi umysła wyprażyło słońce
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-18 16:55
Ja też czekam na wyjaśnienie
Nadrzędny - Autor gruszka Dodany 2009-07-18 23:40 Zmieniony 2009-07-18 23:51
Ella i Maltabar.
Pozwólcie, że ja odpowiem co znaczy słowo „Wy”. Czapce5 albo jak kto woli, Norbi, chodziło mu o waszą grupę, Ella,  Maltabar, Wilkołak, Siwek i Eliska. To „Was” mamy za mącicieli poważnych tematów, to Wy robicie wszystko aby nie dopuścić do dyskusji, to każdy kto tu wejdzie zostanie odstraszony waszym mąceniem nie na temat. Jak Was temat nie interesuje, to nie psujcie go. To co „Wy” robicie jest podobne do tego, jakby ksiądz mówił kazanie w kościele podczas mszy a ktoś puściłby na cały  regulator radio a gdy posypałyby się uwagi aby zgasił te  radio to ten odpowiedziałby, ja mam prawo słuchać i puszczać radio tam gdzie ja chcę, albo inny przykład:
do restauracji przynosić obiad z domu i tam jeść, gdyby dano uwagę to odpowiadalibyście, że to wasze jedzenie i możecie je jeść tam gdzie chcecie.  A to nie jest prawdą.
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-18 23:44
Tak, Gruszka, masz rację z tymi przykładami, dokładnie tak jest...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-19 09:47
IDIOTYCZNE PRZYKLADY
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-19 10:13
To samo pomyslałam, tylko nie chciało mi się pisać
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 10:43
Wilkolak...
Czyżby przykłady Gruszki były idiotyczne??? Jak, to można inaczej pokazać, opisać "Wasze" wyczyny??? Jak nie w ten sposób... Ella nie raz pisała, że kocha te forum, "Wasze"  "nie mądre", pozbawione logiki przepychanki prowadzące właściwie donikąd. Macie jedyny cel, za wszelką cenę zepsuć temat wątku, aby nie było konstruktywnej dyskusji.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-19 10:53
JA MOJE NASZE WASZE!! ZNOWU TO SAMO!!TO TE podziały niszczą dyskusje jak wasze to piszcie na waszym forum , tam nikt WAM nie będzie przeszkadzał a przykłady sa idiotyczne
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-07-19 11:27
Uderz w stół,a nożyce się odezwą.........
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-07-19 11:29
nikt tu w nic nie uderza ,zwidy?
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 12:17
Eligiusz...
Eligiusz napisał/a

>Uderz w stół,a nożyce się odezwą......... >


Bardzo dobre powiedzonko...
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 12:13 Zmieniony 2009-07-19 12:42
MALTABAR...
Może dla "Was", te przykłady są idiotyczne, bo macie złe maniery... A pisać o tych sprawach piszemy na naszych i różnych innych forach, które poruszają tematy osób niepełnosprawnych, jeszcze nigdzie nie spotkaliśmy się z takim nalotami i z taką dokuczliwą, zjadliwą, wrogo nastawioną niegościnnością... Piszemy o prawdziwym życiu ludzi niepełnosprawnych, życiu nie owiniętym w "bawełnę" jak "Wy" to sobie chcecie robić i robicie... A tak, między nami, to... Jakim prawem "TY" nas wyganiasz i to z mojego autorstwa wątku, czy te forum jest twoje???
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-19 12:19
coś mi tu GORE ,czapka? tylko na kim ,tez dobre powiedzonko!!
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 12:36
Dobre, tylko, zależy z jakiego punktu patrzysz, Maltabar...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-19 12:54
Jak, we wszystkim w życiu
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-19 13:23
CZOPKA PRZEGADASZ CALE SWOJE POSKRECANE ZYCIE ZANIM SIE NIM CIESZYC
I TAK SIE NIE DOSTANIESZ NA TEN STOLEK O KTORYM MARZYSZ
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 13:42 Zmieniony 2009-07-19 13:48
WILKOLAK...
O jakim TY stołku piszesz??? Co Ty za głupstwa wypisujesz, o jakich stołkach??? Nie rozumiem Cię... Niby o jakim stołku ja miałbym marzyc wg. Ciebie??? Pokaż mi choć jedno słowo napisane, że ubiegam się o jakieś stanowisko... Czekam na to... Ponieważ już nie raz strzeliłeś taką bombę, że ja staram się o jakiś "stołek"... No, pokaż mi...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-19 15:30
A nie ubiegasz się?
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 15:59
Maltabar...
Skąd Wam to przychodzi do głów??? Pokaż mi choć jedne słówko o chęci zdobycia jakiegoś stanowiska. Nie, nie ubiegam się o żadne stanowisko... Niby o jakie stanowisko miałbym się ubiegać??? Napisz mi...
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-19 16:43
PO CICHUTKU , PO WOLUTKU
JAK JUZ TEN STOLEK BEDZIE TO WTEDY MAM WAS GDZIES ON
NIE MA LUDZI BEZITERESOWNYCH
NIE W POLSCE
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 17:17
Wilkołak...
Napisz mi o jakim stanowisku piszesz... Czy Ty masz jakieś przewidzenia, omamy??? Ja nigdzie nie staram się o żadne stanowisko... Co ty, nie docierają do Ciebie te słowa???
Nadrzędny - Autor wilkolak Dodany 2009-07-19 16:52
STOP ORKIESTRA ZGINELA MI CZOPKA W KRATE
NO A TERAZ RŻNAĆ TE KWIATY
.......
CHRYZANTEMY ZLOCISTE..............
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-19 16:55
Ludziska co ten czapka od was chce?żebyście mu pokazywali?A fe,świntuchu.........
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 17:19
Eliska... Ja nie przypuszczałem, że taka jesteś zbereźna...
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-19 18:03
Ja?To ty chcesz żeby ci wilkołak i maltabar pokazywali......
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-19 18:25
A ty to Eliska interpretujesz... Jak cię nie interesuje ten wątek to przynajmniej nie pisz głupot, bo się tylko kompromitujesz, to jest wątek na temat Ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK, a nie o jakichś erotycznych przeżyciach, które mi chcecie wcisnąć. Grzecznie przypominam  a jak "Was" temat nie "grzeje", bardzo proszę o nie pisanie bzdur i nie zmienianie tego tematu w tym wątku...
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-19 18:36
Strasznie ponury facet z ciebie, czapka!
Nadrzędny - Autor eliska Dodany 2009-07-19 18:43
czapka a czy ja pisałam coś o erotyżmie?absolutnie, to ty masz kudłate myśli skoro coś takiego tam wyczytałeś i chyba tym razem to nie ja się skompromitowałam
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-07-19 18:50
HA HA HA KUDLATE MYSLI MA
MOZE ON MYSLI ZE TO CZAPKA A TO JEGO WLOSY
Nadrzędny - Autor Koraseq Dodany 2009-07-20 13:12
cyt."chodziło mu o waszą grupę, Ella,  Maltabar, Wilkołak, Siwek i Eliska. To „Was” mamy za mącicieli poważnych tematów, to Wy robicie wszystko aby nie dopuścić do dyskusji, to każdy kto tu wejdzie zostanie odstraszony waszym mąceniem nie na temat." No prawda...Dlatego musi być ktoś kto będzie odpisywał na tak owe negatywne zarzuty, broniąc działalności ANTYBUDYNKU, także brawa dla Czapki za wytrwałość :-)
cyt."Jak Was temat nie interesuje, to nie psujcie go" - Tu się nie zgodzę. Musi być także ktoś kto będzie robił zamęt innymi odpowiedziami niż ludzie z ANTYBUDYNKU by się tego spodziewali i chcieli widzieć. Dzięki takim ludziom którzy odważą się przyznać do swoich hmm...Obaw? Czy też po prostu zwykłej niechęci i negatywnego nastawienia, ANTYBUDYNKOWCY są w stanie z tym walczyć i w ten sposób każdy kto wejdzie na to forum, czy też na każde inne na którym poruszony jest podobny temat, będzie czytał wypowiedzi różnych ludzi i utożsamiał się z nimi, bo będzie miał takie same problemy. Wtedy przeczyta riposte i wszelkie kłopoty znikną :-) Myślę więc, że wszystkie wasze posty są potrzebne, te pozytywne i te negatywne. Natomiast! Ella...no bez przesady z tą ortografią...To nie forum dla dzieci...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-20 14:29
Koraseq PYTAŁEŚ SIĘ CZY MOŻESZ WPISAĆ MOJE IMIĘ? Sam jesteś jednym z mącicieli. "Maltabar, Wilkołak, Siwek i Eliska" mają stu procentową rację. Nikt nami zondzić nie bendzie a pisać bedę tak jak zechcę.

NIE ZYCZEM SOBIE BY MOJE IMIEM PONIEWELANO JAK PAPIEL TOALETOWY. Ella
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-20 16:22
Ella...
Zachowujesz się jak niegrzeczna, rozkapryszona dziewczynka, która myśli że jej wszystko wolno... Koraseq ma rację że to forum nie jest dla dzieci, a Ty jesteś taką "dużą kobietą" myślącą jak mała niegrzeczna, rozkapryszona dziewczynka, której należy się za naganne zachowanie kara stania w kącie...
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2009-07-20 12:37
DO MALTABAR...
DLACZEGO SADZISZ, ZE CZAPKA DECYDUJE O TYM CO I KTO MOZE PISAC? MA CHŁOP RACJE CO DO TEGO, ZE SPECJALNIE SCHODZICIE Z TEMATU, MOIM ZDANIEM, CHCECIE TYM SPOSOBEM POKAZAC ZE  CHOCBY TAK NAPRAWDE PO CICHU ZGADZALIBYSCIE SIE Z NIM TO, WY OBCYCH NIE POSLUCHACIE, A ZA TAKIEGO UWAZACIE CZAPKA5 (62NORBI), BO TO CO PISZE NIE WYSZLO OD KTOREGOS Z WAS, CHCIECIE SOBIE PRZYWLASZCZYC, TO CO DO CZEGO ON NAWOLUJE. BO NIKT JESZCZE Z TEGO FORUM NIE NAWOLYWAL DO TAKICH AKCJI JAK ANTYBUDYNEK. CZYTAJAC GLEBIEJ TO FORUM W BARIERACH DOWIEDZIALEM SIE ZE CZAPKA5 A TAK NAPRAWDE TO JEST 62NORBI, RAZEM Z MACLISC, OWSIANEM, NACHBAREM I ZYGMUNTEM PROSILI ADMINISTRACJE TEGO FORUM MOZLIWOSC WSTAWIANIA ZDJEC. ZASTANAWIA MNIE TEN SWIETNIE NAPISANY POST PRZEZ ZYGMUNTA I PASUJACEGO DO TEGO TEMATU. WARTO PRZECZYTAC GO DLA PRZYPOMNIENIA
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-07-20 14:18
WY NAS MY WAS I TAK W KOŁO MACIEJU
A DAJCIE SE SIANA PISZTA I RÓBTA CO CHCETA
Nadrzędny - Autor czapka5 Dodany 2009-07-20 16:11 Zmieniony 2009-07-20 16:47
Maltabar...
Widzę, że nie możesz a raczej nie możecie i nie chcecie zrozumieć powagi tematu o "Antybudynku"... Nie przegonisz ani nie zmusisz mnie abym zrezygnował z pisania o barierach... Nawet najgłupsze Wasze wypowiedzi mnie nie zrażą do pisania na tym forum, ponieważ jest to forum ogólnokrajowe i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie... Właśnie, robię to co chcę i o waszą zgodę nie muszę prosić... A Buziaczka pochwalę za przypomnienie o świetnie napisanym poście przez szanownego pana Zygmunta (kliknij tu), który naprawdę jak ulał pasuje do tego tematu "Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK."
Nadrzędny Autor skokins@wp.pl Dodany 2009-07-20 18:32
Antybudynek to temat przed którym nie uciekniemy-dlatego że prawie każdy z nas ma większe lub mniejsze napotyka Bariery .Dlatego stworzono  "Antybudynek"-który będzie prostował i niwelowałżyciowe bariery-osób Niepełnosprawnych!!Prostował już i tak pokręcone(bez wsparcia)drogi Niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-07-20 17:13
czapka ale fajnie że jesteś uparty i to mi sie podoba :-)
Nadrzędny Autor czapka5 Dodany 2009-07-20 17:32
Ella...
Jestem uparty jak kozioł z walecznością lwa, ponieważ lew to mój znak zodiaku... Bądźmy, nie wrogami a przyjaciółmi i wszystko powróci do normalności... Co ty na to???
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Ogólnopolska kampania społeczna ANTYBUDYNEK. (Strona 3) (353212 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill